Futbal » 08.05.2024 » Kurzy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
Kurzy dodávané bet365 - Stavte si!
EURÓPA: Liga majstrov - play-off
21:00Real Madrid - Bayern -:- [ 1.85 | 4.00 | 3.80 ]EURÓPA: Európska konferenčná liga UEFA - play-off
18:45Club Bruggy - Fiorentina -:- [ 2.55 | 3.30 | 2.70 ]ALBÁNSKO: Superliga
16:00Din. Tirana - Egnatia -:-16:00Erzeni - Teuta -:-
16:00Kukesi - Partizani -:-
16:00Skenderbeu - Laci -:-
16:00Tirana - Vllaznia -:-
ALBÁNSKO: First Division
16:00Besa - Flamurtari -:-16:00Burreli - Apolonia Fier -:-
16:00Kastrioti - Korabi Peshkopi -:-
16:00Luzi - Vora -:-
16:00Tomori Berat - Lushnja -:-
ANGLICKO: League One - play-off
21:00Peterborough - Oxford Utd -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]ANGOLA: Girabola League
16:00CD Lunda Sul - Interclube -:-16:00Santa Rita - Wiliete -:-
16:00Sao Salvador - Desportivo Huila -:-
16:00Uniao de Malanje - Kabuscorp -:-
16:30Academica - Libolo -:-
17:00Petro - Sporting de Cabinda -:-
17:00Primeiro de Agosto - Bravos do Maquis -:-
ARGENTÍNA: Primera Nacional
20:00Patronato - San Miguel 0:0 [ 2.40 | 2.75 | 3.60 ]ARGENTÍNA: Copa Argentina
20:05Arsenal Sarandi - Estudiantes Rio Cuarto -:-23:05Colon - Los Andes -:-
ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza
00:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 -:-20:00Deportivo Riestra 2 - River Plate 2 -:-
20:00Huracan 2 - Lanus 2 -:-
20:00Rosario Central 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
20:15Central Cordoba 2 - Platense 2 -:-
ARMÉNSKO: First League
14:00Onor - Ararat Jerevan 2 -:-ARUBA: Division di Honor - baráž o udržanie
02:00La Fama - Real Koyari -:-AUSTRÁLIA: Northern NSW State League
12:00Singleton Strikers - South Cardiff -:-12:00Thornton Redbacks - Kahibah -:-
12:00West Wallsend - Belmont Swansea Utd. -:-
AZERBAJDŽAN: I Liqa
13:00Iravan - Difai Agsu -:-BAHRAJN: 1. liga
18:00Al-Muharraq - East Riffa -:-18:00Al-Rifaa - Al-Ahli Manama -:-
18:00Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-
BELGICKO: Pro League U21
18:00Oostende U21 - Lommel SK U21 -:-BIELORUSKO: Pohár
17:00Zhodino - Isloch -:-19:45Neman - Din. Minsk -:-
BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women
13:00Zorka-BDU Ž - Dynamo Brest Ž -:-14:00Bobruichanka Ž - Dyussh-Polesgu Ž -:-
15:00Minsk FK Ž - FC Gomel Ž -:-
17:00Bielorusko U19 Ž - Dnepr Mogilev Ž -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Pohár
18:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-BOTSWANA: Premier League
15:00Holy Ghost - Police XI -:-15:00Jwaneng Galaxy - Eleven Angels -:-
15:00Nico United - Security Systems -:-
15:00Orapa United - Matebele -:-
15:00Tafic FC - Masitoaka -:-
15:00VTM FC - Township Rollers -:-
BRAZÍLIA: Serie B
02:00Botafogo SP - Mirassol -:-BRAZÍLIA: Gaucho 2
20:00OdloženéEC Cruzeiro - GE Gloria -:-00:00OdloženéAimore - GE Bage -:-
00:00OdloženéLajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00OdloženéMonsoon - Sao Gabriel -:-
00:30OdloženéBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
BRAZÍLIA: Maranhense - play-off
00:30Maranhao - Moto Club -:-BRAZÍLIA: Matogrossense 2
00:30Paulistano FC - Rondonopolis EC -:-BRAZÍLIA: Rondoniense - play-off
21:00Vilhena EC - Porto Velho -:-BRAZÍLIA: Roraimense - druhá fáza
01:00Progresso - Sao Raimundo RR -:-03:00Monte Roraima - Atl. Roraima -:-
BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - prvá fáza
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRAZÍLIA: Brasileiro U20
20:00Athletico-PR U20 - America Mineiro U20 -:-20:00Bahia U20 - Ceara U20 -:-
20:00Botafogo U20 - Goias U20 -:-
20:00Fluminense U20 - Atletico-MG U20 -:-
20:00RB Bragantino U20 - Atletico GO U20 -:-
20:30Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Corinthians U20 - Cuiaba U20 -:-
BRAZÍLIA: Baiano U20
20:00Catuense U20 - Juazeirense U20 -:-20:00Jacuipense U20 - Alagoinhas U20 -:-
20:00Ypiranga U20 - Bahia de Feira U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasiliense U20
20:00Real Brasilia U20 - Samambaense U20 -:-BRAZÍLIA: Catarinense U20
20:00Brusque U20 - Nacao U20 -:-BRAZÍLIA: Brasileiro ženy
00:00OdloženéSantos Ž - Gremio Ž -:-BULHARSKO: Third League - South-West
17:00Balkan Botevgrad - Vihren -:-17:00CSKA Sofia II - Minyor Pernik -:-
17:00Hebar 2 - Botev Ihtiman -:-
17:00Kostinbrod - Slivnishki Geroy -:-
17:00Levski II - CSKA 1948 Sofia III -:-
17:00Oborishte - Kyustendil -:-
17:00Razlog - Bansko -:-
17:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Simitli -:-
17:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2 -:-
BULHARSKO: Third League - North-East
16:00Septemvri Tervel - Ludogorets III -:-BURUNDI: Coupe du President
15:00Le Messager Ngozi - Bumamuru -:-15:00Vital O - Deira -:-
CYPRUS: Cyta Championship - skupina o udržanie
18:00Zakakiou - Apollon -:-ČESKO: FNL
10:30Prostějov - Příbram -:-10:30Sparta Praha B - Líšeň -:-
17:00Vyskov - Jihlava -:-
17:30Chrudim - Dukla Praha -:-
17:30Táborsko - Opava -:-
17:30Varnsdorf - Kroměříž -:-
18:00Brno - Žižkov -:-
18:00Vlašim - Sigma Olomouc B -:-
ČESKO: E-divízia
16:30Bzenec - Vsetín -:-ČESKO: Divízia F
10:15Havířov - Jesenik -:-17:00Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-
17:30Frenstat p. R. - Vratimov -:-
ČESKO: Jihočeský KP
10:15Olesnik - Třeboň -:-15:00Protivin - FC Semice -:-
17:00Drazice - Junior Strakonice -:-
17:00Jankov - Týn nad Vltavou -:-
17:00Malše Roudné - Trhové Sviny -:-
17:00Milevsko - Mirovice -:-
17:00TJ Osek - Třebětice -:-
ČESKO: Karlovarský KP
15:00Touzim - Královské Poříčí -:-ČESKO: Královéhradecký KP
17:00Lázně Bělohrad - Solnice -:-17:00Libcany - Jaroměř -:-
ČESKO: Liberecký KP
17:00Lomnice nad Popelkou - Stráž p. Ralskem -:-ČESKO: Plzeňský KP
14:00Zruc - Košutka Plzeň -:-ČESKO: U19 League
14:30Frýdek-Místek U19 - Karviná U19 -:-ČESKO: Pohár - ženy
12:45Slavia Praha Ž - Slovácko Ž -:-ČIERNA HORA: Druga Liga
19:00FK Podgorica - Kom Podgorica -:-ČIERNA HORA: Pohár
16:00Rudar - Buducnost -:-17:00Jezero - Decic -:-
ČILE: Primera Division Women
17:00S. Morning Ž - A. Italiano Ž -:-18:00Deportes Iquique Ž - Antofagasta Ž -:-
18:00Everton Ž - Coquimbo Ž -:-
21:00U. Catolica Ž - Cobresal Ž -:-
21:30U. De Čile Ž - U. Espanola Ž -:-
22:00Palestino Ž - Colo Colo Ž -:-
DR KONGO: Ligue 1 - skupina o titul
15:00Mazembe - Dauphins Noirs -:-15:30AS Vita Club - Maniema -:-
DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie
14:00Celeste - AC Rangers -:-16:00Renaissance - Etoile de Kivu -:-
EGYPT: Division 2 A - skupina o postup
15:30Al-Sekka - Petrojet -:-15:30Haras El Hodood - Al Qanah -:-
15:30La Viena - Tanta -:-
15:30Proxy - Ghazl El Mahallah -:-
15:30Wadi Degla - Raya -:-
EGYPT: Division 2 A - skupina o udržanie
15:30Abu Qir Semad - Telecom Egypt -:-15:30Asyut Petroleum - Nasr Taadeen -:-
15:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC -:-
15:30Makadi - Nogoom FC -:-
15:30Misr Elmaqasah - Dekernes -:-
EKVÁDOR: Serie B
02:00Guayaquil City - Cuniburo -:-22:00Vargas Torres - Nueve de Octubre -:-
ESTÓNSKO: Pohár
17:00Paide - Kalju -:-19:30Levadia - Viimsi JK -:-
EURÓPA: EURO U17 - ženy
15:30Nórsko U17 Ž - Francúzsko U17 Ž -:-18:30Švédsko U17 Ž - Anglicko U17 Ž -:-
FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild
15:00Runavik 2 - FC Suduroy -:-FAERSKÉ OSTROVY: Pohár
19:00Vikingur - Argir -:-FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B
17:30Poxyt - Tampere Utd -:-FÍNSKO: Suomen Cup
17:00Atlantis - JaPS -:-17:00OLS Oulu - SJK -:-
17:30GBK Kokkola - Oulu -:-
17:30Honka - PK-35 -:-
17:30KaPa 1924 - JBK -:-
17:30Kultsu - Lahti -:-
17:30Mikkeli 2 - Mikkeli -:-
17:30SalPa - Ekenas -:-
17:30Vaajakoski - KTP -:-
17:30VIFK - SJK Akatemia -:-
18:00Ilves 2 - Inter Turku -:-
18:00Lahden Reipas - Haka -:-
18:00VJS - Gnistan -:-
18:30MuSa - TPV -:-
19:00EBK - Keski-Uusimaa -:-
19:10Toolon Taisto - KaPa -:-
19:30NJS - EPS -:-
19:45MiPK - PEPO -:-
FRANCÚZSKO: Divízia 1 - ženy
16:30Bordeaux Ž - Lyon Ž -:-16:30Fleury 91 Ž - Montpellier Ž -:-
16:30Guingamp Ž - Le Havre Ž -:-
16:30Paris FC Ž - Dijon Ž -:-
16:30Reims Ž - Pariž SG Ž -:-
16:30Saint-Étienne Ž - Lille Ž -:-
GHANA: Premier League
17:00OdloženéBerekum Chelsea - Hearts Of Oak -:-17:00Dreams - Bechem United -:-
GIBRALTÁR: National League - skupina o titul
21:00Magpies - Manchester 62 -:-GRÉCKO: Super League 2 - skupina o udržanie
15:00Aiolikos - Kampaniakos -:-15:00Giouchtas - Panathinaikos B -:-
15:00Iraklis 1908 - Karditsa -:-
15:00Kozani - PAOK B -:-
15:00PAE Egaleo - Olympiakos B -:-
IRÁN: 1. divízia
15:45Ario Eslamshahr - Darya Babol -:-16:00Mes Shahr Babak - Mes Kerman -:-
16:00Mes Soongoun - Saipa -:-
16:30Chadormalu - Khooshe Talaee -:-
16:30Shahre Raz - Fajr Sepasi -:-
17:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri -:-
17:00Kheybar Khorramabad - Astara -:-
17:00Naft M.I.S - Damash Gilan -:-
17:30Pars Janoobi Jam - Naft Gachsaran -:-
ISLAND: Besta deild Women
20:00Breidablik Ž - Stjarnan Ž -:-20:00Hafnarfjördur Ž - Throttur Ž -:-
20:00Keflavik Ž - Valur Ž -:-
JUŽNÁ AFRIKA: Premier League
19:30Golden Arrows - Mamelodi -:-19:30Orlando - Chippa United -:-
19:30Polokwane - Richards Bay -:-
19:30Stellenbosch - AmaZulu -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - skupinová fáza
00:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) -:-00:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) -:-
02:00Dep. Tachira (Ven) - Libertad (Par) -:-
02:00Nacional (Uru) - River Plate (Arg) -:-
02:00Palestino (Chi) - Flamengo (Bra) -:-
04:00U. de Deportes (Per) - Junior (Col) -:-
00:00OdloženéHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-
00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza
00:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) -:- [ 4.50 | 3.40 | 1.85 ]00:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) -:- [ 3.50 | 3.20 | 2.20 ]
02:00Cesar Vallejo (Per) - Ind. Medellin (Col) -:- [ 3.30 | 3.30 | 2.25 ]
02:00OdloženéTomayapo (Bol) - Internacional (Bra) -:- [ 5.00 | 4.20 | 1.53 ]
02:30Alianza (Col) - Cruzeiro (Bra) -:- [ 5.25 | 4.00 | 1.65 ]
02:30Ameliano (Par) - Danubio (Uru) -:- [ 2.40 | 3.20 | 3.10 ]
04:00Always Ready (Bol) - Defensa y Justicia (Arg) -:- [ 1.57 | 4.00 | 6.00 ]
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:- [ 8.00 | 4.33 | 1.44 ]
00:00Sp. Luqueno (Par) - Coquimbo (Chi) -:- [ 2.40 | 3.30 | 3.00 ]
KAMBODŽA: CPL - skupina o titul
13:00Boeung Ket - Phnom Penh Crown -:-13:00Svay Rieng - Visakha -:-
KANADA: Championship
03:00Cavalry - Vancouver Whitecaps -:-KATAR: Emir Cup
16:15Al-Gharafa - Al Ahli Doha -:-KAZACHSTAN: Pohár - play-off
15:00Atyrau - Kajrat Almaty -:-15:00Tobol - FC Astana -:-
17:00Ordabasy - Aktobe -:-
17:00Yelimay Semey - Kyzylzhar -:-
KEŇA: Super League
12:00Mulembe United - Rainbow -:-14:00Kisumu All-Stars - Assad -:-
KIRGIZSKO: Premier Liga
14:00Alay Osh - Muras United -:-KOLUMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena -:-KOSTARIKA: Primera División - Clausura
03:00San Carlos - Saprissa -:-04:00Liberia - Grecia -:-
23:00Guanacasteca - Zeledon -:-
LICHTENŠTAJNSKO: Pohár
19:00Vaduz - Triesenberg -:-LITVA: Pohár
17:00Viltis Vilnius - Nevezis Kedainiai -:-MALTA: FA Trophy
19:00Birkirkara - Sliema -:-MAROKO: Coupe du Trone
19:00FAR Rabat - Renaissance Zemamra -:-MAURÍCIUS: Super League
16:30Pamplemousses - Grande Riviere -:-MEXIKO: Liga MX - Clausura - play-off
22:00Guadalajara - Toluca -:-22:00Necaxa - Club America -:-
22:00Tigres - Monterrey -:-
22:00U.N.A.M. - Cruz Azul -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie A - play-off
22:00Deportiva Venados - Tampico Madero -:-22:00Gavilanes de Matamoros - Alacranes -:-
22:00Irapuato - Porto Palmeiras -:-
22:00Tecos FC - Los Cabos -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
22:00Mineros de Fresnillo - Cimarrones de Sonora 2 -:-MEXIKO: Liga Premier Serie B - play-off
00:00Uruapan - Ayense -:-MJANMARSKO: MNL League Cup
11:00Kachin United - Rakhine United -:-11:30Glory Goal - Rainbow -:-
MOLDAVSKO: Super Liga - skupina o udržanie
16:00Drochia - Sparta Selemet -:-16:00Floresti - Saxan Gagauz Yeri -:-
16:00Victoria - Univer-Oguzsport -:-
NEMECKO: Regionálna liga sever
18:30Phonix Lubeck - Hamburg II -:-19:00Havelse - Kilia Kiel -:-
19:30SC Weiche-08 - Bremer -:-
NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein
19:00Flensburg - Neumunster -:-19:00Heider SV - Nordmark Satrup -:-
19:30Hohenwestedt - Eckernforder SV -:-
NEMECKO: Oberliga Niedersachsen
19:00BSV Rehden - Eintracht Celle -:-19:00Eilvese - Bornreihe -:-
19:00Rotenburger - Ramlingen-Ehlershausen -:-
20:00Heeslinger - Egestorf-Langreder -:-
NEMECKO: Oberliga Hessen
19:15Eddersheim - Friedberg -:-19:30Hunfelder - Hanauer SC -:-
NEMECKO: Oberliga Baden-Württemberg
18:30Hollenbach - Essingen -:-19:00Oberachern - Offenburger -:-
19:00Reutlingen - Grossaspach -:-
NEMECKO: Oberliga Niederrhein
19:00SW Essen - Uerdingen -:-19:30Frintrop - Hamborn -:-
19:45Buderich - Baumberg -:-
NIGER: Super Ligue
17:15ASFAN - Police -:-17:15Tahoua - Douanes Niamey -:-
NIGÉRIA: NPFL
17:00Kwara - Rivers United -:-NÓRSKO: Pohár
18:00Eidsvold - Sandnes -:-18:00Lysekloster - KFUM Oslo -:-
18:00Molde - Sarpsborg 08 -:-
18:00Raufoss - Fredrikstad -:-
18:00Stabaek - Bryne -:-
18:00Vålerenga - HamKam -:-
19:05Levanger - Viking -:-
NÓRSKO: Pohár - ženy
15:30Mjolner Ž - Honefoss Ž -:-18:00Bjornevatn Ž - Porsanger Ž 3:0
18:00Fana Ž - Fyllingsdalen Ž -:-
18:00Grei Ž - KFUM Oslo Ž -:-
18:00Klepp Ž - Viking Ž 0:3
18:00Kongsvinger Ž - Frigg Ž -:-
18:00Krokelvdalen Ž - Tromsø Ž -:-
18:00Snogg Ž - Start Ž -:-
18:00Strömsgodset Ž - Odd Ž -:-
18:00Tynset Ž - Tiller Ž -:-
18:00Volda Ž - Herd Ž -:-
19:00Grimstad Ž - Arendal Ž -:-
19:00LSK Kvinner 2 Ž - Ham-Kam Ž -:-
19:00Sandefjord Ž - Ovrevoll Hosle Ž -:-
19:00Sarpsborg 08 Ž - Nanset Ž -:-
19:00Sola Ž - Avaldsnes Ž -:-
OMÁN: Professional League
15:45Sur Club - Ibri -:-18:30Sohar - Al-Shabab -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga stred
19:30Wallern/St Marienkirchen - SPG Wels -:-RAKÚSKO: Burgenland
19:30Klingenbach - Edelserpentin -:-RAKÚSKO: Karnten
18:00SC Landskron - SV Spittal -:-18:30Donau Klagenfurt - SAK Klagenfurt -:-
19:00ATSV Wolfsberger - Bleiburg -:-
19:00Lendorf - A. Klagenfurt (Am) -:-
19:00Volkermarkt - Kottmannsdorf -:-
RAKÚSKO: Oberosterreich
19:30Weisskirchen - Dietach -:-RAKÚSKO: Salzburg
17:30Union Henndorf - Strasswalchen -:-18:00Eugendorf - Thalgau -:-
19:00Adnet - SAK 1914 -:-
19:00Grodig - Burmoos -:-
19:00Puch - UFC Hallein -:-
19:15Seekirchen - Kuchl -:-
RAKÚSKO: Tirol - skupina o udržanie
19:00Kematen - Innsbrucker AC -:-RAKÚSKO: Vorarlberg
18:00Lochau - FC Lustenau -:-RUMUNSKO: Liga 2 - skupina o titul
16:00Selimbar - Mioveni -:-16:30Hunedoara - Csikszereda M. Ciuc -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - skupina o postup
17:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-17:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - skupina o udržanie
17:00Somuz Falticeni - CSM Vaslui -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - skupina o postup
14:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-17:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - skupina o udržanie
17:00Braila - CSM Ramnicu Sarat -:-17:00Hamangia Baia - Viitorul Ianca -:-
17:00Vointa Limpezis - Sutesti -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - skupina o postup
17:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-17:00Calarasi - Agricola Borcea -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - skupina o udržanie
17:00Axiopolis Cernavoda - Progresul Fundulea -:-17:00Gloria Baneasa - Recolta Gh. Doja -:-
17:00Inainte Modelu - Voluntari 2 -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - skupina o postup
17:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-17:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - skupina o udržanie
17:00CSO Plopeni - Tricolorul Breaza -:-17:00Moreni - FC Pucioasa -:-
17:00Muscel - Paulesti -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - skupina o udržanie
17:00V. Curita - SR Brasov -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - skupina o udržanie
17:00Curtisoara - Calimanesti -:-17:00Sporting Rosiori - Horezu -:-
17:00Unirea Bascov - Petrolul Potcoava -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - skupina o udržanie
17:00Avantul Periam - Socodor -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - skupina o postup
17:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-17:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - skupina o udržanie
17:00Metalurgistul Cugir - Industria Galda -:-RUMUNSKO: Pohár ženy
10:00CSM Alexandria Ž - Gloria 2018 Bistrita Ž -:-12:00Bihor Ž - Rapid Bukurešť Ž -:-
13:00Vasas Odorhei Ž - Univ. Craiova Ž -:-
14:00Olimpia Kluž Ž - Csikszereda M. Ciuc Ž -:-
17:00Politehnica Temešvár Ž - Banat Ž -:-
17:00Targu Mures Ž - Farul Constanta Ž -:-
RUSKO: FNL
16:00Alania Vladikavkaz - Rodina Moskva -:-17:00Saratov - Chernomorets Novorossijsk -:-
18:00Kamaz - Yenisey -:-
18:30Dynamo Makhachkala - Chimki -:-
RUSKO: FNL 2 - Division A Silver - jarná časť
15:00Kaluga - D. Brjansk -:-RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 1
15:30Nazran - Dynamo Makhachkala 2 -:-SALVÁDOR: Primera Division - Clausura - play-off
23:0011 Deportivo - Alianza FC -:-SAUDSKÁ ARÁBIA: 1. divízia
17:55Al Taraji - Al Jandal -:-18:40Al Orubah - Al Arabi -:-
19:50Al-Qaisumah - Al Batin -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Bo Rangers - Bai Bureh Warriors -:-18:30Luawa - Wilberforce Strikers -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Východ
10:30FK Čaňa - Rudňany -:-10:30Kežmarok - Sobrance-Sob. -:-
10:30Lok. Košice - Kechnec -:-
10:30Medzev - Raslavice -:-
10:30Mladost' Kalša - Pavlovce n. Uhom -:-
10:30Poprad - Veľký Šariš -:-
10:30Sabinov - Gerlachov -:-
10:30Sokol Lubotice - Medzilaborce -:-
SLOVENSKO: 1. liga - ženy - skupina o titul
11:00Trnava Ž - Ružomberok Ž -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Badbaado - Elman -:-SRBSKO: Super Liga - skupina o titul
16:00Napredak - Partizan -:-16:00TSC - Radnicki 1923 -:-
18:00Vojvodina - Cukaricki -:-
18:30Mladost - Crvena zvezda -:-
SRBSKO: Prva Liga - skupina o udržanie
17:00Radnicki Beograd - Mladost GAT -:-17:00Vrsac - Metalac -:-
19:00Kolubara - Dubocica -:-
19:00Sloboda - Nový Sad -:-
SVET: Prípravné zápasy - ženy
19:00SFK Riga Ž (Lat) - Gintra Ž (Ltu) -:-ŠPANIELSKO: Primera Federacion - ženy - play-off o postup
18:00CA Osasuna Ž - Alhama Ž -:-19:00Espanyol Ž - SE AEM Ž -:-
ŠVAJČIARSKO: Promotion League
19:30Cham - Rapperswil -:-ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 1
20:00Terre Sainte - Lausanne II -:-ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 3
19:30Gossau - Kreuzlingen -:-ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
19:00AFC Eskilstuna - Stockholm Internazionale -:-19:00FBK Karlstad - United Nordic -:-
19:00Karlstad - Karlbergs -:-
19:30Taby - Hammarby TFF -:-
20:00Örebro Syr. - Sollentuna -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
18:30Ljungskile - Trollhättan -:-19:00Ariana - Rosengard -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy
19:00Hammarby Ž - Norrkoping Ž -:-19:00Vaxjo DFF Ž - Hacken Ž -:-
TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
15:00Mashujaa - Kinondoni MC -:-18:00Young Africans - Kagera Sugar -:-
THAJSKO: Thai FA Cup
13:00Kanchanaburi - Samut Sakhon City -:-14:00Bangkok Utd - Udon United -:-
TUNISKO: Pohár
15:30OC Kerkennah - Esperance Tunis -:-TURECKO: Pohár
19:30Karagumruk - Trabzonspor -:-TURKMÉNSKO: Yokary Liga
14:00Ahal - Arkadag -:-14:00Kopetdag Asgabat - Merw -:-
14:00Nebitci - Altyn Asyr -:-
UGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - NEC FC -:-15:00Busoga - BUL -:-
15:00Villa - Wakiso Giants -:-
18:00Vipers - Express -:-
UKRAJINA: Championship Women - skupina o titul
11:00Šachtar Ž - Ladomir Ž -:-USA: USL League One
00:30One Knoxville - Forward Madison -:-USA: Pohár US Open
01:00Pittsburgh - FC Tulsa -:-01:30Atlanta Utd - Charlotte Independ. -:-
02:00Houston Dynamo - Detroit -:-
02:30FC Dallas - Memphis -:-
04:00Orange County SC - Loudoun -:-
04:00San Jose Earthquakes - Oakland Roots -:-
04:30Sacramento Republic - Monterey Bay -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Quang Nam - Cong An -:-13:00Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
13:00Khanh Hoa - Hai Phong -:-
13:00Nam Dinh - Binh Duong -:-
14:15Ho Chi Minh - Thanh Hoa -:-
Stávkujte na priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.