REFRESH

Hádzaná » Zajtra » Všetky zápasy

EURÓPA: Liga majstrov

18:45Motor - Vive Kielce -:-
18:45Telekom Veszprem - Barcelona -:-
18:45Vardar 1961 - Aalborg -:-
20:45Flensburg-H. - PSG -:-
20:45PPD Záhreb - Elverum -:-

ČESKO: Extraliga

18:00Kopřivnice - Frydek-Místek -:-

DÁNSKO: Santander Cup ženy

18:30Esbjerg Ž - NFH Nyk Ž -:-
20:30Odense Ž - Viborg Ž -:-

FÍNSKO: SM liiga - ženy

18:00GrIFK Ž - KyIF Ž -:-

CHORVÁTSKO: 1. HRL Ženy

17:30Bjelovar Ž - Dalmatinka Ž -:-
18:00Lok. Záhreb Ž - Koka Ž -:-
18:00Sesvete Ž - Podravka Vegeta Ž -:-
18:00Split 2010 Ž - Umag Ž -:-
19:00Osijek Ž - Zelina Ž -:-
19:00Tresnjevka Ž - Zrinski Ž -:-
19:30Trogir Ž - Dugo Selo Ž -:-

LUXEMBURSKO: AXA League

20:15Dudelange - Kaerjeng -:-
20:30Berchem - Diekirch -:-

MAĎARSKO: NB I - ženy

18:00Erdi Ž - Alba Fehérvár Ž -:-
18:00Ferencváros Ž - MTK Budapešť Ž -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

19:00Ludwigshafen - Großwallstadt -:-

NEMECKO: 1. Bundesliga - ženy

19:30Thuringer Ž - Bietigheim Ž -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga - ženy

19:30Brémy Ž - Solingen Ž -:-

NÓRSKO: REMA 1000-ligaen

18:30Fjellhammer - Notteroy -:-
18:30Kristiansand - Runar -:-

NÓRSKO: 1.Divízia

17:30Sandnes - Vikhammer -:-
17:30Viking Handball - Herulf -:-
17:30Viking TIF - St. Hallvard -:-
18:00Falk - Charlottenlund -:-

NÓRSKO: NM Cup - ženy

17:30Sola Ž - Fjellhammer Ž -:-
18:00Larvik Ž - Kristiansand Ž -:-
18:00Nordstrand Ž - Tertnes Ž -:-
18:00Storhamar Ž - Byåsen Ž -:-
18:30Romerike Ravens Ž - Fredrikstad Ž -:-
19:00Gjerpen Ž - Fana Ž -:-
19:30Aker Ž - Oppsal Ž -:-
20:00Molde Ž - Flint Ž -:-

POĽSKO: I Liga

19:30Koscierzyna - SMS Kwidzyn -:-

POĽSKO: Superliga - ženy

18:00Start Elblag Ž - JKS Jaroslaw Ž -:-
19:30Koszalin Ž - Kobierzyce Ž -:-

RUMUNSKO: Liga nationala

17:25CSM Focsani - Potaissa Turda -:-

RUMUNSKO: Liga nationala - ženy

10:00Craiova Ž - Zalau Ž -:-
15:00Rapid Bukurešť Ž - Magura Cisnadiei Ž -:-
16:00Baia Mare Ž - Mioveni Ž -:-
17:00Bistrita Ž - Dunarea Braila Ž -:-
17:00CSM Deva Ž - Buzau Ž -:-
18:00Stiinta Bukurešť Ž - CSM Slatina Ž -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Superleague - ženy

16:00Metalurg Skopje Ž - Struzanka Ž -:-
16:30Pelister Ž - ZRK Feniks Ž -:-
17:30Astibo Ž - Spartak Ž -:-
18:00Kuzman Vardar Ž - Kumanovo Ž -:-
18:30Despina Ž - Gevgelija Ž -:-
19:30Ovce Pole Ž - Vardar SCJS Ž -:-
19:30Shampion Ž - Cair Ž -:-

SLOVINSKO: 1.Liga - ženy

19:00Izola Bori Ž - Krka Ž -:-
19:15Ljubljana Ž - Aklimat Ptuj Ž -:-

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

19:00Guif - Alingsås -:-

ŠVÉDSKO: Pohár - ženy - play-off

19:00Hoors Ž - Skuru Ž -:-
19:00Kristianstad Ž - Lugi Ž -:-
19:00Önnereds Ž - Skara Ž -:-

TALIANSKO: Serie A - ženy

19:30Ferrara Ž - Jomi Salerno Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - hádzaná livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.