Futbal » 02.04.2024 » Všetky zápasy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
ANGLICKO: Premier League
19:30Newcastle - Everton -:-19:30Nottingham - Fulham -:-
19:45Bournemouth - Crystal Palace -:-
19:45Burnley - Wolves -:-
20:15West Ham - Tottenham -:-
SLOVENSKO: Slovnaft Cup
15:00ŠK Odeva Lipany - Ružomberok -:-ANGLICKO: League One
20:00Portsmouth - Derby -:-ANGLICKO: League Two
19:45Doncaster - Wrexham -:-ANGLICKO: Southern League South Division
19:45Beaconsfield Town - Hanwell Town -:-ANGLICKO: Professional Development League
12:00Sheffield Wed U21 - Wigan U21 -:-13:00OdloženéBristol City U21 - Fleetwood U21 -:-
14:00Watford U21 - Swansea U21 -:-
19:00Birmingham U21 - Crewe U21 -:-
19:00Hull U21 - Burnley U21 -:-
19:00QPR U21 - Charlton U21 -:-
ANGLICKO: Premier League Cup - play-off
19:00Aston Villa U21 - Tottenham U21 -:-ANGLICKO: FA Youth Cup
19:00Manchester City U18 - Bristol City U18 -:-ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
23:00Platense - Godoy Cruz -:-ARGENTÍNA: Primera Nacional
01:10San Martin Tucuman - Chaco For Ever -:-ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
19:30Liniers - Argentino de Quilmes -:-ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Estrella de Berisso - Juventud de Bernal -:-ARGENTÍNA: Copa Argentina
20:00Central Cordoba - Quilmes -:-ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza
19:00San Lorenzo 2 - Huracan 2 -:-19:00Tigre 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
21:00Lanus 2 - Banfield 2 -:-
23:00Racing Club 2 - Independiente 2 -:-
ARMÉNSKO: First League
12:00Ararat Jerevan 2 - Ararat-Armenia 2 -:-13:00Pjunik Jerevan 2 - Andranik -:-
15:00Urartu 2 - Syunik -:-
AUSTRÁLIA: A-League
09:00Central Coast Mariners - Melbourne City -:-AZERBAJDŽAN: Pohár
17:00Neftči Baku - Karabach -:-BAHRAJN: 1. liga
19:45Al-Ahli Manama - Al Khalidiyah -:-19:45Al-Hidd - Al-Shabbab -:-
19:45Busaiteen - Sitra -:-
BANGLADÉŠ: Federation Cup - play-off
11:00Mohammedan - Sheikh Russel -:-BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura
01:00Wilstermann - GV San Jose -:-BRAZÍLIA: Acreano - prvá fáza
22:00Andira - Vasco da Gama AC -:-00:00Galvez - Humaita -:-
BRAZÍLIA: Maranhense
23:00Maranhao - Moto Club -:-23:00Pinheiro - Chapadinha -:-
23:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
23:00Tuntum - Cordino EC -:-
BRAZÍLIA: Mineiro - baráž o udržanie
00:30Democrata GV - Ipatinga -:-BRAZÍLIA: Paraibano - play-off
20:30Serra Branca - Botafogo PB -:-BRAZÍLIA: Roraimense - prvá fáza
00:00Progresso - Real Sao Luiz -:-BULHARSKO: Parva Liga
15:00Etar - Arda -:-17:30Slavia Sofia - Pirin Blagoevgrad -:-
ČESKO: MOL Cup
17:00Jablonec - Plzeň -:-ČILE: Segunda Division
23:00Lautaro - Dep. Linares -:-22:00San Antonio Unido - Deportes Rengo -:-
DÁNSKO: Superliga - skupina o udržanie
18:00Odense - Vejle -:-DÁNSKO: 1st Division - skupina o postup
17:30Fredericia - Vendsyssel -:-DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF
23:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-00:00Moca - Vega Real -:-
DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie
14:30Motema Pembe - Celeste -:-14:30Sanga Balende - Blessing -:-
14:30Tshinkunku - Groupe Bazano -:-
EGYPT: Premier League
20:30Pyramids - El Gaish -:-EURÓPA: EURO U19 - ženy - Kvalifikácia - 2. kolo - League B
10:00Izrael U19 Ž - Luxembursko U19 Ž -:-14:00Gibraltar U19 Ž - Kosovo U19 Ž -:-
FAERSKÉ OSTROVY: Premier League
18:0007 Vestur Sorvagur - Streymur -:-FRANCÚZSKO: Coupe de France
19:45Lyon - Valenciennes -:-GHANA: Premier League
16:00Accra Lions - Medeama -:-GIBRALTÁR: National League
20:00Manchester 62 - St Josephs -:-GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Iberia 1999 - Dinamo Batumi -:-18:00Torpedo Kutaisi - Kolkheti 1913 -:-
HOLANDSKO: Eredivisie
17:45Vitesse - Sparta Rotterdam -:-19:00Excelsior - PSV -:-
20:00Sittard - Nijmegen -:-
CHORVÁTSKO: Prva NL
15:30Croatia Zmijavci - Šibenik -:-INDIA: ISL
15:00Odisha FC - Punjab -:-INDIA: I-League 2
11:30Kenkre - SC Goa -:-INDONÉZIA: Liga 1
14:30FC Bhayangkara - Persik Kediri -:-14:30Persita - Persib -:-
14:30PSS Sleman - Arema -:-
IRAK: Superliga
16:00Al Karkh - Al Talaba -:-16:00Al Shorta - Al-Hudod -:-
16:00Baghdad - Naft Missan -:-
IZRAEL: Pohár
17:30Kiryat Shmona - Nof Hagalil -:-18:30Maccabi Petah Tikva - Maccabi Tel Aviv -:-
JUŽNÁ AFRIKA: Premier League
18:30AmaZulu - Polokwane -:-18:30Kaizer Chiefs - Stellenbosch -:-
18:30Mamelodi - Richards Bay -:-
18:30Sekhukhune - Cape Town City -:-
JUŽNÁ AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Marumo Gallants - Casric Stars -:-14:00Pretoria Callies - Magesi -:-
14:00Pretoria U. - Milford FC -:-
14:00Venda - Black Leopards -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - skupinová fáza
23:00Cobresal (Chi) - Barcelona SC (Ecu) -:-23:00Millonarios (Col) - Flamengo (Bra) -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza
23:00Belgrano (Arg) - Internacional (Bra) -:-23:00Nacional Asuncion (Par) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
JUŽNÁ KÓREA: K League 1
11:30Daejeon - Ulsan HD -:-11:30Pohang - Suwon FC -:-
KIRGIZSKO: Premier Liga
13:00Dordoi Bishkek - Alay Osh -:-13:00Muras United - Kara Balta -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
21:30Inter Palmira - Boca Juniors -:-KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Escorpiones - Municipal Turrialba -:-02:00Jaco - Antioquia -:-
KUVAJT: Premier League - skupina o titul
19:30Al Naser - Al-Fahaheel -:-KUVAJT: Division 1
17:30Al Tadamon - Al Sahel -:-17:30Burgan - Yarmouk -:-
LIBÉRIA: LFA First Division
17:00Cece United - LPRC Oiler -:-17:00Freeport - Nimba Kwado -:-
17:00Global Pharma - Heaven Eleven -:-
17:00Invincible Eleven - Kallon Liberia -:-
17:00NPA Anchors - BEA Mountain -:-
17:00Paynesville - Mighty Barrolle -:-
17:00Watanga - LISCR FC -:-
MAĎARSKO: Pohár
19:00Kisvarda - MTK Budapešť -:-MAROKO: Coupe du Trone
01:00Berkane - FAR Rabat -:-MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Tapatio - Atlante -:-MEXIKO: Liga Premier Serie A
02:00Gavilanes de Matamoros - Calor De San Pedro -:-NEMECKO: Regionálna liga juhozápad
18:00Aalen - Hoffenheim II -:-18:00Kassel - FSV Frankfurt -:-
18:00Koblenz - Stuttgart II -:-
18:00Mainz II - Bahlinger -:-
18:00Offenbach - Walldorf -:-
18:00Steinbach Haiger - Schott Mainz -:-
NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko
16:45Ansbach - Turkgucu Munchen -:-16:45Aubstadt - Wurzburger Kickers -:-
17:30Norimberg II - Bayern II -:-
NEMECKO: DFB Pokal
19:45Saarbrücken - Kaiserslautern -:-NIGÉRIA: NPFL
16:00OdloženéRivers United - Katsina Utd -:-NÓRSKO: Eliteserien
18:00KFUM Oslo - HamKam -:-NÓRSKO: Division 3 - Group 2
17:00Odd 2 - Sandefjord 2 -:-NÓRSKO: Nasjonal U19 CL
11:30Brann U19 - Start U19 -:-13:00Tromso U19 - Bodo/Glimt U19 -:-
14:30Rosenborg U19 - Aalesund U19 -:-
PERU: Liga 2
21:00ADA Jaen - Llacuabamba -:-21:00Carlos Stein - Juan Pablo II -:-
21:00Comerciantes - Moquegua -:-
21:00Dep. Municipal - AD Cantolao -:-
21:00Juan Aurich - Alianza Huanuco -:-
21:00San Marcos - Union Huaral -:-
21:00Santos - Ayacucho -:-
21:00U. San Martin - Binacional -:-
POĽSKO: Ekstraklasa
18:00Warta Poznaň - Zaglebie -:-POĽSKO: 1. divízia
17:00Plock - S. Rzeszow -:-19:30Lechia Gdaňsk - Odra Opole -:-
PORTUGALSKO: Pohár
20:45Benfica - Sporting -:-PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - skupina o titul
11:00Gil Vicente U23 - Estoril U23 -:-15:00Benfica U23 - Sporting U23 -:-
15:00Torreense U23 - Famalicao U23 -:-
17:00Estrela U23 - Vizela U23 -:-
PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - skupina o udržanie
15:00Leixoes U23 - Mafra U23 -:-15:00Rio Ave U23 - Portimonense U23 -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga východ
19:00SK Rapid (Am) - Ardagger -:-RUMUNSKO: Pohár - play-off
17:30Hunedoara - CFR Kluž -:-RUSKO: Pohár - Regions Path - Play Offs
15:30SKA Khabarovsk - Dynamo Moskva -:-18:00Chimki - FK Rostov -:-
RWANDA: Premier League
14:00Etoile de L'Est - Gorilla -:-17:00Police - Amagaju -:-
SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League
20:00Abha - Al Nassr Riyadh -:-20:00Al Feiha - Al Wehda -:-
20:00Al-Hilal - Al Akhdoud -:-
20:00Al Taee - Al-Taawon -:-
SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
00:00Columbus Crew - Tigres -:-SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Premiership
19:45Cliftonville - Larne -:-19:45C. Rangers - Linfield -:-
SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Championship - skupina o postup
19:45Bangor FC - Portadown -:-19:45Dundela - Annagh -:-
19:45Institute - H&W Welders -:-
SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Championship - skupina o udržanie
14:00Knockbreda - Ballinamallard -:-19:45OdloženéArds - Ballyclare -:-
19:45Dergview - Newington -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:30Mighty Blackpool - Kholifa Stars -:-SLOVINSKO: Pohár
17:00Triglav - Rogaska -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Prezidentský pohár
18:30Ajman - Al Nasr -:-18:30Al-Jazira - Al Wasl -:-
SRBSKO: Super Liga
15:30Novi Pazar - TSC -:-17:30Vojvodina - Cukaricki -:-
18:00Zeleznicar Pancevo - Radnik -:-
SRBSKO: Prva Liga
17:00Metalac - Radnicki Beograd -:-17:00Sloboda - Dubocica -:-
SVET: Medzištátne zápasy
16:30Španielsko U16 - Portugalsko U16 -:-ŠKÓTSKO: Championship
19:45Arbroath - Airdrieonians -:-ŠKÓTSKO: Lowland League
19:45Albion Rovers - East Kilbride -:-19:45Celtic B - Cumbernauld Colts -:-
ŠVAJČIARSKO: Superliga
19:30Lugano - Bazilej -:-ŠVAJČIARSKO: Challenge League
19:15Sion - Xamax -:-ŠVÉDSKO: Superettan
18:00Öster - Degerfors -:-TALIANSKO: Coppa Italia
20:00Juventus - Lazio -:-TALIANSKO: Coppa Italia Serie C
19:30Catania - Padova -:-THAJSKO: Thai League 1
12:00Prachuap - Trat FC -:-13:00Port MTI FC - Sukhothai -:-
TURECKO: Super Lig
15:00Istanbulspor - Rizespor -:-18:30Antalyaspor - Ankaragucu -:-
18:30Galatasaray - Hatayspor -:-
18:30Gaziantep - Alanyaspor -:-
TURECKO: 1. Lig
12:00Keciorengucu - Corum -:-12:00Sanliurfaspor - Sakaryaspor -:-
15:00Boluspor - Genclerbirligi -:-
18:30Manisa FK - Bodrumspor -:-
TURKMÉNSKO: Yokary Liga
13:00FC Asgabat - Arkadag -:-USA: MLS Next Pro
23:00Orlando City B - Inter Miami II -:-USA: Pohár US Open
00:00Richmond Kickers - Maryland Bobcats -:-00:30Charlotte Independ. - SC United Heat -:-
00:30New York City II - New York Red Bulls 2 -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
14:00Kokand 1912 - Xorazm Urganch -:-Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.