REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

ATP - DVOJHRY: Eastbourne (Spojené kráľovstvo) - kvalifikácia, tráva

12:00Ivashka I. (Blr) - Smith J-P. (Aus) -:-
12:00Purcell M. (Aus) - Anderson K. (Rsa) -:-
13:30Gombos N. (Svk) - Maxted L. (Gbr) -:-
13:30Kwon Soonwoo (Kor) - Gray A. (Gbr) -:-
15:00Blancaneaux G. (Fra) - Ymer M. (Swe) -:-
15:00Jianu F. C. (Rou) - Duckworth J. (Aus) -:-
16:30Chappell N. (Usa) - Kukuškin M. (Kaz) -:-
16:30Seppi A. (Ita) - Harrison C. (Usa) -:-

ATP - DVOJHRY: Halle (Nemecko), tráva

12:00Rublev A. (Rus) - Basilashvili N. (Geo) -:-
14:30Auger-Aliassime F. (Can) - Humbert U. (Fra) -:-

ATP - DVOJHRY: Londýn (Spojené kráľovstvo), tráva

13:00PrerušenéTiafoe F. (Usa) - Shapovalov D. (Can) 0:1
14:00Berrettini M. (Ita) - De Minaur A. (Aus) -:-

ATP - DVOJHRY: Malorka (Španielsko) - kvalifikácia, tráva

11:00Albot R. (Mda) - Bachinger M. (Ger) -:-
11:00Kuhn N. (Esp) - Martinez P. (Esp) -:-
12:30Cuevas P. (Uru) - Klein L. (Svk) -:-
12:30Watanuki Y. (Jpn) - Galan Riveros D. E. (Col) -:-
14:00Carballes Baena R. (Esp) - Rincon D. (Esp) -:-
14:00Ortega-Olmedo R. (Esp) - Istomin D. (Uzb) -:-
15:30Pouille L. (Fra) - Ktiri M. (Esp) -:-
15:30Viola M. (Ita) - Sousa J. (Por) -:-

WTA - DVOJHRY: Berlín (Nemecko), tráva

11:00Cornet A. (Fra) - Bencic B. (Sui) -:-
16:00Samsonova L. (Rus) - Azarenka V. (Blr) -:-

WTA - DVOJHRY: Birmingham (Spojené kráľovstvo), tráva

12:00Potapova A. (Rus) - Jabeur O. (Tun) -:-
12:00Watson H. (Gbr) - Vekic D. (Cro) -:-
13:30Kasatkina D. (Rus) - Martincová T. (Cze) -:-
13:30Vandeweghe C. (Usa) - Bouzková M. (Cze) -:-

WTA - DVOJHRY: Eastbourne (Spojené kráľovstvo) - kvalifikácia, tráva

11:00Burrage J. (Gbr) - Mladenovic K. (Fra) -:-
11:00Davis L. (Usa) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
11:00Ferro F. (Fra) - Zvonareva V. (Rus) -:-
11:00Grey S. B. (Gbr) - Golubic V. (Sui) -:-
11:00Jones F. (Gbr) - Pera B. (Usa) -:-
11:00Linette M. (Pol) - Giorgi C. (Ita) -:-
11:00McHale C. (Usa) - Zhu L. (Chn) -:-
11:00Murray S. (Gbr) - Kostyuk M. (Ukr) -:-
11:00Putintseva Y. (Kaz) - Brengle M. (Usa) -:-
11:00Rogers S. (Usa) - Garcia C. (Fra) -:-
11:00Sevastova A. (Lat) - Hibino N. (Jpn) -:-
11:00Zhang S. (Chn) - Hercog P. (Slo) -:-

ATP - ŠTVORHRY: Halle (Nemecko), tráva

16:00Puetz T./Venus M. - Auger-Aliassime F./Hurkacz H. -:-

ATP - ŠTVORHRY: Londýn (Spojené kráľovstvo), tráva

13:00Herbert P.H./Mahut N. - Daniell M./Oswald P. -:-
17:00Opelka R./Peers J. - De Minaur A./Norrie C. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Berlín (Nemecko), tráva

17:30Azarenka V./Sabalenka A. - Fichman S./Olmos G. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Birmingham (Spojené kráľovstvo), tráva

15:00Hsieh S-W./Mertens E. - Jabeur O./Perez E. -:-
16:30Kichenok L./Ninomiya M. - Bouzková M./Hradecká L. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Aix en Provence (Francúzsko), antuka

13:30Guinard M. (Fra) - Ymer E. (Swe) -:-
15:00Taberner C. (Esp) - Jacquet K. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Almaty 2 (Kazachstan), antuka

10:30Barrios T. (Chi) - De Jong J. (Ned) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Forli (Taliansko), antuka

17:30Halys Q. (Fra) - Moraing M. (Ger) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Nottingham 2 (Spojené kráľovstvo), tráva

12:00Bonzi B. (Fra) - Dzumhur D. (Bih) -:-
12:00Majchrzak K. (Pol) - Kudla D. (Usa) -:-
13:30Gasquet R. (Fra) - Bolt A. (Aus) -:-
13:30McDonald M. (Usa) - Matusevich A. (Gbr) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Prostějov (Česko), antuka

10:00Molčan A. (Svk) - Coria F. (Arg) -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Aix en Provence (Francúzsko), antuka

16:30Doumbia S./Reboul F. - Galloway R./Lawson A. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Almaty 2 (Kazachstan), antuka

07:30Denolly C./Menendez A. - Manafov V./Sachko V. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Forli (Taliansko), antuka

15:30Galdos S./Luz O. - Cachin P./Ugo Carabelli C. -:-

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Nottingham 2 (Spojené kráľovstvo), tráva

16:30Bonzi B./Hoang A. - Polmans M./Reid M. -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Antalya 24 (Turecko), antuka

09:30Lama G. (Chi) - Cias P. (Pol) -:-
09:30Polukhin S. (Rus) - Llanes F. (Uru) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Genova (Taliansko), antuka

10:00Eremin E. (Ita) - Nikles J. (Sui) -:-
10:00Fonio G. (Ita) - Nardi L. (Ita) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir 24 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Cacao T. (Por) - Darderi L. (Ita) -:-
10:30Rodriguez Taverna S. (Arg) - Lingua Lavallen A. L. (Arg) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Grasse (Francúzsko), antuka

14:00Briand J. (Fra) - Lopez San Martin A. (Esp) -:-
15:30Royer V. (Fra) - Agamenone F. (Ita) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Tulsa, OK (USA), tvrdý povrch

16:00Barrientos N. (Col) - Kicker N. (Arg) -:-
16:00Olivieri G. A. (Arg) - Riffice S. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W100+H Nottingham (Spojené kráľovstvo), tráva

12:00Van Uytvanck A. (Bel) - Minnen G. (Bel) -:-
12:00Zarazua R. (Mex) - Wang Xin. (Chn) -:-
13:30Raducanu E. (Gbr) - Pironkova T. (Bul) -:-
13:30Rodionova Ar. (Aus) - Wang Xiy. (Chn) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Antalya 24 (Turecko), antuka

09:30Bilardo F. (Ita) - Aney J. (Usa) -:-
09:30Vicens Mas R. (Esp) - Ghioroaie I. G. (Rou) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir 24 (Tunisko), tvrdý povrch

12:00Defalco J. (Usa) - Kozarov K. (Srb) -:-
12:00Lindh E. (Gbr) - Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Denain (Francúzsko), antuka

14:00Paquet C. (Fra) - Galfi D. (Hun) -:-
15:30Ormaechea P. (Arg) - In-Albon Y. (Sui) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25+H Figueira Da Foz (Portugalsko), tvrdý povrch

19:30Gutierrez C. M. (Esp) - Miyazaki L. (Jpn) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Jonkoping (Švédsko), antuka

11:15Astakhova D. (Rus) - Bronzetti L. (Ita) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Madrid 2 (Španielsko), tvrdý povrch

10:00Hesse A. (Fra) - Masarova R. (Esp) -:-
11:30Bouzas Maneiro J. (Esp) - Lazaro Garcia A. (Esp) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Sumter, SC (USA), tvrdý povrch

23:30Stearns P. (Usa) - Sanchez A. S. (Mex) 2:0
16:00Zacarias M. (Mex) - Stearns P. (Usa) -:-
23:30Contreras Gomez F. (Mex) - Parks A. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W60 Staré Splavy (Česko), antuka

13:00Zheng Q. (Chn) - Noskova L. (Cze) -:-
14:30Krunic A. (Srb) - Cadantu A. (Rou) -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Antalya 24 (Turecko), antuka

10:00Hsu Yu H./Lee K. - Comesana F./Kestelboim M. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Monastir 24 (Tunisko), tvrdý povrch

16:30Descotte M. F./Peliwo F. - Hong S. C./Nam J. S. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Tulsa, OK (USA), tvrdý povrch

01:10Andreev A./Kirkov V. - Kirchheimer S./Pervolarakis M. 1:2
01:10Kittay B./Redlicki Mi. - Aragone J./Barrientos N. 1:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W100+H Nottingham (Spojené kráľovstvo), tráva

15:00Niculescu M./Ruse G. - Hon P./Sanders S. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Antalya 24 (Turecko), antuka

10:00Aney J./Rosca C. - Traversi C./Velcea A. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir 24 (Tunisko), tvrdý povrch

13:00Wierzbowska A./Zawadzka J. - Biolay S./Girard E. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25+H Figueira Da Foz (Portugalsko), tvrdý povrch

18:00Cengiz B./Tikhonova A. - Alves C./Andrianjafitrimo T. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Sumter, SC (USA), tvrdý povrch

19:00Bektas E./Harrison C. - Hourigan P. M./Sutjiadi A. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W60 Stare Splavy (Česko), antuka

11:30Grammatikopoulou V./Hogenkamp R. - Anshba A./Detiuc A. -:-

TÍMY - MUŽI: Davis Cup - Group III (Svet) - Placement matches

10:00Cyprus - Monako -:-

TÍMY - MUŽI: Davis Cup - Group III (Svet) - Promotion

10:00Gruzínsko - Írsko -:-

TÍMY - MUŽI: Davis Cup - Group III (Svet) - Relegation

10:00Island - Luxembursko -:-

TÍMY - ŽENY: Billie Jean King Cup - Group III (Svet) - Placement matches

11:00Arménsko Ž - Severné Macedónsko Ž -:-
11:00Azerbajdžan Ž - Island Ž -:-
11:00Cyprus Ž - Nigéria Ž -:-
11:00Čierna Hora Ž - Alžírsko Ž -:-
11:00Írsko Ž - Južná Afrika Ž -:-
11:00Keňa Ž - Namíbia Ž -:-
11:00Kosovo Ž - Zimbabwe Ž -:-
11:00Rwanda Ž - Albánsko Ž -:-

TÍMY - ŽENY: Billie Jean King Cup - Group III (Svet) - Promotion

11:00Malta Ž - Litva Ž -:-
11:00Nórsko Ž - Bosna a Hercegovina Ž -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.