REFRESH

Futbal » Zajtra » Všetky zápasy

SLOVENSKO: Fortuna liga - Európska konferenčná liga UEFA - play off

18:00Žilina - Trenčín -:-
19:30Dunajská Streda - Lip. Mikuláš -:-

ANGLICKO: National League - play-off

20:45Halifax - Chesterfield -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

02:10Chaco For Ever - Almagro -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

01:30Racing Cordoba - Sarmiento Resistencia -:-

ARGENTÍNA: Copa Argentina

20:35Huracan - Deportivo Madryn -:-

ARGENTÍNA: Primera A Women

20:00Estudiantes Ž - Lanus Ž -:-

ARMÉNSKO: Premier League

17:15Pjunik Jerevan - Ararat Jerevan -:-

ÁZIA: Pohár AFC

13:00Gokulam (Ind) - Bashundara Kings (Ban) -:-
17:00Al Ansar (Leb) - Al Seeb (Oma) -:-
17:00Dhofar (Oma) - Al Arabi (Kuw) -:-
17:00Maziya (Mdv) - ATK Mohun Bagan (Ind) -:-
17:00Tishreen (Syr) - Nejmeh SC (Leb) -:-
21:00Al-Rifaa (Bhr) - Al Khaleel (Pal) -:-
21:00East Riffa (Bhr) - Al Quds (Pal) -:-
21:00Jableh (Syr) - Al Kuwait (Kuw) -:-

BANGLADÉŠ: Premier League

11:00OdloženéRahmatgonj MFS - Muktijoddha Sangsad -:-

BRAZÍLIA: Serie B

01:00Sport Recife - CRB -:-

BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza

01:00Ypiranga FC - Remo -:-

BRAZÍLIA: Serie D

01:15Trem - Humaita -:-

BULHARSKO: Third League - South-West

17:00Oborishte - Nadezhda Dobroslavci -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Jong Holland - Jong Colombia -:-

ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga

20:00Buducnost - OFK Petrovac -:-
20:00Decic - FK Podgorica -:-
20:00Iskra - Zeta -:-
20:00Rudar - Jezero -:-
20:00Sutjeska - Mornar -:-

ČIERNA HORA: Druga Liga

17:30Arsenal Tivat - Grbalj -:-
17:30Igalo - Bokelj -:-
17:30Kom Podgorica - FK Cetinje -:-
17:30Mladost DG - Berane -:-
17:30Titograd - Jedinstvo -:-

ČILE: Primera B

00:00Recoleta - San Luis -:-
02:30Rangers - Magallanes -:-
02:30U. De Concepcion - S. Morning -:-

ČILE: Segunda Division

01:00Limache - San Antonio Unido -:-

EGYPT: Premier League

18:30Enppi - Ghazl El Mahallah -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza

02:00Dep. Cuenca - Orense -:-

ESTÓNSKO: Meistriliiga

17:00Kuressaare - Kalju -:-
17:00Legion - Levadia -:-
19:00Paide - Tammeka -:-

FÍNSKO: Suomen Cup

17:00Klubi 04 - HJK -:-
17:30Inter Turku - Turku II -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 2 - baráž o udržanie

20:30Villefranche - Quevilly Rouen -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - baráž o udržanie

20:00Excelsior - Den Haag -:-

HOLANDSKO: Tweede Divisie

19:30Jong Volendam - Rijnsburgse Boys -:-
20:00AFC - Excelsior Maassluis -:-
20:00GVVV - De Treffers -:-
20:00Jong Sparta Rotterdam - HFC -:-
20:00Katwijk - IJsselmeervogels -:-

HOLANDSKO: Derde Divisie

20:00Ajax (Am) - Sparta Nijkerk -:-
20:00Barendrecht - Hoek -:-
20:00Sportlust - VV DOVO -:-
20:00VVSB - Ter Leede -:-

IRÁN: 1. liga

17:30Aluminium Arak - Peykan -:-
17:30Foolad - Sepahan -:-
17:30Havadar SC - Gol Gohar -:-
17:30Mes Rafsanjan - Esteghlal F.C. -:-
17:30Naft M.I.S - Sanat-Naft -:-
17:30Persepolis - Shahr Khodrou -:-
17:30Tractor-Sazi - Fajr Sepasi -:-
17:30Zob Ahan - Nassaji Mazandaran -:-

ISLAND: Pohár

19:00Hottur / Huginn - Aegir -:-
20:00Selfoss - Magni -:-
20:00Sindri - Akranes -:-
20:00Vestri - Afturelding -:-
21:15Grindavik - IR Reykjavik -:-
21:15Hviti - Kordrengir -:-
21:15Kopavogur - Grotta -:-
21:45Dalvik/Reynir - Thor Akureyri -:-

ISLAND: Urvalsdeild Women

21:15Breidablik Ž - Valur Ž -:-

IZRAEL: Pohár

19:30H. Beer Sheva - Maccabi Haifa -:-

JAMAJKA: Premier League

00:00Portmore - Montego Bay -:-
02:30Molynes - Arnett Gardens -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

19:30Orlando - Maritzburg Utd -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - skupinová fáza

00:15Nacional (Uru) - Bragantino (Bra) -:-
00:15Velez Sarsfield (Arg) - Estudiantes (Arg) -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza

00:15Santos (Bra) - Banfield (Arg) -:-
00:15U. Calera (Chi) - U. Catolica (Ecu) -:-

KAMERUN: Elite One

15:00Avion Academy - New Star -:-
15:00Bamboutos FC - Fovu Baham -:-
15:00Bamenda - OFTA -:-
15:00Feutcheu - Bafoussam -:-
15:00Les Astres - APEJES Academy -:-
15:00Renaissance - Dragon de Yaounde -:-
15:00Stade Renard - Colombe -:-
15:00Tonnerre - Canon Yaounde -:-
15:00UMS de Loum - Cotonsport -:-
15:00Union Douala - Panthere -:-
15:00Yafoot - Eding Sport -:-
15:00Yong Sports Academy - Fauve Azur Elite -:-

KANADA: Championship

00:00HFX Wanderers - Toronto FC -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

01:00Quindio - Bogota -:-
03:00Fortaleza - Tigres -:-

LITVA: Pohár

17:30Granitas Vilnius - Kauno Zalgiris -:-
18:45Ataka Vilnius - Riteriai -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

16:30Auda - FK Liepaja -:-
17:30Tukums 2000 - Valmiera -:-

MALAJZIA: Premier League

14:15Kuching City FC - Terengganu 2 -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Clausura - play-off

03:05Guadalajara Ž - Pachuca Ž -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga - baráž o udržanie

20:30Drážďany - Kaiserslautern -:-

NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein - skupina o udržanie

19:00Kronshagen - Eutin -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 5

18:30Tiller - Byåsen -:-
21:00Strindheim - Melhus -:-

PARAGUAJ: Division Intermedia

23:00Sp. Luqueno - Martin Ledesma -:-
16:00Guarani de Trinidad - Fernando de la Mora -:-
00:30San Lorenzo - Independiente F.B.C. -:-

PORTUGALSKO: Taca Revelacao U23 - play-off

18:00Estoril U23 - Braga U23 -:-

RAKÚSKO: Regionálna liga stred

19:00Gleisdorf - Bad Gleichenberg -:-
19:00Sturm Graz (Am) - Treibach -:-
19:00Union Gurten - Ried (Am) -:-

ŠPANIELSKO: Copa de la Reina - ženy

21:00Tenerife Ž - Huelva Ž -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Jonkopings - Skövde -:-
19:00Östersunds - Orgryte -:-

TALIANSKO: Primavera 1 - play-off

18:00Atalanta U19 - Juventus U19 -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

13:00Mbeya City - Coastal Union -:-
15:00Ruvu Shooting - Azam -:-

TURECKO: 2. Lig play-off

14:30Bayburt - Bodrumspor -:-
19:00Tarsus - Karacabey Belediyespor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1 - play-off

18:00Hopaspor - Arnavutkoy Bl. -:-

URUGUAJ: Primera Division - Apertura

00:00Montevideo City - Plaza Colonia -:-

UZBEKISTAN: Super League

16:00Bunyodkor - Nasaf Qarshi -:-
16:00Sogdiana - Kokand 1912 -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.