REFRESH

Futbal » Dnes » Dohrané

ANGLICKO: Southern Premier League

20:45OdloženéHitchin - Slough -:-

ANGLICKO: Professional Development League

14:00Bristol City U23 - Cardiff U23 1:0
14:00Coventry U23 - Colchester U23 3:1
14:00Crystal Palace U23 - QPR U23 3:0
14:00Ipswich U23 - Charlton U23 1:2
14:00Millwall U23 - Watford U23 0:3
15:00Sheffield Utd U23 - Leeds U23 1:1
15:00Sheffield Wed U23 - Hull U23 0:0

ARGENTÍNA: Superliga

23:15River Plate - Godoy Cruz 2:2
01:30Banfield - Boca Juniors 0:1

ARGENTÍNA: Primera B Nacional

23:00Ferro - Atl. Rafaela 0:2

ARGENTÍNA: Primera C Metropolitana

00:30Central Cordoba - Midland 1:0
reklama

ARGENTÍNA: Torneo Federal A - skupina víťazov

23:15Sportivo Belgrano - Sarmiento Resistencia 4:0
00:00Central Cordoba - Union Sunchales 0:0
00:00Defensores Belgrano VR - Gimnasia y Tiro 5:0
00:30Estudiantes Rio Cuarto - Alvarado 1:0
00:30Juventud Unida Universitario - Deportivo Roca 2:0
00:30Villa Mitre - Ferro Gen.Pico 1:1

ARGENTÍNA: Torneo Federal A - skupina porazených

23:30Atletico Parana - Douglas Haig 5:1
00:15Gimnasia E.R. - Sportivo Las Parejas 1:0

ÁZIA: AFC Liga Majstrov

13:30Zob Ahan (Irn) - Lok. Tashkent (Uzb) 2:0
15:50Al-Wahda (Uae) - Al-Duhail (Qat) 2:3
16:00Al-Gharafa (Qat) - Tractor-Sazi (Irn) 3:0

BOLÍVIA: Liga de Futbol Prof - Apertura

00:30Blooming - Aurora 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense

23:30Hercilio Luz - Criciuma 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho

23:30Novo Hamburgo - Sao Luiz 2:0

BRAZÍLIA: Campeonato Matogrossense

23:10Cuiaba Esporte - Operario-VG 2:1

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

23:30Ponte Preta - Palmeiras 0:0
23:30Sao Bento - Botafogo SP 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano - prvá fáza

00:00Salgueiro - Flamengo Arcoverde 2:2

BRAZÍLIA: Campeonato Paraibano

23:00Treze - Botafogo PB 2:4

BULHARSKO: Parva Liga

16:30Bistritsa - Dunav Ruse 1:2

ČESKO: Liga juniorov

11:00Slavia Praha U21 - Dukla Praha U21 4:8
13:00České Budějovice U21 - Bohemians 1905 U21 0:5
13:00Příbram U21 - Liberec U21 0:0
13:00Sigma Olomouc U21 - Ostrava U21 1:1
14:00Jablonec U21 - Sparta Praha U21 4:4

ČILE: Primera División

00:30U. Espanola - Antofagasta 1:1

ČILE: Primera B

00:00Nublense - La Serena 1:1

EGYPT: Premier League

16:00Petrojet - Zamalek 1:3

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

00:00Comunicaciones - Siquinala 0:0

HOLANDSKO: Reserve League

14:00Jong Feyenoord - Jong Waalwijk 3:0

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

23:00Platense - Real Sociedad 2:1
01:00CD Honduras - Marathon 2:5

INDIA: I-Liga

15:30Lajong - Aizawl 2:1

IRAK: Superliga

12:30Naft Al Junoob - Al Bahri 1:1

IRÁN: 1. divízia

11:30Machine Sazi - Shahrdari Tabriz 1:2
11:30Mazandaran - Oxin Alborz 2:2
11:30Mes - Shahrdari Mahshahr 1:0

JAMAJKA: Premier League

23:00Cavalier - Waterhouse 1:1
01:00Harbour View - Humble Lions 0:1

KOLUMBIA: Liga Aguila - Apertura

23:15America De Cali - Patriotas 2:0
00:00Huila - Junior 1:0
02:00Millonarios - Atl. Nacional 1:1

KOSOVO: Superliga

12:30Klubi Futbollistik Flamurtari Priština - Gjilani 0:1

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00Saprissa - Liberia 1:0
00:00Alajuelense - Grecia 2:3

KUVAJT: Premier League

14:50Al Naser - Al Qadisiya 2:0

MAROKO: Botola Pro

16:00RAC Casablanca - Tanger 1:2

MEXIKO: Primera División - Clausura

01:00Veracruz - Club America 1:1

NIKARAGUA: Primera Division - Clausura

01:00San Francisco - Esteli 1:3

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Miguelito - Atl. Veraguense 1:0

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

23:00Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion 2:2

RUSKO: FNL Cup - play-off

09:15FK Chayka - M. Saransk 2:4
11:45F. Voronezh - Chertanovo M. 1:2pen
14:30Samara - FC Tambov 2:0

SALVÁDOR: Primera Division - Clausura

23:00Santa Tecla - Dragon 3:0

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

13:30Dekedda - Banaadir 1:0

SVET: Prípravné zápasy

13:20Legion Dynamo (Rus) - Nazran (Rus) 1:0
15:00Anzhi (Rus) - Akhmat (Rus) 1:1

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

14:00Mtibwa Sugar - Ruvu Shooting 1:2
14:00Tanzania Prisons - Mwadui 1:0

TURECKO: TFF 3. Lig Group 1

11:30Ofspor - Bergama Bld. 0:0

TURECKO: TFF 3. Lig Group 2

11:00Trabzon - Muglaspor 1:2
11:30Erokspor - Darica Genclerbirligi 0:2

TURECKO: TFF 3. Lig Group 3

11:00Arsinspor - Kocaelispor 1:2
11:00Karakopru - Corum 0:0

URUGUAJ: Primera Division - Apertura

23:30Club Nacional - Fenix 2:1

VENEZUELA: Primera Division - Apertura

00:00Zamora - Carabobo 0:2

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.

Prepnúť do verzie touch