REFRESH

Tenis » Dnes » Dohrané

ATP - DVOJHRY: Davis Cup - Skupina IV (Svet)

04:35Saidi A. (Irq) - Alawadhi O. (Uae) 0:2
04:40Alabdullah B. (Kuw) - Wijemanne T. S. (Sri) 0:2
04:40Nawaf R. (Qat) - Bun K. (Cam) 0:2
04:50Mirdzhaliev M. (Kgz) - Thant A. M. (Mya) 0:2
05:50Hatem A. A. (Irq) - Al Marzouqi A. (Uae) 2:0
06:20Kamchibekov I. (Kgz) - Latt Kyaw H. (Mya) 2:0
06:20Mubarak A. (Kuw) - Perera A. (Sri) 1:2
07:40Zayid M. S. (Qat) - Leng S. (Cam) -:-

WTA - DVOJHRY: Palermo (Taliansko) - kvalifikácia, antuka

20:30ZrušenéLansere S. (Wrl) - Lepchenko V. (Usa) -:-

ATP - ŠTVORHRY: Davis Cup - Skupina IV (Svet)

07:30ZrušenéAl-Saady A./Saidi A. - Ahmad A./Alawadhi O. -:-
07:30Hatem A. A./Saidi A. - Ahmad A./Alawadhi O. 2:0
08:20ZrušenéKistanov K./Mirdzhaliev M. - Htet Zaw H./Htut S. -:-
08:40ZrušenéAlabdullah B./Alshati A. - Jayathilake K./Silva A. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Winnipeg (Kanada), tvrdý povrch

01:05Spizzirri E. (Usa) - Grenier H. (Fra) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Nakhon Si Thammarat 5 (Thajsko), tvrdý povrch

04:00Samrej K. (Tha) - Chanta T. (Tha) 2:0
05:30Rai A. (Nzl) - Sornlaksup P. (Tha) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Tokyo 2 (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

06:00Shin W. (Kor) - Lee J. M. (Kor) 2:0
07:30Tanuma R. (Jpn) - Imai S. (Jpn) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 São Paulo (Brazília), antuka

23:30Bertran P. (Dom) - Prado Angelo J. C. (Bol) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Nakhon Si Thammarat 3 (Thajsko), tvrdý povrch

04:00Sato H. (Jpn) - Cheapchandej P. (Tha) 0:2
04:00Smith A. (Aus) - Kovapitukted P. (Tha) 2:1

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Lakewood, CA 2 (USA), tvrdý povrch

23:00Fuchs Z./Thayne W. - Jones A./Rubio Fierros A. F. 1:2
01:00Ponwith N./Smith K. - Crabel A./Johnson S. 2:1

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Nakhon Si Thammarat 5 (Thajsko), tvrdý povrch

04:00Ellouck R./Shimanov O. - Reddy R./Suresh D. 1:2
05:00Kalyanpur A./Vardhan V. - Reddy R./Suresh D. 0:2
05:30Alcantara F. C./Jones M. - Sueoka Y./Suksumrarn T. 2:1

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Dallas, TX (USA), tvrdý povrch (hala)

23:35Rybakov A./Vance J. - Mitsui S./Monday J. 0:2
00:05Kotzen A./McCormick T. - Andrade A./Zink T. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 São Paulo (Brazília), antuka

00:15Aboian V./Farjat T. - Barreiros Reyes M./Gimenez I. 1:2
01:45Oliveira C./Sakamoto P. - Miguel L. A./Oliveira N. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Nakhon Si Thammarat 3 (Thajsko), tvrdý povrch

07:00Nagata A./Sato H. - Cheapchandej P./Kovapitukted P. 0:2
07:00Sawatdee W./Yodpetch K. - Barry M./Smith A. 1:2

TÍMY - MUŽI: Davis Cup - Skupina IV (Svet)

04:35Irak - Spojené arabské emiráty 2:1
04:40Kuvajt - Srí Lanka 0:2

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.