REFRESH

Tenis » Dnes » Kurzy

ATP - DVOJHRY: Acapulco (Mexiko) - kvalifikácia, tvrdý povrch

23:00Dzumhur D. (Bih) - Menezes J. (Bra) -:- [ 1.33 | 3.25 ]
23:00Ofner S. (Aut) - Bolt A. (Aus) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
00:30Gomez L. (Mex) - Galan Riveros D. E. (Col) -:- [ 8.00 | 1.08 ]
00:30Paul T. (Usa) - Petrovic D. (Srb) -:- [ 1.22 | 4.00 ]

ATP - DVOJHRY: Delray Beach (USA), tvrdý povrch

00:10Kwon S. (Kor) - Opelka R. (Usa) 0:2 [ 2.30 | 1.61 ]
02:10Johnson S. (Usa) - Raonič M. (Can) 0:2 [ 3.50 | 1.30 ]
21:00Humbert U. (Fra) - Nishioka Y. (Jpn) -:- [ 1.66 | 2.20 ]

ATP - DVOJHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty) - kvalifikácia, tvrdý povrch

08:00Hanfmann Y. (Ger) - Carr S. (Irl) 2:0
08:10ZrušenéKohlschreiber P. (Ger) - Carr S. (Irl) -:- [ 1.03 | 15.00 ]
08:10Musetti L. (Ita) - Popyrin Al. (Aus) 2:0 [ 3.25 | 1.33 ]
08:10Rola B. (Slo) - Novak D. (Aut) 1:2 [ 2.20 | 1.61 ]
08:10Ymer M. (Swe) SKREČ - Donskoy E. (Rus) 0:1 [ 1.30 | 3.40 ]
09:35Zhang Z. (Chn) SKREČ - Uchiyama Y. (Jpn) 1:1 [ 2.37 | 1.53 ]
09:50Harris G. (Rsa) - Fabbiano T. (Ita) 2:1 [ 1.33 | 3.25 ]
09:55Sugita Y. (Jpn) - Tsitsipas P. (Gre) 2:0 [ 1.03 | 15.00 ]
10:40Gojowczyk P. (Ger) SKREČ - Ruusuvuori E. (Fin) 0:1 [ 2.25 | 1.57 ]

ATP - DVOJHRY: Marseille (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

15:10Bublik A. (Kaz) - Tsitsipas S. (Gre) 0:2 [ 4.33 | 1.22 ]
1. setSimon G. (Fra) - Auger-Aliassime F. (Can) 0:0 (1:1) [ 2.37 | 1.57 ]

ATP - DVOJHRY: Rio de Janeiro (Brazília), antuka

23:10Čorič B. (Cro) - Sonego L. (Ita) 2:0 [ 1.72 | 2.10 ]
18:00PrerušenéBalazs A. (Hun) - Martinez P. (Esp) 0:1 [ 2.30 | 1.61 ]
18:00PrerušenéThiem D. (Aut) - Mager G. (Ita) 0:1 [ 1.11 | 6.50 ]
21:00Garin C. (Chi) - Čorič B. (Cro) -:- [ 1.72 | 2.10 ]

ATP - DVOJHRY: Santiago (Čile) - kvalifikácia, antuka

2. setKližan M. (Svk) - Ursu V. (Ukr) 1:0 (6:0,5:0) [ 1.04 | 13.00 ]
2. setNunez V. (Chi) - Olivo R. (Arg) 0:1 (0:6,0:0) [ 10.00 | 1.06 ]
17:15Taberner C. (Esp) - Molteni A. (Arg) -:- [ 1.10 | 7.00 ]
17:30Escobar G. (Ecu) - Luz O. (Bra) -:- [ 3.00 | 1.36 ]
17:30Varillas J. P. (Per) - Gaedechens M. (Chi) -:-
19:00Cuevas M. (Uru) - Collarini A. (Arg) -:- [ 2.62 | 1.44 ]
19:00Horansky F. (Svk) - Lama G. (Chi) -:- [ 1.20 | 4.33 ]
20:30Matos R. (Bra) - Sakamoto P. (Bra) -:- [ 3.25 | 1.33 ]

WTA - DVOJHRY: Acapulco (Mexiko) - kvalifikácia, tvrdý povrch

23:00Juvan K. (Slo) - Podoroska N. (Arg) -:- [ 1.57 | 2.25 ]
23:00Sharma A. (Aus) - Gatto-Monticone G. (Ita) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
23:00Trevisan M. (Ita) - Dolehide C. (Usa) -:- [ 2.20 | 1.61 ]
00:30Cabrera L. (Aus) - Fernandez L. A. (Can) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
00:30Cepede V. (Par) - Arruabarrena-V. L. (Esp) -:- [ 1.61 | 2.20 ]
00:30Lepchenko V. (Usa) - Kiick A. (Usa) -:- [ 1.28 | 3.50 ]

WTA - DVOJHRY: Dauha (Katar) - kvalifikácia, tvrdý povrch

10:05Flipkens K. (Bel) - Minnen G. (Bel) 2:0 [ 2.10 | 1.66 ]
10:05Samsonova L. (Rus) - Hon P. (Aus) 1:2 [ 1.44 | 2.62 ]
10:10Pera B. (Usa) - Giorgi C. (Ita) 2:1 [ 2.10 | 1.66 ]
10:10Siegemund L. (Ger) - Frech M. (Pol) 2:0 [ 1.53 | 2.37 ]
11:20Siniaková K. (Cze) - Babos T. (Hun) 2:0 [ 1.40 | 2.75 ]
12:15Kasatkina D. (Rus) - Sasnovich A. (Blr) 2:1 [ 1.90 | 1.80 ]
12:25Martincová T. (Cze) - Doi M. (Jpn) 2:0 [ 1.72 | 2.00 ]
12:45Teichmann J. B. (Sui) - Čepelová J. (Svk) 2:0 [ 1.44 | 2.62 ]

WTA - DVOJHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty), tvrdý povrch

2. setHalep S. (Rou) - Rybakina E. (Kaz) 0:1 (3:6,0:0) [ 1.44 | 2.75 ]

ATP - ŠTVORHRY: Delray Beach (USA), tvrdý povrch

18:30Bryan B./Bryan M. - Arevalo M./O'Mara J. -:- [ 1.36 | 3.00 ]
00:00Bambridge L./McLachlan B. - Cacic N./Nys H. -:- [ 1.44 | 2.62 ]

ATP - ŠTVORHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty) - kvalifikácia, tvrdý povrch

11:10Rosol L./Troicki V. - Bopanna R./Carreno-Busta P. 0:2 [ 2.50 | 1.50 ]
12:45Kontinen H./Struff J-L. WO - Fabbiano T./Ruusuvuori E. -:- [ 1.22 | 4.00 ]

ATP - ŠTVORHRY: Marseille (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

12:40Krawietz K./Mies A. - Mahut N./Pospisil V. 0:2 [ 2.50 | 1.50 ]

ATP - ŠTVORHRY: Rio de Janeiro (Brazília), antuka

20:00Caruso S./Gaio F. - Kubot L./Melo M. -:- [ 4.00 | 1.22 ]
20:00PrerušenéMeligeni Rodrigues Alves F./Monteiro T. - Granollers M./Zeballos H. 0:1 [ 4.00 | 1.22 ]

WTA - ŠTVORHRY: Dauha (Katar), tvrdý povrch

00:00Melichar N./Xu Y-F. - Guarachi A./Rosolska Ali. -:-

WTA - ŠTVORHRY: Dubaj (Spojené Arabské Emiráty), tvrdý povrch

14:05Hsieh S-W./Strycova B. - Krejčíková B./Zheng S. 2:1 [ 1.33 | 3.25 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Bergamo (Taliansko), tvrdý povrch (hala)

18:30Gaston H. (Fra) - Marchenko I. (Ukr) -:- [ 1.90 | 1.80 ]
20:30Tseng C. H. (Tpe) - Couacaud E. (Fra) -:- [ 2.10 | 1.66 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Drummondville (Kanada), tvrdý povrch (hala)

01:10O'Connell C. (Aus) - Korda S. (Usa) 2:0 [ 1.61 | 2.20 ]
18:00Cressy M. (Usa) - Haerteis J. (Ger) -:- [ 1.22 | 4.00 ]
19:30Rinderknech A. (Fra) - O'Connell C. (Aus) -:- [ 1.90 | 1.80 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Koblenz (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

13:10Macháč (Cze) - Bemelmans R. (Bel) 2:0 [ 2.00 | 1.72 ]
14:40Van De Zandschulp B. (Ned) - Kuhn N. (Esp) 2:1 [ 1.40 | 2.75 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Morelos (Mexiko), tvrdý povrch

00:50Ortega-Olmedo R. (Esp) - Ficovich J. P. (Arg) 1:2 [ 1.72 | 2.00 ]
03:10Dougaz A. (Tun) - Sarkissian A. (Usa) 2:0 [ 2.25 | 1.57 ]
23:00Clezar G. (Bra) - Rodionov J. (Aut) -:- [ 2.37 | 1.53 ]
00:30Dougaz A. (Tun) - Ficovich J. P. (Arg) -:- [ 2.10 | 1.66 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Bergamo (Taliansko), tvrdý povrch (hala)

1. setKolář Z./Ocleppo J. - Margaroli L./Vavassori A. 0:0 (3:2) [ 1.90 | 1.80 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Drummondville (Kanada), tvrdý povrch (hala)

23:05Cid Subervi R./Oliveira G. - Imai S./Soeda G. 2:1 [ 1.66 | 2.10 ]
02:30Guinard M./Rinderknech A. - Huey T. C./Lammons N. 2:1 [ 2.25 | 1.57 ]
21:00Cid Subervi R./Oliveira G. - Guinard M./Rinderknech A. -:- [ 1.80 | 1.90 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Koblenz (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

1. setLenz J./Maden Y. - Bemelmans R./Masur D. 0:0 (0:0) [ 2.25 | 1.57 ]
17:30Arends S./Pel D. - Begemann A./Mergea F. -:- [ 1.72 | 2.00 ]

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Antalya 7 (Turecko), antuka

08:00Forejtek J. (Cze) - Oliel Y. (Isr) 2:0
08:00Makk P. (Hun) - Okala J. (Fra) 1:2
08:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Biljesko D. (Cro) 2:1
10:00Forejtek J. (Cze) - Okala J. (Fra) 2:0
10:00Hamou M. (Fra) - Sanchez Izquierdo N. (Esp) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Cancun 6 (Mexiko), tvrdý povrch

15:30Brymer G. (Usa) - Marcondes I. (Bra) -:-
15:30Petit G. (Fra) - Spec M. (Slo) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Heraklion 2 (Grécko), tvrdý povrch

10:00Massara A. (Ita) - Giacalone O. (Ita) 0:2
10:00Musialek A. (Fra) - Geens C. (Bel) SKREČ 0:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Monastir 7 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Pietri B. (Fra) - Folliot Q. (Fra) 0:2
10:00Yeung P. L. (Hkg) - Laurent T. (Fra) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Oberhaching (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

13:05Šátral J. (Cze) - Svrcina D. (Cze) 2:0
14:35Veldheer M. (Ned) - Ejupovic E. (Ger) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Paguera (Španielsko), antuka

10:05Ojeda L. R. (Esp) SKREČ - Cachin P. (Arg) 0:1
10:10Vives Marcos P. (Esp) - Perchicot M. (Fra) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M15 Sharm El Sheikh 3 (Egypt), tvrdý povrch

09:00Staněk R. (Cze) - Berrettini J. (Ita) 2:0
09:00Vivero G. P. (Esp) - Krutykh O. (Ukr) 2:1

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Aktobe 2 (Kazachstan), tvrdý povrch (hala)

08:00Danilov S. (Rus) - Virtanen O. (Fin) 0:2
08:00Shimizu Y. (Jpn) - Manafov V. (Ukr) 2:0

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Glasgow (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

13:05Poullain L. (Fra) - De Jong J. (Ned) 2:0
13:25Hoyt E. (Gbr) - Draper J. (Gbr) 0:2

ITF MUŽI - DVOJHRY: M25 Punta del Este (Uruguaj), antuka

14:00Rodriguez Taverna S. (Arg) - Agamenone F. (Arg) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Antalya 7 (Turecko), antuka

08:00Nefedova A. (Usa) - Stamatova J. (Bul) 0:2
08:00Potocnik N. (Slo) - Herazo M. F. (Col) 2:0
09:30Stamatova J. (Bul) - Lizarazo Y. (Col) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Cancun 6 (Mexiko), tvrdý povrch

15:30Carle M. L. (Arg) - Alves C. (Bra) -:-
15:30Pedretti G. T. (Bra) - Gamiz A. (Ven) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Heraklion 2 (Grécko), antuka

10:00Leykina P. (Rus) - Spigarelli M. (Ita) 1:2
10:00Vasilescu A. (Rou) - Spiteri D. (Ita) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W15 Monastir 7 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Karunaratne A. (Sri) - Ryser V. (Sui) 1:2
10:00Vismane D. (Lat) SKREČ - Monnet C. (Fra) 0:1

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Glasgow (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

11:30Benoit M. (Bel) - Tomova V. (Bul) 0:2
11:30Burel C. (Fra) SKREČ - Tauson C. (Den) 0:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Jodhpur (India), tvrdý povrch

05:30Raina A. (Ind) - Luangnam N. (Tha) 2:0
07:00Jones F. (Gbr) - Cengiz B. (Tur) 1:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W25 Perth (Austrália), tvrdý povrch

03:30Inglis M. (Aus) - Akita S. (Jpn) 2:1
05:00Aiava D. (Aus) - Tere-Apisah A. (Pap) 2:0

ITF ŽENY - DVOJHRY: W60 Cairo (Egypt), tvrdý povrch

13:10Snigur D. (Ukr) - Kostyuk M. (Ukr) 0:2
15:15Mrdeza T. (Cro) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: W60 Kyoto (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

02:10Xun F. Y. (Chn) - Hayashi E. (Jpn) 2:0
03:25Wang Xin. (Chn) - De Vroome I. (Ned) 1:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Antalya 7 (Turecko), antuka

08:00Marozsan F./Nagy P. - Erel Y./Tkemaladze Z. 2:0
08:30Hermans M./Houkes M. - Manda C./Prihodko O. 1:2
10:30Marozsan F./Nagy P. - Manda C./Prihodko O. 1:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Cancun 6 (Mexiko), tvrdý povrch

19:00Marcondes I./Walkin B. - Comesana F./Lingua Lavallen A. L. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Heraklion 2 (Grécko), tvrdý povrch

11:30Erler A./Pichler D. - Guenther V./Wehnelt K. 2:1

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Monastir 7 (Tunisko), tvrdý povrch

14:00Echargui M./Ghorbel A. - Kijametovic A./Moundir A. 2:0

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Oberhaching (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

16:00Lemstra K./Negritu Ch. - Muscheites L./Seifert S. -:-

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Paguera (Španielsko), antuka

12:00Ceppellini A./Weis A. - Fattar A./Ouahab L. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M15 Sharm El Sheikh 3 (Egypt), tvrdý povrch

10:30Pel S./Staněk R. - Manji R./Stevenson K. 2:1

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Aktobe 2 (Kazachstan), tvrdý povrch (hala)

10:00Ivanov V./Ratniuk M. - Liutarevich I./Manafov V. 0:2

ITF MUŽI - ŠTVORHRY: M25 Glasgow (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

16:00Walkow S./Zielinski J. - Freund S./Hoyt E. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Antalya 7 (Turecko), antuka

09:30Guo M./Han J. - Njiric S./Potocnik N. 2:0
11:30Lizarazo Y./Zantedeschi A. - Guo M./Han J. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Heraklion 2 (Grécko), antuka

11:30Pieri T./Spiteri D. - Brancaccio N./Helmi O. 2:0

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W15 Monastir 7 (Tunisko), tvrdý povrch

14:00Belgraver J./Halemai M. - Arshinkova P./Topalova G. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Glasgow (Spojené kráľovstvo), tvrdý povrch (hala)

14:30Salden L./Tauson C. - Georges M./Zimmermann K. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Jodhpur (India), tvrdý povrch

12:30Bhosale R./Inoue M. - Mane S./Raina A. 2:1

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W25 Perth (Austrália), tvrdý povrch

04:30Fourlis J./Routliffe E. - Morisaki K./Sema E. 0:2

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W60 Cairo (Egypt), tvrdý povrch

16:00Kania P./Shoshyna A. - Kostyuk M./Rakhimova K. -:-

ITF ŽENY - ŠTVORHRY: W60 Kyoto (Japonsko), tvrdý povrch (hala)

05:00Kaji H./Namigata J. - Hsieh Y./Yonehara M. 1:2
06:30Wu F./Zhang Y. - Hayashi E./Uchijima M. 1:2

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.