Futbal » Zajtra » Kurzy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
Kurzy dodávané bet365 - Stavte si!
SLOVENSKO: MONACObet liga
17:00Dolný Kubín - Komárno -:-17:00FK Humenné - Prešov -:-
17:00Lipt. Mikuláš - Spišská N. Ves -:-
17:00Petržalka - Žilina B -:-
17:00Pov. Bystrica - Myjava -:-
17:00Púchov - Slovan Bratislava B -:-
17:00Šamorín - Malženice -:-
17:00Trebišov - Pohronie -:-
TALIANSKO: Serie A
20:45Fiorentina - Neapol -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.90 ]ALBÁNSKO: Superliga - play-off
20:00Partizani - Skenderbeu -:-ALŽÍRSKO: Ligue 1
17:00OdloženéBen Aknoun - Setif -:-17:00OdloženéConstantine - Oran -:-
17:00OdloženéEl Bayadh - Biskra -:-
17:00OdloženéChlef - Kabylie -:-
17:00OdloženéMagra - Paradou -:-
17:00OdloženéMC Alger - Belouizdad -:-
17:00OdloženéSaoura - USM Alger -:-
17:00OdloženéUS Souf - Khenchela -:-
18:00Ben Aknoun - Biskra -:-
18:00Constantine - Belouizdad -:-
18:00El Bayadh - Kabylie -:-
18:00Chlef - Khenchela -:-
18:00Oran - Setif -:-
18:00Saoura - Paradou -:-
18:00US Souf - Magra -:-
19:00MC Alger - USM Alger -:-
ALŽÍRSKO: U21 League
11:00Oran U21 - Setif U21 -:-18:00Constantine U21 - Belouizdad U21 -:-
ANGLICKO: Championship - play-off
21:00Southampton - West Brom -:- [ 1.80 | 3.50 | 4.60 ]ANGLICKO: Professional Development League - play-off
20:00Millwall U21 - Birmingham U21 -:-ARGENTÍNA: Primera Nacional
20:30Gimnasia y Tiro - Temperley -:- [ 2.15 | 3.00 | 3.80 ]ARGENTÍNA: Primera B - Apertura
20:30Argentino de Quilmes - UAI Urquiza -:-ARGENTÍNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Ezeiza - Juventud de Bernal -:-ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura
16:00San Lorenzo Ž - Newells Old Boys Ž -:-20:00Banfield Ž - Social Atletico Television Ž -:-
AUSTRÁLIA: NPL NSW
11:30Sydney FC U23 - Sydney Olympic -:-12:00Central Coast Mariners U23 - Rockdale Ilinden -:-
AUSTRÁLIA: NPL South Australian
12:00Modbury - Campbelltown City -:-12:00Para - South Adelaide -:-
AUSTRÁLIA: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - South Melbourne -:-11:45Dandenong City - Avondale FC -:-
12:30Moreland City - Green Gully -:-
AUSTRÁLIA: NPL Western Australia
13:00Olympic Kingsway - Inglewood -:-13:00Perth SC - Bayswater City -:-
AUSTRÁLIA: NSW League One
12:00Nepean - Rydalmere Lions -:-AUSTRÁLIA: Queensland Premier League
12:00Southside Eagles - Capalaba -:-AUSTRÁLIA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Langwarrin -:-12:30Preston Lions - Bulleen -:-
AUSTRÁLIA A OCEÁNIA: Liga majstrov OFC
00:00Hekari United (Pap) - Rewa (Fij) -:-AZERBAJDŽAN: Premier League
18:30Karabach - Turan -:-BANGLADÉŠ: Premier League
12:00Abahani Limited - Brothers U. -:-12:00Mohammedan - Rahmatgonj MFS -:-
12:00Sheikh Russel - Chittagong Abahani -:-
BELGICKO: Jupiler League - Európska konferenčná liga UEFA - skupina
20:45St. Truiden - Leuven -:- [ 2.05 | 3.60 | 3.25 ]BELGICKO: Super League - ženy - skupina víťazov
20:30Genk Ž - Leuven Ž -:-20:30Gent Ž - St. Liege Ž -:-
BIELORUSKO: 1. liga
17:55Slutsk - Dynamo Brest -:-19:30BATE - Slavia Mozyr -:-
BIELORUSKO: Pershaya Liga
17:00Orsha - Ostrovets -:-BRAZÍLIA: Serie B
00:00CRB - Vila Nova -:- [ 1.80 | 3.40 | 4.75 ]BRAZÍLIA: Paulista B - prvá fáza
00:30Paulista - Barcelona SP -:-BRAZÍLIA: Brasileiro U20
00:00OdloženéFortaleza U20 - Internacional U20 -:-00:00Sao Paulo U20 - Cruzeiro U20 -:-
02:30Atletico-MG U20 - Flamengo U20 -:-
BRAZÍLIA: Acreano U20
22:00Placido de Castro U20 - Santa Cruz U20 -:-00:00Senador Guiomard U20 - Vasco da Gama AC U20 -:-
BRAZÍLIA: Baiano U20
20:00Camacariense U20 - SSA U20 -:-BRAZÍLIA: Catarinense U20
20:00Avai U20 - Inter de Lages U20 -:-20:00Brusque U20 - Barra FC U20 -:-
20:00Chapecoense-SC U20 - Figueirense U20 -:-
BRAZÍLIA: Goiano U20 - play-off
20:30Aparecidense U20 - Trindade U20 -:-20:30Guanabara City U20 - Atletico GO U20 -:-
20:30Jataiense U20 - Vila Nova U20 -:-
BRAZÍLIA: Mineiro U20
22:00Minas Boca U20 - America Mineiro U20 -:-BRAZÍLIA: Paranaense U20 - prvá fáza
15:30Rolandia EC U20 - Rio Branco PR U20 -:-20:00Operario U20 - Patriotas U20 -:-
20:30Iraty U20 - Apucarana SC U20 -:-
20:45Sao Joseense U20 - Athletico-PR U20 -:-
BRAZÍLIA: Paulista U20 - prvá fáza
20:00Aguai U20 - Guacuano U20 -:-20:00Aster Itaqua U20 - Sao Caetano U20 -:-
20:00Botafogo SP U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00CA Joseense U20 - Uniao Mogi U20 -:-
20:00CA Taquaritinga U20 - XV de Jau U20 -:-
20:00Corinthians U20 - Agua Santa U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Independente SP U20 -:-
20:00Desportivo U20 - Ituano U20 -:-
20:00EC Sao Bernardo U20 - CA Juventus U20 -:-
20:00Elosport U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Tanabi U20 -:-
20:00Ferroviaria U20 - Rio Claro U20 -:-
20:00GE Osasco U20 - Osasco Audax U20 -:-
20:00Guarulhos U20 - Portuguesa U20 -:-
20:00Internacional de Limeira U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Tupa U20 -:-
20:00Mauaense U20 - Maua U20 -:-
20:00Metropolitano FC U20 - Capivariano U20 -:-
20:00Mirassol U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Nacional SP U20 - Ibrachina U20 -:-
20:00Novorizontino U20 - Vocem U20 -:-
20:00Olimpia FC U20 - Rio Preto U20 -:-
20:00Paulinia FU U20 - SKA Brasil U20 -:-
20:00Pinda U20 - Uniao Suzano U20 -:-
20:00Ponte Preta U20 - Brasilis U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Itapirense U20 -:-
20:00Presidente Prudente U20 - Gremio Prudente U20 -:-
20:00Referencia U20 - Clube Vital U20 -:-
20:00Santo Andre U20 - Portuguesa Santista U20 -:-
20:00Taubate U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00Uniao Sao Joao U20 - Piracicaba U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - Sao Carlos U20 -:-
BRAZÍLIA: Brasileiro ženy
20:00Botafogo RJ Ž - Avai Kindermann Ž -:-00:00Santos Ž - Cruzeiro Ž -:-
BULHARSKO: Parva Liga - skupina o udržanie
14:15Pirin Blagoevgrad - Etar -:- [ 1.50 | 4.10 | 6.25 ]16:45Lok. Sofia - Botev Vratsa -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.25 ]
19:15Hebar - Beroe -:- [ 1.85 | 3.40 | 4.33 ]
BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - Salitas -:-18:00Kozaf - Sonabel Ouagadougou -:-
18:00Rahimo - Bobo-Dioulasso -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Elect Sport - Stars J. Talents -:-ČESKO: ČFL - skupina A
17:30Táborsko akademie - Slavia Praha B -:-18:00Písek - Hostoun -:-
ČESKO: ČFL - skupina B
17:00Teplice B - Jablonec B -:-18:00FK Česká Lípa - Mladá Boleslav B -:-
18:00Ústí n. L. - Kolín -:-
ČESKO: MSFL
17:00Blansko - Třinec -:-17:00Zlínsko - Uhersky Brod -:-
17:30Start Brno - Hodonin -:-
18:00Hlučín - Karviná B -:-
19:00SK Hranice - Frydlant n. O. -:-
ČESKO: B-divízia
19:00Chomutov - Hrebec -:-ČESKO: E-divízia
17:30HFK Olomouc - Šternberk -:-ČESKO: Jihočeský KP
18:00Hluboká n. V. - Jankov -:-ČESKO: Juhomoravský KP
18:00Mutenice - Boskovice - Letovice -:-ČESKO: Královéhradecký KP
18:00Hořice - Jaroměř -:-ČESKO: Plzeňský KP
18:00Chotikov - Rapid Plzen -:-ČESKO: Středočeský KP
19:00Porici n. S. - Velim -:-ČESKO: Vysočina KP
18:00Bystřice n. Pern. - Nova Ves -:-ČESKO: Zlínský KP
18:00Luhačovice - Borsice -:-ČÍNA: Superliga
13:00Zhejiang Professional - Nantong Zhiyun -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.00 ]13:35Cangzhou - Tianjin Jinmen Tiger -:- [ 4.00 | 3.70 | 1.83 ]
13:35Henan Songshan Longmen - Wuhan Three Towns -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.40 ]
13:35Meizhou Hakka - Chengdu Rongcheng -:- [ 4.50 | 3.90 | 1.70 ]
14:00Changchun Yatai - Peking Guoan -:- [ 4.50 | 3.60 | 1.75 ]
ČÍNA: FA Cup
09:30Shenzhen Juniors - Qingdao Red Lions -:-09:30Taian Tiankuang - Foshan Nanshi -:-
11:00Haikou Mingcheng - Jiangxi Lushan -:-
13:00Dalian Kuncheng - Yunnan Yukun -:-
13:30Rizhao Yuqi - Shanghai Jiading Huilong -:-
DÁNSKO: 1st Division - skupina o postup
19:00Aalborg - Fredericia -:- [ 1.57 | 4.20 | 5.00 ]19:00Kolding - Hobro -:- [ 2.00 | 3.75 | 3.20 ]
19:00Vendsyssel - Sonderjyske -:- [ 4.75 | 4.50 | 1.57 ]
DÁNSKO: 2. divízia - skupina o postup
19:00AB Kodaň - Nykobing -:-DÁNSKO: Danish Cup Women
18:30Brøndby Ž - Aarhus Ž -:-DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF
00:00Vega Real - Cibao -:-DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie
13:30US Panda - Simba -:-15:00Groupe Bazano - Tshinkunku -:-
15:30Sanga Balende - Blessing -:-
16:00Celeste - Renaissance -:-
DŽIBUTSKO: Division 1
14:00Gendarmerie - CDC Q7 -:-16:30Garde-Cotes - Hopital -:-
18:30CF GR/SIAF - Dikhil -:-
EKVÁDOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Manta -:-ESTÓNSKO: Esiliiga
17:00Harju JK Laagri - Levadia U21 -:-ETIÓPIA: Premier League
14:00Hambericho Durame - Bahir Dar Kenema -:-17:00Dire Dawa - Ethiopian Insurance -:-
EURÓPA: All-Island Cup Women
20:45Linfield Ž - Lisburn Ladies Ž -:-FÍNSKO: Veikkausliiga
17:00HJK - VPS -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.70 ]17:00Oulu - Mariehamn -:- [ 1.85 | 3.40 | 3.60 ]
18:00SJK - Inter Turku -:- [ 2.15 | 3.40 | 2.88 ]
19:00Ilves - Haka -:- [ 1.83 | 3.40 | 3.70 ]
FÍNSKO: Ykkonen
17:30JJK Jyvaskyla - Atlantis -:- [ 2.80 | 3.70 | 2.05 ]FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A
18:00NJS - JaPS 2 -:-18:00PPJ - Futura -:-
FÍNSKO: Kakkonen - Skupina B
18:00P-Iirot Rauma - EBK -:-FÍNSKO: Kansallinen Liiga - ženy
18:00PK-35 Vantaa Ž - HJK Ž -:-FRANCÚZSKO: Ligue 2
20:45Angers - Dunkerque -:- [ 1.36 | 4.75 | 7.00 ]20:45Auxerre - Concarneau -:- [ 1.36 | 5.00 | 6.25 ]
20:45Bastia - Paris FC -:- [ 3.10 | 3.80 | 2.00 ]
20:45Bordeaux - Pau FC -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.33 ]
20:45Caen - Valenciennes -:- [ 1.30 | 5.00 | 9.50 ]
20:45Grenoble - Amiens -:- [ 2.30 | 3.20 | 3.00 ]
20:45Guingamp - Laval -:- [ 1.91 | 3.40 | 3.70 ]
20:45Quevilly Rouen - St. Etienne -:- [ 4.33 | 3.70 | 1.70 ]
20:45Rodez - AC Ajaccio -:- [ 1.53 | 4.00 | 5.50 ]
20:45Troyes - Annecy -:- [ 2.38 | 3.60 | 2.55 ]
FRANCÚZSKO: Divízia 1 - ženy - play-off
18:00Paris FC Ž - Reims Ž -:-21:00Lyon Ž - Pariž SG Ž -:-
GHANA: Premier League
17:00Nations FC - Accra Lions -:-GHANA: Division One League
17:00Accra Athletic - Akatsi All Stars -:-17:00Tamale City - Steadfast -:-
17:00Techiman Heroes - VC Warriors -:-
17:00Wa Suntaa - Maana -:-
GRENADA: Premier Division
02:30St. John's - Mt. Rich -:-GRUZÍNSKO: Liga 3
14:30Bakhmaro - Merani Martvili -:-14:30Borjomi - Merani Tbilisi -:-
14:30Gonio - Betlemi -:-
14:30Gori - Orbi -:-
14:30Guria - Meshakhte Tkibuli -:-
14:30Loco. Tbilisi 2 - Varketili -:-
14:30Zestafoni - Gardabani -:-
16:00Iberia 1999 2 - Matchakhela -:-
GUINEA: Ligue 1
18:00Ashanti GB - Flamme Olympique -:-HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
23:00Real Hope - Tempete -:-HOLANDSKO: Eredivisie - Boj o zostup - Play off
20:00Roda - Breda -:- [ 1.85 | 3.80 | 3.90 ]CHORVÁTSKO: HNL
18:00Istra 1961 - Varaždín -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.70 ]CHORVÁTSKO: Prva NL
15:50Dubrava - Bijelo Brdo -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.25 ]CHORVÁTSKO: Druga NL
17:30Jadran LP - Trnje -:-19:00Karlovač - Marsonia -:-
IRAK: Stars League
15:00Al Karkh - Al Naft -:-17:15Baghdad - Naft Al-Basra -:-
17:15Erbil - Al-Hudod -:-
19:30Karbala - Al Shorta -:-
ÍRSKO: Premier Division
20:45Drogheda - Galway -:- [ 2.90 | 3.30 | 2.30 ]20:45Dundalk - Shamrock Rovers -:- [ 5.25 | 3.90 | 1.57 ]
20:45Shelbourne - Waterford -:- [ 1.80 | 3.30 | 4.20 ]
20:45Sligo Rovers - Bohemians -:- [ 2.60 | 3.30 | 2.55 ]
20:45St. Patricks - Derry City -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.15 ]
ÍRSKO: 1. divízia
20:45Bray - Cork City -:-20:45Cobh Ramblers - Treaty United -:-
20:45UC Dublin - Finn Harps -:-
20:45Wexford - Kerry -:-
ÍRSKO: FAI Cup
20:45Wayside Celtic - Collinstown -:-ISLAND: 2. divízia
21:15Fjallabyggd - Kormakur/Hvot -:-21:15Haukar - Aegir -:-
ISLAND: Pohár
21:15Fram - IH Hafnarfjördur -:-21:30Afturelding - Valur -:-
IZRAEL: Leumit League - skupina o postup
15:00Bnei Yehuda - Ramat Hasharon -:-15:00Ironi Tiberias - Maccabi Jaffa -:-
15:00Kiryat Shmona - M. Herzliya -:-
15:00Nof Hagalil - Hapoel Umm al-Fahm -:-
IZRAEL: Leumit League - skupina o udržanie
15:00H. Akko - H. Kfar Saba -:-15:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan -:-
15:00MS Kafr Qasim - Ihud Bnei Shfaram -:-
15:00Nes Tziona - Hapoel Afula -:-
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - skupinová fáza
00:00Fluminense (Bra) - Cerro Porteno (Par) -:- [ 1.65 | 3.60 | 6.00 ]00:00Rosario (Arg) - Caracas (Ven) -:- [ 1.22 | 5.75 | 13.00 ]
00:00U. de Deportes (Per) - Botafogo RJ (Bra) -:- [ 3.20 | 3.20 | 2.30 ]
02:00San Lorenzo (Arg) - Liverpool M. (Uru) -:- [ 1.60 | 3.60 | 6.50 ]
02:00Sao Paulo (Bra) - Barcelona SC (Ecu) -:- [ 1.33 | 4.75 | 9.50 ]
JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza
00:00Racing Club (Arg) - Coquimbo (Chi) -:- [ 1.36 | 5.00 | 8.00 ]02:00Cruzeiro (Bra) - U. Calera (Chi) -:- [ 1.25 | 5.75 | 13.00 ]
02:00Sp. Luqueno (Par) - Bragantino (Bra) -:- [ 4.75 | 3.90 | 1.70 ]
04:00U. Catolica (Ecu) - Alianza (Col) -:- [ 1.22 | 6.25 | 13.00 ]
JUŽNÁ KÓREA: K3 League
08:00Daejeon Korail - Yeoju Citizen -:-KAZACHSTAN: First Division
13:00Arys - Okzhetpes -:-13:00Kajrat Almaty 2 - FK Kyran -:-
KEŇA: Super League
14:00Mathare Utd. - Kibera -:-KOLUMBIA: Copa Colombia
02:30OdloženéReal Cartagena - Envigado -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.20 ]KONGO: Ligue 1
16:00Diables Noirs - Vegas -:-19:00JS Talangai - AS BNG -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura - play-off
03:00San Carlos - Saprissa -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.05 ]KUVAJT: Premier League - skupina o udržanie
18:10Al Jahra - Khaitan -:-18:10Al Shabab - Kazma SC -:-
LIBANON: Premier League - skupina porazených
15:00Al Ahli Nabatiya - Al Ghazieh -:-15:00Al Hikma - Tadamon -:-
15:00Al Sahel - Tripoli -:-
LITVA: A Lyga
18:00Dainava Alytus - Suduva -:-LITVA: I Lyga
17:00Babrungas - Nevezis Kedainiai -:-18:00Neptunas - Tauras -:-
LOTYŠSKO: Pohár
19:00Sports United/Cesis - Rigas Futbola Skola -:-19:45DSVK Traktors - Plavinas -:-
20:15Lielupe - Valka -:-
MAĎARSKO: OTP Bank liga
20:30Mezokovesd - MTK Budapešť -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.80 ]MALAJZIA: Superliga
15:00Kelantan DNFC - Sabah -:-MAURÍCIUS: Super League
16:30AS Vacoas - Petite Riviere -:-MEXIKO: Liga MX - Clausura - play-off
05:00Monterrey - Cruz Azul -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]MEXIKO: Liga MX U23 - Clausura - play-off
02:30Pachuca U23 - Necaxa U23 -:-MOLDAVSKO: Super Liga - Boj o zostup - Play off
16:00Iskra Ribnita - Saxan Gagauz Yeri -:-16:00Victoria - Univer Comrat -:-
NEMECKO: Regionálna liga sever
19:30Spelle-Venhaus - Hamburg II -:-NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko
18:30Turkgucu Munchen - Memmingen -:-NEMECKO: Oberliga NOFV-Nord
19:00Lichtenberg - Mahlsdorf -:-19:30Furstenwalde - TB Berlín -:-
19:30Tasmania Berlín - Hertha Zehlendorf -:-
NEMECKO: Oberliga Hamburg
19:00Alsterbruder - Sasel -:-19:00Altona - Suderelbe -:-
19:00Dassendorf - TSV Buchholz 08 -:-
19:00ETSV Hamburg - Duneberg -:-
19:00Harksheide - Wandsbeker Concordia -:-
19:00Niendorfer TSV - Paloma -:-
19:00Rugenbergen - HEBC Hamburg -:-
19:00Turkiye Wilhelmsburg - Tornesch -:-
19:00Victoria Hamburg - Halstenbek-Rellingen -:-
NEMECKO: Oberliga Niedersachsen
19:00Rotenburger - Hildesheim -:-19:30BSV Rehden - Meppen II -:-
19:30Egestorf-Langreder - Delmenhorst -:-
NEMECKO: Oberliga Westfalen
19:15Gievenbeck - Brunninghausen -:-NEMECKO: Oberliga Hessen
18:30Giessen - RW Walldorf -:-18:30Hunfelder - VfB Marburg -:-
19:00Hanauer SC - Hanau -:-
20:00Friedberg - Fernwald -:-
NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Diefflen - Worms -:-NEMECKO: Oberliga Mittelrhein
19:00Bonn-Endenich 08 - Bonner -:-NIGER: Super Ligue
17:30ASFAN - Akokana -:-17:30ASGNN - Urana -:-
PARAGUAJ: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - Sportivo Trinidense -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.63 ]PARAGUAJ: Division Intermedia
20:30Colegiales - Recoleta -:-PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Grau - Cusco -:- [ 1.70 | 3.50 | 4.75 ]PERU: Liga 2
20:15U. San Martin - Dep. Municipal -:-PERU: Liga Women
17:30Dep. Municipal Ž - Ayacucho Ž -:-22:30Cesar Vallejo Ž - AD Cantolao Ž -:-
POĽSKO: Ekstraklasa
18:00Stal Mielec - Pogon Štetín -:- [ 4.75 | 4.33 | 1.62 ]20:30Gornik Zabrze - Puszcza -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.33 ]
POĽSKO: 1. divízia
18:00Pruszkow - Plock -:- [ 3.10 | 3.40 | 2.00 ]20:30R. Rzeszow - Motor Lublin -:- [ 3.25 | 3.40 | 1.95 ]
POĽSKO: 2. divízia
16:00Stezyca - S. Wola -:-20:30GKS Jastrzebie - Wisla Pulawy -:-
POĽSKO: III Liga - Skupina III
17:00Warta Gorzow - Bielsko-Biala -:-PORTUGALSKO: Liga Portugal
19:45Famalicao - Casa Pia -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.75 ]21:45Rio Ave - Benfica -:- [ 6.50 | 4.75 | 1.42 ]
PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
19:00Benfica B - FC Porto B -:- [ 2.10 | 3.60 | 2.80 ]19:00Ferreira - Os Belenenses -:- [ 1.65 | 3.70 | 4.20 ]
PORTUGALSKO: Taca Revelacao U23
16:00Braga U23 - Famalicao U23 -:-19:00Estoril U23 - Torreense U23 -:-
RAKÚSKO: 2. Liga
18:10Amstetten - Liefering -:-18:10Dornbirn - St. Polten -:-
18:10First Viedeň - Kapfenberg -:-
18:10Horn - FAC Viedeň -:-
18:10Lafnitz - Admira -:-
18:10Leoben - Bregenz -:-
18:10Ried - Sturm Graz (Am) -:-
18:10Stripfing - Grazer -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga východ
19:30Favoritner - Leobendorf -:-19:30Kremser - Wiener Viktoria -:-
19:30SV Oberwart - Marchfeld -:-
19:30TWL Elektra - Austria (Am) -:-
20:00Drassburg - Ardagger -:-
20:00Neusiedl - SK Rapid (Am) -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga stred
19:00Allerheiligen - Wolfsberger (Am) -:-19:00Bad Gleichenberg - Union Gurten -:-
19:00Deutschlandsberger - Voitsberg -:-
19:00LASK (Am) - Ried (Am) -:-
19:00SPG Wels - Gleisdorf -:-
19:00Vocklamarkt - ASK Klagenfurt -:-
19:00Weiz - Wallern/St Marienkirchen -:-
RAKÚSKO: Regionálna liga západ
18:00Dornbirner SV - Kufstein -:-18:00Wolfurt - RW Rankweil -:-
18:30Reichenau - Rothis -:-
19:30Motz/Silz - Bischofshofen -:-
RAKÚSKO: Burgenland
19:00ASV Siegendorf - Kohfidisch -:-19:30Deutschkreutz - USVS Rudersdorf -:-
19:30Parndorf - Bad Sauerbrunn -:-
RAKÚSKO: Karnten
17:15Bleiburg - SV Spittal -:-18:00Atus Velden - Atus Ferlach -:-
18:30ATSV Wolfsberger - SAK Klagenfurt -:-
19:00Lendorf - Kottmannsdorf -:-
19:00SV Kraig - A. Klagenfurt (Am) -:-
RAKÚSKO: Niederosterreich
19:30Korneuburg - Retz -:-19:30Langenrohr - Waidhofen/Thaya -:-
19:30Ortmann - St. Polten (Am) -:-
19:30SCU Kilb - Zwettl -:-
19:30Schrems - Rohrbach -:-
RAKÚSKO: Oberosterreich
18:00Dietach - SPG Wels II -:-18:30Mondsee - Schallerbach -:-
19:00Edelweiss - Friedburg -:-
19:00Micheldorf - Weisskirchen -:-
19:00Perg - Oedt -:-
19:30Ostermiething - St. Martin im Muhlreis -:-
RAKÚSKO: Salzburg
18:00Adnet - TSU Bramberg -:-18:00Eugendorf - Seekirchen -:-
18:00SAK 1914 - Strasswalchen -:-
18:00UFC Siezenheim - USK Anif -:-
18:15Golling - Burmoos -:-
19:00Puch - Thalgau -:-
RAKÚSKO: Steiermark
19:00Hartberg (Am) - SV Frauental -:-19:00Heiligenkreuz - Furstenfeld -:-
19:00Ilzer SV - Kalsdorf -:-
19:00SV Union Gnas - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
19:00SV Wildon - Hohenhaus Schladming -:-
19:00UFC Fehring - Lebring -:-
19:00Weinland Gamlitz - Koflach -:-
RAKÚSKO: Tirol - skupina o postup
18:30FC Volders - Tirol (Am) -:-19:30Fugen - Ebbs -:-
19:30Kitzbuhel - SK St. Johann -:-
RAKÚSKO: Tirol - skupina o udržanie
18:00Innsbrucker AC - SC Kundl -:-18:30Vols - Kematen -:-
19:30SV Worgl - Telfs -:-
RAKÚSKO: Vorarlberg
18:00Admira Dornbirn - Hochst -:-18:00FC Lustenau - Gofis -:-
18:15Nenzing - A. Lustenau (Am) -:-
RAKÚSKO: Wien
18:00Mannsworth - Simmeringer -:-18:00Red Star-Penzing - Slovan HAC -:-
18:00Stammersdorf - Sportunion Mauer -:-
18:00Wienerberger - 1980 Viedeň -:-
18:30WAF Brigittenau - Schwechat -:-
RUMUNSKO: Liga 1 - baráž o udržanie
19:00Botosani - Mioveni -:- [ 1.57 | 3.75 | 5.50 ]RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - skupina o udržanie
17:00Aerostar - Somuz Falticeni -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - skupina o postup
17:00Agricola Borcea - Afumati -:-17:00Calarasi - LPS HD Clinceni -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - skupina o udržanie
17:00Inainte Modelu - Recolta Gh. Doja -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - skupina o udržanie
13:00Muscel - FC Pucioasa -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - skupina o postup
17:00Cetate Rasnov - Campulung -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - skupina o udržanie
17:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Targu Secuiesc -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - skupina o postup
17:00Ramnicu Valcea - Viitorul Daesti -:-17:00Vedita Colonesti - Cetatea -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - skupina o udržanie
17:00Unirea Bascov - Sporting Rosiori -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - skupina o udržanie
13:00Jiul Petrosani - CS U Craiova 2 -:-17:00Lupac - Gilortul Tg. Carbunesti -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - skupina o udržanie
17:00Avantul Periam - Soimii Lipova -:-17:00Teuz Cermei - Progresul Pecica -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - skupina o postup
17:00Unirea Ungheni - Gloria 2018 Bistrita -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - skupina o udržanie
17:00Avantul Reghin - Unirea Alba-Iulia -:-17:00Metalurgistul Cugir - Targu Mures 1898 -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - skupina o postup
17:00Santandrei - CSM Zalau -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - skupina o udržanie
17:00Sanatatea Kluž - Victoria Carei -:-RUSKO: Juniorská liga
12:00FK Strogino Moscow U19 - Lok. Moskva U19 -:-12:00F. Voronezh U19 - Zenit U19 -:-
12:00Samara U19 - Baltika U19 -:-
14:00Dynamo Moskva U19 - Ural U19 -:-
14:00Konoplev Academy U19 - Krasnodar U19 -:-
14:00Rubin Kazaň U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
16:00FK Orenburg U19 - FK Rostov U19 -:-
16:00Nizhny Novgorod U19 - Akhmat U19 -:-
16:00Sochi U19 - Sp. Moskva U19 -:-
18:00CSKA Moskva U19 - Chertanovo M. U19 -:-
SAN MARÍNO: Campionato Sammarinese - play-off
20:45La Fiorita - Cosmos -:-SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League
17:00Damac - Al Feiha -:- [ 1.70 | 3.70 | 4.33 ]20:00Al-Ettifaq - Al Akhdoud -:- [ 1.45 | 4.75 | 5.00 ]
20:00Al Nassr Riyadh - Al-Hilal -:- [ 3.20 | 3.75 | 1.95 ]
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Bhantal - Wilberforce Strikers -:-18:15Luawa - Old Edwardians -:-
18:15OdloženéOld Edwardians - Real Republicans -:-
SINGAPUR: Premier League
13:45Geylang - Tampines -:- [ 5.75 | 4.75 | 1.36 ]SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava
17:00Modra - Ivanka p. Dunaji -:-19:00MŠK Senec - Dun. Lužná -:-
SLOVINSKO: 3. SNL - East
18:00Krsko - Hajdina -:-SLOVINSKO: 3. SNL - West
18:00Dren Vrhnika - Ľubľana Svoboda -:-SLOVINSKO: 1. SZNL Women - skupina o titul
17:00Mura Ž - ZNK Ljubljana Ž -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Gaadiidka - Kigs -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Prezidentský pohár
17:30Al Wasl - Al Nasr -:-SRBSKO: Super Liga - skupina o titul
18:30Cukaricki - Partizan -:-18:30Mladost - TSC -:-
SRBSKO: Srpska Liga - Belgrade
14:00Studentski Grad - Teleoptik -:-14:00Usce - Torlak -:-
17:00BASK - Zvezdara -:-
SRBSKO: Srpska Liga - East
17:00Trayal Krusevac - Djerdap -:-SVET: Medzištátne zápasy - ženy
11:00Fínsko U16 Ž - Taliansko U16 Ž -:-16:00Slovensko U16 Ž - Srbsko U16 Ž -:-
ŠKÓTSKO: Premiership - baráž o udržanie
20:45Raith - Partick Thistle -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.30 ]ŠKÓTSKO: League One - Boj o zostup - Play off
20:30Spartans - Dumbarton -:- [ 2.25 | 3.60 | 2.80 ]ŠPANIELSKO: LaLiga2
20:30Mirandes - Elche -:- [ 3.40 | 3.25 | 2.15 ]ŠVAJČIARSKO: Challenge League
20:15Aarau - Wil -:-20:15Bellinzona - Sion -:-
20:15Schaffhausen - Baden -:-
20:15Thun - Vaduz -:-
20:15Xamax - Stade Nyonnais -:-
ŠVÉDSKO: Superettan
19:00Gefle - Sundsvall -:- [ 2.25 | 3.25 | 3.20 ]19:00Trelleborg - Helsingborg -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.55 ]
19:00Utsikten - Öster -:- [ 3.00 | 3.25 | 2.35 ]
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
19:00FBK Karlstad - Hammarby TFF -:-ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
19:00Rosengard - Olympic -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
19:00Herrestads AIF - Ahlafors IF -:-19:30Kongahalla - Vanersborgs IF -:-
19:30Vanersborgs FK - IFK Skovde -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
20:00Farsta - Osteraker IFK -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
19:00IFK Hassleholm - Lodde -:-19:00IFK Karlshamn - Karlskrona -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
19:00Lindome - Frölunda -:-TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga
15:00CSKA Pomir Dushanbe - Khujand -:-15:00Panjsher - Khosilot Parkhar -:-
TALIANSKO: Serie B - play-off
20:30Palermo - Sampdoria -:- [ 2.35 | 3.10 | 3.25 ]TALIANSKO: Primavera 1
15:00Monza U19 - Lecce U19 -:-17:00Fiorentina U19 - Sampdoria U19 -:-
TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara
15:00Dodoma Jiji - Simba -:-THAJSKO: Thai League 1
14:00Police Tero - Bangkok Utd -:-TUNISKO: Pohár
15:30Gafsa - Stade Tunisien -:-15:30Korba - Club Africain -:-
15:30OC Kerkennah - Marsa -:-
TURECKO: Super Lig
16:00Istanbulspor - Sivasspor -:- [ 3.70 | 3.60 | 1.95 ]19:00Antalyaspor - Adana Demirspor -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.60 ]
TURECKO: 2. Lig play-off
14:30Igdir FK - 24 Erzincanspor -:-14:30Trabzon FK - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
UKRAJINA: Druha Liga
11:00Real Pharma - Nyva Vinnytsya -:-UKRAJINA: Championship Women - skupina o udržanie
11:00Veres-Rivne Ž - Dnipro-1 Ž -:-URUGUAJ: Segunda Division
00:00La Luz - Montevideo City -:-USA: USL League Two
01:00Brooke House - Florida Elite -:-04:00Southern California - Ventura -:-
21:00Southern Soccer Academy - Asheville City -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Aral -:-15:00Xorazm Urganch - Olimpik-Mobiuz -:-
VIETNAM: V.League 1
13:00Binh Duong - Cong An -:-13:00Hong Linh Ha Tinh - Ho Chi Minh -:-
13:00Thanh Hoa - Quang Nam -:-
14:15Hanoi FC - Gia Lai -:-
VIETNAM: National League Women
11:00Ha Noi Ž - Ho Chi Minh City 2 Ž -:-11:00TKS Viet Nam Ž - Thai Nguyen Ž -:-
Stávkujte na priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.