m.FlashScore.sk

REFRESH

Tenis » Včera » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: French Open (Francúzsko) - kvalifikácia, antuka

11:30Maden Y. (Ger) - Torpegaard M. (Den) 2:1
12:25Stachovskij S. (Ukr) - Ignatik U. (Blr) 2:0
12:45Giraldo S. (Col) - Mager G. (Ita) SKREČ 1:1
13:05Vatutin A. (Rus) - Gaston H. (Fra) 2:0
13:40Martineau M. (Fra) - Coppejans K. (Bel) 1:2
13:45Domingues J. (Por) - Davidovich Fokina A. (Esp) 0:2
13:45Napolitano S. (Ita) - Otte O. (Ger) 0:2
13:45Zhang Z. (Chn) - Caruso S. (Ita) 0:2
14:00Bachinger M. (Ger) - Molleker R. (Ger) 1:2
14:00Garcia-Lopez G. (Esp) - Krstin P. (Srb) 2:1
14:20Darcis S. (Bel) - Denolly C. (Fra) 2:1
14:25Travaglia S. (Ita) - Serdarusic N. (Cro) 2:0
14:55Giron M. (Usa) - Rosol L. (Cze) 0:2
15:10Polansky P. (Can) - Muller A. (Fra) 1:2
15:15Brown D. (Ger) - Gomez E. (Ecu) 2:0
15:15Galan Riveros D. E. (Col) - Menendez A. (Esp) 2:1
15:15Quinzi G. (Ita) - Guinard M. (Fra) 0:2
15:50Benchetrit E. (Fra) - Fratangelo B. (Usa) 2:0
16:00Laaksonen H. (Sui) - Arguello F. (Arg) 2:1
16:05Troicki V. (Srb) - Kubler J. (Aus) 2:0
16:15Basic M. (Bih) - Martinez P. (Esp) 0:2
16:15Ofner S. (Aut) - Hanfmann Y. (Ger) 0:2
16:25Tatlot J. S. (Fra) - Ymer M. (Swe) 1:2
16:40Rola B. (Slo) - Quiroz R. (Ecu) 2:0
17:20Miedler L. (Aut) - Balazs A. (Hun) 2:0
17:20Sandgren T. (Usa) - Moraing M. (Ger) 2:0
17:25Couacaud E. (Fra) - De Greef A. (Bel) 2:0
17:45De Bakker T. (Ned) - Soeda G. (Jpn) 1:2
17:55Pavlásek A. (Cze) - Blancaneaux G. (Fra) 1:2
18:20Bolelli S. (Ita) - Koepfer D. (Ger) 2:1
18:20Monteiro T. (Bra) - Cornut-Chauvinc A. (Fra) 2:1
18:45Bourgue M. (Fra) - Milojevic N. (Srb) 2:1

ATP - DVOJHRY: Lyon (Francúzsko), antuka

11:10Cuevas P. (Uru) - Paire B. (Fra) 0:2
11:10Humbert U. (Fra) - Shapovalov D. (Can) 1:2
12:45Gasquet R. (Fra) - Fritz T. (Usa) WO -:-
13:40Moutet C. (Fra) - Bautista R. (Esp) 1:2
16:20Diez S. (Can) - Tsonga J-W. (Fra) 1:2
19:15Basilashvili N. (Geo) - Lamasine T. (Fra) 2:0

ATP - DVOJHRY: Ženeva (Švajčiarsko), antuka

12:10Albot R. (Mda) - Londero J. I. (Arg) 2:1
12:10Fucsovics M. (Hun) - Delbonis F. (Arg) 0:2
13:40Daniel T. (Jpn) - Garin Ch. (Chi) 2:1
14:45Jarry N. (Chi) - Kudla D. (Usa) 2:0
16:00Sousa J. (Por) - Ramos A. (Esp) 0:2
18:10Dzumhur D. (Bih) - Wawrinka S. (Sui) 2:1

WTA - DVOJHRY: French Open (Francúzsko) - kvalifikácia, antuka

10:05Allertová D. (Cze) - Kučová K. (Svk) 0:2
10:05Anderson R. (Usa) - Krejčíková B. (Cze) SKREČ 1:1
10:05Glushko J. (Isr) - Tomova V. (Bul) 2:0
10:05Grammatikopoulou V. (Gre) - Birrell K. (Aus) 2:1
10:05Liang E. S. (Tpe) - Rybakina E. (Kaz) 0:2
10:10Korpatsch T. (Ger) - Badosa G. P. (Esp) 2:1
10:10Marino R. (Can) - Andrianjafitrimo T. (Fra) 2:1
10:10Teichmann J. B. (Sui) - Swan K. (Gbr) 0:2
10:10Wang Xiy. (Chn) - Lao D. (Usa) 2:0
10:10Watson H. (Gbr) - Schoofs B. (Ned) 2:1
11:05Perrin C. (Sui) - Rodionova Ar. (Aus) 2:0
11:25Gorgodze E. (Geo) - Lu J. (Chn) 2:1
11:30McHale C. (Usa) - Di Lorenzo F. (Usa) 0:2
11:50Flink V. (Rus) - Gatto-Monticone G. (Ita) 0:2
12:15Cepede V. (Par) - Bogdan A. (Rou) 0:2
12:35Zavatska K. (Ukr) - Haddad Maia B. (Bra) SKREČ 1:1

WTA - DVOJHRY: Nurnberg (Nemecko), antuka

10:35Pliskova Kr. (Cze) - Niemeier J. (Ger) 2:0
10:40Cirstea S. (Rou) - Flipkens K. (Bel) 2:0
10:40Kuznetsova S. (Rus) - Larsson J. (Swe) 0:2
10:40Minella M. (Lux) - Siniaková K. (Cze) 1:2
10:50Alexandrova E. (Rus) - Kudermetova V. (Rus) 0:2
12:40Lisicki S. (Ger) - Tomljanovic A. (Aus) 0:2
12:40Stojanovic N. (Srb) - Sorribes Tormo S. (Esp) 2:1
13:30Brengle M. (Usa) - Pliskova Kr. (Cze) 2:0
13:35Putintseva Y. (Kaz) - Barthel M. (Ger) 2:0
15:40Friedsam A-L. (Ger) - Petkovic A. (Ger) 2:0
16:35Paar L. (Rou) - Cirstea S. (Rou) 1:2
17:20Larsson J. (Swe) - Siniaková K. (Cze) 1:2
18:30Zidansek T. (Slo) - Tomljanovic A. (Aus) 2:0
reklama

WTA - DVOJHRY: Štrasburg (Francúzsko), antuka

10:10Garcia C. (Fra) - Rogers S. (Usa) 2:1
10:10Marcinkevica D. (Lat) - Gavrilova D. (Aus) 0:2
11:15Han X.Y. (Chn) - Paquet C. (Fra) 0:2
12:25Kostyuk M. (Ukr) - Zheng S. (Chn) 2:0
12:50Siegemund L. (Ger) - Sabalenka A. (Blr) 0:2
13:20Sharma A. (Aus) - Puig M. (Pur) 0:2
13:55Yastremska D. (Ukr) - Stosur S. (Aus) 2:0
14:35Garcia C. (Fra) - Peterson R. (Swe) 2:0
15:20Gavrilova D. (Aus) - Hesse A. (Fra) 2:1
17:40Ferro F. (Fra) - Wang Q. (Chn) 2:1

ATP - ŠTVORHRY: Lyon (Francúzsko), antuka

14:00Klaasen R./Venus M. - Paes L./Paire B. WO -:-
14:10Nedunchezhiyan J./Raja P. - Bambridge L./O'Mara J. 0:2
15:55Duran G./Gonzalez M. - Dodig I./Roger-Vasselin E. 0:2

ATP - ŠTVORHRY: Ženeva (Švajčiarsko), antuka

16:30Martin F./Mies A. WO - Delbonis F./Mayer L. -:-
17:35Oswald P./Sharan D. - Daniel T./Fucsovics M. 2:1
18:10Garin Ch./Londero J. I. - Ebden M./Lindstedt R. WO -:-
20:20Hsieh C./Rungkat C. - Arevalo M./Reyes-Varela M. 2:1

WTA - ŠTVORHRY: Nurnberg (Nemecko), antuka

12:00Dabrowski G./Xu Y-F. - Lister C. E./Voráčová R. 2:0
12:30Gerlach K./Wachaczyk J. - Marchetti G./Pigossi L. 0:2
13:20Atawo R./Srebotnik K. - Hobgarski K./Niemeier J. 2:1
14:50Fichman S./Melichar N. - Mitu A./Panova A. 2:1
14:50Aoyama S./Sizikova Y. - Kania P./Knoll X. 2:0
16:25Stefani L./Stojanovic N. - Amanmuradova A./Ivakhnenko V. 2:0

WTA - ŠTVORHRY: Štrasburg (Francúzsko), antuka

10:15Kalashnikova O./Kichenok L. - Jurak D./Olaru I.R. 0:2
11:45Maria T./Parmentier P. - Kato M./Sanders S. 0:2
15:25Duan Y./Han X.Y. - Wang Y./Zheng S. 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Jerusalem (Izrael), tvrdý povrch

09:05Leshem E. (Isr) - Altamirano C. (Usa) 2:1
09:10Wang T. (Fra) - Zhang Z. (Chn) 2:0
09:10Yang T-H. (Tpe) - Durasovic V. (Nor) 0:2
11:00ZrušenéIlkel C. (Tur) - Bega A. (Ita) -:-
11:05Gabašvili T. (Rus) - Sakharov G. (Fra) 2:0
11:05Klein B. (Gbr) SKREČ - Peliwo F. (Can) 0:0
11:20Griekspoor S. (Ned) - King E. (Usa) 2:0
12:10Vavassori A. (Ita) - Myneni S. (Ind) 0:2
12:35Ocleppo J. (Ita) - Smith J-P. (Aus) 0:2
13:20Oliveira G. (Por) - Kuzmanov D. (Bul) 0:2
14:10Ruusuvuori E. (Fin) - Kotov P. (Rus) 2:0
14:35Sela D. (Isr) - Petrovic D. (Srb) 0:2
15:15Mukund S. K. (Ind) - Escobar G. (Ecu) 2:0

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Jerusalem (Izrael), tvrdý povrch

16:05Oliel Y./Ram Harel O. - Peliwo F./Schnur B. 0:2
16:15Erlich J./Shamasdin A. - Drzewiecki K./Walkow S. 1:2
16:35Leshem E./Sakharov G. - Heliovaara H./Lawson A. 2:1

ITF MUŽI - DVOJHRY: Vic (Španielsko), antuka

12:05Avidzba A. (Rus) - Moro Canas A. (Esp) 1:2
12:05Ordeig R. (Esp) - Martin Tiffon P. (Esp) 0:2
12:05Toledo B. P. (Esp) - Roglan A. (Esp) 2:0
13:45Jebens H. (Ger) - Diaz Acosta F. (Arg) 0:2
13:55Zeballos F. (Bol) - Samper-Montana J. (Esp) 0:2
15:35Uryson N. (Arg) - Pla Malfeito J. (Esp) 2:0
15:45Berrettini J. (Ita) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) 2:0
16:15Roca Batalla O. (Esp) - Cabral F. (Por) 2:0
17:15Casanova H. (Arg) - Barranco C. J. (Esp) 2:0
17:30Matos R. (Bra) - Alcala Gurri M. (Esp) 2:0
17:40Martos Gornes S. (Esp) - Lopez Montagud C. (Esp) 0:2
18:05Sanchez Jover C. (Esp) - Weis A. (Ita) 0:2

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch