Futbal » 15.06.2024 » Dohrané
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
EURÓPA: EURO
15:00Maďarsko - Švajčiarsko 1:318:00Španielsko - Chorvátsko 3:0
21:00Taliansko - Albánsko 2:1
ARGENTÍNA: Liga Profesional
00:00Boca Juniors - Velez Sarsfield 1:000:00Talleres Cordoba - Platense 2:1
21:00Union Santa Fe - San Lorenzo 2:1
23:00Huracan - Ind. Rivadavia 1:0
ARGENTÍNA: Torneo Federal
02:05Sarmiento Resistencia - San Martin Formosa 0:103:00Juventud Antoniana - Sarmiento de La Banda 2:1
20:00Villa Mitre - Kimberley 0:0
20:30Crucero del Norte - Central Norte 0:1
22:00Gutierrez Mendoza - Ferro Gen. Pico 2:1
ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
20:00Comunicaciones - Acassuso 0:120:00Deportivo Armenio - Excursionistas 2:1
20:00Liniers - San Martin Burzaco 1:0
20:00Midland - Laferrere 3:1
20:00Villa Dalmine - Flandria 1:1
20:00Villa San Carlos - Dock Sud 2:2
ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
00:00Ituzaingo - CSR Espanol 1:020:00Central Cordoba - Claypole 3:1
20:00Club Lujan - Atlas 0:1
20:00El Porvenir - Deportivo Espanol 0:0
20:00General Lamadrid - Victoriano A. 2:0
20:00Justo Jose de Urquiza - Deportivo Paraguayo 1:0
20:00Sportivo Barracas - Def. de Cambaceres 1:0
20:00Yupanqui - Real Pilar 1:1
21:00Mercedes - Central Ballester 1:1
ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura
14:00CA Estudiantes Ž - Banfield Ž 1:216:00Boca Juniors Ž - San Lorenzo Ž 4:0
20:00San Luis Ž - Independiente Ž 3:0
AUSTRÁLIA: NPL ACT
07:00Canberra Olympic - Tigers FC 1:409:45Monaro Panthers - Gungahlin 3:0
AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW
06:30OdloženéEdgeworth E. - Broadmeadow -:-06:30Maitland - Newcastle Olympic 1:2
06:30OdloženéNew Lambton - Adamstown Rosebud -:-
11:15Lake Macquarie - Valentine 0:2
AUSTRÁLIA: NPL NSW
09:00Sydney Olympic - Sutherland 1:109:30NWS Spirit - WS Wanderers U23 1:0
10:30Wollongong Wolves - Blacktown City 2:2
11:00Hills United - Sydney Utd 2:3
11:00St George Saints - St. George City 0:2
AUSTRÁLIA: NPL Queensland
09:00Gold Coast - Peninsula 2:310:00Rochedale - Gold Coast Knights 1:2
AUSTRÁLIA: NPL South Australian
07:30Adelaide Croatia Raiders - South Adelaide 1:307:30Adelaide United U23 - Croydon 3:4
07:30Campbelltown City - Adelaide Olympic 3:2
07:30Para - Adelaide Comets 2:2
09:30FK Beograd - Adelaide City 0:1
AUSTRÁLIA: NPL Tasmania
08:30Devonport - Launceston 4:108:45Glenorchy Knights - Riverside Olympic 7:1
10:30Kingborough Lions - Clarence Zebras 4:3
AUSTRÁLIA: NPL Victoria
07:00Avondale FC - Hume City 5:007:00Manningham United Blues - Port Melbourne Sharks 2:2
07:15Dandenong City - Melbourne Knights 2:5
07:30Moreland City - St Albans 0:1
10:15Altona Magic - Green Gully 0:0
11:00Dandenong - Oakleigh 3:1
AUSTRÁLIA: NPL Western Australia
09:00Bayswater City - Armadale 3:309:00Floreat Athena - Perth RedStar 3:4
09:00Fremantle City - Balcatta 0:1
09:00Olympic Kingsway - Stirling Macedonia 3:0
09:00Perth Glory U23 - Inglewood 1:6
09:00Perth SC - Western Knights 2:1
AUSTRÁLIA: Capital Premier League
05:00West Canberra Wanderers - ANU 0:606:15Wagga City Wanderers - Canberra Juventus 0:1
07:00Belconnen Utd. - Queanbeyan City 0:1
07:00Brindabella - Canberra White Eagles 8:0
AUSTRÁLIA: Northern NSW State League
06:30Belmont Swansea Utd. - Cessnock City Hornets 2:006:30Singleton Strikers - West Wallsend 1:1
06:30Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags 1:6
AUSTRÁLIA: NSW League One
07:00Bulls Academy - Nepean 2:108:30Hakoah Sydney - Blacktown Spartans 2:1
09:00Canterbury Bankstown - Northern Tigers 2:1
11:00OdloženéBonnyrigg - Inter Lions -:-
11:00OdloženéDunbar Rovers - Rydalmere Lions -:-
11:00Macarthur Rams - Mt Druitt Town 0:2
11:00SD Raiders - Dulwich Hill 1:1
11:00UNSW - Bankstown City Lions 3:3
AUSTRÁLIA: Queensland Premier League
09:00Moreton City Excelsior U21 - Capalaba 0:510:00Southside Eagles - Brisbane Strikers 1:0
11:00Eastern Suburbs - Ipswich 1:1
AUSTRÁLIA: SA State League
05:30West Adelaide - Adelaide Cobras 3:007:30Adelaide Victory - Salisbury Utd. 2:4
07:30Blue Eagles - Fulham Utd. 4:0
07:30Cumberland Utd. - Adelaide Vipers 1:0
07:30Sturt Lions - Playford Patriots 1:1
07:30Western Strikers - West Torrens 1:2
AUSTRÁLIA: Tasmania Northern Championship
06:15Devonport U21 - Launceston U21 2:506:15Northern Rangers - Riverside Olympic U21 4:1
06:30Somerset - Launceston United U21 1:1
08:30Ulverstone - Burnie Utd. 1:2
AUSTRÁLIA: Tasmania Southern Championship
06:30Hobart City - University of Tasmania 3:406:30Hobart Utd. - South East Utd. 1:4
AUSTRÁLIA: Victoria Premier League
07:00Eastern Lions - Western Utd. U21 0:407:00Langwarrin - Melbourne City U21 2:2
07:00North Geelong - Melbourne Victory U21 2:3
AUSTRÁLIA: WA State League
09:00Cockburn City - Kingsley Westside 0:009:00Mandurah City - Rockingham City 2:1
09:00Murdoch Melville - Gwelup Croatia 2:2
09:00Nedlands - Subiaco 1:1
09:00Sorrento - Gosnells City 2:0
11:00Dianella White Eagle - Joondalup Utd. 5:1
AUSTRÁLIA A OCEÁNIA: OFC Nations Cup
06:00Šalamúnove ostrovy - Vanuatu 0:1BENIN: Ligue 1 - skupina o titul
17:00AS Cotonou - Dragons 1:217:00AS Sobemap - Requins 0:1
17:00Ayema - ASPAC 1:1
17:00Cavaliers - Espoir 1:1
17:00Coton FC - JS Pobe 2:0
17:00Dadje - Bani Ganse 1:0
17:00Damissa - FC Loto 2:1
17:00Takunnin - Dynamo Abomey 1:1
BIELORUSKO: 1. liga
15:00Slutsk - Din. Minsk 0:517:00Dynamo Brest - Dnepr Mogilev 6:1
19:00Neman - BATE 1:0
BIELORUSKO: Pershaya Liga
15:00BumProm Gomel - Shakhtyor Soligorsk 2 3:016:00Belshina - Ostrovets 1:1
17:00Lida - Energetik-BGU 1:0
BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women
14:00Smorgon Ž - Din. Minsk Ž 0:1816:00Bobruichanka Ž - Minsk FK Ž 0:5
BRAZÍLIA: Serie A
23:30Bragantino - Juventude 2:1BRAZÍLIA: Serie B
00:00Operario - Santos 1:002:00Avai - Guarani 3:2
20:30America MG - CRB 2:1
22:00Ponte Preta - Novorizontino 1:0
23:00Ituano - Paysandu 3:5
BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza
22:00Aparecidense - Tombense 2:122:00CSA - Botafogo PB 1:1
00:30Athletic Club - Ferroviario 3:1
BRAZÍLIA: Serie D
20:30Audax RJ - Real Noroeste 1:221:00AE Altos - Aguia De Maraba 2:0
21:00Patrocinense - Inter de Limeira 0:1
21:00Retro - ASA 1:0
22:00CSE - Sergipe 3:2
22:00Porto Velho - Rio Branco 2:0
23:00Barra FC - Avenida 1:1
23:00Mixto - Ipora 1:0
BRAZÍLIA: Baiano 2
20:00SSA - Feirense 1:223:00Colo C. - Porto SC 1:0
BRAZÍLIA: Carioca 2
19:45Americano - Duque De Caxias 0:119:45America RJ - CEAC/Araruama 0:1
19:45Marica - Artsul 1:1
19:45Olaria - Goncalense 2:1
19:45Resende - Serrano FC 1:1
BRAZÍLIA: Catarinense 2
20:00Guarani de Palhoca - Tubarao 1:020:00Metropolitano - Camboriu 0:0
BRAZÍLIA: Cearense 3
21:00Quixada - Itarema 2:0BRAZÍLIA: Gaucho 2
00:30Veranopolis - Brasil Farroupilha 1:220:00Gaucho - EC Cruzeiro 0:0
23:00Pelotas - Sao Gabriel 4:1
BRAZÍLIA: Goiano 2
20:30Inhumas - Santa Helena 3:020:30Ouvidorense - Trindade 1:0
21:00Anapolina - Centro Oeste 1:2
BRAZÍLIA: Maranhense - play-off
20:45Maranhao - Sampaio Correa 0:1BRAZÍLIA: Matogrossense 2 - play-off
22:00Caceres - Sinop FC 1:0BRAZÍLIA: Mineiro 2
20:00North Esporte Clube - Mamore 1:020:30Tupi-MG - Democrata SL 1:1
21:00Varginha - Boa 1:1
BRAZÍLIA: Paranaense 2
21:00Apucarana SC - Laranja Mecanica 1:223:30Parana - Patriotas 1:0
BRAZÍLIA: Paulista B - prvá fáza
00:30Paulista - Flamengo SP 2:320:00AEA Aracatuba - Inter de Bebedouro 1:0
20:00Mauaense - Atletico Mogi 4:0
20:00Tupa - Fernandopolis 2:0
20:00Uniao Mogi - Manthiqueira 2:2
21:00Sao Carlos - Barcelona SP 3:0
BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - prvá fáza
19:45Vitoria ES - Sport-ES 3:020:00Capixaba SC - Porto Vitoria 1:0
BRAZÍLIA: Copa Paulista
01:00Barretos EC - Comercial 1:115:00EC Sao Bernardo - Sao Caetano 1:2
20:00Juventus-SP - Portuguesa 1:1
20:00Rio Branco SP - Primavera 1:0
20:00Rio Claro - Sao-Carlense 1:1
20:00Sao Bento - Capivariano 3:1
20:00Taquaritinga - Uniao Sao Joao 1:0
23:00Votuporanguense - XV de Jau 2:0
BRAZÍLIA: Acreano U20
00:00Galvez U20 - SC Humaita U20 2:5BRAZÍLIA: Alagoano U20
14:30Grota do Facao U20 - Rio Largo U20 2:020:00OdloženéCanoense U20 - Jacioba U20 -:-
20:00Gaviao Izidorense U20 - Sao Sebastiao U20 0:2
20:00Sao Domingos U20 - Santa Cruz AL U20 2:0
20:00SC Penedense U20 - Dimensao Capela U20 2:1
20:00UNEC U20 - CRB U20 2:1
BRAZÍLIA: Brasiliense U20
15:00Botafogo DF U20 - Real Brasilia U20 2:415:00Ceilandia U20 - Ceilandense U20 8:2
15:00Paranoa U20 - CFZ U20 4:0
20:00Brasiliense U20 - Luziania U20 3:0
20:00Canaa U20 - Gremio Valparaiso U20 5:2
20:00Capital DF U20 - Samambaense U20 5:0
20:00Legiao U20 - Unai DF U20 3:0
20:00Samambaia U20 - Planaltina U20 4:0
BRAZÍLIA: Carioca U20 - Taca Guanabara
15:00Bangu U20 - Portuguesa RJ U20 2:015:00Flamengo U20 - Boavista U20 6:0
19:45Vasco U20 - Madureira U20 2:1
19:45Volta Redonda U20 - Sampaio Correa FE U20 1:0
BRAZÍLIA: Catarinense U20
19:00Avai U20 - Marcilio Dias U20 2:220:00Joinville U20 - Criciuma U20 1:2
BRAZÍLIA: Cearense U20
14:30Alvinegro U20 - Santa Cruz CE U20 0:620:00CA Cearense U20 - Sao Gerardo U20 1:1
20:00Floresta EC U20 - Horizonte U20 3:1
BRAZÍLIA: Matogrossense U20
21:00Acao U20 - Cuiaba U20 0:1BRAZÍLIA: Mineiro U20
15:00Tres Coracoes U20 - Santarritense U20 4:020:00Betim U20 - Futgol U20 2:1
20:00Contagem U20 - Atletico-MG U20 1:6
20:00Inter de Minas U20 - Boston City U20 4:3
20:00XV de Novembro U20 - America Mineiro U20 1:1
BRAZÍLIA: Paraibano U20
20:00Queimadense U20 - Serra Branca U20 1:3BRAZÍLIA: Paranaense U20 - druhá fáza
20:30Araucaria U20 - Rio Branco PR U20 0:220:30Londrina U20 - Coritiba U20 1:2
BRAZÍLIA: Pernambucano U20 - druhá fáza
20:00Nautico U20 - Belo Jardim U20 2:120:00Sete de Setembro U20 - Sport Recife U20 0:1
BRAZÍLIA: Sergipano U20
20:00Dorense U20 - Confianca U20 0:120:00Lagarto U20 - America SE U20 6:0
20:00Olimpico EC U20 - Atletico Gloriense U20 1:1
BRAZÍLIA: Sul-Matogrossense U20
19:00Campo Grande U20 - Sao Gabriel MS U20 0:319:00OdloženéCampo Grande U20 - Novoperario U20 -:-
21:00Comercial MS U20 - Aquidauanense U20 3:5
21:00Corumbaense U20 - Portuguesa MS U20 3:2
21:00Dourados U20 - Ivinhema U20 3:1
21:00OdloženéOperario AC U20 - Ivinhema U20 -:-
21:00OdloženéPortuguesa MS U20 - Aquidauanense U20 -:-
21:00Sete de Dourados U20 - Operario AC U20 0:1
21:00OdloženéSete de Dourados U20 - Dourados U20 -:-
22:30Novoperario U20 - Uniao ABC U20 1:1
BRAZÍLIA: Brasileiro ženy
22:00Ferroviaria Ž - Santos Ž 2:0BRAZÍLIA: Brasileiro A2 ženy
20:00Juventude Ž - Mixto Ž 3:1BRAZÍLIA: Brasileiro A3 ženy
22:00OdloženéVitoria Ž - Paysandu Ž -:-BRAZÍLIA: Capixaba Women
20:00G.E.L. Ž - Vila Nova Ž 0:9BURKINA FASO: Premier League
18:00Kozaf - AS Douanes 0:2BURUNDI: Coupe du President
15:00Flambeau du Centre - Rukinzo 1:2ČESKO: ČFL - play off
10:15Slavia Praha B - Velvary 2:1ČESKO: MSFL
15:00Uhersky Brod - FK Frydek-Mistek 4:417:30Start Brno - Rosice 1:1
ČESKO: A-divízia
10:15Aritma Praha - Mariánské Lázně 2:010:15FK Komarov - Cesky Krumlov 2:3
10:15Katovice - Klatovy 2:0
10:15Příbram B - Jindřichův Hradec 3:1
16:00Doubravka - Sokolov 3:2
16:00Soběslav - Domazlice B 3:1
17:00Tachov - Horovice 1:0
ČESKO: B-divízia
10:15Brandýs n. Labem - Meteor Praha 5:110:15Neratovice - Louny 3:0
10:15Olympie Březová - Admira Praha B 1:1
10:15Steti - Ostrov 0:2
10:15Újezd Praha - Slaný 2:2
14:00Český Brod - Kladno 1:3
14:00Hvězda Cheb - Chomutov 0:1
ČESKO: C-divízia
10:15Chrudim B - Vysoké Mýto 1:210:15Letohrad - Velké Hamry 1:3
10:30Kosmonosy - Slavia HK 4:2
10:30Spoje Praha - Hlinsko 2:2
15:00Trutnov - Čáslav 1:1
17:00Dobrovice - Benátky n. Jiz. 1:2
17:00Nový Bydžov - Benesov 3:0
17:00Ústí nad Orlicí - Turnov 1:0
ČESKO: D-divízia
14:00Ždírec n.D. - Lanzhot 3:016:00Sperice - Líšeň B 1:1
17:00Břeclav - Velke Mezirici 2:1
17:00Pelhrimov - Velká Bíteš 3:3
17:00Zdar na Sazavou - Tasovice 1:3
17:30Nove Mesto na Morave - Humpolec 2:3
ČESKO: E-divízia
10:15Kostelec na Hané - Bzenec 0:314:00Šternberk - Skastice 1:1
14:30Vsetín - Rýmařov 3:0
15:00HFK Olomouc - Nové Sady 0:0
17:00Vsechovice - Novy Jicin 4:1
ČESKO: Divízia F
17:30Frenstat p. R. - Řepiště 4:2ČESKO: Jihočeský KP
10:15Mirovice - Drazice 7:113:30FC Semice - Malše Roudné 2:3
13:30Týn nad Vltavou - Olesnik 1:1
15:00Třeboň - TJ Osek 7:1
ČESKO: Juhomoravský KP
10:30Moravska Slavia - Rajhradice 2:412:30Rajecko - Lednice 5:0
16:30SK Krumvir - Pohořelice 10:0
17:00Kunštát - Rousinov 1:0
17:30Ratiskovice - Bosonohy 2:2
ČESKO: Karlovarský KP
10:30KV Dvory - Trstěnice 10:110:30Union Nové Sedlo - Chodov 3:2
17:00Královské Poříčí - Loko K. Vary 1:2
17:00Lomnice - Mariánské Lázně B 1:0
17:00Vintířov - Hroznetin 4:0
ČESKO: Královéhradecký KP
14:00Červený Kostelec - Rychnov n. Kněžnou 2:414:00Česká Skalice - Jičín 3:3
17:00Dvůr Králové - Dobruska 6:1
17:00Týniště n. O. - Libcany 3:1
ČESKO: Liberecký KP
13:30Visnova - Skalice u Č. Lípy 2:314:00Stráž p. Ralskem - Novy Bor 5:4
17:00Hradek nad Nisou - Chrastava 3:1
17:00Košťálov-Libštát - Frydlant 0:2
17:00Lomnice nad Popelkou - FC Pěnčín 0:4
ČESKO: Moravskoslezský KP
14:00Jakubčovice - Kobeřice 3:214:00Petřvald na Moravě - Haj ve Slezsku 3:2
15:00Dolni Benesov - Moravan Oldrisov 2:3
15:00Hermanice - Kravaře 2:3
17:00Brusperk - Pusta Polom 1:5
17:00Orlová - Stonava 4:2
ČESKO: Olomoucký KP
14:00Mohelnice - Velke Losiny 4:314:00Určice - Zábřeh 1:5
15:00Konice - Želatovice 3:2
16:00Medlov - Čechovice 1:0
17:00Brodek u Přerova - Bělotín 6:0
17:00SK Lipova - Postřelmov 3:3
ČESKO: Pardubický KP
15:00Lázně Bohdaneč - Lanškroun 0:517:00FK Horní Ředice - Svitavy 4:0
17:00Hermanuv Mestec - Chocen 1:4
17:00OdloženéLibišany - Litomysl -:-
17:00Prosetín - SK Pardubicky 1:1
17:00Tremosnice - Holice 4:1
ČESKO: Plzeňský KP
14:00Kaznějov - Sokol Radnice 1:214:00Košutka Plzeň - Sokol Lhota 3:0
14:00Plzen-Cernice - Nepomuk 2:6
17:00Stribro - Nyrsko 1:2
18:00Zruc - Petřín Plzeň B 0:4
ČESKO: Pražsky přebor
10:30Braník - Přední Kopanina 1:610:30Dolní Chabry - Královice 2:1
10:30Dukla JM - Třeboradice 2:1
10:30Motorlet Praha B - Kolovraty 3:1
10:30Uhříněves - Podolí Praha 1:0
10:30Vyšehrad - Tempo Praha 2:6
10:30Zličín - Střešovice 2:2
10:30Žižkov B - ČAFC 1:2
ČESKO: Středočeský KP
10:30SK Chlumec - Libiš 4:113:00Sokoleč - Tuchlovice 4:3
17:00Kutná Hora - Dobříš 2:5
17:00Poříčany - Povltavska FA B 2:0
17:00SK Doksy - Mnichovohradišťský SK 1:1
17:00Velim - Průhonice 4:3
ČESKO: Ústecký KP
10:30Banik Most - Sous B - Srbice 2:1pen10:30Černovice - Neštěmice 2:3pen
14:00FK Jilove - Ústí n. L. B 2:1pen
14:00Proboštov - Litomericko 3:1
15:00Ledvice - Oldrichov 2:3
17:00Modlany - Vilémov 1:5
17:00Zatec - Krupka 1:2pen
ČESKO: Vysočina KP
13:00Nove Mesto na Morave B - Zirovnice 3:015:00FŠ Třebíč - Velke Mezirici B 8:0
15:00Kamenice nad Lipou - Bystřice n. Pern. 2:1
15:00Pacov - Okrisky 5:2
ČESKO: Zlínský KP
17:00Bystrice pod Hostynem - Brumov 2:017:00Kvasice - Stitna nad Vlari 4:0
ČILE: Pohár
18:00Mejillones - Copiapo 0:418:45OdloženéPresidente Ibanez - Huachipato -:-
21:00Barcelona - Cobreloa 0:3
21:00Imperial Unido - Arturo Fernandez Vial 3:2pen
21:00Melipilla - San Felipe 1:0
21:00Osorno - Deportes Temuco 2:3pen
21:00Real San Joaquin - S. Morning 1:0pen
21:00Recoleta - A. Italiano 1:3
21:00Vicente Rosales - U. De Concepcion 0:3
ČILE: Primera Division Women
17:00Antofagasta Ž - Everton Ž 2:017:00Coquimbo Ž - A. Italiano Ž 5:1
17:00S. Morning Ž - Cobresal Ž 5:1
00:00U. De Čile Ž - Palestino Ž 4:0
ČÍNA: Superliga
13:35Zhejiang Professional - Changchun Yatai 3:114:00Henan Songshan Longmen - Peking Guoan 2:1
ČÍNA: Jia Liga
13:00Dalian Yingbo - Yunnan Yukun 0:313:00Heilongjiang Ice City - Guangxi Pingguo Haliao 1:2
13:00Liaoning Tieren - Foshan Nanshi 0:1
13:30Chongqing Tonglianglong - Wuxi Wugou 3:1
13:30Nanjing City - Qingdao Red Lions 2:1
13:30Shijiazhuang Gongfu - Shanghai Jiading Huilong 0:0
ČÍNA: Yi Liga
10:00Ganzhou Ruishi - Jiangxi Dark Horse 0:210:00Shandong Taishan B - Rizhao Yuqi 3:2
10:00Shenzhen Juniors - Shanghai Port B 2:1
11:30Quanzhou Yassin - Hunan Billows 0:2
13:30Guangxi Lanhang - Haikou Mingcheng 2:2
ČÍNA: Super League - ženy
10:00Changchun Dazhong Ž - Hainan Qiongzhong Ž 3:010:00Jiangsu Suning Ž - Shaanxi Changan Ž 2:2
10:00Shanghai RCB Ž - Wuhan Jiangda Ž 1:2
DÁNSKO: 2. divízia - skupina o postup
14:00Aarhus Fremad - Roskilde 1:214:00Esbjerg - Nykobing 3:0
14:00Middelfart - AB Kodaň 0:1
DÁNSKO: 2. divízia - skupina o udržanie
14:00Brabrand - FA 2000 1:214:00Hellerup - F. Amager 1:0
14:00Skive - Thisted 1:2
DÁNSKO: 3rd Division - skupina o titul
14:00BK Frem - Næsby 5:314:00Ishoj - Avarta 0:0
14:00VSK Aarhus - Holbaek 4:3
DÁNSKO: 3rd Division - skupina o udržanie
14:00SfB-Oure - Lyseng 2:214:00Vejgaard - Holstebro 3:1
14:00Young Boys - Vanløse 1:1
DÁNSKO: Elitedivisionen Women - baráž o udržanie
14:00Aalborg Ž - Naestved Ž 4:014:00B93 Ž - Osterbro Ž 2:0
14:00Odense Q Ž - Thisted Ž 3:0
DÁNSKO: Elitedivisionen Women - skupina o titul
14:00Brøndby Ž - Nordsjaelland Ž 1:114:00Koge Ž - Fortuna Hjorring Ž 1:0
14:00KoldingQ Ž - Aarhus Ž 2:4
DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF
22:00NedohranéAtlantico - Universidad O&M 0:122:00Moca - Vega Real 3:2
ESTÓNSKO: Meistriliiga
11:00Kalju - Flora 0:011:00Tallinna Kalev - Paide 2:5
13:00Parnu JK Vaprus - Narva 1:4
ESTÓNSKO: Esiliiga
13:00Elva - Levadia U21 2:3ESTÓNSKO: Meistriliiga Women
11:30Tammeka Tartu Ž - Tabasalu Ž 1:319:00Viimsi JK Ž - FC Ararat Ž 0:3
ETIÓPIA: Premier League
14:00Hawassa - Adama City 0:517:00Hambericho Durame - Sidama Bunna 0:2
EURÓPA: Premier League (Crimea)
16:00Alushta-Crimea - Kyzyltash 0:1017:00Inkomport - TSK Simferopol 1:3
17:00Ocean Kerch - Gvardiya 3:1
FAERSKÉ OSTROVY: Premier League
18:00B36 Torshavn - Toftir 1:118:00Skala Itrottarfelag - Vikingur 0:4
20:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn 1:4
FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild
14:00Argir - FC Suduroy 1:114:00Runavik 2 - Sandur 2:1
16:00TB Tvoroyri - HB Torshavn 2 1:1
FIDŽI: Premier League
03:30Labasa - Rewa 1:0FILIPÍNY: PFL
09:00Manila Montet - Kaya 0:1411:45Philippine Army - Maharlika 0:1
14:30Loyola - Mendiola FC 1991 4:1
FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B
13:00Ilves 2 - Tampere Utd 0:515:00Poxyt - Ilves-Kissat 2:4
FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C
15:00GBK Kokkola - TP-47 2:115:00Kuopion Elo - Narpes Kraft 4:1
16:00JPS Jyvaskyla - Hercules 3:1
FÍNSKO: Suomen Cup
14:00TPS Turku - Mikkeli 1:016:00EBK - Haka 1:5
16:00VJS - Atlantis 2:1pen
16:30Oulu - KaPa 5:1
17:00Ilves - SJK 2:4
18:00Inter Turku 2 - VPS 1:5
FÍNSKO: Kansallinen Liiga - ženy
15:00HPS Ž - PK-35 Vantaa Ž 3:015:00JyPK Ž - KuPS Ž 1:4
15:00PKKU Ž - HJK Ž 0:7
15:00PK-35 Helsinki Ž - Ilves Ž 0:4
17:00Aland Utd Ž - Honka Ž 3:3
FÍNSKO: Ykkonen ženy
12:00ONS Oulu Ž - Lahti Ž 3:014:00KTP Ž - EBK Ž 2:2
14:00VIFK Ž - P-Iirot Rauma Ž 3:0
GRENADA: Premier Division
22:00OdloženéHard Rock - Mt. Rich -:-22:00OdloženéParadise - St. John's -:-
00:00OdloženéMt. Rich - Camerhogne -:-
00:00Mt. Rich - Shamrock 2:3
00:00St. John's - SAB Spartans 4:1
GRUZÍNSKO: Liga 3
15:30Betlemi - Merani Tbilisi 1:015:30Borjomi - Iberia 1999 2 0:1
15:30Gardabani - Merani Martvili 1:0
15:30Gonio - Varketili 4:0
15:30Loco. Tbilisi 2 - Gori 0:2
15:30Zestafoni - Meshakhte Tkibuli 1:2
16:00Bakhmaro - Orbi 1:1
HOLANDSKO: Tweede Divisie - baráž o udržanie
14:30Genemuiden - Excelsior Maassluis 0:3HOLANDSKO: Derde Divisie - Boj o zostup - Play off
15:00Raalte - GVV Unitas 4:0IRAK: Stars League
17:00Zakho - Al Quwa Al Jawiya 1:0IRÁN: Hazfi Cup
18:15Sepahan - Gol Gohar 2:118:30Aluminium Arak - Mes Rafsanjan 1:2pen
ÍRSKO: National League Women
15:00Shelbourne Ž - Galway United Ž 1:016:00Bohemians WFC Ž - Peamount Ž 2:2
19:00Wexford Ž - DLR Waves Ž 3:1
20:00Sligo Rovers Ž - Shamrock Rovers Ž 1:4
20:30Athlone WFC Ž - Treaty Utd Ž 1:0
ISLAND: Division 1
16:00Dalvik/Reynir - Keflavik 0:016:00Leiknir - Grindavik 2:3
18:00Fjolnir - Thor Akureyri 1:0
ISLAND: 2. divízia
16:00Fjallabyggd - Selfoss 1:321:00KFG Gardabaer - Volsungur 1:2
ISLAND: Besta deild Women
16:00Hafnarfjördur Ž - Keflavik Ž 1:018:00Stjarnan Ž - Thor/KA Ž 1:4
JAPONSKO: J1 League
09:00Yokohama M. - Machida 1:311:30Hirošima - Verdy 4:1
12:00C-Osaka - Urawa 2:1
12:00Kyoto - Sapporo 2:0
JAPONSKO: J2 League
11:00Fujieda MYFC - Yokohama FC 1:312:00Kagoshima Utd - Yamagata 2:1
JAPONSKO: J3 League
08:00Osaka - Tottori 2:111:00YSCC - Gifu 1:2
JAPONSKO: Nadeshiko League - ženy
08:00Shizuoka Bonita Ž - FC Takatsuki Speranza Ž 1:1JUŽNÁ AFRIKA: Premier League - skupina o udržanie
15:00Pretoria U. - Richards Bay 1:1JUŽNÁ KÓREA: K League 1
11:00Pohang - Daejeon 1:112:00Gwangju - Gimcheon Sangmu 2:0
13:00Gangwon - Suwon FC 3:1
JUŽNÁ KÓREA: K League 2
12:00Gyeongnam - Suwon Bluewings 0:012:00Jeonnam - Bucheon 1:1
12:30Seongnam - Anyang 3:1
JUŽNÁ KÓREA: K3 League
08:00Gimhae - Gyeongju KHNP 0:010:00Hwaseong - Gangneung 1:0
11:00Yangpyeong - Yeoju Citizen 0:0
12:00Daejeon Korail - Chuncheon 1:1
KANADA: Canadian Premier League
02:00Valour - Pacific FC 2:319:00Atl. Ottawa - York Utd 1:2
22:00HFX Wanderers - Forge 2:2
KANADA: CSL
02:00Serbian W. E. - Scarborough SC 3:1KAPVERDY: Campeonato Nacional
19:00Barreirense - Palmeira 0:219:00FC Derby - Boavista da Praia 0:0
19:00Juventude - Academica do Fogo 0:0
19:00Rosariense - ACA 1:0
19:00Sanjoanenses - Ultramarina 1:1
19:00Varandinha - Morabeza 1:2
KAZACHSTAN: 1. liga
15:00Šachtar K. - Atyrau 0:317:00Kaisar - Turan 1:1
17:00Tobol - Kajrat Almaty 1:0
KEŇA: Premier League
12:00Bidco United - Kariobangi Sharks 0:112:00Nairobi City - Kakamega Homeboyz 1:1
14:00Muhoroni Youth - Talanta FC 0:1
14:00Shabana - Leopards 4:3
15:00KCB - Posta Rangers 0:0
15:00Tusker - Bandari 2:1
KEŇA: Super League
14:00Luanda Villa - Rainbow 1:114:00Silibwet - Naivas FC 1:3
KIRGIZSKO: Premier Liga
14:00Dordoi Bishkek - Kyrgyzaltyn 1:016:15Muras United - Alay Osh 1:2
KOLUMBIA: Liga Women - skupina o postup
21:00Dep. Cali Ž - Llaneros Ž 3:121:00Ind. Medellin Ž - Alianza Ž 0:2
LIBANON: Premier League - skupina víťazov
16:00Safa - Al Ahed 1:3LÍBYA: Premier League
17:00Al Hilal Benghazi - Al Akhdar 3:0LITVA: A Lyga
15:00Hegelmann - Suduva 3:216:00Siauliai FA - Dziugas Telsiai 3:3
17:00Banga - Transinvest 2:0
18:00Dainava Alytus - Kauno Zalgiris 0:0
LITVA: I Lyga
17:00FK Minija - Atmosfera 3:1LOTYŠSKO: Virsliga
18:00FK Liepaja - BFC Daugavpils 1:1LOTYŠSKO: 1. Liga
12:00Tukums 2000 2 - Skanste 1:314:00FK Smiltene - Marupe 0:1
16:00Leevon PPK - Rezekne 4:1
18:00JFK Ventspils - Riga FC 2 1:1
LOTYŠSKO: 1. liga - ženy
11:00Iecava Ž - Rigas Ž 4:112:00Auda Ž - Metta Ž 0:5
MACAO: Elite League - skupina o udržanie
13:00University of Macau - Sporting Macao 4:2MALAJZIA: Národný pohár
11:30Selangor - Negeri Sembilan 4:014:15Johor DT - Kelantan DNFC 4:0
14:15Sabah - KL Rovers 7:0
MALAWI: Superliga
14:30OdloženéBangwe All Stars - Baka City -:-14:30OdloženéCreck Sporting - Big Bullets -:-
14:30OdloženéKaronga United - Moyale Barracks -:-
14:30OdloženéMAFCO - Dedza Dynamos -:-
14:30OdloženéMAFCO - Chitipa United -:-
14:30OdloženéMighty Wanderers - Civo Utd -:-
MAROKO: Botola 2
18:00Dcheira - Difaa El Jadidi 0:018:00Fes - Sale 1:0
18:00Jeunesse - USM Oujda 1:3
18:00Khouribga - Ittifaq Marrakech 2:1
18:00Marrakech - Chabab Benguerir 1:0
18:00RAC Casablanca - Meknes 1:0
18:00Raja Beni Mellal - Chabab Atlas Khenifra 3:1
18:00Stade Marocain - Rapide Oued Zem 2:1
MAURÍCIUS: Super League
13:30Pamplemousses - Savanne 5:3MONGOLSKO: Premier League
10:15Brera Ilch - Deren 0:113:15Khovd - Khoromkhon 2:5
MOZAMBIK: Mocambola
14:30Ferroviario Maputo - Brera Tchumene 0:0NIGÉRIA: NPFL
17:00Heartland - Niger 1:017:00Katsina Utd - Doma United 2:0
17:00Lobi Stars - Kwara 4:3
17:00Plateau - Kano 1:1
17:00Rivers United - Gombe 6:0
NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1
14:00Notodden - Hodd 0:414:00V. Haugesund - Jerv 1:1
15:00Arendal - Viking 2 2:1
15:00Halden - Eik-Tonsberg 0:2
15:00Sotra - Orn 2:0
NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2
14:00Follo - SK Gjovik-Lyn 0:014:00Kjelsås - Eidsvold 2:2
15:00Ull/Kisa - Strindheim 3:0
NÓRSKO: Division 3 - Group 1
13:00Ardal - Haugesund 2 3:013:00Stord - Forde 1:3
14:00Fana - Askoy 2:0
14:00OS - Bjarg 1:2
15:00Floro - Froya 0:2
15:00Loddefjord - Djerv 1919 0:2
NÓRSKO: Division 3 - Group 2
14:00Vigor - Mandalskameratene 1:215:00Fram - Odd 2 4:2
15:00Vindbjart - Sandnes 2 2:1
16:00Pors - Brodd 0:0
NÓRSKO: Division 3 - Group 3
14:00Assiden - Oppsal 0:514:00Flint - Baerum Sportsklubb 0:1
14:00K. Oslo 2 - Nordstrand 0:1
14:00Skeid 2 - Ullern 2:3
15:00Askollen - Asker 3:4
15:00Sarpsborg 08 2 - Frigg 0:2
NÓRSKO: Division 3 - Group 4
14:00Strømsgodset 2 - Trygg/Lade 0:115:00Nardo - Melhus 4:1
15:00Surnadal - Byåsen 0:4
15:00Tiller - Rosenborg 2 2:2
NÓRSKO: Division 3 - Group 5
15:00Lokomotiv Oslo - Funnefoss/Vormsund 2:015:00Lørenskog - Gjellerasen 3:2
15:00Spjelkavik - Traeff 1:2
16:00Bjorkelangen - Kristiansund 2 3:1
16:00Hødd 2 - Skjetten 1:4
NÓRSKO: Division 3 - Group 6
13:00Bodo/Glimt 2 - Mjolner 3:415:00Harstad - Sprint-Jeloy 4:2
15:00Honefoss - Fyllingsdalen 12:0
15:00Skjervoy - Floya 0:1
16:00Ulfstind - Elverum 3:3
NÓRSKO: Toppserien - ženy
13:00Arna-Bjørnar Ž - RØA Ž 0:113:00Kolbotn Ž - Asane Ž 1:0
13:00LSK Kvinner Ž - Rosenborg Ž 3:1
13:00Stabaek Ž - Lyn Ž 0:0
13:00Vålerenga Ž - Brann Ž 2:0
NÓRSKO: Division 1 Women
12:00Tromsø Ž - Viking Ž 2:214:00Fyllingsdalen Ž - Odd Ž 1:0
PARAGUAJ: Division Intermedia
23:00Resistencia - 3 De Febrero 0:001:30Atl. Tembetary - 12 de Junio 1:0
16:00Recoleta - Pastoreo 3:0
16:00Sp. Carapegua - Guairena 0:0
PERU: Liga 2
20:15AD Cantolao - U. San Martin 1:122:30Llacuabamba - Alianza Huanuco 0:0
PERU: Liga Women
18:00Cesar Vallejo Ž - Dep. Municipal Ž 1:120:00Biavo Ž - A. Lima Ž 1:3
RAKÚSKO: Tirol - skupina o postup
13:30Fugen - SK St. Johann 3:515:30FC Volders - Ebbs 5:0
15:30Kitzbuhel - Tirol (Am) 2:1
RAKÚSKO: Tirol - skupina o udržanie
15:30Innsbrucker AC - Kematen 0:218:00Vols - Telfs 2:5
RAKÚSKO: Wien
15:30Simmeringer - WAF Brigittenau 3:016:00A XIII-Auhof Center - Sportunion Mauer 2:0
16:00Kagran - Wienerberger 2:5
16:001980 Viedeň - Mannsworth 4:2
RÉUNION: Regionale 1
18:00Jeanne d'Arc - Sainte-Suzanne 2:1RUMUNSKO: Liga 3 - Promotion Play Offs - play-off o postup
16:30CSM Focsani - CS Din. Bucuresti 2:0RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 4
10:00Ural 2 - Amkar 0:214:00Akron Togliatti 2 - Pari NN 2 2:0
14:00Lada Togliatti - Nosta 3:4
14:00Uralets Nižnij Tagil - Rubin Kazaň 2 2:2
15:00Orenburg 2 - Dynamo Barnaul 3:2
15:00Volna Nizhegorodskaya - Sokol Kazan 1:2
16:00Kirov - Samara 2 4:0
RUSKO: Supreme Division Women
09:00FK Yenisey Ž - Chertanovo M. Ž 1:013:30Lok. Moskva Ž - CSKA Moskva Ž 0:2
14:00Samara Ž - Ryazan Ž 1:0
15:00Rubin Kazaň Ž - FK Rostov Ž 0:3
15:45Sp. Moskva Ž - Dynamo Moskva Ž 1:0
16:00Zenit Ž - Zvezda Ž 1:0
SINGAPUR: Premier League
12:00Young Lions - Albirex Niigata 3:2SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava
15:00Domino - Tomášov 1:617:00Inter Bratislava - Dun. Lužná 3:1
18:00Modra - NŠK 1922 Bratislava 4:1
18:00Nová Dedinka - Pezinok 5:1
18:00Rohožník - Slovan Most 2:0
18:00Rovinka - Bernolákovo 1:1
18:00Rusovce - Ivanka p. Dunaji 2:2
SURINAM: SML
01:00Broki - Voorwaarts 1:522:30Inter Wanica - Robinhood 1:7
SVÄTÝ TOMÁŠ A PRINCOV OSTROV: Campeonato Nacional
17:00Caixao Grande - Inter Bom-Bom 0:017:00Sundy - Porto Real 2:5
17:00Trindade - Juba 0:3
17:00UDRA - Alianca Nacional 1:1
SVET: Medzištátne zápasy
02:00Guatemala - Argentína 1:402:30Salvádor - Peru 0:1
23:00Kolumbia - Bolívia 3:0
SVET: Prípravné zápasy
11:00Dietikon (Sui) - Zürich (Sui) 0:212:00Regensdorf (Sui) - Zürich (Sui) 0:2
15:00Fortuna Babelsberg (Ger) - Schoneiche (Ger) 1:0
17:30Shkendija (Mkd) - Tikves (Mkd) 1:0
18:00KRC Harelbeke (Bel) - Dender (Bel) 0:5
ŠPANIELSKO: Primera RFEF - Promotion Play Offs
20:30Málaga - Gimnastic 2:1ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Promotion Play Offs
20:00CD Ardoi - Anguiano 0:3ŠPANIELSKO: Liga F - ženy
12:00Atletico Madrid Ž - Villarreal Ž 1:012:00Betis Ž - Costa Adeje Tenerife Ž 1:0
12:00Eibar Ž - Granada Ž 0:2
12:00Levante Ž - Madrid C. Ž 3:0
12:00Real Sociedad Ž - Las Planas Ž 2:2
ŠVÉDSKO: Superettan
15:00Gefle - Landskrona 1:215:00Skövde - Degerfors 0:2
15:00Utsikten - Varberg 0:1
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
13:00AFC Eskilstuna - FBK Karlstad 2:216:00Hammarby TFF - Vasalund 1:1
16:00Karlbergs - Stocksund 1:1
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
16:00Angelholm - Tvaaker 0:016:00Lunds - Torslanda 2:1
16:00Norrby - Oskarshamn 6:0
16:00Rosengard - Trollhättan 1:1
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
12:00Kiruna - Ytterhogdal 1:113:00Umeå - IFK Luleå 0:1
14:00Algarna-Harnosand - Gottne 3:2
14:00Bergnasets - Taftea IK 4:2
14:00Boden - Team TG 1:0
15:00Skellefteå - Lucksta 0:0
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
13:00Herrestads AIF - Motala 2:114:00Kumla - Vanersborgs FK 3:2
14:00Saffle SK - Grebbestad 0:2
16:00Gauthiod - Stenungsunds 3:2
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
15:00Kungsangen - Gute 2:116:00Arlanda - Enkopings SK 4:1
16:00Farsta - IK Franke 0:4
16:00Sandvikens AIK - Hudiksvall 1:1
17:30Dalkurd - Falu 1:1
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
14:00IFK Trelleborg - Hassleholms IF 1:214:00Osterlen - Karlskrona 2:2
16:00IFK Karlshamn - Balkan 2:1
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
13:00BK Ljungsbro - Arameisk-Syrianska 1:115:00Mjolby AI FF - Huddinge 0:3
16:00Sylvia - Enskede 2:0
17:00Syrianska - Sleipner 2:2
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
13:00Jonsereds - Tord 1:213:00Landvetter - Hittarp 4:1
14:00Astrio - Ockero 2:1
14:00Varbergs GIF - Husqvarna 3:1
17:00Qviding - Frölunda 2:2
ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy
13:00Jitex Ž - Sunnanå Ž 1:213:00Lidkoping Ž - Umeå IK Ž 1:2
14:00Gamla Upsala Ž - Malmö FF Ž 1:2
15:00Alingsas Ž - Bollstanas Ž 3:0
TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga
14:30Khosilot Parkhar - Istaravshan 3:114:30Khujand - Vakhsh 2:0
16:00Barkchi Hisor - Panjsher 1:3
TAIWAN: Mulan Football League Women
09:30Taoyuan Mars Ž - Taichung Blue Ž 1:410:00Taipei Bravo Ž - Hualien Ž 1:0
12:30Kaohsiung Ž - Hang Yuan Ž 2:0
THAJSKO: Thai FA Cup
13:00Bangkok Utd - Kanchanaburi 2:1penTOGO: Championnat National
17:30Doumbe - Semassi 1:217:30Entente II - ASC Kara 0:0
17:30Unisport - Kakadl 0:0
TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - skupina o titul
17:30Etoile Sahel - CS Sfaxien 1:220:00Esperance Tunis - Monastir 2:0
URUGUAJ: Primera Division - Torneo Intermedio
00:00Miramar - Cerro CA 1:020:00River Plate - Maldonado 1:1
22:30Nacional - Liverpool M. 2:1
URUGUAJ: Segunda Division
15:00Cooper - Uruguay Montevideo 0:120:00Plaza Colonia - Sud America 2:0
20:30Cerrito - Albion 1:0
23:00Rentistas - Atenas 2:0
USA: MLS
01:30New York City - Columbus Crew 2:3USA: USL Championship
01:00Loudoun - Las Vegas Lights 1:122:00Detroit - Charleston 2:0
USA: MLS Next Pro
01:00New England Revolution II - New York Red Bulls 2 1:003:00Austin FC II - Portland Timbers 2 1:0pen
USA: USL League One
01:30Charlotte Independ. - Chattanooga Red Wolves 4:221:00Forward Madison - Tormenta 0:0
USA: USL League Two
01:00Kings Hammer - Buffalo 2:301:00Reading - West Chester Utd 4:3
01:00Thunder Bay Chill - St. Croix 1:2
02:00Chicago Dutch Lions - Sueno 1:3
04:00Lane United - Ballard 1:2
04:00Midlakes United - West Seattle Junction 1:4
04:00Ventura - AMSG FC 3:0
04:30Almaden - Marin 2:2
21:00Boston Bolts - Pathfinder 4:1
21:00Morris Elite - Long Island 1:3
22:00Black Rock - Albany Rush 0:1
23:00Charlottesville Blues - Christos 2:0
23:00New Jersey Copa - Ironbound SC 1:3
00:00Cleveland Force - Dayton 2:0
00:00OdloženéInter Gainesville - Florida Elite -:-
00:00West Virginia - North Carolina FC U23 1:1
USA: NISA
04:30Capo - Irvine Zeta 0:218:00Georgia Lions - Savannah Clovers 1:3
USA: NWSL - ženy
02:00Kansas City Current Ž - Chicago Ž 2:218:00Racing Louisville Ž - Gotham Ž 0:2
UZBEKISTAN: Super League
17:00Neftchi Fargona - Termez Surkhon 1:117:00Qizilqum - Andijan 3:3
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
21:30Heroes de Falcon - Frontera 1:0VIETNAM: V.League 1
12:00Song Lam Nghe An - Thanh Hoa 0:113:00Hong Linh Ha Tinh - Viettel 1:1
13:00Khanh Hoa - Quang Nam 0:5
14:15Ho Chi Minh - Nam Dinh 1:1
VIETNAM: V.League 2
11:00Dong Thap - Dong Nai 0:012:00Long An - TTBD Phu Dong 1:1
13:00Binh Phuoc - Hoa Binh 2:0
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Bulawayo Chiefs - Platinum 0:115:00Ngezi Platinum - Chicken Inn 3:0
15:00Simba Bhora - Arenel Movers 3:0
15:00Yadah - Manica 1:1
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.