REFRESH

Plážový volejbal » Dnes » Všetky zápasy

WORLD TOUR 4* - MUŽI: Cancun 2 (Mexiko)

2. setEhlers N./Fluggen L. - Samoilovs A./Smedins J. 0:1
2. setMol A. B./Sorum C. - Cardenas Valdez J. A./Espinoza Corona J. J. 1:0
2. setKrasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Boermans S./de Groot Y. 1:0
2. setVarenhorst C./van de Velde S. - Semenov K./Leshukov I. 1:0
17:00Alison/Alvaro Filho - Ahman D./Hellvig J. -:-
17:00Gibb J./Crabb Ta. - Rudol M./Szalankiewicz J. -:-
17:00Nicolai P./Lupo D. - Bourne T./Crabb Tr. -:-
17:00Brouwer A./Meeuwsen R. - George/Andre -:-
18:00Fijalek G./Bryl M. - Ontiveros L./Virgen J. -:-
18:00Herrera P./Collado A. G. - Heidrich A./Gerson M. -:-
18:00Lucena N./Dalhausser P. - Thole J./Harms Y. -:-
18:00Perušič O./Schweiner D. - Seidl R./Waller P. -:-
19:00Evandro/Bruno - Saxton B./O'Gorman G. -:-
19:00Carambula A./Rossi E. - Krattiger M./Breer F. -:-
19:00Gaxiola Leyva J. G./Rubio Camargo J. L. - Kantor P./Losiak B. -:-
19:00Younousse Ch./Tijan A. - Pedlow S./Schachter S. -:-

WORLD TOUR 4* - MUŽI: Cancun 2 (Mexiko) - kvalifikácia

00:00Krattiger M./Breer F. - Nolvak K./Tiisaar M. 2:0
00:00Bourne T./Crabb Tr. - Salgado P./Arthur Lanci 2:0
00:00Pedlow S./Schachter S. - Abbiati A./Andreatta T. 2:0
00:00Rudol M./Szalankiewicz J. - Kuvichka D./Kislytsyn A. 2:1
01:00Azaad J. A./Capogrosso N. - Kantor P./Losiak B. 1:2
01:00Boermans S./de Groot Y. - Windisch J./Cottafava S. 2:1
01:00Aye Q./Gauthier-Rat A. - Seidl R./Waller P. 0:2
01:00Ahman D./Hellvig J. - Ermacora M./Pristauz-Telsnigg M. B. 2:0

WORLD TOUR 4* - ŽENY: Cancun 2 (Mexiko)

21:00Agatha/Duda - Quintero Preciado M. J./Torres Garcia S. -:-
21:00Pavan S./Humana-Paredes M. - van Driel E./van Driel M. -:-
21:00Hermannová B./Slukova-Nausch M. - Borger K./Sude J. -:-
21:00Sweat B./Walsh J. - Bansley H./Wilkerson B. -:-
22:00Clancy T./Artacho M. - Schoon R./Stam K. -:-
22:00Kravcenoka A./Graudina T. - Laboureur C./Tillmann C. -:-
22:00Stockman E./Kolinske K. - Claes K./Sponcil S. -:-
22:00Klineman A./Ross A. - Bobner E./Verge-Depre Z. -:-
23:00Makroguzova N./Kholomina S. - Lidy/Sanchez Vinent Y. -:-
23:00Antunes T./Lima T. - Placette L./Richard A. -:-
23:00Ana Patricia/Rebecca - Gallay A./Pereyra F. -:-
23:00Barbara/Salgado C. - Keizer S./Meppelink M. -:-
00:00Huberli T./Betschart N. - Wojtasik K./Kociolek K. -:-
00:00Kozuch M./Ludwig L. - Ishii M./Murakami M. -:-
00:00Revuelta M./Orellana Z. A. - Schutzenhofer K./Plesiutschnig L. -:-
00:00Wang F./Xia X. - Bieneck V./Schneider I. -:-

WORLD TOUR 4* - ŽENY: Cancun 2 (Mexiko) - kvalifikácia

23:00Ishitsubo S./Shiba A. - Bethancourth Guerra E./Giron Boesche N. M. 2:0
23:00Fujii S./Suzuki Y. - Bocharova M./Ganenko A. 0:2
23:00Kubickova M./Kvapilová M. - van Driel E./van Driel M. 0:2
02:00Galindo A./Galindo C. - Lidy/Sanchez Vinent Y. 0:2
02:00Arvaniti V./Karagkouni P. - Schoon R./Stam K. 0:2
02:00Barbara/Salgado C. - Helland-Hansen S./Lunde I. 2:1
02:00Bieneck V./Schneider I. - Vieira C./Chamereau A. 2:1
03:00Placette L./Richard A. - Tveit Hjortland A. G./Olimstad E. 2:0
03:00Ishitsubo S./Shiba A. - Claes K./Sponcil S. 0:2
03:00van Driel E./van Driel M. - Bocharova M./Ganenko A. 2:1
03:00Bobner E./Verge-Depre Z. - Dabizha K./Rudykh D. 2:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - plážový volejbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.