REFRESH

Rugby » Zajtra » Všetky zápasy

ANGLICKO: Premiership Rugby

13:30London Irish - Harlequins -:-
16:00Gloucester - Newcastle Falcons -:-
16:00Leicester Tigers - Northampton Saints -:-
16:00Worcester Warriors - Sale Sharks -:-

ANGLICKO: Greene King IPA Championship

14:00Hartpury University - Coventry R.F.C -:-
14:30Cornish Pirates - Ampthill -:-
16:00Jersey - Nottingham -:-
16:00Richmond - Doncaster -:-

ARGENTÍNA: Top 12

20:30OdloženéBelgrano - SIC -:-
20:30OdloženéBuenos Aires - Newman -:-
20:30OdloženéCASI - CUBA -:-
20:30OdloženéLos Tilos - Pucara -:-
20:30OdloženéRegatas Bella Vista - Hindu -:-
20:30OdloženéSan Luis - Alumni -:-

AUSTRÁLIA: Shute Shield

07:05Randwick - Eastern Suburbs -:-
07:05Southern Districts - Warringah -:-
07:05Western Sydney - Penrith -:-
07:05Wests - Hunter Wildfires -:-
07:30Sydney Uni - Eastwood -:-
08:00Northern S. - Gordon -:-

EURÓPA: Six Nations - ženy - Zápasy o umiestnenie

13:00Írsko Ž - Taliansko Ž -:-
15:00Anglicko Ž - Francúzsko Ž -:-
18:00Škótsko Ž - Wales Ž -:-

FRANCÚZSKO: Top 14

14:45Lyon - Clermont -:-
17:45Bayonne - Castres Olympique -:-
17:45Brive - La Rochelle -:-
17:45Stade Francais - Section Paloise -:-
17:45Toulon - Agen -:-
21:05Stade Toulousain - Racing 92 -:-

GRUZÍNSKO: Didi 10 - skupina porazených

14:00Jiki Gori - Vepkhvebi -:-

GRUZÍNSKO: Didi 10 - skupina víťazov

12:00Batumi - Junkers -:-

JAPONSKO: Top League - play-off

05:00Spears Kubota - Yamaha Jubilo -:-
05:00Toshiba Brave Lupus - Black Rams -:-
07:30Mitsubishi Dynaboars - Kobe Steel -:-
07:30Suntory Sungoliath - Green Rockets -:-

PORTUGALSKO: CN Honra - skupina porazených

15:00Sao Miguel - Benfica -:-
16:00Montemor - AA Coimbra -:-
16:30Valdevez - Cascais -:-

PORTUGALSKO: CN Honra - skupina víťazov

15:00Agronomia - CDUL -:-
17:00Direito - CDUP -:-

RUMUNSKO: SuperLiga

10:00Steaua Bucuresti - Dinamo Bukurešť -:-
13:00CSM Baia Mare - Universitatea Kluž -:-

RUSKO: Premier League - play-off

16:00VVA-Podmoskovye - Metallurg Novokuzneck -:-

SVET: Super Rugby - prvá fáza

11:45Waratahs - Rebels -:-

SVET: Pro14 Rainbow Cup

14:00Benetton - Glasgow -:-
18:15Ospreys - Cardiff Blues -:-
20:35Leinster - Munster -:-

ŠPANIELSKO: Division de Honor - skupina porazených

17:00Independiente Rugby - Complutense Cisneros -:-

TALIANSKO: Top10

15:00Lazio - Colorno -:-
15:00Mogliano - Viadana -:-
16:00Cammi Calvisano - Rugby Lyons -:-
16:00Emilia - Petrarca Padova -:-
16:00Rovigo - Fiamme Oro -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - rugby livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.