Futbal » 26.03.2024 » Všetky zápasy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
ÁZIA: Majstrovstvá sveta - Kvalifikácia - druhá fáza
09:00ZrušenéSeverná Kórea - Japonsko -:-09:45Libanon - Austrália 0:5
10:30Bangladéš - Palestína 0:1
12:00Filipíny - Irak 0:5
13:00Čína - Singapur 4:1
13:00Vietnam - Indonézia 0:3
13:30Thajsko - Južná Kórea 0:3
14:30India - Afghanistan 1:2
15:00Kirgizsko - Taiwan 5:1
15:00Malajzia - Omán 0:2
15:30Uzbekistan - Hongkong 3:0
16:00Tadžikistan - Saudská Arábia 1:1
16:00Turkménsko - Irán 0:1
20:00Bahrajn - Nepál 3:0
20:00Jemen - Spojené arabské emiráty 0:3
20:00Jordánsko - Pakistan 7:0
20:00Kuvajt - Katar 1:2
20:00Sýria - Mjanmarsko 7:0
EURÓPA: EURO - Kvalifikácia - baráž o postup
18:00Gruzínsko - Grécko 1:0pen20:45Ukrajina - Island 2:1
20:45Wales - Poľsko 0:1pen
EURÓPA: UEFA Liga Národov - League C - Play Out
18:00Litva - Gibraltar 1:0SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Majstrovstvá sveta - Kvalifikácia - prvá fáza
20:00Britské Panenské ostrovy - Americké Panenské ostrovy 1:0pen00:00Turks & Caicos - Anguilla 1:2pen
AFRIKA: Africký pohár národov - Kvalifikácia - základné skupiny
14:00Eswatini - Somálsko 2:216:00Maurícius - Čad 1:2
17:00Libéria - Džibutsko 0:0
20:00Južný Sudán - Svätý Tomáš a Princov ostrov 0:0
ANGLICKO: National League
20:45Altrincham - Wealdstone 4:120:45Gateshead - Hartlepool 7:1
20:45Solihull Moors - Southend 0:3
ANGLICKO: National League - sever
20:45Banbury - South Shields 0:320:45Peterborough Sports - Warrington 1:3
20:45Southport - Bishop's Stortford 4:1
20:45Spennymoor - Scunthorpe 1:0
ANGLICKO: National League - juh
20:45Truro - Dartford 0:020:45Weston-super-Mare - Farnborough 0:3
ANGLICKO: NPL Premier Division
20:45Ashton Utd - Macclesfield 0:220:45Whitby - FC United 1:2
ANGLICKO: Southern League Central Division
20:45Coalville - Mickleover 1:0ANGLICKO: Southern League South Division
20:45NedohranéHanwell Town - Sholing 1:120:45Plymouth Parkway - Didcot 2:1
20:45Poole - Hungerford 1:2
20:45OdloženéTiverton - Winchester -:-
ANGLICKO: Isthmian League Premier Division
20:45Bognor Regis - Wingate & Finchley 2:220:45Hornchurch - Concord 1:0
20:45Cheshunt - Margate 0:1
20:45Potters Bar - Dulwich Hamlet 1:2
ANGLICKO: Professional Development League
14:00Barnsley U21 - Watford U21 1:214:00Fleetwood U21 - Charlton U21 0:5
15:00Coventry U21 - Bristol City U21 0:0
15:00Peterborough U21 - Ipswich U21 2:1
18:00Sheffield Utd U21 - Millwall U21 0:3
20:00Hull U21 - Colchester U21 4:1
ANTIGUA A BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Willikies - John Hughes 0:1ARGENTÍNA: Primera Nacional
23:00Ferro - All Boys 2:200:30Club A. Guemes - Racing Cordoba 0:1
00:50Atletico Atlanta - Nueva Chicago 0:0
01:00Atl. Rafaela - Brown Adrogue 0:0
01:00Estudiantes Rio Cuarto - CA Mitre 0:0
01:00Chaco For Ever - Def. de Belgrano 3:0
01:45Colon - Gimnasia y Tiro 1:0
ARGENTÍNA: Torneo Federal
00:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas 1:0ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
23:00Midland - Argentino de Merlo 0:1ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Belgrano Zarate - Estrella Del Sur 1:319:30Defensores de Glew - Nautico Hacoaj 0:2
19:30Deportivo Metalurgico - Ezeiza 0:1
ARGENTÍNA: Copa Argentina
23:30Platense - Olimpo 1:0penARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza
19:00Argentinos Jrs 2 - Racing Club 2 2:219:00Estudiantes 2 - Defensa y Justicia 2 2:1
19:00Instituto 2 - Velez Sarsfield 2 2:2
ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura
15:00Platense Ž - Racing Club Ž 1:119:00UAI Urquiza Ž - CA Estudiantes Ž 0:1
ARUBA: Division di Honor - baráž o udržanie
00:00Real Koyari - La Fama 1:602:00Bubali - Unistars 0:1
AUSTRÁLIA A OCEÁNIA: OFC Nations Cup - Kvalifikácia
02:00Cookove ostrovy - Tonga 1:0ÁZIA: WAFF Championship U23
18:00Egypt U23 - Saudská Arábia U23 2:3pen21:00Austrália U23 - Južná Kórea U23 2:3pen
ÁZIA: WAFF Championship U23 - o 5. až 8. miesto
18:00Spojené arabské emiráty U23 - Thajsko U23 0:121:00Irak U23 - Jordánsko U23 1:3
BRAZÍLIA: Acreano - prvá fáza
22:00Nauas EC - Sao Francisco FC 0:200:00Humaita - Placido de Castro 1:0
BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Santana EC - Independente AP 1:1BRAZÍLIA: Amazonense - druhá fáza
20:45Unidos do Alvorada - Amazonas 0:2BRAZÍLIA: Cearense 2
00:00Guarani de Juazeiro - Pacatuba 2:0BRAZÍLIA: Gaucho - play-off
01:45Internacional - Juventude 1:2penBRAZÍLIA: Goiano - play-off
23:30Atletico GO - Goiania 3:1BRAZÍLIA: Mineiro - baráž o udržanie
23:30Ipatinga - Patrocinense 3:0BRAZÍLIA: Roraimense - prvá fáza
00:00Real Sao Luiz - GAS 1:2BRAZÍLIA: Copa Alagoas - play-off
00:00Murici AL - CSA 0:3BRAZÍLIA: Brasileiro ženy
00:00Flamengo Ž - Corinthians Ž 2:3ČILE: Primera División
23:00U. De Čile - Cobresal 2:2ČILE: Segunda Division
23:00Dep. Concepcion - Dep. Linares 2:101:00Concon National - D. Puerto Montt 0:3
DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie
14:30OdloženéCeleste - Etoile de Kivu -:-14:30OdloženéGroupe Bazano - Blessing -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza
01:00Orense - Emelec 1:1EURÓPA: EURO U21 - Kvalifikácia
12:00Arménsko U21 - Rumunsko U21 0:113:00Azerbajdžan U21 - Ukrajina U21 0:3
14:00Gibraltar U21 - Gruzínsko U21 0:2
14:00Severné Macedónsko U21 - Švédsko U21 0:2
15:00Čierna Hora U21 - Fínsko U21 1:2
15:00Grécko U21 - Andora U21 1:0
15:00Kazachstan U21 - Maďarsko U21 0:3
15:00Poľsko U21 - Bulharsko U21 0:1
17:00Albánsko U21 - Švajčiarsko U21 1:3
17:00Nórsko U21 - San Maríno U21 4:0
17:30Česko U21 - Island U21 4:1
18:00Dánsko U21 - Litva U21 3:0
18:00Nemecko U21 - Izrael U21 2:0
18:00Rakúsko U21 - Cyprus U21 2:2
18:00Srbsko U21 - Severné Írsko U21 1:2
18:15Taliansko U21 - Turecko U21 1:1
18:30Portugalsko U21 - Chorvátsko U21 5:1
19:00Španielsko U21 - Belgicko U21 1:0
20:00Anglicko U21 - Luxembursko U21 7:0
EURÓPA: EURO U19 - Kvalifikácia - druhá fáza
12:00Rakúsko U19 - Španielsko U19 1:212:00Slovinsko U19 - Kosovo U19 2:0
14:00Lotyšsko U19 - Severné Macedónsko U19 1:1
14:00Nemecko U19 - Turecko U19 2:0
14:00Rumunsko U19 - Chorvátsko U19 1:0
14:00Ukrajina U19 - Švajčiarsko U19 3:0
14:30Česko U19 - Škótsko U19 2:0
14:30Taliansko U19 - Gruzínsko U19 5:0
15:00Izrael U19 - Nórsko U19 0:2
16:00Dánsko U19 - Portugalsko U19 2:0
16:00Grécko U19 - Srbsko U19 3:3
19:00Belgicko U19 - Holandsko U19 3:2
19:00Čierna Hora U19 - Bosna a Hercegovina U19 2:3
19:00Litva U19 - Francúzsko U19 2:0
EURÓPA: EURO U17 - Kvalifikácia - druhá fáza
11:00Bulharsko U17 - Wales U17 1:211:00Rumunsko U17 - Švédsko U17 1:1
12:00Belgicko U17 - Holandsko U17 2:2
12:00Írsko U17 - Chorvátsko U17 0:5
12:00Nemecko U17 - Portugalsko U17 2:3
12:00Taliansko U17 - Fínsko U17 2:2
14:00Bosna a Hercegovina U17 - Bielorusko U17 3:1
14:00Česko U17 - Poľsko U17 1:2
14:00Dánsko U17 - Gruzínsko U17 7:0
14:00Srbsko U17 - Turecko U17 3:0
17:00Nórsko U17 - Slovinsko U17 2:1
17:00Rakúsko U17 - Španielsko U17 3:1
20:00Francúzsko U17 - Anglicko U17 2:1
20:00Severné Írsko U17 - Maďarsko U17 3:1
EURÓPA: Elitná liga U20
15:00Česko U20 - Anglicko U20 1:317:00Rumunsko U20 - Poľsko U20 1:1
FRANCÚZSKO: National
19:00Avranches - Villefranche 1:319:00GOAL FC - Sochaux 2:2
IZRAEL: Liga Alef South
14:30Nordia Jerusalem - H. Bnei Lod 1:0JAMAJKA: Premier League
23:00Humble Lions - Lime Hall Academy 6:001:30Tivoli - Harbour View 1:0
JUŽNÁ AMERIKA: Majstrovstvá J. Ameriky U17 - ženy - finálová skupina
00:30Paraguaj U17 Ž - Kolumbia U17 Ž 0:0KOLUMBIA: Primera B - Apertura
00:00Orsomarso - Inter Palmira 4:200:30Boca Juniors - Atletico F.C. 0:1
21:30Huila - Quindio 1:0
22:00Real Cartagena - Barranquilla 1:1
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Sporting San Jose 1:2KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Ad Aserri - Guadalupe 1:102:00Antioquia - Cofutpa 0:5
MAROKO: Coupe du Trone
23:00USM Oujda - FUS Rabat 3:1ppMEXIKO: Liga Premier Serie A
03:00NedohranéLa Piedad - Petroleros Salamanca 0:200:00Mexicali - Gavilanes de Matamoros 0:1
MEXIKO: Liga MX Women - Clausura
00:00Necaxa Ž - Juarez Ž 1:402:00Pachuca Ž - Santos Laguna Ž 4:0
NEMECKO: Regionálna liga severovýchod
19:00Lokomotive Lipsko - Jena 2:0PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - skupina o titul
18:00Torreense U23 - Vizela U23 1:0PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - skupina o udržanie
12:00Farense U23 - Portimonense U23 5:1RAKÚSKO: Niederosterreich
20:00Ortmann - Gloggnitz 1:2SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Championship
20:45Dundela - Ballyclare 1:120:45Portadown - Knockbreda 2:0
SLOVENSKO: 1. liga - ženy
19:00Slovan Bratislava Ž - Myjava Ž 1:1SRBSKO: Prva Liga
15:00Radnicki S. Mitrovica - OFK Belehrad 0:115:00Smederevo - Graficar Beograd 1:2
SVET: Medzištátne zápasy
23:00Guinea-Bissau - Sudán 2:123:00Maroko U16 - Nigéria U16 3:5
03:00Mexiko U23 - Argentína U23 3:0
11:30Slovensko U19 - Írsko U19 1:3
12:00Chorvátsko U18 - Švajčiarsko U18 1:2
13:00Malawi - Zambia 1:2
14:00Moldavsko U19 - Estónsko U19 2:1
14:00Portugalsko U20 - Dánsko U20 1:4
15:00Moldavsko - Kajmanské ostrovy 4:0
16:00Portugalsko U18 - Dánsko U18 0:1
16:00Zimbabwe - Keňa 1:3
17:00Uganda - Ghana 2:2
18:00Fínsko - Estónsko 2:1
18:00Lotyšsko - Lichtenštajnsko 1:1
18:00ZrušenéTurecko U18 - Severné Macedónsko U18 -:-
18:30Argentina U16 - Saudská Arábia U16 5:0
18:30Česko U16 - Wales U16 2:0
18:30Francúzsko U16 - Pobrežie Slonoviny U16 2:2
18:30Japonsko U16 - Mexiko U16 0:1
19:00Maďarsko - Kosovo 2:0
19:00Malta - Bielorusko 0:0
19:00Maroko U23 - Wales U21 2:0
19:00Nórsko - Slovensko 1:1
19:30Katar U23 - Uzbekistan U23 1:2
19:30Saudská Arábia U23 - Čína U23 2:0
20:00Brunej - Vanuatu 3:2
20:00Česko - Arménsko 2:1
20:00Kambodža - Guyana 1:4
20:15Dánsko - Faerské ostrovy 2:0
20:30Rumunsko - Kolumbia 2:3
20:30Senegal - Benin 1:0
20:30Uruguaj - Pobrežie Slonoviny 1:2
20:45Anglicko - Belgicko 2:2
20:45Írsko - Švajčiarsko 0:1
20:45Luxembursko - Kazachstan 2:1
20:45Nemecko - Holandsko 2:1
20:45Rakúsko - Turecko 6:1
20:45Slovinsko - Portugalsko 2:0
20:45Škótsko - Severné Írsko 0:1
21:00Egypt - Chorvátsko 2:4
21:00Francúzsko - Čile 3:2
21:00Nový Zéland - Tunisko 0:1pen
21:30Španielsko - Brazília 3:3
22:00Alžírsko - Južná Afrika 3:3
22:00Alžírsko U20 - Mauretánia U20 3:1
22:00ZrušenéArgentína - Nigéria -:-
22:00Mali - Nigéria 2:0
22:00Maroko U18 - Gruzínsko U18 2:2
22:30Maroko U20 - USA U19 1:0
23:00Maroko - Mauretánia 0:0
23:00Niger - Burkina Faso 1:1
23:00Togo - Líbya 1:1
00:30Paraguaj U23 - Dominikánska Republika U23 1:2
SVET: Prípravné zápasy
11:00Basaksehir (Tur) - Tuzlaspor (Tur) 4:112:00FC Kodaň (Den) - B.93 (Den) 3:2
13:00Västerås SK (Swe) - Degerfors U21 (Swe) 0:0
14:00Samsunspor (Tur) - Corum (Tur) 6:1
15:00Basaksehir (Tur) - Kocaelispor (Tur) 5:2
16:30AIK Štokholm (Swe) - Vålerenga (Nor) 4:0
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 15
20:00Burlades - Huarte 0:320:00Ezcabarte - Lagunak 3:1
TALIANSKO: Serie C - skupina A
16:15Triestina - Alessandria 3:1UGANDA: Big League
14:00Kaaro Karungi - Mbale Heroes 2:1UKRAJINA: Championship Women - skupina o titul
11:00Ladomir Ž - Zhytlobud-1 Ž 0:7USA: NISA
22:00OdloženéGeorgia Lions - Irvine Zeta -:-22:00OdloženéMichigan Stars - Capo -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
12:30Aral - Kokand 1912 1:3Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.