REFRESH

Tenis » Včera » Kurzy

ATP - DVOJHRY: Antverpy (Belgicko), tvrdý povrch (hala)

12:40Bedene A. (Slo) - Raonič M. (Can) 0:2 [ 5.50 | 1.14 ]
14:10Fritz T. (Usa) - Opelka R. (Usa) 2:0 [ 1.75 | 2.00 ]
14:25Humbert U. (Fra) - Carreno-Busta P. (Esp) 2:1 [ 1.95 | 1.80 ]
15:45Tiafoe F. (Usa) - Evans D. (Gbr) 0:2 [ 1.95 | 1.80 ]
18:50Dimitrov G. (Bul) - Andujar P. (Esp) 2:1 [ 1.11 | 6.50 ]
21:30Lopez F. (Esp) - De Minaur A. (Aus) 0:2 [ 3.75 | 1.25 ]

ATP - DVOJHRY: Kolín nad Rýnom 2 (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

13:10Kecmanovič M. (Srb) - Mannarino A. (Fra) 0:2 [ 1.95 | 1.80 ]
14:10Johnson S. (Usa) - Davidovich Fokina A. (Esp) 0:2 [ 2.37 | 1.53 ]
16:05Struff J-L. (Ger) - Cecchinato M. (Ita) 2:0 [ 1.16 | 5.00 ]
18:10Zverev A. (Ger) - Millman J. (Aus) 2:1 [ 1.12 | 6.00 ]
20:25Gerasimov E. (Blr) - Auger-Aliassime F. (Can) 1:2 [ 3.50 | 1.28 ]

WTA - DVOJHRY: Ostrava (Česko), tvrdý povrch (hala)

12:10Anisimova A. (Usa) - Mertens E. (Bel) 0:2 [ 1.83 | 1.83 ]
13:40Azarenka V. (Blr) - Krejčíková B. (Cze) 2:1 [ 1.28 | 3.50 ]
16:15Ostapenko J. (Lat) - Martic P. (Cro) 2:0 [ 1.83 | 1.83 ]
18:10Svitolina E. (Ukr) - Sakkari M. (Gre) 0:2 [ 1.61 | 2.20 ]
19:45Kontaveit A. (Est) - Sorribes Tormo S. (Esp) 0:2 [ 1.28 | 3.50 ]

ATP - ŠTVORHRY: Antverpy (Belgicko), tvrdý povrch (hala)

12:40Murray J./Skupski N. - Bopanna R./Middelkoop M. 0:2 [ 1.36 | 3.00 ]
17:20Gille S./Vliegen J. - Arevalo M./O'Mara J. 2:0 [ 1.44 | 2.62 ]
17:40Bolelli S./Gonzalez M. - Peers J./Venus M. 0:2 [ 2.25 | 1.57 ]

ATP - ŠTVORHRY: Kolín nad Rýnom 2 (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

14:40Gonzalez S./Skupski K. - Melzer J./Roger-Vasselin E. 0:2 [ 2.75 | 1.40 ]
16:00Daniell M./Oswald P. - Altmaier D./Otte O. 2:0 [ 1.20 | 4.33 ]
18:10Sandgren T./Sharan D. - Marach O./Pavič M. 0:2 [ 4.50 | 1.18 ]
19:25Krawietz K./Mies A. WO - Davidovich Fokina A./Verdasco F. -:- [ 1.16 | 5.00 ]

WTA - ŠTVORHRY: Ostrava (Česko), tvrdý povrch (hala)

14:10Dabrowski G./Stefani L. - Mattek-Sands B./Strycova B. 2:0 [ 3.40 | 1.30 ]
18:20Lister C. E./Voráčová R. - Krejčíková B./Siniaková K. 0:2 [ 6.00 | 1.12 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Ismaning (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

12:35Huesler M. (Sui) - Brown D. (Ger) 2:1 [ 1.57 | 2.25 ]
13:05Delbonis F. (Arg) - Schnur B. (Can) 1:2 [ 2.25 | 1.57 ]
14:45Hoang A. (Fra) - Viola M. (Ita) 2:1 [ 1.33 | 3.25 ]
15:20Kolář Z. (Cze) - Korda S. (Usa) 1:2 [ 2.75 | 1.40 ]
16:45Van De Zandschulp B. (Ned) - Ramanathan R. (Ind) 2:0 [ 1.36 | 3.00 ]
17:15Maden Y. (Ger) - Hanfmann Y. (Ger) 1:2 [ 2.25 | 1.57 ]
19:35Marterer M. (Ger) - Laaksonen H. (Sui) 2:0 [ 1.50 | 2.50 ]
21:00Gunneswaran P. (Ind) - Lacko L. (Svk) 2:1 [ 2.20 | 1.61 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Istanbul (Turecko), tvrdý povrch

09:40Gojo B. (Cro) - Clarke J. (Gbr) 2:1 [ 1.44 | 2.62 ]
09:40Jung J. (Tpe) - Lamasine T. (Fra) 2:0 [ 1.40 | 2.75 ]
12:15Ofner S. (Aut) - Celikbilek A. (Tur) 2:1 [ 1.44 | 2.62 ]
13:45Janvier M. (Fra) - Bonzi B. (Fra) 0:2 [ 2.50 | 1.50 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Ismaning (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

18:15Hoang A./Masur D. - Fallert F./Haerteis J. 2:0 [ 1.70 | 2.05 ]
19:30Cerretani J./Weissborn T-S. - Drzewiecki K./Walkow S. 2:1 [ 2.25 | 1.57 ]
20:55Glasspool L./Lawson A. - Raja P./Ramanathan R. 2:1 [ 1.90 | 1.90 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Istanbul (Turecko), tvrdý povrch

11:15Polansky P./Popko D. - Galloway R./Lammons N. 0:2 [ 5.00 | 1.14 ]
12:35Ferreira Silva F./Ivashka I. - Goransson A./Sitak A. 0:2 [ 3.25 | 1.33 ]
14:25Doumbia S./Reboul F. - Aksu C./Setkic A. 2:0 [ 1.11 | 6.00 ]
15:20Behar A./Escobar G. - Kirci K./Kirkin E. 2:0 [ 1.03 | 11.00 ]
16:15Gabašvili T./Janvier M. - Agabigun S./Celikbilek A. 2:1 [ 4.33 | 1.20 ]

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Carou I. (Uru) - Lipovsek P. T. (Slo) 0:2
10:00Gregg P. (Usa) - Zukas M. (Arg) 0:2
10:00Marek W. (Pol) - Ouakaa A. (Tun) 2:1
10:00Tamm K. (Est) - Martinez M. (Sui) 2:1
11:30Bittoun C. (Fra) SKREČ - Weightman O. (Gbr) 0:1
11:30Glinka D. (Est) - Mansouri S. (Tun) 2:1
11:30Grigelis L. (Ltu) - Thirouin J. (Fra) 1:2
11:30Tirante T. A. (Arg) - Patino L. (Mex) 2:0
13:30Allen L. (Gbr) - Monzon I. (Arg) 2:1
13:30Heger T. (Ger) - Barrena A. (Arg) 2:1
13:30Ivanov V. (Est) - Wang T. (Fra) 2:0
13:30Ovcharenko O. (Ukr) - Kocevar-Desman T. (Slo) SKREČ 0:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Sharm El Sheikh (Egypt), tvrdý povrch

09:00Atmane T. (Fra) - Podzus M. (Lat) 1:2
09:00Gakhov I. (Rus) - Rawat S. (Ind) 2:0
09:00Gengel M. (Cze) - Borg L. (Swe) 2:0
09:00Vivero G. P. (Esp) - Beckley A. (Rsa) 2:0
10:00Corwin F. (Usa) - Miladinovic M. (Srb) 1:2
10:00Kadhe A. (Ind) - Donski A. (Bul) 2:0
10:00Kravchenko G. (Ukr) - Zekic M. (Srb) 0:2
10:00Lock B. (Zim) - Vidal Azorin J. F. (Esp) 1:2
11:00Arh A. (Slo) - Boyer D. H. (Usa) 1:2
11:00Brouwer G. (Ned) - Dzhavakian Y. (Ukr) SKREČ 1:0
11:00Capecchi D. (Ita) - Cobolli F. (Ita) 1:2
11:00McHugh A. (Gbr) - Orlov V. (Ukr) 0:2
12:00Bovy A. (Bel) - Noguchi R. (Jpn) 0:2
12:00Chappell N. (Usa) - Danilov S. (Rus) 2:1
12:00Mochizuki S. (Jpn) - Krutykh O. (Ukr) 2:1
12:00Paz J. P. (Arg) - Manafov V. (Ukr) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Hamburg (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

12:10Durasovic V. (Nor) - Stodder T. (Ger) 0:2
12:10Eriksson M. (Swe) - Matusevich A. (Gbr) 0:2
12:10Van Rijthoven T. (Ned) - Zuk K. (Pol) 1:2
13:55Royer V. (Fra) - Brancaccio R. (Ita) 0:2
14:05Kozlov S. (Usa) - Squire H. (Ger) 2:0
14:55Molčan A. (Svk) - Ajdukovic D. (Cro) 2:1
15:40Hampel L. (Aut) - Guinard M. (Fra) 0:2
15:40Tseng C. H. (Tpe) - Ugo Carabelli C. (Arg) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Kubareva A. (Blr) - Pulchartova L. (Cze) 2:0 [ 1.04 | 13.00 ]
10:00Robbe A. (Fra) - Mettraux M. (Sui) 2:1 [ 1.10 | 7.00 ]
10:00Westbury K. (Nzl) - Evtimova D. (Bul) 2:0 [ 1.90 | 1.90 ]
11:30Gram O. (Den) - Palecek N. (Srb) 0:2 [ 2.00 | 1.72 ]
11:30Herrmann S. (Ger) - Bechri C. (Tun) 2:0 [ 1.05 | 8.50 ]
11:30Vishnevskaya E. (Rus) - Falkowska W. (Pol) 0:2 [ 3.00 | 1.36 ]
13:30Alvisi E. (Ita) - Gatica B. (Chi) 1:2
13:30Boubaker W. (Tun) - Carle M. L. (Arg) 0:2 [ 21.00 | - ]
13:30Malygina E. (Est) - Ben Hassen F. (Tun) 2:1 [ 1.05 | 8.50 ]

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Sharm El Sheikh (Egypt), tvrdý povrch

10:00Djakovic M. (Srb) - Ivanova D. (Usa) 1:2
10:00Christie F. (Gbr) - Tikhonova A. (Rus) 0:2
10:00Tran L. (Ned) - Ainitdinova G. (Kaz) 2:0
10:00Zakarlyuk M. (Ukr) - Alhussein L. (Egy) 0:2
11:30Boulter K. (Gbr) - Kubka M. (Pol) 2:0
11:30Dema V. (Ukr) - Samir S. (Egy) 0:2
11:30Gasanova A. (Rus) - Kerimbayeva K. (Kaz) 2:0
12:30Kudashova D. (Rus) - Pigossi L. (Bra) 2:1
12:30Ortenzi J. (Arg) - Kulambayeva Z. (Kaz) 0:2
12:30Strakhova V. (Ukr) - Garland J. (Tpe) 0:2
14:00Kazionova E. (Rus) - Scholsen H. (Bel) 1:2
14:00Saidenova N. (Rus) - Morgina A. (Rus) 2:0
14:00Sewing S. (Usa) - Timofeeva M. (Rus) 0:2
15:30Leonard M. (Fra) - Matusová B. (Svk) 2:0
15:30Tkacheva M. (Rus) - Scilipoti S. (Sui) 2:1
15:30Ulyashchenko A. (Usa) - Simmonds C. (Rsa) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Reims (Francúzsko), tvrdý povrch

10:00Janicijevic S. (Fra) - Dart H. (Gbr) 0:2
10:00Jani R-L. (Hun) - Komardina A. (Rus) 2:1
11:30Bucsa C. (Esp) - Danilovic O. (Srb) 0:2
11:30Jones F. (Gbr) - De Vroome I. (Ned) 2:0
13:00Samsonova L. (Rus) - Paquet C. (Fra) 2:0
13:00Tan H. (Fra) - Gerlach K. (Ger) 2:0
14:30Montgomery R. (Usa) - Anderson R. (Usa) 2:0
14:30Pattinama Kerkhove L. (Ned) - Ponchet J. (Fra) 0:2
14:30Zheng Q. (Chn) - Dodin O. (Fra) 1:2
17:00Kanepi K. (Est) - Konjuh A. (Cro) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W80 Macon (USA), tvrdý povrch

16:00ZrušenéDolehide C. (Usa) - Sharma A. (Aus) -:-
16:00ZrušenéPuig M. (Pur) - Di Lorenzo F. (Usa) -:-
16:10Dolehide C. (Usa) - Volynets K. (Usa) 0:2
16:10Lepchenko V. (Usa) - Stojanovic N. (Srb) 2:1
16:40Minnen G. (Bel) - Talaba G. (Rou) 1:2
16:40Vickery S. (Usa) - Parry D. (Fra) 2:0
20:50Bellis C. (Usa) - Arruabarrena L. (Esp) 2:0
20:50Errani S. (Ita) - Kawa K. (Pol) 2:0
21:25Govortsova O. (Blr) - Cepede V. (Par) 0:2
22:20Osuigwe W. (Usa) - Osorio Serrano M. C. (Col) 1:2
22:25Li A. (Usa) - Stewart K. (Usa) 2:0
22:50Doi M. (Jpn) - Sun L. (Sui) 2:0
23:00Frech M. (Pol) - Tomova V. (Bul) SKREČ 1:0
00:10Andrianjafitrimo T. (Fra) - Ahn K. (Usa) 0:2
00:15Sharma A. (Aus) - Di Lorenzo F. (Usa) 0:2
00:30Benoit M. (Bel) - Kostyuk M. (Ukr) 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Hamburg (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

17:05Jebens H./Obert A. - Durasovic V./Eriksson M. 0:2
17:30Lane L./Sanchez Martinez B. - Barrientos N./Dutra S. R. 2:1
17:30Hermans M./Van Rijthoven T. - Moeller M./Squire H. 0:2
18:30Brancaccio R./Vervoort M. - Ajdukovic D./Hardt N. 2:0

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir (Tunisko), tvrdý povrch

15:00Gram O./Pulchartova L. - Falkowska W./Ponomar L. 0:2 [ 8.00 | 1.06 ]
15:00Dell'edera F./Westbury K. - Kubareva A./Robbe A. 1:2 [ 4.50 | 1.16 ]

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Reims (Francúzsko), tvrdý povrch

15:30Mikulskyte J./Zakharova A. - Dart H./Grey S. B. 0:2
17:00Jani R-L./Ozgen P. - Bucsa C./Nicholls O. 1:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W80 Macon (USA), tvrdý povrch

23:15ZrušenéKawaguchi N./Osorio Serrano M. C. - Bouchard E./Lepchenko V. -:-
23:35Danilina A./Raina A. - Broady N./Routliffe E. 2:0
23:40Di Lorenzo F./Loeb J. - Arconada U. M./Kostyuk M. 2:1
23:40Kawaguchi N./Osorio Serrano M. C. - Benoit M./Zarazua R. 0:2

EXHIBÍCIA - MUŽI: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

07:30Winter E. (Aus) - Court J. (Aus) 2:0
08:45Djurovic B. (Aus) - Jin J. (Aus) 0:2
09:05Puttergill C. (Aus) - Sach T. (Aus) 2:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.