REFRESH

Futbal » Zajtra » Všetky zápasy

AFRIKA: CAF Pohár konfederácií - play-off

18:00Cotonsport - Kabylie -:-
21:00Pyramids - Raja Casablanca -:-

ALŽÍRSKO: Divízia 1

18:45Setif - Bordj Bou Arreridj -:-

ALŽÍRSKO: U21 League

11:00Setif U21 - Bordj Bou Arreridj U21 -:-

ANGLICKO: National League - play-off

15:00Hartlepool - Torquay -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Cuando Cubango - Wiliet -:-
16:00Desportivo Huila - Interclube -:-
16:00Ferroviario do Huambo - Caala -:-
16:30Academica - Petro -:-
18:00Primeiro de Agosto - Libolo -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

20:00Sansinena - Sportivo Estudiantes -:-
20:30Gimnasia y Tiro - Sportivo Las Parejas -:-
20:30Union Sunchales - Central Norte -:-

ARUBA: Division di Honor

00:00Racing Club Aruba - Dakota -:-
02:00Deportivo Nacional - La Fama -:-
00:00Caravel - Estrella -:-

AUSTRÁLIA: A-League - play-off

08:05Melbourne City - Macarthur FC -:-

AUSTRÁLIA: NPL ACT

07:00Tuggeranong Utd - Tigers FC -:-
07:15Gungahlin - Canberra Olympic -:-

AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW

06:30Edgeworth E. - Lambton J. -:-
06:30Newcastle Olympic - Broadmeadow -:-
08:30Charlestown Azzurri - Adamstown Rosebud -:-

AUSTRÁLIA: NPL NSW

06:30Wollongong Wolves - Marconi -:-
07:00APIA Tigers - Rockdale -:-
07:00Blacktown - Sutherland -:-
07:00Northbridge Bulls FC - Sydney Utd -:-
08:00Sydney Olympic - Mount Druitt Rangers -:-
10:30Sydney U21 - Manly Utd -:-

AUSTRÁLIA: NPL Victoria

07:00Heidelberg - Green Gully -:-
07:00St Albans - Bentleigh -:-

AUSTRÁLIA: Brisbane Premier League

10:00Albany Creek - Acacia Ridge -:-

ÁZIA: AFC Liga Majstrov - kvalifikácia

12:00ZrušenéBrisbane Roar (Aus) - Kaya (Phl) -:-

ÁZIA: Pohár AFC - kvalifikácia - play-off

12:00Chanthabouly (Lao) - Kasuka (Bru) -:-
12:00Visakha (Cam) - Lalenok (Tls) -:-

BENIN: Ligue 1 - skupina o titul

17:00Ayema - Eternel -:-
17:00Damissa - Dynamo Parakou -:-
17:00Requins - ASOS -:-

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

16:00Zhodino 2 - Sputnik 2 -:-

BRAZÍLIA: Serie A

02:00Flamengo - Bragantino -:-
16:00Palmeiras - America MG -:-
21:00Bahia - Corinthians -:-
21:00OdloženéCuiaba - Gremio -:-
21:00Internacional - Ceara -:-
23:15Athletico-PR - Atletico GO -:-
23:15Fortaleza - Fluminense -:-
23:15Santos - Sao Paulo -:-

BRAZÍLIA: Serie B

23:30Guarani - Ponte Preta -:-
00:00Operario - Cruzeiro -:-
00:00Vitoria - Brusque -:-
02:00Sampaio Correa - Confianca -:-
02:00Vila Nova - Coritiba -:-
21:00Nautico - Botafogo RJ -:-

BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza

00:00Oeste - Criciuma -:-
16:00Ypiranga FC - Botafogo SP -:-
21:00AE Altos - Manaus -:-
23:00Figueirense - Mirassol -:-

BRAZÍLIA: Serie D

23:00Fast Clube - Penarol -:-
20:00Atletico-CE - Caucaia -:-
20:00Bangu - Cianorte -:-
20:00Rio Branco ES - Aguia Negra -:-
20:00Rio Branco PR - Marcilio Dias -:-
20:30SE Juventude - Moto Club -:-
21:00Aimore - Esportivo -:-
21:00America-RN - ABC -:-
21:00Itabaiana - Sergipe -:-
21:00Retro - Alagoinhas -:-
21:00Sao Bento - Inter de Limeira -:-
21:00Treze - Central SC -:-
22:00Boa - Caldense -:-
23:00Galvez - Acreano -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paraibano - play-off

15:00Sousa - Campinense -:-

BRAZÍLIA: Copa do Brasil U20

20:00Botafogo U20 - Coritiba U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro Women

23:00Botafogo RJ Ž - Santos Ž -:-
01:00Corinthians Ž - Minas ICESP Ž -:-
20:00Sao Paulo Ž - Real Brasilia Ž -:-
22:00Cruzeiro Ž - Bahia Ž -:-
00:00Palmeiras Ž - Napoli Ž -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00AS Douanes - ASFA Yennega -:-
18:00ASEC Koudougou - Sonabel Ouagadougou -:-
18:00ASF Dioulasso - Kozaf -:-
18:00AS Police - Leopard St.Camille -:-
18:00Bobo-Dioulasso - Kadiogo -:-
18:00Etoile Filante - Rahimo -:-
18:00Salitas - Majestic -:-
18:00USFA - Vitesse -:-
18:00US Ouagadougou - Royal -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00CSD Barber - SUBT -:-
02:30Jong Holland - Willemstad -:-

ČILE: Segunda Division

18:00Valdivia - Ind. Cauquenes -:-
21:00Deportes Colina - Limache -:-
21:00Lautaro - Colchagua -:-
22:00San Antonio Unido - Dep. Concepcion -:-

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF

22:00Atletico Pantoja - Atlantico -:-
22:00Jarabacoa - Atl. San Francisco -:-
00:00Cibao - Vega Real -:-

EKVÁDOR: Serie B

01:00Guayaquil SC - America de Quito -:-
22:00Cumbaya - Chacaritas -:-
22:00Gualaceo - LDU Portoviejo -:-
22:00Santo Domingo - El Nacional -:-

EKVÁDOR: Superpohár

23:00Ind. del Valle - Delfin -:-
02:00Emelec - Nueve de Octubre -:-

ESTÓNSKO: Esiliiga

12:00Elva - Maardu -:-
12:00Paide Linnameeskond U21 - Parnu -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:00Mhlume - Mbabane Swallows -:-
14:30Manzini Wanderers - Denver -:-

EURÓPA: EURO

18:00Švajčiarsko - Turecko -:-
18:00Taliansko - Wales -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Klaksvik - Fuglafjordur -:-
16:00Vikingur - 07 Vestur Sorvagur -:-

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

16:00Argir - Skala Itrottarfelag -:-

FÍNSKO: Ykkonen

15:00Jaro - PK-35 -:-
15:00Klubi 04 - Gnistan -:-
15:00KPV - MuSa -:-
17:30Mikkeli - JIPPO -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

15:00Lahden Reipas - KaPa -:-
15:00PEPO - MyPa -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

15:00JJK Jyvaskyla - Hercules -:-
15:00Kemi City - Vaajakoski -:-
15:00Narpes Kraft - GBK Kokkola -:-
15:00SJK Akatemia - OLS Oulu -:-

GAMBIA: GFA League

21:00Wallidan - Elite United -:-

GRÉCKO: 1. liga

16:00Kavala - O. Volos -:-
16:00Panserraikos - Apollon Pontou -:-
16:00PO Triglia - Kozani -:-
16:00Thesprotos - Almopos -:-
16:00Veria - Pierikos -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Promotion Play-offs

16:00Orfeas Xanthi - Dia. Stefanovik -:-
16:00Poseidonas Michanionas - Karditsa -:-

GUINEA: Ligue 1

16:30Kaloum Star - Horoya -:-

IRAK: Superliga

15:45Al-Hudod - Naft Missan -:-
15:45Al Wasat - Alsinaat Alkahrabaiya -:-
20:30Al Talaba - Erbil -:-

IRÁN: Super Cup

17:20Persepolis - Tractor-Sazi -:-

ISLAND: Pepsideild

18:00Akureyri - Valur -:-
19:00Fylkir - Akranes -:-
19:00Stjarnan - Kopavogur -:-
21:15Breidablik - Hafnarfjördur -:-
21:15Keflavik - Leiknir -:-

JAPONSKO: J1 League

10:00Kashima - Vegalta Sendai -:-
12:00Urawa - Shonan -:-

JAPONSKO: J2 League

08:00Sagamihara - Verdy -:-
11:00Mito - Yamagata -:-
12:00Kitakyushu - Ehime -:-
12:00Kusatsu - Machida -:-

JAPONSKO: J3 League

06:00YSCC - Fujieda MYFC -:-
07:00Nagano - Toyama -:-
08:00Tegevajaro Miyazaki - Kamatamare -:-
09:00Imabari - Gifu -:-
12:30Kumamoto - Tottori -:-

JAPONSKO: Nadeshiko League Women

06:00Harima Albion Ž - Yokohama FC Seagulls Ž -:-
06:00Yamato Sylphid Ž - Ehime Ž -:-
07:00Angeviolet Hiroshima Ž - Kunoichi Ž -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League - skupina o udržanie

12:00OdloženéRoyal AM - Chippa United -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa America

23:00Venezuela - Ekvádor -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

09:00Ulsan Hyundai - Seongnam -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

09:00Asan - Jeonnam -:-
09:00Bucheon - Gyeongnam -:-
11:30Busan - Anyang -:-

JUŽNÁ KÓREA: K3 League

12:00Cheonan City - Gangneung -:-

KAZACHSTAN: First Division

14:00Taraz-Karatau - Kairat Academy -:-

KEŇA: Premier League

12:00KCB - Mathare Utd. -:-
14:00Gor Mahia - Sofapaka -:-
14:00Kariobangi Sharks - Tusker -:-
14:00Posta Rangers - Bidco United -:-
14:00Western Stima - Nzoia Sugar -:-

KIRGIZSKO: Premier Liga

14:00Abdish-Ata - Dordoi Bishkek -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - play-off

22:00Millonarios - Tolima -:-

LITVA: A Lyga

16:00FK Panevezys - Riteriai -:-
18:00Kauno Zalgiris - Hegelmann Litauen -:-

LITVA: I Lyga

13:00Suduva 2 - FK Minija -:-
17:00Neptunas - Kauno Zalgiris 2 -:-

MACAO: Elite League

13:00Sporting Macao - Policia -:-
15:00Tak Chun Ka I - Monte Carlo -:-

MALAWI: Superliga

14:30Blue Eagles - Ntopwa -:-
14:30Karonga United - Silver -:-
14:30Mighty Tigers - Mzuni -:-
14:30TN Stars - Ekwendeni Hammers -:-

MAROKO: Botola Pro

18:00Difaa El Jadidi - Rapide Oued Zem -:-
20:15Youssoufia Berrechid - FUS Rabat -:-
22:30Agadir - Maghreb Fez -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:30ENH Vilankulo - Matchedje Mocuba -:-
14:30Ferroviario Beira - Desportivo Maputo -:-
14:30Ferroviario Nampula - Ferroviario Maputo -:-
14:30Incomati Xinavane - UD Songo -:-
14:30Textafrica - LD Maputo -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga Women - baráž o udržanie

11:00Mönchengladbach Ž - Hoffenheim 2 Ž -:-

NIGER: Ligue 1

17:15ASFAN - Nigelec -:-

NIGÉRIA: NPFL

17:00Dakkada FC - Enugu -:-
17:00Enyimba - Nasarawa -:-
17:00Ifeanyi Ubah - Heartland -:-
17:00Jigawa Golden Stars - Kano -:-
17:00Lobi Stars - Kwara -:-
17:00MFM FC - Wikki Tourist -:-
17:00Plateau - Warri Wolves -:-
17:00Rivers United - Katsina Utd -:-
17:00Sunshine Stars - Abia Warriors -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - baráž o udržanie

23:00Export Sebaco - Chinandega -:-

NÓRSKO: Eliteserien

15:00Mjondalen - Strömsgodset -:-
18:00Brann - Odd -:-
18:00Haugesund - Kristiansund -:-
18:00Molde - Stabaek -:-
18:00Rosenborg - Sarpsborg 08 -:-
18:00Tromsø - Lilleström -:-
20:00Vålerenga - Bodo/Glimt -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1

13:30Hodd - Senja -:-
14:00Halden - Tromsdalen -:-
15:30Brattvag - Asker -:-
16:00Kongsvinger - Floya -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

13:00Egersunds - Nardo -:-
14:00Levanger - Notodden -:-

PERU: Liga 2

18:00Juan Aurich - Llacuabamba -:-
19:00Deportivo Coopsol - Santa Rosa -:-

PERU: Copa Bicentenario

02:00Carlos Mannucci - Llacuabamba -:-
21:00Chavelines - Deportivo Coopsol -:-

PERU: Liga Women

17:30Sport Boys Ž - Cajamarca Ž -:-
20:00U. San Martin Ž - Killas Ž -:-
22:30U. de Deportes Ž - Atletico Trujillo Ž -:-

POBREŽIE SLONOVINY: Ligue 1 - skupina víťazov

17:30San Pedro - Academie de FAD -:-
20:00ASEC Mimosas - SO Armee -:-

POĽSKO: 1. divízia - play-off o postup

20:40LKS Lodz - Leczna -:-

POĽSKO: III Liga - Group I - skupina o titul

16:00Grodzisk M. - Legia II -:-

POĽSKO: III Liga - Group IV

17:30Lewart Lubartow - Wisloka Debica -:-
17:30Orleta Radzyn - Avia Swidnik -:-
17:30Podhale Nowy Targ - S. Wola -:-
17:30Sandomierz - Hetman Zamosc -:-
17:30Siarka Tarnobrzeg - Chelmianka Chelm -:-
17:30Sokol Sieniawa - Biala Podlaska -:-
17:30Wiazownica - Korona Kielce 2 -:-

POĽSKO: Central Youth League

12:00Gornik Z. U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-
12:00UKS SMS Lodz U18 - Korona Kielce U18 -:-
12:15Escola Warszawa U18 - Wisla U18 -:-
15:00Cracovia U18 - Arka U18 -:-

RWANDA: Premier League - skupina o udržanie

12:00Gorilla - Mukura Victory Sports -:-
15:00Muhanga - Gasogi United -:-
15:00Sunrise - Musanze -:-
15:30Kiyovu - Etincelles -:-

SENEGAL: Ligue 1

19:00ASEC Ndiambour - Douanes -:-
19:00Casa - Excellence -:-
19:00Dakar SC - Teungueth -:-
19:00Generation F. - Mbour Petite Cote -:-
19:00Mbour - Jaraaf -:-
19:00Pikine - Niary Tally -:-
19:00US Goree - Diambars -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Diamond Stars - Kamboi Eagles -:-
21:00Kallon - East End Lions -:-

SLOVENSKO: 3. liga západ

17:00Beluša - Nitra B -:-
17:00Crystal - Malženice -:-
17:00Galanta - Povazska Bystrica -:-
17:00Vel'ké Ludince - Šaľa -:-

SLOVENSKO: 3. liga stred

10:30Jednota Bánova - Lip. Stiavnica -:-
17:30Čadca - Zvolen -:-
17:30Kalinovo - MŠK Martin -:-
17:30Oravské Veselé - Krásno n. Kysucou -:-
17:30Rakytovce - Kováčová -:-

SLOVENSKO: 3. liga Bratislava

17:00Dunajská Lužná - MŠK Senec -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Midnimo - Jeenyo -:-

SUDÁN: Premier League

16:15Al-Hilal - Kadougli -:-
16:15OdloženéHilal El Obied - Al-Merreikh -:-
16:15OdloženéTuti - Al-Hilal -:-
19:00Al-Ahly Merowe - Hilal El-Fasher -:-
19:00Hay al-Arab - Merreikh El-Fasher -:-

SVET: Prípravné zápasy

11:00Orenburg (Rus) - MOL Fehervar (Hun) -:-
14:00Legia (Pol) - Neftči Baku (Aze) -:-
15:00AIK Štokholm (Swe) - Sirius (Swe) -:-
16:00Legia (Pol) - Ferencváros (Hun) -:-

SVET: FIFA Arab Cup - kvalifikácia

19:00Omán - Somálsko -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2 - play-off o postup

21:00Girona - Vallecano -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 1 - skupina o udržanie

18:00Agrupacion Estudiantil - Atios -:-
18:00Arzua - Barco -:-
18:00Paiosaco - Ourense CF -:-
18:00Pontes - UD Ourense -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 7 - skupina o udržanie

11:30Complutense - Atletico Pinto -:-
11:30Paracuellos Antamira - Mostoles -:-
11:30Santa Ana - Villaverde San Andres -:-
11:30Villanueva - El Alamo -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 8 - skupina o udržanie

18:00Becerril - La Granja -:-
18:00La Baneza - Almazan -:-
18:00Penaranda - Real Burgos CF -:-
18:00Salamanca B - Bupolsa -:-
18:00Santa Marta Tormes - Cebrerena -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 11 - skupina o udržanie

18:00Alcudia - Genova -:-
18:00Binissalem - Felanitx -:-
18:00Esporles - Cardassar -:-
18:00Llosetense - Soller -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 12 - skupina o udržanie

13:00La Cuadra - Tacoronte -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Promotion Play Offs

13:00San Fernando - CD Buzanada -:-
13:00SD Tenisca - Atl. Paso -:-
17:00Arosa SC - Somozas -:-

ŠPANIELSKO: Primera Division - ženy

11:00Athletic Bilbao Ž - Sevilla Ž -:-
11:30EDF Logrono Ž - Atletico Madrid Ž -:-
12:00Santa Teresa Ž - Real Madrid Ž -:-
13:00Tenerife Ž - Vallecano Ž -:-
13:30Levante Ž - Valencia Ž -:-
17:00Real Sociedad Ž - Barcelona Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Gruppe 1XXX

16:00Olympique de Geneve - Martigny -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

15:00Trelleborgs - Falkenbergs -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

15:00IFK Malmo - Oskarshamns -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

14:00Stockholm Internazionale - Karlbergs -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

16:00Tord - Varbergs GIF -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

15:00Karlstad II - Tidaholm IFK -:-

ŠVÉDSKO: Svenska Cupen - kvalifikácia

16:00IFK Visby - Ragsveds -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

13:00Vaxjo DFF Ž - Djurgården Ž -:-
15:00Hacken Ž - AIK Ž -:-
15:00Pitea Ž - Hammarby Ž -:-
17:00Örebro Ž - Kristianstads Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

12:00Mallbackens Ž - Moron Ž -:-
12:00Umeå IK Ž - Kalmar Ž -:-
13:00Alingsas FC Ž - Alvsjo Ž -:-
14:00IF Brommapojkarna Ž - Jitex Ž -:-
15:00Bollstanas Ž - Sundsvall Ž -:-
15:00Borgeby Ž - Lidkopings FK Ž -:-
15:00Uppsala Ž - Norrkoping Ž -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:30Eskhata - Dushanbe 83 -:-
14:30Faizkand - Khatlon -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina A

16:00Citta di Varese - HSL Derthona -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina F

15:00Recanatese - Vastese -:-
16:00Giulianova - Castelnuovo Vomano -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

13:00Kagera Sugar - Ihefu -:-
15:00Biashara Mara United - JKT Tanzania -:-
18:00Young Africans - Mwadui -:-

TUNISKO: Pohár

16:00Club Africain - Monastir -:-
16:00CO Transports - Sfaxien -:-

UGANDA: Premier League

14:00Wakiso Giants - Express -:-

URUGUAJ: Primera Division - Apertura

20:45Penarol - Maldonado -:-

URUGUAJ: Segunda Division

15:30Atenas - Rocha -:-
17:45Racing Montevideo - Danubio -:-

USA: MLS

01:30Cincinnati - Colorado Rapids -:-
01:30Columbus Crew - Chicago Fire -:-
01:30New York City - New England Revolution -:-
01:30Toronto FC - Orlando City -:-
02:00DC United - Inter Miami -:-
02:30FC Dallas - Minnesota -:-
03:00Austin FC - San Jose Earthquakes -:-
03:00Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders -:-
04:30Portland Timbers - Sporting Kansas City -:-
05:00Los Angeles FC - Houston Dynamo -:-
20:00Atlanta Utd - Philadelphia Union -:-

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Loudoun -:-
01:30Birmingham - Austin Bold -:-
01:30Tampa Bay - Pittsburgh -:-
02:00FC Tulsa - Louisville City -:-
02:30Memphis - Oklahoma City Energy -:-
02:30Oakland Roots - Sacramento Republic -:-
02:30San Antonio - Rio Grande -:-
04:30Las Vegas Lights - Orange County SC -:-
04:30San Diego Loyal - Phoenix Rising -:-
23:00Sporting Kansas City 2 - Indy Eleven -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Union Omaha -:-
01:00Toronto FC II - Fort Lauderdale -:-
02:00Forward Madison - New England II -:-
02:00Tormenta - Greenville -:-
02:30North Texas - Tucson -:-

USA: USL League Two

23:00Florida Elite - Miami City -:-
23:00New Jersey Copa - Cedar -:-
01:00Black Rock - Boston Bolts -:-
01:00Lionsbridge - Virginia Beach -:-
01:00North Carolina Fusion U23 - Wake FC -:-
01:00Northern Virginia - Reading -:-
01:00RC New Jersey - Lehigh Valley -:-
01:00Toledo Villa - South Bend Lions -:-
01:00Tri-Cities - Tobacco Road -:-
01:30Peachtree City MOBA - Dalton -:-
01:30Southern Soccer Academy - Asheville City -:-
01:30Tampa Bay U23 - The Villages -:-
01:30Westchester - New York Red Bulls U23 -:-
02:00Corpus Christi FC - Little Rock Rangers -:-
02:00Mississippi Brilla - Brazos Valley Cavalry -:-
02:00St. Louis Scott Gallagher - Green Bay Voyageurs -:-
19:00Wichita - Chicago United -:-
20:00Park City - Colorado Rush -:-
22:00Kings Hammer - Oakland County -:-
23:00PDX FC - OVF Alliance -:-
23:00Portland U23 - Lane United -:-
23:30Kalamazoo FC - Grand Rapids -:-
00:00Fort Wayne - Flint City -:-

USA: NISA - jarná časť

01:00Michigan Stars - Maryland Bobcats -:-
01:30Chattanooga - Stumptown Ath. -:-
04:00LA Force - New Amsterdam -:-

USA: NWSL - ženy

02:00Chicago Ž - Washington Ž -:-
21:00Racing Louisville Ž - Houston Dash Ž -:-
22:00Portland Thorns Ž - Kansas City NWSL Ž -:-
00:00Orlando Pride Ž - Gotham Ž -:-

UZBEKISTAN: Super League

17:00Lok. Tashkent - Kokand 1912 -:-
17:00Nasaf Qarshi - Andijan -:-
17:00Navbahor Namangan - Mashal Muborak -:-

VENEZUELA: Primera Division - prvá fáza

01:00Caracas - Metropolitanos -:-
21:00Dep. Tachira - Portuguesa -:-

VIETNAM: National League Women

11:00OdloženéHo Chi Minh Ž - Phong Phu Ha Nam 2 Ž -:-

ZAMBIA: Superliga

15:00Green Eagles - Forest Rangers -:-
15:00Nkwazi - NAPSA Stars -:-
15:00Prison Leopards - Zanaco -:-
15:00Red Arrows - Kabwe -:-
15:00Zesco Utd - Young Green Eagles -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.