REFRESH

Basketbal » Zajtra » Všetky zápasy

ARGENTÍNA: Liga A - play-off

23:00San Martin - Regatas -:-

AUSTRÁLIA: NBL

09:30Melbourne United - Adelaide 36ers -:-
12:00Illawarra Hawks - Sydney Kings -:-

AUSTRÁLIA: NBL1 South

11:30Frankston - Dandenong -:-
11:30Knox - Kilsyth -:-
11:30NW Tasmania - Ballarat -:-
12:00Albury-Wodonga Bandits - Melbourne Tigers -:-
12:00Eltham - Diamond Valley -:-
12:00Ringwood - Geelong -:-
12:00Sandringham Sabres - Mt Gambier -:-

AUSTRÁLIA: NBL1 South Women

09:30Frankston Ž - Dandenong Rangers Ž -:-
09:30Knox Ž - Kilsyth Ž -:-
10:00Albury Ž - Melbourne Tigers Ž -:-
10:00Eltham Ž - Diamond Valley Ž -:-
10:00Ringwood Ž - Geelong Ž -:-
10:00Sandringham Ž - Mt. Gambier Ž -:-
10:30Launceston Ž - Ballarat Ž -:-

AUSTRÁLIA: NBL1 Central

12:45Woodville Warriors - Central Districts Lions -:-

AUSTRÁLIA: NBL1 Central Women

11:00Woodville Warriors Ž - Central Districts Lions Ž -:-

AUSTRÁLIA: NBL1 West

13:00Cockburn Cougars - Perth Redbacks -:-
13:00Lakeside Lightning - Goldfields Giants -:-
13:00Mandurah Magic - Geraldton Buccaneers -:-
14:00Perry Lakes Hawks - Joondalup Wolves -:-

AUSTRÁLIA: NBL1 West Women

11:00Cockburn Cougars Ž - Perth Redbacks Ž -:-
12:00Perry Lakes Hawks Ž - Joondalup Wolves Ž -:-

BIELORUSKO: Premier League - play-off

11:30Rguor Minsk - Tsmoki Minsk 2 -:-
12:00Grodno GrSU - Grodno -:-
14:00Rubon - Impuls -:-
14:00Tsmoki Minsk 3 - Borisfen -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH Women - play-off

16:00Play Off Sarajevo Ž - Orlovi Ž -:-
17:00Feniks Ž - Banovici Ž -:-

BRAZÍLIA: NBB - play-off

01:00Mogi - Unifacisa -:-
21:00Corinthians Paulista - Pato -:-
00:00Franca - Cearense -:-

BRAZÍLIA: LBF - ženy

00:30Vera Cruz Ž - Sampaio Ž -:-
22:00Sesi Sao Paulo Ž - Santo Andre Ž -:-

BULHARSKO: NBL - play-off

18:00Beroe - Balkan -:-

ESTÓNSKO: Korvpalli Meistriliiga - play-off

16:00TAL TECH - Rakvere Tarvas -:-

EURÓPA: ABA League 2 - play-off

19:00Mladost Zemun - Studentski Centar -:-

FRANCÚZSKO: Pro B

15:00Aix-Maurienne - Fos-sur-Mer -:-
15:00Antibes - Paris -:-
15:00Denain-Voltaire - Vichy-Clermont -:-
15:00Quimper - Souffelweyersheim -:-

FRANCÚZSKO: Pohár

19:00Dijon - Lyon-Villeurbanne -:-

FRANCÚZSKO: French Cup Women

16:15Lattes Montpellier Ž - Flammes Carolo Ž -:-

GRÉCKO: GBL

16:15Promitheas - Panathinaikos -:-

GRÉCKO: A2 - prvá fáza

16:00Eleftheroupoli - AS Karditsas -:-
16:00Filippos Veroi - Apollon Patron -:-
16:00Marousi - Dafni Dafniou -:-
16:00Pagrati - Oiakas Nafpliou -:-
16:00Panerythraikos - Kavala -:-
16:00Psychikou - Olympiakos B -:-

GRÉCKO: A1 Women - druhá fáza

13:00PAOK Ž - Olympiakos Ž -:-
15:30Panathinaikos Ž - Giannina Ž -:-

CHORVÁTSKO: Prva Liga - play-off

18:00Cedevita - Dinamo Zagreb -:-

CHORVÁTSKO: Premijer Liga Women - skupina porazených

15:15Split Ž - FSV Rijeka Ž -:-
16:00Plamen Pozega Ž - Zadar Ž -:-
17:45KAZL Split Ž - Novi Zagreb Ž -:-

CHORVÁTSKO: Premijer Liga Women - skupina víťazov

17:00Rockwool Pula Ž - Mursa Osijek Ž -:-
17:00Tresnjevka 2009 Ž - Ragusa Dubrovnik Ž -:-
19:00ZKK Sibenik Ž - ZKK Medvescak Ž -:-

ISLAND: Premier League - ženy

18:00Haukar Ž - Breidablik Ž -:-
18:00Keflavik Ž - Snaefell Ž -:-
18:00KR Reykjavik Ž - Skallagrimur Ž -:-
21:15Fjolnir Ž - Valur Ž -:-

IZRAEL: Superliga

19:30Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv -:-
19:45Hapoel Beer Sheva - Hapoel Eilat -:-

JAPONSKO: B.League

06:35Hiroshima D. - Shiga -:-
07:05SeaHorses Mikawa - Shimane -:-
08:05Alvark - Akita -:-
08:05Chiba - Yokohama -:-
09:05Utsunomiya Brex - Brave Thunders -:-
10:05NeoPhoenix - Osaka -:-
10:05Niigata - Toyama -:-
10:05Sun Rockers Shibuya - Hokkaido -:-

JUŽNÁ KÓREA: KBL - play-off

07:00Mobis Phoebus - Anyang -:-

KAZACHSTAN: National League

14:00Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau -:-

KAZACHSTAN: National League - baráž o udržanie

15:00Almaty - Bars Petropavlovsk -:-

LITVA: LKL

16:20Juventus - Rytas -:-
17:15Lietkabelis - Nevezis-OPTIBET -:-

LUXEMBURSKO: Total League

18:30Musel Pikes - Bertrange -:-
18:30Racing Luxembourg - Contern -:-
19:00Heffingen - Hesperange -:-
19:00Larochette - Walferdange -:-
20:00Amicale Steesel - Ettelbruck -:-
20:00Esch - T71 Dudelange -:-

LUXEMBURSKO: Total League Women

18:00Esch Ž - Grengewald Hueschtert Ž -:-
19:00Walferdange Ž - Bertrange Ž -:-
19:30Contern Ž - Dudelange Ž -:-

MAĎARSKO: NB I. A - o udržanie

17:00KTE-Duna - Zalakeramia -:-
18:00Kaposvari - Pécs VSK -:-
18:00OSE Lions - Jaszberenyi -:-

MAĎARSKO: 1. divízia - ženy - o udržanie

18:00PINKK-Pécs Ž - ZTE NKK Ž -:-

MEXIKO: LMBPF Women

00:00Mexcaltecas Ž - Escaramuzas Ž -:-

NEMECKO: BBL

18:00Giessen - Ludwigsburg -:-
18:00Oldenburg - Ulm -:-
20:30Bayreuth - Braunschweig -:-
20:30Crailsheim Merlins - Vechta -:-

NEMECKO: Pro B - tretia fáza

18:00Sandersdorf - Itzehoe -:-
19:00Bochum - Hanau -:-

NEMECKO: DBBL - ženy - play-off

18:00Herner Ž - Marburg Ž -:-

NOVÝ ZÉLAND: NBL

09:30Otago Nuggets - Wellington Saints -:-

POĽSKO: Energa Basket Liga - play-off

20:30Slask Vroclav - Legia -:-

POĽSKO: 1. Liga - play-off

17:00Górnik Walbrzych - WKK Wroclaw -:-
18:00Czarni Slupsk - Lancut -:-

PORTUGALSKO: LPB - play-off

16:00Sporting CP - Vitoria -:-
20:00Benfica - Oliveirense -:-

PORTUGALSKO: LFB Women - play-off

12:00Benfica Ž - Quinta Dos Lombos Ž -:-
16:00Uniao Sportiva Ž - Vitoria Ž -:-

RAKÚSKO: 2. liga - play-off

18:00Jennersdorf - Raiders Tirol -:-

RUSKO: Premier League - ženy - play-off

14:00UMMC Ekaterinburg Ž - Dynamo Kursk Ž -:-
18:00Zyrianochka Syktyvkar Ž - MBA Moskva Ž -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Prva Liga Women - o udržanie

14:00Probasket Ž - Gostivar Ž -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Prva Liga Women - skupina víťazov

17:00OdloženéBasket Kam Ž - Rabotnički Ž -:-
17:00OdloženéKriva Palanka Ž - Badel 1862 Skopje Ž -:-
17:00OdloženéVardar Ž - Struga Ž -:-

SLOVENSKO: SBL - play-off

17:00Spišskí Rytieri - BK Svit -:-
19:00Patrioti Levice - Inter Bratislava -:-

SLOVENSKO: Extraliga - ženy - play-off

18:00Ružomberok Ž - Piešťanské Čajky Ž -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM - skupina porazených

18:00Lasko - KK Triglav Kranj -:-
18:00Tajfun Sentjur - Hopsi Polzela -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM - skupina víťazov

18:00Cedevita Olimpija - Krka -:-
19:00Rogaska - Podcetrtek -:-

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: WBBL - ženy

14:00Nottingham Wildcats Ž - Newcastle Eagles Ž -:-
15:00Manchester Mystics Ž - Caledonia Pride Ž -:-
16:00Oaklands Wolves Ž - Durham Palatinates Ž -:-
17:00BA London Lions Ž - Leicester Riders Ž -:-

ŠPANIELSKO: ACB

18:00Gipuzkoa - Murcia -:-
18:00Manresa - Estudiantes -:-
20:45Joventut - Tenerife -:-
20:45Unicaja - Zaragoza -:-

ŠPANIELSKO: LEB Oro - skupina porazených

20:00Real Murcia - Caceres -:-

ŠPANIELSKO: LEB Oro - skupina víťazov

18:00Almansa - Real Valladolid -:-
19:00Granada - Breogan -:-

ŠPANIELSKO: LEB Plata - Boj o zostup - Play off

20:30Zentro - Tarragona -:-

ŠPANIELSKO: LEB Plata - play-off o postup

18:00OdloženéGijon - Menorca -:-
18:00Marbella - Albacete -:-
19:00La Roda - Ponferrada -:-
19:00Navarra - Estela -:-

ŠPANIELSKO: LEB Plata - play-off víťazov

16:45Barcelona B - Iraurgi SB -:-

ŠPANIELSKO: Liga Femenina - ženy - play-off

20:30Valencia Ž - Uni Girona Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: SB League

17:30Fribourg Olympic - BC Boncourt -:-
17:30Sdent BBC Nyon - Geneva Lions -:-
18:00Neuchatel - BBC Monthey -:-

ŠVAJČIARSKO: SB League - ženy - play-off

17:30Winterthur Ž - Fribourg Ž -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan - play-off

16:04BC Lulea - Jamtland -:-
18:00Borås - Nassjo -:-

TAIWAN: SBL - prvá fáza

09:00Taiwan Beer - Jeoutai -:-
11:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-

TALIANSKO: Serie A2 - o 7. až 12. miesto

18:30Urania Milano - Chieti Basket -:-

TALIANSKO: Serie A2 - 19th-24th places

18:00Monferrato - Latina -:-

TALIANSKO: Serie A1 - ženy - o udržanie

18:00Broni Ž - Sassari Ž -:-

TURECKO: Super Lig

12:00OdloženéAnadolu Efes - Darussafaka -:-
12:00Buyukcekmece - Gaziantep -:-
12:00OdloženéFenerbahce - Galatasaray -:-
14:15Bursaspor - OGM Ormanspor -:-

TURECKO: TBL

13:00Istanbul Basket - Yalova Bld. -:-
14:45Anadolu Basket - Bornova -:-
16:30Final Spor - Merkezefendi -:-

USA: NBA

01:30Atlanta Hawks - Miami Heat -:-
01:30Brooklyn Nets - Boston Celtics -:-
02:00Houston Rockets - Los Angeles Clippers -:-
02:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers -:-
02:00Oklahoma City Thunder - Washington Wizards -:-
04:00Golden State Warriors - Denver Nuggets -:-
04:00Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies -:-
19:00New York Knicks - Toronto Raptors -:-
21:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers -:-

VENEZUELA: Superliga

01:45Heroes de Falcon - Diablos -:-
16:05Gigantes - Supersonicos -:-
19:05Cangrejeros - Taurinos -:-
23:15Spartans - Gladiadores -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.