m.FlashScore.sk

REFRESH

Basketbal » Zajtra » Všetky zápasy

ARGENTÍNA: Liga A

01:00Boca Juniors - Weber Bahia -:-
01:30Atenas - Comunicaciones Mercedes -:-
01:30San Martin - Penarol -:-

BELGICKO: EuroMillions Basketball League

20:30Mechelen - Liege -:-
20:30Okapi Aalstar - Belfius Mons -:-
20:30Oostende - Spotter Leuven -:-

BELGICKO: Top Division - ženy

18:45Braine Ž - Rebond Ž -:-
20:30Antverpy Ž - Namur Ž -:-
20:30Laarne Ž - Liege Ž -:-
20:30Lummen Ž - Charleroi Ž -:-
20:45Jeugd Gentson Ž - Kangoeroes Willebroek Ž -:-

BIELORUSKO: Premier League - skupina víťazov

14:00Tsmoki Minsk 2 - Grodno -:-

BIELORUSKO: Premier League - skupina porazených

11:30SDUSHOR Minsk - Gomel -:-
13:00Brest - Impuls -:-
13:00Prinemanye - Rubon -:-
reklama

BIELORUSKO: Premier League - ženy - play-off

12:00Tsmoki Minsk Ž - Victoria Grodno Ž -:-
14:00Olimpia Grodno Ž - Horizont Minsk Ž -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - skupina porazených

18:00Bratunac - Bosna Royal -:-
20:30Student Mostar - Kakanj -:-

BRAZÍLIA: NBB

18:00Franca - Mogi -:-

BRAZÍLIA: LBF - ženy

23:00Sodie Doces Ž - Funvic Ž -:-
00:30Pro Esporte Ž - Vera Cruz Ž -:-
20:00Sao Bernardo Ž - Sampaio Ž -:-
22:00Santo Andre Ž - Uninassau Ž -:-
00:00AB Araraquara Ž - Blumenau Ž -:-

ČESKO: NBL - skupina víťazov

17:00Svitavy - Nymburk -:-
18:00Děčín - Brno -:-
18:00Olomoucko - BK Ústí nad Labem -:-
18:00Opava - Pardubice -:-

ČESKO: NBL - skupina porazených

17:30Ostrava - Kolín -:-
18:00Hradec Králové - USK Praha -:-

ČIERNA HORA: Prva A Liga

17:00Danilovgrad - Jedinstvo -:-
17:00Lovcen Cetinje - Studentski Centar -:-
17:00Primorje - Sutjeska -:-
17:00Ulcinj - Zeta -:-

ČILE: LNB - play-off

23:00Temuco - Leones Quilpue -:-

ČÍNA: WCBA - ženy - play-off

12:30Guangdong Ž - Bayi Kilin Ž -:-

DÁNSKO: Dameligaen - ženy - druhá fáza

15:00Aabyhoj Ž - Amager Ž -:-
15:00Lemvig Ž - Sisu Ž -:-
17:00Stevnsgade Ž - Horsholm Ž -:-

EURÓPA: Latvia-Estonian League

16:00BK Ogre - Valmiera Glass Via -:-
16:00TAL TECH - Valga -:-
16:00Ventspils - BC Kalev/Cramo -:-
17:00Jurmala - Tartu Ulikool -:-

EURÓPA: Jadranská liga - play-off

19:00Crvena zvezda - Partizan -:-

EURÓPA: WABA League - ženy - play-off

15:00Crvena zvezda Ž - Buducnost Ž -:-
19:00Beroe Ž - Cinkarna Celje Ž -:-

FILIPÍNY: Pohár

10:00NLEX Road Warriors - Ginebra Kings -:-

FÍNSKO: Korisliiga

16:00Pyrinto Tampere - KTP Basket -:-
16:00Salon Vilpas - Kataja -:-
16:00Ura Basket - Kauhajoen Karhu -:-

FRANCÚZSKO: LNB

18:30Monako - Le Mans -:-
20:00Elan Bearnais - Chalons-Reims -:-
20:00Cholet - Gravelines-Dunkerque -:-
20:00Lyon-Villeurbanne - Chalon/Saone -:-
20:00Štrasburg - Antibes -:-

FRANCÚZSKO: Pro B

20:00Ada Blois - Nantes -:-
20:00Quimper - Denain-Voltaire -:-

FRANCÚZSKO: LFB - ženy

20:00Bourges Ž - Tarbes GB Ž -:-
20:00Flammes Carolo Ž - Lyon Ž -:-
20:00La Roche Ž - Mondeville Ž -:-
20:00Nantes Ž - Landerneau Bretagne Ž -:-
20:00Union Hainaut Ž - ESB Lille Ž -:-

GRÉCKO: GBL

14:45G.S. Kymis - Promitheas -:-
14:45Holargos B.C. - Rethymno -:-
14:45Ifaistos Limnou - AEK Atény -:-
14:45Lavrio - Peristeri -:-
17:00Aris - PAOK -:-

GRÉCKO: A2

15:00Harilaos Trikoupis - Ippokratis -:-
16:00Apollon Patron - E. Pireus -:-
16:00Ermis Agias - AS Karditsas -:-
16:00Ionikos - Iraklis -:-
16:00Kastoria - Amyntas -:-
16:00Kavala - Koroivos -:-
16:00Marousi - Psychikou -:-
16:00Pefkohori - Diagoras Driopideon -:-

GRUZÍNSKO: Superliga

10:45Dinamo Tbilisi - Cactus Tbilisi -:-
15:00MIA Academy Titebi - Mgzavrebi Tbilisi -:-

HOLANDSKO: DBL

19:30Den Helder - Den Bosch -:-
19:30Groningen - Leeuwarden -:-
19:45Rotterdam - Zwolle -:-
20:00Leiden - Dordrecht -:-

CHORVÁTSKO: Premijer liga

19:00Alkar - Zadar -:-

INDONÉZIA: IBL - play-off

12:00Stapac Jakarta - Satria Muda -:-

ÍRSKO: Superliga

18:00UCD Marian - Tralee Warriors -:-
20:00Maree - Belfast -:-
20:15KCYMS - DCU Saints -:-
20:30Moycullen - Templeogue -:-

ISLAND: Premier League - ženy

17:30Keflavik Ž - Breidablik Ž -:-
17:30Skallagrimur Ž - KR Reykjavik Ž -:-
17:30Snaefell Ž - Haukar Ž -:-
17:30Stjarnan Ž - Valur Ž -:-

IZRAEL: Superliga

18:00Hapoel Holon - Ironi Nahariya -:-
19:45Hapoel Jeruzalem - Maccabi Ashdod -:-

JAPONSKO: B.League

06:05NeoPhoenix - SeaHorses Mikawa -:-
06:05Shiga - Ryukyu -:-
07:05Alvark - Diamond Dolphins -:-
07:05Chiba - Akita -:-
10:05Brave Thunders - Hokkaido -:-
10:05Fukuoka - Toyama -:-
10:05Kyoto - Sun Rockers -:-
10:05Osaka - Niigata -:-
10:05Yokohama - Tochigi Brex -:-

JUŽNÁ KÓREA: KBL - play-off

06:30KCC Egis - Goyang -:-

JUŽNÁ KÓREA: WKBL - ženy - play-off

09:00KB Stars Ž - Samsung Blue Minx Ž -:-

KANADA: NBL

00:00Windsor - KW Titans -:-
22:30St. John's Edge - Island Storm -:-
00:00KW Titans - Moncton -:-

KAZACHSTAN: Premier League

14:00Astana 2 - Pavlodar -:-
14:00Bars Petropavlovsk - Aktobe -:-
14:00Kazygurt - SDUSH Almaty -:-

KOSOVO: Superliga

19:00Bashkimi - Rahoveci -:-

LITVA: LKL

16:00Pieno Zvaigzdes - Juventus -:-
16:20Skycop - Rytas -:-
17:15Lietkabelis - Alytaus Dzukija -:-

LITVA: Moteru Lyga - ženy

15:00Kibirkstis Vilnius Ž - Fortuna Klaipeda Ž -:-

LITVA: NKL - play-off

15:00Palanga - Ezerunas -:-
15:00Suduva-Mantinga - Delikatesas Joniskis -:-

MAĎARSKO: NB I. A

17:00DEAC - KC Šoproň -:-
18:00Alba Fehervar - Zalakeramia -:-
18:00Kormend - Kaposvari -:-
18:00Pécs VSK - Atomeromu SE Paks -:-
18:00Szedeak - TF Budapest -:-
18:00Szolnoki Olaj - KTE-Duna -:-
18:00Szombathely - Jaszberenyi -:-

MAĎARSKO: 1. divízia - ženy

16:00Ujbuda BEAC Ž - Euroleasing Šoproň Ž -:-
18:00Cegledi Ž - Atomeromu Szekszard Ž -:-
18:00MTK Budapešť Ž - Miškovec Ž -:-
18:00Vasas Csata Ž - ZTE NKK Ž -:-

MEXIKO: LNBP - play-off

03:30Lenadores - Fuerza Regia -:-
04:15Soles - Capitanes -:-

NEMECKO: Pro A

19:00Hanau - Schalke -:-
19:30Artland - Kirchheim -:-
19:30Hamburg - Chemnitz -:-
19:30Paderborn - Nurnberger -:-
19:30PS Karlsruhe - Heidelberg -:-

NEMECKO: Pro B - play-off

19:00Bernau - Frankfurt 2 -:-

NEMECKO: Pro B - o udržanie

18:00Dresden - ETB Wohnbau -:-
19:00Rhondorf - Coburg -:-

NÓRSKO: Kvinneliga - ženy

14:00Tromsø Ž - Hoybraten Ž -:-

NÓRSKO: BLNO - play-off

17:00Kongsberg Miners - Froya -:-

POĽSKO: Energa Basket Liga

12:35Polpharma Starogard - Štetín -:-
15:00Anwil Wloclawek - Krosno -:-
17:00Legia - HydroTruck Radom -:-

POĽSKO: 1. Liga

16:30Poznań - Górnik Walbrzych -:-
17:00Bydgoszcz - GKS Tychy -:-
17:30Kutno - Leszno -:-
17:30Lancut - Pruszkow -:-
17:30Pogon Prudnik - Ksiezak Lowicz -:-
18:00Czarni Slupsk - Siedlce -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Alstom Krakov -:-
18:00WKK Wroclaw - Slask Vroclav -:-

POĽSKO: Energa Basket Liga - ženy

16:30Widzew Lodz Ž - Lublin Ž -:-
17:00Politechnika Gdanska Ž - Siedlce Ž -:-
18:00Torun Ž - Gorzow Ž -:-
18:10Wisla Can-Pack Ž - Polkowice Ž -:-
18:30AZS Poznaň Ž - Ostrow Wielkopolski Ž -:-

PORTORIKO: BSN

01:00Aguada Santeros - Cariduros Fajardo -:-
01:00Indios de Mayaguez - Capitanes De Arecibo -:-
01:00Vaqueros de Bayamon - San German -:-

PORTUGALSKO: LPB - skupina víťazov

16:00Benfica - Terceira -:-

PORTUGALSKO: LPB - skupina porazených

17:00Imortal - Esgueira -:-
19:00Illiabum - Galitos -:-

RAKÚSKO: 2. liga - o udržanie

18:00BBC Nord - Celovec -:-
18:30Wagram - Salzburg -:-

RAKÚSKO: Pohár

17:00Swans Gmunden - Oberwart -:-
19:15Klosterneuburg - Kapfenberg -:-

RAKÚSKO: ASWBL - ženy

16:00Basket Flames Ž - Duches Klosterneuburg Ž -:-
17:00Linz Wels Ž - Vienna United Ž -:-
17:00Viedeň Timberwolves Ž - UBI Graz Ž -:-

RUMUNSKO: A-divízia - druhá fáza

12:00Rapid Bukurešť - CSM Focsani -:-
17:00BC Steaua Bucuresti - CSM Medias -:-
17:00Napoca Kluž - BC Temešvár -:-
17:30Sighetu Marmatiei - Miercurea Ciuc -:-
18:00Mures - ASC Targu Jiu -:-
18:35CSU Sibiu - CSM Oradea -:-

RUMUNSKO: Liga National Women - druhá fáza

11:00CSM Oradea Ž - Rapid Bukurešť Ž -:-
14:00Napoca Kluž Ž - Municipal Targoviste Ž -:-
15:30Targu Mures Ž - Agronomia Bucuresti Ž -:-
16:00Univ Arad Ž - Phoenix Constanta Ž -:-
18:00Sepsi S. Ž - Satu Mare Ž -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Superliga

12:00Blokotehna - Kozuv -:-
12:00Feni Industries - Kumanovo -:-
12:00Pelister - Gostivar -:-
12:00Shkupi Skopje - Rabotnicki -:-
12:00Vardar - Ohrid -:-

SLOVENSKO: SBL

18:00BC Prievidza - Inter Bratislava -:-
18:00BK Svit - MBK Handlová -:-
18:00Spišská Nová Ves - Patrioti Levice -:-
18:00Žilina - MBK Komárno -:-

SLOVENSKO: Extraliga - ženy - play-off

17:00Ružomberok Ž - Šamorín Ž -:-
18:00Piešťanské Čajky Ž - Young Angels Kosice Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga - ženy - o 5. až 8. miesto

18:00Poprad Ž - Banská Bystrica Ž -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM - skupina víťazov

18:30Rogaska - Krka -:-
19:00Hopsi Polzela - Petrol Olimpija -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM - skupina porazených

19:00Ilirija - Tajfun Sentjur -:-
19:00Sencur - Lasko -:-

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL

20:30London City Royals - Sheffield Sharks -:-

SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: WBBL - ženy

16:45Oaklands Wolves Ž - Sheffield Hatters Ž -:-
17:00BA London Lions Ž - Cardiff Met Archers Ž -:-
20:00Newcastle Eagles Ž - Sevenoaks Suns Ž -:-

ŠPANIELSKO: ACB

18:00Manresa - San Pablo Burgos -:-
20:30Tenerife - Gipuzkoa -:-

ŠPANIELSKO: LEB Oro

18:30Granada - Valladolid -:-
19:00Oviedo - Lleida -:-
19:30Real Canoe - Leyma Coruna -:-
21:00Barcelona B - Huesca -:-

ŠPANIELSKO: LEB Plata - skupina víťazov

17:00Zamora - Girona -:-
18:30Estela - Almansa -:-
18:30Taldea - Real Murcia -:-
20:00Peixegalego - Azuqueca -:-

ŠPANIELSKO: LEB Plata - skupina porazených

19:00Avila - L'Hospitalet -:-
20:00Gijon - Moron -:-

ŠPANIELSKO: Liga Femenina - ženy

18:00IDK Gipuzkoa Ž - Perfumerias Avenida Ž -:-
19:15Valencia Ž - Lacturale Araski Ž -:-
19:45Cadi La Seu Ž - Bembibre Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: SB League - ženy

17:30Helios VS Ž - Pully Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: SB League - skupina víťazov

17:30BBC Monthey - Geneva Lions -:-
17:30Fribourg Olympic - Neuchatel -:-

ŠVAJČIARSKO: SB League - skupina porazených

17:00Lugano - Swiss Central Basket -:-
17:30Lausanne Basket - BC Boncourt -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

15:00Alvik - IK Eos -:-
15:00Hogsbo - Trelleborg -:-

ŠVÉDSKO: Basketettan Women

13:00RIG Mark Ž - Brahe Ž -:-
14:00Västerås Ž - KFUM Uppsala Ž -:-
14:30Helsingborg Ž - Haga Ž -:-
14:30IK Eos Utveckling Ž - Lobas Ž -:-
15:00Lidingö Ž - Fryshuset Basket Ž -:-
17:15Blackeberg Ž - Lulea Stars Ž -:-
17:30AIK Basket Ž - BG Lulea Ž -:-

TALIANSKO: Lega A

20:30Virtus Bologna - Pesaro -:-

TURECKO: Super Ligi

11:00Sakarya BB - Pinar Karsiyaka -:-
13:15Galatasaray - Besiktas -:-
15:30Banvit - Istanbul BB -:-

TURECKO: TBL

12:30Final Spor - Mamak Bld. -:-
14:00Ankara D.S.I. - OGM Ormanspor -:-
15:00Edirne - Bursaspor -:-
15:00Konyaspor - Manisa -:-
16:00Akhisar Belediye - Yalova Bld. -:-

TURECKO: TB2L - prvá fáza

12:00Fethiye Bld. - Mavisehir -:-
12:00Haliliye - Bornova -:-
12:00ITU - Ankara Kolejliler -:-
12:00Kepez Bld. - Beylikduzu -:-
12:00Nazilli - Bolu Spor -:-
12:00Rota Koleji - Erzurum BSB -:-
12:00Samsun - Kocaeli -:-
12:00UPS Spor - Bossan -:-

TURECKO: KBSL - ženy

12:00Adana BK Ž - Mersin Ž -:-
12:00Bodrum Ž - Istanbul Univ. Ž -:-
12:00Cukurova Ž - Canik Belediye Ž -:-
12:00Ormanspor Ž - Botas Ž -:-
14:00Bellona Kayseri Ž - Izmit Belediyespor Ž -:-
15:30Galatasaray Ž - Hatay Ž -:-

UKRAJINA: Superleague - ženy

11:00Berdyansk Ž - Odessa Ž -:-
11:00Kyiv Basket Ž - SBK Lviv Ž -:-
13:15Dynamo Kyjev Ž - Frankivsk Halichina Ž -:-

URUGUAJ: Liga Uruguaya - kvalifikácia - play-off

01:45Bigua - Goes -:-

USA: NBA

00:00Orlando Magic - Memphis Grizzlies -:-
00:30Cleveland Cavaliers - Los Angeles Clippers -:-
00:30New York Knicks - Denver Nuggets -:-
00:30Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder -:-
01:00Houston Rockets - San Antonio Spurs -:-
01:30Milwaukee Bucks - Miami Heat -:-
03:30Los Angeles Lakers - Brooklyn Nets -:-
23:00Charlotte Hornets - Boston Celtics -:-
00:00Washington Wizards - Miami Heat -:-
00:30Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers -:-

USA: NBA G League

00:00Delaware Blue Coats - Long Island Nets -:-
00:00Erie BayHawks - Windy City Bulls -:-
00:00Grand Rapids Drive - Canton Charge -:-
00:00Lakeland Magic - Raptors 905 -:-
01:00Memphis Hustle - Oklahoma City Blue -:-
02:00Salt Lake City Stars - Iowa Wolves -:-
03:00Santa Cruz Warriors - Agua Caliente Clippers -:-
00:00Delaware Blue Coats - Maine Red Claws -:-
00:00Erie BayHawks - Westchester -:-
00:00Fort Wayne Mad Ants - Grand Rapids Drive -:-
00:00Greensboro Swarm - Texas Legends -:-
00:00Lakeland Magic - Raptors 905 -:-
00:00Long Island Nets - Wisconsin Herd -:-

USA: NCAA - play-off

23:50Utah State - Washington -:-
00:10Duke - North Dakota St. -:-
00:20Houston - Georgia State -:-
00:27Mississippi St. - Liberty -:-
02:20North Carolina - Iona -:-
02:40VCU Rams - UCF Knights -:-
02:50Iowa State - Ohio State -:-
02:57Virginia Tech - St. Louis -:-

USA: NIT

01:30Creighton - Memphis -:-
17:00Indiana - Arkansas -:-
19:00NC Greensboro - Lipscomb -:-

USA: CIT

01:30Southern Utah - Drake -:-
00:00Texas State - Florida Intl -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch