REFRESH

Tenis » Včera » Všetky zápasy

EXHIBÍCIA - MUŽI: FPT Portugal Series 2 (Portugalsko), tvrdý povrch

12:25Coelho F. (Por) - Ferreira Silva F. (Por) 0:2
13:50Cacao T. (Por) - Araujo P. (Por) 2:0
17:10Sousa J. (Por) - Torres T. (Por) 2:0
18:55Maia H. (Por) - Elias G. (Por) 2:1

EXHIBÍCIA - MUŽI: International Tennis Series (Svet), tvrdý povrch

14:15Ore J. A. (Usa) - Metz D. (Usa) 2:0
15:25Schachter N. (Usa) - Johnson M. (Gbr) 2:0
18:15Harper C. (Can) - Metz D. (Usa) 2:0
19:30Goldhoff G. (Usa) - Schachter N. (Usa) 0:2
20:45Ore J. A. (Usa) - Harper C. (Can) 0:2
22:20Goldhoff G. (Usa) - Johnson M. (Gbr) 2:0

EXHIBÍCIA - MUŽI: Italian Championship 2 (Taliansko), antuka

15:40Bonadio R. (Ita) - Gigante M. (Ita) 0:2
18:10Giustino L. (Ita) - Taberner C. (Esp) 1:2
18:40Galovic V. (Cro) - Andujar P. (Esp) 2:0
21:10Sonego L. (Ita) - Brancaccio R. (Ita) 2:0

EXHIBÍCIA - MUŽI: MatchPlay 120 (USA), tvrdý povrch

01:10Giron M. (Usa) - Svajda Z. (Usa) SKREČ 1:0

EXHIBÍCIA - MUŽI: Others matches (Svet)

23:45Brymer G. (Usa) - Corwin F. (Usa) 0:2
00:10Chappell N. (Usa) - Redlicki Ma. (Usa) 2:0
09:00Smilansky I. (Isr) - Ginat R. (Isr) 0:2
09:20Von der Schulenburg J. (Sui) - Hoeijmans L. (Sui) 2:0
10:10Weissborn T-S. (Aut) - Ofner S. (Aut) 1:2
10:25Hasson J. (Isr) - Oliel Y. (Isr) 0:2
11:40Erler A. (Aut) - Miedler L. (Aut) 1:2
12:30Lanz M. (Sui) - Tanner G. L. (Sui) 2:0
12:50Marti Y. (Sui) - Moghini G. (Sui) 2:0
13:45Pichler D. (Aut) - Ofner S. (Aut) 0:2
14:25Popko D. (Kaz) - Riffice S. (Usa) 2:1
15:10Rodionov J. (Aut) - Hampel L. (Aut) 0:2
15:10Zimmermann I. (Sui) - Martinez L. (Sui) 0:2
15:25Cascino E. (Fra) - Monnet C. (Fra) 2:1
15:25Novak D. (Aut) - Ramskogler G. (Aut) 2:0
16:15Korda S. (Usa) - Lorenzi P. (Ita) 1:2
16:30Kirkov V. (Usa) - Mejia N. (Col) 2:1
17:00ZrušenéPopko D. (Kaz) - Karlovskiy E. (Rus) -:-
17:00ZrušenéRedlicki Mi. (Usa) - Arconada J. (Usa) -:-
17:15Staeheli L. (Sui) - Parizzia N. (Sui) 0:2
18:05Nedelko I. (Rus) - Boyer D. H. (Usa) 2:0
18:15PrerušenéBertola R. (Sui) - Von der Schulenburg H. (Sui) 1:1
19:15Mochizuki S. (Jpn) - Geller A. (Arg) 2:1
19:25Chappell N. (Usa) - Corwin F. (Usa) 2:0
19:30Kirchheimer S. (Usa) - Mmoh M. (Usa) 1:2
21:55Smith K. (Usa) - Altamirano C. (Usa) 2:0
23:20ZrušenéDraxl L. (Can) - Gomez A. (Col) -:-
23:20ZrušenéKypson P. (Usa) - Mmoh M. (Usa) -:-
23:20Redlicki Ma. (Usa) - Brymer G. (Usa) 0:2
00:10Giron M. (Usa) - Klahn B. (Usa) 1:2

EXHIBÍCIA - MUŽI: TOP liga CTS (Česko), antuka

10:00Sachko V. (Ukr) - Kodat T. A. (Usa) 2:0
10:00Štyler O. (Cze) - Řeháček M. (Cze) 2:1
10:05Šátral J. (Cze) - Bolardt A. (Cze) 2:0
10:10Pospisil J. (Cze) - Kellovský D. (Cze) 0:2
11:30Forejtek J. (Cze) - Macháč (Cze) 1:2
11:50Velik L. (Cze) - Apltauer F. (Cze) 1:2
12:00Damm M. (Usa) - Paty D. (Cze) 0:2
12:00Lehečka J. (Cze) - Rys D. (Cze) 2:0
12:10Kolář Z. (Cze) - Nejedlý P. (Cze) 2:0
12:10Poljak D. (Cze) - Duda F. (Cze) 2:0
12:20Veselý J. (Cze) - Nouza P. (Cze) 2:0
13:00Petr V. (Cze) - Sklenka V. (Cze) 2:0

EXHIBÍCIA - MUŽI: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

01:30Grills J. (Aus) - Bourchier H. (Aus) 0:2
01:30Walton A. (Aus) - Banes M. (Aus) 2:0
05:00Kubler J. (Aus) - Smith J-P. (Aus) 2:0
05:10Polmans M. (Aus) - Bolt A. (Aus) 2:1
06:05Johnson C. (Aus) - Taylor A. (Aus) 2:1
07:30Mccabe J. (Aus) - Delaney J. (Aus) 0:2
08:30Fancutt T. J. (Aus) - Puttergill C. (Aus) 2:1
08:40Mott B. (Aus) - Saville L. (Aus) 1:2
09:10Cornut-Chauvinc A. (Fra) - Hemery C. (Fra) SKREČ 1:0
09:10Delaney J. (Aus) - Volonski N. (Aus) 1:2
10:15Laurent T. (Fra) - Robert Q. (Fra) 2:1
11:10Petit G. (Fra) - Loffhagen G. (Gbr) 0:2
11:40Ibrahim J. (Aus) - Bayldon B. (Aus) 0:2
12:10Sweeny D. (Aus) - Crnokrak A. (Aus) 2:0
12:15Charlton J. (Aus) - Kelly D. (Aus) 0:2
12:30Slobodchikov R. (Rus) - Reymond A. (Fra) 0:2
17:45Robert Q. (Fra) - Petit G. (Fra) SKREČ 1:1

EXHIBÍCIA - ŽENY: DTB German Pro Series (Nemecko), antuka

09:05Werner C. (Ger) SKREČ - Schunk N. M. (Ger) 0:1
09:35Matviyenko L. (Ger) - Middendorf J. (Ger) 0:2
10:00ZrušenéSchaeder L. (Ger) - Lukič T. (Ger) -:-
10:05Schaeder L. (Ger) - Kanev K. (Ger) 2:0
11:05Klasen A. (Ger) - Rivkin N. (Ger) 2:0
11:15Barthel M. (Ger) - Gerlach K. (Ger) 1:2
11:30ZrušenéPonomar L. (Ger) - Schultheiss C. (Ger) -:-
12:10Wachaczyk J. (Ger) - Mueller S. (Ger) 2:1
13:10Jebawy J. (Ger) - Wirges A. (Ger) 0:2
14:00Hering K. (Ger) - Steur J. L. S. (Ger) 2:0
15:00Korpatsch T. (Ger) - Middendorf J. (Ger) 2:1
15:00Siegemund L. (Ger) - Hodzic M. (Ger) 2:0
16:30ZrušenéGerlach K. (Ger) - Werner C. (Ger) -:-
16:30Ponomar L. (Ger) - Wolff V. (Ger) 2:0
17:20Niemeier J. (Ger) - Koelzer R. (Ger) 2:0
17:20Zaja A. (Ger) - Matviyenko L. (Ger) 2:1
18:40Gerlach K. (Ger) - Hecking J. (Ger) 2:0

EXHIBÍCIA - ŽENY: Eastern European Championship (Európa), tvrdý povrch

10:00Berberovic N. (Bih) - Bonic B. (Srb) 2:0
11:15Eraydin B. (Tur) - Joksovic D. (Srb) 0:2
12:05Gjorcheska L. (Mkd) - Anil C. (Tur) 2:0
14:05Piter K. (Pol) - Marinkovic B. (Srb) 2:0
16:00Radanovic D. (Srb) - Vangelova A. (Bul) 2:0
18:00Drazic M. (Cro) - Sretenovic T. (Srb) 2:0
20:05Herdzelas D. (Bih) - Djakovic M. (Srb) WO -:-
20:05Kostic N. (Srb) - Klincov B. (Sui) 2:0

EXHIBÍCIA - ŽENY: FPT Portugal Series 2 (Portugalsko), tvrdý povrch

10:40Amil M. (Por) - Oliveira I. (Por) 0:2
13:25Campino M. (Por) - Jorge M. (Por) 2:1
15:35Madile D. (Por) - Neto S. (Por) 2:1
18:45Morais M. (Por) - Lanca S. (Por) 2:0

EXHIBÍCIA - ŽENY: Italian Championship 2 (Taliansko), antuka

10:35Brancaccio N. (Ita) - Stefanini L. (Ita) 2:1
13:05Samsonova L. (Rus) - Di Sarra F. (Ita) 2:0
13:40Rubini S. (Ita) - Ormaechea P. (Arg) 2:0
15:05Bronzetti L. (Ita) - Paoletti M. (Ita) 2:0

EXHIBÍCIA - ŽENY: Others matches (Svet)

23:05Volynets K. (Usa) SKREČ - Wijesundera R. (Sri) 1:0
00:10Gamiz A. (Ven) - Hance K. (Usa) 2:0
10:05Glanzer D. (Aut) - Kostic T. (Aut) 2:0
10:05Kraus S. (Aut) - Dshandshgava I. (Aut) 2:0
11:30Neuwirth Y. (Aut) - Grabher J. (Aut) 1:2
13:00Murray S. (Gbr) - Banks A. (Gbr) 0:2
13:00Piper G. (Gbr) - Rajecki A. (Gbr) 0:2
14:25Jovic J. (Srb) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) 2:0
14:25Lepchenko V. (Usa) - Evtimova D. (Bul) 2:0
15:45Sewing S. (Usa) - Halbauer E. (Usa) 2:1
16:00Khazaniuk D. (Isr) - Black H. T. (Usa) 0:2
17:00Karner E. (Aut) - Antonitsch M. (Aut) WO -:-
17:25William T. (Gbr) - Silva E. (Gbr) 0:2
18:05Chang S. (Usa) - Olmos G. (Mex) 0:2
18:20Maloney E. (Gbr) - Miyazaki L. (Jpn) 1:2
18:20Raducanu E. (Gbr) - Appleton E. (Gbr) 2:1
18:40Barnett A. (Gbr) - Gillan A. (Gbr) 2:0
18:55Evtimova D. (Bul) - Jovic J. (Srb) 0:2
19:50Lepchenko V. (Usa) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) 2:1
20:00Wijesundera R. (Sri) - Manasse M. (Usa) 2:1
20:50Black H. T. (Usa) - Halbauer E. (Usa) 2:0
21:30Grey S. B. (Gbr) - Broady N. (Gbr) 0:2
21:45Christie F. (Gbr) - Burrage J. (Gbr) 0:2
22:15Wijesundera R. (Sri) - Olmos G. (Mex) 2:0
22:35Sewing S. (Usa) - Khazaniuk D. (Isr) 2:0
23:15Chang H. (Usa) - Gamiz A. (Ven) 1:2

EXHIBÍCIA - ŽENY: TOP liga CTS (Česko), antuka

10:00ZrušenéFruhvirtova B. (Cze) - Detiuc A. (Cze) -:-
10:00Fruhvirtová L. (Cze) - Marková J. (Cze) 1:2
10:00Hazmukova V. (Cze) - Valentova T. (Cze) 0:2
10:00Noskova L. (Cze) - Detiuc A. (Cze) 2:0
10:00Sisková A. (Cze) - Kolodziejová M. (Cze) 1:2
10:05Laboutková A. (Cze) - Vidmanova D. (Cze) 2:0
11:45Siniaková K. (Cze) - Malečková J. (Cze) 2:1
12:00Smejkalova A. (Cze) - Miklová B. (Cze) 1:2
16:30Bartunkova N. (Cze) - Palicova B. (Cze) 1:2

EXHIBÍCIA - ŽENY: Turneu Amical (Rumunsko), antuka

10:05Bara Irina M. (Rou) - Craciun G. A. (Rou) 2:0
12:15Bulgaru M. (Rou) - Cristian J. A. (Rou) 2:1
16:20Craciun G. A. (Rou) - Ruse G. (Rou) 0:2
17:45Begu I. (Rou) - Bulgaru M. (Rou) 2:0

EXHIBÍCIA - ŽENY: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

01:30Poppe S. (Ned) - Di Tommaso C. (Aus) 2:0
03:10Tomic S. (Aus) - Tjandramulia O. (Aus) 2:1
03:40Schumacher G. (Aus) - Belovukovic S. (Aus) 2:0
03:40Woolcock B. (Aus) - Popovic I. (Aus) 2:0
06:35Cabrera L. (Aus) - Inglis M. (Aus) 1:2
06:50Sanders S. (Aus) - Aiava D. (Aus) 0:2
09:10Romeo C. (Fra) - Marcinkevica D. (Lat) 2:1
10:40Gadecki O. (Aus) - Bains N. (Gbr) 2:0
10:40Gibson T. (Aus) - da Silva Fick G. (Aus) 2:0
13:45Touly C. (Fra) - Tubello A. (Fra) 2:0
15:40Komardina A. (Rus) - Arcangioli M. (Fra) 2:0

EXHIBÍCIA - ŠTVORHRY MUŽI: Others matches (Svet)

16:10Rodriguez C./Lindstedt R. - Arevalo M./Martinez L. D. 2:1

EXHIBÍCIA - ŠTVORHRY MUŽI: TOP liga CTS (Česko), antuka

14:00Kolář Z./Lehečka J. - Kodat T. A./Kellovský D. 2:1
14:00Veselý J./Poljak D. - Nouza P./Konecny M. 2:0

EXHIBÍCIA - ŠTVORHRY ŽENY: TOP liga CTS (Česko), antuka

14:00Siniaková K./Krejčíková B. - Kolodziejová M./Malečková J. 0:2
14:00Fruhvirtová L./Noskova L. - Vlčková K./Gadient N. 2:0
17:10Pavkova K./Hazmukova V. - Palicova B./Valentova T. 0:2

EXHIBITION - MIXED DOUBLES: TOP liga CTS (Česko), antuka

14:00Svrcina D./Sisková A. - Vocel M./Marková J. 1:2

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.