REFRESH

Tenis » Dnes » Kurzy

EXHIBÍCIA - MUŽI: International Tennis Series (Svet), tvrdý povrch

14:10Bernard J. (Usa) - Michalek O. (Pol) 2:1
14:10Hohmann R. (Usa) - Barrett H. (Usa) 2:0
15:00Baker B. (Gbr) - Hohmann R. (Usa) 2:0
2. setZverev M. (Ger) - Bernard J. (Usa) 1:0 (4:2,3:1)
2. setBarrett H. (Usa) - Perez B. (Ven) 0:1 (0:4,0:0)
16:40Michalek O. (Pol) - Harper C. (Can) -:-
18:00Bernard J. (Usa) - Harper C. (Can) -:-
18:00Perez B. (Ven) - Hohmann R. (Usa) -:-
19:20Baker B. (Gbr) - Barrett H. (Usa) -:-
19:20Zverev M. (Ger) - Michalek O. (Pol) -:-
20:40Perez B. (Ven) - Baker B. (Gbr) -:-
20:40Zverev M. (Ger) - Harper C. (Can) -:-

EXHIBÍCIA - MUŽI: MatchPlay 120 (USA), tvrdý povrch

1. setMcDonald M. (Usa) - Blanch U. (Usa) 0:0 (3:1)
18:00PrerušenéCid Subervi R. (Dom) - Fratangelo B. (Usa) 0:1
20:00Popko D. (Kaz) - Cid Subervi R. (Dom) -:-

EXHIBÍCIA - MUŽI: O pohar prezidenta CTS (Česko), antuka

12:10Vrbensky M. (Cze) - Kolář Z. (Cze) 2:1 [ 1.61 | 2.20 ]

EXHIBÍCIA - MUŽI: Others matches (Svet)

23:05ZrušenéBudov D. (Blr) - Filin P. (Blr) -:-
23:35Budov D. (Blr) - Sholomitski I. (Rus) 0:2
00:45Laska A. (Blr) - Urbanovich H. (Blr) -:-
01:30Riman E. (Blr) - Kolyshkov G. (Blr) 2:1
03:40Pashukevich M. (Rus) - Budov D. (Blr) 0:2
05:15Kolyshkov G. (Blr) - Leonchik P. (Blr) 2:0
05:45Babitsky E. (Blr) - Nazarchuk E. (Rus) 0:2
06:35Afanasenko A. (Blr) - Gest Y. (Blr) 2:0
06:55Narkevich Y. (Blr) - Biaskosty E. (Blr) 2:0
07:10Nikitenko I. (Ukr) - Svecov A. (Rus) 2:1
07:15Migachev O. (Rus) - Tsirkin V. (Rus) 2:3
07:15Pustovoit A. (Rus) - Pustovoyt I. (Ukr) 0:2
07:20Ronjin P. (Rus) - Shirokov N. (Rus) 0:3
07:20Sharlay S. (Blr) - Predushchenko E. (Blr) 2:1
08:20Doroshenko A. (Ukr) - Yumashev Y. (Ukr) 0:2
08:20Lavrentiev R. (Blr) - Tsvetkov K. (Blr) 2:0
08:40Druzhchenko I. (Ukr) - Kamenev A. (Ukr) 0:2
08:45Riman E. (Blr) - Gumenyuk R. (Blr) 2:0
09:00Andonov I. (Rus) - Mladenov A. (Bul) 2:0 [ 1.61 | 2.20 ]
09:15Ovchinnikov V. (Rus) - Evloev T. (Rus) 0:2
09:30Bogdanov M. (Rus) - Stepin A. (Rus) 0:3
09:35Rudnovsky E. (Blr) - Bandaryk A. (Blr) 0:2
09:40Doroshenko A. (Ukr) - Shvetsov A. (Ukr) 0:2
09:40Moczek T. (Pol) - Skonieczny M. (Pol) 2:0 [ 3.40 | 1.30 ]
09:55Kamenev A. (Ukr) - Pustovoit A. (Rus) 2:0
10:30Boyanov D. (Bul) - Bonev M. (Bul) 2:1 [ 2.20 | 1.61 ]
11:00Yakovlev A. (Rus) - Golovin A. (Blr) 1:2 [ 1.83 | 1.83 ]
11:15Nedelko I. (Rus) - Noskin E. (Rus) 2:0
11:40Galka J. (Pol) - Wojcik Y. (Sui) 1:2 [ 2.00 | 1.72 ]
11:40Gest Y. (Blr) - Tsvetkov K. (Blr) 1:2
11:50Druzhchenko I. (Ukr) - Pustovoyt I. (Ukr) 1:2
12:00Ganchev I. (Bul) - Yordanov Y. (Bul) 2:0
12:10Tripolskiy S. (Rus) - Kshenin A. (Rus) 3:2
12:15Leonchik P. (Blr) - Martinkevich A. (Blr) 2:0
12:20Doroshenko A. (Ukr) - Nikitenko I. (Ukr) 0:2
13:00Karlovskiy E. (Rus) - Komarov K. (Rus) 2:1
13:30Mlazga A. (Pol) - Wozniak M. (Pol) 0:2 [ 3.75 | 1.25 ]
13:40Kamenev A. (Ukr) - Pustovoyt I. (Ukr) 0:2
14:00Gakhov I. (Rus) - Dzhanashiya S. (Rus) -:-
14:10Sevov R. (Bul) - Kanev G. (Bul) 2:0 [ 1.66 | 2.10 ]
14:50Wojcik Y. (Sui) - Skonieczny M. (Pol) 2:0 [ 1.14 | 5.00 ]
15:00Druzhchenko I. (Ukr) - Pustovoit A. (Rus) 2:0
2. setMalega V. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 1:0 (6:4,4:5)
1. set
Tiebreak
Kolev M. (Bul) - Slavov G. (Bul) 0:0 (6:6) [ 2.00 | 1.72 ]
2. setPalko A. (Rus) - Sudrab V. (Ukr) 0:1 (2:6,0:0)
2. setShutov E. (Rus) - Davidov V. (Rus) 0:1 (2:6,3:4)
1. setSkindzer Z. (Blr) - Ichshenko D. (Blr) 0:0 (1:1)
16:25Bublik A. (Kaz) - Tiurnev E. (Rus) -:-
16:25Galka J. (Pol) - Wozniak M. (Pol) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
16:25Safiullin R. (Rus) - Vasilenko A. (Rus) -:- [ 1.25 | 3.75 ]
16:30Nikitin V. (Rus) - Balmashev M. (Rus) -:- [ 1.66 | 2.10 ]
16:30Tanev B. (Rus) - Apostolov V. (Rus) -:-
16:40Moczek T. (Pol) - Mlazga A. (Pol) -:- [ 1.80 | 1.90 ]
17:00Kuksov T. (Blr) - Leonchik P. (Blr) -:-
17:40Krupsky D. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) -:-
17:40Sudrab V. (Ukr) - Yanovski A. (Ukr) -:-
18:00Kebets V. (Blr) - Budov D. (Blr) -:-
18:20Arkhipov S. (Ukr) - Laletin D. (Ukr) -:-
18:30Danilov S. (Rus) - Igoshin A. (Rus) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
19:00Filin P. (Blr) - Basalyha T. (Blr) -:-
23:00Laska A. (Blr) - Basalyha T. (Blr) -:-

EXHIBÍCIA - MUŽI: Pro Series (Rakúsko), antuka

09:05Rodionov J. (Aut) - Hampel L. (Aut) 2:1 [ 1.16 | 4.50 ]
17:00Thiem D. (Aut) - Kopp S. (Aut) -:- [ - | 21.00 ]
18:30Melzer J. (Aut) - Andrejic M. (Aut) -:- [ 1.05 | 8.50 ]
20:00Miedler L. (Aut) - Pichler D. (Aut) -:- [ 1.40 | 2.75 ]

EXHIBÍCIA - MUŽI: Tennis Point Exhibition Series (Nemecko), antuka (hala)

10:10Puetz T. (Ger) - Haerteis J. (Ger) 2:0
11:45Gelhardt L. (Ger) - Choinski J. (Gbr) 2:1
13:55Schmitz C. (Ger) - Broska F. (Ger) 0:2

EXHIBÍCIA - ŽENY: Exo-Tennis (USA), tvrdý povrch

23:20White M. (Usa) - Kessler M. (Usa) 0:2
00:40Vickery S. (Usa) - Townsend T. (Usa) 2:0
1. setPoluta K. (Rsa) - Pitt A. (Usa) 0:0 (2:1)
17:00ZrušenéMin G. (Usa) - Kessler M. (Usa) -:-
17:00Sharabura K. (Usa) - Kessler M. (Usa) -:-
18:00ZrušenéTownsend T. (Usa) - Hourigan P. M. (Nzl) -:-
18:00Townsend T. (Usa) - White M. (Usa) -:-
19:00Halbauer E. (Usa) - Vickery S. (Usa) -:-
20:00ZrušenéHourigan P. M. (Nzl) - Poluta K. (Rsa) -:-
20:00White M. (Usa) - Poluta K. (Rsa) -:-
21:00Kessler M. (Usa) - Townsend T. (Usa) -:-
22:00Vickery S. (Usa) - Pitt A. (Usa) -:-
23:00Halbauer E. (Usa) - Sharabura K. (Usa) -:-
23:00ZrušenéHalbauer E. (Usa) - Min G. (Usa) -:-

EXHIBÍCIA - ŽENY: MatchPlay 120 (USA), tvrdý povrch

16:25Loeb J. (Usa) - Siegemund L. (Ger) 1:0
22:00Dolehide C. (Usa) - Loeb J. (Usa) -:-

EXHIBÍCIA - ŽENY: O pohar prezidenta CTS (Česko), tvrdý povrch

14:15PrerušenéKvitová P. (Cze) - Muchová K. (Cze) 1:0 [ 1.50 | 2.50 ]

EXHIBÍCIA - ŽENY: Others matches (Svet)

09:15Kichenok L. (Ukr) - Lopatetska D. (Ukr) 0:2 [ 3.50 | 1.28 ]
10:30ZrušenéKichenok N. (Ukr) - Bergen M. (Ukr) -:- [ 1.08 | 7.00 ]
10:45PrerušenéDiatlova K. (Ukr) - Bergen M. (Ukr) 0:0
11:15Malakhovich A. (Blr) - Savitskaya M. (Blr) 2:0
11:30Malakhovich A. (Blr) - Artemenko E. (Rus) -:-
12:00Kostyuk M. (Ukr) - Zakarlyuk M. (Ukr) -:- [ 1.10 | 6.50 ]
13:15Bairasheuskaya A. (Blr) - Artemenko E. (Rus) 2:0
13:30Kichenok L. (Ukr) - Petrenko V. (Ukr) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
14:15Rafalskaya A. (Blr) - Shauga D. (Rus) 0:2
14:15Stewart K. (Usa) - Zarazua R. (Mex) 0:2
14:30Nefedova A. (Usa) - Sleeth L. (Can) -:-
15:00Tsurenko L. (Ukr) - Lopatetska D. (Ukr) -:- [ 1.36 | 3.00 ]
2. setPryts V. (Blr) - Paluyanchyk A. (Rus) 1:0 (6:2,3:2)
1. setMendez S. (Aus) - Udvardy P. (Hun) 0:0 (5:4)
1. setGleason Q. (Usa) - Jovic J. (Srb) 0:0 (0:4)
16:30Livianu J. (Usa) - Stewart K. (Usa) -:-
16:35Xu S. (Chn) - Khazaniuk D. (Isr) -:-
17:00Nefedova A. (Usa) - Zarazua R. (Mex) -:-
17:00Stewart K. (Usa) - Sleeth L. (Can) -:-
18:00Mendez S. (Aus) - Jovic J. (Srb) -:-
18:00Parks A. (Usa) - Van Nguyen C. (Usa) -:-
18:00Udvardy P. (Hun) - Gleason Q. (Usa) -:-
18:30Zarazua R. (Mex) - Stefani L. (Bra) -:-
19:00Livianu J. (Usa) - Khazaniuk D. (Isr) -:-
20:00Xu S. (Chn) - Stewart K. (Usa) -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.