REFRESH

Tenis » Dnes » Všetky zápasy

EXHIBÍCIA - MUŽI: All-American Cup (USA), tvrdý povrch

1. setQuerrey S. (Usa) - Tiafoe F. (Usa) 0:0 (0:0)
19:30Sandgren T. (Usa) - Paul T. (Usa) -:-
00:00Isner J. (Usa) - Fritz T. (Usa) -:-

EXHIBÍCIA - MUŽI: FPT Portugal Series 2 (Portugalsko), tvrdý povrch

12:15Vale D. (Por) - Cacao T. (Por) 2:1
15:35Elias G. (Por) SKREČ - Faria L. (Por) 0:0
2. setMonteiro J. (Por) - Sousa J. (Por) 0:1 (4:6,1:4)
18:35Ferreira Silva F. (Por) - Borges N. (Por) -:-

EXHIBÍCIA - MUŽI: International Tennis Series (Svet), tvrdý povrch

14:10Johnson M. (Gbr) - Ore J. A. (Usa) 0:2
15:40Mercier T. (Usa) - Hurrion M. (Eng) 1:2
1. setJohnson M. (Gbr) - Shane R. (Usa) 0:0 (2:3)
18:30Mercier T. (Usa) - Lomakin G. (Kaz) -:-
19:20Shane R. (Usa) - Ore J. A. (Usa) -:-
20:40Lomakin G. (Kaz) - Hurrion M. (Eng) -:-

EXHIBÍCIA - MUŽI: Italian Championship 2 (Taliansko), antuka

18:35Sonego L. (Ita) - Taberner C. (Esp) -:-
21:00Gigante M. (Ita) - Galovic V. (Cro) -:-

EXHIBÍCIA - MUŽI: MatchPlay 120 (USA), tvrdý povrch

19:00Blanch U. (Usa) - Ritschard A. (Usa) -:-

EXHIBÍCIA - MUŽI: Others matches (Svet)

23:20ZrušenéDraxl L. (Can) - Gomez A. (Col) -:-
23:20ZrušenéKypson P. (Usa) - Mmoh M. (Usa) -:-
23:20Redlicki Ma. (Usa) - Brymer G. (Usa) 0:2
00:10Giron M. (Usa) - Klahn B. (Usa) 1:2
10:35Cukierman D. (Isr) - Bulis M. (Isr) 2:1
10:40Zimmermann I. (Sui) - Staeheli L. (Sui) 1:2
11:05Leshem E. (Isr) - Guberman Y. (Isr) 2:0
12:55Von der Schulenburg H. (Sui) - Lanz M. (Sui) 2:0
13:05Gaponenko A. (Isr) - Goldenberg L. (Isr) 2:0
13:20Ginat R. (Isr) - Oliel Y. (Isr) 0:2
13:35Whitehouse M. (Gbr) - Broom C. (Gbr) 2:1
13:40Gray A. (Gbr) - Samuel T. (Gbr) 2:0
14:15Gomez A. (Col) - Popko D. (Kaz) 2:0
14:15Murillo S. (Usa) - Redlicki Mi. (Usa) 0:2
14:30Glasspool L. (Gbr) - Paris J. (Gbr) 2:0
15:05Parizzia N. (Sui) - Martinez L. (Sui) 2:1
15:10Gray J. (Gbr) - Matusevich A. (Gbr) 2:1
15:15Harris B. (Gbr) - Hodkin S. (Gbr) 2:0
15:45Karlovskiy E. (Rus) - Riffice S. (Usa) 1:2
15:50Baltensperger R. (Sui) - Steinegger Y. (Sui) 2:1
15:50Popko D. (Kaz) - Arconada J. (Usa) 2:1
3. setNovak D. (Aut) - Hampel L. (Aut) 1:1 (6:3,6:7,5:5)
16:15Kirkov V. (Usa) - Lorenzi P. (Ita) 0:2
16:25Geller A. (Arg) - Kirchheimer S. (Usa) 2:0
2. setJohnson L. (Gbr) - Canter A. (Gbr) 1:0 (6:2,5:2)
17:00ZrušenéStoute I. (Gbr) - Carr S. (Irl) -:-
2. setStoute I. (Gbr) - Jhun A. (Gbr) 1:0 (6:3,0:1)
1. setTanner G. L. (Sui) - Bertola R. (Sui) 0:0 (2:4)
1. setAltamirano C. (Usa) - Corwin F. (Usa) 0:0 (1:1)
18:30Margaroli L. (Sui) - Gruenig G. (Sui) -:-
18:25Arconada J. (Usa) - Karlovskiy E. (Rus) -:-
18:25Korda S. (Usa) - Mejia N. (Col) -:-
18:25Martin T. (Gbr) - Fery A. (Gbr) -:-
18:25Miedler L. (Aut) - Ofner S. (Aut) -:-
18:25Mochizuki S. (Jpn) - Mmoh M. (Usa) -:-
19:30Nedelko I. (Rus) - Brymer G. (Usa) -:-
21:00Chappell N. (Usa) - Smith K. (Usa) -:-
22:30Redlicki Ma. (Usa) - Boyer D. H. (Usa) -:-

EXHIBÍCIA - MUŽI: TOP liga CTS (Česko), antuka

09:10Kolář Z. (Cze) - Nouza P. (Cze) 2:1
09:10Lehečka J. (Cze) - Kellovský D. (Cze) 2:1
09:10Poljak D. (Cze) - Kodat T. A. (Usa) 1:2
09:10Sachko V. (Ukr) - Vocel M. (Cze) 0:2
09:10Svrcina D. (Cze) - Rys D. (Cze) 2:0
09:10ZrušenéVeselý J. (Cze) - Nejedlý P. (Cze) -:-
10:00Štyler O. (Cze) - Bolardt A. (Cze) SKREČ 1:0
10:05Damm M. (Usa) - Kubik K. (Cze) 2:0
11:00Horak V. (Cze) - Apltauer F. (Cze) 2:1
11:00ZrušenéPavlásek A. (Cze) - Řeháček M. (Cze) -:-
11:00Truhlář J. (Cze) - Sklenka V. (Cze) 1:2
11:55Forejtek J. (Cze) - Řeháček M. (Cze) 2:0

EXHIBÍCIA - MUŽI: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

01:35Walkin B. (Aus) - Brown H. (Usa) 2:0
01:40Addison A. (Aus) - Dellavedova M. (Aus) 1:2
03:30Puodziunas S. (Aus) - Dong C. (Aus) 2:1
03:55Delaney J. (Aus) - Taylor A. (Aus) 2:0
04:10Jasika O. (Aus) - Ma W. (Aus) 2:0
05:10Mccabe J. (Aus) - Johnson C. (Aus) 2:0
05:10Sekulic P. (Aus) - Court J. (Aus) 2:0
07:20Di Marco C. (Aus) - Salmon C. (Aus) 0:2
07:25Bouzige M. (Aus) - Sach T. (Aus) 2:0
08:40ZrušenéDelaney J. (Aus) - Ibrahim J. (Aus) -:-
09:10Slobodchikov R. (Rus) - Petit G. (Fra) -:-
09:30Volonski N. (Aus) - Bayldon B. (Aus) 2:0
10:10Laurent T. (Fra) - Tessa L. (Fra) 2:0
10:15Ferguson C. (Aus) - Bulte A. (Aus) 2:1
10:50Reymond A. (Fra) - Loffhagen G. (Gbr) 0:2
11:25Delaney J. (Aus) - Gaal C. (Aus) 1:2
16:10Robert Q. (Fra) - Reymond A. (Fra) 0:2

EXHIBÍCIA - ŽENY: DTB German Pro Series (Nemecko), antuka

09:05Barthel M. (Ger) - Schunk N. M. (Ger) 2:1
10:05Kanev K. (Ger) - Mueller S. (Ger) 0:2
10:15Klasen A. (Ger) - Rivkin N. (Ger) 2:0
11:30Hering K. (Ger) - Wolff V. (Ger) 2:0
12:05Wirges A. (Ger) - Jebawy J. (Ger) 2:0
12:10Wachaczyk J. (Ger) - Schaeder L. (Ger) 2:1
13:20Ponomar L. (Ger) - Steur J. L. S. (Ger) 2:0
14:10Middendorf J. (Ger) - Matviyenko L. (Ger) 2:0
14:50Koelzer R. (Ger) - Hodzic M. (Ger) 2:0
15:05Barthel M. (Ger) - Hecking J. (Ger) 2:0
16:05Korpatsch T. (Ger) - Zaja A. (Ger) SKREČ 0:0
3. setSiegemund L. (Ger) - Niemeier J. (Ger) 1:1 (5:7,6:3,1:1)
16:30Schunk N. M. (Ger) - Gerlach K. (Ger) 0:2

EXHIBÍCIA - ŽENY: Eastern European Championship (Európa), tvrdý povrch

10:00Tomova V. (Bul) - Gjorcheska L. (Mkd) 2:0
10:05Drazic M. (Cro) - Anil C. (Tur) 2:0
12:05Eraydin B. (Tur) - Marinkovic B. (Srb) 2:0
12:05Shinikova I. (Bul) - Kostic N. (Srb) 2:0
14:05Berberovic N. (Bih) - Klincov B. (Sui) SKREČ 1:0
14:05Kovinic D. (Mne) - Piter K. (Pol) 2:0
15:00Herdzelas D. (Bih) - Vangelova A. (Bul) -:-
2. setJorovic I. (Srb) - Radanovic D. (Srb) 1:0 (6:2,0:0)

EXHIBÍCIA - ŽENY: Elle Spirit Open (Švajčiarsko), antuka

14:00Svitolina E. (Ukr) - Waltert S. (Sui) -:-
14:00Voegele S. (Sui) - Golubic V. (Sui) -:-
15:30Swiatek I. (Pol) - Perrin C. (Sui) -:-
17:30Teichmann J. B. (Sui) - Kung L. (Sui) -:-
18:30Golubic V. (Sui) - Waltert S. (Sui) -:-
18:30Svitolina E. (Ukr) - Voegele S. (Sui) -:-

EXHIBÍCIA - ŽENY: FPT Portugal Series 2 (Portugalsko), tvrdý povrch

10:40Oliveira I. (Por) - Jorge F. (Por) 0:2
13:10Fonte M. I. (Por) - Morais M. (Por) 2:0
14:40Murta I. (Por) - Madile D. (Por) 2:0
15:55Santos A.F. (Por) - Campino M. (Por) 2:0

EXHIBÍCIA - ŽENY: Italian Championship 2 (Taliansko), antuka

16:15Rubini S. (Ita) - Brancaccio N. (Ita) 2:0
16:15Samsonova L. (Rus) - Bronzetti L. (Ita) 2:0

EXHIBÍCIA - ŽENY: MatchPlay 120 (USA), tvrdý povrch

2. setDi Lorenzo F. (Usa) - Min G. (Usa) 1:0 (6:2,3:4)
20:30PrerušenéDi Lorenzo F. (Usa) - Li A. (Usa) 1:0
00:00Glatch A. (Usa) - Liu C. (Usa) -:-

EXHIBÍCIA - ŽENY: Others matches (Svet)

23:15Chang H. (Usa) - Gamiz A. (Ven) 1:2
01:00Manasse M. (Usa) - Chang S. (Usa) 0:2
09:00Bereznyak S. (Isr) - Koldobski K. (Isr) 2:0
09:00Stadler N. (Sui) - Ganz F. (Sui) 2:0
09:00Sugnaux T. (Sui) - Zuger J. (Sui) 0:2
09:40Glushko L. (Isr) - Dagan Fruchtman M. (Isr) 2:0
11:00Sun L. (Sui) - Wuarin P. (Sui) 2:0
12:00Banks A. (Gbr) - Silva E. (Gbr) 2:0
12:00Glanzer D. (Aut) - Kraus S. (Aut) 0:2
12:00Raducanu E. (Gbr) - Barnett A. (Gbr) 2:1
12:10Rajecki A. (Gbr) - Miyazaki L. (Jpn) 0:2
12:40Sabino L. (Sui) - Tsygourova K. (Sui) 2:0
13:40Antonitsch M. (Aut) - Grabher J. (Aut) 0:2
14:30Gleason Q. (Usa) - Stewart K. (Usa) 0:2
14:40Khazaniuk D. (Isr) - Udvardy P. (Hun) 0:2
15:50Broady N. (Gbr) - Burrage J. (Gbr) 0:2
16:10Sleeth L. (Can) - Jovic J. (Srb) 0:2
16:25Lepchenko V. (Usa) - Xu S. (Chn) 2:0
2. setUdvardy P. (Hun) - Newborn R. (Usa) 1:0 (6:2,1:2)
1. setAikawa M. (Jpn) - Stewart K. (Usa) 0:0 (0:3)
20:00Lepchenko V. (Usa) - Sleeth L. (Can) -:-
20:00Xu S. (Chn) - Jovic J. (Srb) -:-

EXHIBÍCIA - ŽENY: TOP liga CTS (Česko), antuka

09:00Sisková A. (Cze) - Detiuc A. (Cze) SKREČ 0:0
09:10Bejlek S. (Cze) - Gadient N. (Sui) 2:0
09:10Fruhvirtová L. (Cze) - Vlčková K. (Cze) 2:0
09:10Noskova L. (Cze) - Marková J. (Cze) 0:2
09:10ZrušenéSisková A. (Cze) - Malečková J. (Cze) -:-
10:00Vidmanova D. (Cze) - Miklová B. (Cze) 1:2
10:05Smejkalova A. (Cze) - Laboutková A. (Cze) 0:2
11:00Hazmukova V. (Cze) - Palicova B. (Cze) 0:2
11:00Pavkova K. (Cze) - Valentova T. (Cze) 0:2

EXHIBÍCIA - ŽENY: Turneu Amical (Rumunsko), antuka

14:05Bara Irina M. (Rou) - Ruse G. (Rou) 0:2
16:15Cristian J. A. (Rou) - Begu I. (Rou) 2:1

EXHIBÍCIA - ŽENY: UTR Pro Match Series (Svet), tvrdý povrch

01:40Schumacher G. (Aus) - Jones R. (Aus) 1:2
05:40Stevens A. (Aus) - Webb S. (Aus) 2:0
06:50Poppe S. (Ned) - Aulia C. (Aus) 2:1
07:00ZrušenéSymons O. (Aus) - Micic E. (Aus) -:-
09:00Swarbrick E. (Aus) - Micic E. (Aus) 0:2
09:10Romeo C. (Fra) - Touly C. (Fra) 2:0
09:15Walker L. (Aus) - Sun C. (Aus) 2:0
10:45Ashley L. (Aus) - Bains R. (Aus) 0:2
11:05Tubello A. (Fra) - Marcinkevica D. (Lat) 2:1
12:40Arcangioli M. (Fra) - Monnet C. (Fra) 0:2
14:00ZrušenéKomardina A. (Rus) - Cascino E. (Fra) -:-
1. setKomardina A. (Rus) - Rouvroy M. (Fra) 0:0 (5:4)
1. setMontez P. (Usa) - Sherif J. (Usa) 0:0 (0:1)
19:30Chang H. (Usa) - Hance K. (Usa) -:-
21:00Gamiz A. (Ven) - Sherif J. (Usa) -:-
22:30Chang H. (Usa) - Montez P. (Usa) -:-
00:00Hance K. (Usa) - Gamiz A. (Ven) -:-

EXHIBÍCIA - ŽENY: Young Kings Scholarship (USA), antuka

16:15Bouchard E. (Can) - Pegula J. (Usa) 0:2
16:15ZrušenéDavis L. (Usa) - Pegula J. (Usa) -:-
18:25McNally C. (Usa) - Fernandez L. A. (Can) -:-
20:00Loeb J. (Usa) - Rogers S. (Usa) -:-
22:00Bellis C. (Usa) - Bouzková M. (Cze) -:-

EXHIBÍCIA - ŠTVORHRY ŽENY: Young Kings Scholarship (USA), tvrdý povrch

00:00Bellis C./Bouzková M. - Loeb J./Rogers S. -:-
00:00Pegula J./McNally C. - Davis L./Fernandez L. A. -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.