REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

EURÓPA: EURO

15:00Rumunsko - Ukrajina -:-
18:00Belgicko - Slovensko -:-
21:00Rakúsko - Francúzsko -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

01:00Santamarina - Olimpo -:-
20:30El Linqueno - Defensores Belgrano VR -:-
21:00San Martin Mendoza - Biblioteca Atenas -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Apertura

20:00Argentino de Quilmes - Sacachispas -:-
20:10Los Andes - Canuelas -:-
20:10Sportivo Italiano - Colegiales -:-

ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza - play-off

20:00Lanus 2 - Banfield 2 -:-
20:00Velez Sarsfield 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
23:00Estudiantes 2 - Newells Old Boys 2 -:-
23:00River Plate 2 - Defensa y Justicia 2 -:-

ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura

20:00Huracan Ž - Ferro Ž -:-
20:00Platense Ž - River Plate Ž -:-
20:00Social Atletico Television Ž - Rosario Central Ž -:-

AUSTRÁLIA: Victoria Premier League

12:30Bulleen - George Cross -:-
12:30Kingston City - Preston Lions -:-

AUSTRÁLIA A OCEÁNIA: OFC majstrovstvá U16 - ženy - kvalifikácia

02:00Papua-Nová Guinea U16 Ž - Samoa U16 Ž -:-

BRAZÍLIA: Serie A

PrestávkaCriciuma - Bahia 1:0
PrestávkaCuiaba - Fortaleza 4:0
PrestávkaGremio - Botafogo RJ 1:1
PrestávkaVasco - Cruzeiro 0:0

BRAZÍLIA: Serie B

PrestávkaGoias - Coritiba 1:1
PrestávkaSport Recife - Mirassol 0:0

BRAZÍLIA: Serie C - prvá fáza

00:00MeškáSER Caxias - Ferroviaria -:-

BRAZÍLIA: Serie D

64'America-RN - Treze 1:0
PrestávkaMaringa FC - Sao Jose EC 1:0
29'Humaita - Manauara 0:1

BRAZÍLIA: Carioca C

19:45Riostrense - Uni Souza -:-
19:45Uniao Central - Niteroiense -:-

BRAZÍLIA: Cearense 3

20:30Crato - Terra e Mar -:-
20:30Esporte Limoeiro - Tiangua EC -:-

BRAZÍLIA: Matogrossense 2 - play-off

22:00Sport Sinop - Pocone -:-

BRAZÍLIA: Paraense B2

15:00Tesla - Pedreira -:-
15:00Tiradentes PA - Gaviao -:-

BRAZÍLIA: Copa Paulista

20:00Oeste - Uniao Suzano -:-

BRAZÍLIA: Alagoano U20

20:00Murici AL U20 - Lajense U20 -:-

BRAZÍLIA: Matogrossense U20

23:00Juara U20 - Sinop FC U20 -:-

BRAZÍLIA: Paraibano U20

15:00Auto Esporte U20 - Desportiva Guarabira U20 -:-
15:00Femar U20 - Picuiense U20 -:-
20:00Sport PB U20 - Spartax U20 -:-
21:00EC de Patos U20 - Nacional de Patos U20 -:-
21:00Sabugy U20 - Sousa U20 -:-

BRAZÍLIA: Sergipano U20

20:00Sergipe U20 - Falcon U20 -:-

BRAZÍLIA: Brasileiro ženy

20:00Botafogo RJ Ž - Internacional Ž -:-
20:00Fluminense Ž - America Mineiro Ž -:-
21:00Sao Paulo Ž - Palmeiras Ž -:-
23:00Corinthians Ž - Bragantino Ž -:-

BRAZÍLIA: Capixaba Women

20:00Guarapariense Ž - Prosperidade Ž -:-
20:00Harpia Ž - Estadual Ž -:-

ČILE: Pohár

21:00Provincial Ovalle - Cobresal -:-

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA: LDF

29'San Cristobal - Delfines Del Este 0:0

EGYPT: Premier League

15:00El Gounah - National Bank Egypt -:-
18:00Ismaily - Enppi -:-
18:00Zamalek - Al Masry -:-

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Relegation Play-offs

16:00Afantou - Proodeftiki -:-
16:00Niki Efkarpias - Asteras Petriti -:-

GRENADA: Premier Division

22:00Camerhogne - Fontenoy -:-
22:00Hard Rock - Paradise -:-
00:00Hurricanes - Queens Park Rangers -:-

GUINEA: Ligue 1

18:00Kaloum Star - Horoya -:-
18:00Flamme Olympique - Sequence -:-

KANADA: Canadian Premier League

66'Vancouver FC - Cavalry 0:0

KANADA: CSL

00:00Unity - Future Stars -:-

KEŇA: Super League

14:00Gusii - Nairobi United -:-

KOLUMBIA: Liga Women - skupina o postup

01:00Millonarios Ž - America de Cali Ž -:-

MALAWI: Superliga

14:30OdloženéBaka City - Civo Utd -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Textafrica - Ferroviario Beira -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

17:00Vålerenga 2 - Tromsdalen -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 1

20:00Åsane 2 - Sandviken -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 2

18:00Madla IL - Sandefjord 2 -:-
18:00Sola - Start 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 3

19:30Mjondalen 2 - Gamle Oslo -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 4

15:00Stabaek 2 - Mosjoen -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 5

18:00Skedsmo - Aalesund 2 -:-

NÓRSKO: Division 3 - Group 6

20:00Kongsvinger 2 - Ham-Kam 2 -:-

PARAGUAJ: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - Colegiales -:-

PERU: Liga Women

18:00Ayacucho Ž - Melgar Ž -:-
22:00Defensores Ž - Killas Ž -:-

SOMÁLSKO: National league

14:30Gaadiidka - Elman -:-

SURINAM: SML

22:30SV Transvaal - Flora -:-
01:00Inter Moengotapoe - Notch -:-

SVET: Medzištátne zápasy

14:00Fínsko U18 - Litva U18 -:-
00:30Panama - Paraguaj -:-

SVET: Prípravné zápasy

02:00U.N.A.M. (Mex) - Venados (Mex) -:-

SVET: Medzištátne zápasy - ženy

19:00Mexiko U17 Ž - Kolumbia U17 Ž -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00Trelleborg - Brage -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

19:15Nykopings - Atvidaberg -:-

ŠVÉDSKO: Svenska Cupen - kvalifikácia

19:30Jonkopings - Smedby -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

19:00Hacken Ž - Vittsjo Ž -:-

URUGUAJ: Primera Division - Torneo Intermedio

70'Penarol - Racing Montevideo 1:0
22:00Boston River - Cerro Largo -:-

URUGUAJ: Segunda Division

01:30Oriental - Colon -:-

USA: USL Championship

29'North Carolina - Monterey Bay 0:0

USA: MLS Next Pro

01:00Huntsville - Chicago Fire II -:-
01:00St. Louis City 2 - Houston Dynamo 2 -:-
04:00Colorado Rapids 2 - Ventura County -:-

USA: USL League Two

23:00Tobacco Road - Charlotte Eagles -:-
23:00West Seattle Junction - Tacoma Stars -:-
00:00Tampa Bay U23 - Swan City -:-
00:00Union FC Macomb - Kalamazoo FC -:-
01:00Portland U23 - Ballard -:-
01:30Sarasota Paradise - Miami -:-

USA: NWSL - ženy

04:00Bay FC Ž - Utah Royals Ž -:-

UZBEKISTAN: Super League

17:00Lok. Tashkent - Din. Samarkand -:-
17:00Olympic - OKMK -:-

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

72'Maritimo - Nueva Esparta 0:0
21:30Bolivar - Atletico La Cruz -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.