REFRESH

Hádzaná » Dnes » Kurzy

NEMECKO: Bundesliga

18:00Leipzig - Hamburg 39:27 [ 1.42 | 9.00 | 4.25 ]
19:00Eisenach - Flensburg-H. 28:27 [ 8.50 | 13.00 | 1.16 ]
19:00Erlangen - Magdeburg 27:32 [ 7.50 | 12.00 | 1.18 ]
19:00Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin 25:28 [ 4.00 | 9.00 | 1.42 ]

SLOVENSKO: Extraliga - o 5. až 8. miesto

18:00Záhoráci - Topoľčany 34:32
19:30ŠKP Bratislava - Nové Zámky 20:21

SLOVENSKO: Extraliga - play-off

17:00Tatran Prešov - Pov. Bystrica 30:19
18:30Bojnice - HK Košice 26:27

ŠPANIELSKO: Liga ASOBAL

18:00Atl. Valladolid - Ademar 36:33 [ 2.05 | 8.50 | 2.20 ]
18:00CD Bidasoa Irun - Puerto Sagunto 34:24 [ 1.03 | 25.00 | 20.00 ]
18:00La Rioja - BM Sinfin 32:28 [ 1.03 | 25.00 | 20.00 ]
18:00Nava - Cuenca 35:32 [ 1.72 | 8.50 | 2.80 ]
18:00Puente Genil - Granollers 25:28 [ 4.50 | 9.50 | 1.37 ]
18:00Torrelavega - Morrazo Cangas 32:33 [ 1.72 | 8.50 | 2.80 ]
19:30Benidorm - Anaitasuna 37:40 [ 1.65 | 8.50 | 3.00 ]

BELGICKO: 1. divízia - skupina víťazov

20:15Lebbeke - Hubo Handbal 2 27:29
20:15Sasja KV - Kraainem 30:26

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer Liga

17:00Capljina - Maglaj 32:35
18:00Gracanica - Vogosca 30:26
18:00Krivaja - Sloga Doboj 37:32
19:00Leotar - Hercegovina 27:33

BULHARSKO: A RHG - play-off

15:00Lokomotiv Gorna - Shumen 30:25
16:00Fregata Burgas - Osam Lovech -:-

ČESKO: Chance Extraliga - play-off

18:00Karviná - Plzeň 36:34
18:00Kopřivnice - Lovosice 35:28

ČESKO: Extraliga Women

17:00Most Ž - Lázně Kynžvart Ž 26:27
17:00Slavia Praha Ž - Písek Ž 26:21

DÁNSKO: Kvindeligaen Women - baráž o udržanie

14:00Holstebro Ž - Bjerringbro Ž 29:35 [ 4.25 | 9.50 | 1.40 ]

DÁNSKO: Kvindeligaen Women - play-off

14:00Odense Ž - NFH Ž 28:29 [ 1.12 | 15.00 | 9.50 ]

EURÓPA: Európsky Pohár

19:00Valur (Ice) - Olympiacos SFP (Gre) 30:26 [ 1.32 | 10.00 | 4.25 ]

FRANCÚZSKO: Coupe de France - ženy - play-off

19:05Metz Ž - Dijon Ž 29:20

HOLANDSKO: HandbalNL League

19:00Bevo HC - Houten -:-
19:00KRAS/Volendam - Hurry-Up -:-
19:00Limburg Lions - Aalsmeer -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy - o 5. až 8. miesto

19:00Vlug en Lenig Ž - Kwiek Ž -:-
19:00Westfriesland SEW Ž - Quintus Ž -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy - play-off

19:00Veneco Velo Ž - JuRo Unirek Ž 27:28

JAPONSKO: JHL

05:00Toyama Dreams - Osaki Osol 22:31
06:00Ryukyu Corazon - Toyota Motor East Japan 25:31
07:00Earth Friends BM - Zeekstar Tokyo 30:35
08:00Fukuoka - Toyota Boshoku Kyushu 25:39

JAPONSKO: JHL Women

07:30Prestige International Aranmare Ž - HC Nagoya Ž 32:22
09:00The Terrace Hotels Ž - Kagawa Bank Ž 26:23
10:00Sony Semiconductor Manufacturing Ž - Omron Yamaga Ž 20:21

LITVA: Lietuvos Lyga - play-off

13:00Dragunas Klaipeda - Sviesa 44:39

LUXEMBURSKO: AXA League - skupina o udržanie

18:00Bieles - Museldall 22:26
20:15Rumelange - Mersch -:-
20:15Schifflange - Standard 21:25

LUXEMBURSKO: AXA League - skupina víťazov

20:15Berchem - Dudelange 40:47
20:15Differdange - Kaerjeng 39:35
20:15Esch - Diekirch 34:27

MAĎARSKO: NB I

18:00PLER - Csurgoi 33:26

MAĎARSKO: Pohár

15:30Szeged - NEKA 39:33
18:00Telekom Veszprem - Dabas 38:27

MAĎARSKO: NB I - ženy

17:00Budaors Ž - DVSC Schaeffler Ž 26:37
17:00Ferencváros Ž - Alba Fehérvár Ž 39:26
18:00Győr Ž - Vasas Ž 41:22
18:00Kisvardai KC Ž - Dunaujvarosi Ž 18:23
18:00Kozarmisleny Ž - Bekescsabai Ž 25:28
18:00Vaci Ž - Mosonmagyarovar Ž 24:30

NEMECKO: 2. Bundesliga

18:00Dormagen - Potsdam 27:32
18:00Hamm-Westfalen - Huttenberg 32:36
19:30Dessauer - Coburg 2000 27:30

NEMECKO: 1. Bundesliga - ženy

16:00Buxtehuder SV Ž - Halle-Neustadt Ž 29:27
18:00Bensheim-Auerbach Ž - BVB Dortmund Ž 29:28
18:00Blomberg-Lippe Ž - Neckarsulmer Ž 32:37
18:00Oldenburg Ž - Zwickau Ž 30:26
18:30Solingen Ž - Thuringer Ž 32:38
19:00Bad Wildungen Ž - Bietigheim Ž 24:41
19:30Metzingen Ž - Leverkusen Ž 24:19

NEMECKO: 2. Bundesliga - ženy

17:30TuS Lintfort Ž - Füchse Berlin Ž 25:30
18:00Grobenzell Ž - Brémy Ž 35:33
18:00Kirchhof Ž - HSG Freiburg Ž 19:22
18:00Leipzig Ž - Nord Harrislee Ž 28:26
18:30Regensburg Ž - Göppingen Ž 23:25
18:30Rodertal Ž - Nurtingen Ž 28:26
19:00Kurpfalz Baren Ketsch Ž - Waiblingen Ž 36:29
19:30Mainz Ž - Rosengarten Ž 27:31

NÓRSKO: REMA 1000-ligaen - ženy - play-off

18:15Storhamar Ž - Sola Ž 32:26 [ 1.20 | 10.00 | 5.50 ]

POĽSKO: Superliga - play-off

15:00Chrobry Glogow - Zabrze 21:28

POĽSKO: Superliga - skupina porazených

18:00Wybrzeze Gdansk - Legionowo 38:30

POĽSKO: Central League

15:00Biala Podlaska - ZPRP Kielce 31:33
17:00Zamosc - Stal Gorzow 27:26
18:00Zaglebie Sosnowiec - Lodz 23:36

POĽSKO: I Liga

16:00Gryfino - Wejherowo 39:40
16:00Nowa Sol - Zielona Gora 29:19
16:00Oborniki - USAR Kwidzyn 33:30
16:00Oborniki Slaskie - Swiebodzin 31:32
16:00Wisla Sandomierz - Konskie 30:37
17:00Gwardia Koszalin - Olsztyn 34:27
17:00Zagiew Dzierzoniow - Lider Swarzedz 48:33
18:00Konin - Nowe Piekuty 25:22
18:00Morag - Bydgoszcz 33:24
19:00UMCS Lublin - ZPRP Kielce II 32:27
19:00UW Warszawa - Pabianice 42:40

POĽSKO: Superliga - ženy - baráž o udržanie

19:00Zory Ž - Kalisz Ž 26:29

POĽSKO: Superliga - ženy - skupina víťazov

18:00Piotrcovia Ž - Koszalin Ž 27:26

PORTUGALSKO: Andebol 1 - skupina o titul

16:00Benfica - Sporting 32:41
16:00Porto - ABC Braga 34:25

PORTUGALSKO: Andebol 1 - skupina o udržanie

19:00Avanca - Vitoria SC 27:22
19:00Gaia - Vitoria 34:29

PORTUGALSKO: Andebol 1 - skupina o umiestnenie

16:00Aguas Santas - Madeira SAD 30:37
19:00Povoa - Belenenses 30:32

PORTUGALSKO: 1a Divisao - ženy - skupina porazených

19:00Gil Eanes Ž - Barros Ž 26:26

PORTUGALSKO: 1a Divisao - ženy - skupina víťazov

19:00CJ Almeida Garrett Ž - Sao Pedro Sul Ž 22:34
19:30ABC Braga Ž - Benfica Ž 25:29

RAKÚSKO: HLA - play-off

18:30Aon Fivers - Linz 30:35
20:20Alpla HC Hard - Krems 32:26

RUMUNSKO: Liga nationala - ženy

10:30Mioveni Ž - Buzau Ž 33:41
16:30Baia Mare Ž - Zalau Ž 30:25
16:30Bistrita Ž - Stiinta Bukurešť Ž 30:19
16:30Brasov Ž - Ramnicu Valcea Ž 38:34
16:30Dunarea Braila Ž - Targu Jiu Ž 43:24
16:30Rapid Bukurešť Ž - Magura Cisnadiei Ž 32:32

RUMUNSKO: Pohár

14:00Minaur Baia Mare - CSM Constanta 24:29
16:30Dinamo Bukurešť - CSM Bukurešť 38:30

RUSKO: Superliga - ženy - o 5. až 8. miesto

16:00Krasnodar Ž - Togliatti Ž 36:26

RUSKO: Superliga - ženy - play-off

18:00Rostov Ž - CSKA Moskva Ž 26:28

SLOVINSKO: 1. NLB Liga

19:00Ivancna Gorica - Koper 32:26
19:00Krka - Gradec 31:26
19:00Loka - Dobova 31:24
19:00Skofljica - Ribnica 20:25
19:30Jeruzalem Ormoz - Celje 27:26

SLOVINSKO: 1.Liga - ženy - skupina víťazov

18:00Celje Ž - ZRD Litija Ž 26:29

SRBSKO: Superliga - play-off

19:30Partizan Belehrad - Pancevo 31:21

SRBSKO: Superliga - skupina o udržanie

17:00Jugovic - Radnicki 36:36
17:00Obilic Beograd - Proleter 36:35
17:00RK Ub - Crvena zvezda 29:38
17:00Vranje - Dubocica 30:28

SRBSKO: Superliga Women - play-off

19:00Zeleznicar Ž - Crvena zvezda Ž 32:36

ŠPANIELSKO: Division de Honor Plata

19:00Agustinos Alicante - Antequera 32:27
19:00Barcelona II - Oviedo 28:24
19:00Burgos - Novas 31:29
19:00Caserio Ciudad Real - Alcobendas 24:27
19:00Cisne - Guadalajara 34:30
19:00Málaga - Mallorca 31:25
19:00Villa de Aranda - Eivissa 20:20
19:00Zamora - Horneo Alicante 30:21

ŠPANIELSKO: División de Honor - ženy - o udržanie

19:30Gran Canaria Ž - Elda Ž 26:20
20:00Oviedo Ž - La Calzada Ž 25:24

ŠPANIELSKO: División de Honor - ženy - o 5. až 8. miesto

20:30Guardes Ž - Beti-Onak Ž 31:27

ŠVAJČIARSKO: SPL - ženy - baráž o udržanie

17:00Rotweiss Thun Ž - Stans Ž 31:14

ŠVAJČIARSKO: SPL - ženy - play-off

17:30Amicitia Zurich Ž - Bruhl Ž 27:26

TALIANSKO: Serie A - o udržanie

18:00Secchia Rubiera - Cingoli 33:31
20:30Trieste - Pressano 16:21

TALIANSKO: Serie A - play-off

19:00Conversano - Brixen 36:33 [ 1.50 | 8.50 | 3.00 ]
19:00Meran - Fasano 23:25

TURECKO: Superlig - ženy - o 5. až 8. miesto

15:00Uskudar Ž - Izmir Ž 42:37
18:00Gorele Ž - Bursa BB Ž 45:47

TURECKO: Superlig - ženy - play-off

14:00Konyaalti Ž - Kastamonu Ž 40:38

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - hádzaná livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.