Basketbal » Dnes » Všetky zápasy
Stávkujte na Basketbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
EURÓPA: Euroliga
18:45Fenerbahce - Alba Berlín -:-20:30Real Madrid - Crvena zvezda -:-
20:30Virtus Bologna - Panathinaikos -:-
EURÓPA: Eurocup - play-off
18:45Besiktas - JL Bourg -:-20:30London Lions - Paris -:-
TURECKO: Super Lig
16:00Buyukcekmece - Samsunspor -:-16:00Çağdaş Bodrum Spor - Galatasaray -:-
18:30Bursaspor - Tofas -:-
USA: NBA
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics 123:122pp01:00New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks 107:100
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:-
00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:-
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:-
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:-
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
ARGENTÍNA: Liga A
00:00Obras - Platense 90:8502:00La Union - Boca Juniors 83:81
ARGENTÍNA: Liga Femenina Women - Clausura
01:00Berazategui Ž - Union Florida Ž 62:72AUSTRÁLIA: NBL1 Central
08:15West Adelaide Bearcats - South Adelaide Panthers 92:98AUSTRÁLIA: NBL1 Central Women
06:30West Adelaide Bearcats Ž - South Adelaide Panthers Ž 60:66ÁZIA: Asia Cup 3x3
07:15Nový Zéland 3x3 - Malajzia 3x3 21:19pp07:40Mongolsko 3x3 - Srí Lanka 3x3 15:13pp
09:00Katar 3x3 - Malajzia 3x3 16:15
12:20Mongolsko 3x3 - Thajsko 3x3 -:-
12:45Nový Zéland 3x3 - Katar 3x3 -:-
13:35Thajsko 3x3 - Srí Lanka 3x3 -:-
ÁZIA: Ázijský pohár 3x3 - ženy
08:05Čína 3x3 W - Taiwan 3x3 W 11:9pp08:35Mongolsko 3x3 W - Malajzia 3x3 W 21:4
09:25Čína 3x3 W - Singapur 3x3 W 20:12
11:30Mongolsko 3x3 W - Filipíny 3x3 W 8:19
11:55Taiwan 3x3 W - Singapur 3x3 W -:-
13:10Malajzia 3x3 W - Filipíny 3x3 W -:-
BIELORUSKO: Premier League - ženy
14:00Gomel 2 Ž - Horizont Minsk 2 Ž -:-BOLÍVIA: Libobasquet
00:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi 75:8700:00Kinwa - La Salle Tarija -:-
BRAZÍLIA: NBB
23:30Brasilia - Bauru 84:10323:30Pato - Corinthians Paulista 100:87
00:00Vasco - Paulistano 73:70
01:00Flamengo - Sao Paulo 88:78
23:30Uniao Corinthians - Franca -:-
BRAZÍLIA: LBF - ženy
23:30Blumenau Ž - Ituano Ž 60:74BULHARSKO: NBL - skupina porazených
18:00Minyor - Levski -:-ČESKO: Chance ŽBL ženy - o udržanie
18:30Brandys nad Labem Ž - Slovanka Ž -:-ČESKO: Chance ŽBL ženy - play-off
18:30Hradec Králové Ž - Slavia Praha Ž -:-19:00Chomutov Ž - KP Brno Ž -:-
ČILE: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
ČILE: LNB 2
01:00Luis Matte Larrain - Boston C. C. 73:62ČÍNA: CBA
1. štvrtinaGuangdong - Zhejiang Guangsha 22:61. štvrtinaNanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu 20:16
1. štvrtinaPeking - Jilin 19:11
1. štvrtinaTianjin - Guangzhou 18:16
ČÍNA: WCBA - ženy - play-off
1. štvrtinaGuangdong Ž - Shanghai Ž 21:131. štvrtinaInner Mongolia Ž - Shandong Ž 16:14
1. štvrtinaJiangsu Phoenix Ž - Zhejiang Golden Bulls Ž 12:9
2. štvrtinaSichuan Ž - Shanxi Xing Rui Ž 25:18
EURÓPA: BNXT League - skupina víťazov
20:00Den Bosch - Limburg -:-EURÓPA: Latvia-Estonian League - play-off
13:00VEF Riga - Rigas Zelli -:-16:00Ventspils - Tartu Ulikool -:-
18:00BC Kalev/Cramo - Pärnu -:-
EURÓPA: Liga Unike
16:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-19:00Trepca - Sigal Prishtina -:-
EURÓPA: WBBL - ženy - play-off
15:15TTT Riga Ž - Kibirkstis Vilnius Ž -:-18:00LCC Ž - Klaipedos Neptunas Ž -:-
FÍNSKO: I Divisioona A - play-off
17:30ToPo - Raiders Basket -:-FÍNSKO: Korisliiga - ženy - play-off
15:00Vimpelin Veto Ž - PeKa Ž -:-FÍNSKO: I Divisioona Women - play-off
16:00BC Nokia Ž - Puhuttaret Ž -:-18:00Torpan Pojat Helsinki II Ž - Turun NMKY Ž -:-
FRANCÚZSKO: Pro B
20:00Angers - Vichy -:-20:00Chalons-Reims - Fos-sur-Mer -:-
20:00La Rochelle - Lille -:-
20:00Nantes - Orleans -:-
20:30Antibes - ASA -:-
20:30Pau-Orthez - Aix-Maurienne -:-
20:30St. Chamond - Evreux -:-
FRANCÚZSKO: Espoirs U21
19:00Gravelines-Dunkerque U21 - Le Portel U21 -:-CHORVÁTSKO: Premijer liga
17:00Dubrovnik - Split -:-19:00Zabok - Skrljevo -:-
IZRAEL: Liga Leumit
4. štvrtinaGilboa Galil - Elitzur Ashkelon 64:612. štvrtinaHapoel Bnei Kfar Kasem - Ramat Hasharon 40:26
JAPONSKO: B2.League
4. štvrtinaEhime Orange Vikings - Fukuoka 78:84JUŽNÁ KÓREA: KBL
4. štvrtinaKCC Egis - Mobis Phoebus 110:98KANADA: Super League
00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns 105:9700:30Montreal Toundra - Windsor -:-
LITVA: NKL - play-off
18:00Suduva-Mantinga - Kretinga -:-LITVA: Moteru Lyga - ženy - play-off
16:30Aistes LSU Kaunas Ž - Siauliai Ž -:-POĽSKO: Basket Liga
17:30Torun - Dabrowa Gornicza -:-19:00GTK Gliwice - Legia -:-
POĽSKO: 1. Liga
18:00AWF Katovice - GKS Tychy -:-19:00Starogard Gdanski - Pelplin -:-
PORTUGALSKO: Proliga - skupina víťazov
17:00Maia - Santo Andre -:-PORTUGALSKO: Taca da Liga - skupinová fáza
21:00FC Porto - Vitoria -:-RAKÚSKO: Superliga - skupina víťazov
19:00Klosterneuburg - Wels -:-RUMUNSKO: A-divízia - skupina porazených
17:00BC Temešvár - Valcea -:-17:00CSM Focsani - Laguna Bucuresti -:-
17:00Municipal Galati - Petrolul Ploiesti -:-
17:00SCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-
RUMUNSKO: A-divízia - skupina víťazov
17:00CSM Oradea - Dinamo Bukurešť -:-17:00Napoca Kluž - CSM Constanta -:-
18:30Arges Pitesti - Voluntari -:-
RUMUNSKO: Liga National Women - o 5. až 8. miesto
PrestávkaNapoca Kluž Ž - Targu Mures Ž 44:21RUMUNSKO: Liga National Women - play-off
17:30Sepsi S. Ž - Arad Ž -:-18:00CSM Constanta Ž - Municipal Targoviste Ž -:-
SLOVINSKO: Liga Nova KBM
19:00Ilirija - Rogaska -:-SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: BBL
20:30Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix -:-20:45Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-
SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO: WBBL - ženy
20:30Caledonia Gladiators Ž - BA London Lions Ž -:-SRBSKO: 1. liga
17:00Mladost Zemun - Leskovac Zdravlje -:-18:00Zlatibor - OKK Novi Pazar -:-
SRBSKO: 1. ŽLS ženy
20:30Duga Ž - Partizan Ž -:-ŠPANIELSKO: LEB Oro
20:00Estela - Oviedo -:-20:45Alicante - Real Betis -:-
21:00Fuenlabrada - Ourense -:-
ŠVAJČIARSKO: SB League - play-off
19:30Vevey Riviera - Neuchatel -:-ŠVAJČIARSKO: SB League - ženy - play-off
20:00BBC Troistorrents Ž - Nyon Ž -:-20:15Pully Ž - Fribourg Ž -:-
TAIWAN: SBL
10:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan 103:1052. štvrtinaYulon Luxgen Dinos - Changhua 35:26
TAIWAN: P. League+
2. štvrtinaFormosa Dreamers - Kaohsiung Steelers 45:33TAIWAN: WSBL Women
06:00Cathay Life Ž - Taipower Ž 87:6608:00Taiyuan Ž - Chunghua Telecom Ž 87:51
TALIANSKO: Serie A2
20:45Udine - Treviglio -:-TURECKO: TBL
13:30Bornova - Cayirova -:-15:00Balıkesir BŞB - Final Spor -:-
TURECKO: KBSL - ženy - play-off
2. štvrtinaCBK Mersin Ž - Besiktas Ž 24:1717:00Fenerbahce Ž - Galatasaray Ž -:-
URUGUAJ: Liga Uruguaya - skupina porazených
01:00Malvin - Bigua 103:9101:15Goes - Urupan 73:79
USA: NBA G League
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 132:12200:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge 86:105
01:00Oklahoma City Blue - Texas Legends 132:113
03:00Ontario Clippers - G League Ignite 113:102
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
USA: NCAA - play-off
00:09Arizona - Clemson 72:7700:39UConn - San Diego State 82:52
02:39North Carolina - Alabama 87:89
03:09Iowa State - Illinois 69:72
00:09Marquette - N.C. State -:-
00:39Purdue - Gonzaga -:-
Stávkujte na Basketbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.