REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

14:40Medvedev D. (Wrl) - Alcaraz C. (Esp) 1:3
18:05Musetti L. (Ita) - Djokovič N. (Srb) 0:3

ATP - DVOJHRY: Davis Cup - Skupina IV (Svet)

04:35Abuzed Saber M. (Irq) - Latt Kyaw H. (Mya) 2:0
04:40Khleang P. (Cam) - Alabdullah B. (Kuw) 0:2
04:40Mirdzhaliev M. (Kgz) - Nawaf R. (Qat) 1:2
04:40Wijemanne T. S. (Sri) - Al Marzouqi A. (Uae) 2:0
05:40Perera A. (Sri) - Badri A. (Uae) 2:0
06:15Leng S. (Cam) - Mubarak A. (Kuw) 2:0
06:30Hatem A. A. (Irq) - Naing A. K. (Mya) 2:0
07:10Kamchibekov I. (Kgz) - Zayid M. S. (Qat) 0:2

ATP - ŠTVORHRY: Davis Cup - Skupina IV (Svet)

07:05Jayathilake K./Silva A. - Ahmad A./Janahi H. A. 2:0
07:55Al-Saady A./Hatem A. A. - Htut S./Thant A. M. 2:0
08:30ZrušenéLeng S./Tep T. - Alabdullah B./Mubarak A. -:-
08:55Krusling M./Tep T. - Alabdullah B./Alshati A. 0:2
09:15ZrušenéKistanov K./Mirdzhaliev M. - Alharrasi M./Nawaf R. -:-
09:30Kamchibekov I./Kistanov K. - Al-Sulaiti G./Nawaf M. 2:0

WTA - ŠTVORHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

14:10Hsieh S-W./Mertens E. - Siniaková K./Townsend T. 1:2
16:50Dolehide C./Krawczyk D. - Dabrowski G./Routliffe E. 0:2

ZMIEŠANÉ ŠTVORHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

18:55Gonzalez S./Olmos G. - Gonzalez M./Eikeri U. 2:0
20:50Zielinski J./Hsieh S-W. - Venus M./Routliffe E. 2:0

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Braunschweig (Nemecko), antuka

14:40Carballes Baena R. (Esp) - Herbert P.H. (Fra) 2:0
16:40Van De Zandschulp B. (Ned) - Cachin P. (Arg) 2:1

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Iasi (Rumunsko), antuka

12:45Royer V. (Fra) - Dellien H. (Bol) 1:2
15:30Vallejo D. (Par) - Landaluce M. (Esp) 2:0
16:05Barranco Cosano J. (Esp) - Ficovich J. P. (Arg) 2:0
17:10Couacaud E. (Fra) - Popko D. (Kaz) 2:1

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Salzburg (Rakúsko), antuka

11:10Coria F. (Arg) - Ritschard A. (Sui) 1:2
15:10Buse I. (Per) - Medjedovic H. (Srb) 2:1
17:10Moro Canas A. (Esp) - Monteiro T. (Bra) 0:2
17:40Neumayer L. (Aut) - Jacquet K. (Fra) 1:2

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Trieste (Taliansko), antuka

12:10Rocha H. (Por) - Maestrelli F. (Ita) 2:0
14:15Gomez F. A. (Arg) - Dalla Valle E. (Ita) 2:0
16:10Droguet T. (Fra) - Roca Batalla O. (Esp) 0:2
17:15Andreev A. (Bul) SKREČ - Barrios Vera T. (Chi) 0:1

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Winnipeg (Kanada), tvrdý povrch

01:05Holt B. (Usa) - Atmane T. (Fra) 2:0
18:10Shimizu Y. (Jpn) - Bonzi B. (Fra) 0:2
20:10Bu Y. (Chn) - Holt B. (Usa) 2:1
2. setShimabukuro S. (Jpn) - Schoolkate T. (Aus) 1:0 (6:2,4:2)

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Bastad (Švédsko), antuka

11:10Trevisan M. (Ita) - Chirico L. (Usa) 2:1
14:25Parrizas-Diaz N. (Esp) - Li A. (Usa) 0:2

CHALLENGER ŽENY - DVOJHRY: Contrexeville (Francúzsko), antuka

11:05Rouvroy M. (Fra) - Gao X. (Chn) 0:2
13:20Bronzetti L. (Ita) - Jacquemot E. (Fra) 2:1
16:05Arango E. (Col) - Sherif M. (Egy) 0:2
17:45Janicijevic S. (Fra) - Jakupovic D. (Slo) 2:1

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Braunschweig (Nemecko), antuka

14:25Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. - Arends S./Haase R. 0:2
15:50Balaji N. S./Escobar G. - Middelkoop M./Molchanov D. 2:0

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Iasi (Rumunsko), antuka

20:05Jecan M. A./Walkow S. - Drzewiecki K./Matuszewski P. 1:2
22:05Britto L./Stepanov R. - Cretu C./Pavel B. 0:2

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Salzburg (Rakúsko), antuka

14:00Hipfl N./Kym J. - Guinard M./Jacq G. WO -:-
18:00Nouza P./Rikl P. - Oswald P./Schwaerzler J. J. 2:0

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Trieste (Taliansko), antuka

10:00Roca Batalla O./Sanchez Izquierdo N. - Bayldon B./Hermans M. WO -:-
12:15Bayldon B./Hermans M. - Bortolotti M./Romios M. C. 1:2
14:20Bollipalli R./Kaliyanda Poonacha N. - Dutra Da Silva D./Lock C. 1:2

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Winnipeg (Kanada), tvrdý povrch

23:40Harrison C./Kingsley C. - Kiger M./Lawson A. 2:0
18:10Harrison C./Kingsley C. - Draxl L./Harper C. 2:0
22:10Aguilar J. C. M./Baadi T. - Shimizu Y./Uchida K. 1:2

CHALLENGER ŽENY - ŠTVORHRY: Bastad (Švédsko), antuka

14:05Carle M. L./Riera J. - Gleason Q./Starodubtseva Y. 2:1
16:35Plipuech P./Tsao C. Y. - Santamaria S./Zarazua R. 2:0

CHALLENGER ŽENY - ŠTVORHRY: Contrexeville (Francúzsko), antuka

12:10Wu F./Zhang S. - Rosatello C./Zimmermann K. 2:0
14:15Monnet C./Rouvroy M. - Kalashnikova O./Shymanovich I. 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Kursumlijska Banja 10 (Srbsko), antuka

09:00Fiorentini A. (Ita) - La Serna J. M. (Arg) 0:2
12:00Djuric B. (Srb) - Kellovský D. (Cze) 2:0
12:00Ifi N. (Bel) - Overbeck C. E. (Den) 0:2
13:30Bieldiugin T. (Ukr) - Bondioli F. (Ita) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Lakewood, CA 2 (USA), tvrdý povrch

19:05Smith K. (Usa) - Kuhar M. (Usa) 2:0
19:05Tien L. (Usa) - Quan R. (Usa) 2:0
3. setNanda G. (Usa) - Kang K. (Usa) 1:1 (4:6,7:6,3:3)
21:20Sarr J. (Usa) - Lee K. K. (Usa) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Litija (Slovinsko), antuka

09:30Artnak B. (Slo) - Bosio G. (Ita) 2:0
09:30Ciavarella N. (Ita) - Tammaro M. (Ita) 0:2
11:00Castagnola L. (Ita) - Planinsek F. J. (Slo) 2:1
12:30Bol J. (Ned) - Heller P. (Ger) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Lodz (Poľsko), antuka

10:30Gengel M. (Cze) - Rodesch C. (Lux) 1:2
10:30Pieczkowski O. (Pol) - Mashtakov N. (Ukr) 0:2
10:30Rocens M. (Lat) - Pieczonka F. (Pol) 0:2
12:00Rajski M. (Pol) - Juszczak P. (Pol) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir 28 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Hamza Reguig S. (Alg) - Pereira T. (Por) 0:2
10:30Ouakaa A. (Tun) - Benchakroun M. (Mar) 2:0
12:00Coulibaly E. (Ivo) - Gorokhov M. (Wrl) 2:0
12:00Schoen P. (Sui) - Xilas I. (Gre) 1:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Nakhon Si Thammarat 5 (Thajsko), tvrdý povrch

04:00Boosarawongse T. (Tha) - Chanta T. (Tha) 0:2
04:00Delaney Je. (Aus) - Rai A. (Nzl) 0:2
04:00Leong M. W. K. (Mys) - Sornlaksup P. (Tha) 1:2
04:00Park S. (Kor) - Samrej K. (Tha) 0:2
06:00Vales A. (Isr) - Samrej K. (Tha) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Tokyo 2 (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

04:00Isomura K. (Jpn) - Lee J. M. (Kor) 0:2
04:00Yamanaka T. (Jpn) - Shin W. (Kor) 0:2
05:30Katayama S. (Jpn) - Imai S. (Jpn) 0:2
05:30Tanuma R. (Jpn) - Ichikawa T. (Jpn) 2:1

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Umag (Chorvátsko), antuka

10:00Basic N. (Cro) - Panaras A. (Fra) 2:0
10:00Denolly C. (Fra) - Cizek J. (Cze) 2:0
10:00Poljicak M. (Cro) - Winter E. (Aus) 2:0
10:00Tessa L. (Fra) - Noce G. M. (Ita) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Dallas, TX (USA), tvrdý povrch (hala)

18:05Neff A. (Usa) - Adams H. (Usa) 2:1
18:05Wallart E. (Fra) - Zink T. (Usa) 1:2
20:50Sell K. (Bra) - McHugh A. (Gbr) 2:0
3. set
Tiebreak
Chappell N. (Usa) - Smith C. (Usa) 1:1 (7:5,2:6,6:6)

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Kassel (Nemecko), antuka

12:50Matusevich A. (Gbr) - Sultanov K. (Uzb) 0:2
12:55Guillen Meza A. (Ecu) - Weber A. (Fra) 2:0
15:00Siniakov D. (Cze) - Onclin G. (Bel) 1:2
18:15Collignon R. (Bel) - Michalski D. (Pol) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Nottingham 3 (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch

12:10Hudd E. (Gbr) - Holmgren A. (Den) 0:2
12:15Pinnington Jones J. (Gbr) - Wendelken H. (Gbr) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Padova (Taliansko), antuka

16:40Perfetti N. (Ita) - Ovcharenko O. (Ukr) 1:2
17:45Mager G. (Ita) - Pennaforti G. (Ita) 2:1

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Roda de Bara (Španielsko), tvrdý povrch

11:10Pascual Ferra R. (Esp) - Lock B. (Zim) 1:2
11:40Urribarrens Ramirez I. (Esp) - Barroso Campos A. (Esp) 1:2
17:40Fernandez Flores D. (Chi) - Diez S. (Can) 0:2
17:45Escoffier A. (Fra) - Ferreira Silva F. (Por) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 São Paulo (Brazília), antuka

23:00Stater A. (Usa) - Boscardin Dias P. (Bra) 0:2
17:00Hernandez A. (Mex) - Farjat T. (Arg) 0:2
18:30Aboian V. (Arg) - Boscardin Dias P. (Bra) 2:1
18:30Ribeiro E. (Bra) - Sakamoto P. (Bra) -:-
23:00Bertran P. (Dom) - Prado Angelo J. C. (Bol) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Tianjin (Čína), tvrdý povrch

13:00Hsu Y. H. (Tpe) - Te R. (Chn) 2:1
13:00Lomakin G. (Kaz) - Taguchi R. (Jpn) 0:2
13:15Ly Nam H. (Vie) - Donskoy E. (Wrl) 0:2
13:15Sasikumar M. (Ind) - Bai Y. (Chn) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Uriage (Francúzsko), antuka

13:00Setodji T. (Tog) - Martin Tiffon P. (Esp) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Bissy-Chambéry (Francúzsko), tvrdý povrch

13:30Azziz R. (Mar) - Romeo C. (Fra) 0:2
16:00Turini V. (Ita) - McDonald E. (Gbr) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Grodzisk Mazowiecki (Poľsko), tvrdý povrch

10:00Drugdová S. (Svk) - Zelníčková R. (Svk) 0:2
10:00Rutlauka S. (Lat) - Kužmová K. (Svk) 0:2
11:30Barnes K. (Gbr) - Lincer O. (Pol) 2:1
11:30Hrastar A. (Usa) - Tverijonaite E. (Ltu) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Kursumlijska Banja 11 (Srbsko), antuka

09:00Strešnáková K. (Svk) - Bartone K. (Lat) 0:2
09:00Vidmanova D. (Cze) - Ivanov V. (Nzl) SKREČ 1:0
10:00Stankovic A. (Srb) - Maric D. (Srb) 2:1
10:30Obradovic A. (Srb) - Bayerlová M. (Cze) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Lakewood, CA 2 (USA), tvrdý povrch

19:00Hamilton A. (Usa) - Ahn A. (Usa) -:-
19:00Kwon B. (Usa) - Honer A. (Usa) -:-
20:30Houghton I. (Usa) - Kinard T. (Usa) -:-
20:30Kiss C. (Usa) - Corley P. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Luján (Argentína), antuka

16:00Castro Z. M. (Per) - Giovannini L. (Arg) 0:2
16:00Markus C. (Arg) - Perez Alarcon L. (Per) 0:2
16:00Ortenzi J. (Arg) - Di Genova C. (Arg) 2:0
16:00Romero C. (Ecu) - Gonzalez Daniele J. M. (Arg) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir 26 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Adeshina E. (Gbr) - Plaza Araujo L. (Bra) 2:0
10:30Alhussein L. (Egy) - Rojas S. C. (Usa) 2:0
10:30Tiglea C. E. (Ita) - Rushiti A. (Kos) 0:2
10:30Wildgruber A. (Ger) - Reguer A. (Fra) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Nakhon Si Thammarat 3 (Thajsko), tvrdý povrch

04:00Barry M. (Nzl) - Kovapitukted P. (Tha) 0:2
04:00Cheapchandej P. (Tha) - Okuwaki R. (Jpn) 2:0
04:00Sato H. (Jpn) - Lithiby T. (Tha) 2:0
04:00Smith A. (Aus) - Koshiishi A. (Jpn) 2:1

ITF ŽENY - DVOJHRY: W35 Aschaffenburg (Nemecko), antuka

13:00Vandewinkel H. (Bel) - In-Albon Y. (Sui) 2:0
14:30Schmidt L. (Ger) - Matoula M. (Gre) 1:2
15:00Sieg M. (Usa) - Seibold E. (Ger) 2:1
17:30Kuhl C. (Ger) - Radisic N. (Slo) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W35 Buzau (Rumunsko), antuka

08:30Encheva L. (Bul) - Palicová B. (Cze) 0:2
08:30Sierra S. (Arg) - Tig P. M. (Rou) 1:2
08:30Tubello A. (Fra) - Oliynykova O. (Ukr) 2:1
09:30Quevedo K. (Esp) - Naito Y. (Jpn) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W35 Don Benito (Španielsko), tvrdý povrch

10:00Diatchenko V. (Wrl) - Stevanovic N. (Srb) 1:2
10:00Kostic T. (Aut) - Paszek T. (Aut) 0:2
10:00Parres Azcoitia O. (Esp) - Klimovičová L. (Cze) 1:2
11:30Hrunčáková V. (Svk) - Ozgen P. (Tur) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W35 Tianjin (Čína), tvrdý povrch

13:00Iatcenko P. (Wrl) - Wang J. (Chn) 2:1
13:00Inoue H. (Usa) - Shi H. (Chn) 2:0
13:00Muramatsu C. (Jpn) - Li Z. (Chn) 1:2
13:15Wei S. (Chn) - Liu F. (Chn) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W50 Corroios-Seixal (Portugalsko), tvrdý povrch

12:10Hontama M. (Jpn) - Knutson G. (Cze) 0:2
12:10Jorge M. (Por) - Bolkvadze M. (Geo) 0:2
13:25Glushko L. (Isr) - Martincová T. (Cze) 0:2
14:15Savinykh V. (Wrl) - Ishii S. (Jpn) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W75+H Rome (Taliansko), antuka

15:10Selekhmeteva O. (Wrl) - Pedone G. (Ita) 2:1
16:05Lepchenko V. (Usa) - Gjorcheska L. (Mkd) 1:2
17:55Jimenez Kasintseva V. (And) - Boskovic L. (Cro) 0:2
20:35Marcinko P. (Cro) - Maristany G. (Esp) 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Kursumlijska Banja 10 (Srbsko), antuka

12:00Nedev D./Vladimirov E. - Biondolillo G./Parisca I. 1:2
14:15Agostini S./Paz J. P. - Latinovic S./Novakovic N. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Lakewood, CA 2 (USA), tvrdý povrch

23:00Chopra K./Shick B. - Crabel A./Johnson S. 1:2
00:20Ponwith N./Smith K. - Farzam M./Quan R. 2:0
1. set
Tiebreak
Fuchs Z./Thayne W. - Jones A./Rubio Fierros A. F. 0:0 (6:6)
00:10Ponwith N./Smith K. - Crabel A./Johnson S. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Litija (Slovinsko), antuka

12:30Castagnola L./Fondriest M. - Kriznik M./Kupcic J. WO -:-
14:00Bosio G./Zakaryia F. - Iakubenko V./Kobierski J. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Lodz (Poľsko), antuka

13:00Lechno-Wasiutynski F./Szymkowiak K. - Grzegorzewski O./Mashtakov N. 2:0
13:00Matuszczyk M./Zaorski L. - Kielan S./Pieczonka F. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Monastir 28 (Tunisko), tvrdý povrch

11:00Lobanov A./Simakin I. - Benchakroun M./El Amine H. WO -:-
16:00Mahjoob C./Van Raemdonck H. - Blaydes B./Blaydes F. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Nakhon Si Thammarat 5 (Thajsko), tvrdý povrch

05:30Alcantara F. C./Jones M. - Koaykul K./Navasirisomboon J. 2:1
06:30Kawahashi Y./Sumizawa D. - Delaney Je./Ferguson C. 2:0
06:45Ellouck R./Shimanov O. - Auytayakul S./Chanta T. 2:0
08:00Leong M. W. K./Sakellaridis S. - Kalyanpur A./Vardhan V. 0:2
08:00Sueoka Y./Suksumrarn T. - Kawahashi Y./Sumizawa D. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Tokyo 2 (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

07:30Kono Y./Kusuhara Y. - Shin S./Shin W. 1:2
09:00Lee J. M./Song M.-K. - Hazawa S./Ichikawa T. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Umag (Chorvátsko), antuka

16:00Kajin K./Zmak D. - Homberg M./Winter E. 0:2
17:00Bouquet L./Denolly C. - Campana F./Noce G. M. 2:1

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Dallas, TX (USA), tvrdý povrch (hala)

23:25Kotzen A./McCormick T. - Chappell N./Maxted L. 2:0
23:35Maginley J./Sheehy J. - Rybakov A./Vance J. 1:2
23:45Schachter N./Smith C. - Andrade A./Zink T. 0:2
01:00Mitsui S./Monday J. - Kumar P./Nefve A. 2:0
1. setRybakov A./Vance J. - Mitsui S./Monday J. 0:0 (2:4)
00:00Kotzen A./McCormick T. - Andrade A./Zink T. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Kassel (Nemecko), antuka

16:25Fix D./Poertner L. - Basel V./Weber A. 2:0
19:10Matusevich A./Wehnelt K. - Reček D./Siniakov D. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Nottingham 3 (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch

15:15Bass F./Hudd E. - Nolan W./Pinnington Jones J. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Padova (Taliansko), antuka

21:30Giacomini L./Oradini G. - Cadenasso G./Perfetti N. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Roda de Bara (Španielsko), tvrdý povrch

10:00Bravo A./Perez Contri S. WO - Sanchez Quilez A./Winter Lopez B. -:-
16:05Barroso Campos A./Pujol Navarro B. - Flores J./Plans J. SKREČ 0:0
16:10Pascual Ferra R./Rating N. - Bravo A./Perez Contri S. 1:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 São Paulo (Brazília), antuka

23:30Aboian V./Farjat T. - Almeida Junior E./Rodrigues L. 2:0
00:30Barreiros Reyes M./Gimenez I. - Ferraz Sandoval Carvalho L. F./Mifano Pinto M. 2:0
00:30Oliveira C./Sakamoto P. - Loureiro J. V. C./Ribeiro E. 2:0
00:30Aboian V./Farjat T. - Barreiros Reyes M./Gimenez I. -:-
00:30Oliveira C./Sakamoto P. - Miguel L. A./Oliveira N. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 The Hague (Holandsko), antuka

10:00Lalami Laaroussi Y./Wojcik J. - Muller R./Weststrate L. 1:2
19:00Bybel N./Corwin F. - Jans J./Loof T. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Tianjin (Čína), tvrdý povrch

13:20Chung Y./Sun F. - Zeng Y./Zheng Z. 2:1
16:30Huang T./Jeong Y. - Hsu Y. H./Taguchi R. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Uriage (Francúzsko), antuka

14:30Aubriot A./Bax F. - Beauge M./Musitelli F. 2:1
14:30Debru G./Pires T. - Aubriot A./Bax F. 1:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Grodzisk Mazowiecki (Poľsko), tvrdý povrch

13:00Laboutková A./Maloney E. - Kubanova K./Smékalová M. 2:1
13:00Kužmová K./Zelníčková R. - Lazar A./Zuchanska A. J. 1:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Kursumlijska Banja 11 (Srbsko), antuka

14:30Bayerlová M./Evtimova D. - Bartone K./Vidmanova D. 0:2
15:00Daubnerová N./Stojanova J. - Pavlou D./Stankovic A. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Lakewood, CA 2 (USA), tvrdý povrch

23:30Rapolu M./Sahdiieva A. - Chung K./Hamilton A. 2:0
01:45Ikemori M./Oboniye G. - Center O./Fakih K. 0:2
22:00Center O./Fakih K. - Ansari C./Broadfoot G. -:-
22:00Rapolu M./Sahdiieva A. - Honer A./Tirunelveli T. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Luján (Argentína), antuka

17:30Alicea S./Lacasse R. - Ccuno R./Urrutia M. F. 0:2
19:00Ferreira Turchetto M. C./Xavier Laydner C. - Ortenzi J./Perez Alarcon L. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir 26 (Tunisko), tvrdý povrch

16:00Amendola A./Bissett A. - Katsumi N./Ogata H. 1:2
16:00Rassil R./Varul L. - Alhussein L./Rushiti A. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Nakhon Si Thammarat 3 (Thajsko), tvrdý povrch

05:30Khan L./Nagornaia S. - Baharmus H./Nitture A. D. 1:2
06:00Nagata A./Sato H. - Prasutnawin A./Sriporn Y. 2:0
06:30Hosoki Y./Okuwaki R. - Cheapchandej P./Kovapitukted P. 0:2
07:00Kobayashi H./Ounmuang S. - Barry M./Smith A. 0:2
08:00Baharmus H./Nitture A. D. - Barry M./Smith A. 0:2
10:00Osafune K./Ozeki A. - Sawatdee W./Yodpetch K. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W35 Aschaffenburg (Nemecko), antuka

13:00Prisacariu A./Struplova J. - Rodriguez V./Sanchez A. S. 2:0
14:30Gimbrere J./Visscher S. J. - Sakellaridi S./Vogt M. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W35 Buzau (Rumunsko), antuka

09:30Hietaranta L./Vargová N. - Amariei I. D./Gae M. 2:0
14:00Szabo B./Tig P. M. - Samir S./Tran D. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W35 Don Benito (Španielsko), tvrdý povrch

13:45Kostic T./Parres Azcoitia O. - Fossa Huergo N./Zeballos N. 2:1
14:30Barrera Aguirre I./Diatchenko V. - Bozovic A./Marcinkevica D. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W35 Tianjin (Čína), tvrdý povrch

17:00Hosogi S./Matsuda M. - Li Z./Shi H. 2:0
17:00Iatcenko P./Morvayová V. - Guo M./Xiao Z. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W50 Corroios-Seixal (Portugalsko), tvrdý povrch

16:10Kubka M./Rogers A. S. - Ito A./Tian F. 2:1
16:10Kuwata H./Volodko K. - Jorge M./Micic E. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W75+H Rome (Taliansko), antuka

17:30Lansere S./Maklakova E. - Kung L./Shinde V. WO -:-
18:20Pedone G./Zantedeschi A. - Paoletti M./Ricci B. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W75 The Hague (Holandsko), antuka

18:30Osborne A./Shinikova I. - Bakker A./Van Emst S. WO -:-
19:10Fourlis J./Hule P. - Portillo Ramirez M. J./Rus A. 2:0

JUNIORI - DVOJHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

12:05Bigun K. (Usa) - Rottgering M. (Ned) 0:2
12:05Honda N. (Jpn) - Jodar R. (Esp) 2:0
12:05Mrva M. (Cze) - Budkov Kjaer N. (Nor) 0:2
12:10Papamalamis T. (Fra) - Leach J. (Usa) 2:0

JUNIORKY - DVOJHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

13:35Jovic I. (Usa) - Kostovic T. (Srb) 2:0
13:40Stankiewicz M. (Pol) - Jones E. (Aus) 0:2
13:45Jamrichova R. (Svk) - Dencheva R. (Bul) 2:0
13:50Valdmannova V. (Cze) - Vandromme J. (Bel) 2:1

JUNIORI - ŠTVORHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

15:15Klimas J./Kumstat J. - Jodar R./Santamarta Roig A. 2:1
16:15Exsted M./Woestendick C. - Sarksian D./Zhang T. 2:1
16:40Cina F./Mrva M. - Razeghi A./Schoenhaus M. 1:2
18:05Bigun K./Leach J. - Budkov Kjaer N./Frydrych V. 2:1

JUNIORKY - ŠTVORHRY: Wimbledon (Spojené kráľovstvo), tráva

15:00Kovačková A./Samson L. - Stojsavljevic M./Xu M. 0:2
15:25Ivanova I./Sonobe W. - Basiletti N./Tagger L. 2:0
15:55Arystanbekova A./Zhiyenbayeva S. - Pastikova J./Stusek J. 0:2
17:15Jones E./Paganetti V. - Goto R./Roura Llaverias R. 2:0
17:20Ivanova I./Sonobe W. - Grant T. C./Jovic I. 0:2

TÍMY - MUŽI: Davis Cup - Skupina IV (Svet)

04:35Irak - Mjanmarsko 3:0
04:40Kambodža - Kuvajt 1:2
04:40Kirgizsko - Katar 1:2
04:40Srí Lanka - Spojené arabské emiráty 3:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.