REFRESH

Tenis » Včera » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Delray Beach (USA), tvrdý povrch

00:10Sock J. (Usa) - Johnson S. (Usa) 1:2
02:30Stebe C-M. (Ger) - Raonič M. (Can) 0:2
19:20Tiafoe F. (Usa) - Humbert U. (Fra) 0:2
20:50Nakashima B. (Usa) - Nishioka Y. (Jpn) 1:2
00:10Kwon S. (Kor) - Opelka R. (Usa) 0:2

ATP - DVOJHRY: Marseille (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

15:05Bublik A. (Kaz) - Shapovalov D. (Can) 2:1
17:45Pospisil V. (Can) - Tsitsipas S. (Gre) 0:2
19:30Medvedev D. (Rus) - Simon G. (Fra) 0:2
20:50Gerasimov E. (Blr) - Auger-Aliassime F. (Can) 0:2

ATP - DVOJHRY: Rio de Janeiro (Brazília), antuka

23:15Čorič B. (Cro) - Seyboth Wild T. (Bra) 2:1
02:00Thiem D. (Aut) - Munar J. (Esp) 2:1
19:10Coria F. (Arg) - Garin C. (Chi) 1:2
23:10Čorič B. (Cro) - Sonego L. (Ita) 2:0

WTA - DVOJHRY: Dauha (Katar) - kvalifikácia, tvrdý povrch

12:05Blinkova A. (Rus) - Samsonova L. (Rus) 0:2
12:05Flipkens K. (Bel) - Bonaventure Y. (Bel) 2:0
12:05Tsurenko L. (Ukr) - Minnen G. (Bel) 1:2
12:10ZrušenéHon P. (Aus) - Tig P. M. (Rou) -:-
12:15Hon P. (Aus) - Hradecká L. (Cze) 2:0
13:40Pera B. (Usa) - Lopatetska D. (Ukr) SKREČ 1:0
13:40Siegemund L. (Ger) - Al-Naimi M. (Qat) 2:0
13:45Haas B. (Aut) - Giorgi C. (Ita) 1:2
14:05Frech M. (Pol) - Peng S. (Chn) 2:1
14:50Siniaková K. (Cze) - Han X.Y. (Chn) 2:0
15:00Čepelová J. (Svk) - Gracheva V. (Rus) 2:1
15:50Teichmann J. B. (Sui) - Gasparyan M. (Rus) 2:0
15:55Pliskova Kr. (Cze) - Martincová T. (Cze) 0:2
16:10Ibbou I. (Alg) - Babos T. (Hun) 0:2
17:15Danilina A. (Kaz) - Doi M. (Jpn) 0:2
17:15Sasnovich A. (Blr) - Golubic V. (Sui) 2:1
17:35Kasatkina D. (Rus) - Vikhlyantseva N. (Rus) SKREČ 1:1

WTA - DVOJHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty), tvrdý povrch

14:05Martic P. (Cro) - Rybakina E. (Kaz) 0:2
16:40Halep S. (Rou) - Brady J. (Usa) 2:0

ATP - ŠTVORHRY: Delray Beach (USA), tvrdý povrch

23:25Fritz T./Paul T. - Cacic N./Nys H. 0:2
17:55Bryan B./Bryan M. - Sharan D./Sitak A. 2:1

ATP - ŠTVORHRY: Marseille (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

13:10Nielsen F./Puetz T. - Koolhof W./Mektic N. 0:2

ATP - ŠTVORHRY: Rio de Janeiro (Brazília), antuka

23:10Luz O./Matos R. - Meligeni Rodrigues Alves F./Monteiro T. 0:2
00:10Caruso S./Gaio F. - Pavič M./Soares B. 2:1

WTA - ŠTVORHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty), tvrdý povrch

11:10Krejčíková B./Zheng S. - Krawczyk D./Riske A. 2:0
18:00Hsieh S-W./Strycova B. - Dabrowski G./Zhang S. 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Bergamo (Taliansko), tvrdý povrch (hala)

11:05Gaston H. (Fra) - Ilkel C. (Tur) 2:0
15:00Crepatte B. (Fra) - Marchenko I. (Ukr) 1:2
19:15Couacaud E. (Fra) - Marcora R. (Ita) 2:0
21:20Arnaboldi A. (Ita) - Tseng C. H. (Tpe) 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Drummondville (Kanada), tvrdý povrch (hala)

01:10Korda S. (Usa) - Purcell M. (Aus) 2:1
17:15Kamke T. (Ger) - Cressy M. (Usa) 0:2
18:45Cid Subervi R. (Dom) - Haerteis J. (Ger) 1:2
20:50Watanuki Y. (Jpn) - Rinderknech A. (Fra) 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Koblenz (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

13:05Kuzmanov D. (Bul) - Macháč (Cze) 0:2
13:40Bemelmans R. (Bel) - Hanfmann Y. (Ger) 2:0
15:15Maden Y. (Ger) - Van De Zandschulp B. (Ned) 1:2
17:25Masur D. (Ger) - Kuhn N. (Esp) 1:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Morelos (Mexiko), tvrdý povrch

00:35Popko D. (Kaz) - Ortega-Olmedo R. (Esp) 1:2
02:55Dougaz A. (Tun) - Giraldo S. (Col) 2:0
20:10Altmaier D. (Ger) - Clezar G. (Bra) 1:2
22:30Rodionov J. (Aut) - Gonzalez A. (Col) 2:1
00:50Ortega-Olmedo R. (Esp) - Ficovich J. P. (Arg) 1:2

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Bergamo (Taliansko), tvrdý povrch (hala)

13:35Kolář Z./Ocleppo J. - Bortolotti M./Galovic V. 2:0
17:35Baldi F./Pellegrino A. - Margaroli L./Vavassori A. 1:2

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Drummondville (Kanada), tvrdý povrch (hala)

23:10Nam J. S./Song M-K. - Cid Subervi R./Oliveira G. 1:2
23:40Guinard M./Rinderknech A. - Broady L./Clayton S. 2:0
03:10Johnson H./Johnson Y. - Huey T. C./Lammons N. 0:2
23:05Cid Subervi R./Oliveira G. - Imai S./Soeda G. 2:1

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Koblenz (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

12:05Begemann A./Mergea F. - Brown D./Miedler L. 2:1
19:15Arends S./Pel D. - Griekspoor T./Van De Zandschulp B. 2:1

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Morelos (Mexiko), tvrdý povrch

23:10Lock B./Menendez A. - Martinez L. D./Reyes-Varela M. 2:1
04:40Gomez-Herrera C./Mochizuki S. - Polansky P./Popko D. 2:0
20:10Saville L./Smith J-P. - Galloway R./Hach H. 2:0
21:45Gomez-Herrera C./Mochizuki S. - Lock B./Menendez A. 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Antalya 7 (Turecko), antuka

08:00Hamou M. (Fra) - Miladinovic M. (Srb) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Cancun 6 (Mexiko), tvrdý povrch

15:00Marcondes I. (Bra) - Tikhomirov M. (Usa) 2:0
15:00Thirouin J. (Usa) - Petit G. (Fra) 0:2
16:30Brymer G. (Usa) - Rapp A. (Usa) 2:0
16:30Soares Klier Junior G. (Bra) - Spec M. (Slo) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Heraklion 2 (Grécko), tvrdý povrch

10:00Den Heijer G. (Ned) - Massara A. (Ita) 0:2
10:00Giacalone O. (Ita) - Shevchenko A. (Rus) 2:1
11:30Geens C. (Bel) - Ionel N. D. (Rou) 2:0
11:30Musialek A. (Fra) - March A. C. (Ecu) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir 7 (Tunisko), tvrdý povrch

11:30Alvarez Varona N. (Esp) - Folliot Q. (Fra) 0:2
11:30Bertola R. (Sui) - Laurent T. (Fra) 0:2
11:30Pietri B. (Fra) - Maiga R. (Sui) 2:0
11:30Yeung P. L. (Hkg) - Sureshkumar M. (Ind) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Oberhaching (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

12:10Negritu Ch. (Ger) - Veldheer M. (Ned) 1:2
12:10Stodder T. (Ger) - Svrcina D. (Cze) 1:2
14:40Šátral J. (Cze) - Paul J. (Sui) 2:1
19:30Riedi L. (Sui) - Ejupovic E. (Ger) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Paguera (Španielsko), antuka

10:05Cachin P. (Arg) - Passaro F. (Ita) 2:0
10:10Eysseric J. (Fra) - Ojeda L. R. (Esp) 0:2
11:40Llamas Ruiz P. (Esp) - Vives Marcos P. (Esp) 0:2
11:40Sanchez Jover C. (Esp) - Perchicot M. (Fra) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Sharm El Sheikh 3 (Egypt), tvrdý povrch

09:00Ovcharenko O. (Ukr) - Berrettini J. (Ita) 0:2
09:00Sachko V. (Ukr) - Krutykh O. (Ukr) 1:2
09:00Staněk R. (Cze) - Glinka D. (Est) 2:0
09:00Vivero G. P. (Esp) - Nijboer R. (Ned) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Aktobe 2 (Kazachstan), tvrdý povrch (hala)

06:00Karimov J. (Uzb) SKREČ - Danilov S. (Rus) 0:1
06:00Manafov V. (Ukr) - Ivanov V. (Est) 2:0
07:30Noguchi R. (Jpn) - Shimizu Y. (Jpn) 0:2
07:30Virtanen O. (Fin) - Forti F. (Ita) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Glasgow (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

11:40Whitehouse M. (Gbr) - Hoyt E. (Gbr) 0:2
13:00De Jong J. (Ned) - Johnson L. (Gbr) 2:0
13:30Royer V. (Fra) - Poullain L. (Fra) 0:2
13:40Marek W. (Pol) - Draper J. (Gbr) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Punta del Este (Uruguaj), antuka

14:00Cerundolo F. (Arg) SKREČ - Rodriguez Taverna S. (Arg) 0:0
14:00Navone M. (Arg) - Agamenone F. (Arg) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Antalya 7 (Turecko), antuka

08:00Herazo M. F. (Col) - Njiric S. (Cro) 2:0
08:00Lizarazo Y. (Col) WO - Kostenko L. (Ukr) -:-
08:00Potocnik N. (Slo) - Sakellaridi S. (Gre) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Cancun 6 (Mexiko), tvrdý povrch

15:00Carle M. L. (Arg) - Kozarov K. (Srb) 2:0
15:00Gamiz A. (Ven) - Jeanjean L. (Fra) 2:1
15:00Pedretti G. T. (Bra) - Ganga E. (Arg) 2:0
16:30Zuger J. (Sui) - Alves C. (Bra) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Heraklion 2 (Grécko), antuka

10:00Pieri T. (Ita) - Leykina P. (Rus) 1:2
10:00Scholl C. (Usa) - Spiteri D. (Ita) 0:2
10:00Spigarelli M. (Ita) - Svatikova L. (Svk) 2:0
11:30Rouvroy M. (Fra) - Vasilescu A. (Rou) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir 7 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Cabaj A. J. (Swe) - Karunaratne A. (Sri) 0:2
10:00Monnet C. (Fra) - Liauw A Fong N. (Ned) 2:0
10:00Ryser V. (Sui) - Bondarenko M. (Rus) 2:1
10:00Taylor G. (Gbr) - Vismane D. (Lat) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Glasgow (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

11:30Benoit M. (Bel) - Parrizas-Diaz N. (Esp) SKREČ 1:0
11:30Paar L. (Rou) - Tauson C. (Den) 0:2
14:30Tomova V. (Bul) - Fett J. (Cro) 2:0
14:30Yerolymos M. (Fra) - Burel C. (Fra) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Jodhpur (India), tvrdý povrch

05:30Raina A. (Ind) - Bhatia R. (Ind) 2:0
06:00Inoue M. (Jpn) - Jones F. (Gbr) 1:2
06:00Luangnam N. (Tha) - Bhosale R. (Ind) 2:0
07:00Cengiz B. (Tur) - Burrage J. (Gbr) 2:1

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Perth (Austrália), tvrdý povrch

03:00Hosogi S. (Jpn) - Tere-Apisah A. (Pap) 1:2
03:00Inglis M. (Aus) - Kung L. (Sui) 2:0
03:00Ramialison I. (Fra) - Akita S. (Jpn) 0:2
04:30Aiava D. (Aus) - Muhammad A. (Usa) 2:1

ITF ŽENY - DVOJHRY: W60 Cairo (Egypt), tvrdý povrch

11:10Shinikova I. (Bul) - Kostyuk M. (Ukr) 0:2
12:20Diatchenko V. (Rus) SKREČ - Mrdeza T. (Cro) 1:1
15:00Bolsova Zadoinov A. (Esp) - Kan V. (Rus) 2:0
16:40Ruse G. (Rou) - Snigur D. (Ukr) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W60 Kyoto (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

02:10De Vroome I. (Ned) - Kang J. Q. (Chn) 2:0
02:10Hayashi E. (Jpn) - Ushijima R. (Jpn) 2:0
03:15Omae A. (Jpn) - Xun F. Y. (Chn) 1:2
03:50Wang Xin. (Chn) - Shimizu A. (Jpn) 2:1

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Cancun 6 (Mexiko), tvrdý povrch

20:00Castelnuovo L./Petit G. - Comesana F./Lingua Lavallen A. L. 0:2
20:00Marcondes I./Walkin B. - Maginley J./Roberts J. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Heraklion 2 (Grécko), tvrdý povrch

13:00Erler A./Pichler D. - Den Heijer G./Tanner G. L. 2:0
13:00Celebic L./Saveljic I. - Guenther V./Wehnelt K. 1:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Monastir 7 (Tunisko), tvrdý povrch

14:00Blanchet U./Darras M. - Kijametovic A./Moundir A. 1:2
14:00Echargui M./Ghorbel A. - Barbu A./Palosi S. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Oberhaching (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

15:30Michnev P./Paulson A. - Muscheites L./Seifert S. 0:2
15:30Krstev O./Svrcina D. - Lemstra K./Negritu Ch. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Paguera (Španielsko), antuka

14:00Boluda-Purkiss C./Ojeda L. R. - Fattar A./Ouahab L. 0:2
14:00Passaro F./Pozzi D. - Ceppellini A./Weis A. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Sharm El Sheikh 3 (Egypt), tvrdý povrch

09:00Manji R./Stevenson K. - Ivanov S. A./Yitbarek S. 2:0
10:30Pel S./Staněk R. - Matuszewski P./Sachko V. 2:1

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Aktobe 2 (Kazachstan), tvrdý povrch (hala)

09:30Ivanov V./Ratniuk M. WO - Chung Y./Karimov J. -:-
09:30Khabibulin T./Shyla Y. - Liutarevich I./Manafov V. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Glasgow (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

16:00Whitehouse M./Willis M. - Freund S./Hoyt E. 0:2
16:00Walkow S./Zielinski J. - De Jong J./Stevens B. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Punta del Este (Uruguaj), antuka

16:30Agamenone F./Dutra Da Silva D. - Merino A./Pena Lopez M. 2:0

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Cancun 6 (Mexiko), tvrdý povrch

20:00Nadel N./Williford K. - Carle M. L./Pedretti G. T. 0:2
20:30Alves C./Gamiz A. - Bunch K./Kozarov K. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Heraklion 2 (Grécko), antuka

12:00Brancaccio N./Helmi O. - Appleton E./Murta I. 2:1
13:00Pieri T./Spiteri D. - Duca G./Svatikova L. 2:0

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir 7 (Tunisko), tvrdý povrch

14:00Arshinkova P./Topalova G. - Echeverria N./Mikulskyte J. 2:0
14:30Ganz F./Liauw A Fong N. - Belgraver J./Halemai M. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Glasgow (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

14:30Georges M./Zimmermann K. - Paar L./Wachaczyk J. 2:1
16:00Salden L./Tauson C. - Benoit M./Moratelli A. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Jodhpur (India), tvrdý povrch

09:00Bhosale R./Inoue M. - Bavisetti S./Breckova N. 2:0
09:00Mane S./Raina A. - Bhambri P./Chilumula N. 2:0

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Perth (Austrália), tvrdý povrch

04:30Bains N./Jang S. J. - Morisaki K./Sema E. 0:2
04:30Fourlis J./Routliffe E. - Parnaby A./Smith A. 2:0

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W60 Cairo (Egypt), tvrdý povrch

13:00Bara Irina M./Pattinama Kerkhove L. - Kania P./Shoshyna A. 0:2
15:30Kostyuk M./Rakhimova K. - Krunic A./Piter K. 2:0

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W60 Kyoto (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

05:00Hayashi E./Uchijima M. - Kato M./Okamura K. 2:1
06:30De Vroome I./Wang Xin. - Wu F./Zhang Y. WO -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.