REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: Africký pohár národov - Kvalifikácia

14:00Burundi - Maroko -:-
14:00Etiópia - Pobrežie Slonoviny -:-
17:00Mauretánia - Stredoafrická republika -:-
17:00Niger - Madagaskar -:-
17:00Zambia - Zimbabwe -:-
20:00Líbya - Tanzánia -:-
20:00Rovníková Guinea - Tunisko -:-

AFRIKA: Africký pohár národov U23 - play-off

15:00Pobrežie Slonoviny U23 - Ghana U23 -:-
19:00Egypt U23 - Južná Afrika U23 -:-

ANGLICKO: National League - sever

20:45Altrincham - Gateshead -:-
20:45Boston Utd - Blyth -:-

ANGLICKO: National League - juh

20:45Billericay - Weymouth -:-
20:45OdloženéChippenham - Hemel Hempstead -:-

ANGLICKO: Southern League Central Division

20:45OdloženéAlvechurch - Stourbridge -:-
20:45OdloženéBiggleswade Town - Lowestoft -:-
20:45Stratford - Hednesford -:-

ANGLICKO: Southern League South Division

20:30Hartley Wintney - Poole -:-
20:45OdloženéBlackfield - Walton Casuals -:-

ANGLICKO: Isthmian League Premier Division

20:45Bowers & Pitsea - Worthing -:-
20:45Margate - Bishop's Stortford -:-
20:45Potters Bar - Merstham -:-

ANGLICKO: FA Cup

20:45Bradford City - Shrewsbury -:-
20:45Bromley - Bristol Rovers -:-
20:45Burton - Salford -:-
20:45Doncaster - Wimbledon -:-
20:45Eastleigh - Stourbridge -:-
20:45Exeter - Cambridge Utd -:-
20:45Gillingham FC - Sunderland -:-
20:45Peterborough - Stevenage -:-
20:45Rochdale - Wrexham -:-
20:45Swindon - Cheltenham -:-

ANGLICKO: FA Trophy - kvalifikácia

20:45Bedfont Sports - Paulton Rovers -:-
20:45Biggleswade Town - Met. Police -:-
20:45Redditch - Barwell -:-

ARGENTÍNA: Primera Nacional

00:30Santamarina - San Martin Tucuman 1:3
02:00CA Mitre - Platense 0:1
21:00Barracas Central - Ferro -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal A

00:30Sportivo Las Parejas - Boca Unidos 2:1

ÁZIA: Majstrovstvá sveta - Kvalifikácia - druhá fáza

10:00Nepál - Kuvajt 0:1
PrestávkaMjanmarsko - Mongolsko 1:0
24'Maldivy - Guam 1:0
24'Turkménsko - Srí Lanka 0:0
13:00Hongkong - Kambodža -:-
13:00Uzbekistan - Palestína -:-
13:45Malajzia - Indonézia -:-
14:00Vietnam - Thajsko -:-
15:00Afghanistan - Katar -:-
15:00Irak - Bahrajn -:-
15:00Kirgizsko - Tadžikistan -:-
15:00Sýria - Filipíny -:-
16:00Jemen - Singapur -:-
16:00Omán - India -:-
17:00Jordánsko - Taiwan -:-
18:00Libanon - Severná Kórea -:-

BOLÍVIA: Nacional B - play-off

20:30Stormers - Tomayapo -:-

BRAZÍLIA: Serie A

23:30Vasco - Goias 1:1
00:00Cruzeiro - Avai 0:0

BRAZÍLIA: Serie B

23:15Criciuma - Parana -:-

EURÓPA: EURO - Kvalifikácia

20:45Belgicko - Cyprus -:-
20:45Holandsko - Estónsko -:-
20:45Lotyšsko - Rakúsko -:-
20:45Nemecko - Severné Írsko -:-
20:45Poľsko - Slovinsko -:-
20:45San Maríno - Rusko -:-
20:45Severné Macedónsko - Izrael -:-
20:45Slovensko - Azerbajdžan -:-
20:45Škótsko - Kazachstan -:-
20:45Wales - Maďarsko -:-

EURÓPA: EURO U21 - Kvalifikácia

17:00Wales U21 - Bosna a Hercegovina U21 -:-
18:00Andora U21 - Turecko U21 -:-
18:00Dánsko U21 - Malta U21 -:-
18:00Faerské ostrovy U21 - Severné Macedónsko U21 -:-
18:30Izrael U21 - Španielsko U21 -:-
18:30Nórsko U21 - Portugalsko U21 -:-
18:30Severné Írsko U21 - Rumunsko U21 -:-
18:30Taliansko U21 - Arménsko U21 -:-
19:00Srbsko U21 - Rusko U21 -:-
19:00Švajčiarsko U21 - Francúzsko U21 -:-
20:00Gibraltar U21 - Bielorusko U21 -:-
21:00Írsko U21 - Švédsko U21 -:-

EURÓPA: EURO U19 - Kvalifikácia - prvá fáza

13:00Arménsko U19 - Čierna Hora U19 -:-
13:00Bosna a Hercegovina U19 - Anglicko U19 -:-
13:00Bulharsko U19 - Turecko U19 -:-
13:00Estónsko U19 - Slovinsko U19 -:-
13:00Luxembursko U19 - Severné Macedónsko U19 -:-
13:00Švédsko U19 - Ukrajina U19 -:-
14:00Dánsko U19 - Francúzsko U19 -:-
14:00Faerské ostrovy U19 - Fínsko U19 -:-
14:00Kosovo U19 - Wales U19 -:-
14:00Poľsko U19 - Rusko U19 -:-
14:30Albánsko U19 - Island U19 -:-
14:30Belgicko U19 - Grécko U19 -:-
14:30Gibraltar U19 - Švajčiarsko U19 -:-
14:30Írsko U19 - Rakúsko U19 -:-
15:00Malta U19 - Cyprus U19 -:-
15:00Slovensko U19 - Taliansko U19 -:-

EURÓPA: EURO U17 - Kvalifikácia - prvá fáza

13:00Grécko U17 - Nemecko U17 -:-
13:00Kazachstan U17 - Azerbajdžan U17 -:-
16:00Albánsko U17 - Gruzínsko U17 -:-
16:00Ukrajina U17 - Portugalsko U17 -:-

FRANCÚZSKO: Coupe de France

20:00Bourgoin Jallieu - Villefranche -:-
20:00Rodeo - Colomiers -:-

GUINEA: Ligue 1

17:00OdloženéKamsar - Santoba -:-
17:00OdloženéSOAR - Elephant Coleah -:-

HOLANDSKO: Reserve League

14:00Jong Feyenoord - Jong FC Emmen -:-

LUXEMBURSKO: Národná liga

20:00Rodange - Victoria Rosport -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A

00:00Cafessa - Irapuato -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Apertura - play-off

02:00Monterrey Ž - Atlas Ž 1:0
04:00Pachuca Ž - Toluca Ž 1:2

NEMECKO: Oberliga Niedersachsen

20:00Eintracht Northeim - Eintracht Celle -:-

NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Arminia Ludwigshafen - Eisbachtal -:-

SAUDSKÁ ARÁBIA: Division 1

12:50Al Jeel - Al-Shoalah -:-
12:50Al Khaleej - Al Taee -:-
16:20Jeddah - Al-Taqadom -:-

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: CONCACAF Nations League - Liga B

00:00Aruba - Antigua a Barbuda 2:3
02:00Jamajka - Guyana 1:1
04:00Nikaragua - Suriname 1:2
23:30Salvádor - Dominikánska Republika -:-
23:30Svätá Lucia - Montserrat -:-

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: CONCACAF Nations League - Liga C

23:00Portoriko - Anguilla -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

17:00Krsko - Fuzinar -:-

SVET: Prípravné zápasy

17:00Maribor (Slo) - Sturm Graz (Am) (Aut) -:-
19:00FSV Frankfurt (Ger) - Darmstadt (Ger) -:-

SVET: Medzištátne zápasy

09:00Litva U23 - Austrália U23 0:1
PrestávkaJaponsko - Venezuela 0:4
12:35Čína U23 - Severná Kórea U22 -:-
12:45Bahrajn U23 - Sýria U23 -:-
12:45Južná Kórea U23 - Spojené arabské emiráty U23 -:-
14:30Brazília - Južná Kórea -:-
15:00Azerbajdžan U21 - Ukrajina U21 -:-
16:00Uzbekistan U23 - Saudská Arábia U23 -:-
16:15Irak U23 - Jordánsko U23 -:-
17:30Saudská Arábia - Paraguaj -:-
18:00Čierna Hora - Bielorusko -:-
18:00Chorvátsko - Gruzínsko -:-
18:30Holandsko U21 - Anglicko U21 -:-
19:00Maroko - Guinea -:-
20:00Anglicko U17 - Česko U17 -:-
22:00OdloženéPanama - Bolívia -:-

UGANDA: Premier League

14:00Proline - Maroons -:-

UKRAJINA: Druha Liga

12:00OdloženéKramatorsk 2 - Tavriya -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clausura - play-off

21:00La Guaira - Trujillanos -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.