REFRESH

Futbal » Včera » Všetky zápasy

NEMECKO: Bundesliga

15:30Brémy - Bochum 4:1
15:30Dortmund - Darmstadt 4:0
15:30Frankfurt - RB Lipsko 2:2
15:30Heidenheim - Kolín n. R. 4:1
15:30Hoffenheim - Bayern 4:2
15:30Leverkusen - Augsburg 2:1
15:30Stuttgart - Mönchengladbach 4:0
15:30Union Berlín - Freiburg 2:1
15:30Wolfsburg - Mainz 1:3

SLOVENSKO: Niké liga - skupina o titul

17:00Slovan Bratislava - Ružomberok 5:1
17:00Trnava - Podbrezová 5:0
17:00Žilina - Dunajská Streda 2:3

SLOVENSKO: Niké liga - skupina o udržanie

17:00B. Bystrica - Skalica 2:2
17:00FC Košice - Michalovce 2:0
17:00Z. Moravce-Vráble - Trenčín 2:2

ŠPANIELSKO: LaLiga

21:00Alaves - Getafe 1:0

TALIANSKO: Serie A

18:00Lecce - Atalanta 0:2
20:45Turín - AC Miláno 3:1

AFRIKA: CAF Liga majstrov - play-off

21:00Esperance Tunis - Al Ahly 0:0

ALŽÍRSKO: Ligue 2

16:00El Khemis - RC Kouba 1:2
16:00Ghozlane - Chelghoum 2:1
16:00Harrach - Olympique Magrane 1:0
16:00Hussein Dey - GC Mascara 1:0
16:00JSM Tiaret - ASM Oran 1:1
16:00Khemis El Khechna - Batna 2:1
16:00Khroub - Olympique Akbou 1:0
16:00Kolea - Oued Sly 2:0
16:00Medea - WA Mostaganem 1:3
16:00Mlila - Annaba 1:1
16:00Mostaganem - SC Mecheria 4:1
16:00MSP Batna - Bordj Menail 1:0
16:00Ouargla - MO Constantine 1:1
16:00Telaghema - Eulma 4:1
16:00Temouchent - Guir Abadla 5:1
16:00Widad Adabi de Boufarik - Arba 4:3

ANGLICKO: League One - play-off

17:15Bolton - Oxford Utd 0:2

ANGLICKO: Premier League U18

13:30Everton U18 - Newcastle Utd U18 8:0

ANGLICKO: Super League - ženy

16:00Arsenal Ž - Brighton Ž 5:0
16:00Aston Villa Ž - Manchester City Ž 1:2
16:00Bristol City Ž - Everton Ž 0:4
16:00Leicester Ž - Liverpool Ž 0:4
16:00Manchester Utd Ž - Chelsea Ž 0:6
16:00Tottenham Ž - West Ham Ž 3:1

ANGOLA: Girabola League

16:00Libolo - Sporting de Cabinda 4:2
16:00Sagrada - Desportivo Huila -:-
16:00Uniao de Malanje - Wiliete 0:1
16:30Academica - Interclube -:-
17:00Petro - Kabuscorp 3:2

ARGENTÍNA: Liga Profesional

20:30Ind. Rivadavia - Godoy Cruz 0:0
90+'River Plate - Belgrano 3:0

ARGENTÍNA: Primera Nacional

20:30San Miguel - Deportivo Maipu 2:1
20:30Talleres (R.E) - Club A. Guemes 0:0
45+'Quilmes - Gimnasia Jujuy 1:1

ARGENTÍNA: Torneo Federal

20:00Deportivo Rincon - Sol de Mayo 2:0

ARGENTÍNA: Primera B - Apertura

20:30Argentino de Merlo - Villa San Carlos 2:1
20:30Canuelas - Sacachispas 1:2
20:30Deportivo Armenio - Colegiales 0:1
20:30Liniers - Flandria 0:1
20:30Los Andes - Excursionistas 1:0
20:30Villa Dalmine - Sportivo Italiano 2:0
21:45Comunicaciones - Dock Sud 1:2

ARGENTÍNA: Primera C - Apertura

19:30Ituzaingo - Claypole 0:1
20:30Deportivo Muniz - Lugano 0:1
20:30Sportivo Barracas - Victoriano A. 1:1

ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura

20:00Estrella Del Sur - Estrella de Berisso 3:0
20:30Belgrano Zarate - Social Atletico Television 0:0

ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura

17:15CA Estudiantes Ž - Boca Juniors Ž 0:2
20:00Rosario Central Ž - Platense Ž 0:2

ARMÉNSKO: First League

15:00Onor - Alashkert 2 2:3

ARUBA: Division di Honor - finálová skupina

02:00Dakota - Estrella 7:1

AUSTRÁLIA: A-League - play-off

08:30Wellington Phoenix - Melbourne Victory 1:2pp
11:45Central Coast Mariners - Sydney FC 0:0

AUSTRÁLIA: NPL ACT

07:00O'Connor Knights - Canberra Olympic 2:1
07:15Tigers FC - Gungahlin 0:3

AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW

06:30Adamstown Rosebud - Broadmeadow 2:8
06:30Lambton J. - Lake Macquarie 4:0
09:00Valentine - Maitland 2:4

AUSTRÁLIA: NPL NSW

09:30NWS Spirit - APIA Leichhardt 0:2
11:00Hills Brumbies - Blacktown City 0:2
11:00St George Saints - Sutherland 3:1
11:00WS Wanderers U23 - Marconi 2:5
11:15Manly Utd - Wollongong Wolves 2:1
11:15St. George City - Sydney Utd 2:1

AUSTRÁLIA: NPL Queensland

09:00Brisbane City - Olympic FC 0:4
10:00Redlands - Peninsula 0:4
10:30OdloženéGold Coast - Wynnum Wolves -:-
11:00Queensland Lions - Gold Coast Knights 1:1

AUSTRÁLIA: NPL South Australian

07:30Adelaide United U23 - Adelaide Croatia Raiders 0:2
09:30NE Metrostars - Adelaide Comets 2:2
10:30Adelaide Olympic - Adelaide City 1:6
11:30Croydon - FK Beograd 2:3

AUSTRÁLIA: NPL Victoria

07:00Manningham United Blues - Oakleigh 1:4
09:00St Albans - Port Melbourne Sharks 3:5
11:00Hume City - Dandenong 0:0

AUSTRÁLIA: NPL Western Australia

09:00Armadale - Floreat Athena 3:0
09:00Balcatta - Stirling Macedonia 0:3
09:00Western Knights - Fremantle City 0:3
11:00Perth Glory U23 - Perth RedStar 0:1

AUSTRÁLIA: Capital Premier League

07:00Brindabella - West Canberra Wanderers 2:1
07:00Canberra Juventus - ANU 1:3
07:00Canberra White Eagles - Belconnen Utd. 0:3
07:00Queanbeyan City - Wagga City Wanderers 7:0

AUSTRÁLIA: Northern NSW State League

06:30Belmont Swansea Utd. - Toronto Awaba Stags 2:2
08:30West Wallsend - South Cardiff 0:3

AUSTRÁLIA: NSW League One

08:30Hakoah Sydney - Bulls Academy 0:4
09:00Canterbury Bankstown - Bonnyrigg 1:1
11:00Blacktown Spartans - Inter Lions 3:2
11:00Dulwich Hill - UNSW 2:4
11:00Dunbar Rovers - Mt Druitt Town 0:1
11:00Macarthur Rams - Bankstown City Lions 0:2
11:00SD Raiders - Northern Tigers 3:0

AUSTRÁLIA: Queensland Premier League

10:00Caboolture - Ipswich 3:0
10:00SWQ Thunder - Eastern Suburbs 0:2
11:15Broadbeach Utd. - Moreton City Excelsior U21 5:0

AUSTRÁLIA: SA State League

07:30Adelaide Victory - West Adelaide 1:2
07:30Blue Eagles - Cumberland Utd. 1:3
07:30Fulham Utd. - Salisbury Utd. 0:2
07:30Playford Patriots - Western Strikers 4:0
07:30Sturt Lions - Adelaide Cobras 3:2
08:00Adelaide Vipers - West Torrens 4:2

AUSTRÁLIA: Victoria Premier League

06:15Melbourne City U21 - George Cross 3:0
07:00Eastern Lions - Brunswick City 1:0
07:00North Geelong - Werribee City 1:2
10:00Kingston City - Western Utd. U21 1:2

AUSTRÁLIA: WA State League

09:00Gosnells City - Murdoch Melville 1:3
09:00Joondalup Utd. - Cockburn City 3:1
09:00Mandurah City - Sorrento 0:3
09:00Rockingham City - Nedlands 0:3
11:00Dianella White Eagle - Subiaco 2:0
12:00Kingsley Westside - Gwelup Croatia 3:2

AUSTRÁLIA A OCEÁNIA: Liga majstrov OFC

00:00Hekari United (Pap) - Rewa (Fij) 2:3
03:00Auckland City (Nzl) - Solomon Warriors (Sol) 5:0

AZERBAJDŽAN: Premier League

15:00Kapaz - Zira 0:1
15:00Sabah Baku - Sumqayit 2:0
15:00Sabail - Neftči Baku 0:3

BANGLADÉŠ: Premier League

12:00Fortis - Sheikh Jamal 0:0
13:45Bashundara Kings - Bangladesh Police 2:2

BELGICKO: Jupiler League - Európska konferenčná liga UEFA - skupina

18:15Westerlo - KV Mechelen 0:2
20:45St. Liege - Gent 1:4

BELGICKO: Second Amateur Division Group ACFF - play-off

20:00Tournai - Binche 5:2

BELGICKO: Second Amateur Division Play Offs - o 5. až 8. miesto

18:30Waregem 2 - Ninove -:-

BELGICKO: Super League - ženy - skupina víťazov

13:30Club Brugge Ž - RSC Anderlecht Ž 0:2

BENIN: Ligue 1 - skupina o titul

17:00ASPAC - Dragons 1:0
17:00AS Sobemap - Coton FC 0:1
17:00Ayema - AS Cotonou 1:1
17:00Requins - JS Pobe 0:0

BHUTÁN: Premier League

12:00Paro - Transport United 2:2

BIELORUSKO: 1. liga

15:00Naftan - Dnepr Mogilev 2:1
17:00FC Minsk - Vitebsk 1:2
20:00Gomel - Zhodino 0:0

BIELORUSKO: Pershaya Liga

12:00Belshina - Niva Dolbizno 1:3
13:00FC Slonim - Molodechno 2:3
14:00Din. Minsk 2 - BATE 2 1:2
15:00Lida - Shakhtyor Soligorsk 2 1:5
16:00Bielorusko U17 - Baranovici 2:0

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women

13:00Smorgon Ž - Dynamo Brest Ž 0:2
15:00Vitebsk Ž - Dyussh-Polesgu Ž 12:1
18:00Bielorusko U19 Ž - Din. Minsk Ž 1:6

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

02:00Blooming - SA Bulo Bulo 1:0
21:00GV San Jose - Independiente 2:2
62'Nacional Potosi - Santa Cruz 1:0

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

17:00Banovici - Gorazde 1:0
17:00BFK Simm Bau - Tomislav 0:4
17:00Gradacac - Hadzici 2:1
17:00Gradina Srebrenik - Mladost DK 3:2
17:00Jedinstvo Bihac - Gornji Rahic 0:0
17:00Kakanj - Stupcanica 1:0
17:00Sloboda - Celik Zenica 0:0

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

17:00Famos Vojkovici - Modrica 1:1
17:00Laktasi - Kozarska Dubica 2:1
17:00Leotar - Drina Zvornik 1:0
17:00Mrkonjic Grad - Ljubic Prnjavor 0:2
17:00Omarska - Slavija 0:2
17:00Radnik Bijeljina - Nevesinje 4:0
17:00Sutjeska Foca - Prijedor 2:0
17:00Zeljeznicar Banja Luka - Romanija Pale 2:0

BOTSWANA: Premier League

15:00Eleven Angels - Holy Ghost 1:1
15:00Gaborone Utd - Orapa United 1:0
15:00Masitoaka - Nico United 0:1
15:00Morupule - Tafic FC 5:2
15:00Police XI - BDF XI 0:1

BRAZÍLIA: Serie A

21:00OdloženéVitoria - Atletico GO -:-
23:30OdloženéFortaleza - Athletico-PR -:-

BRAZÍLIA: Serie B

00:00CRB - Vila Nova 1:0
02:30Novorizontino - Coritiba 0:0
22:30Amazonas - Paysandu 1:1
65'Goias - Botafogo SP 3:0

BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza

22:00CSA - Sampaio Correa 0:0
22:00Volta Redonda - Nautico 2:1
00:30OdloženéBotafogo PB - EC Sao Jose -:-
25'Ferroviaria - Confianca 1:0

BRAZÍLIA: Serie D

20:00Ipora - Capital FC 2:1
20:00Santa Cruz de Natal - Sousa 2:0
20:00Santo Andre - Agua Santa 1:1
20:30OdloženéAvenida - Cianorte -:-
21:00Atletico-CE - Maracana 1:0
21:00Juazeirense - CSE 0:2
21:00Manauara - Princesa do Solimoes 3:1
21:00Maranhao - Aguia De Maraba 4:0
21:00Nova Iguacu - Audax RJ 2:0
21:00OdloženéNovo Hamburgo - Brasil de Pelotas -:-
21:00Patrocinense - Maringa FC 1:2
21:00Sergipe - Petrolina 0:1
21:30Porto Velho - Manaus 2:0
22:00ASA - Jacuipense 1:0
22:00Ipatinga - Real Noroeste 2:0
22:00Portuguesa RJ - Itabuna 1:1
90+'Sao Jose EC - Inter de Limeira 0:0
PrestávkaRio Branco - Sao Raimundo RR 0:0
PrestávkaUniao Rondonopolis - Real Brasilia 1:0

BRAZÍLIA: Carioca 2

20:00America RJ - Goncalense 2:0
20:00CEAC/Araruama - Cabofriense 0:2
20:00Marica - Olaria 2:0
20:00Serrano FC - Artsul 0:1

BRAZÍLIA: Gaucho 2

22:00OdloženéAimore - Futvida -:-
22:00OdloženéEsportivo - GE Gloria -:-
22:00OdloženéFrederiquense - Passo Fundo -:-
22:00OdloženéGaucho - EC Cruzeiro -:-
22:00OdloženéGE Bage - Lajeadense -:-
22:00OdloženéInter Santa Maria - Monsoon -:-
22:00OdloženéPelotas - Sao Gabriel -:-
22:00OdloženéVeranopolis - Brasil Farroupilha -:-

BRAZÍLIA: Matogrossense 2

22:00Atletico MT - Pocone 0:3
22:00Paulistano FC - Acao -:-

BRAZÍLIA: Mineiro 2

20:00Aymores - Democrata SL 0:0
20:00North Esporte Clube - Boa 3:1
20:00Tupi-MG - Valeriodoce 0:0

BRAZÍLIA: Paranaense 2

21:00Rio Branco PR - Parana 2:1
65'Laranja Mecanica - Paranavai-PR 0:0

BRAZÍLIA: Paulista B - prvá fáza

00:30Paulista - Barcelona SP 6:0
20:00AEA Aracatuba - Tanabi 1:0
20:00Colorado Caieiras - Flamengo SP 0:0
20:00Mauaense - Manthiqueira 5:1
20:00Tupa - Inter de Bebedouro 2:1
20:00Uniao Mogi - Maua 0:1

BRAZÍLIA: Roraimense - druhá fáza

22:30River-RR - Rio Negro 3:0
25'Atl. Roraima - Real Sao Luiz 0:0

BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - prvá fáza

20:00Rio Branco ES - Porto Vitoria 1:3
20:00Vitoria ES - Vilavelhense 3:1
00:00Capixaba SC - Linhares -:-

BRAZÍLIA: Acreano U20

00:00Senador Guiomard U20 - Vasco da Gama AC U20 0:3

BRAZÍLIA: Baiano U20

13:00Leonico U20 - Estrela De Marco U20 0:4
20:00Bahia U20 - Alagoinhas U20 -:-
20:00Barcelona U20 - Vitoria da Conquista U20 3:1
20:00Catuense U20 - Jacuipense U20 -:-
20:00Conquista FC U20 - Grapiuna U20 3:1
20:00Jacobina U20 - Vitoria U20 2:1
20:00Jequie U20 - Itabuna U20 0:1
20:00Juazeirense U20 - Bahia de Feira U20 2:1

BRAZÍLIA: Brasiliense U20

15:00Ceilandia U20 - Samambaense U20 -:-
15:00Legiao U20 - Brasiliense U20 -:-
20:00Canaa U20 - Planaltina U20 2:1
20:00Capital DF U20 - Real Brasilia U20 3:0
20:00Unai DF U20 - Luziania U20 0:3
21:00Gama U20 - Botafogo DF U20 -:-

BRAZÍLIA: Catarinense U20

20:00Marcilio Dias U20 - Hercilio Luz U20 2:3

BRAZÍLIA: Goiano U20 - play-off

20:30Aparecida EC U20 - Goias U20 -:-

BRAZÍLIA: Mineiro U20

15:00Santarritense U20 - Inter de Minas U20 1:6
20:00Contagem U20 - Futgol U20 4:0

BRAZÍLIA: Paranaense U20 - prvá fáza

01:00Parana S.T.C. U20 - Londrina U20 3:3
15:00Azuriz U20 - Cianorte U20 3:3
20:30Andraus Brasil U20 - Prudentopolis U20 -:-
20:30Arapongas U20 - Cascavel U20 -:-
20:30Campo Mourao U20 - Araucaria U20 -:-
20:30Coritiba U20 - Batel U20 -:-
20:30Parana U20 - Cambe U20 -:-

BRAZÍLIA: Paulista U20 - prvá fáza

20:00Bandeirante U20 - Comercial U20 2:2
20:00Palmeiras U20 - Flamengo SP U20 8:0
20:00RB Bragantino U20 - Guarani U20 0:1
20:00Santos U20 - Jabaquara U20 4:0
20:00Sertaozinho U20 - Francana U20 3:1

BRAZÍLIA: Pernambucano U20 - prvá fáza

15:00Centro Limoeirense U20 - Atletico Torres U20 0:7
15:00Retro U20 - Sport Recife U20 1:2
20:00Belo Jardim U20 - Petrolina U20 1:0
20:00CA Porto U20 - Santa Fe U20 2:0
20:00Sete de Setembro U20 - Ibis Sport Club U20 1:1

BRAZÍLIA: Sergipano U20

20:00America SE U20 - Olimpico EC U20 -:-
20:00Dorense U20 - Atletico Gloriense U20 -:-
20:00Lagarto U20 - Sergipe U20 1:1

BRAZÍLIA: Brasileiro ženy

00:00Santos Ž - Cruzeiro Ž 1:3
16:00Corinthians Ž - Real Brasilia Ž 1:0
20:00OdloženéAtletico-MG Ž - Gremio Ž -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro A2 ženy

20:00OdloženéJuventude Ž - Mixto Ž -:-
20:00Sao Jose Ž - Athletico-PR Ž 1:1
20:00Taubate Ž - Bahia Ž 0:0
21:00Recanto Ž - Sport Recife Ž 0:6
00:00Doce Mel Ž - Minas ICESP Ž -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro A3 ženy

20:30Vila Nova Ž - Acao Ž 1:2

BULHARSKO: Parva Liga - skupina o titul

16:45CSKA Sofia - Krumovgrad 2:2
19:15Lok. Plovdiv - Levski 1:2

BULHARSKO: Vtora liga

17:00CSKA 1948 Sofia II - Bdin Vidin 3:1
17:00Chernomorets Balchik - Dunav Ruse 2:0
17:00Litex Loveč - Maritsa Plovdiv 2:2
17:00Ludogorets II - Spartak Varna 1:4
17:00Spartak Pleven - Belasitsa 0:1
17:00Svoge - Chernomorets 1919 1:0

BULHARSKO: Third League - South-East

17:00Asenovets - Rozova Dolina 1:1
17:00Beroe II - Rodopa Smolyan 0:1
17:00Gigant Saedinenie - Zagorets 0:2
17:00Haskovo - Sokol Markovo 6:0
17:00Sekirovo Rakovski - Lok. Plovdiv II 1:1
17:00Sliven - Dimitrovgrad 2:0

BULHARSKO: Third League - South-West

17:00Balkan Botevgrad - Slivnishki Geroy 5:1
17:00CSKA Sofia II - Kyustendil 3:0
17:00Kostinbrod - Minyor Pernik 1:3
17:00Levski II - Septemvri Sofia 2 1:1
17:00Oborishte - Botev Ihtiman 3:1
17:00Razlog - Rilski Sportist 2:1
17:00Slavia Sofia 2 - Bansko 3:2
17:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Simitli 0:0

BULHARSKO: Third League - North-East

14:00Chernolomets - Lokomotiv Ruse 6:2
16:00Fratria - Riltzi 7:0

BULHARSKO: Third League - North-West

17:00Boruna - Akademik Svishtov 2:6
17:00Botev Vratsa II - OFK Levski 2:0
17:00Drenovets - Yantra Polski Trambesh 2:1
17:00Juventus Malchika - Partizan Cerven Brjag 5:0
17:00Pavlikeni - Mezdra 1:1
17:00Sevlievo - Vihar Slavyanovo 4:0

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASEC Koudougou - Royal 1:1
18:00ASF Dioulasso - Vitesse 0:0
18:00Kadiogo - Etoile Filante 0:3
18:00Majestic - Sporting Cascades 1:2

BURUNDI: Coupe du President

15:00Flambeau du Centre - Vital O 2:0

CYPRUS: Pohár

19:00Omonia - Paphos 0:3

ČAD: Premiere Division - LPFN

16:45Agri - Tchad - AS Psi -:-
16:45Ascot - Aiglons -:-
16:45Gazelle - AS Farcha -:-

ČESKO: FORTUNA:LIGA - skupina o titul

17:00Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:5
17:00Plzeň - Ostrava 1:1
17:00Slovácko - Slavia Praha 1:2

ČESKO: ČFL - skupina A

10:15Motorlet Praha - Králův Dvůr 3:0
17:00Domazlice - České Budějovice B 2:1
18:00Karlovy Vary - Povltavska FA 1:2

ČESKO: ČFL - skupina B

10:30Přepeře - Zivanice 1:2
18:00Velvary - Banik Most-Sous 2:0

ČESKO: MSFL

10:15Bohunice - FK Frydek-Mistek 0:4
10:15Rosice - Slovácko B 1:1
10:30Znojmo - Ostrava B 0:2

ČESKO: A-divízia

10:30FK Komarov - Aritma Praha 1:1
10:30Rokycany - Klatovy 4:0
17:00Doubravka - Katovice 5:0
17:00Horovice - Domazlice B 4:3
17:00Soběslav - Mariánské Lázně 3:1
17:00Tachov - Sokolov 0:5

ČESKO: B-divízia

10:15Neratovice - Brandýs n. Labem 1:0
10:15Steti - Kladno 0:2
10:15Újezd Praha - Meteor Praha 3:0
13:30Český Brod - Olympie Březová 2:2
16:00Hvězda Cheb - Louny 3:0
17:00Nespeky - Admira Praha B 0:2
17:00Ostrov - Slaný 2:3

ČESKO: C-divízia

10:15Letohrad - Spoje Praha 0:0
15:00Nový Bydžov - Slavia HK 3:0
17:00Dobrovice - Kosmonosy 1:1
17:00Ústí nad Orlicí - Hlinsko 2:0
17:00Vysoké Mýto - Benesov 3:0

ČESKO: D-divízia

10:15Havlickuv Brod - Tasovice 1:0
17:00Nove Mesto na Morave - Velke Mezirici 2:2
17:00Zdar na Sazavou - Ždírec n.D. 3:0

ČESKO: E-divízia

10:15Kostelec na Hané - Skastice 1:4
16:30Rýmařov - FK Kozlovice 2:0
17:00Bzenec - Novy Jicin 4:3
17:00Holešov - Nové Sady 2:2
17:00Vsetín - Baťov 1:1

ČESKO: Divízia F

15:30Bridlicna - Vítkovice 1:5
17:00Hlubina - Havířov 2:1
17:00Řepiště - Bilovec 2:0
17:00Valašské Meziříčí - Jesenik 1:1

ČESKO: Jihočeský KP

10:15Mirovice - Týn nad Vltavou 3:2
10:30Rudolfov - Milevsko 0:9
13:30FC Semice - Olesnik 1:4
17:00TJ Osek - Drazice 1:1
17:00Třebětice - Malše Roudné 0:3

ČESKO: Juhomoravský KP

17:00Lednice - Rajhradice 4:0
17:30Bosonohy - Rousinov 3:2
17:30Moravska Slavia - Svratka Brno 0:1
17:30Ratiskovice - Bystrc 5:3
17:30SK Krumvir - Sparta Brno 1:5

ČESKO: Karlovarský KP

10:00Citice - Lomnice 0:3
10:30KV Dvory - Mariánské Lázně B 7:3
17:00Chodov - Trstěnice 3:5
17:00Union Nové Sedlo - Loko K. Vary 2:2
17:00Vintířov - Královské Poříčí 4:2

ČESKO: Královéhradecký KP

17:00Dvůr Králové - Libcany 3:1

ČESKO: Liberecký KP

10:30Velké Hamry B - Frydlant 4:0
17:00Hradek nad Nisou - Lomnice nad Popelkou 7:1
17:00Sedmihorky - Chrastava 0:2
17:00Stráž p. Ralskem - Košťálov-Libštát 0:2
17:00Zelezny Brod - Novy Bor 1:1

ČESKO: Moravskoslezský KP

10:15Cesky Tesin - Jakubčovice 2:0
17:00Brusperk - Kobeřice 0:1
17:00Dolni Benesov - Orlová 0:3
17:00Hermanice - Dolni Datyne 0:1
17:00Krásné Pole - Kravaře 2:1
17:00Petřvald na Moravě - Stonava 1:3

ČESKO: Olomoucký KP

10:30Litovel - Zábřeh 0:7
17:00Mohelnice - Dolany 0:3
17:00Želatovice - Velke Losiny 4:1

ČESKO: Pardubický KP

17:00Ceska Trebova - SK Pardubicky 3:2
17:00Libišany - Moravany 1:5
17:00Litomysl - Holice 2:1
17:00Přelouč - Chocen 3:0
17:00Tremosnice - Lanškroun 1:3

ČESKO: Plzeňský KP

10:15Horni Briza - Petřín Plzeň B 2:3
14:00Kaznějov - Plzen-Cernice 5:1
16:00Holysov - Sokol Radnice 0:0
17:00Stribro - Košutka Plzeň 2:2
18:00Nepomuk - Mýto 1:2
18:00Vejprnice - Nyrsko 5:1
18:00Zruc - Sokol Lhota 1:1

ČESKO: Pražsky přebor

10:15Braník - Tempo Praha 2:0
10:30Dukla JM - ČAFC 4:1
10:30Zličín - Kolovraty 0:1
10:45Třeboradice - Přední Kopanina 1:1
13:15Motorlet Praha B - Vyšehrad 0:4
13:30Žižkov B - Uhříněves 1:1
17:00Dolní Chabry - Podolí Praha 3:0
17:00Střešovice - Královice 1:1

ČESKO: Středočeský KP

10:15Kutná Hora - Milín 0:4
10:30SK Chlumec - Mnichovohradišťský SK 3:2
17:00Dobříš - Libiš 0:3
17:00Tochovice - Povltavska FA B 1:4

ČESKO: Ústecký KP

10:30Černovice - Banik Most - Sous B 1:0
10:30Oldrichov - Ústí n. L. B 0:3
15:00Ledvice - Litomericko 0:4
17:00Brna - Neštěmice 0:3
17:00FK Jilove - Srbice 4:1
17:00Vilémov - Proboštov 5:6
17:00Zatec - Modlany 3:1

ČESKO: Vysočina KP

16:30Kamenice nad Lipou - Chotěboř 1:1
16:30Ledec nad Sazavou - Velke Mezirici B 3:1
16:30Rapotice - Nove Mesto na Morave B 3:2

ČESKO: Zlínský KP

17:00Bystrice pod Hostynem - Osvětimany 1:0
17:00Kvasice - Hluk 2:2
17:00Napajedla - Slusovice 0:1

ČESKO: U19 League

10:00Liberec U19 - Slavia Praha U19 2:2
10:00Mladá Boleslav U19 - Frýdek-Místek U19 1:1
10:15České Budějovice U19 - Plzeň U19 1:3
11:00Dukla Praha U19 - Ostrava U19 4:0
11:00Pardubice U19 - Sigma Olomouc U19 1:0
11:00Zlín U19 - Slovácko U19 2:2
13:00Jihlava U19 - Karviná U19 3:0
13:30Brno U19 - Sparta Praha U19 1:2

ČESKO: 1. liga - ženy - skupina o titul

14:00Sparta Praha Ž - Slavia Praha Ž 1:3

ČESKO: 1. liga - ženy - skupina o udržanie

11:00Lok. Brno Ž - Plzeň Ž 0:2
14:00Ostrava Ž - Pardubice Ž 1:2

ČESKO: 2. liga - ženy - skupina o postup

14:00Líšeň Ž - Sparta Praha B Ž 0:6

ČESKO: 2. liga - ženy - skupina o udržanie

11:00Teplice Ž - Hradec Králové Ž 2:0
18:30Prague Raptors Ž - Dukla Praha Ž 1:0

ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga

19:00Arsenal Tivat - Mladost DG 3:1
19:00Buducnost - Mornar 0:1
19:00Jedinstvo - Petrovac 4:2
19:00Jezero - Rudar 2:1
19:00Sutjeska - Decic 0:1

ČIERNA HORA: Druga Liga

17:30FK Podgorica - Bokelj 3:7
17:30Grbalj - Iskra 3:2
17:30Internacional - Kom Podgorica 2:9
17:30Lovcen - Igalo 2:0
17:30Otrant - Berane 6:0

ČILE: Primera División

18:30Everton - Copiapo 1:0
21:00Cobreloa - Deportes Iquique 2:2
60'U. De Čile - U. Catolica 1:1

ČILE: Primera B

18:00La Serena - San Felipe 3:0
21:00Deportes Temuco - Barnechea 0:1

ČILE: Segunda Division

01:00San Antonio Unido - Dep. Linares 2:1
21:00Osorno - Melipilla 3:3
66'Trasandino - D. Puerto Montt 1:3
PrestávkaArturo Fernandez Vial - Deportes Rengo 0:0

ČILE: Primera Division Women

18:00Colo Colo Ž - Cobresal Ž 4:0
18:00S. Morning Ž - U. De Čile Ž 2:4
21:00Deportes Iquique Ž - U. De Concepcion Ž 1:0
22:00U. Espanola Ž - U. Catolica Ž 0:0

ČÍNA: Superliga

13:35Qingdao West Coast - Shanghai Port 3:5

ČÍNA: FA Cup

09:30Langfang Glory City - Heilongjiang Ice City 2:1pen
09:30Shenzhen Jixiang - Nanjing City 0:1
11:00Guangdong GZ-Power - Wuxi Wugou 0:1
11:00Shaanxi Union - Guangzhou FC 2:1pen
11:30Hunan Billows - Shijiazhuang Gongfu 0:3

ČÍNA: Super League - ženy

09:00Changchun Dazhong Ž - Guangdong Meizhou Ž 3:3
09:00Shandong SL Ž - Jiangsu Suning Ž 2:2
09:00Wuhan Jiangda Ž - Beijing Beikong Ž 1:0

DÁNSKO: 1st Division - skupina o udržanie

17:00Horsens - B.93 1:1

DÁNSKO: 2. divízia - skupina o postup

14:00Aarhus Fremad - Esbjerg 2:0
14:00Roskilde - Middelfart 0:0

DÁNSKO: 2. divízia - skupina o udržanie

13:45FA 2000 - F. Amager 2:1
14:00Brabrand - Skive 2:1

DÁNSKO: 3rd Division - skupina o titul

13:30VSK Aarhus - Avarta 1:0
14:00BK Frem - Ishoj 4:2
14:00Næsby - Holbaek 3:2

DÁNSKO: 3rd Division - skupina o udržanie

13:00Lyseng - Vejgaard 4:2
13:00Vanløse - Holstebro 0:3
14:00Young Boys - SfB-Oure 3:0

DÁNSKO: Danish Cup Women

14:00Naestved Ž - Nordsjaelland Ž 2:10

DR KONGO: Ligue 1 - skupina o titul

15:00Lubumbashi Sport - St Eloi Lupopo 0:3
15:00Mazembe - Dauphins Noirs 6:0

DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie

14:30AC Kuya - AC Rangers -:-
16:30Etoile de Kivu - Motema Pembe -:-

DŽIBUTSKO: Division 1

14:00Port - ASC Hayab 2:0
16:30AS Arta - ASAS 2:1

EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza

02:00Dep. Cuenca - Imbabura 5:2
20:00Libertad - El Nacional 0:2
22:30Emelec - Macara 0:1

ESTÓNSKO: Meistriliiga

13:30Tammeka - Paide 1:2
16:00Narva - Flora 1:3
18:00Kalju - Kuressaare 3:0

ESTÓNSKO: Esiliiga

18:30Tallinna Kalev U21 - Elva 4:0

ESTÓNSKO: Meistriliiga Women

11:30FC Ararat Ž - Tabasalu Ž 3:3
11:30Tallina Kalev Ž - Tammeka Tartu Ž 2:3
11:30Viimsi JK Ž - Polva Lootos Ž 2:0

ETIÓPIA: Premier League

14:00St. George - Hadiya Hossana 1:1
17:00Hawassa - Defence Force 2:3

EURÓPA: EURO U17 - ženy - play-off

13:00Poľsko U17 Ž - Francúzsko U17 Ž 3:2pen
17:00Anglicko U17 Ž - Španielsko U17 Ž 0:4

EURÓPA: All-Island Cup Women

16:00DLR Waves Ž - Treaty Utd Ž 1:1
17:00Cork City Ž - Cliftonville Ž 1:3
17:00Peamount Ž - Bohemians WFC Ž 1:0
18:00Galway United Ž - Athlone WFC Ž 2:2
19:00Wexford Ž - Shelbourne Ž 1:2

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

14:15Vikingur 2 - FC Suduroy 3:1
14:30Sandur - TB Tvoroyri 1:1
17:00HB Torshavn 2 - Klaksvik 2 0:3
17:00Hoyvik - Argir 0:5
17:30Runavik 2 - B36 Torshavn 2 2:2

FILIPÍNY: PFL

09:30Maharlika - Don Bosco Garelli 3:1
12:15Stallion - Mendiola FC 1991 6:1
15:00Davao Aguilas - One Taguig 1:1

FÍNSKO: Ykkosliiga

14:00TPS Turku - KTP 1:4
15:00JIPPO - KaPa 2:0

FÍNSKO: Ykkonen

14:00Rovaniemi - Vaajakoski 4:2
15:00EPS - Jazz Pori 2:0
15:00KPV - KuPS Akatemia 1:0
16:00VIFK - Klubi 04 0:5

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

14:00MyPa - Kiffen 2:3
16:00Atlantis 2 - PEPO 4:2
17:30Lahden Reipas - GrIFK 1:1

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B

15:00HJS - VJS 1:1
15:00Poxyt - Honka 0:3

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

16:00JPS Jyvaskyla - JBK 0:1
17:00OTP - Narpes Kraft 0:1

FÍNSKO: Kansallinen Liiga - ženy

13:00PKKU Ž - Aland Utd Ž 1:3
15:00JyPK Ž - Ilves Ž 0:0
15:00KuPS Ž - Honka Ž 3:1

FÍNSKO: Ykkonen ženy

12:00ONS Oulu Ž - KTP Ž 1:1
13:00VIFK Ž - HJK Akatemia Ž 1:3
14:00Lahti Ž - TPS Ž 1:1
14:00P-Iirot Rauma Ž - EBK Ž 0:1
14:00VJS Ž - Ilves 2 Ž 4:4

FRANCÚZSKO: National

18:00Avranches - Niort 1:3
18:00GOAL FC - Orleans 1:1
18:00Chateauroux - Cholet 1:2
18:00Le Mans - Marignane GCB 2:1
18:00Martigues - Nimes 1:0
18:00Red Star - Epinal 4:2
18:00Rouen - Dijon 0:5
18:00Sochaux - Versailles 1:1
18:00Villefranche - Nancy 2:1

FRANCÚZSKO: National 2 - Group A

18:00Aubagne - Andrezieux 0:0
18:00Bourgoin Jallieu - Ales 0:0
18:00Cannes - Thonon-Evian 2:1
18:00Grasse - Jura Sud 3:2
18:00Chamalieres - Toulon 2:2
18:00Le Puy-en-Velay - Hyeres 1:1
18:00Toulouse II - Frejus 1:2

FRANCÚZSKO: National 2 - Group B

18:00Angers II - Saint-Pryve 1:4
18:00Angouleme - Paris 13 Atl. 1:2
18:00Avoine - Les Herbiers 0:4
18:00Blois - Bergerac 0:2
18:00Bourges 18 - La Roche 0:1
18:00Libourne - Saumur 2:5
18:00Trelissac - Romorantin 0:2

FRANCÚZSKO: National 2 - Group C

18:00Bastia-Borgo - Racing CFF 3:4
18:00Beauvais - Virois 6:2
18:00Boulogne - Lorient II 2:4
18:00Dinan Lehon - Stade Briochin 2:1
18:00Granville - Chambly 3:0
18:00Guingamp II - Saint-Malo 2:3
18:00Chateaubriant - Aubervilliers 2:0

FRANCÚZSKO: National 2 - Group D

18:00Besancon - Biesheim 1:1
18:00Bourg en Bresse - St Quentin 5:3
18:00Colmar - Auxerre II 1:0
18:00Creteil - Wasquehal 1:3
18:00FC 93 - Feignies-Aulnoye 1:0
18:00Furiani Agliani - Fleury-Merogis 0:1
18:00Macon - Haguenau 0:1

GHANA: Premier League

17:00Berekum Chelsea - Asante Kotoko 2:1
17:00Legon Cities - Great Olympics 2:1

GHANA: Division One League

17:00Eleven Wonders - Debibi 2:1
17:00Golden Kick - Kings Palace 3:0
17:00Koforidua - Uncle T United -:-
17:00Nania - Okwawu 2:0
17:00Northern City - Wa Power 0:1

GRÉCKO: Division A Women

12:45AEK Ž - OFI Crete Ž 0:1
16:00PAOK Ž - Elpides Karditsas Ž 2:0

GRENADA: Premier Division

22:00Hard Rock - Queens Park Rangers -:-
22:00OdloženéParadise - SAB Spartans -:-
22:00SAB Spartans - Fontenoy -:-
22:00OdloženéShamrock - Hard Rock -:-

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

14:30Samgurali - Samtredia 4:0
18:00Dila Gori - Dinamo Tbilisi 2:1

GUINEA: Ligue 1

18:00Horoya - Hafia 0:1

HOLANDSKO: Eredivisie - Boj o zostup - Play off

16:30Dordrecht - FC Emmen 0:1
20:00Den Haag - De Graafschap 2:2

HOLANDSKO: Tweede Divisie

15:30ACV Assen - Katwijk 3:1
15:30Hardenberg - AFC 1:2
15:30Jong Almere City - Rijnsburgse Boys 0:2
15:30Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis 2:2
15:30Kozakken Boys - De Treffers 1:2
15:30Lisse - HFC 2:1
15:30Noordwijk - Scheveningen 2:2
15:30Quick Boys - GVVV 4:1
15:30Spakenburg - ADO 20 Heemskerk 3:0

HOLANDSKO: Derde Divisie

15:30DEM - IJsselmeervogels 2:0
15:30Genemuiden - USV Hercules 2:1
15:30HSC '21 - Urk 5:2
15:30ODIN '59 - Eemdijk 0:4
15:30RKAV Volendam - Kampong 6:0
15:30Sparta Nijkerk - DVS '33 Ermelo 1:5
15:30Staphorst - Harkemase Boys 2:0
15:30VV DOVO - Rijnvogels 4:2
15:30VVSB - Hoogeveen 3:1
18:00Barendrecht - TOGB 2:1
18:00Blauw Geel - TEC 3:0
18:00FC Oss - Baronie 3:4
18:00Gemert - GVV Unitas 0:2
18:00Hoek - Sportlust 1:2
18:00HV & CV Quick - UNA 0:1
18:00Meerssen - Kloetinge 1:0
18:00Rosmalen - Groene Ster 4:1
18:00SteDoCo - AWC 3:3

HOLANDSKO: Divisie 1 U21 - jarná časť

12:00Zwolle U21 - Groningen U21 1:2
13:30G.A. Eagles U21 - Feyenoord U21 1:4
14:45Nijmegen U21 - FC Twente/Heracles U21 1:3
15:00Cambuur U21 - Graafschap U21 3:1

HONGKONG: Premier League

09:00Resources Capital - Tai Po 1:1
09:00Southern District - Kitchee 0:3

CHORVÁTSKO: HNL

17:00Rudes - Lok. Záhreb 3:3
19:10Slaven Belupo - Din. Záhreb 2:3

CHORVÁTSKO: Prva NL

14:50Zrinski Osjecko - Sesvete 1:0
17:30Cibalia - Jarun 1:1
17:30Orijent - Solin 2:2

CHORVÁTSKO: Druga NL

17:30Bjelovar - Opatija 0:2
17:30Dugo Selo - Kustosija 0:1
17:30Grobnican - Radnik Krizevci 2:0
17:30Hrvace - Dragovoljac 0:4
17:30Jadran Porec - Belisce 3:0
17:30Krk - Zdralovi 0:1

CHORVÁTSKO: 1. HNL Women - skupina o titul

14:00Hajduk Split Ž - Dinamo Maksimir Ž 2:0

INDONÉZIA: Liga 1 - play-off

14:00Persib - Bali United 3:0

IRAK: Stars League

15:00Naft Missan - Al Talaba 0:1
17:15Al Najaf - Duhok 1:0
17:15Al Zawraa - Zakho 1:1
19:30Al Minaa - Al Quwa Al Jawiya 0:0

ÍRSKO: 1. divízia

20:30Longford - Athlone 1:1

ÍRSKO: FAI Cup

15:00Midleton - St Francis 3:0
16:00Maynooth Univ. - Gorey Rangers 1:4
17:00College Corinthians - Cobh Wanderers 4:5

ISLAND: Division 1

16:00Leiknir - IR Reykjavik 1:0
16:00Throttur - Njardvik 0:1
18:30Dalvik/Reynir - Fjolnir 0:0

ISLAND: 2. divízia

16:00Hottur / Huginn - KFG Gardabaer 3:2
16:00Olafsvik - Throttur Vogar 2:0
16:00Selfoss - Fjardabyggd/Leiknir 2:1
18:30Reynir - Volsungur 0:5

ISLAND: Icelandic Cup Women

14:00Tindastoll Ž - Thor/KA Ž 1:2
16:00Grindavik Ž - Akranes Ž 3:2pen
16:00Grotta Ž - Keflavik Ž 1:3

IZRAEL: Ligat ha'Al - skupina o titul

19:30Maccabi Bnei Raina - H. Haifa 0:1
19:30Maccabi Tel Aviv - H. Beer Sheva 3:0
19:30Sakhnin - Maccabi Haifa 1:2

IZRAEL: Ligat ha'Al - skupina o udržanie

17:00Ashdod - Hapoel Jerusalem 3:1
17:00Hapoel Hadera - H. Tel Aviv 0:1

JAPONSKO: J1 League

09:00Avispa Fukuoka - C-Osaka 0:3
12:00Sagan Tosu - Nagoya 0:2

JAPONSKO: J2 League

07:00Chiba - Ehime 7:1
07:00Kusatsu - Iwaki 0:1
07:00Mito - Oita 1:1
07:00Tokushima - Kumamoto 1:2
07:00Yamagata - Blaublitz 0:2
07:00Yokohama FC - Shimizu 2:0
08:00Kagoshima Utd - V-Varen Nagasaki 0:3

JAPONSKO: J3 League

06:00Imabari - Fukushima Utd 1:2
07:00Grulla Morioka - YSCC 0:1
07:00Kamatamare - Omiya Ardija 0:2
07:00Nagano - Kanazawa 1:2
07:00Nara Club - Gifu 2:1
07:00Toyama - Osaka 2:0
07:00Yamaga - Kitakyushu 1:1
10:00Ryukyu - Tegevajaro Miyazaki 2:1

JAPONSKO: WE League Women

06:00Albirex Niigata Ž - Hirošima Ž 0:2
07:00Beleza Ž - JEF United Ž 2:1
10:00Inac Kobe Leonesa Ž - Urawa Ž 0:2

JAPONSKO: Nadeshiko League - ženy

06:00Ehime Ž - Yokohama FC Seagulls Ž 0:1
07:00Setagaya Sfida FC Ž - FC Takatsuki Speranza Ž 4:0
08:30NGU Nagoya Ž - Orca Kamogawa Ž 0:0

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

15:00Cape Town City - Richards Bay 3:1
15:00Golden Arrows - Cape Town Spurs 1:1
15:00Kaizer Chiefs - Polokwane 0:0
15:00Royal AM - Chippa United 0:0
15:00Sekhukhune - AmaZulu 0:1
15:00Stellenbosch - Mamelodi 0:1
15:00Supersport - Swallows 2:0
15:00TS Galaxy - Orlando 1:0

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

09:30Daejeon - Incheon 0:1
12:00Gimcheon Sangmu - Jeju 1:0

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

09:30Ansan Greeners - Cheongju Jikji 0:0
12:00Seoul E-Land - Jeonnam 1:2
12:00Suwon Bluewings - Bucheon 0:1

JUŽNÁ KÓREA: K3 League

07:00Busan Kyotong - Pocheon 2:1
08:00Hwaseong - Ulsan Citizen 1:0
08:00Changwon - Siheung Citizen 2:2
08:00Paju Citizen - Yangpyeong 1:1

KANADA: Canadian Premier League

04:00Pacific FC - Atl. Ottawa 0:1
22:00Forge - Vancouver FC 1:2

KAPVERDY: Campeonato Nacional

19:00Academica do Fogo - ACA 2:3
19:00Barreirense - Varandinha 3:1
19:00Juventude - Rosariense 1:2
19:00Palmeira - Morabeza 2:0

KATAR: Emir Cup

18:00Al-Duhail - Al-Sadd 0:1

KAZACHSTAN: 1. liga

14:00Atyrau - FC Astana 1:0
16:00Aktobe - Ordabasy 0:0
18:00Kaisar - Zhenis 1:0

KEŇA: Premier League

12:00Posta Rangers - Kakamega Homeboyz 2:1
14:00Kariobangi Sharks - Shabana 2:1
15:00Police FC - Tusker 0:1

KEŇA: Super League

12:00Migori - Gusii 0:0
12:00Mulembe United - Vihiga 2:1
14:00Assad - Dimba Patriots 0:1
14:00Mombasa Stars - Luanda Villa 2:0

KIRGIZSKO: Premier Liga

13:30Abdish-Ata - Talant 2:0
13:30Alay Osh - Alga 4:1

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

40'La Equidad - Tolima 1:0

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

01:00U. Magdalena - Cucuta 2:0
03:05Quindio - Llaneros 1:1

KOLUMBIA: Liga Women

22:00Llaneros Ž - Cucuta Ž 1:0
22:30Ind. Medellin Ž - Real Santander Ž 3:1
22:30Junior Ž - Atl. Nacional Ž 0:1

KONGO: Ligue 1

14:00Juk - Otoho d'Oyo 2:4
16:00Nathalys - V. Club Mokanda 0:2
16:30CARA Brazzaville - Etoile du Kongo 0:1

KOSOVO: Superliga

15:00Feronikeli - Dukagjini 3:2
15:00Gjilani - Drita 2:1
15:00KF Llapi - FC Ballkani 0:1
15:00Malisheva - Liria 7:4
15:00Priština - Fushe Kosova 5:0

LESOTHO: Premier League

14:00CCX - LCS 2:4
14:00Defence Force - ACE Maseru 1:1
14:00Lifofane - Machokha 1:1
14:00Lijabatho - Naughty Boys 4:1
14:00Linare - Manonyane 1:0
14:00Lioli - Matlama 1:1
14:00Liphakoe - Likila 3:1
14:00LMPS - Bantu 1:0

LITVA: A Lyga

15:00Transinvest - Siauliai FA 1:3
17:00FK Panevezys - Hegelmann 0:2

LITVA: I Lyga

12:00Garliava - Riteriai 0:1
13:00FK Minija - BE1 NFA 1:1
18:00BFA Vilnius - Banga 2 2:2

LOTYŠSKO: 1. Liga

12:00Tukums 2000 2 - Super Nova 0:4
14:00AFA Olaine - FK Smiltene 1:1
16:00Valmiera 2 - Marupe 4:0
18:00RFS 2 - Riga FC 2 3:0

LOTYŠSKO: Pohár

13:30Aliance - FK Limbazi 20:0
14:00Madona/BJSS - Kuldigas/Goldingen 4:2pp
15:30Beitar/Riga Mariners - RSU 4:1
16:00Talsi - Kekava-Auda 3:4
17:30Sigulda - LSPA 0:5
18:00Dinamo Riga - Iecava 1:3

LUXEMBURSKO: BGL Ligue

18:00Differdange - Wiltz 1:1
18:00Dudelange - Niedercorn 0:2
18:00Jeunesse Esch - Victoria Rosport 0:2
18:00Kaerjeng - Racing Luxembourg 1:4
18:00Marisca Mersch - Union Titus Petange 1:4
18:00Mondorf - Fola 6:0
18:00Schifflange - Hesperange 1:4
18:00UNA Strassen - Mondercange 1:0

MACAO: Elite League - skupina o udržanie

13:00OdloženéGala - Monte Carlo -:-
15:00OdloženéTak Chun Ka I - University of Macau -:-

MAĎARSKO: OTP Bank liga

17:45Fehérvár FC - DVTK 0:0
17:45Paks - Kisvarda 2:1
17:45Puskas Academy - Debrecín 4:1

MAĎARSKO: NB III - Jihozápad

17:00Dunafoldvar - Majosi 6:1

MAĎARSKO: NB I ženy - play-off

17:00MTK Hungaria Ž - Puskas Academy Ž 2:1

MALAJZIA: Superliga

11:30Johor DT - Negeri Sembilan 3:1
14:15Selangor - Kedah 1:0
15:00Perak - PDRM FC 2:3

MALAWI: Superliga

14:30Big Bullets - Mzuzu City 2:0
14:30OdloženéCreck Sporting - Big Bullets -:-
14:30Creck Sporting - FOMO 1:0
14:30Kamuzu Barracks - Moyale Barracks 0:0

MALI: Premiere Division

18:30Onze Createurs - Korofina -:-
20:30Binga - Foot Elite 0:2

MAURÍCIUS: Super League

13:30Entente Boulet - Grande Riviere 0:1
13:30Pamplemousses - Chebel Citizens 2:0
13:30Riviere Du Rempart - Port Louis 1:2
13:30Savanne - Cercle De Joachim 2:4

MEXIKO: Liga MX Women - Clausura - play-off

03:00Monterrey Ž - Pachuca Ž 2:0
05:00Club America Ž - Tigres Ž 3:1

MOLDAVSKO: Super Liga - skupina o titul

19:00Milsami - Dacia Buiucani 1:1
19:00Petrocub - Zimbru Kišiňov 4:1
19:00Šeriff Tiraspoľ - Balti 2:1

MONGOLSKO: Premier League

10:15FC Ulaanbaatar - Brera Ilch 4:2
13:15Deren - Khangarid 1:2

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Ferroviario Nampula - UD Songo 3:0

NEMECKO: 3. Liga

13:30Aue - Mannheim 2:0
13:30Drážďany - Duisburg 4:0
13:30Freiburg II - Viktoria Kolín n. R. 1:0
13:30Hallescher - Dortmund II 1:1
13:30Lubeck - RW Essen 3:3
13:30Mníchov 1860 - Bielefeld 0:2
13:30Munster - Unterhaching 2:0
13:30Regensburg - Saarbrücken 0:1
13:30Sandhausen - Ingolstadt 1:1
13:30Ulm - Verl 4:2

NEMECKO: Regionálna liga sever

15:30Eimsbutteler - Jeddeloh 0:2
15:30Havelse - Drochtersen/Assel 1:2
15:30Kiel II - Kilia Kiel 3:3
15:30Lohne - VfB Oldenburg 0:2
15:30Meppen - Teutonia Ottensen 3:1
15:30Phonix Lubeck - Bremer 3:4
15:30SC Weiche-08 - Norderstedt 0:2

NEMECKO: Regionálna liga západ

12:00Kolín n. R. II - Düsseldorf II 3:2
14:00Aachen - SSVg Velbert 2:0
14:00Mönchengladbach II - Bocholt 3:3
14:00Paderborn II - Oberhausen 1:1
14:00Rodinghausen - Fortuna Kolín n. R. 1:0
14:00Wegberg-Beeck - FC Gutersloh 1:2
14:00Wiedenbruck - Lippstadt 1:1
14:00Wuppertaler - Duren 1:1

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

14:00Bahlinger - Schott Mainz 2:2
14:00Balingen - Kassel 4:3
14:00Freiberg - Aalen 3:1
14:00FSV Frankfurt - Fulda-Lehnerz 4:0
14:00Homburg - Stuttgarter Kickers 3:0
14:00Koblenz - Mainz II 1:3
14:00Offenbach - Steinbach Haiger 0:3
14:00Stuttgart II - Hoffenheim II 2:0
14:00Walldorf - Eint. Frankfurt II 0:0

NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko

14:00Aschaffenburg - Ansbach 4:4
14:00Bamberg - Bayern II 2:1
14:00Buchbach - Aubstadt 5:2
14:00Burghausen - Augsburg II 4:1
14:00Norimberg II - Schalding 4:0
14:00Schweinfurt - Bayreuth 3:1
14:00Wurzburger Kickers - Vilzing 4:0

NEMECKO: Oberliga NOFV-Nord

13:00Wismar - Staaken 4:1
14:00Dynamo Schwerin - Makkabi Berlin 4:1
14:00Rathenow - Neustrelitz 0:4

NEMECKO: Oberliga NOFV- Sud

13:17Auerbach - Bischofswerdaer 2:3
13:17Bautzen - Plauen 2:2
14:00Einheit Rudolstadt - Einheit Wernigerode 3:0
14:00Krieschow - Ludwigsfelde 3:2
14:00Magdeburg II - Grimma 2:0
14:00Motor Marienberg - Halberstadt 3:4
14:00Sandersdorf - Arnstadt 1:2

NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Dornbreite Lubeck - Lubeck II 1:0
14:00Eichede - VfR Neumunster 1:1
14:00Flensburg - SC Weiche-08 II 1:0
14:00Heider SV - Eckernforder SV 6:0
14:00Inter Turkspor Kiel - Bordesholm 4:2
14:00Neumunster - Hohenwestedt 4:1
14:00Nordmark Satrup - Todesfelde 1:5
14:00Preussen Reinfeld - Oldenburger 5:2

NEMECKO: Oberliga Niedersachsen

14:00Schoningen - Arminia Hannover 1:2
16:00Bornreihe - Eilvese 1:7
16:00Emden - Vorsfelde 4:1
16:00Heeslinger - Ramlingen-Ehlershausen 2:1
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - Eintracht Celle 3:1
16:00VfL Oldenburg - Bersenbruck 1:4

NEMECKO: Oberliga Hessen

14:00Stadtallendorf - Waldgirmes 1:1
15:00SV Steinbach - Erlensee 3:2
15:00TUS Dietkirchen - Weidenhausen 6:3
15:00Viktoria Griesheim - Alzenau 2:1

NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

13:00Bitburg - SpVgg Quierschied 3:1
14:00Auersmacher - Trier 0:2
14:00Mechtersheim - Engers 3:3
14:00Pirmasens - Karbach 7:2
15:30Baumholder - RW Koblenz 1:3
15:30Morlautern - Waldalgesheim 1:1
15:30Pfeddersheim - Cosmos Koblenz 0:8
16:00Dudenhofen - Gonsenheim 1:2
18:00Arminia Ludwigshafen - Kaiserslautern II 3:8

NEMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

14:00Abtswind - Regensburg II 3:1
14:00ATSV - Kornburg 1:1
14:00Bayern Hof - Neudrossenfeld 1:1
14:00Coburg - Hankofen-Hailing 0:1
14:00Donaustauf - Eichstatt 2:8
14:00Fortuna Regensburg - Eltersdorf 1:0
14:00Cham - Ingolstadt II 2:2
14:00Neumarkt - Gebenbach 1:4

NEMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

14:00Erlbach - Rain/Lech 2:1
14:00Garching - Deisenhofen 4:5
14:00Gundelfingen - Landsberg 2:3
14:00Heimstetten - Nordlingen 4:1
14:00Ismaning - Kirchheimer 0:0
14:00Kirchanschoring - Schwaben Augsburg 0:1
14:00Kottern-St. Mang - Dachau 1:1
14:00Pipinsried - Turkspor Augsburg 4:1
14:00Sonthofen - Mníchov 1860 II 1:2

NEMECKO: Oberliga Baden-Württemberg

15:30Bietigheim-Bissingen - FC Holzhausen 3:0
15:30Denzlingen - Ravensburg 3:2
15:30Grossaspach - Normannia Gmund 2:0
15:30Hollenbach - Backnang 2:1
15:30Mutschelbach - Goppinger 2:0
15:30Nottingen - Reutlingen 3:1
15:30Oberachern - Villingen 0:2
15:30Pforzheim - Essingen 2:2
15:30VfR Mannheim - Offenburger 4:0

NEMECKO: 2. Bundesliga Women

14:00Potsdam Ž - Mönchengladbach Ž 2:1

NIGER: Super Ligue

17:30Sahel - US Gendarmerie 0:3

NÓRSKO: Division 3 - Group 2

16:00Sandefjord 2 - Start 2 4:2

NÓRSKO: Division 3 - Group 5

14:00Hødd 2 - Aalesund 2 0:1

NÓRSKO: Division 3 - Group 6

13:00Fyllingsdalen - Innstrandens 1:1
15:00Kongsvinger 2 - Fredrikstad 2 0:0

PANAMA: LPF - Apertura - play-off

90+'Tauro - San Francisco 2:1

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

23:30Ameliano - Sportivo Trinidense 0:2
02:00Nacional Asuncion - 2 de Mayo 3:1
21:00Olimpia Asuncion - Guarani 2:1
65'Tacuary - Libertad 0:0

PARAGUAJ: Division Intermedia

01:30Encarnacion FC - 12 de Junio 2:0
16:00Fernando de la Mora - Guairena 1:2
16:003 De Febrero - Atl. Tembetary 0:2

PERU: Liga 1 - Apertura

22:00Sporting Cristal - Union Comercio 5:1

PERU: Liga 2

22:30Alianza Huanuco - San Marcos 3:1

PERU: Liga Women

17:30Melgar Ž - Sporting Cristal Ž 1:0
20:00A. Lima Ž - Defensores Ž 4:0

POBREŽIE SLONOVINY: Ligue 1

17:30Lys Sassandra - Korhogo -:-
17:30NedohranéRacing d'Abidjan - Bouake 2:2
17:30SO Armee - Mouna 1:2
17:30Sporting Gagnoa - San Pedro 1:1
17:30Stella Adjame - ASI d'Abengourou 2:3
19:45Zoman - ASEC Mimosas 0:2

POĽSKO: Ekstraklasa

15:00Korona Kielce - Ruch 2:0
17:30Slask Wroclaw - Radomiak Radom 2:0
20:00Piast - Jagiellonia 1:1

POĽSKO: 1. divízia

15:00Sosnowiec - Legnica 1:2
17:30Katowice - Wisla 5:2
20:00Leczna - S. Rzeszow 1:3

POĽSKO: 2. divízia

12:00Lech Poznaň II - Sandecja 0:1
12:45Pogon Siedlce - Chojniczanka 2:3
15:00Ol. Grudziadz - KKS Kalisz 0:1
17:30Elblag - Polonia B. 1:3

POĽSKO: III Liga - Skupina I

12:00Legia II - Wikielec 1:0
15:00Zambrow - Legionowo 3:1
17:00Belchatow - Jagiellonia II 1:0
17:00Bron Radom - Sulejowek 1:1
17:00Mlawa - Grodzisk M. 1:5
17:00Skierniewice - Swit 4:3
17:30Concordia Elblag - LKS Lomza 1:3

POĽSKO: III Liga - Skupina II

12:00Vineta W. - Kleczew 2:3
13:00Unia Swarzedz - Swinoujscie 4:0
14:00Cartusia Kartuzy - Solec Kujawski 5:2
14:00Nowe Skalmierzyce - Notec Czarnkow 3:1
14:00Starogard Gdanski - Luzino 1:5
16:00Stolem Gniewino - Gedania Gdansk 1:2
17:00Zawisza - Sroda 4:0
18:00Pogon Štetín II - Elana Torun 0:2

POĽSKO: III Liga - Skupina III

14:00Gornik Z. II - Jelenia Gora 2:1
15:00Polkowice - Z. Gora 2:0
16:00Starowice Dolne - Unia Turza Slaska 1:4
17:00Carina Gubin - Bytom Odrzanski 2:0
17:00Goczalkowice Zdroj - Sleza Wroclaw 3:1
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Stilon Gorzow 1:1
17:00Pawlowice - Kluczbork 2:1

POĽSKO: III Liga - Skupina IV

12:00KS Wieczysta Krakow - Swidniczanka Swidnik 1:0
13:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa 5:1
17:00Orleta Radzyn - Karpaty Krosno 1:2
17:00Unia Tarnow - Czarni Polaniec 2:3
18:00Wisloka Debica - Siarka Tarnobrzeg 2:1
19:29Ostrowiec - Star Starachowice 2:0

POĽSKO: Central Youth League

12:00Jagiellonia U19 - Korona Kielce U19 2:1
12:00Warta P. U19 - Rakow Czestochowa U19 1:0
12:00Wisla U19 - Odra Opole U19 2:3

PORTUGALSKO: Liga Portugal

16:30Arouca - Guimaraes 1:3
16:30Boavista - Vizela 2:2
16:30Estrela - Gil Vicente 1:0
16:30Farense - Portimonense 1:3
19:00Moreirense - Estoril 2:1
19:00Sporting - Chaves 3:0
21:30Braga - FC Porto 0:1

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Feirense - Vilaverdense 1:1

PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - skupina o titul

12:00Guimaraes U19 - Farense U19 1:0
12:00Sporting U19 - Famalicao U19 2:2
18:00Academico Viseu U19 - Benfica U19 0:0
18:00FC Porto U19 - Braga U19 3:3

PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - skupina o udržanie

15:00Boavista U19 - Rio Ave U19 0:1
16:00Ferreira U19 - Maritimo U19 1:0
16:00Lusitania FC U19 - Vizela U19 2:0
18:00Alverca U19 - Beira Mar U19 2:2
18:00Estoril U19 - Belenenses U19 2:3
18:00Chaves U19 - Gil Vicente U19 1:1
18:00Torreense U19 - Academica U19 0:0

RAKÚSKO: Bundesliga - skupina o udržanie

17:00Altach - A. Lustenau 2:2
17:00BW Linz - Austria Viedeň 1:2
17:00Wolfsberger - Tirol 3:1

RAKÚSKO: Regionálna liga východ

15:30Donaufeld Viedeň - Traiskirchen 2:2
16:00Mauerwerk - Wiener 1:0

RAKÚSKO: Regionálna liga stred

19:00Weindorf St. Anna - Vorwarts Steyr 2:1

RAKÚSKO: Regionálna liga západ

17:00Saalfelden - Wals-Grunau 1:0
17:00SC Imst - Hohenems 2:3
17:00TSV St. Johann - A. Salzburg 1:1

RAKÚSKO: Burgenland

17:00Halbturn - Schattendorf 1:3
17:00Horitschon - Klingenbach 3:1
17:30Margarethen - Edelserpentin 2:2
18:00Pinkafeld - Leithaprodersdorf 4:2

RAKÚSKO: Niederosterreich

17:00Gloggnitz - Kottingbrunn 2:0
17:00Warth - Wiener Neustadt 1:3
18:00Haitzendorf - St. Peter in der Au 2:2

RAKÚSKO: Oberosterreich

17:00Bad Ischl - Leonfelden 3:2
17:30ASK St.Valentin - Pregarten 1:1

RAKÚSKO: Steiermark

19:00Lafnitz (Am) - Tillmitsch 3:2

RAKÚSKO: Vorarlberg

15:30Andelsbuch - Lauterach 2:2
17:00Alberschwende - Brauerei Egg 2:2
17:00Hard - Rotenberg 1:0
17:00Horbranz - Lochau 2:1

RAKÚSKO: Wien

16:00Stadlau - Kagran 4:1

RAKÚSKO: Bundesliga - ženy

13:00Bergheim Ž - Innsbruck Ž 1:0
16:00First Viedeň Ž - Sturm Ž 2:3
18:30Neulengbach Ž - Kleinmunchen Ž 2:1

RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o titul

20:00CFR Kluž - Farul Constanta 5:1
20:00Univ. Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe 3:2

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - skupina o postup

17:00CSM Bacau - FC Bacau 0:1
17:00Stiinta Miroslava - Bucovina Radauti 3:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - skupina o udržanie

17:00OdloženéBrodoc - CSM Vaslui -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - skupina o postup

17:00CSM Focsani - Unirea Branistea 2:0
17:00Sporting Liesti - Metalul Buzau 0:4

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - skupina o udržanie

17:00Hamangia Baia - Braila -:-
17:00Viitorul Ianca - Sutesti 0:1
17:00Vointa Limpezis - CSM Ramnicu Sarat 1:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - skupina o udržanie

17:00Axiopolis Cernavoda - Gloria Baneasa 1:1
17:00Progresul Fundulea - Voluntari 2 1:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - skupina o postup

17:00CS Blejoi - CS Din. Bucuresti 3:7
17:00Popesti Leordeni - Dunarea Giurgiu 3:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - skupina o udržanie

17:00CSO Plopeni - Moreni 1:0
17:00Tricolorul Breaza - Paulesti 2:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - skupina o postup

17:00Olimpic Zarnesti - Kids Tampa Brasov 0:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - skupina o udržanie

17:00Tarlungeni - SR Brasov 2:4
17:00V. Curita - Odorheiu 2:4

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - skupina o udržanie

17:00Curtisoara - Horezu 0:2
17:00Petrolul Potcoava - Calimanesti 1:2

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - skupina o postup

15:00Viitorul Simian - Ghiroda & Giarmata Vii 2:4
17:00CSO Filiasi - CSM Deva 0:2

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - skupina o udržanie

17:00U Craiova 1948 2 - Turceni 1:2

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - skupina o postup

17:00Peciu Nou - Bihor 0:3
17:00Politehnica Timisoara - Phoenix Buzias 3:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - skupina o udržanie

17:00Socodor - Ineu 2:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - skupina o postup

17:00ACS Medias - Univ. din Alba Iulia 3:1

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - skupina o udržanie

17:00Industria Galda - Viitorul Cluj 2:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - skupina o postup

17:00CSM Satu Mare - Sighetu Marmatiei 1:2

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - skupina o udržanie

15:00Satu Mare - Baile Felix 0:0
17:00Minerul Ocna Dej - Baia Mare 0:3

RUMUNSKO: Liga 1 Women - skupina o titul

11:30Farul Constanta Ž - Csikszereda M. Ciuc Ž 1:0

RUSKO: Premier League

13:00Dynamo Moskva - Samara 4:1
15:30Lok. Moskva - F. Voronezh 2:0
18:00Soči - Krasnodar 2:3

RUSKO: FNL

14:00Chernomorets Novorossijsk - Yenisey 0:2
18:00Dynamo Makhachkala - Rodina Moskva 2:0

RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 1

14:00Dynamo Stavropol - Kamensk-Shakhtinsky 1:1
15:00Biolog - Nazran 1:1
15:00Nalčik - Maykop 3:0
16:00FC Sevastopol - Alania 2 4:0
16:00Kholding - Forte Taganrog 2:0
17:00Legion Makhachkala - Nart Cherkessk 1:1

RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 2

12:00Rodina Moskva U21 - Baltika 2 2:0
14:00Zvezda Petrohrad - Znamya Truda 2:1
17:00Dynamo Moskva 2 - Dynamo Vologda 3:1

RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 4

10:00Ural 2 - Sokol Kazan 1:1
12:30Akron Togliatti 2 - Volna Nizhegorodskaya 0:3
13:00Kirov - Nosta 3:1
14:00Orenburg 2 - Lada Togliatti 1:1
14:00Rubin Kazaň 2 - Dynamo Barnaul 1:1
14:00Uralets Nižnij Tagil - Amkar 0:1

RUSKO: Supreme Division Women

10:30Sp. Moskva Ž - Krasnodar Ž 0:0
11:00Dynamo Moskva Ž - Zvezda Ž 2:1
11:30Lok. Moskva Ž - Ryazan Ž 2:1
13:00CSKA Moskva Ž - FK Rostov Ž 2:0
14:00Samara Ž - FK Yenisey Ž 1:1
16:00Zenit Ž - Chertanovo M. Ž 2:0

SAN MARÍNO: Campionato Sammarinese - play-off

20:45Murata - Tre Penne 2:3pp

SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League

18:20Al Hazem - Al Riyadh 1:1
18:20Al-Taawon - Al Shabab 1:0
20:00Al Ahli SC - Abha 5:1

SENEGAL: Ligue 1

19:00Dakar SC - Generation F. 0:0
19:00Diambars - Guediawaye 2:1
19:00US Goree - Linguere 0:0

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: 1. MFL

17:00Bregalnica - Sileks 1:1
17:00Brera Strumica - Makedonija GP 5:3
17:00Rabotnički - Shkendija 0:2
17:00Struga - Shkupi 1:2
17:00Vardar - Tikves 2:2
17:00Voska Sport - KF Gostivar 1:1

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Bai Bureh Warriors - Mighty Blackpool 0:1
18:15OdloženéBhantal - Mighty Blackpool -:-
18:15OdloženéBo Rangers - Lamboi -:-
18:15OdloženéFreetown City - Ports Authority -:-
18:15OdloženéKahunla - Wilberforce Strikers -:-
18:15OdloženéSLIFA - Bai Bureh Warriors -:-
18:15Wusum Stars - Ports Authority 1:0
18:15OdloženéWusum Stars - Diamond Stars -:-
18:30Kallon - East End Lions 2:3
18:30Real Republicans - Lamboi -:-

SINGAPUR: Premier League

12:00Albirex Niigata - Hougang 1:0
12:00Lion City - Young Lions 3:1

SLOVENSKO: 3. Liga - Východ

17:00Bardejov - Rim. Sobota 5:1
17:00N. Lučenec - St. Ľubovňa 0:2

SLOVENSKO: 3. Liga - Západ

17:00AFC Nové Mesto - Veľké Ludince 5:1
17:00HA Banská Bystrica - Beluša 0:0
17:00Jednota Bánová - Galanta 2:0
17:00MŠK Martin - Sereď 3:0
17:00Šaľa - Dubnica 6:1
17:00Zvolen - Malacky 1:1

SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava

17:00Bernolákovo - Vrakuňa Bratislava 11:0
17:00Domino - Rusovce 5:1
17:00Inter Bratislava - Rohožník 4:0
17:00Pezinok - NŠK 1922 Bratislava 3:1

SLOVENSKO: 4. liga - Stred

14:30Badín - Krásno n. Kysucou 1:0
17:00Baník Stráňavy - Medzibrod 2:0
17:00Čadca - Kováčová 2:1
17:00Kysucké N. Mesto - ŠK Javorník Makov 6:0
17:00TJD Príbelce - Lip. Štiavnica 4:0
17:00Tvrdošín - Bešeňová 1:2

SLOVENSKO: 4. liga - Východ

17:00Kežmarok - Gerlachov 2:1
17:00Poprad - Rudňany 5:0
17:00Sobrance-Sob. - Raslavice 2:0

SLOVENSKO: 4. liga - Západ

17:00Baník Prievidza - Trstice 5:1
17:00Boleráz - Pata 1:1
17:00FKM Nové Zámky - Hurbanovo 7:2

SLOVENSKO: 1. liga - ženy - skupina o titul

11:00B. Bystrica Ž - Ružomberok Ž 3:3
11:00Trnava Ž - Myjava Ž 0:5

SLOVENSKO: 1. liga - ženy - skupina o udržanie

15:00GFC Ž - Trenčín Ž 1:3
17:00Petržalka Ž - Prešov Ž 0:0

SLOVINSKO: Prvá Liga

15:00Aluminij - Domžale 1:3
15:00Mura - Rogaska 1:2
15:00Radomlje - Celje 1:1

SLOVINSKO: 2. SNL

17:30Beltinci - Fuzinar 6:2
17:30Tolmin - Gorica 0:0
17:30Triglav - Jadran Dekani 1:2

SLOVINSKO: 3. SNL - East

16:00Korotan - Ljutomer 1:1
17:00Podvinci - Drava 0:3
17:00Sampion Celje - Race 2:3
17:00Smartno - Dravograd 6:0
19:30Brezice - Zavrc 2:2
19:30Dobrovce - Videm 2:2

SLOVINSKO: 3. SNL - West

17:00NK Jesenice - Fama Vipava 2:0
17:30Brda - Dob 0:9
17:30Izola - Kocevje 1:1
17:30Skofja Loka - Sobec Lesce 0:0
17:30Slovan Ljubljana - Sencur 5:0
17:30Ziri - NK Adria 2:1

SOMÁLSKO: National league

14:30Midnimo - Badbaado 1:2

SRBSKO: Super Liga - skupina o udržanie

16:00IMT Novi Beograd - Vozdovac 2:1
16:00Radnicki Nis - Javor 1:2
16:00Zeleznicar Pancevo - Novi Pazar 3:1
18:00Radnik - Sp. Subotica 0:0

SRBSKO: Prva Liga - skupina o titul

17:00Graficar Beograd - OFK Belehrad 1:1
17:00Macva - Indjija 2:2
17:00Radnicki S. Mitrovica - Jedinstvo U. 0:1
17:00Smederevo - Tekstilac Odzaci 1:1

SRBSKO: Srpska Liga - Belgrade

11:00Prva Iskra - Buducnost Dobanovci 2:0
17:00Padinska Skela - Rad Belehrad 3:0
17:00Radnicki Obrenovac - Polet Dorcol 4:2
17:00Zemun - Brodarac 0:0

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Hajduk 1912 - Omladinac NB 0:3
17:00Jedinstvo SP - Becej 1:2
17:00Kikinda - Radnicki Zrenjanin 0:0
17:00Naftagas - Zeleznicar Indjija 1:1
17:00Sloven Ruma - 1. Maj Ruma 6:0

SRBSKO: Srpska Liga - East

17:00Jagodina - Timocanin 3:2
17:00OdloženéMesevo - Zitoradja -:-
17:00Paracin - Sindjelic 1:3
17:00Pcinja - SFS Borac 1:3

SRBSKO: Srpska Liga - West

17:00Borac 1926 - Real Podunavci 2:0
17:00Omladinac Zablace - Zlatibor Cajetina 0:3
17:00Sloga Petrovac - FAP 2:2
17:00Sloga Pozega - Polet Ljubic 2:3
17:00Takovo - Buducnost Krusik 1:1
17:00Tutin - Loznica 2:0

SURINAM: SML

01:00Inter Moengotapoe - Voorwaarts 0:0
22:30Robinhood - Flora -:-

SVÄTÝ TOMÁŠ A PRINCOV OSTROV: Campeonato Nacional

17:00OdloženéCD Guadalupe - Caixao Grande -:-
17:00OdloženéJuba - Palmar -:-
17:00OdloženéPraia Cruz - Vitoria do Riboque -:-

SVET: Medzištátne zápasy - ženy

12:00Rakúsko U16 Ž - Írsko U16 Ž 1:2
17:00Portugalsko U16 Ž - Francúzsko U16 Ž 3:2

ŠKÓTSKO: Premiership - skupina o titul

13:30Celtic - St. Mirren 3:2
13:30Dundee FC - Kilmarnock 1:1
13:30Hearts - Rangers 3:3

ŠKÓTSKO: Championship - baráž o udržanie

18:30Inverness - Hamilton 2:3

ŠKÓTSKO: League Two - Boj o zostup - Play off

16:00Stranraer - East Kilbride 3:1pp

ŠPANIELSKO: LaLiga2

14:00Andorra - Burgos CF 1:0
16:15Huesca - Racing Santander 0:3
16:15Leganes - Gijón 2:1
21:00Eldense - Levante 0:0
21:00Tenerife - Amorebieta 0:1

ŠPANIELSKO: Primera RFEF - Group 1

17:00R. Sociedad B - Dep. La Coruña 1:1
19:00Arenteiro - Celta Vigo B 1:1
19:00Barcelona B - Gimnastic 1:2
19:00Cornella - Cultural Leonesa 1:2
19:00Rayo Majadahonda - Unionistas 0:0
19:00R. Union - Fuenlabrada 2:1
19:00Sabadell - Ponferradina 1:0
19:00SD Logrones - Lugo 2:1
19:00Sestao - Tarazona 1:1
19:00Teruel - Osasuna B 2:3

ŠPANIELSKO: Primera RFEF - Group 2

19:00Algeciras - Castellon 1:1
19:00Ceuta - Atl. Madrid B 4:0
19:00CF Intercity - Real Madrid B 0:1
19:00Granada B - Huelva 2:1
19:00Linares - Alcoyano 1:0
19:00Málaga - Antequera 3:0
19:00Melilla - Baleares 2:0
19:00Murcia - Merida AD 1:1
19:00Sanluqueno - San Fernando 0:1
19:00UD Ibiza - Cordoba 1:1

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - víťazi play-off

17:00San Sebastian Reyes - Rayo Cantabria 1:0pp
18:00Barakaldo - Atl. Paso 1:0

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Group 1 - play-off

16:30Sarriana - Gran Pena 0:0

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 3 - play-off

18:30Atletico Albericia - Torina 1:2

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 4 - play-off

18:00SD Deusto - Beasain 1:0
18:30Portugalete - Basconia 2:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 6 - play-off

18:30Atzeneta - Ontinyent 1931 1:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 8 - play-off

18:00Atl. Astorga - Salamanca 0:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 11 - play-off

18:00Platges de Calvia - Poblense 0:0
19:15Manacor - Mallorca B 1:0

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 12 - play-off

12:30Panaderia - Lanzarote 1:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 13 - play-off

20:00Lorca Deportiva - Real Murcia B 0:1

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 15 - play-off

17:00Huarte - Cortes 1:0
18:00Pena - CD Ardoi 0:1

ŠPANIELSKO: Copa de la Reina - ženy

19:00Real Sociedad Ž - Barcelona Ž 0:8

ŠVAJČIARSKO: Superliga - skupina o udržanie

18:00Grasshoppers - Bazilej 0:1
18:00Lausanne Ouchy - Lausanne 0:4
18:00Yverdon - Luzern 3:1

ŠVAJČIARSKO: Promotion League

16:00Bazilej II - Biel 0:0
16:00Breitenrain - Lugano II 1:2
16:00Bulle - Kriens 3:1
16:00Luzern II - Bruhl SG 1:1
16:00Paradiso - Bavois 2:0
16:00Rapperswil - Etoile-Carouge 3:1
16:00St. Gallen II - Cham 1:1
16:00Young Boys II - Delemont 3:1
16:00Zürich II - Servette U21 0:0

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 1

16:00Coffrane - Lausanne II 0:1
16:00Monthey - Terre Sainte 4:1
16:00Oberwallis Naters - Echallens 4:2
16:00Pully - Chenois 1:0
16:00Sarraz-Ecleplens - Meyrin 0:2
16:00Sion II - La Chaux-De-Fonds 6:2
16:00Vevey - Grand-Saconnex 2:0

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 2

16:00Bassecourt - Solothurn 4:4
16:00Dietikon - Muri 3:1
16:00Koniz - Emmenbrucke 4:1
16:00Langenthal - Concordia 3:1
16:00Muttenz - Courtetelle 4:1
16:00Rotkreuz - Munsingen 2:4
16:00Schotz - Thun II 5:1
16:00Wohlen - Black Stars 2:3

ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 3

16:00Eschen - Wettswil-Bonstetten 1:1
16:00Freienbach - Mendrisio 2:0
16:00Grasshopper II - Taverne 1:2
16:00Hongg - YF Juventus 2:0
16:00Kosova - Kreuzlingen 2:1
16:00Linth - Gossau 3:1
16:00Uzwil - Tuggen 1:2
16:00Winterthur II - Balzers 4:1

ŠVAJČIARSKO: Super League - ženy - baráž o udržanie

19:00Sion Ž - Rapperswil Ž 0:4

ŠVAJČIARSKO: Super League - ženy - play-off

18:00Zürich Ž - Bazilej Ž 1:1

ŠVAJČIARSKO: Super League - ženy - zápasy o umiestnenie - play-off

12:30Grasshopper Ž - Aarau Ž 3:0
16:00St. Gallen Ž - Luzern Ž 5:0

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00Skövde - Östersund 1:0
15:00Degerfors - Orgryte 4:1
15:00Oddevold - Brage 1:1

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

16:00Karlstad - Stocksund 2:1
16:00Taby - Örebro Syr. 1:4

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

16:00Eskilsminne - Torslanda 0:3
16:00Falkenberg - Torns 5:0
16:00Oskarshamn - Angelholm 1:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

12:00Kiruna - Skellefteå 0:3
13:00IFK Ostersund - Boden 1:2
13:00Lucksta - IFK Luleå 4:0
14:00Froso - Algarna-Harnosand 3:2
15:00Taftea IK - Gottne 1:0
15:00Ytterhogdal - Team TG 0:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

14:00Kumla - Grebbestad 0:2
14:00Motala - Stenungsunds 3:3
16:00Gauthiod - Forward 1:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

13:00Gute - Sandvikens AIK 2:0
14:00Skiljebo - Hudiksvall 0:2
16:00Arlanda - Jarfalla 3:0
16:00IK Franke - Falu 0:2
17:00Enkopings SK - Dalkurd 8:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00Simrishamn - Nosaby 0:1
15:00IFK Berga - Osterlen 4:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

13:00Huddinge - Nacka FC 0:2
15:00Enskede - Sleipner 1:1
16:00Nykopings - BK Ljungsbro 4:2

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

12:00Qviding - Landvetter 5:1
13:30Savedalen - Ockero 3:3
14:00Husqvarna - Tord 2:1
15:00Jonsereds - Laholms 2:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

15:00AIK Ž - Hacken Ž 1:2
15:00Vittsjo Ž - Norrkoping Ž 1:2

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

13:00Alingsas Ž - Umeå IK Ž 3:0
13:00Malmö FF Ž - Sundsvall Ž 2:1
13:00Örebro Ž - Bollstanas Ž 1:0
15:00Jitex Ž - Mallbacken Ž 0:2
15:00Lidkoping Ž - Gamla Upsala Ž 2:2

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00Istaravshan - Vakhsh 2:1
17:00Barkchi Hisor - Regar-TadAZ 1:2

TAIWAN: Mulan Football League Women

09:00Kaohsiung Ž - Taoyuan Mars Ž 0:0
10:00Taichung Blue Ž - Taipei Bravo Ž 3:2
12:00Hualien Ž - Hang Yuan Ž 1:5

TALIANSKO: Serie B - play-off

20:30Catanzaro - Brescia 4:2pp

TALIANSKO: Serie C - Promotion - Play Offs

20:30Benevento - Triestina 2:1
20:30Carrarese - Perugia 1:2
20:30Casertana - Juventus U23 1:3
20:30Catania - Atalanta U23 0:1
21:00L.R. Vicenza - Taranto 0:0

TALIANSKO: Primavera 1

11:00Frosinone U19 - Juventus U19 0:0
13:00AS Rím U19 - Bologna U19 4:1
13:00Empoli U19 - Lazio U19 0:0
13:00Inter U19 - Atalanta U19 2:0

TALIANSKO: Primavera 2 - o udržanie

10:30Alessandria U19 - Crotone U19 3:1

TALIANSKO: Primavera 2 - play-off o postup

11:00Benevento U19 - AlbinoLeffe U19 1:0
14:00Neapol U19 - Udinese U19 2:3pen
15:00Benátky U19 - Pisa U19 2:1pen
15:00Parma U19 - Ascoli U19 1:2pp

TALIANSKO: Serie A - ženy - skupina o titul

15:00Sassuolo Ž - Juventus Ž 2:3

TALIANSKO: Serie A - ženy - skupina o udržanie

18:00AC Miláno Ž - Sampdoria Ž 3:1

TANZÁNIA: Federation Cup

14:30Coastal Union - Azam 0:3

THAJSKO: Thai League 1

13:00Muangthong - Chonburi 6:0
13:00Prachuap - Chiangrai 1:0
13:30Trat FC - Lamphun Warrior 2:2
14:00Uthai Thani - Buriram 0:2

THAJSKO: Thai League 2 - play-off o postup

13:00Nakhon Si - Rayong FC 1:1

TUNISKO: Pohár

15:30Ahly Sfaxien - Etoile Sahel 0:1

TURECKO: Super Lig

18:00Ankaragucu - Pendikspor 0:0
18:00Basaksehir - Trabzonspor 0:1
18:00Besiktas - Hatayspor 2:2
18:00Gaziantep - Karagumruk 3:1
18:00Kayserispor - Konyaspor 2:2
18:00Rizespor - Kasimpasa 0:0
18:00Samsunspor - Alanyaspor 1:1

TURKMÉNSKO: Yokary Liga

13:00Arkadag - Energetik 6:0
14:00Altyn Asyr - Kopetdag Asgabat 1:0
14:00Sagadam - Merw 3:0
15:00Nebitci - FC Asgabat 2:0

UGANDA: Premier League

14:00Busoga - BUL 0:3
14:00Kitara - Gadaffi 3:0
14:00Maroons - Kampala City 1:1
14:00NEC FC - Villa 0:2
14:00URA SC - Bright Stars 1:1
14:00Vipers - Mbarara City 4:1
14:00Wakiso Giants - UPDF 0:1

UKRAJINA: Premier League

14:30Dynamo Kyjev - Kryvbas 3:1

UKRAJINA: Persha Liga - skupina o postup

11:00Prykarpattya - Viktoria 1:0
12:00Ahrobiznes Volochysk - SC Poltava 3:1
12:00Epitsentr - Inhulets 1:3
12:00Karpaty Lviv - Livyi Bereg 3:3
12:00Kudrivka-Nyva - FSC Mariupol 1:1

UKRAJINA: Druha Liga

11:30Kudrivka - Karpaty Lviv 2 1:2
12:00Kremin 2 - Lokomotiv Kyjev 0:3
16:00VAST Mykolaiv - MFC Metalurh 2 -:-

UKRAJINA: U19 League

12:00Dnipro-1 U19 - Šachtar U19 0:2
12:00Dynamo Kyjev U19 - Kryvbas 2020 U19 6:1
12:00LNZ Cherkasy U19 - Zorya U19 0:3
12:00Metalist 1925 U19 - Zhytomyr U19 0:0
12:00Minaj U19 - Kolos Kovalivka U19 2:0
12:00Rukh Lviv U19 - Ch. Odesa U19 3:2
12:00Veres Rivne U19 - Oleksandriya U19 0:0
12:00Vorskla U19 - Obolon Kyjev U19 2:1

UKRAJINA: Championship Women - skupina o titul

11:00Kolos Kovalivka Ž - Vorskla Poltava Ž 0:0

UKRAJINA: Championship Women - skupina o udržanie

10:00Panthers FC Uman Ž - Mariupol Ž 4:0

URUGUAJ: Primera Division - Apertura

17:30Fenix - Progreso 1:0
20:00River Plate - Rampla Juniors 0:2
90+'Defensor Sp. - Penarol 0:1

URUGUAJ: Segunda Division

00:00La Luz - Montevideo City 0:1
15:00Rentistas - Cerrito 0:1
21:00Cooper - Oriental 1:1

USA: MLS

19:45Nashville SC - Atlanta Utd 1:1

USA: USL Championship

03:00Colorado Springs - Rhode Island 3:1
03:00El Paso - Memphis 1:2

USA: MLS Next Pro

02:15OdloženéNew York City II - Toronto FC II -:-
03:00Austin FC II - Sporting Kansas City II 3:2pen

USA: USL League One

01:30Charlotte Independ. - Union Omaha 1:4
04:30Central Valley Fuego - One Knoxville 0:2

USA: USL League Two

01:00Charlotte Eagles - Tobacco Road 4:0
01:00Kalamazoo FC - Lansing City 1:0
20:00Kings Hammer - Cleveland Force 1:1
20:00Philadelphia Lone Star - RC New Jersey 4:0
21:00Brooke House - Nona -:-
21:00Midwest United - Ann Arbor 3:0
21:00Northern Virginia - Patuxent -:-
22:00Christos - Virginia Marauders 3:0
23:00Project 51O - Almaden -:-
00:00New Mexico U23 - Flatirons -:-
00:00North Carolina FC U23 - Charlotte Independ. 2 -:-
00:00San Francisco City - Academica SC -:-
00:00Seacoast Utd Phantoms - AC Connecticut -:-
00:00West Virginia - Salem City -:-
00:30Morris Elite - Staten Island ASC -:-

USA: NISA

04:30Capo - Irvine Zeta 0:2

USA: NWSL - ženy

02:00Houston Dash Ž - Portland Thorns Ž 0:2
02:00North Carolina Courage Ž - Utah Royals Ž 1:0
04:30Bay FC Ž - San Diego Wave Ž 2:1

UZBEKISTAN: Super League

16:00Andijan - Metallurg Bekabad 1:1
16:00Qizilqum - Olympic 2:4

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular

22:00La Guaira - Inter de Barinas 2:1

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

21:00Nueva Esparta - Academia Anzoategui 0:1
22:00Yaracuyanos - Heroes de Falcon 1:2
90+'Maritimo - Fundacion AIFI 4:0

VIETNAM: V.League 1

12:00Song Lam Nghe An - Khanh Hoa 2:1
13:00Binh Dinh - Hai Phong 1:1
14:15Viettel - Nam Dinh 2:1

VIETNAM: V.League 2

12:00Da Nang - Phu Tho 3:0

WALES: Cymru Premier - Európska konferenčná liga UEFA - play off

15:45Caernarfon - Penybont 3:1

ZAMBIA: Superliga

13:00NAPSA Stars - Nkwazi 1:2
15:00Forest Rangers - Zesco Utd 0:0
15:00Mufulira - Konkola 1:0
15:00Mutondo Stars - Kabwe 1:1
15:00Prison Leopards - Green Eagles 2:0
15:00Red Arrows - Zanaco 1:0
15:00Trident - Power Dynamos 0:0

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Arenel Movers - Yadah 0:2
15:00Bikita Minerals - Chegutu Pirates 2:1
15:00Herentals - Bulawayo Chiefs 2:0
15:00Ngezi Platinum - TelOne 2:0
15:00Platinum - Hwange 3:1
15:00ZPC Kariba - Highlanders 1:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.