REFRESH

Futbal » Dnes » Dohrané

ANGLICKO: Premier League 2

13:00Leeds U23 - Norwich U23 2:0

ARMÉNSKO: Premier League

13:00Van - Ararat-Armenia 0:1

AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW - play-off

04:30Newcastle Olympic - Maitland 0:4

AUSTRÁLIA: NPL NSW - play-off

05:00Rockdale - Sydney Utd 3:4pen

AUSTRÁLIA: NPL Queensland

06:00OdloženéMoreton Bay Utd - Gold Coast -:-
07:00Brisbane U21 - Peninsula 2:3
09:00OdloženéOlympic FC - Sunshine Coast Wanderers -:-

AUSTRÁLIA: Brisbane Premier League - skupina o titul

10:00OdloženéToowong - Centenary Stormers -:-

AZERBAJDŽAN: Premier League

11:00Sabah Baku - Sumqayit 1:2
13:00Zira - Karabach 0:0

BELGICKO: Jupiler League

13:30Antverpy - Beerschot VA 3:2

BERMUDY: Premier League

02:00St. Georges Colts - Robin Hood 0:3

BIELORUSKO: 1. liga

11:00Neman - Slavia Mozyr 1:2
13:00Energetik-BGU - Šachťor Soligorsk 1:2

BIELORUSKO: Pershaya Liga

12:00Lida - Krumkachy 2:1
12:30Mikashevichi - Naftan 1:2
13:00FC Slonim - Lokomotiv Gomel 3:0

BIELORUSKO: Division 2 - Play Offs

12:00Energetik-BGATU - Kronon Stolbtsy 2:1

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

11:00Minsk 2 - Brest 2 6:0
13:00Zhodino 2 - Slutsk 2 0:1

BRAZÍLIA: Serie A

23:00Ceara - Coritiba 2:1
02:00Atletico-MG - Sport Recife 0:0

BRAZÍLIA: Serie B

02:00America MG - Confianca 2:1

BRAZÍLIA: Serie C

23:00Remo - Imperatriz 5:0

BRAZÍLIA: Serie D

23:00Salgueiro - Campinense 2:0
23:30Caldense - Bahia De Feira 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro 2

23:00Serranense - Ipatinga 0:1

BULHARSKO: Parva Liga

11:30CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia 5:1

BULHARSKO: Vtora liga

13:30Dobrudzha - Pirin Blagoevgrad 0:2
13:30Lok. Sofia - Strumska Slava 3:2
13:30Svoge - Yantra Gabrovo 1:0

BULHARSKO: Third League - North-West

13:30Yantra Polski Trambesh - Mezdra 2:1

BURUNDI: Primus League

12:30Dynamik - Rukinzo 0:1

CURAÇAO: Promé Divishon - FinalFour

00:30Willemstad - Scherpenheuvel 0:1

CYPRUS: Division 2

13:30Alki Oroklini - Ypsonas 2:3

ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga

13:30OFK Petrovac - Sutjeska 1:1

ČIERNA HORA: Druga Liga

13:30Arsenal Tivat - Mornar 2:1
13:30Grbalj - Berane 0:1
13:30Igalo - Drezga 2:0
13:30Jedinstvo - Ibar 5:0
13:30Kom Podgorica - Bokelj 1:0

ČÍNA: Jia Liga - skupina o postup

08:00Chengdu Better City - Taizhou Yuanda 2:1

ČÍNA: Jia Liga - skupina o udržanie

11:00Shaanxi Changan - Jiangxi Liansheng 1:1
12:35Peking Baxy - Beijing Renhe 3:0

ČÍNA: Yi Liga

08:00Čína U19 - Hunan Billows 1:2
08:00Jiangsu Yancheng - Shenzhen Bogang 1:1
08:00Shanxi Longjin - Yunnan Kunlu 1:2
08:00Zhejiang Yiteng - Shanghai Jiading City Development 0:2
08:00Zhongchuang Hengtai - Xian Daxing Chongde 1:1

DÁNSKO: 1st Division

13:00F. Amager - Silkeborg 0:3

DÁNSKO: 2. divízia - 2. skupina

13:00AB Kodaň - FA 2000 2:1
13:00Avarta - Slagelse 2:1
13:00Naestved - Tarnby 4:0

EKVÁDOR: Liga Pro - druhá fáza

00:00Tecnico U. - Delfin 1:1
02:30LDU Quito - El Nacional 1:0

ESTÓNSKO: Meistriliiga

12:00Kuressaare - Flora 0:4
12:00Narva - Levadia 1:2

ESTÓNSKO: Esiliiga

12:00Elva - Tammeka U21 0:1
12:00Levadia U21 - Vandra Vaprus 2:0
12:00Maardu - JK Jarve 5:0

EURÓPA: Premier League (Crimea)

12:00Kafa - Krymteplytsia 0:7
13:00Ocean Kerch - Kyzyltash 0:0

FIDŽI: Premier League

04:00Navua - Rewa 2:0
04:00Suva - Nasinu 5:0

FILIPÍNY: PFL

03:00OdloženéAzkals - Mendiola FC 1991 -:-

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

13:00MiPK - Kultsu 4:4

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

13:00KuFu-98 - Vaajakoski 0:2
13:00OLS Oulu - Hercules 0:0

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

11:00Chikhura - Samtredia 0:1

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00Cosmopolites - Mirebalais 1:0

HOLANDSKO: Eredivisie

12:15Sittard - Groningen 1:3

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1. fáza

00:15Vida - Honduras Progreso 4:1
03:00UPNFM - Real Sociedad 1:1

CHORVÁTSKO: 1. HNL

17:05OdloženéGorica - Rijeka -:-

CHORVÁTSKO: 2. HNL

13:00Bijelo Brdo - Osijek 2 0:0

IRAK: Superliga

13:00Al Diwaniya - Al Najaf 1:0
13:00Al Shorta - Al Zawraa 1:1

JAPONSKO: J1 League

06:00Sagan Tosu - Shonan 2:2

JAPONSKO: J2 League

06:00Avispa Fukuoka - Chiba 1:0
06:00Kofu - Machida 2:1
06:00Omiya Ardija - V-Varen Nagasaki 0:0
06:00Tokushima - Albirex Niigata 0:0
07:00Iwata - Kusatsu 3:1
07:00Kitakyushu - Yamaga 0:1
07:00Renofa Yamaguchi - Mito 1:4
08:00Ehime - Tochigi 0:1
10:30Ryukyu - Kyoto 2:1

JAPONSKO: J3 League

05:00Azul Claro Numazu - Blaublitz 0:0
05:00Fujieda MYFC - Tottori 1:2
05:00Fukushima Utd - Nagano 1:0
05:00Grulla Morioka - Gifu 0:4
05:00Imabari - Kamatamare 0:2
05:00Vanraure - Kagoshima Utd 1:0
06:00C-Osaka U23 - G-Osaka U23 1:1
07:00Sagamihara - Kumamoto 1:0

JUŽNÁ KÓREA: K League 1 - skupina o titul

06:00Daegu - Pohang 3:2
06:00Gwangju - Sangju Sangmu 0:1
08:30Ulsan Hyundai - Jeonbuk 0:1

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

05:30Bucheon - Gyeongnam 3:4
08:00Ansan Greeners - Seoul E. 0:3

JUŽNÁ KÓREA: K3 League - skupina porazených

06:00Cheonan City - Changwon 0:3

KAMBODŽA: C-League

12:00National Defense - Visakha 2:0
12:00Phnom Penh Crown - Boeung Ket 1:1
12:00Svay Rieng - NagaWorld 4:0

KAZACHSTAN: First Division

06:00Baykonur Kyzylorda - Maqtaaral 1:4
06:00Kairat Academy - Zhetysu 2 0:2
09:00Ekibastuz - Aktobe 0:1
10:00Akademiya Ontustik - FK Akzhayik 0:1
10:00Shakhtar Bulat - Atyrau 2:3
12:00FK Kyran - Altai Semey 3:1

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

00:05Tolima - La Equidad 1:2
02:10Junior - Millonarios 1:1

KOSOVO: Superliga

13:30Priština - Gjilani 0:2

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

02:00Ad Aserri - CS Uruguay 1:1

LITVA: I Lyga - skupina o postup

12:00Hegelmann Litauen - Dainava Alytus 1:0
12:00Jonava - Dziugas Telsiai 0:0
13:00FK Panevezys 2 - Nevezis Kedainiai 1:1

LITVA: I Lyga - skupina o udržanie

13:00Atmosfera - BFA Vilnius 2:3
13:00FK Minija - Zalgiris 2 1:4

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

12:00Tukums 2000 - Metta/LU 3:1
13:00Ventspils - FK Liepaja 0:2

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

13:30Debreceni EAC - Csakvari 1:2
13:30Dorogi - Siofok 1:2
13:30Soroksar - Szolnoki 2:0

MAĎARSKO: NB III - East

13:00Cegledi - Mezokovesd II 2:2

MAĎARSKO: NB III - Centre

11:00Ferencvaros II - ESMTK Budapešť 1:1
11:00Paks II - Szekszardi 6:1
11:00Újpest II - Hodmezovasarhely FC 3:1
13:30Taksony - Korosladany MSK 2:1

MAĎARSKO: NB III - West

11:00MOL Fehervar II - Lipot 0:2

MEXIKO: Liga MX - Apertura

23:00Queretaro - Necaxa 0:1
02:00Tigres - Juarez 1:1
03:00Club America - Atlas 1:0
03:00Mazatlan FC - Monterrey 1:2

MEXIKO: Liga Premier Serie A

23:00Mazorqueros - Colima FC 0:2
02:00Cafessa - Irapuato 4:3

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

13:00Sf.Gheorghe - Petrocub 0:4
13:00Zimbru Kišiňov - Dinamo-Auto 0:0

NEMECKO: 2. Bundesliga

13:30Bochum - Aue 2:0
13:30Heidenheim - Osnabruck 1:1
13:30Sandhausen - Paderborn 1:1

NEMECKO: 3. Liga

13:00Saarbrücken - Verl 1:2

NEMECKO: Regionálna liga severovýchod

13:30Chemnitzer - Luckenwalde 3:0
13:30Lichtenberg - Lokomotive Lipsko 3:2
13:30Meuselwitz - Furstenwalde 0:0
13:30Rathenow - Jena 1:3

NEMECKO: Regionálna liga západ

14:00OdloženéDortmund II - Düsseldorf II -:-

NEMECKO: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - Hamm United 3:1

NEMECKO: Oberliga Westfalen

15:00OdloženéHammer SpVgg. - Munster 2 -:-
15:00OdloženéPaderborn II - Eintracht Rheine -:-

NEMECKO: Oberliga Mittelrhein

15:00OdloženéBreinig - Duren -:-
15:15OdloženéSiegburger - Glesch-Paffendorf -:-
15:15OdloženéWesseling-Urfeld - Deutz -:-
15:30OdloženéFriesdorf - Fortuna Kolín n. R. II -:-

NEMECKO: Oberliga Niederrhein

15:00Odložené1.FC Mönchengladbach - Meerbusch -:-
15:30OdloženéDusseldorf-West - SC Velbert -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Eimsbutteler U19 - Hallescher U19 1:1
11:00Union Berlín U19 - VfL Osnabruck U19 1:1

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

13:00Fortuna Kolín n. R. U19 - Preussen Munster U19 0:3
15:00OdloženéPaderborn U19 - Alemannia Aachen U19 -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Diriangen - Jalapa 1:1
03:00Ferretti - CD Junior 1:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Jalapa U20 1:1
00:00Ferretti U20 - CD Junior U20 0:2

PANAMA: LPF - Clausura

00:00Costa del Este - Miguelito 2:1

PARAGUAJ: Primera Division - Clausura

00:15Guairena FC - Olimpia Asuncion 2:1

PERU: Liga 1 - Clausura

00:30Cienciano - Sporting Cristal 2:3

POĽSKO: 2. divízia

12:00Slask Wroclaw 2 - Ostroda 0:2

POĽSKO: III Liga - Group I

11:00Legia II - Bron Radom 2:2
11:00T. Mazowiecki - Wikielec 1:2

POĽSKO: III Liga - Group II

11:00Pogon Štetín II - Stezyca 3:3

POĽSKO: Central Youth League

12:00Gwarek Zabrze U18 - UKS SMS Lodz U18 2:1
12:00Korona Kielce U18 - Hutnik Krakov U18 1:1

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:15Varzim - Estoril 0:2

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

12:00Salgueiros - Camara de Lobos 2:0
12:00SC Vila Real - Maritimo B 1:5
13:00Tirsense - Fafe 1:3

RUSKO: Premier League

12:00Ural - Tambov 0:0

RUSKO: PFL - Group 1

11:00SKA Rostov - Legion Dynamo 2:2
12:00FK Makhachkala - Anzhi 1:0
12:00Tuapse - Biolog 3:2
13:30Inter Cherkessk - Chernomorets Novorossijsk 0:5
13:30Mashuk - Yessentuki 0:3

RUSKO: PFL - Group 2

11:00Kolomna - Tver 1:1
11:00Leningradets - Zenit 2 0:1
11:00Znamya Truda - Olimp-Dolgoprudny 0:1
13:00Dynamo Moskva 2 - Zvezda Petrohrad 2:1

RUSKO: PFL - Group 4

11:00Lada Dimitrovgrad - Čeljabinsk 1:1
11:00OdloženéLada Togliatti - Ural 2 -:-
11:00Zenit-Izhevsk - Volna Nizhegorodskaya 1:3
12:00Kamaz - Ulyanovsk 1:3
13:00Zvezda Perm - Nosta 6:0

SALVÁDOR: Primera Division - Apertura - 1. fáza

02:00Santa Tecla - Chalatenango 1:1

SAN MARÍNO: Campionato Sammarinese

15:00OdloženéCosmos - Domagnano -:-

SINGAPUR: Premier League

10:30Young Lions - Tanjong Pagar 2:1

SLOVINSKO: Prvá Liga

12:00Bravo - Aluminij 1:1

SRBSKO: Prva Liga

13:30Din. Vranje - Dubocica 1:2
13:30Kabel Novi Sad - Loznica 0:0
13:30Radnicki Pirot - Kolubara 1:1
13:30Radnicki 1923 - Zemun 2:1
13:30Zarkovo - Borac 1926 1:0

ŠKÓTSKO: Premiership

13:00Aberdeen - Celtic 3:3

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 1

12:00Celta Vigo B - Ferrol 0:1
12:00Covadonga - R. Oviedo B 1:3
12:00Marino de Luanco - Lealtad 2:2

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 2

11:30Osasuna B - Tudelano 0:2
11:30Portugalete - Amorebieta 0:0
12:00Ath. Bilbao B - Racing Santander 0:1
12:00Ejea - Haro Deportivo 1:1

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 3

12:00Ibiza - La Nucia 3:0
12:00Prat - Cornella 1:0
12:00Valencia B - Pena Deportiva 0:0
17:00OdloženéOlot - Barcelona B -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 4

12:00OdloženéGranada B - Sevilla B -:-
12:00Linense - Tamaraceite 0:0
12:00Lorca Deportiva - Ejido 2:2
12:00Marbella - CD Marino 5:1
12:00UCAM Murcia - Linares 1:0
13:00Las Palmas B - Sanluqueno 0:1

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Group 5

12:00CF Talavera - Melilla 1:2
12:00DUX Internacional de Madrid - Atl. Madrid B 3:1
12:00Poblense - San Sebastian Reyes 1:1
12:00Rayo Majadahonda - Baleares 2:0
12:00Real Madrid B - Getafe B 1:2
12:00Villarrobledo - Socuellamos 0:0

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 1

12:00Dep. Fabril - Paiosaco 5:0
16:30OdloženéRacing Club Villalbes - Polvorin -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 2

18:00OdloženéBasico Urraca - Condal -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 3

11:45Siete Villas - Atletico Albericia 2:0

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 4

11:15Santuxu - Sestao 2:0

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 5

11:45OdloženéGrama - UE Figueres -:-
12:00Castelldefels - Valls 2:1
12:00CE Europa - Vilafranca 1:0
12:00Girona B - Vilassar de Mar 3:0
12:00Granollers - Cerdanyola 1:1
12:00San Cristobal CP - Montanesa 1:0

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 6

11:45Villajoyosa - Crevillente 0:1
12:00Recambios Colon - Vilamarxant 2:0

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 7

11:00Moratalaz - Pozuelo de Alarcon 0:0
11:30AD Torrejon - Flat Earth 2:0
11:30Atletico Pinto - CD Mostoles 0:1
11:30Parla - Trival Valderas 1:0
11:30Real Aranjuez - Carabanchel 1:1
11:30Villaverde San Andres - Leganes B 0:1
11:45Alcala - San Fernando 1:0
12:00Mostoles - El Alamo 0:1
12:00Santa Ana - RSD Alcala 0:3
12:00Villanueva - Union Adarve 1:2

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 8

12:00OdloženéBurgos Promesas - Bupolsa -:-
12:00La Virgen - Atl. Astorga 1:0
12:00Real Burgos CF - Colegios Diocesanos 0:1

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 9

12:00Alhaurin - CD Alhaurino 1:1
12:00OdloženéHuetor Vega - Loja -:-
12:00Jaen - Torredonjimeno 2:2
12:00Juventud Torremolinos - Velez 1:1
12:00Maracena - Almeria B 2:0
17:00OdloženéAtletico de Porcuna - CP Almeria -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 10

12:00Castilleja CF - CD Gerena 2:0
12:00Cordoba B - Puente Genil 1:2
12:00Coria C.F. - CD Utrera 0:0
12:00Rota - Cabecense 2:0
12:30Xerez CD - Conil 2:2
16:30OdloženéSevilla C - La Palma -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 11

12:00Formentera - Binissalem 2:1

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 12

13:00Atl. Paso - Mensajero 0:0
13:00Atl. Victoria - Vera 2:0
13:00La Cuadra - UD Guia 2:0
13:00Lanzarote - Union Viera 1:2
13:00SD Tenisca - Tenerife B 1:1
13:00Tacoronte - Ibarra 1:0

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 13

11:00OdloženéAguilas FC - EDMF Churra -:-
11:30Minerva - Pulpileno 1:2
12:00EG El Palmar CF - Bullense 1:2
18:00OdloženéMazarron CF - Cartagena B -:-
18:00OdloženéReal Murcia B - Olimpico de Totana -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 14

12:00Fuente de Cantos - Cacereno 0:2
12:00Miajadas - Jerez CF 0:0
12:00Olivenza - Azuaga 2:2
12:15Campanario - Aceuchal 1:1

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 15

12:00Burlades - Subiza 1:1

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 16

12:00Comillas - Villegas 2:0
12:00Vianes - CDFC Calzada 0:0

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 17

11:30OdloženéSan Juan Zaragoza - Huesca B -:-
11:30OdloženéZaragoza B - Valdefierro -:-
16:00OdloženéAlmudevar - Epila -:-
16:00OdloženéBelchite 97 - Binefar -:-
16:00OdloženéBrea - Cuarte -:-
16:00OdloženéVillanueva CF - Barbastro -:-
16:30OdloženéAtletico Monzon - Teruel -:-
16:30OdloženéBorja - Sarinena -:-
16:30OdloženéSabinanigo - Calamocha -:-
16:30OdloženéTamarite - Carinena -:-
17:00OdloženéUtebo FC - Robres -:-
18:00OdloženéFraga - CF Illueca -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 18

11:00Torrijos - Toledo 1:1
12:00Albacete B - Almagro 3:0
12:00Azuqueca - Pedroneras 3:2

ŠVAJČIARSKO: Promotion League

14:30OdloženéMunsingen - Bazilej II -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

13:00Nykopings - Sollentuna 1:2

ŠVÉDSKO: Elitettan - ženy

11:00Sunnanå Ž - Lidkopings FK Ž 0:3

TAIWAN: Premier League

09:00Taipower - Taichung 1:0

TALIANSKO: Serie A

12:30Cagliari - Crotone 4:2

TALIANSKO: Serie C - skupina A

12:30Olbia - Pro Vercelli 0:0

TALIANSKO: Serie D - skupina E

14:30OdloženéACN Siena - Grassina -:-

TALIANSKO: Primavera 1

13:00OdloženéAtalanta U19 - Turín U19 -:-

TALIANSKO: Serie B Women

14:30OdloženéOrobica Ž - Chievo Verona Ž -:-
15:00OdloženéPomigliano Ž - Perugia Ž -:-
15:00OdloženéRoma CF Ž - Pontedera Ž -:-

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

12:00Polisi Tanzania - Biashara Mara United 0:1

THAJSKO: Thai League 1

12:00Sukhothai - Pathum United 2:3
12:00Trat FC - Buriram 2:2
13:00Chonburi - Chiangrai 0:3
13:00Police Tero - Muangthong 1:3

THAJSKO: Thai League 2

12:00Chiangmai Utd - Samut Sakhon 2:1
12:00Nakhon Pathom - Thai Navy 4:2
13:00Khonkaen FC - Kasetsart 1:0
13:00Nong Bua Pitchaya - Chainat 1:0

TURECKO: Super Lig

11:30Yeni Malatyaspor - Genclerbirligi 2:1

TURECKO: 1. Lig

11:30Ankaraspor - Balikesirspor 1:2
11:30Bandirmaspor - Adana Demirspor 0:3
17:00OdloženéAltay - Giresunspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 2

12:00Agri 1970 - Mardin BB 2:0

TURECKO: 3. Lig Group 3

12:00Catalca - Cizrespor 2:0

UKRAJINA: Premier League

13:00Inhulets - Mariupol 1:1

USA: MLS

00:30Cincinnati - Minnesota 0:1
00:30Chicago Fire - New York Red Bulls 2:2
00:30New York City - Montreal Impact 3:1
00:30Philadelphia Union - Toronto FC 5:0
02:00Houston Dynamo - Columbus Crew 1:1
02:30Real Salt Lake - FC Dallas 0:0
02:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids 4:0
03:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes 2:1

USA: USL Championship - play-off

00:30Louisville City - Tampa Bay 1:2
03:30Phoenix Rising - El Paso 2:1pen

USA: USL League One

23:30Richmond Kickers - Chattanooga Red Wolves 1:2
02:00Forward Madison - New England II 2:1
02:00Union Omaha - Fort Lauderdale 1:0
02:30North Texas - Tormenta 2:1

VENEZUELA: Primera Division - druhá fáza

02:00Atl. Venezuela - Puerto Cabello 2:2

VIETNAM: V.League 1 - skupina o titul

11:00Gia Lai - Sai Gon FC 2:4
12:00Hong Linh Ha Tinh - The Cong 0:1

VIETNAM: V.League 1 - skupina o udržanie

11:00BHTS Quang Nam - Da Nang 3:1
11:00Nam Dinh - Hai Phong 2:3
11:00Thanh Hoa - Song Lam Nghe An 1:1

VIETNAM: V.League 2 - skupina o udržanie

09:30Can Tho - Long An 2:1
09:30Dong Thap - Hue 3:0
09:30Fico Tay Ninh - Dak Lak 1:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.