REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: Šampionát afrických národov

20:00Namíbia - Zambia -:-
20:00Tanzánia - Guinea -:-

ANGLICKO: Premier League

19:00Burnley - Aston Villa -:-
19:00Chelsea - Wolves -:-
20:30Brighton - Fulham -:-
21:15Everton - Leicester -:-
21:15Manchester Utd - Sheffield Utd -:-

ANGLICKO: Championship

20:00Barnsley - Cardiff -:-
20:00Coventry - Sheffield Wed -:-
20:00Middlesbrough - Rotherham -:-
20:00Swansea - Brentford -:-

ANGLICKO: National League

20:45Maidenhead - Yeovil -:-
20:45Notts County - Solihull Moors -:-

ANGLICKO: National League - juh

20:45OdloženéHavant & W - Dorking -:-

ANGLICKO: Southern League South Division

20:45OdloženéGosport - Beaconsfield Town -:-

ANGLICKO: Professional Development League

15:00Nottingham U23 - Wigan U23 -:-

ANGLICKO: Super League - ženy

20:30Aston Villa Ž - Chelsea Ž -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Libolo - Sporting de Cabinda -:-

ARGENTÍNA: Copa Diego Maradona - Copa Sudamericana - play-off

22:00Velez Sarsfield - Banfield -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional - kvalifikácia - play-off

23:15Estudiantes Rio Cuarto - CA Estudiantes -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal - kvalifikácia - play-off

21:30Deportivo Maipu - Sarmiento Resistencia -:-
00:30Villa Mitre - Deportivo Madryn -:-

ARGENTÍNA: Primera C - kvalifikácia - play-off

21:10Dock Sud - Ituzaingo -:-
21:10General Lamadrid - Deportivo Merlo -:-

AUSTRÁLIA: A-League

09:00OdloženéWellington Phoenix - Perth Glory -:-

BANGLADÉŠ: Premier League

10:00Baridhara - Brothers U. -:-
10:30Sheikh Jamal - Arambagh -:-
13:00Rahmatgonj MFS - Bashundara Kings -:-

BELGICKO: Jupiler League

18:45Beerschot VA - Kortrijk -:-
18:45Genk - Waregem -:-
21:00Gent - St. Truiden -:-
21:00Charleroi - Leuven -:-

BRAZÍLIA: Serie A

00:00Atletico-MG - Santos 2:0
00:00Palmeiras - Vasco 1:1

BRAZÍLIA: Serie B

23:15Oeste - Parana 1:0
01:30Vitoria - Botafogo SP 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Prvé kolo

19:30Friburguense - America RJ -:-
19:30Nova Iguacu - Americano FC -:-
19:30Sampaio Correa FE - Cabofriense -:-

BRAZÍLIA: Copa Verde

20:00Remo - Gama -:-
22:00Rio Branco - Independente -:-

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste - kvalifikácia

01:30CSA - Moto Club 2:0
01:30Itabaiana - Santa Cruz 2:2

ČESKO: 1. Liga

16:00Bohemians 1905 - Opava -:-
16:00Ostrava - Liberec -:-
18:00Zlín - Slavia Praha -:-

ČESKO: Tipsport liga

10:30Chrudim - Ústí n. L. -:-

ČILE: Primera División

00:00U. Espanola - Coquimbo 0:1

ČILE: Primera B - play-off o postup

00:00Melipilla - Rangers -:-

ČILE: Segunda Division

22:00San Antonio Unido - Lautaro -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 1

21:00Lorient - Dijon -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 2

19:00Chambly - Niort -:-

GRÉCKO: Superliga

14:00Volos - Panathinaikos -:-
16:15AEK - Giannina -:-
16:15Lamia - Smyrnis -:-
18:30Olympiakos - PAOK -:-

GRÉCKO: Super League 2

14:00AO Trikala - Dramas -:-
14:00Diagoras - Ionikos -:-
14:00O.F. Ierapetra - Apollon Larissa -:-
14:00PAE Chania - Ergotelis -:-
14:00Panachaiki - Karaiskakis -:-
14:30Levadiakos - Xanthi -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

18:45Alkmaar - Utrecht -:-
20:00Venlo - Vitesse -:-
20:00Waalwijk - Sittard -:-
21:00Heerenveen - Feyenoord -:-

CHORVÁTSKO: 1. HNL

15:00Istra 1961 - Rijeka -:-
17:05Din. Záhreb - Hajduk Split -:-

INDIA: ISL

15:00Kerala Blasters - Jamshedpur -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Ashdod - Bnei Yehuda -:-
19:00H. Kfar Saba - Netanya -:-
19:45Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

16:00Black Leopards - Mamelodi -:-
16:00Bloem Celtic - Chippa United -:-

JUŽNÁ AFRIKA: GladAfrica Championship

13:00Pretoria Callies - Bizana Pondo Chiefs -:-
14:30Pretoria U. - Cape Umoya United -:-
14:30Steenberg United - Free State Stars -:-
14:30TS Sporting - Royal AM -:-

KATAR: Crown Prince Cup

14:30Al Sailiya - Al Khor -:-
17:15Al Arabi - Umm-Salal -:-

KEŇA: Premier League

13:00Gor Mahia - Zoo -:-
13:00Ulinzi Stars - Mathare Utd. -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

02:00OdloženéChico - Millonarios -:-

MAĎARSKO: OTP Bank liga

17:45Kisvarda - MOL Fehervar -:-
20:00Budafoki - Ferencváros -:-

MALTA: 1. liga

17:00Gudja - Hibernians -:-
18:30Valletta - Hamrun -:-
21:00Floriana - Lija Athletic -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

03:30Club America - Juarez 2:0

MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura

02:05Correcaminos - Venados 2:0
04:05Cimarrones de Sonora - Celaya 2:2
00:00Zacatecas Mineros - Pumas Tabasco -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

18:30Darmstadt - Sandhausen -:-
20:30Karlsruher - Hannover -:-
20:30Norimberg - Regensburg -:-
20:30Paderborn - Kiel -:-

NEMECKO: 3. Liga

19:00Ingolstadt - Hallescher -:-
19:00Lubeck - Unterhaching -:-
19:00Magdeburg - Mníchov 1860 -:-
19:00Rostock - Saarbrücken -:-

NEMECKO: Regionálna liga západ

14:00Dortmund II - Mönchengladbach II -:-
14:00Kolín n. R. II - Bonner -:-

NIGÉRIA: NPFL

16:00Kano - Rivers United -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

00:00Managua FC - Ocotal -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

16:00Ferretti U20 - Juventus Managua U20 -:-
21:00Managua FC U20 - Ocotal U20 -:-
23:00Diriangen U20 - Real Madriz U20 -:-
23:00Jalapa U20 - CD Junior U20 -:-

PALESTÍNA: West Bank League

14:00Albirah - Merkaz -:-
17:00Al Quds - Wadi Al-Nes -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

12:00Leca - Maritimo B -:-
16:00Pinhalnovense - Moura AC -:-
19:00Salgueiros - SC Vila Real -:-
19:00Vila Cortez - Anadia -:-
20:30GRAP - Oleiros -:-
21:00Amora - Moncarapachense -:-

PORTUGALSKO: Pohár

21:15Maritimo - Estoril -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - skupina porazených

16:00Academica U23 - Sporting U23 -:-
18:00Benfica U23 - Portimonense U23 -:-
18:00Boavista U23 - CD Cova da Piedade U23 -:-

PORTUGALSKO: Taça da Liga Women

15:00Famalicao Ž - Benfica Ž -:-

RAKÚSKO: Tipico Bundesliga

18:30Rapid Viedeň - St. Polten -:-
18:30Salzburg - Ried -:-
18:30Tirol - Altach -:-
20:30Wolfsberger AC - LASK -:-

RUMUNSKO: Liga 1

13:30Academica Clinceni - Botosani -:-
16:30Poli Iasi - UTA Arad -:-
19:00Din. Bukurešť - Gaz Metan -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:00Jaraaf - Mbour Petite Cote -:-
17:00Teungueth - Casa -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

16:00Geeska Afrika - Mogadishu City -:-

SVET: Medzištátne zápasy

22:00Guatemala - Portoriko -:-
16:00Irak - Kuvajt -:-

SVET: Prípravné zápasy

09:00Zenit (Rus) - Ural (Rus) -:-
11:00Belchatow (Pol) - T. Mazowiecki (Pol) -:-
11:00FC Kodaň (Den) - Aarhus (Den) -:-
11:00Chrobry Glogow (Pol) - Legnica 2 (Pol) -:-
11:00Tychy (Pol) - Katowice (Pol) -:-
12:00Dubrava (Cro) - Dragovoljac (Cro) -:-
12:00Chojniczanka (Pol) - Bytovia Bytow (Pol) -:-
12:30Krasnodar (Rus) - Riga FC (Lat) -:-
13:00Aalborg (Den) - Lyngby (Den) -:-
13:00Banská Bystrica (Svk) - Pohronie (Svk) -:-
13:00Banská Bystrica (Svk) - Pohronie (Svk) -:-
13:00Belasica (Mkd) - Kozuv Gevgelija (Mkd) -:-
13:00Borec (Mkd) - Teteks (Mkd) -:-
13:00Drita (Mkd) - Sloga Vinica (Mkd) -:-
13:00Dubnica (Svk) - Nitra (Svk) -:-
13:00Kadino Skopje (Mkd) - FK Skopje (Mkd) -:-
13:00Lok. Plovdiv (Bul) - Sozopol (Bul) -:-
13:00Makedonija GP (Mkd) - Inhulets (Ukr) -:-
13:00Metalac (Srb) - Radnicki 1923 (Srb) -:-
13:00Nizhny Novgorod (Rus) - Drita (Kos) -:-
13:00Odense (Den) - Koge (Den) -:-
13:00Radomiak Radom (Pol) - Lublin (Pol) -:-
13:00Renova (Mkd) - Rabotnički (Mkd) -:-
13:00Vardar Negotino (Mkd) - Tikves (Mkd) -:-
13:00Vellazerimi (Mkd) - Pobeda (Mkd) -:-
13:00Yenisey (Rus) - Chernomorets Novorossijsk (Rus) -:-
13:15FC Kodaň (Den) - Aarhus (Den) -:-
14:00Beroe (Bul) - Hebar (Bul) -:-
14:00Brann (Nor) - Sotra (Nor) -:-
14:00Jablonec B (Cze) - Slavia Praha B (Cze) -:-
14:00Koper (Slo) - Levski (Bul) -:-
14:00Líšeň (Cze) - Petržalka (Svk) -:-
14:00Michalovce (Svk) - Trebišov (Svk) -:-
14:00Slavia Sofia (Bul) - Omsk (Rus) -:-
14:00Sonderjyske (Den) - Horsens (Den) -:-
14:00Stal Mielec (Pol) - Termalica B-B. (Pol) -:-
14:00TSC Backa Topola (Srb) - Csikszereda M. Ciuc (Rou) -:-
14:30Krasnodar (Rus) - Šachťor Soligorsk (Blr) -:-
14:30Opatija (Cro) - Sesvete (Cro) -:-
14:30Žilina (Svk) - Podbrezová (Svk) -:-
15:00Domžale (Slo) - Din. Vranje (Srb) -:-
15:00Innsbruck (Aut) - Gorica (Slo) -:-
15:00Lok. Moskva (Rus) - Östersunds (Swe) -:-
15:30B. Gdynia (Pol) - Ostroda (Pol) -:-
15:30Radnik (Srb) - Rukh Lviv (Ukr) -:-
16:00Legia (Pol) - Stomil Olsztyn (Pol) -:-
17:00A. Klagenfurt (Aut) - Weiz (Aut) -:-
17:00Jihlava (Cze) - Nove Mesto na M. (Cze) -:-
17:30Samara (Rus) - Celje (Slo) -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory (Pol) - Swietochlowice (Pol) -:-
18:00Radomiak Radom (Pol) - Orleta Radzyn (Pol) -:-
18:00Yenisey (Rus) - Veles Moscow (Rus) -:-
19:00Jeunesse Esch (Lux) - Differdange (Lux) -:-

SVET: Prípravné zápasy - ženy

19:00Freiburg Ž (Ger) - Bazilej Ž (Sui) -:-

SÝRIA: Pohár

12:00Al Karamah - Al-Mukharram -:-
12:00Al Nawaeir - Al Shorta -:-
12:00Al Taliya - Al-Ittihad -:-
12:00Tishreen - Al Jaish -:-

ŠKÓTSKO: Premiership

19:00Dundee Utd - St. Mirren -:-
19:00Ross County - Motherwell -:-
19:00St. Johnstone - Aberdeen -:-
20:45Celtic - Hamilton -:-
20:45Hibernian - Rangers -:-
20:45Livingston - Kilmarnock -:-

ŠKÓTSKO: Championship

19:30Morton - Inverness -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 2

19:00Mutilvera - Tarazona -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Group 5

12:00Getafe B - Baleares -:-
20:00Extremadura UD - Don Benito -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 3

19:15Ribamontan al Mar - CD Barquereno -:-
19:15UD Samano - Revilla -:-
19:30Racing Santander B - Bezana -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 4

19:30Somorrostro - Beasain -:-
20:30Urgatzi - Balmaseda -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 5

19:30Santfeliuenc - CE Europa -:-
20:00Castelldefels - Montanesa -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 7

15:45Leganes B - El Alamo -:-
19:00AD Torrejon - Paracuellos Antamira -:-
20:00Complutense - Vallecano B -:-
20:30Trival Valderas - Villaverde San Andres -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 11

19:30Collerense - Constancia -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 13

16:30Aguilas FC - Bullense -:-
18:00EG El Palmar CF - Olimpico de Totana -:-
19:30UD Los Garres - Plus Ultra -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 14

20:00Miajadas - Azuaga -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 16

19:30Calasancio - Naxara -:-
19:30Tedeon - Racing Rioja -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 17

20:15Utebo FC - Calamocha -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 18

17:00Albacete B - La Roda -:-
17:00Guadalajara - Villacanas -:-
19:00Puertollano C.F. - La Solana -:-
20:00Azuqueca - Toledo -:-
20:00Madridejos - Conquense -:-

ŠPANIELSKO: Copa del Rey

19:00Sevilla - Valencia -:-
21:00Almeria - Osasuna -:-
21:00Vallecano - Barcelona -:-

ŠPANIELSKO: Primera Division - ženy

13:30Madrid C. Ž - Sevilla Ž -:-
16:30Espanyol Ž - Valencia Ž -:-
18:30EDF Logrono Ž - Vallecano Ž -:-
20:30Real Sociedad Ž - Betis Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: Superliga

18:15Zürich - Vaduz -:-
20:30Young Boys - Lausanne -:-

TALIANSKO: Serie B

19:00Chievo - Cittadella -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina B

15:00Carpi - FeralpiSalo -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina C

15:00Juve Stabia - Casertana -:-
16:00Catanzaro - Viterbese 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina A

14:30Arconatese - Borgosesia -:-
14:30Castellanzese - Saluzzo -:-
14:30Citta di Varese - Folgore Caratese -:-
14:30HSL Derthona - Casale -:-
14:30P.D.H.A.E. - Fossano -:-
15:00Lavagnese - Bra -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina C

14:30Campodarsego - Bolzano -:-
14:30Luparense - Trento -:-
14:30Union Clodiense - Montebelluna -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina D

14:30Correggese - Prato -:-
14:30Corticella - Seravezza Pozzi -:-
14:30Mezzolara - Rimini -:-
14:30SCD Progresso - Forli -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina E

14:30Cannara - Flaminia -:-
14:30Foligno - Scandicci -:-
14:30Lornano Badesse - ACN Siena -:-
14:30Montevarchi Calcio - San Donato -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina F

14:30Agnonese - Recanatese -:-
14:30Cynthialbalonga - Campobasso -:-
14:30Montegiorgio - Giulianova -:-
14:30S. N. Notaresco - Vastese -:-
14:30Vastogirardi - Castelfidardo -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina G

14:30Insieme Formia - Torres -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina H

14:30Lavello - Puteolana -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina I

14:30Biancavilla - Roccella -:-
14:30Castrovillari - AS Acireale -:-
14:30Troina - Paterno -:-

TALIANSKO: Coppa Italia

17:45Atalanta - Lazio -:-
20:45Juventus - Spal -:-

TALIANSKO: Primavera 1

15:00Ascoli U19 - Juventus U19 -:-
15:00Inter U19 - FC Janov U19 -:-
15:00Sampdoria U19 - Empoli U19 4:1
15:00Turín U19 - AC Miláno U19 -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

13:00Stade Tunisien - Ben Guerdane -:-
14:00Kairouanaise - Etoile Sahel -:-
14:00Rejiche - Bizertin -:-
14:00US Tataouine - Slimane -:-
15:00Club Africain - Monastir -:-

TURECKO: 2. Lig White Group

11:00Gumushanespor - Afjet Afyonspor -:-
11:00Hacettepe - Nigde Anadolu -:-
11:00H.Trabzon - Sancaktepe -:-
11:00Manisa FK - Corum -:-
11:00Sanliurfaspor - Ankara Demirspor -:-
11:00Sariyer - Kocaelispor -:-
11:00Utas Usakspor - Ergene Velimese -:-
11:00Zonguldak - Inegolspor -:-

TURECKO: 2. Lig Red Group

11:00Bodrumspor - Etimesgut -:-
11:00Elazigspor - Bayburt -:-
11:00FK Vanspor - Tarsus -:-
11:00Karacabey Belediyespor - Kastamonuspor -:-
11:00Kirsehir Belediyespor - Turgutluspor -:-
11:00Mamak - Karabukspor -:-
11:00Pazarspor - Eyupspor -:-
11:00Pendikspor - Serik Belediyespor -:-
11:00Sakaryaspor - 1922 Konyaspor -:-
11:00Sivas Belediyespor - Kirklarelispor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 4

10:00Silivrispor - Karakopru -:-
11:00Adiyamanspor - Bursa -:-
11:00Bergama Bld. - Kelkit -:-
11:00Kirikkale Buyuk - 52 Orduspor -:-
11:00Kozan - Kestel -:-
11:00Modafenspor - Sultanbeyli -:-
11:00Muglaspor - Duzcespor -:-
11:00Siirt Ozel - Bayrampasa -:-

TURECKO: Superpohár

18:45Basaksehir - Trabzonspor -:-

ZAMBIA: Superliga

14:00Forest Rangers - Lumwana Radiants -:-
14:00Green Eagles - Red Arrows -:-
14:00NAPSA Stars - Kabwe -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.