REFRESH

Futbal » Dnes » Kurzy

AFRIKA: Africký pohár národov

17:00Burkina Faso - Etiópia -:- [ 1.60 | 3.50 | 7.00 ]
17:00Kapverdy - Kamerun -:- [ 6.00 | 3.30 | 1.72 ]

TALIANSKO: Serie A

18:30AC Miláno - Spezia -:- [ 1.30 | 5.25 | 11.00 ]
18:30Bologna - Neapol -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.90 ]
20:45Fiorentina - FC Janov -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.00 ]

ANGLICKO: National League - juh

20:45Chelmsford - St. Albans -:-

ANGLICKO: Southern League Central Division

20:45OdloženéStourbridge - Stratford -:-

ANGLICKO: Premier League 2

14:00Crystal Palace U23 - Chelsea U23 -:-
20:00Leeds U23 - Derby U23 -:-
20:00Leicester U23 - Brighton U23 -:-
20:00Southampton U23 - Fulham U23 -:-
20:00Tottenham U23 - Blackburn U23 -:-
20:00West Brom U23 - Aston Villa U23 -:-
20:00Wolves U23 - Burnley U23 -:-

ANGLICKO: Professional Development League

14:00Ipswich U23 - QPR U23 -:-
20:00Swansea U23 - Bristol City U23 -:-

ANGLICKO: Premier League Cup

16:00Norwich U23 - Reading U23 -:-
20:00Mansfield U23 - Wigan U23 -:-

ANGLICKO: FA Youth Cup

20:00Newcastle Utd U18 - Colchester U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Interclube - Sporting de Benguela -:-

BELGICKO: Pro League U21

19:30Anderlecht U21 - Cercle B. U21 -:-
19:30Antverpy U21 - St. Liege U21 -:-
19:30Club Bruggy U21 - Leuven U21 -:-
19:30Gent U21 - Mechelen U21 -:-
19:30Kortrijk U21 - Mouscron U21 -:-
19:30Oostende U21 - Royal Union SG U21 -:-
19:30St. Truiden U21 - Genk U21 -:-
19:30Waregem U21 - Charleroi U21 -:-
20:00Deinze U21 - Beerschot VA U21 -:-
20:00Lierse K. U21 - Waasland-Beveren U21 -:-
20:00Lommel SK U21 - Virton U21 -:-
20:00Westerlo U21 - Seraing U21 -:-
20:30RWDM U21 - Eupen U21 -:-

BERMUDY: Premier League

20:00Devonshire Colts - PHC Zebras -:-
20:00Devonshire Cougars - X-Roads Warriors -:-
20:00North Village Rams - Southampton -:-
20:00SBRC - Robin Hood -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano

69'UNIRB - Barcelona 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Piauiense

21:00Corisabba - AE Altos -:-

BRAZÍLIA: Copa Sao Paulo de juniores - play-off

32'Fluminense U20 - Santos U20 0:1
15:00Internacional U20 - Palmeiras U20 -:-
19:00Desportivo U20 - Cruzeiro U20 -:-
21:30Oeste U20 - Canaa U20 -:-
00:00Sao Paulo U20 - Vasco U20 -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30US Panda - AC Kuya -:-

EGYPT: Division 2 - Group C

13:30Alaab Damanhour - Abu Qir Semad -:-
13:30El Raja - Said El Mahalla -:-

EGYPT: Ligový pohár

13:30Ismaily - Al Ahly -:-
16:00El Gounah - Arab Contractors -:-
16:00National Bank Egypt - Smouha -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 2

20:45Paris FC - Le Havre -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.50 ]

FRANCÚZSKO: National

20:45Laval - Annecy -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Ports Authority - Steve Biko -:-
17:00Samger - Elite United -:-

GHANA: Premier League

16:00Legon Cities - Bechem United -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

00:00Comunicaciones - Nueva Concepcion -:-

HOLANDSKO: Eerste Divisie

20:00Dordrecht - Jong AZ -:- [ 3.10 | 3.50 | 2.25 ]
20:00Jong Ajax - Den Bosch -:- [ 1.40 | 5.00 | 6.50 ]

INDIA: ISL

15:00Hyderabad - Jamshedpur -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.10 ]

INDONÉZIA: Liga 1

12:15Bali United - Persita -:-
14:45PSIS Semarang - Arema -:-

IRÁN: Hazfi Cup

11:30Aluminium Arak - Sepahan -:-
11:30Kheybar Khorramabad - Sanat-Naft -:-
12:00Mes Kerman - Foolad -:-
13:00Zob Ahan - Persepolis -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

19:00Netanya - Sakhnin -:- [ 1.83 | 3.30 | 4.60 ]
19:30H. Beer Sheva - Maccabi Haifa -:- [ 4.00 | 3.25 | 1.95 ]

IZRAEL: Leumit League

18:00Agudat Sport Ashdod - Beitar Shimshon -:-
18:00Bnei Yehuda - Maccabi Bnei Raina -:-
18:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan -:-
18:00Hapoel Umm al-Fahm - Ramat Hasharon -:-
18:00MS Kafr Qasim - M. Nazareth -:-

IZRAEL: Liga Alef South

12:00H. Marmorek - Maccabi Yavne -:-

KATAR: QSL

14:20Al Arabi - Qatar SC -:-
16:30Al Ahli Doha - Al-Wakra -:-
16:30Al Sailiya - Al-Duhail -:-

KONGO: Ligue 1

14:00AS BNG - Inter Club -:-
14:00Nico-Nicoye - Kondzo -:-
15:00Leopard - JS Talangai -:-
16:00Etoile du Kongo - Patronage Sainte-Anne -:-
16:00V. Club Mokanda - CARA Brazzaville -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

PrestávkaSaprissa - San Carlos 0:1 [ 1.61 | 3.60 | 5.00 ]
01:00OdloženéSantos DG - Sporting San Jose -:-

KUVAJT: Superpohár

17:00Al Arabi - Al Kuwait -:-

LESOTHO: Premier League

14:00Bantu - Linare -:-

LÍBYA: Premier League

14:00Al-Athad - Al Madina -:-
14:00Al Ittihad - Olympic Azzaweya -:-

MALTA: Premier League

19:00Hamrun - Mosta FC -:-
19:00Valletta - Floriana -:-

MALTA: Challenge League

17:00Fgura - Swieqi -:-
17:00Marsa FC - St. Andrews -:-
21:00Pieta Hotspurs - Zebbug -:-
21:00St. George's FC - San Gwann -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

00:00Pachuca - Guadalajara -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.50 ]

MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura

PrestávkaLeones Negros - Pumas Tabasco 1:1

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Clausura

22:00Yalmakan - Inter Playa Del Carmen -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Clausura

19:00Atlas Ž - Mazatlan FC Ž -:-
00:00Toluca Ž - Tijuana Ž -:-

NEMECKO: 3. Liga

19:00Mannheim - Dortmund II -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.25 ]

PORTUGALSKO: Liga Portugal

21:15Portimonense - Guimaraes -:- [ 2.62 | 3.00 | 2.80 ]

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

19:00Academica - Rio Ave -:- [ 5.00 | 3.30 | 1.70 ]
19:00Farense - Leixoes -:- [ 1.72 | 3.30 | 5.00 ]

RWANDA: Premier League

14:00Gasogi United - Gicumbi -:-
14:00Mukura Victory Sports - Police -:-

SALVÁDOR: Primera Division - Clausura

88'Platense Municipal - Santa Tecla 0:1

SAUDSKÁ ARÁBIA: 1. divízia

13:40Al Kholood - Hajer -:-
15:45Al-Nahda - Al Qadisiya -:-
17:30Al Draih - Jeddah -:-

SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Premiership

20:45Cliftonville - Glentoran -:-

SVET: Medzištátne zápasy

32'Kolumbia - Honduras 1:0 [ 1.36 | 4.50 | 7.00 ]

SVET: Prípravné zápasy

89'Belgrano (Arg) - U. Espanola (Chi) 2:0
01:30Defensor Sp. (Uru) - Danubio (Uru) -:-
12:00Zürich (Sui) - Pogon Štetín (Pol) -:-
13:00Kubaň (Rus) - Bregalnica (Mkd) -:-
13:30Aktobe (Kaz) - MTK Budapešť (Hun) -:-
14:00Al-Rifaa (Bhr) - Cordoba (Esp) -:-
14:00Lechia Gdaňsk (Pol) - Mezokovesd (Hun) -:-
14:00Radomiak Radom (Pol) - Kyzylzhar (Kaz) -:-
15:00Zürich (Sui) - Wisla (Pol) -:-

ŠKÓTSKO: Premiership

20:45Celtic - Hibernian -:- [ 1.30 | 5.50 | 10.00 ]

TALIANSKO: Primavera 1

14:30OdloženéEmpoli U19 - FC Janov U19 -:-
16:30OdloženéJuventus U19 - Sassuolo U19 -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

12:00Polisi Tanzania - Namungo -:-
14:00Mbeya City - Simba -:-

TOGO: Championnat National

16:00ASC Kara - Semassi -:-
16:00Dynamic Togol. - AS Togo-Port -:-
16:00Gbohloe-Su - Entente II -:-
16:00Gomido - Anges de Notse -:-
16:00Ifodje - Kara -:-
16:00Unisport - Kakadl -:-

TURECKO: 1. Lig

18:00Genclerbirligi - Adanaspor -:- [ 1.40 | 4.50 | 7.00 ]

VIETNAM: Pohár

12:00ZrušenéBHTS Quang Nam - Dak Lak -:-
12:00ZrušenéGia Lai - Da Nang -:-
12:00ZrušenéHanoi FC - Pho Hien -:-
12:00ZrušenéHo Chi Minh - Hong Linh Ha Tinh -:-
12:00ZrušenéNam Dinh - Khanh Hoa -:-
12:00ZrušenéThan Quang Ninh - Long An -:-
12:00ZrušenéTTBD Phu Dong - Can Tho -:-
12:00ZrušenéViettel - Hai Phong -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.