Futbal » 03.04.2024 » Všetky zápasy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
ANGLICKO: Premier League
19:30Arsenal - Luton -:-19:30Brentford - Brighton -:-
20:15Manchester City - Aston Villa -:-
SLOVENSKO: Slovnaft Cup
14:30Trnava - Podbrezová -:-ALBÁNSKO: Superliga
17:00Din. Tirana - Teuta -:-ALBÁNSKO: Pohár
14:00Egnatia - Vllaznia -:-14:00Kukesi - Tirana -:-
ANGLICKO: National League - juh
19:45Taunton - Maidstone -:-ANGLICKO: Women's National League North
19:45Burnley Ž - AFC Fylde Ž -:-19:45Stourbridge Ž - Wolverhampton Ž -:-
ANGOLA: Girabola League
15:00Bravos do Maquis - Libolo -:-15:00OdloženéCD Lunda Sul - Santa Rita -:-
15:00OdloženéLibolo - Primeiro de Agosto -:-
15:00Primeiro de Agosto - CD Lunda Sul -:-
15:00Santa Rita - Petro -:-
15:00Sao Salvador - Sagrada -:-
15:00OdloženéSporting de Cabinda - Wiliete -:-
15:30Academica - Uniao de Malanje -:-
15:30Desportivo Huila - Sporting de Cabinda -:-
15:30OdloženéInterclube - Bravos do Maquis -:-
16:00OdloženéPetro - Sao Salvador -:-
16:00OdloženéSagrada - Uniao de Malanje -:-
16:00Wiliete - Interclube -:-
17:00OdloženéKabuscorp - Academica -:-
ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
19:30Fenix - Deportivo Armenio -:-ARGENTÍNA: Copa Argentina
20:45Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza -:-23:00Instituto - Talleres (R.E) -:-
ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza
23:00Racing Club 2 - Independiente 2 -:-19:00Argentinos Jrs 2 - Platense 2 -:-
19:00Atletico Tucuman 2 - Central Cordoba 2 -:-
19:00Instituto 2 - Godoy Cruz 2 -:-
19:00Newells Old Boys 2 - Rosario Central 2 -:-
23:00Talleres Cordoba 2 - Belgrano 2 -:-
ARMÉNSKO: Premier League
16:00Ararat Jerevan - Urartu -:-ARMÉNSKO: First League
13:00Noah 2 - Alashkert 2 -:-AUSTRÁLIA: A-League
11:45Perth Glory - Sydney FC -:-AZERBAJDŽAN: I Liqa
12:00Mingachevir - Imisli FK -:-AZERBAJDŽAN: Pohár
16:00Zira - Gabala -:-BAHRAJN: 1. liga
19:45Al-Muharraq - Al-Rifaa -:-19:45Al-Najma - Al-Hala -:-
19:45Manama Club - East Riffa -:-
BENIN: Ligue 1 - skupina o titul
16:00AS Cotonou - Cavaliers -:-16:00AS Sobemap - Dynamo Abomey -:-
16:00Ayema - FC Loto -:-
16:00Coton FC - Bani Ganse -:-
16:00Dadje - JS Pobe -:-
16:00Damissa - ASPAC -:-
16:00Dragons - Espoir -:-
16:00Takunnin - Requins -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Pohár
14:30Siroki Brijeg - Borac Banja Luka -:-17:00Sloga Doboj - Zrinjski -:-
BRAZÍLIA: Acreano - prvá fáza
00:00Galvez - Humaita -:-BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Santana EC - Santos AP -:-BRAZÍLIA: Maranhense
23:00Maranhao - Moto Club -:-23:00Pinheiro - Chapadinha -:-
23:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
23:00Tuntum - Cordino EC -:-
BRAZÍLIA: Paraibano - play-off
00:15Treze - Sousa -:-BRAZÍLIA: Potiguar - druhá fáza
23:00Baraunas - Santa Cruz de Natal -:-23:00Potyguar Seridoense - CE Forca E Luz -:-
00:00ABC - Globo -:-
00:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-
BRAZÍLIA: Roraimense - prvá fáza
00:00Progresso - Real Sao Luiz -:-02:00GAS - Monte Roraima -:-
BRAZÍLIA: Copa Alagoas - play-off
00:00SC Penedense - CSA -:-BRAZÍLIA: Copa Verde
21:00Cuiaba - Vila Nova -:-21:00Paysandu - Remo -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro U20
21:00Bahia U20 - Atletico GO U20 -:-21:00Botafogo U20 - Gremio U20 -:-
21:00Ceara U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Corinthians U20 - Fortaleza U20 -:-
21:00Cruzeiro U20 - Fluminense U20 -:-
21:00Cuiaba U20 - America Mineiro U20 -:-
21:00Goias U20 - Flamengo U20 -:-
21:00Internacional U20 - Santos U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Atletico-MG U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - Athletico-PR U20 -:-
BRAZÍLIA: Baiano U20
19:00Ypiranga U20 - Alagoinhas U20 -:-BULHARSKO: Parva Liga
12:30Krumovgrad - Hebar -:-15:00CSKA Sofia - Lok. Plovdiv -:-
17:30Ludogorets - Levski -:-
BULHARSKO: Third League - South-East
15:00Atletik Kuklen - Rozova Dolina -:-15:00Beroe II - Gigant Saedinenie -:-
15:00Botev II - Zagorets -:-
15:00Haskovo - Sekirovo Rakovski -:-
15:00Karnobat - Levski Karlovo -:-
15:00Nesebar - Sliven -:-
15:00Rodopa Smolyan - Lok. Plovdiv II -:-
15:00Sokol Markovo - Dimitrovgrad -:-
15:00Yambol 1915 - Spartak Plovdiv -:-
16:00Sozopol - Asenovets -:-
CYPRUS: Cyta Championship - skupina o udržanie
15:00Achnas - Doxa -:-17:00Karmiotissa - AEL Limasol -:-
17:00Othellos Athienou - Apollon -:-
ČESKO: ČFL - skupina B
16:00Zápy - Mladá Boleslav B -:-ČESKO: MOL Cup
16:00Opava - Sparta Praha -:-ČESKO: Královéhradecký KP
16:00Solnice - Česká Skalice -:-ČESKO: U19 League
11:00Slovácko U19 - Slavia Praha U19 -:-ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga
14:00Arsenal Tivat - Rudar -:-14:00Jedinstvo - Decic -:-
16:00Sutjeska - Jezero -:-
17:00Mornar - Petrovac -:-
17:30Buducnost - Mladost DG -:-
ČIERNA HORA: Druga Liga
14:00FK Podgorica - Berane -:-14:00Grbalj - Kom Podgorica -:-
14:00Internacional - Bokelj -:-
14:00Lovcen - Iskra -:-
14:00Otrant - Igalo -:-
DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF
23:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-00:00Moca - Vega Real -:-
21:00Atlantico - Universidad O&M -:-
00:00Cibao - Atletico Pantoja -:-
DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie
14:30AC Kuya - Renaissance -:-14:30AC Rangers - Etoile de Kivu -:-
DŽIBUTSKO: Division 1
23:00Port - Gendarmerie -:-EKVÁDOR: Serie B
01:00Manta - Vargas Torres -:-21:00Cuniburo - Chacaritas -:-
21:00San Antonio - Ind. Juniors -:-
EURÓPA: EURO U19 - ženy - Kvalifikácia - 2. kolo - League A
10:00Bielorusko U19 Ž - Belgicko U19 Ž -:-11:00Grécko U19 Ž - Dánsko U19 Ž -:-
11:00Španielsko U19 Ž - Slovinsko U19 Ž -:-
11:30Írsko U19 Ž - Island U19 Ž -:-
11:30Rakúsko U19 Ž - Chorvátsko U19 Ž -:-
14:00Anglicko U19 Ž - Švajčiarsko U19 Ž -:-
14:00Francúzsko U19 Ž - Ukrajina U19 Ž -:-
14:00Holandsko U19 Ž - Bosna a Hercegovina U19 Ž -:-
14:00Maďarsko U19 Ž - Švédsko U19 Ž -:-
14:00Nemecko U19 Ž - Rumunsko U19 Ž -:-
14:00Nórsko U19 Ž - Česko U19 Ž -:-
14:00Poľsko U19 Ž - Fínsko U19 Ž -:-
14:00Srbsko U19 Ž - Slovensko U19 Ž -:-
18:00Portugalsko U19 Ž - Taliansko U19 Ž -:-
EURÓPA: EURO U19 - ženy - Kvalifikácia - 2. kolo - League B
10:30Škótsko U19 Ž - Lichtenštajnsko U19 Ž -:-11:00Čierna Hora U19 Ž - Azerbajdžan U19 Ž -:-
11:00Kazachstan U19 Ž - Estónsko U19 Ž -:-
11:00Lotyšsko U19 Ž - Bulharsko U19 Ž -:-
11:00Moldavsko U19 Ž - Severné Macedónsko U19 Ž -:-
11:00Wales U19 Ž - Litva U19 Ž -:-
13:00Severné Írsko U19 Ž - Gruzínsko U19 Ž -:-
14:00Turecko U19 Ž - Faerské ostrovy U19 Ž -:-
14:30Cyprus U19 Ž - Albánsko U19 Ž -:-
FRANCÚZSKO: Coupe de France
20:10PSG - Rennes -:-GRÉCKO: Superliga - skupina o titul
17:00Olympiakos - Aris -:-17:30PAOK - Lamia -:-
19:00Panathinaikos - AEK -:-
GRÉCKO: Super League 2 - skupina o postup
14:00AEK B - Makedonikos -:-14:00AEL Larissa - Levadiakos -:-
14:00Kalamata - Ilioupoli -:-
14:00PAE Chania - Athens Kallithea -:-
GRÉCKO: Super League 2 - skupina o udržanie
14:00Diagoras - Panachaiki -:-14:00Kampaniakos - Aiolikos -:-
14:00Karditsa - Iraklis 1908 -:-
14:00Olympiakos B - PAE Egaleo -:-
14:00Panathinaikos B - Giouchtas -:-
14:00PAOK B - Kozani -:-
GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga
12:00Samtredia - Samgurali -:-16:00Telavi - Gagra -:-
18:00Dinamo Tbilisi - Dila Gori -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
22:00Zacapa - Comunicaciones -:-GUINEA: Ligue 1
17:00Milo FC - Renaissance -:-HOLANDSKO: Eredivisie
17:45Heracles - Alkmaar -:-19:00Utrecht - Zwolle -:-
20:00Heerenveen - Twente -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
22:00Olancho - Victoria -:-00:15Real Espana - UPNFM -:-
CHORVÁTSKO: Pohár
15:00Lok. Záhreb - Rijeka -:-18:00Hajduk Split - Din. Záhreb -:-
INDIA: ISL
15:00Kerala Blasters - East Bengal -:-INDIA: I-League 2
11:30Bengaluru Utd - Dempo -:-11:30Maharashtra Oranje - SC Bengaluru -:-
11:30Sudeva Delhi - United SC -:-
INDONÉZIA: Liga 1
14:30PSM Makassar - PSIS Semarang -:-14:30RANS Nusantara - Barito Putera -:-
IRÁN: 1. liga
16:45Aluminium Arak - Havadar SC -:-17:00Tractor-Sazi - Sepahan -:-
IRÁN: 1. divízia
12:15Damash Gilan - Kheybar Khorramabad -:-17:00Naft Gachsaran - Esteghlal Molasani -:-
17:00Pars Janoobi Jam - Ario Eslamshahr -:-
IZRAEL: Pohár
17:30H. Petah Tikva - H. Beer Sheva -:-18:00Maccabi Haifa - Netanya -:-
JAPONSKO: J1 League
11:00Avispa Fukuoka - Kashima -:-11:00G-Osaka - Kyoto -:-
11:00Iwata - Albirex Niigata -:-
11:00Kashiwa - C-Osaka -:-
11:00Machida - Hirošima -:-
11:00Sagan Tosu - Kobe -:-
11:00Shonan - Verdy -:-
11:00Yokohama M. - Kawasaki -:-
11:30Sapporo - Nagoya -:-
11:30Tokyo - Urawa -:-
JAPONSKO: J2 League
11:00Blaublitz - Mito -:-11:00Chiba - Tochigi -:-
11:00Iwaki - Fujieda MYFC -:-
11:00Kagoshima Utd - Kofu -:-
11:00Kusatsu - Oita -:-
11:00Okayama - Yokohama FC -:-
11:00Renofa Yamaguchi - Kumamoto -:-
11:00Shimizu - Tokushima -:-
11:00Vegalta Sendai - Ehime -:-
11:00V-Varen Nagasaki - Yamagata -:-
JUŽNÁ AFRIKA: Premier League
18:30Golden Arrows - Supersport -:-18:30Chippa United - Cape Town Spurs -:-
18:30Swallows - Orlando -:-
18:30TS Galaxy - Royal AM -:-
JUŽNÁ AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Baroka - Orbit College -:-14:00Hungry Lions - JDR Stars -:-
18:30Maritzburg Utd - Upington City -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - skupinová fáza
23:00Cobresal (Chi) - Barcelona SC (Ecu) -:-23:00Millonarios (Col) - Flamengo (Bra) -:-
01:00The Strongest (Bol) - Gremio (Bra) -:-
01:30Dep. Tachira (Ven) - River Plate (Arg) -:-
03:00U. de Deportes (Per) - LDU Quito (Ecu) -:-
23:00Botafogo RJ (Bra) - Junior (Col) -:-
23:00Huachipato (Chi) - Estudiantes (Arg) -:-
23:00Nacional (Uru) - Libertad (Par) -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza
23:00Belgrano (Arg) - Internacional (Bra) -:-23:00Nacional Asuncion (Par) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
01:30Ameliano (Par) - Athletico-PR (Bra) -:-
01:30Racing Montevideo (Uru) - Corinthians (Bra) -:-
03:00Cesar Vallejo (Per) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
23:00Cuiaba (Bra) - Lanus (Arg) -:-
23:00Rayo Zuliano (Ven) - Danubio (Uru) -:-
JUŽNÁ KÓREA: K League 1
11:30Gangwon - Daegu -:-11:30Gwangju - Incheon -:-
11:30Jeju - Jeonbuk -:-
11:30Soul - Gimcheon Sangmu -:-
KAMERUN: Elite One - skupina o titul
14:00Gazelle - Cotonsport -:-14:00Yong Sports Academy - Stade Renard -:-
KAMERUN: Elite One - skupina o udržanie
14:00Avion Academy - Bamenda -:-14:00Fovu Baham - Aigle Royal -:-
14:00UMS de Loum - Fortuna Mfou -:-
14:00Union Douala - APEJES Academy -:-
KAMERUN: Elite Two - skupina o titul
15:00Aigle Moungo - Dragon de Yaounde -:-15:00Bafmeng United - Bafoussam -:-
15:00Panthere - Feutcheu -:-
15:00Tonnerre - Eding Sport -:-
KAMERUN: Elite Two - skupina o udržanie
15:00FC Rangers of Bafut - AS Fap -:-15:00Foncha - Yafoot -:-
15:00Leopard de Douala - Renaissance -:-
15:00Unisport Bafang - Isohsa -:-
KEŇA: Super League
13:00Rainbow - Assad -:-KIRGIZSKO: Premier Liga
13:00Neftchi Kochkor-Ata - Talant -:-KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Llaneros - Cucuta -:-KOSOVO: Pohár
12:00Priština - Drita -:-12:00Suhareka - FC Ballkani -:-
KUVAJT: Premier League - skupina o titul
19:30Al Arabi - Al Qadisiya -:-19:30Al Kuwait - Al Salmiya -:-
LOTYŠSKO: Virsliga
15:00Metta/LU - BFC Daugavpils -:-17:00RFS - Jelgava -:-
LUXEMBURSKO: Pohár
19:00Alisontia Steinsel - Niedercorn -:-19:00Bettembourg - Hesperange -:-
19:00Hostert - Racing Luxembourg -:-
19:00Mondercange - Differdange -:-
19:00Norden - UNA Strassen -:-
19:00Rumelange - Jeunesse Esch -:-
19:00Schifflange - Mondorf -:-
19:00Yellow Boys - Jeunesse Canach -:-
MAĎARSKO: Pohár
16:15Vasas - Paks -:-19:00DVTK - Ferencváros -:-
MAURETÁNIA: Ligue 1
18:00Nouadhibou - Chemal -:-MAURÍCIUS: Super League
15:30AS Vacoas - Pamplemousses -:-15:30Cercle De Joachim - Petite Riviere -:-
MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Tapatio - Atlante -:-02:05Cimarrones de Sonora - Atletico La Paz -:-
04:05Dorados - Alebrijes Oaxaca -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie B
23:00Ciervos - CDM -:-MOLDAVSKO: Pohár
12:00Bardar - Šeriff Tiraspoľ -:-12:00Stauceni - Petrocub -:-
14:00Zimbru Kišiňov - Milsami -:-
NEMECKO: Regionálna liga sever
18:00Hamburg II - Meppen -:-NEMECKO: Regionálna liga juhozápad
18:00Balingen - Eint. Frankfurt II -:-18:00Homburg - Freiberg -:-
18:00Stuttgarter Kickers - Fulda-Lehnerz -:-
NEMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
16:45Fortuna Regensburg - Donaustauf -:-NEMECKO: DFB Pokal
19:45Leverkusen - Düsseldorf -:-NIGÉRIA: NPFL
16:00Abia Warriors - Plateau -:-16:00Bayelsa United - Heartland -:-
16:00Enugu - Sunshine Stars -:-
16:00Enyimba - Kano -:-
16:00Gombe - Remo Stars -:-
16:00Shooting Stars - Kwara -:-
16:00Sporting Lagos - Lobi Stars -:-
17:30Bendel - Niger -:-
NÓRSKO: Nasjonal U19 CL
13:00Haugesund U19 - Viking U19 -:-13:00Molde U19 - Sogndal U19 -:-
14:00Ham-Kam U19 - Stromsgodset U19 -:-
17:00Stabaek U19 - Vålerenga U19 -:-
17:30Lilleström U19 - Odds U19 -:-
POĽSKO: Pohár
16:30Wisla - Piast -:-19:30Pogon Štetín - Jagiellonia -:-
PORTUGALSKO: Pohár
20:15Guimaraes - FC Porto -:-RAKÚSKO: ÖFB Cup
19:45Leoben - SK Rapid -:-RUMUNSKO: Pohár - play-off
16:00U Craiova 1948 - FC Voluntari -:-19:00U. Kluž - FC Hermannstadt -:-
RUSKO: FNL 2 - Division A Gold - jarná časť
12:00Rodina Moskva 2 - Veles Moscow -:-13:30FK Novosibirsk - Čeljabinsk -:-
14:00Krasnodar 2 - R. Volgograd -:-
16:00M. Lipetsk - FK Chayka -:-
16:00Murom - Ufa -:-
RUSKO: FNL 2 - Division A Silver - jarná časť
10:00Miass - Kursk -:-12:00D. Brjansk - S. Kostroma -:-
12:00Kaluga - Ulyanovsk -:-
13:30Mashuk - Khimik -:-
16:00Tekstilshtik - Omsk -:-
RUSKO: Pohár - play-off
16:15Baltika - CSKA Moskva -:-18:30Sp. Moskva - Zenit -:-
RUSKO: Pohár - Regions Path - Play Offs
14:00Ural - Lok. Moskva -:-RWANDA: Premier League
14:00Musanze - Gasogi United -:-17:00Kiyovu - Sunrise -:-
SAN MARÍNO: Coppa Titano
19:45Tre Fiori - Virtus -:-19:45Tre Penne - La Fiorita -:-
SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League
20:00Al Fateh - Al-Ettifaq -:-20:00Al Shabab - Al Riyadh -:-
SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
00:00Columbus Crew - Tigres -:-02:00New England Revolution - Club America -:-
SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Pohár
14:00Shkupi - Tikves -:-14:00Voska Sport - Makedonija GP -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Východ
16:00Kežmarok - Poprad -:-16:00Sabinov - Pavlovce n. Uhom -:-
SLOVINSKO: Pohár
16:00Gorica - Radomlje -:-19:00Koper - Mura -:-
SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Prezidentský pohár
18:30Al Sharjah - Al-Ahli Dubai -:-18:30Ittihad Kalba - Al-Ain -:-
SRBSKO: Super Liga
15:30Mladost - Radnicki 1923 -:-15:55Vozdovac - Partizan -:-
17:30Sp. Subotica - Radnicki Nis -:-
18:00Crvena zvezda - IMT Novi Beograd -:-
SRBSKO: Prva Liga
15:00Indjija - Jedinstvo U. -:-15:00Mladost GAT - OFK Belehrad -:-
15:00Radnicki S. Mitrovica - Kolubara -:-
15:00Smederevo - Tekstilac Odzaci -:-
15:00Vrsac - Graficar Beograd -:-
17:00Macva - Nový Sad -:-
SVET: Medzištátne zápasy - ženy
13:00Bhután Ž - Hong Kong Ž -:-00:00Portoriko Ž - Kajmanské ostrovy Ž -:-
ŠKÓTSKO: Highland League
20:00Brora Rangers - Deveronvale -:-20:00Buckie Thistle - Strathspey Thistle -:-
20:00Forres Mechanics - Wick Academy -:-
20:00Keith - Brechin -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 11
18:30Mallorca B - Collerense -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 15
18:30Ezcabarte - Subiza -:-ŠVAJČIARSKO: Superliga
19:30Servette - Lausanne Ouchy -:-19:30Zürich - Winterthur -:-
ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 2
19:15Black Stars - Concordia -:-TALIANSKO: Serie C - skupina A
15:15Triestina - Atalanta U23 -:-TALIANSKO: Serie C - skupina B
13:30Juventus U23 - Entella -:-19:30Rimini - Olbia -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina A
13:30Gozzano - Alcione Milano -:-TALIANSKO: Serie D - skupina B
13:30Varesina - Pro Palazzolo -:-TALIANSKO: Serie D - skupina C
13:30Montecchio Maggiore - Dolomiti Bellunesi -:-TALIANSKO: Coppa Italia
20:00Fiorentina - Atalanta -:-THAJSKO: Thai League 1
12:00Chonburi - Chiangrai -:-12:30Khonkaen Utd. - Police Tero -:-
13:00Muangthong - Uthai Thani -:-
13:00Pathum United - Buriram -:-
TRINIDAD A TOBAGO: TT Premier League
23:00Defence Force - Port Of Spain -:-23:00Eagles FC - La Horquetta -:-
23:00Police - Morvant Caledonia Utd -:-
23:00Prison Service - Point Fortin -:-
23:001976 Phoenix FC - Sando -:-
TURECKO: Super Lig
15:00Sivasspor - Karagumruk -:-18:30Fenerbahce - Adana Demirspor -:-
18:30Kayserispor - Kasimpasa -:-
18:30Konyaspor - Trabzonspor -:-
TURECKO: 1. Lig
12:00Tuzlaspor - Umraniyespor -:-15:00Adanaspor - Eyupspor -:-
18:30Altay - Bandirmaspor -:-
18:30Kocaelispor - Goztepe -:-
TURECKO: 2. Lig White Group
13:00Afyonspor - Altinordu -:-13:00Diyarbekirspor - Nazillispor -:-
13:00Erokspor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
13:00Kirklarelispor - Bucaspor 1928 -:-
13:00Kirsehir SK - Adiyaman FK -:-
13:00Trabzon FK - Ankara Demirspor -:-
13:00Vanspor FK - Ankaraspor -:-
13:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Karacabey Bld. -:-
13:00Zonguldak - Bursaspor -:-
TURECKO: 2. Lig Red Group
11:00Igdir FK - Iskenderunspor -:-13:00Denizlispor - Sariyer -:-
13:00Etimesgut - Isparta 32 Spor -:-
13:00Fethiyespor - Amedspor -:-
13:00Inegolspor - Belediye Derince -:-
13:00Kastamonuspor - Usakspor -:-
13:00Menemenspor - Duzcespor -:-
13:00Soma Spor - Aksaray Bld. -:-
13:0024 Erzincanspor - Karaman -:-
TURECKO: 3. Lig Group 1
13:00Arguvan - Kepez Belediyespor -:-13:00Ayvalikgucu - Gumushanespor -:-
13:00Hopaspor - Edirnespor -:-
13:00Kucukcekmece - Inegol Kafkas -:-
13:00Mardin BB - Aliaga -:-
13:00Tarsus - Kirikkale Buyuk Anadolu -:-
13:0052 Orduspor - Karabuk Idmanyurdu -:-
TURECKO: 3. Lig Group 2
13:00Amasyaspor - Pazarspor -:-13:00Bulvarspor - Silifke -:-
13:00Efeler 09 - Elazigspor -:-
13:00Eynesil - Turgutluspor -:-
13:00Hacettepe 1945 - Ergene Velimese -:-
13:00Kelkit - Karsiyaka -:-
13:00Sapanca Genclikspor - Batman Petrolspor -:-
TURECKO: 3. Lig Group 3
11:00Bornova 1877 - Agri 1970 -:-13:00Erbaaspor - Darica Genclerbirligi -:-
13:00Fatsa Bld. - Akhisarspor -:-
13:00Karakopru - 1922 Konyaspor -:-
13:00Osmaniyespor - Silivrispor -:-
13:00Sivas Dort Eylulspor - Kutahyaspor -:-
13:00Tepecik - Kusadasispor -:-
TURECKO: 3. Lig Group 4
11:00Musspor - Kestel -:-13:00Balikesirspor - Sebat Genclikspor -:-
13:00Bergama FK - Adana -:-
13:00Bursa - Cankaya FK -:-
13:00Catalca - Sultanbeyli -:-
13:00Nevsehir - Siirt Ozel -:-
13:0023 Elazig FK - Orduspor 1967 -:-
TURKMÉNSKO: Yokary Liga
13:00Ahal - Altyn Asyr -:-13:00Energetik - Merw -:-
13:00Kopetdag Asgabat - Sagadam -:-
UKRAJINA: Pohár
16:00Šachtar - Ch. Odessa -:-URUGUAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
18:30Albion - Sud America -:-20:00Atenas - Rentistas -:-
20:00Cerrito - Cooper -:-
21:00Montevideo City - Colon -:-
21:30Tacuarembo - Uruguay Montevideo -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Orlando City B - Inter Miami II -:-USA: Pohár US Open
00:00Richmond Kickers - Maryland Bobcats -:-00:30Charlotte Independ. - SC United Heat -:-
00:30New York City II - New York Red Bulls 2 -:-
01:30Lubbock Matadors - Foro -:-
01:30Minnesota 2 - Michigan Stars -:-
21:00Central Valley Fuego - El Farolito -:-
23:00Miami United - Club de Lyon -:-
00:00One Knoxville - Greenville -:-
00:00Tormenta - Savannah Clovers -:-
00:00Vermont Green - Carolina Core -:-
00:30Apotheos - Chattanooga Red Wolves -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
14:00Aral - Olimpik-Mobiuz -:-14:00Mashal Muborak - Shortan Guzor -:-
VIETNAM: V.League 2
11:00Da Nang - Hoa Binh -:-WALES: Premier ženy - skupina o titul
19:45Swansea Ž - Aberystwyth Ž -:-Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.