m.FlashScore.sk

REFRESH

Tenis » Dnes » Kurzy

ATP - DVOJHRY: Bastad (Švédsko), antuka

2. setGarin Ch. (Chi) - Chardy J. (Fra) 0:1 (4:6,3:5) [ 1.53 | 2.37 ]
12:45Ymer M. (Swe) - Jarry N. (Chi) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
14:15Ramos A. (Esp) - Verdasco F. (Esp) -:- [ 2.50 | 1.50 ]
15:45Dzumhur D. (Bih) - Carballes Baena R. (Esp) -:- [ 2.25 | 1.57 ]

ATP - DVOJHRY: Davis Cup - Group IV (Svet)

3. setKranz T. (Lie) - Siddall D. (Ice) 1:1 (1:6,6:4,0:2) [ 2.62 | 1.44 ]
11:10Carr S. (Irl) - Cervos Noguer E. (And) 2:0 [ - | 26.00 ]
11:10Soghoyan A. (Arm) - Dushi R. (Alb) 2:0 [ 1.16 | 4.50 ]
3. setVicini D. (San) - Selita G. (Kos) 1:1 (6:3,4:6,0:0)
1. setBothwell P. (Irl) - Rodeiro-Stetson R. (And) 0:0 (1:0) [ 1.01 | 15.00 ]
1. setKhachatryan M. (Arm) - Mjeshtri E. (Alb) 0:0 (0:0) [ 1.83 | 1.83 ]
13:30Leuch V. F. (Lie) - Magnusson A. (Ice) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
13:30Tommesani F. (San) - Bajraliu G. (Kos) -:-

ATP - DVOJHRY: Newport (USA), tráva

23:40Zverev M. (Ger) - Smyczek T. (Usa) 2:0 [ 2.50 | 1.50 ]
17:00Bublik A. (Kaz) - Troicki V. (Srb) -:- [ 2.37 | 1.53 ]
17:00Ebden M. (Aus) - Kudla D. (Usa) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
17:00Granollers M. (Esp) - Thompson J. (Aus) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
18:30Ivashka I. (Blr) - Eubanks C. (Usa) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
18:30Sandgren T. (Usa) - Mannarino A. (Fra) -:- [ 2.20 | 1.61 ]
20:00Andreozzi G. (Arg) - Zverev M. (Ger) -:- [ 2.20 | 1.61 ]
20:00Isner J. (Usa) - Majchrzak K. (Pol) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
21:30Humbert U. (Fra) - Ramanathan R. (Ind) -:- [ 1.44 | 2.62 ]

ATP - DVOJHRY: Umag (Chorvátsko), antuka

23:10Moutet C. (Fra) - Caruso S. (Ita) 0:2 [ 1.57 | 2.25 ]
16:30Balazs A. (Hun) - Krajinović F. (Srb) -:- [ 3.40 | 1.30 ]
17:30Veselý J. (Cze) - Mayer L. (Arg) -:- [ 2.62 | 1.44 ]
18:30Djere L. (Srb) - Lorenzi P. (Ita) -:- [ 1.25 | 3.75 ]
19:00Fognini F. (Ita) - Travaglia S. (Ita) -:- [ 1.33 | 3.25 ]

WTA - DVOJHRY: Bukurešť (Rumunsko), antuka

13:10Juvan K. (Slo) - Begu I. (Rou) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
14:30PrerušenéLepchenko V. (Usa) - Di Giuseppe M. (Ita) 1:1 [ 1.72 | 2.00 ]
15:30Arruabarrena-V. L. (Esp) - Siegemund L. (Ger) -:- [ 3.25 | 1.33 ]
17:00Bonaventure Y. (Bel) - Pliskova Kr. (Cze) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
19:00Fourlis J. (Aus) - Kuzmova V. (Svk) -:- [ 4.00 | 1.22 ]
reklama

WTA - DVOJHRY: Lausanne (Švajčiarsko), antuka

1. setHan X.Y. (Chn) - Samsonova L. (Rus) 0:0 (5:2) [ 3.00 | 1.36 ]
13:30Vikhlyantseva N. (Rus) - Gavrilova D. (Aus) -:- [ 1.57 | 2.25 ]
15:30Pera B. (Usa) - Garcia C. (Fra) -:- [ 2.50 | 1.50 ]
17:30Cornet A. (Fra) - Paolini J. (Ita) -:- [ 1.28 | 3.50 ]

ATP - ŠTVORHRY: Bastad (Švédsko), antuka

2. setJebavý R./Middelkoop M. - Dellien H./Londero J. I. 1:0 (6:3,0:0) [ 1.36 | 3.00 ]
14:00Garin Ch./Vega Hernandez D. - Delbonis F./Zeballos H. -:- [ 3.00 | 1.36 ]
15:00Cuevas P./Duran G. - Demoliner M./Jarry N. -:- [ 1.80 | 1.90 ]
15:00Eriksson M./Goransson A. - Ymer E./Ymer M. -:- [ 2.25 | 1.57 ]
16:30Huey T. C./Nielsen F. - Gille S./Vliegen J. -:- [ 1.72 | 2.00 ]

ATP - ŠTVORHRY: Davis Cup - Group IV (Svet)

14:00Bothwell P./Bradley J. - Cervos Noguer E./Rodeiro-Stetson R. -:-
14:00Khachatryan M./Soghoyan A. - Mjeshtri E./Shypheja G. -:-
14:30Forster R./Leuch V. F. - Gunnarsson B./Siddall D. -:-
14:30Simoncini T./Tommesani F. - Bytyqi B./Zulji M. -:-

ATP - ŠTVORHRY: Newport (USA), tráva

20:00Ebden M./Lindstedt R. - Bublik A./Istomin D. -:- [ 1.50 | 2.50 ]
21:30Gonzalez S./Qureshi A. U. H. - Klahn B./Kudla D. -:- [ 1.28 | 3.50 ]
21:30Granollers M./Stachovskij S. - Erlich J./Sitak A. -:- [ 2.10 | 1.66 ]

ATP - ŠTVORHRY: Umag (Chorvátsko), antuka

16:00Rublev A./Vasilevski A. - Haase R./Oswald P. -:- [ 2.50 | 1.50 ]
16:00Podlipnik-Castillo H./Weissborn T-S. - Brkic T./Pavič A. -:- [ 2.20 | 1.61 ]
17:30Andujar P./Granollers G. - Molchanov D./Zelenay I. -:- [ 2.50 | 1.50 ]
19:00Marach O./Melzer J. - Cacic N./Lajovič D. -:- [ 1.36 | 3.00 ]
20:00Krajinović F./Zimonjic N. - Sancic A./Serdarusic N. -:- [ 1.66 | 2.10 ]
20:30Mayer L./Molteni A. - Neis F./Stebe C-M. -:- [ 1.36 | 3.00 ]

WTA - ŠTVORHRY: Bukurešť (Rumunsko), antuka

10:00ZrušenéBogdan A./Shinikova I. - Krunic A./Mattek-Sands B. -:- [ 3.50 | 1.28 ]
13:10Bara Irina M./Tig P. M. - Bucsa C./Thombare P. -:- [ 1.53 | 2.37 ]
14:30Bogdan E./Cadantu A. - Cristian J. A./Ruse G. -:- [ 1.72 | 2.00 ]
16:00Begu I./Olaru I.R. - Marchetti G./Pigossi L. -:- [ 1.22 | 4.00 ]

WTA - ŠTVORHRY: Lausanne (Švajčiarsko), antuka

1. setRaina A./Van der Hoek R. - Kalashnikova O./Shibahara E. 0:0 (5:3) [ 2.75 | 1.40 ]
13:30Barthel M./Knoll X. - Sugnaux T./Waltert S. -:- [ 1.18 | 4.50 ]
15:00Potapova A./Sizikova Y. - In-Albon Y./Perrin C. -:- [ 1.44 | 2.62 ]
17:30Lechemia E./Wacanno E. - Pera B./Teichmann J. B. -:- [ 2.00 | 1.72 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Amersfoort (Holandsko), antuka

10:10Clezar G. (Bra) - Kamke T. (Ger) 2:0 [ 1.57 | 2.25 ]
10:10De Jong J. (Ned) - Kolář Z. (Cze) 0:2 [ 4.33 | 1.20 ]
10:10Kuhn N. (Esp) - Gakhov I. (Rus) 1:2 [ 1.33 | 3.25 ]
1. setMartinez P. (Esp) - Maamoun K.M. (Egy) 0:0 (4:5) [ 1.22 | 4.00 ]
12:40Gimeno-Traver D. (Esp) - Ruusuvuori E. (Fin) -:- [ 1.61 | 2.20 ]
13:30Bellucci T. (Bra) - Sels J. (Ned) -:- [ 1.33 | 3.25 ]
13:30Benchetrit E. (Fra) - De Schepper K. (Fra) -:- [ 1.33 | 3.25 ]
14:10Rune H. (Den) - Masur D. (Ger) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
15:00Sijsling I. (Ned) - Tatlot J. S. (Fra) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
18:30Griekspoor T. (Ned) - Fanselow S. (Ger) -:- [ 1.50 | 2.50 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Gatineau (Kanada), tvrdý povrch

00:40Draxl L. (Can) - Arconada J. (Arg) 2:0 [ 2.20 | 1.61 ]
16:00Menezes J. (Bra) - Harris A. (Aus) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
16:00Redlicki Mi. (Usa) - Sela D. (Isr) -:- [ 3.75 | 1.25 ]
16:00Uchiyama Y. (Jpn) - Watanuki Y. (Jpn) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
17:30Kubler J. (Aus) - Moriya H. (Jpn) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
17:30Mansouri S. (Tun) - Gombos N. (Svk) -:- [ 4.33 | 1.20 ]
19:00Draxl L. (Can) - King D. (Bar) -:- [ 3.00 | 1.36 ]
22:00Polansky P. (Can) - Uchida K. (Jpn) -:- [ 1.53 | 2.37 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Nur-Sultan (Kazachstan), tvrdý povrch

07:10Nedovyesov A. (Kaz) - Mena F. (Arg) 2:0 [ 1.40 | 2.75 ]
07:10Rodionov J. (Aut) - Sultanov K. (Uzb) 1:2 [ 1.57 | 2.25 ]
07:15Chung Y. (Kor) - Leshem E. (Isr) 2:1 [ 1.44 | 2.62 ]
08:40Yevseyev D. (Kaz) - Miedler L. (Aut) 0:2 [ 3.00 | 1.36 ]
09:35Mukund S. K. (Ind) - Rinderknech A. (Fra) 0:2 [ 2.37 | 1.53 ]
09:45Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Basic M. (Bih) 1:2 [ 5.00 | 1.16 ]
11:00Vukic A. (Aus) - Yang T-H. (Tpe) 2:1 [ 1.72 | 2.00 ]
2. setRawat S. (Ind) - Viola M. (Ita) 0:1 (1:6,3:2) [ 2.75 | 1.40 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: San Benedetto (Taliansko), antuka

13:00Bonadio R. (Ita) - Arnaboldi A. (Ita) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
13:00Hernandez-Fernandez J. (Dom) - Seyboth Wild T. (Bra) -:- [ 1.90 | 1.80 ]
13:00Zeppieri G. (Ita) - Muller A. (Fra) -:- [ 1.66 | 2.10 ]
14:30Sakamoto P. (Bra) - Gaio F. (Ita) -:- [ 3.75 | 1.25 ]
17:00Marcora R. (Ita) - Collarini A. (Arg) -:- [ 1.66 | 2.10 ]
19:00Galan Riveros D. E. (Col) - Dutra Da Silva R. (Bra) -:- [ 1.57 | 2.25 ]
19:30Quinzi G. (Ita) - Olivo R. (Arg) -:- [ 1.30 | 3.40 ]
20:30Guinard M. (Fra) - Wu Tung-Lin (Tpe) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
21:15Giannessi A. (Ita) - O'Connell C. (Aus) -:- [ 1.57 | 2.25 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Amersfoort (Holandsko), antuka

2. setPrashanth V./Vardhan V. - Denolly C./Puodziunas S. 1:0 (6:0,1:1) [ 1.83 | 1.83 ]
15:00Ignatik U./Rola B. - Blancaneaux G./Martos Gornes S. -:- [ 2.00 | 1.72 ]
15:40Escobar G./Verbeek S. - De Jong J./Nijboer R. -:- [ 1.33 | 3.25 ]
17:10Begemann A./Lenz J. - Johnson H./Johnson Y. -:- [ 1.61 | 2.20 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Gatineau (Kanada), tvrdý povrch

00:30Neuchrist M./Pasha N. - Collard S./Holt B. 1:2 [ 1.30 | 3.40 ]
19:00Janvier M./Matsui T. - Fruttero J. P./Gonzales R. -:- [ 1.83 | 1.83 ]
19:00Lawson A./Polmans M. - Imai S./Saraiva B. -:- [ 1.57 | 2.25 ]
20:30Hach H./Novikov D. - Banes M./Santillan A. -:- [ 1.61 | 2.20 ]
20:30Couacaud E./Sakharov G. - Harris A./Li Z. -:- [ 2.10 | 1.66 ]
22:00Gombos N./Ilkel C. - Reese H./Shamasdin A. -:- [ 2.62 | 1.44 ]
22:00Hoyt E./Mansouri S. - Galarneau A./Sigouin B. -:- [ 1.40 | 2.75 ]
23:30PrerušenéMaytin R./Withrow J. - King D./Polansky P. 1:0 [ 1.72 | 2.00 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Nur-Sultan (Kazachstan), tvrdý povrch

10:10Galiev B./Ilhan M. - Marchenko I./Oliveira G. 0:2 [ 6.00 | 1.11 ]
1. set
Tiebreak
Chung Y./Nam J. S. - Fayziev S./Sultanov K. 0:0 (6:6) [ 1.50 | 2.50 ]
12:45Golubev A./Nedovyesov A. - Khabibulin T./Manafov V. -:- [ 1.83 | 1.83 ]
13:15Ofner S./Setkic A. - Crepatte B./Rinderknech A. -:- [ 1.72 | 2.00 ]
14:10Barrientos N./Mena F. - Kadhe A./Yevseyev D. -:- [ 2.25 | 1.57 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: San Benedetto (Taliansko), antuka

10:00Galan Riveros D. E./Giraldo S. WO - Descotte M. F./Wu Tung-Lin -:- [ 1.61 | 2.20 ]
14:30Gomez E./Martinez L. D. - Sabanov I./Sabanov M. -:- [ 1.44 | 2.62 ]
14:30Basso A./Trusendi W. - Siljestrom A./Walkow S. -:- [ 3.40 | 1.30 ]
16:00Balzerani R./Forti F. - Cid Subervi R./Hernandez-Fernandez J. -:- [ 2.10 | 1.66 ]
16:00Bonadio R./Vanneste J. - Galdos S./Varillas J. P. -:- [ 2.10 | 1.66 ]

ITF MUŽI - DVOJHRY: Gandia (Španielsko), antuka

16:00Barroso Campos A. (Esp) - Chepelev A. (Rus) -:-
16:00Bertola R. (Sui) - Eysseric J. (Fra) -:-
16:00Pla Malfeito J. (Esp) - Marti Pujolras A. (Esp) -:-
16:00Skatov T. (Kaz) - Lopez Morillo I. (Esp) -:-
16:00Vives Marcos P. (Esp) - Martinez Arjona S. (Esp) -:-
17:30Llamas Ruiz P. (Esp) - Gomez A. (Col) -:-
17:30Oliver Moratalla V. (Esp) - Mansilla Diez M. (Esp) -:-
17:30Ore I. A. (Usa) - Correia J. (Bra) -:-
17:30Planelles Ripoll G. (Esp) - Bellucci M. (Ita) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Gubbio (Taliansko), antuka

11:35Arnaboldi F. (Ita) - Ceppellini A. (Ita) SKREČ 1:0
2. setBaldoni S. (Ita) - Ricca G. (Ita) 0:1 (3:6,2:1)
1. setMaiga R. (Sui) - De Giorgio P. (Ita) 0:0 (5:6)
12:45Frinzi M. (Ita) - Arnaldi M. (Ita) -:-
13:15Passaro F. (Ita) - Bresciani L. (Ita) -:-
13:15Procopio A. (Ita) - Tresca G. (Ita) -:-
14:45Galoppini D. (Ita) - Moroni F. (Ita) -:-
14:45Villanueva G. (Arg) - Barclay D. (Aus) -:-
16:00Kivattsev K. (Rus) - Miceli M. (Ita) -:-
16:15Rizzuti G. (Ita) - De Bernardis A. (Ita) -:-
18:30Giacalone O. (Ita) - Di Nicola G. (Ita) -:-
21:00Virgili A. (Ita) - Gerini T. (Ita) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Iowa City (USA), tvrdý povrch

17:00Adamson A. (Usa) - Gonzalez A. (Col) -:-
17:00Bangoura S. (Usa) - Rapp A. (Usa) -:-
17:00Gomes G. (Usa) - Rodriguez R. (Ven) -:-
17:00Oosterbaan P. C. (Usa) - McNally J. (Usa) -:-
18:30Habib H. (Leb) - Lebedev A. (Usa) -:-
18:30Perez A. (Usa) - Smith E. (Usa) -:-
18:30Ross G. (Usa) - Brown A. (Usa) -:-
18:30Whitehouse M. (Gbr) - Al Allaf K. (Syr) -:-
20:00Findel-Hawkins J. (Gbr) - Peck J. (Can) -:-
20:00Touliatos P. (Usa) - Dostanic S. (Usa) -:-
20:00Uzhylovsky V. (Ukr) - Sarkar S. (Usa) -:-
20:00Zhu E. (Usa) - Clark E. (Usa) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Kassel (Nemecko), antuka

2. setFurness E. (Fra) - Frawley J. (Aus) 0:1 (2:6,1:1)
2. setGuenther V. (Ger) - Reboul F. (Fra) 1:0 (6:4,0:0)
2. setRosenkranz M. (Ger) - Antonescu V. (Rou) 1:0 (7:5,0:0)
13:15Gengel M. (Cze) - Echazu M. (Per) -:-
13:30Lazarov A. (Bul) - Fatic N. (Bih) -:-
13:30Wehnelt K. (Ger) - Hardt N. (Dom) -:-
13:30Zahraj P. (Ger) - Okala J. (Fra) -:-
15:00Daljev P. (Srb) - Moreno F. (Arg) -:-
15:00Reis Da Silva J. (Bra) - Luz O. (Bra) -:-
15:00Wessels L. (Ger) - Bossel A. (Sui) -:-
16:30Netuschil M. (Ger) - Mora M. (Fra) -:-
18:00Doumbia S. (Fra) - Pena Lopez M. (Arg) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: Berkeley (USA), tvrdý povrch

00:00Zhang Y. (Chn) - Hibi M. (Jpn) 0:2
01:10Cabrera L. (Aus) - Shimizu A. (Jpn) 0:2
02:10Di Lorenzo F. (Usa) - Rodionova Ar. (Aus) 0:2
19:00Swan K. (Gbr) - Baptiste H. (Usa) -:-
20:30Brengle M. (Usa) - Ma C. (Usa) -:-
21:00Brodsky G. (Usa) - Myers A. (Aus) -:-
21:00Day K. (Usa) - Chang H. (Usa) -:-
21:00Olmos G. (Mex) - Parks A. (Usa) -:-
22:00Khazaniuk D. (Isr) - Arconada U. M. (Usa) -:-
22:30Han N. (Kor) - Namigata J. (Jpn) -:-
22:30Manasse M. (Usa) - Vickery S. (Usa) -:-
22:30Moore T. (Gbr) - Ahn K. (Usa) -:-
00:00Jaksic J. (Srb) - Subhash N. (Usa) -:-
00:00You X. (Chn) - Duval V. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: Biarritz (Francúzsko), antuka

11:05Cortez Llorca L. (Esp) - Schoofs B. (Ned) 0:2
2. setRamialison I. (Fra) - Cakarevic S. (Fra) 1:0 (7:6,3:2)
3. setZimmermann K. (Bel) - Saez L. O. (Esp) 1:1 (4:6,7:5,0:0)
12:50Sanesi G. (Ita) - Bencheikh L. (Fra) -:-
13:00Tomova V. (Bul) - Rosca I. L. (Rou) -:-
13:15Andrianjafitrimo T. (Fra) - Yerolymos M. (Fra) -:-
14:30Rodriguez V. (Mex) - Kovinic D. (Mne) -:-
14:45Janicijevic S. (Fra) - Shapatava S. (Geo) -:-
16:15Lim A. (Fra) - Le Bihan K. (Fra) -:-
17:45Garcia-Perez G. (Esp) - Parry D. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: Nur-Sultan (Kazachstan), tvrdý povrch

07:10Ainitdinova G. (Kaz) - Gasanova A. (Rus) 2:0
07:10Okamura K. (Jpn) - Talbi S. (Blr) 2:0
07:20Abduraimova N. (Uzb) - Doroshina O. (Rus) 0:2
07:20Wang X. (Chn) - Cengiz B. (Tur) 2:1
08:35Arn G. (Hun) - Shymanovich I. (Blr) 1:2
08:50Zakarlyuk M. (Ukr) - Ekshibarova V. (Isr) 1:2
09:35Sharipova S. (Uzb) - Monova P. (Rus) 2:0
09:50Kostic N. (Srb) - Detkovskaya D. (Kaz) 2:0
10:50Dmitrichenko Y. (Kaz) - Zakharova A. (Rus) 0:2
Čakáme
aktualizáciu
Oz I. (Tur) - Bolkvadze M. (Geo) 0:1 (4:6,4:2)
1. setOmae A. (Jpn) - Koval V. (Rus) 0:0 (5:6)
1. setPalkina K. (Kgz) - Ng K. Y. (Hkg) 0:0 (2:3)
12:20ZrušenéPalkina K. (Kgz) - Savinykh V. (Rus) -:-
13:15Yashina E. (Rus) - Kulambayeva Z. (Kaz) -:-
14:45Bouzková M. (Cze) - Danilina A. (Kaz) -:-

TÍMY - MUŽI: Davis Cup - Group IV (Svet)

LiveLichtenštajnsko - Island 0:0
LiveArménsko - Albánsko 1:0
LiveÍrsko - Andora 1:0
LiveSan Maríno - Kosovo 0:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.