REFRESH

Tenis » Dnes » Kurzy

ATP - DVOJHRY: Bazilej (Švajčiarsko), tvrdý povrch (hala)

1. setAlbot R. (Mda) - Lajovič D. (Srb) 0:0 (1:3) [ 1.66 | 2.10 ]
14:30Garin Ch. (Chi) - Opelka R. (Usa) -:- [ 2.75 | 1.40 ]
15:00Popyrin Al. (Aus) - Fognini F. (Ita) -:- [ 1.80 | 1.90 ]
17:00Fritz T. (Usa) - Zverev A. (Ger) -:- [ 4.00 | 1.22 ]
17:30Londero J. I. (Arg) - Gasquet R. (Fra) -:- [ 2.37 | 1.53 ]
19:00Tsitsipas S. (Gre) - Ramos A. (Esp) -:- [ 1.16 | 5.00 ]
20:30Copil M. (Rou) - Bautista R. (Esp) -:- [ 3.40 | 1.30 ]

ATP - DVOJHRY: Viedeň (Rakúsko), tvrdý povrch (hala)

14:00Lopez F. (Esp) - Simon G. (Fra) -:- [ 2.20 | 1.61 ]
14:30Pella G. (Arg) - Bedene A. (Slo) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
15:30Chung H. (Kor) - Raonic M. (Can) -:- [ 2.50 | 1.50 ]
16:00Basilashvili N. (Geo) - Verdasco F. (Esp) -:- [ 1.57 | 2.25 ]
17:30Thiem D. (Aut) - Tsonga J-W. (Fra) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
19:00Sinner J. (Ita) - Kohlschreiber P. (Ger) -:- [ 2.10 | 1.66 ]

WTA - DVOJHRY: Zhuhai (Čína), tvrdý povrch (hala)

08:15Sabalenka A. (Blr) - Sakkari M. (Gre) 2:0 [ 1.36 | 3.00 ]
09:55Bertens K. (Ned) - Vekic D. (Cro) 2:0 [ 1.66 | 2.10 ]
13:35Keys M. (Usa) - Zheng S. (Chn) -:- [ 1.25 | 3.75 ]

ATP - ŠTVORHRY: Bazilej (Švajčiarsko), tvrdý povrch (hala)

1. setMektic N./Skugor F. - Rojer J-J./Tecau H. 0:0 (1:2) [ 2.00 | 1.72 ]
16:00Margaroli L./Struff J-L. - Dodig I./Polášek F. -:- [ 4.50 | 1.18 ]
19:00Garin Ch./Paire B. - Klaasen R./Venus M. -:- [ 3.50 | 1.28 ]

ATP - ŠTVORHRY: Viedeň (Rakúsko), tvrdý povrch (hala)

1. setMolteni A./Schwartzman D. - Inglot D./Krajicek A. 0:0 (1:2) [ 2.75 | 1.40 ]
17:30Khachanov K./Rublev A. - Ram R./Salisbury J. -:- [ 2.75 | 1.40 ]
19:00Herbert P.H./Mahut N. - Dimitrov G./Lopez F. -:- [ 1.36 | 3.00 ]

WTA - ŠTVORHRY: Zhuhai (Čína), tvrdý povrch (hala)

06:40Kalashnikova O./Kenin S. - Jiang X./Tang Q. 1:2 [ 1.57 | 2.25 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Brest (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

10:10Marchenko I. (Ukr) - Klein L. (Svk) 2:0 [ 1.44 | 2.62 ]
10:10Viola M. (Ita) - Hamou M. (Fra) 2:0 [ 1.57 | 2.25 ]
11:40Kotov P. (Rus) - Guinard M. (Fra) 2:0 [ 1.80 | 1.90 ]
3. setTaberner C. (Esp) - Bonzi B. (Fra) 1:1 (7:6,2:6,2:1) [ 1.66 | 2.10 ]
13:40Gaston H. (Fra) - Lestienne C. (Fra) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
15:00Karlovskiy E. (Rus) - Couacaud E. (Fra) -:- [ 3.40 | 1.30 ]
15:10Lamasine T. (Fra) - Durasovic V. (Nor) -:- [ 1.36 | 3.00 ]
16:30Kavcic B. (Slo) - Hoang A. (Fra) -:- [ 3.40 | 1.30 ]
16:40Donskoy E. (Rus) - Gabašvili T. (Rus) -:- [ 1.44 | 2.62 ]
18:10Grenier H. (Fra) - Maden Y. (Ger) -:- [ 3.75 | 1.25 ]
18:55Bourgue M. (Fra) - Moutet C. (Fra) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
20:10Benchetrit E. (Fra) - Munar J. (Esp) -:- [ 3.00 | 1.36 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Hamburg (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

10:00ZrušenéLacko L. (Svk) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
10:00ZrušenéLenz J. (Ger) - Altmaier D. (Ger) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
10:10Ilkel C. (Tur) - Haerteis J. (Ger) 2:0 [ 1.53 | 2.37 ]
10:10Torski O. (Ger) - Van De Zandschulp B. (Ned) 0:2 [ 13.00 | 1.04 ]
11:45Moroni M. (Ita) - Gaio F. (Ita) 0:2 [ 2.10 | 1.66 ]
11:50Sels J. (Ned) - Guttau N. (Ger) 2:0 [ 1.07 | 9.00 ]
1. setCressy M. (Usa) - Zuk K. (Pol) 0:0 (2:2) [ 1.22 | 4.00 ]
13:20Ursu V. (Ukr) - Altmaier D. (Ger) -:- [ 9.00 | 1.07 ]
14:40Mager G. (Ita) - Choinski J. (Gbr) -:- [ 1.66 | 2.10 ]
15:00Celikbilek A. (Tur) - Robredo T. (Esp) -:- [ 3.40 | 1.30 ]
18:30Marcora R. (Ita) - Stebe C-M. (Ger) -:- [ 3.75 | 1.25 ]
18:40Horansky F. (Svk) - Pellegrino A. (Ita) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
20:30Darcis S. (Bel) - Troicki V. (Srb) -:- [ 1.72 | 2.00 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Lima (Peru), antuka

23:10Lindell Ch. (Swe) - Luz O. (Bra) 0:2 [ 2.75 | 1.40 ]
01:40Ficovich J. P. (Arg) - Velotti A. (Arg) 2:0 [ 1.36 | 3.00 ]
03:35Alvarez N. (Per) - Gutierrez Oscar J. (Bra) 0:2 [ 1.33 | 3.25 ]
17:00Clezar G. (Bra) - Panta J. (Per) -:- [ 1.14 | 5.50 ]
17:00Iamachkine P. (Per) - Gonzalez A. (Col) -:- [ 10.00 | 1.06 ]
17:00Mena F. (Arg) - Galan Riveros D. E. (Col) -:- [ 1.90 | 1.80 ]
18:30Huertas Del Pino A. (Per) - Etcheverry T. M. (Arg) -:- [ 4.00 | 1.22 ]
18:30Sakamoto P. (Bra) - Vilella M. M. (Esp) -:- [ 3.75 | 1.25 ]
20:00Matos R. (Bra) - Huertas Del Pino C. (Per) -:- [ 1.28 | 3.50 ]
21:30Ficovich J. P. (Arg) - Sousa P. (Por) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
21:30Luz O. (Bra) - Nagal S. (Ind) -:- [ 3.25 | 1.33 ]
00:30Cervantes I. (Esp) - Mayer L. (Arg) -:- [ 5.00 | 1.16 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Liuzhou (Čína), tvrdý povrch

04:05Oliveira G. (Por) - Kravchuk K. (Rus) 0:2 [ 2.62 | 1.44 ]
04:05Sabanov M. (Cro) - Li Y. (Chn) 2:0 [ 1.36 | 3.00 ]
04:10Matsui T. (Jpn) - Wu H. (Chn) 2:1 [ 2.20 | 1.61 ]
04:10Nam J. S. (Kor) - Uchida K. (Jpn) 2:0 [ 1.36 | 3.00 ]
05:20Gojo B. (Cro) - Bai Y. (Chn) 2:0 [ 1.66 | 2.10 ]
05:35Lee D. H. (Kor) - Cui J. (Chn) 0:2 [ 1.12 | 6.00 ]
05:55Safiullin R. (Rus) - Kalenichenko D. (Ukr) 2:0 [ 1.20 | 4.33 ]
06:00Rawat S. (Ind) - Li Z. (Chn) 0:2 [ 5.00 | 1.16 ]
07:30Jaziri M. (Tun) - He Y. (Chn) 2:0 [ 1.16 | 5.00 ]
08:20Gunneswaran P. (Ind) - Barrientos N. (Col) 2:0 [ 1.11 | 6.50 ]
08:25Sultanov K. (Uzb) - Wu Tung-Lin (Tpe) 0:2 [ 2.10 | 1.66 ]

CHALLENGER MUŽI - DVOJHRY: Traralgon (Austrália), tvrdý povrch

01:05Green C. (Aus) - Clarke J. (Gbr) 0:2 [ 8.00 | 1.08 ]
01:05Walkin B. (Aus) - Mott B. (Aus) 0:2 [ 8.00 | 1.08 ]
01:10Banes M. (Aus) - Musialek A. (Fra) 2:1 [ 1.28 | 3.50 ]
02:40Ibrahim J. (Aus) - King E. (Usa) 0:2 [ 15.00 | 1.03 ]
02:45Watanuki Y. (Jpn) - Schoolkate T. (Aus) 2:0 [ 1.14 | 5.50 ]
03:30Saville L. (Aus) - Tabilo A. (Chi) 1:2 [ 2.75 | 1.40 ]
04:10Kelly D. (Aus) - Sekiguchi S. (Jpn) 1:2 [ 1.50 | 2.50 ]
04:30Mukund S. K. (Ind) - Fanselow S. (Ger) 2:0 [ 2.50 | 1.50 ]
06:15Hardt N. (Dom) - Santillan A. (Aus) 0:2 [ 7.00 | 1.10 ]
06:30Barrios T. (Chi) - Vukic A. (Aus) 2:1 [ 2.25 | 1.57 ]
06:35Addison A. (Aus) - Heliovaara H. (Fin) 0:2 [ 8.00 | 1.08 ]
07:25Bourchier H. (Aus) - Fancutt T. J. (Aus) 2:0 [ 1.40 | 2.75 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Brest (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

13:00ZrušenéCouacaud E./Lakat F. - Gaston H./Reymond A. -:-
13:00ZrušenéVavassori A./Vega Hernandez D. - Added D./Olivetti A. -:-
13:30Erlich J./Harris G. - Arneodo R./Nys H. -:- [ 2.20 | 1.61 ]
19:00Molchanov D./Vasilevski A. - Denolly C./Muller A. -:- [ 1.50 | 2.50 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Hamburg (Nemecko), tvrdý povrch (hala)

17:10Skupski K./Smith J-P. - Golubev A./Nedovyesov A. -:- [ 1.53 | 2.37 ]
17:30Kamke T./Reister J. - Menendez A./Stachovskij S. -:- [ 2.62 | 1.44 ]
20:10Drzewiecki K./Walkow S. - Arends S./Pel D. -:- [ 2.75 | 1.40 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Lima (Peru), antuka

21:30Reyes-Varela M./Romboli F. - Domingues J./Giustino L. -:- [ 1.30 | 3.40 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Liuzhou (Čína), tvrdý povrch

07:15Sabanov I./Sabanov M. - Nedunchezhiyan J./Shamasdin A. 2:0 [ 3.50 | 1.28 ]
07:20Davidovich Fokina A./Lopez-Perez E. - Elgin M./Istomin D. 0:2 [ 2.20 | 1.61 ]
07:30Eubanks C./Uchida K. - Diez S./Safwat M. 2:0 [ 1.83 | 1.83 ]

CHALLENGER MUŽI - ŠTVORHRY: Traralgon (Austrália), tvrdý povrch

08:10Schoolkate T./Sweeny D. - Klein B./Puodziunas S. 0:2 [ 4.50 | 1.16 ]
08:55Purcell M./Saville L. - Taylor A./Taylor J. 2:0 [ 1.16 | 4.50 ]

ITF MUŽI - DVOJHRY: Benicarlo (Španielsko), antuka

13:25Correia J. (Bra) - Mora M. (Fra) -:-
13:25Zusman R. (Usa) - Llamas Ruiz P. (Esp) -:-

ITF MUŽI - DVOJHRY: Fort Worth (USA), tvrdý povrch

18:30Nijboer R. (Ned) - Zhu E. (Usa) -:-
18:30Peniston R. (Gbr) - Adams H. (Usa) -:-
20:00Broady L. (Gbr) - Gray J. (Gbr) -:-
20:00Lebedev A. (Usa) - Brouwer G. (Ned) -:-
20:00Paroulek T. (Cze) - Glasspool L. (Gbr) -:-
21:30Redlicki Ma. (Usa) - Johnson L. (Gbr) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: Bendigo (Austrália), tvrdý povrch

03:50Bai A. (Aus) - Muramatsu C. (Jpn) 0:2
04:30Bains N. (Gbr) - Ozaki R. (Jpn) 0:2

ITF ŽENY - DVOJHRY: Poitiers (Francúzsko), tvrdý povrch (hala)

15:00Adler L. (Fra) - Gatto-Monticone G. (Ita) -:-
16:30Kuzmova V. (Svk) - Flink V. (Rus) -:-
18:00Georges M. (Fra) - Kostyuk M. (Ukr) -:-
19:30Leonard M. (Fra) - Vikhlyantseva N. (Rus) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: Saguenay (Kanada), tvrdý povrch (hala)

18:00Zimmermann K. (Bel) - Plipuech P. (Tha) -:-
19:30Ponchet J. (Fra) - Bayerlová M. (Cze) -:-
21:00Di Lorenzo F. (Usa) - Bektas E. (Usa) -:-
00:30Bui J. (Can) - Anderson R. (Usa) -:-

ITF ŽENY - DVOJHRY: Szekesfehervar 2 (Maďarsko), antuka (hala)

14:30Kučová K. (Svk) - Tomova V. (Bul) -:-
15:00Paolini J. (Ita) - Shinikova I. (Bul) -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - tenis livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.