Futbal » 19.06.2024 » Všetky zápasy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
EURÓPA: EURO
15:00Chorvátsko - Albánsko -:-18:00Nemecko - Maďarsko -:-
21:00Škótsko - Švajčiarsko -:-
ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
20:00Argentino de Rosario - Sportivo Barracas -:-20:00Central Ballester - Central Cordoba -:-
20:00Claypole - Puerto Nuevo -:-
20:00Def. de Cambaceres - Club Lujan -:-
20:00Deportivo Paraguayo - Yupanqui -:-
20:00Juventud Unida S. M. - Lugano -:-
20:00Leandro N. Alem - Mercedes -:-
20:00Real Pilar - Berazategui -:-
20:00Victoriano A. - Deportivo Muniz -:-
20:05Deportivo Espanol - Ituzaingo -:-
AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW
12:00Edgeworth E. - Maitland -:-AUSTRÁLIA: NPL NSW
11:30Marconi - Rockdale Ilinden -:-AUSTRÁLIA: Northern NSW State League
12:00Kahibah - West Wallsend -:-12:00Singleton Strikers - Wallsend Red Devils -:-
12:00South Cardiff - Toronto Awaba Stags -:-
AUSTRÁLIA: NSW League One
11:50SD Raiders - Rydalmere Lions -:-AUSTRÁLIA A OCEÁNIA: OFC Nations Cup
06:00Papua-Nová Guinea - Tahiti -:-09:00Samoa - Fidži -:-
BENIN: Ligue 1 - skupina o titul
17:00ASPAC - AS Sobemap -:-17:00Dadje - Cavaliers -:-
17:00Damissa - Dynamo Abomey -:-
17:00Dragons - Coton FC -:-
17:00Espoir - Bani Ganse -:-
17:00JS Pobe - AS Cotonou -:-
17:00Requins - Ayema -:-
17:00Takunnin - FC Loto -:-
BHUTÁN: Premier League
12:00RTC - Phuentsholing Heroes -:-BIELORUSKO: Pohár
15:00Baranovici - Smorgon -:-15:00Belshina - FC Minsk -:-
15:00BumProm Gomel - Slavia Mozyr -:-
15:00DMedia - BATE -:-
15:00Energetik-BGU - Slutsk -:-
15:00FC Slonim - Dynamo Brest -:-
15:00Krumkachy - Dnepr Mogilev -:-
15:00Lida - Vitebsk -:-
15:00Maxline - Naftan -:-
15:00Niva Dolbizno - Gomel -:-
15:00Orsha - Arsenal Dzyarzhynsk -:-
15:00Volna Pinsk - Šachťor Soligorsk -:-
17:00Miory - Din. Minsk -:-
19:00Uni Minsk - Neman -:-
BRAZÍLIA: Serie A
00:00Atletico GO - Criciuma -:-00:00Botafogo RJ - Athletico-PR -:-
BRAZÍLIA: Serie B
00:00Guarani - Ituano -:-02:00Novorizontino - Amazonas -:-
02:30Paysandu - CRB -:-
00:00Santos - Goias -:-
BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza
01:00Sao Bernardo - Sampaio Correa -:-00:00Ferroviario - EC Sao Jose -:-
BRAZÍLIA: Serie D
00:00Tocantinopolis - Maranhao -:-00:30Democrata SL - Portuguesa RJ -:-
00:30Hercilio Luz - Avenida -:-
BRAZÍLIA: Amapaense - play-off
01:15Oratorio - Independente AP -:-BRAZÍLIA: Baiano 2
20:00Leonico - Grapiuna -:-20:00Porto SC - Feirense -:-
00:00Fluminense de Feira - SSA -:-
00:00Jacobinense - Colo C. -:-
BRAZÍLIA: Carioca 2
19:45Audax RJ - Cabofriense -:-BRAZÍLIA: Gaucho 2
20:00EC Cruzeiro - Frederiquense -:-20:00Futvida - GE Bage -:-
20:00Lajeadense - Pelotas -:-
20:00Sao Gabriel - Inter Santa Maria -:-
00:00GE Gloria - Gaucho -:-
00:00Monsoon - Aimore -:-
00:30Passo Fundo - Veranopolis -:-
BRAZÍLIA: Paraense B2
15:00Amazonia IFC - Belenense -:-15:00Fonte Nova - Venus -:-
BRAZÍLIA: Copa Espirito Santo - prvá fáza
00:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste -:-BRAZÍLIA: Brasileiro U20
23:00Fluminense U20 - Flamengo U20 -:-01:15Sao Paulo U20 - Santos U20 -:-
20:00America Mineiro U20 - Goias U20 -:-
20:00Athletico-PR U20 - Atletico-MG U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - Cuiaba U20 -:-
22:00OdloženéGremio U20 - Internacional U20 -:-
BRAZÍLIA: Acreano U20
00:00Sao Francisco U20 - Santa Cruz U20 -:-BRAZÍLIA: Alagoano U20
20:00ASA U20 - CSE U20 -:-20:00Sao Sebastiao U20 - Flamengo do Ipiranga U20 -:-
BRAZÍLIA: Catarinense U20
20:00Criciuma U20 - Barra FC U20 -:-BRAZÍLIA: Cearense U20
20:00Crato U20 - Acopiara U20 -:-20:00Terra e Mar U20 - Ferroviario U20 -:-
BRAZÍLIA: Matogrossense U20
21:00Operario FC U20 - Mixto U20 -:-22:00Dom Bosco U20 - Academia U20 -:-
BRAZÍLIA: Sergipano U20
20:00America SE U20 - Dorense U20 -:-20:00Confianca U20 - Sergipe U20 -:-
20:00Falcon U20 - Olimpico EC U20 -:-
20:00Lagarto U20 - Atletico Gloriense U20 -:-
BRAZÍLIA: Paulista ženy
23:00Ferroviaria Ž - Marilia Ž -:-ČILE: Pohár
01:00Dep. Concepcion - Dep. Linares -:-01:00San Luis - Everton -:-
01:00Seminario - Magallanes -:-
23:30Concon National - S. Wanderers -:-
ČÍNA: FA Cup
10:00Ganzhou Ruishi - Nantong Zhiyun -:-10:00Langfang Glory City - Qingdao Hainiu -:-
DÁNSKO: Danish Cup Women
18:00Brøndby Ž - Nordsjaelland Ž -:-DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF
22:00Universidad O&M - San Cristobal -:-22:00Vega Real - Delfines Del Este -:-
00:00Atletico Pantoja - Atlantico -:-
EGYPT: Premier League
18:00Baladiyat El Mahalla - Pyramids -:-18:00Ceramica Cleopatra - Future FC -:-
EKVÁDOR: Serie B
22:00Guayaquil City - Gualaceo -:-22:00Leones del Norte - Chacaritas -:-
22:00Vargas Torres - San Antonio -:-
ESTÓNSKO: Meistriliiga
17:00Narva - Kuressaare -:-17:00Nomme Utd - Levadia -:-
18:00Flora - Tammeka -:-
ESTÓNSKO: Pohár
18:00Tallinna Kalev III - Tabasalu -:-FAERSKÉ OSTROVY: Pohár
18:30B36 Torshavn - TB Tvoroyri -:-19:30Vikingur - HB Torshavn -:-
FÍNSKO: Veikkausliiga
20:00Ekenas - Mariehamn -:-20:00Haka - Inter Turku -:-
20:00HJK - KuPS -:-
20:00Ilves - SJK -:-
20:00Lahti - Gnistan -:-
20:00VPS - Oulu -:-
FÍNSKO: Ykkosliiga
17:30JIPPO - Mikkeli -:-17:30KaPa - Jaro -:-
18:00SalPa - JaPS -:-
18:00TPS Turku - PK-35 -:-
FÍNSKO: Ykkonen
17:30Jazz Pori - Klubi 04 -:-17:30OLS Oulu - EPS -:-
17:30Rovaniemi - KPV -:-
17:30Vaajakoski - Atlantis -:-
FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A
17:30MyPa - Futura -:-17:30PEPO - GrIFK -:-
19:00Kiffen - Lahden Reipas -:-
FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B
17:30P-Iirot Rauma - TPV -:-17:30VJS - Inter Turku 2 -:-
FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C
18:00JBK - Kuopion Elo -:-18:00JPS Jyvaskyla - SJK Akatemia 2 -:-
18:00Narpes Kraft - Hercules -:-
18:00OTP - GBK Kokkola -:-
18:00TP-47 - OPS -:-
FÍNSKO: Suomen Cup Women
16:00Espoo U18 Ž - HPS Ž -:-17:00Kiffen Ž - EPS U18 Ž -:-
17:15Honka U18 Ž - KTP Ž -:-
17:30HJK U18 Ž - Futura Ž -:-
17:30PIF Pargas Ž - Apollo Ž -:-
18:00HauPa II Ž - RoPS Rovaniemi Ž -:-
18:00HJS Ž - TPS Ž -:-
18:30Apassit Ž - Aland Utd Ž -:-
18:30Palokka Ž - JyPK Ž -:-
19:05Valtti Ž - Honka Ž -:-
IRAK: Stars League
15:45Al Naft - Newroz -:-15:45Erbil - Naft Missan -:-
18:30Al Talaba - Duhok -:-
18:30Naft Al-Basra - Al Quwa Al Jawiya -:-
18:30Zakho - Al Shorta -:-
ISLAND: Besta deild karla
21:15Breidablik - Akureyri -:-ISLAND: Division 1
21:15Grotta - Njardvik -:-JAPONSKO: J1 League
12:00Yokohama M. - Hirošima -:-JUŽNÁ AFRIKA: Premier League - skupina o udržanie
15:00Richards Bay - Baroka -:-JUŽNÁ KÓREA: Pohár
12:00Bucheon - Gwangju -:-12:00Gimpo FC - Jeonbuk -:-
12:00Incheon - Gimcheon Sangmu -:-
12:00Pohang - Suwon Bluewings -:-
12:00Seongnam - Cheongju Jikji -:-
12:00Ulsan HD - Gyeongnam -:-
12:30Daejeon - Jeju -:-
12:30Soul - Gangwon -:-
KAZACHSTAN: Pohár - play-off
14:00Atyrau - Tobol -:-17:00Yelimay Semey - Aktobe -:-
KEŇA: Premier League
14:00Gor Mahia - Talanta FC -:-14:00Kakamega Homeboyz - Muranga -:-
14:00Kariobangi Sharks - Ulinzi Stars -:-
14:00Leopards - KCB -:-
14:00Nairobi City - Sofapaka -:-
14:00Nzoia Sugar - Muhoroni Youth -:-
14:00Police FC - Bandari -:-
14:00Posta Rangers - Tusker -:-
14:00Shabana - Bidco United -:-
KOLUMBIA: Liga Women - skupina o postup
02:00Atl. Nacional Ž - Ind. Medellin Ž -:-23:00Alianza Ž - Santa Fe Ž -:-
LITVA: A Lyga
17:00Transinvest - FK Panevezys -:-18:30Dziugas Telsiai - Zalgiris -:-
19:00Suduva - Kauno Zalgiris -:-
MAURÍCIUS: Super League
16:30Port Louis - Pamplemousses -:-MJANMARSKO: MNL League Cup - play-off
11:30Yangon Utd - Shan Utd -:-NIGER: Super Ligue
17:30ASGNN - Liberte -:-NIGÉRIA: NPFL
16:00Doma United - Sunshine Stars -:-NIGÉRIA: Federation Cup
17:00Abia Warriors - Kano -:-17:00Kebbi - El Kanemi -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 2
10:00Yenisey 2 - Dynamo Vologda -:-14:00Rodina Moskva U21 - Sp. Moskva 2 -:-
15:00Baltika 2 - Saturn Ramenskoye -:-
16:30Zvezda Petrohrad - Zenit 2 -:-
17:00Tver - Dynamo Petersburg -:-
17:00Vladimir - Chertanovo M. -:-
17:00Znamya Truda - Dynamo Moskva 2 -:-
17:30Luki-Energiya - Irkutsk -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 3
09:00Sakhalin - Chimki 2 -:-11:00Dynamo Vladivostok - Kolomna -:-
12:00FK Strogino Moscow - Kosmos -:-
13:00SKA Khabarovsk 2 - Salyut-Belgorod -:-
17:00Kvant - Ryazan -:-
17:00Spartak Tambov - Penza -:-
SOMÁLSKO: National league
14:30Jeenyo - Mogadishu City -:-SVET: Prípravné zápasy
14:00Borac Banja Luka (Bih) - Celje (Slo) -:-14:00Egnatia (Alb) - Ružomberok (Svk) -:-
15:00GAIS (Swe) - Halmstad (Swe) -:-
15:00RB Lipsko (Ger) - Erfurt (Ger) -:-
17:00NK Ormoz (Slo) - Maribor (Slo) -:-
17:00Novy Bor (Cze) - Mladá Boleslav (Cze) -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
19:00Torns - Angelholm -:-19:00Torslanda - Norrby -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
19:00Lucksta - Algarna-Harnosand -:-19:30Boden - IFK Luleå -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
19:30Vanersborgs FK - Herrestads AIF -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
19:00IFK Hassleholm - IFK Trelleborg -:-19:00Lodde - Osterlen -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
19:30BK Ljungsbro - Haninge -:-19:30Enskede - IFK Eskilstuna -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
19:00Ockero - Landvetter -:-ŠVÉDSKO: Svenska Cupen - kvalifikácia
18:00Dalkurd - Sollentuna -:-19:15Forward - FBK Karlstad -:-
ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy
19:00Malmö FF Ž - Jitex Ž -:-TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - baráž o udržanie
17:30Gabes - Jendouba Sport -:-17:30Marsa - Soliman -:-
TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - skupina o titul
16:00Club Africain - Etoile Sahel -:-16:00CS Sfaxien - Esperance Tunis -:-
16:00Monastir - Stade Tunisien -:-
USA: USL Championship
04:30Las Vegas Lights - Colorado Springs -:-USA: MLS Next Pro
21:00New York City II - Orlando City B -:-USA: USL League Two
00:00AC Connecticut - Vermont Green -:-00:00Ironbound SC - Staten Island ASC -:-
00:00Seacoast Utd Phantoms - Boston Bolts -:-
00:00Union FC Macomb - Ann Arbor -:-
01:00Brevard SC - Florida Elite -:-
01:00Lansing City - Michiana Lions -:-
01:00Pathfinder - Western Mass Pioneers -:-
01:00Toledo Villa - Kings Hammer -:-
02:00Chicago City - River Light -:-
02:00Patuxent - Charlottesville Blues -:-
03:00Tennessee - Southern Soccer Academy -:-
19:00CISA - Utah Avalanche -:-
22:30Long Island - Westchester -:-
23:00Swan City - Miami -:-
00:00Charlotte Independ. 2 - West Virginia -:-
00:00North Carolina FC U23 - Salem City -:-
UZBEKISTAN: Super League
17:00Termez Surkhon - Metallurg Bekabad -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Buxoro - Aral -:-15:00Xorazm Urganch - Mashal Muborak -:-
VENEZUELA: Copa Venezuela
22:00Dynamo Puerto - Monagas -:-22:00Frontera - Dep. Tachira -:-
22:00Fundacion AIFI - Angostura -:-
22:00Inter de Barinas - Estudiantes M. -:-
22:00La Guaira - Maritimo -:-
22:00Miranda - Metropolitanos -:-
22:00Portuguesa - Academia Rey -:-
22:00Puerto Cabello - Carabobo -:-
22:00Rayo Zuliano - Heroes de Falcon -:-
22:00Universidad Central - Nueva Esparta -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Quang Nam - Song Lam Nghe An -:-13:00Thanh Hoa - Khanh Hoa -:-
14:15Viettel - Ho Chi Minh -:-
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.