Futbal » 09.05.2024 » Všetky zápasy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
EURÓPA: Európska liga - play-off
21:00Atalanta - Marseille -:-21:00Leverkusen - AS Rím -:-
EURÓPA: Európska konferenčná liga UEFA - play-off
21:00Olympiakos - Aston Villa -:-ALBÁNSKO: First Division
16:00Bylis - AF Elbasani -:-ALŽÍRSKO: U21 League
18:00Belouizdad U21 - Ben Aknoun U21 -:-18:00Biskra U21 - Oran U21 -:-
18:00OdloženéKabylie U21 - Constantine U21 -:-
18:00Khenchela U21 - MC Alger U21 -:-
18:00Magra U21 - Saoura U21 -:-
18:00Paradou U21 - Chlef U21 -:-
18:00OdloženéSetif U21 - US Souf U21 -:-
18:00USM Alger U21 - El Bayadh U21 -:-
ANGLICKO: League Two - play-off
21:00Milton Keynes - Crawley -:-ANGLICKO: Professional Development League
14:00Wigan U21 - Crewe U21 -:-ARGENTÍNA: Copa Argentina
23:05Colon - Los Andes -:-ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza
20:00Argentinos Jrs 2 - Atletico Tucuman 2 -:-20:00Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2 -:-
20:00Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-
20:00Tigre 2 - Newells Old Boys 2 -:-
00:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
ARMÉNSKO: Premier League
14:00Pjunik Jerevan - Van -:-17:00Ararat Jerevan - Noah -:-
ARMÉNSKO: First League
13:00OdloženéBKMA 2 - Noah 2 -:-13:00OdloženéFC Gandzasar - Pjunik Jerevan 2 -:-
13:00OdloženéLernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2 -:-
13:00OdloženéMika Jerevan - Ararat Jerevan 2 -:-
13:00OdloženéNikarm - Alashkert 2 -:-
13:00OdloženéOnor - Urartu 2 -:-
13:00OdloženéŠirak Gjumri 2 - Syunik -:-
14:00Mika Jerevan - Alashkert 2 -:-
AZERBAJDŽAN: I Liqa
14:00Araz Saatli - Moik Baku -:-14:30Shamakhi - Karvan -:-
15:00Imisli FK - Lokbatan -:-
15:00Mingachevir - Zaqatala -:-
ÁZIA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Filipíny U17 Ž - Severná Kórea U17 Ž -:-13:00Južná Kórea U17 Ž - Indonézia U17 Ž -:-
BAHRAJN: 1. liga
18:00Al-Hala - Sitra -:-18:00Al-Hidd - Busaiteen -:-
18:00Al-Najma - Manama Club -:-
BELGICKO: Pohár
15:30Royale Union SG - Antverpy -:-BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women
13:30Smorgon Ž - Vitebsk Ž -:-BOTSWANA: Premier League
15:00BDF XI - Morupule -:-15:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd -:-
BRAZÍLIA: Serie B
02:00America MG - Vila Nova -:-BRAZÍLIA: Gaucho 2
00:00OdloženéAimore - GE Bage -:-00:00OdloženéLajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00OdloženéMonsoon - Sao Gabriel -:-
00:30OdloženéBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
20:00OdloženéFutvida - Pelotas -:-
00:30OdloženéFrederiquense - Veranopolis -:-
00:30OdloženéPasso Fundo - Esportivo -:-
BRAZÍLIA: Maranhense - play-off
00:30Maranhao - Moto Club -:-BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - prvá fáza
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRAZÍLIA: Brasileiro U20
20:15Cruzeiro U20 - Internacional U20 -:-00:00Fortaleza U20 - Santos U20 -:-
00:00Gremio U20 - Flamengo U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro A3 ženy
21:30Porto Velho Ž - Rio Negro Ž -:-BURUNDI: Coupe du President
15:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre -:-15:00Rukinzo - Kayanza -:-
ČILE: Primera B
01:00San Luis - U. De Concepcion -:-DÁNSKO: Landspokal Cup
17:00Silkeborg - Aarhus -:-DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie
13:30Sanga Balende - Tshinkunku -:-EGYPT: Premier League
15:00Ismaily - El Daklyeh -:-18:00Smouha - ZED -:-
18:00Zamalek - Enppi -:-
EKVÁDOR: Serie B
02:00Manta - San Antonio -:-ESTÓNSKO: Meistriliiga Women
19:00Viimsi JK Ž - Saku Sporting Ž -:-ETIÓPIA: Premier League
14:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema -:-17:00Dire Dawa - Adama City -:-
EURÓPA: EURO U17 - ženy
13:00Belgicko U17 Ž - Portugalsko U17 Ž -:-15:30Španielsko U17 Ž - Poľsko U17 Ž -:-
FAERSKÉ OSTROVY: Pohár
15:00TB Tvoroyri - Toftir -:-16:00B36 Torshavn - Runavik -:-
17:00Streymur - HB Torshavn -:-
FÍNSKO: Suomen Cup
14:00Jazz Pori - TPS Turku -:-14:00LPS - Mariehamn -:-
16:15VaKP - P-Iirot Rauma -:-
17:00PuiU - GrIFK -:-
17:30KPV - Jaro -:-
19:00Haka 2 - Inter Turku 2 -:-
FÍNSKO: Kansallinen Liiga - ženy
13:15KuPS Ž - HJK Ž -:-GRÉCKO: Super League 2 - skupina o postup
15:00Athens Kallithea - PAE Chania -:-15:00Ilioupoli - Kalamata -:-
GRUZÍNSKO: Liga 3
14:00Betlemi - Zestafoni -:-14:00Gardabani - Bakhmaro -:-
14:00Matchakhela - Gonio -:-
14:00Merani Martvili - Borjomi -:-
14:00Merani Tbilisi - Loco. Tbilisi 2 -:-
14:00Meshakhte Tkibuli - Gori -:-
14:00Varketili - Guria -:-
18:00Orbi - Iberia 1999 2 -:-
IRAK: Stars League
17:00Al Naft - Erbil -:-17:00Al Shorta - Baghdad -:-
17:00Al Wasat - Al Kahraba -:-
17:00Naft Missan - Al-Hudod -:-
ISLAND: Division 1
18:00Njardvik - Dalvik/Reynir -:-18:00Thor Akureyri - Afturelding -:-
ISLAND: Besta deild Women
18:00Tindastoll Ž - Fylkir Ž -:-18:00Vikingur Reykjavik Ž - Thor/KA Ž -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - skupina o titul
18:30H. Beer Sheva - Maccabi Bnei Raina -:-18:30H. Haifa - Sakhnin -:-
JORDÁNSKO: Premier League
17:00Al Salt - Aqaba -:-17:00Shabab Al Ordon - Al Ahli -:-
19:45Al Hussein - Al Jalil -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - skupinová fáza
00:00OdloženéHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
02:00A. Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) -:-
02:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) -:-
02:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) -:-
04:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) -:-
00:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:-
00:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-00:00Sp. Luqueno (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
02:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) -:-
02:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) -:-
02:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) -:-
00:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:-
KANADA: Championship
01:00Atl. Ottawa - Pacific FC -:-01:00CS Saint-Laurent - Toronto FC -:-
KATAR: Emir Cup
16:15Al-Sadd - Al Markhiya -:-19:00Al-Rayyan - Al Khor -:-
19:00Al-Wakra - Muaither SC -:-
KAZACHSTAN: First Division
12:00Aktobe 2 - Kajrat Almaty 2 -:-12:00Okzhetpes - Altai -:-
15:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys -:-
15:00Turkistan - Ekibastuz -:-
KIRGIZSKO: Premier Liga
14:00Abdish-Ata - Alga -:-14:00Neftchi Kochkor-Ata - Aldier -:-
KOLUMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena -:-02:30Pereira - Fortaleza -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - Zeledon -:-02:00Cartagines - Sporting San Jose -:-
03:00AD Santos - Alajuelense -:-
04:30Herediano - Puntarenas FC -:-
LIBANON: Premier League - skupina porazených
15:00Al Hikma - Al Ghazieh -:-15:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
15:00Tadamon - Tripoli -:-
LUXEMBURSKO: Pohár
19:30Hesperange - Niedercorn -:-MEXIKO: Liga Premier Serie B - play-off
00:00Uruapan - Ayense -:-MEXIKO: Liga MX Women - Clausura - play-off
22:00Guadalajara Ž - Club America Ž -:-22:00Juarez Ž - Tigres Ž -:-
22:00Leon Ž - Pachuca Ž -:-
22:00U.N.A.M. Ž - Monterrey Ž -:-
MJANMARSKO: MNL League Cup
11:00Ayeyawady - Dagon -:-11:00Dagon Port - Silver Stars -:-
11:00Thitsar Arman - Rakhapura United -:-
11:30Yadanarbon - Myawady -:-
NEMECKO: Oberliga Westfalen
15:00Munster 2 - Brunninghausen -:-NEMECKO: Oberliga Baden-Württemberg
15:30Bietigheim-Bissingen - Nottingen -:-15:30Denzlingen - Normannia Gmund -:-
15:30Goppinger - Backnang -:-
15:30Mutschelbach - Villingen -:-
15:30Pforzheim - Ravensburg -:-
15:30VfR Mannheim - FC Holzhausen -:-
NEMECKO: DFB Pokal - Ženy
16:00Bayern Ž - Wolfsburg Ž -:-NÓRSKO: Division 3 - Group 1
13:00Stord - Floro -:-NÓRSKO: Division 3 - Group 2
14:00Vidar - Vindbjart -:-NÓRSKO: Pohár
18:00Strömsgodset - Lilleström -:-NÓRSKO: Pohár - ženy
13:00Steinkjer Ž - Bossmo & Ytteren Ž -:-16:00Raufoss Ž - Sogndal Ž -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga východ
17:30Leobendorf - Neusiedl -:-RAKÚSKO: Regionálna liga západ
16:00Bischofshofen - Saalfelden -:-RAKÚSKO: Karnten
10:30Atus Velden - St. Jakob/Ros -:-11:00KAC 1909 - Atus Ferlach -:-
11:00SV Kraig - Treibach -:-
RAKÚSKO: Oberosterreich
15:00Friedburg - Bad Ischl -:-16:00Pregarten - Mondsee -:-
17:00SPG Wels II - Perg -:-
RAKÚSKO: Salzburg
14:30Golling - USK Anif -:-17:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg -:-
RAKÚSKO: OFB Cup Women
14:00St. Polten Ž - Austria Viedeň Ž -:-SALVÁDOR: Primera Division - Clausura - play-off
23:0011 Deportivo - Alianza FC -:-03:00Metapan - Luis Angel Firpo -:-
23:00Platense Municipal - Municipal Limeno -:-
SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League
17:00Al Feiha - Al Fateh -:-17:00Al Riyadh - Al-Taawon -:-
20:00Al Akhdoud - Al Nassr Riyadh -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Freetown City - East End Lions -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Sahafi - Dekedda -:-SVET: Olympijské hry - Kvalifikácia - baráž o postup
14:00Indonézia U23 - Guinea U23 -:-SVET: Medzištátne zápasy
16:30Peru U20 - Kostarika U20 -:-ŠVAJČIARSKO: Challenge League
18:00Aarau - Sion -:-18:00Stade Nyonnais - Bellinzona -:-
18:00Wil - Baden -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
12:00Umeå - Stocksund -:-14:00Friska Viljor - Assyriska FF -:-
14:30Pitea - Vasalund -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
13:00Eskilsminne - Onsala -:-13:00Olympic - Angelholm -:-
13:00Torslanda - Falkenberg -:-
13:00Tvaaker - Norrby -:-
14:00Torns - Jonkoping -:-
16:00Oskarshamn - Lunds -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Kumla -:-14:00IFK Skovde - Motala -:-
14:00Saffle SK - Kongahalla -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy
15:00IF Brommapojkarna Ž - Pitea Ž -:-15:00Örebro Ž - Kristianstad Ž -:-
15:00Trelleborg Ž - AIK Ž -:-
15:00Vittsjo Ž - Linköping Ž -:-
TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
13:00Mtibwa Sugar - Tabora United -:-15:00Ihefu - JKT Tanzania -:-
17:15Azam - Simba -:-
19:30Namungo - Geita Gold -:-
TURECKO: 2. Lig play-off
14:30Igdir FK - Iskenderunspor -:-14:30Trabzon FK - Ankaraspor -:-
19:00Bucaspor 1928 - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
19:0024 Erzincanspor - Menemenspor -:-
UKRAJINA: Premier League
14:30Kolos Kovalivka - Zorya -:-USA: MLS Next Pro
01:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 -:-01:30Atlanta United 2 - Carolina Core -:-
01:30Crown Legacy - New England Revolution II -:-
04:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 -:-
USA: USL League One
00:30One Knoxville - Forward Madison -:-USA: USL League Two
01:30Midwest United - Union FC Macomb -:-04:00Monterey Bay 2 - San Francisco City -:-
USA: NISA
05:30Capo - LA Force -:-USA: Pohár US Open
01:00Charleston - Tormenta -:-01:00Indy Eleven - San Antonio -:-
01:00North Carolina - Phoenix Rising -:-
01:30New York City II - Colorado Springs -:-
01:30Tampa Bay - Birmingham -:-
02:00Union Omaha - Sporting Kansas City -:-
03:00New Mexico - Real Salt Lake -:-
04:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC -:-
04:30Seattle Sounders - Louisville City -:-
USA: NWSL - ženy
02:00Houston Dash Ž - Gotham Ž -:-04:00San Diego Wave Ž - Utah Royals Ž -:-
04:00Seattle Reign Ž - Kansas City Current Ž -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak -:-15:00Shortan Guzor - Kokand 1912 -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Gia Lai - Song Lam Nghe An -:-14:15Hanoi FC - Viettel -:-
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.