REFRESH

Stolný tenis » Dnes » Všetky zápasy

TÍMY - MUŽI: Extraliga (Česko) - Play Off

18:00KT Prague - Cheb -:-

OTHERS - MUŽI: Liga Pro (Rusko)

23:00Ogay S. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 3:0
23:15Kutuzov O. (Rus) - Ilin A. (Rus) 0:3
23:20Grebenyuk B. (Rus) - Safonov V. (Rus) 3:2
23:30Martyukhin S. (Rus) - Ignatiev D. (Rus) 3:0
23:50Golyshev A. (Rus) - Volkov A. (Rus) 3:0
23:50Molodtsov D. (Rus) - Evlakhin D. (Rus) 0:3
00:00Turabekov T. (Rus) - Ogay S. (Rus) 3:1
00:15Merkushin Y. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) 1:3
00:15Minkov M. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:1
00:30Ignatiev D. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 0:3
00:45Evlakhin D. (Rus) - Ilin A. (Rus) 3:2
00:45Volkov A. (Rus) - Safonov V. (Rus) 3:1
01:00Martyukhin S. (Rus) - Ogay S. (Rus) 3:0
01:15Golyshev A. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) 3:0
01:15Molodtsov D. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:0
01:30Zhurba N. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 1:3
01:45Ilin A. (Rus) - Minkov M. (Rus) 3:1
01:45Safonov V. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 0:3
02:00Ogay S. (Rus) - Ignatiev D. (Rus) 2:3
02:15Grebenyuk B. (Rus) - Volkov A. (Rus) 3:0
02:15Kutuzov O. (Rus) - Evlakhin D. (Rus) 2:3
02:30Zhurba N. (Rus) - Martyukhin S. (Rus) 2:3
02:45Ilin A. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) 3:1
02:45Safonov V. (Rus) - Golyshev A. (Rus) 0:3
03:00Ignatiev D. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 2:3
03:15Evlakhin D. (Rus) - Minkov M. (Rus) 3:1
03:15Volkov A. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:2
03:45Molodtsov D. (Rus) - Minkov M. (Rus) 3:2
03:45Ogay S. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 0:3
03:45Volkov A. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:0
04:00Martyukhin S. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 3:1
04:15Evlakhin D. (Rus) - Ilin A. (Rus) 3:0
04:15Golyshev A. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) 3:1
06:30Vshivkov P. (Rus) - Selkin V. (Rus) 0:3
06:45Gavrilov Y. (Ukr) - Kryuchkov E. (Rus) 3:2
07:00Petrochenko D. (Rus) - Mishutin E. (Rus) 1:3
07:00Sergeevich I. (Rus) - Ovechkin S. (Rus) 3:0
07:15Nikiforov O. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 3:2
07:20Razinkov D. (Rus) - Lyfenko N. (Rus) 3:0
07:30Selkin V. (Rus) - Sergeevich I. (Rus) 3:0
07:45Mishutin E. (Rus) - Razinkov D. (Rus) 1:3
07:50Kryuchkov E. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 2:3
08:00Ovechkin S. (Rus) - Vshivkov P. (Rus) 3:0
08:15Lyfenko N. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) 3:1
08:20Arutiunyan A. (Rus) - Gavrilov Y. (Ukr) 2:3
08:45Petrochenko D. (Rus) - Razinkov D. (Rus) 3:1
08:45Vshivkov P. (Rus) - Sergeevich I. (Rus) 2:3
09:00Gavrilov Y. (Ukr) - Nikiforov O. (Rus) 1:3
09:10Selkin V. (Rus) - Ovechkin S. (Rus) 3:1
09:15Kryuchkov E. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 0:3
09:15Mishutin E. (Rus) - Lyfenko N. (Rus) 3:1
10:35Zirin A. (Rus) - Kazakov A. (Rus) 3:0
10:45Evlampiev V. (Rus) - Poletaev I. (Rus) 3:0
10:55Balakin D. (Rus) - Migalov I. (Rus) 2:3
11:00Dukhin M. (Rus) - Lbov Y. (Rus) 0:3
11:15Slachshilin A. (Rus) - Libatskii A. (Rus) 3:2
11:30Kazakov A. (Rus) - Dukhin M. (Rus) 3:0
11:30Malahov K. (Rus) - Beliakov V. (Rus) 1:3
11:50Poletaev I. (Rus) - Slachshilin A. (Rus) 0:3
12:00Lbov Y. (Rus) - Zirin A. (Rus) 0:3
12:15Libatskii A. (Rus) - Evlampiev V. (Rus) 3:0
12:25Migalov I. (Rus) - Malahov K. (Rus) 3:0
12:40Beliakov V. (Rus) - Balakin D. (Rus) 1:3
12:45Evlampiev V. (Rus) - Slachshilin A. (Rus) 3:2
13:05Kazakov A. (Rus) - Lbov Y. (Rus) 2:3
13:10Balakin D. (Rus) - Malahov K. (Rus) 3:0
13:30Migalov I. (Rus) - Beliakov V. (Rus) 1:3
13:40Zirin A. (Rus) - Dukhin M. (Rus) 2:3
13:45Poletaev I. (Rus) - Libatskii A. (Rus) 3:1
13:50Kazakov A. (Rus) - Dukhin M. (Rus) 1:3
14:00Migalov I. (Rus) - Malahov K. (Rus) 1:3
14:15Zirin A. (Rus) - Lbov Y. (Rus) 3:0
14:25Libatskii A. (Rus) - Poletaev I. (Rus) 2:3
14:30Balakin D. (Rus) - Beliakov V. (Rus) 0:3
14:35Nemashkalo V. (Rus) - Anisimov E. (Rus) 3:2
14:45Slachshilin A. (Rus) - Evlampiev V. (Rus) 2:3
15:00Lisov A. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) 3:0
15:10Gusev M. (Rus) - Zubkov V. (Rus) 2:3
15:10ZrušenéMeteleshko I. (Rus) - Zubkov V. (Rus) -:-
15:15Yanshaev A. (Rus) - Tolmachev I. (Rus) 3:2
15:30ZrušenéAnisimov E. (Rus) - Meteleshko I. (Rus) -:-
15:30Lanovenko S. (Rus) - Ovechkin S. (Rus) 3:0
15:45Klavdenkov A. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 3:2
15:45Simonov K. (Rus) - Soldusov O. (Rus) 3:0
15:55Anisimov E. (Rus) - Gusev M. (Rus) 2:3
16:05Ovechkin S. (Rus) - Simonov K. (Rus) 0:3
16:25Soldusov O. (Rus) - Lanovenko S. (Rus) 3:1
16:25Tolmachev I. (Rus) - Lisov A. (Rus) 3:0
16:30ZrušenéNemashkalo V. (Rus) - Meteleshko I. (Rus) -:-
16:30Zubkov V. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 3:0
16:45Nemashkalo V. (Rus) - Gusev M. (Rus) 3:2
16:50Lanovenko S. (Rus) - Simonov K. (Rus) 3:0
16:50Lisov A. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 2:3
2. setOvechkin S. (Rus) - Soldusov O. (Rus) 0:1
1. setKlavdenkov A. (Rus) - Tolmachev I. (Rus) 0:0
1. setAnisimov E. (Rus) - Zubkov V. (Rus) 0:0
18:30Zemit I. (Rus) - Chernov V. (Rus) -:-
18:45Frolov A. I. (Rus) - Merzlikin D. (Rus) -:-
18:45Moshkov I. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) -:-
19:00Kuzmin S. (Rus) - Staroverov V. (Rus) -:-
19:15Andrusenko M. (Rus) - Soldatov I. (Rus) -:-
19:15Toporkov A. (Rus) - Komarov D. (Rus) -:-
19:30Chernov V. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) -:-
19:45Merzlikin D. (Rus) - Toporkov A. (Rus) -:-
19:45Petrochenko D. (Rus) - Andrusenko M. (Rus) -:-
20:00Staroverov V. (Rus) - Zemit I. (Rus) -:-
20:15Komarov D. (Rus) - Frolov A. I. (Rus) -:-
20:15Soldatov I. (Rus) - Moshkov I. (Rus) -:-
20:30Zemit I. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) -:-
20:45Frolov A. I. (Rus) - Toporkov A. (Rus) -:-
20:45Moshkov I. (Rus) - Andrusenko M. (Rus) -:-
21:00Chernov V. (Rus) - Staroverov V. (Rus) -:-
21:15Merzlikin D. (Rus) - Komarov D. (Rus) -:-
21:15Petrochenko D. (Rus) - Soldatov I. (Rus) -:-
22:30Ogay S. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
22:45Petrov A. (Rus) - Golyshev A. (Rus) -:-
22:45Vlasov A. (Rus) - Pronin O. (Rus) -:-
23:00Korneev D. (Rus) - Putilovsky V. (Rus) -:-
23:15Ilyukhin E. (Rus) - Balakin D. (Rus) -:-
23:15Shagarov O. (Rus) - Safonov V. (Rus) -:-
23:30Novikov I. (Rus) - Pravednov A. (Rus) -:-
23:45Golyshev A. (Rus) - Yusipov T. (Rus) -:-
23:45Pronin O. (Rus) - Suntsov A. (Rus) -:-
00:00Ogay S. (Rus) - Korneev D. (Rus) -:-
00:15Petrov A. (Rus) - Shagarov O. (Rus) -:-
00:15Vlasov A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
00:30Pravednov A. (Rus) - Putilovsky V. (Rus) -:-
00:45Suntsov A. (Rus) - Balakin D. (Rus) -:-
00:45Yusipov T. (Rus) - Safonov V. (Rus) -:-

OTHERS - MUŽI: Setka Cup (Svet)

23:05Yushko R. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 3:1
23:35Kuprykov S. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) 3:2
00:05Skoryk O. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) 3:2
00:35Yushko R. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) 3:1
00:55Malynka R. (Ukr) - Lutskiy V. (Ukr) 3:1
01:05Reva Y. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 3:1
01:25Kovrikov A. (Ukr) - Voitekhov T. (Ukr) 3:1
01:35Kuprykov S. (Ukr) - Skoryk O. (Ukr) 3:1
01:55Matvieiev D. (Ukr) - Lutskiy V. (Ukr) 3:0
02:05Yushko R. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) 1:3
02:25Malynka R. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) 0:3
02:35Skoryk O. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) 3:1
02:55Matvieiev D. (Ukr) - Voitekhov T. (Ukr) 2:3
03:05Kuprykov S. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 2:3
03:25Kovrikov A. (Ukr) - Lutskiy V. (Ukr) 3:2
03:35Yushko R. (Ukr) - Skoryk O. (Ukr) 3:1
03:55Malynka R. (Ukr) - Voitekhov T. (Ukr) 0:3
04:05Kuprykov S. (Ukr) - Reva Y. (Ukr) 1:3
04:25Matvieiev D. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) 3:1
04:35Pereyaslavsky D. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 1:3
04:55Voitekhov T. (Ukr) - Lutskiy V. (Ukr) 1:3
05:05Yushko R. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 1:3
05:25Matvieiev D. (Ukr) - Malynka R. (Ukr) 1:3
05:35Skoryk O. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 1:3
06:05Reva Y. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) 3:0
06:50Korobko V. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 2:3
07:00Teteruk M. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) 3:1
07:10Hrosov D. (Ukr) - Popov S. (Ukr) 1:3
07:10Lazuryk D. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) 1:3
07:15Dmytruk I. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) 2:3
07:20Sydorak N. (Ukr) - Pytsko I. (Ukr) 1:3
07:30Babenko P. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 2:3
07:35Khoroshun O. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) 3:0
07:40Vilenchyts N. (Blr) - Valchuk I. (Ukr) 3:0
07:45Havryliuk B. (Ukr) - Kolesnykov V. (Ukr) 3:2
07:50Chaikovskyi B. (Ukr) - Okopnyi V. (Ukr) 3:0
07:50Khairov D. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) 3:0
07:55Sydorenko V. (Ukr) - Holovei O. (Ukr) 1:3
08:00Khalaila A. (Cze) - Koutnik V. (Cze) 3:0
08:00Maiovka I. (Ukr) - Hordiichuk O. (Ukr) 1:3
08:00Zhyrnov O. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) 3:1
08:05Syvych V. (Ukr) - Sotnikov E. (Ukr) 1:3
08:10Mishchenko V. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) 0:3
08:15Obischenko A. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) 0:3
08:20Kazmyrchuk V. (Ukr) - Lymarenko O. (Ukr) 1:3
08:20Korobko V. (Ukr) - Pytsko I. (Ukr) 3:1
08:25Kovalchuk K. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 3:2
08:30Ivasiuk Y. (Ukr) - Bihun R. (Ukr) 3:2
08:30Korenek F. (Cze) - Růžička J. (Cze) 0:3
08:30Teteruk M. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) 2:3
08:35Hrosov D. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) 3:2
08:40Lazuryk D. (Ukr) - Vilenchyts N. (Blr) 3:1
08:45Dmytruk I. (Ukr) - Havryliuk B. (Ukr) 1:3
08:50Kozlov D. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) 3:1
08:50Okopnyi V. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 2:3
08:55Tsurkalenko D. (Ukr) - Korobov A. (Ukr) 0:3
09:00Hordiienko Y. (Ukr) - Hordiichuk O. (Ukr) 0:3
09:00Khalaila A. (Cze) - Růžička J. (Cze) 0:3
09:00Zhyrnov O. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 0:3
09:05Sotnikov E. (Ukr) - Popov S. (Ukr) 0:3
09:10Mishchenko V. (Ukr) - Valchuk I. (Ukr) 3:0
09:15Obischenko A. (Ukr) - Kolesnykov V. (Ukr) 3:2
09:25Khairov D. (Ukr) - Kazmyrchuk V. (Ukr) 0:3
09:25Sydorenko V. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 2:3
09:30Korenek F. (Cze) - Koutnik V. (Cze) 0:3
09:30Maiovka I. (Ukr) - Ivasiuk Y. (Ukr) 0:3
09:30Sydorak N. (Ukr) - Chaikovskyi B. (Ukr) 3:2
09:35Babenko P. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) 3:2
09:35Khoroshun O. (Ukr) - Syvych V. (Ukr) 2:3
09:45Vilenchyts N. (Blr) - Fedoryshyn I. (Ukr) 3:1
09:50Havryliuk B. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) 3:1
09:50Korobko V. (Ukr) - Okopnyi V. (Ukr) 2:3
09:50Kozlov D. (Ukr) - Lymarenko O. (Ukr) 1:3
10:00Hordiienko Y. (Ukr) - Bihun R. (Ukr) 0:3
10:00Khalaila A. (Cze) - Korenek F. (Cze) 3:2
10:00Korobov A. (Ukr) - Holovei O. (Ukr) 0:3
10:00Teteruk M. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 0:3
10:05Hrosov D. (Ukr) - Sotnikov E. (Ukr) 2:3
10:15Dmytruk I. (Ukr) - Kolesnykov V. (Ukr) 0:3
10:15Lazuryk D. (Ukr) - Valchuk I. (Ukr) 2:3
10:20Kazmyrchuk V. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) 3:0
10:25Chaikovskyi B. (Ukr) - Pytsko I. (Ukr) 3:0
10:25Kovalchuk K. (Ukr) - Tsurkalenko D. (Ukr) 3:2
10:30Ivasiuk Y. (Ukr) - Hordiichuk O. (Ukr) 1:3
10:30Růžička J. (Cze) - Koutnik V. (Cze) 3:2
10:30Zhyrnov O. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) 0:3
10:35Syvych V. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) 2:3
10:40Mishchenko V. (Ukr) - Vilenchyts N. (Blr) 1:3
10:45Obischenko A. (Ukr) - Havryliuk B. (Ukr) 2:3
10:50Khairov D. (Ukr) - Lymarenko O. (Ukr) 0:3
10:50Sydorak N. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 3:0
10:55Sydorenko V. (Ukr) - Korobov A. (Ukr) 1:3
11:00Hrymovskyi O. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) 3:0
11:00Maiovka I. (Ukr) - Bihun R. (Ukr) 1:3
11:10Valchuk I. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) 3:0
11:20Khoroshun O. (Ukr) - Popov S. (Ukr) 3:2
11:20Korobko V. (Ukr) - Chaikovskyi B. (Ukr) 1:3
11:20Kozlov D. (Ukr) - Kazmyrchuk V. (Ukr) 3:2
11:25Kolesnykov V. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) 1:3
11:25Tsurkalenko D. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 0:3
11:30Hordiienko Y. (Ukr) - Ivasiuk Y. (Ukr) 1:3
11:30Zhyrnov O. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 0:3
11:35Hrosov D. (Ukr) - Syvych V. (Ukr) 3:1
11:40Mishchenko V. (Ukr) - Lazuryk D. (Ukr) 3:1
11:45Obischenko A. (Ukr) - Dmytruk I. (Ukr) 2:3
11:50Lymarenko O. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) 3:2
11:50Sydorak N. (Ukr) - Okopnyi V. (Ukr) 3:1
11:55Kovalchuk K. (Ukr) - Holovei O. (Ukr) 3:1
12:00Bihun R. (Ukr) - Hordiichuk O. (Ukr) 3:2
12:05Khoroshun O. (Ukr) - Sotnikov E. (Ukr) 3:0
12:15Kocvara M. (Cze) - Šulc M. (Cze) 1:3
12:20Pytsko I. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 3:2
12:25Kondratenko V. (Ukr) - Havryliuk B. (Ukr) 0:3
12:25Kozlov D. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 3:2
12:25Sydorenko V. (Ukr) - Tsurkalenko D. (Ukr) 2:3
12:30Hordiienko Y. (Ukr) - Maiovka I. (Ukr) 0:3
12:35Lukianevych V. (Ukr) - Popov S. (Ukr) 3:0
12:45Fedoryshyn I. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) 3:2
12:45Kuba M. (Cze) - Marel D. (Cze) 0:3
12:55Kolesnykov V. (Ukr) - Obischenko A. (Ukr) 3:2
13:00Kocvara M. (Cze) - Marel D. (Cze) 3:1
13:00Kovalchuk K. (Ukr) - Korobov A. (Ukr) 3:0
13:10Bihun R. (Ukr) - Hordiienko Y. (Ukr) 1:3
13:10Hrosov D. (Ukr) - Khoroshun O. (Ukr) 3:1
13:10Korobko V. (Ukr) - Sydorak N. (Ukr) 2:3
13:15Kazmyrchuk V. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 3:1
13:15Valchuk I. (Ukr) - Vilenchyts N. (Blr) 3:1
13:25Tymchenko V. (Ukr) - Holovei O. (Ukr) 3:0
13:30Chaikovskyi B. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 1:3
13:30Kuba M. (Cze) - Šulc M. (Cze) 3:1
13:35Syvych V. (Ukr) - Popov S. (Ukr) 2:3
13:45Ivasiuk Y. (Ukr) - Maiovka I. (Ukr) 1:3
13:45Lymarenko O. (Ukr) - Kozlov D. (Ukr) 3:0
13:55Sydorenko V. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) 2:3
14:00Kocvara M. (Cze) - Kuba M. (Cze) 0:3
14:05Okopnyi V. (Ukr) - Pytsko I. (Ukr) 2:3
14:05Sotnikov E. (Ukr) - Lukianevych V. (Ukr) 2:3
14:30Marel D. (Cze) - Šulc M. (Cze) 1:3
14:35Reva Y. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 0:3
14:35Tsurkalenko D. (Ukr) - Holovei O. (Ukr) 3:0
14:40Podolian A. (Ukr) - Goncharuk O. (Ukr) 3:1
14:45Odarenko M. (Ukr) - Hryhoriev O. (Ukr) 1:3
14:55Hordiichuk O. (Ukr) - Nakliutskyi A. (Ukr) 3:2
15:00Korobov A. (Ukr) - Tymchenko V. (Ukr) 1:3
15:05Ivanov E. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) 3:0
15:10Ponomarenko O. (Ukr) - Bryzhevatyi O. (Ukr) 2:3
15:15Khomutovskiy Y. (Ukr) - Gatsenko I. (Ukr) 3:2
15:35Kuprykov S. (Ukr) - Skoryk O. (Ukr) 3:2
15:40Rak S. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) 3:0
15:40Yurenev O. (Ukr) - Goncharuk O. (Ukr) 3:0
15:45Poturidis G. (Ukr) - Hryhoriev O. (Ukr) 0:3
15:55Kuzmych V. (Ukr) - Nakliutskyi A. (Ukr) 0:3
16:05Reva Y. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) 3:2
16:10Podolian A. (Ukr) - Ponomarenko O. (Ukr) 1:3
16:15Hordiichuk O. (Ukr) - Rak S. (Ukr) 2:3
16:15Odarenko M. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) 0:3
16:25Mareš E. (Cze) - Camr F. (Cze) 1:3
16:35Skoryk O. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) 3:2
16:40Kuzmych V. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) 1:3
16:40Yurenev O. (Ukr) - Bryzhevatyi O. (Ukr) 1:3
16:45Poturidis G. (Ukr) - Gatsenko I. (Ukr) 3:2
16:50Zaboj M. (Cze) - Ezr V. (Cze) 3:0
17:05Ivanov E. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 3:1
3. setPonomarenko O. (Ukr) - Goncharuk O. (Ukr) 0:2
3. setRak S. (Ukr) - Nakliutskyi A. (Ukr) 1:1
3. setMareš E. (Cze) - Ezr V. (Cze) 1:1
2. setKhomutovskiy Y. (Ukr) - Hryhoriev O. (Ukr) 1:0
17:25Hordiichuk O. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) -:-
17:30Zaboj M. (Cze) - Camr F. (Cze) -:-
17:35Reva Y. (Ukr) - Skoryk O. (Ukr) -:-
17:40Podolian A. (Ukr) - Bryzhevatyi O. (Ukr) -:-
17:45Odarenko M. (Ukr) - Gatsenko I. (Ukr) -:-
17:50Kuzmych V. (Ukr) - Rak S. (Ukr) -:-
18:00Mareš E. (Cze) - Zaboj M. (Cze) -:-
18:05Kuprykov S. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) -:-
18:10Yurenev O. (Ukr) - Ponomarenko O. (Ukr) -:-
18:15Poturidis G. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) -:-
18:20Nikolenko S. (Ukr) - Nakliutskyi A. (Ukr) -:-
18:20Yurkov A. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) -:-
18:30Ezr V. (Cze) - Camr F. (Cze) -:-
18:35Ivanov E. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) -:-
18:40Bryzhevatyi O. (Ukr) - Goncharuk O. (Ukr) -:-
18:45Gatsenko I. (Ukr) - Hryhoriev O. (Ukr) -:-
18:50Ivchuk O. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
18:50Kuzmych V. (Ukr) - Hordiichuk O. (Ukr) -:-
19:05Reva Y. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
19:10Yurenev O. (Ukr) - Podolian A. (Ukr) -:-
19:15Poturidis G. (Ukr) - Odarenko M. (Ukr) -:-
19:20Efimenko I. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) -:-
19:35Ivanov E. (Ukr) - Skoryk O. (Ukr) -:-
19:50Yurkov A. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
20:00Figel J. (Svk) - Vávra M. (Cze) -:-
20:05Pereyaslavsky D. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) -:-
20:20Efimenko I. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
20:30Zlamal J. (Cze) - Holan J. (Cze) -:-
20:35Reva Y. (Ukr) - Ivanov E. (Ukr) -:-
20:50Ivchuk O. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) -:-
21:00Figel J. (Svk) - Holan J. (Cze) -:-
21:05Kuprykov S. (Ukr) - Onykyienko V. (Ukr) -:-
21:20Yurkov A. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
21:30Zlamal J. (Cze) - Vávra M. (Cze) -:-
21:35Skoryk O. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) -:-
21:50Efimenko I. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
22:00Figel J. (Svk) - Zlamal J. (Cze) -:-
22:20Kolbasenko O. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) -:-
22:30Holan J. (Cze) - Vávra M. (Cze) -:-
22:50Efimenko I. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
23:05Khakhamidi P. (Ukr) - Scherbak A. (Ukr) -:-
23:25Kovrikov A. (Ukr) - Kyi Y. (Ukr) -:-
23:35Kostuk B. (Ukr) - Lysenko O. (Ukr) -:-
23:55Kanunnikov I. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
00:05Kyilo V. (Ukr) - Kuleshov G. (Ukr) -:-
00:25Chepurnyi A. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
00:35Khakhamidi P. (Ukr) - Lysenko O. (Ukr) -:-
00:55Kovrikov A. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŽI: TT Cup (Ukrajina)

23:05Vakulenko D. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 1:3
23:15Kuharchuk A. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) 1:3
23:35Shcherbak D. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) 3:1
23:45Kaptanovskyi A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) 1:3
00:05Shcherbak D. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 1:3
00:15Tsykhotskiy A. (Ukr) - Kuharchuk A. (Ukr) 3:1
00:35Vakulenko D. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) 3:0
00:45Kaptanovskyi A. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) 1:3
01:05Shcherbak D. (Ukr) - Vakulenko D. (Ukr) 3:1
01:15Kuharchuk A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) 3:2
01:35Ponomarenko S. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) 3:0
01:45Kaptanovskyi A. (Ukr) - Kuharchuk A. (Ukr) 0:3
02:05Vakulenko D. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 3:2
02:15Tsykhotskiy A. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) 3:1
02:35Shcherbak D. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) 3:2
02:45Kaptanovskyi A. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) 3:1
03:05Shcherbak D. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 3:2
03:15Kostiuk O. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) 3:2
03:35Vakulenko D. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) 2:3
04:05Shcherbak D. (Ukr) - Vakulenko D. (Ukr) 1:3
06:50Presnyakov M. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 3:0
06:55Derevynskyi D. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 3:2
07:25Selin A. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 1:3
07:35Kubrak S. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) 3:0
07:35Tsyhanenko V. (Ukr) - Krasutskyi A. (Ukr) 3:2
07:45Kotik A. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 1:3
07:50Ivasiv V. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) 3:1
07:55Kostyuk A. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 0:3
07:55Poliakov S. (Ukr) - Pyasta P. (Ukr) 1:3
08:00Arzanov D. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 3:1
08:05Zhuravlev A. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) 2:3
08:10Zazimko S. (Ukr) - Omitsynskyi Y. (Ukr) 1:3
08:20Vahta D. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 3:2
08:25Tsolik P. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) 3:0
08:30Gamyanin A. (Ukr) - Moshynskyy O. (Ukr) 2:3
08:30Kuzo L. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) 3:0
08:35Baystryuchenko D. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 1:3
08:40Pokydko S. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 2:3
08:45Tsyhanenko V. (Ukr) - Omitsynskyi Y. (Ukr) 3:2
09:00Aksenin V. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) 3:2
09:00Gritsienko N. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 3:1
09:05Akhlamov S. (Ukr) - Pyasta P. (Ukr) 3:2
09:05Alekseenko D. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 3:1
09:10Presnyakov M. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 1:3
09:15Derevynskyi D. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) 3:1
09:20Zazimko S. (Ukr) - Krasutskyi A. (Ukr) 1:3
09:35Ivasiv V. (Ukr) - Tsolik P. (Ukr) 1:3
09:35Kotik A. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) 3:2
09:40Kostyuk A. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) 0:3
09:40Poliakov S. (Ukr) - Gamyanin A. (Ukr) 3:2
09:45Selin A. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 1:3
09:50Kubrak S. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 3:1
09:55Tsyhanenko V. (Ukr) - Zazimko S. (Ukr) 2:3
10:05Gritsienko N. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 3:0
10:10Aksenin V. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) 3:2
10:15Akhlamov S. (Ukr) - Moshynskyy O. (Ukr) 3:0
10:15Alekseenko D. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) 2:3
10:20Baystryuchenko D. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 2:3
10:25Pokydko S. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) 3:2
10:30Omitsynskyi Y. (Ukr) - Krasutskyi A. (Ukr) 2:3
10:45Tsolik P. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) 3:2
10:45Vahta D. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 3:0
10:50Gamyanin A. (Ukr) - Pyasta P. (Ukr) 2:3
10:50Kuzo L. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 3:1
10:55Metla O. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 2:3
11:00Yarovoi O. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 0:3
11:05Zazimko S. (Ukr) - Tsyhanenko V. (Ukr) 1:3
11:15Gritsienko N. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) 0:3
11:20Aksenin V. (Ukr) - Tsolik P. (Ukr) 0:3
11:25Akhlamov S. (Ukr) - Gamyanin A. (Ukr) 3:1
11:25Alekseenko D. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) 0:3
11:30Presnyakov M. (Ukr) - Selin A. (Ukr) 3:2
11:35Derevynskyi D. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 3:0
11:40Omitsynskyi Y. (Ukr) - Krasutskyi A. (Ukr) 1:3
11:50Kotik A. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 3:1
11:55Ivasiv V. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) 3:1
12:00Kostyuk A. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) 3:0
12:00Poliakov S. (Ukr) - Moshynskyy O. (Ukr) 2:3
12:05Baystryuchenko D. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 3:1
12:10Pokydko S. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) 3:2
12:15Zazimko S. (Ukr) - Krasutskyi A. (Ukr) 3:0
12:25Gritsienko N. (Ukr) - Kotik A. (Ukr) 0:3
12:35Akhlamov S. (Ukr) - Poliakov S. (Ukr) 3:0
12:35Alekseenko D. (Ukr) - Kostyuk A. (Ukr) 2:3
12:40Arzanov D. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 3:0
12:45Zhuravlev A. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) 0:3
12:50Omitsynskyi Y. (Ukr) - Tsyhanenko V. (Ukr) 3:2
13:00Berezynskyi S. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 3:2
13:10Moshynskyy O. (Ukr) - Pyasta P. (Ukr) 3:1
13:10Pirveli R. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 2:3
13:10Tkachuk O. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) 3:0
13:15Selin A. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 2:3
13:20Kubrak S. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 3:2
13:30Aksenin V. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 2:3
13:30Zazimko S. (Ukr) - Omitsynskyi Y. (Ukr) 3:0
13:50Baystryuchenko D. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 0:3
13:55Pokydko S. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 3:0
14:05Krasutskyi A. (Ukr) - Tsyhanenko V. (Ukr) 2:3
14:25Selin A. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 2:3
14:30Kubrak S. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) 0:3
14:40Aksenin V. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) 1:3
14:55Kuravsky O. (Ukr) - Moriak A. (Ukr) 0:3
14:55Smetenko V. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 3:1
15:00Presnyakov M. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 2:3
15:10Derevynskyi D. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) 3:0
15:10Gritsienko N. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 3:2
15:10Kalugin V. (Ukr) - Shaban V. (Ukr) 0:3
15:10Kotik A. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) 1:3
15:10Udod I. (Ukr) - Bondarchuk A. (Ukr) 3:0
15:15Tsolik P. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 1:3
15:20Demchuk I. (Ukr) - Vatsyn I. (Ukr) 0:3
15:20Pyasta P. (Ukr) - Poliakov S. (Ukr) 2:3
15:25Syniavskyi I. (Ukr) - Kasatiy O. (Ukr) 2:3
15:30Plyushch P. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 0:3
15:35Baystryuchenko D. (Ukr) - Selin A. (Ukr) 3:1
15:40Pokydko S. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 1:3
15:45Levshyn A. (Ukr) - Shaban V. (Ukr) 1:3
15:55Krysak A. (Ukr) - Guchok A. (Ukr) 2:3
16:00Kovalchuk R. (Ukr) - Moriak A. (Ukr) 1:3
16:05Khamurda V. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 2:3
16:10Akhlamov S. (Ukr) - Moshynskyy O. (Ukr) 3:1
16:10Presnyakov M. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 2:3
16:15Derevynskyi D. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 3:2
16:20Kalugin V. (Ukr) - Udod I. (Ukr) 3:2
16:30Melkumyan S. (Ukr) - Vatsyn I. (Ukr) 3:2
16:35Kuravsky O. (Ukr) - Syniavskyi I. (Ukr) 3:1
16:40Smetenko V. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 3:1
16:45Kolos M. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 0:3
16:50Stasevskiy O. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 3:2
4. setLevshyn A. (Ukr) - Bondarchuk A. (Ukr) 1:2
5. setDemchuk I. (Ukr) - Krysak A. (Ukr) 2:2
3. setKovalchuk R. (Ukr) - Kasatiy O. (Ukr) 1:1
3. setKhamurda V. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 0:2
1. setBaystryuchenko D. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) 0:0
17:25Pokydko S. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
17:30Udod I. (Ukr) - Shaban V. (Ukr) -:-
17:40Melkumyan S. (Ukr) - Guchok A. (Ukr) -:-
17:45Syniavskyi I. (Ukr) - Moriak A. (Ukr) -:-
17:50Plyushch P. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
17:55Arzanov D. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
18:00Zhuravlev A. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
18:05Levshyn A. (Ukr) - Udod I. (Ukr) -:-
18:15Krysak A. (Ukr) - Vatsyn I. (Ukr) -:-
18:20Kovalchuk R. (Ukr) - Syniavskyi I. (Ukr) -:-
18:25Khamurda V. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
18:30Metla O. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) -:-
18:35Yarovoi O. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
18:40Kalugin V. (Ukr) - Bondarchuk A. (Ukr) -:-
18:50Melkumyan S. (Ukr) - Krysak A. (Ukr) -:-
18:55Kuravsky O. (Ukr) - Kasatiy O. (Ukr) -:-
19:00Smetenko V. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) -:-
19:15Levshyn A. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) -:-
19:25Demchuk I. (Ukr) - Guchok A. (Ukr) -:-
19:30Kovalchuk R. (Ukr) - Kuravsky O. (Ukr) -:-
19:35Khamurda V. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
19:50Bondarchuk A. (Ukr) - Shaban V. (Ukr) -:-
20:00Melkumyan S. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) -:-
20:05Kasatiy O. (Ukr) - Moriak A. (Ukr) -:-
20:10Solovey V. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
20:35Guchok A. (Ukr) - Vatsyn I. (Ukr) -:-
22:45Prokhoruk I. (Ukr) - Kotov V. (Ukr) -:-
23:15Trachuk V. (Ukr) - Mykhalus O. (Ukr) -:-
23:45Malashevsky V. (Ukr) - Kotov V. (Ukr) -:-
00:15Prokhoruk I. (Ukr) - Trachuk V. (Ukr) -:-
00:45Malashevsky V. (Ukr) - Mykhalus O. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŽI: TT Star Series (Česko)

08:00Sklensky M. (Cze) - Vráblík J. (Cze) 2:3
08:45Reitspies D. (Cze) - Onderka F. (Cze) 3:0
09:15Horejsi M. (Cze) - Klos P. (Cze) 3:0
09:45Konečný T. (Cze) - Beneš M. (Cze) 3:1
10:15Sklensky M. (Cze) - Onderka F. (Cze) 3:2
10:55Reitspies D. (Cze) - Horejsi M. (Cze) 3:0
11:20Konečný T. (Cze) - Vráblík J. (Cze) 3:2
11:50Klos P. (Cze) - Beneš M. (Cze) 0:3
12:15Sklensky M. (Cze) - Horejsi M. (Cze) 1:3
12:45Konečný T. (Cze) - Onderka F. (Cze) 3:0
13:15Vráblík J. (Cze) - Beneš M. (Cze) 3:0
13:45Reitspies D. (Cze) - Klos P. (Cze) 3:0

OTHERS - MUŽI: Win Cup (Ukrajina)

23:05Khorolsky V. (Rus) - Vavrenyuk S. (Ukr) 3:1
23:20Kovalenko Vl. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 0:3
23:40Deynega K. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) 3:1
23:55Gaynyuk V. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) 3:2
00:15Lazebny R. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) 3:1
00:30Kireev S. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 3:1
00:50Deynega K. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) 2:3
01:05Gaynyuk V. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 3:2
01:25Deynega K. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) 3:2
01:50Gaynyuk V. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 3:0
02:00Lazebny R. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) 0:3
02:00Zubko V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 3:0
02:15Kireev S. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 3:1
02:30Rybakov Y. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 3:2
02:35Vavrenyuk S. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) 3:2
02:50Krol Y. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 3:1
03:00Zubko V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 2:3
03:10Lazebny R. (Ukr) - Deynega K. (Ukr) 2:3
03:25Kireev S. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) 3:0
03:30Rybakov Y. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 2:3
04:00Zubko V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 3:2
04:30Boychuk V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 1:3
05:00Sharpay V. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) 3:0
05:30Boychuk V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 0:3
06:00Boychuk V. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) 3:1
06:30Sharpay V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 1:3
07:00Grushko V. (Ukr) - Braslavets A. (Ukr) 3:1
07:00Kibka Y. (Ukr) - Popov A. (Ukr) 0:3
07:00Rybakov Y. (Ukr) - Zubko V. (Ukr) 1:3
07:30Goloveshkin A. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) 3:2
07:30Horbanenko O. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) 3:1
07:30Krivoshey S. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) 1:3
07:30Sharpay V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 2:3
07:30Sorokin V. (Ukr) - Oprysk M. (Ukr) 3:0
07:45Bratukhin Y. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) 2:3
08:00Aseev D. (Ukr) - Popov A. (Ukr) 3:2
08:00Dyakov V. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 1:3
08:00Grushko V. (Ukr) - Oprysk M. (Ukr) 3:1
08:00Cherednichenko P. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) 0:3
08:15Shapovalov O. (Ukr) - Vaniev P. (Ukr) 2:3
08:30Goloveshkin A. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) 0:3
08:30Horbanenko O. (Ukr) - Popov A. (Ukr) 3:1
08:30Krivoshey S. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 2:3
08:30Serikov V. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) 0:3
08:30Sorokin V. (Ukr) - Braslavets A. (Ukr) 3:0
08:45Bratukhin Y. (Ukr) - Vaniev P. (Ukr) 1:3
09:00Aseev D. (Ukr) - Horbanenko O. (Ukr) 3:2
09:00Dyakov V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) 2:3
09:00Grushko V. (Ukr) - Sorokin V. (Ukr) 2:3
09:00Cherednichenko P. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) 3:2
09:00Pavlyuk O. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) 3:0
09:15Shapovalov O. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) 3:0
09:30Oprysk M. (Ukr) - Braslavets A. (Ukr) 2:3
09:30Popov A. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) 3:1
09:35Goloveshkin A. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) 3:0
09:35Serikov V. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) 3:2
09:45Bratukhin Y. (Ukr) - Shapovalov O. (Ukr) 1:3
09:45Krivoshey S. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 3:0
10:00Braslavets A. (Ukr) - Grushko V. (Ukr) 3:0
10:00Gulevskiy R. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) 2:3
10:00Kibka Y. (Ukr) - Aseev D. (Ukr) 1:3
10:00Kievskiy Y. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) 3:0
10:00Pavlyuk O. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) 3:1
10:15Vaniev P. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) 3:0
10:30Oprysk M. (Ukr) - Sorokin V. (Ukr) 1:3
10:30Popov A. (Ukr) - Horbanenko O. (Ukr) 2:3
10:30Serikov V. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) 3:2
10:30Shalgorodskiy N. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) 3:2
10:30Zakharov Y. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) 0:3
10:45Misevra V. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) 1:3
11:00Gulevskiy R. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) 3:0
11:00Oprysk M. (Ukr) - Grushko V. (Ukr) 3:0
11:00Popov A. (Ukr) - Aseev D. (Ukr) 3:1
11:00Vakulin A. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) 0:3
11:15Vaniev P. (Ukr) - Shapovalov O. (Ukr) 1:3
11:20Kievskiy Y. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 1:3
11:30Braslavets A. (Ukr) - Sorokin V. (Ukr) 3:1
11:30Gulevskiy R. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) 2:3
11:30Kibka Y. (Ukr) - Horbanenko O. (Ukr) 3:2
11:30Kievskiy Y. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) 2:3
11:30Zotov G. (Ukr) - Serikov V. (Ukr) 3:2
11:45Vaniev P. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) 0:3
12:00Horbanenko O. (Ukr) - Aseev D. (Ukr) 3:2
12:00Cherednichenko P. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) 3:2
12:00Sorokin V. (Ukr) - Grushko V. (Ukr) 3:1
12:00Vakulin A. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) 2:3
12:15Misevra V. (Ukr) - Shapovalov O. (Ukr) 0:3
12:15Shalgorodskiy N. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 1:3
12:30Aseev D. (Ukr) - Kibka Y. (Ukr) 3:1
12:30Braslavets A. (Ukr) - Oprysk M. (Ukr) 3:2
12:30Dyakov V. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) 3:0
12:30Vakulin A. (Ukr) - Serikov V. (Ukr) 3:2
12:45Shapovalov O. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) 3:1
12:45Zakharov Y. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) 3:2
13:00Shalgorodskiy N. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 3:0
13:10Zotov G. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) 1:3
13:15Misevra V. (Ukr) - Vaniev P. (Ukr) 1:3
13:20Zakharov Y. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) 1:3
13:30Baranovskiy S. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) 0:3
13:30Pavlyuk O. (Ukr) - Serikov V. (Ukr) 3:1
13:45Kalenik S. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) 3:0
13:45Solomennik A. (Ukr) - Kozhenkov I. (Ukr) 3:1
13:45Zemiantsev S. (Ukr) - Malov O. (Ukr) 0:3
14:00Derypaska R. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 3:1
14:00Cherevko R. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 3:1
14:00Starski A. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 1:3
14:00Zotov G. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) 2:3
14:15Kovalenko S. (Ukr) - Solomennik A. (Ukr) 2:3
14:15Reutov M. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 2:3
14:30Gedz V. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) 0:3
14:30Trofimov M. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 3:1
14:30Yolkin A. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) 3:1
14:45Grabskiy A. (Ukr) - Kalyanov V. (Ukr) 1:3
14:45Kozhenkov I. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 3:1
14:50Ermolaev A. (Ukr) - Solomennik A. (Ukr) 1:3
15:00Baranovskiy S. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) 3:2
15:00Malov O. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) 3:0
15:00Starski A. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) 0:3
15:15Elkhov A. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 3:1
15:15Kalenik S. (Ukr) - Zezyulin A. (Ukr) 3:2
15:15Reutov M. (Ukr) - Kozhenkov I. (Ukr) 2:3
15:30Derypaska R. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 3:1
15:30Gedz V. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 3:1
15:30Zemiantsev S. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) 2:3
15:45Grabskiy A. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 0:3
15:55Zezyulin A. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) 3:0
16:00Deynega M. (Ukr) - Reutov M. (Ukr) 3:2
16:00Cherevko R. (Ukr) - Malov O. (Ukr) 3:0
16:00Shcherbak D. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 3:0
16:00Starski A. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) 3:1
16:15Elkhov A. (Ukr) - Kalyanov V. (Ukr) 3:1
16:30Kovalenko S. (Ukr) - Deynega M. (Ukr) 2:3
16:30Lukander D. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 1:3
16:30Malov O. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 0:3
16:30Trofimov M. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 2:3
16:30Zezyulin A. (Ukr) - Solomennik A. (Ukr) 2:3
16:45Grabskiy A. (Ukr) - Elkhov A. (Ukr) 1:3
4. setBaranovskiy S. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) 2:1
17:00Demchenko V. (Ukr) - Starski A. (Ukr) 3:2
17:00Deynega M. (Ukr) - Solomennik A. (Ukr) 0:3
17:00Ermolaev A. (Ukr) - Kozhenkov I. (Ukr) 0:3
17:00Zemiantsev S. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) 1:3
2. setKalenik S. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 1:0
2. setNemchenko D. (Ukr) - Kalyanov V. (Ukr) 0:1
2. setZezyulin A. (Ukr) - Reutov M. (Ukr) 0:1
17:30Derypaska R. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
17:30Cherevko R. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
17:30Lukander D. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
17:45Kalyanov V. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
17:45Kovalenko S. (Ukr) - Zezyulin A. (Ukr) -:-
17:45Reutov M. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) -:-
18:00Lukander D. (Ukr) - Starski A. (Ukr) -:-
18:00Shcherbak D. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) -:-
18:00Yolkin A. (Ukr) - Malov O. (Ukr) -:-
18:15Kozhenkov I. (Ukr) - Deynega M. (Ukr) -:-
18:15Nemchenko D. (Ukr) - Elkhov A. (Ukr) -:-
18:15Solomennik A. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
18:30Baranovskiy S. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
18:30Demchenko V. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
18:30Trofimov M. (Ukr) - Malov O. (Ukr) -:-
18:45Ermolaev A. (Ukr) - Deynega M. (Ukr) -:-
18:45Kalenik S. (Ukr) - Kozhenkov I. (Ukr) -:-
18:45Nemchenko D. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
19:00Derypaska R. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) -:-
19:00Gedz V. (Ukr) - Starski A. (Ukr) -:-
19:00Zemiantsev S. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) -:-
19:15Kalyanov V. (Ukr) - Elkhov A. (Ukr) -:-
19:15Reutov M. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) -:-
19:15Zezyulin A. (Ukr) - Deynega M. (Ukr) -:-
19:30Demchenko V. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) -:-
19:30Cherevko R. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
19:30Shcherbak D. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
19:45Elkhov A. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
19:45Kovalenko S. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) -:-
19:45Solomennik A. (Ukr) - Reutov M. (Ukr) -:-
20:00Malov O. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) -:-
20:00Yolkin A. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
20:15Deynega M. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
20:15Kalyanov V. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) -:-
20:15Kozhenkov I. (Ukr) - Zezyulin A. (Ukr) -:-
20:45Sharpay V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
21:00Polusmiak V. (Ukr) - Kharchenko S. (Ukr) -:-
21:20Boychuk V. (Ukr) - Dotsenko V. (Ukr) -:-
21:35Korobeynik S. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) -:-
21:55Sharpay V. (Ukr) - Dotsenko V. (Ukr) -:-
22:10Plyushch P. (Ukr) - Kharchenko S. (Ukr) -:-
22:30Boychuk V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
22:45Korobeynik S. (Ukr) - Kharchenko S. (Ukr) -:-
23:05Sharpay V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
23:20Plyushch P. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) -:-
23:40Dotsenko V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
23:55Kharchenko S. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) -:-
00:15Rybakov Y. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) -:-
00:30Polusmiak V. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
00:50Dotsenko V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENY: Setka Cup (Svet)

14:30Yureneva S. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) 1:3
15:00Stepanovska V. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) 3:2
15:25Gubskaya E. (Ukr) - Dudnyk A. (Ukr) 2:3
15:40Nalisnykovska O. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) 3:2
16:10Severina Y. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) 0:3
16:20Yureneva S. (Ukr) - Stepanovska V. (Ukr) 0:3
16:25Gordinskaya A. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 2:3
16:30Nalisnykovska O. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) 3:0
16:55Gubskaya E. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) 3:0
17:05Stepanovska V. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) 3:0
17:25Gordinskaya A. (Ukr) - Dudnyk A. (Ukr) -:-
17:30Yureneva S. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) -:-
17:55Severina Y. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) -:-
18:00Nalisnykovska O. (Ukr) - Stepanovska V. (Ukr) -:-
18:25Gubskaya E. (Ukr) - Gordinskaya A. (Ukr) -:-
18:30Mydvetska A. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) -:-
18:55Hrusko I. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) -:-
19:00Nalisnykovska O. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) -:-
19:25Dudnyk A. (Ukr) - Severina Y. (Ukr) -:-
19:55Gubskaya E. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) -:-
20:25Severina Y. (Ukr) - Gordinskaya A. (Ukr) -:-
20:55Dudnyk A. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) -:-
21:25Gubskaya E. (Ukr) - Severina Y. (Ukr) -:-
21:55Dudnyk A. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) -:-
22:25Gordinskaya A. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENY: TT Cup (Ukrajina)

07:40Teliuk N. (Ukr) - Yarushkina I. (Ukr) 1:3
08:15Zoreva N. (Ukr) - Kovaleva M. (Ukr) 3:0
08:50Starikova L. (Ukr) - Yarushkina I. (Ukr) 3:0
09:25Teliuk N. (Ukr) - Zoreva N. (Ukr) 0:3
10:00Starikova L. (Ukr) - Kovaleva M. (Ukr) 3:0
10:35Zoreva N. (Ukr) - Yarushkina I. (Ukr) 3:0
11:10Starikova L. (Ukr) - Zoreva N. (Ukr) 2:3
11:45Teliuk N. (Ukr) - Kovaleva M. (Ukr) 1:3
12:20Starikova L. (Ukr) - Teliuk N. (Ukr) 3:2
12:55Kovaleva M. (Ukr) - Yarushkina I. (Ukr) 0:3
13:35Yarushkina I. (Ukr) - Kovaleva M. (Ukr) 3:1
14:10Zoreva N. (Ukr) - Starikova L. (Ukr) 0:3
14:40Hud V. (Ukr) - Vydruchenko A. (Ukr) 3:2
15:15Evtodii I. (Ukr) - Kurishenko M. (Ukr) 2:3
15:50Kurtenko A. (Ukr) - Vydruchenko A. (Ukr) 0:3
16:25Hud V. (Ukr) - Evtodii I. (Ukr) 3:1
17:00Kurtenko A. (Ukr) - Kurishenko M. (Ukr) 0:3
17:35Evtodii I. (Ukr) - Vydruchenko A. (Ukr) -:-
18:10Kurtenko A. (Ukr) - Evtodii I. (Ukr) -:-
18:45Hud V. (Ukr) - Kurishenko M. (Ukr) -:-
19:20Kurtenko A. (Ukr) - Hud V. (Ukr) -:-
19:55Kurishenko M. (Ukr) - Vydruchenko A. (Ukr) -:-
20:50Shkarban A. (Ukr) - Zakladna Y. (Ukr) -:-
20:55Emelyanenko Y. (Ukr) - Bayrak T. (Ukr) -:-
21:25Zakladna Y. (Ukr) - Bayrak T. (Ukr) -:-
21:30Shkarban A. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) -:-
22:00Shkarban A. (Ukr) - Bayrak T. (Ukr) -:-
22:05Zakladna Y. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) -:-
23:00Shkarban A. (Ukr) - Zakladna Y. (Ukr) -:-
23:05Bayrak T. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) -:-
23:35Zakladna Y. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) -:-
23:40Shkarban A. (Ukr) - Bayrak T. (Ukr) -:-
00:10Shkarban A. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) -:-
00:15Zakladna Y. (Ukr) - Bayrak T. (Ukr) -:-
00:20Tatianina T. (Ukr) - Khmelevskaia N. (Ukr) -:-
00:50Telna H. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - stolný tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.