REFRESH

Futbal » Včera » Dohrané

ALBÁNSKO: Superliga

17:00Kukesi - Bylis 2:1
17:00Skenderbeu - Apolonia Fier 2:0
17:00Teuta - Partizani 0:1
17:00Tirana - Laci 0:1
17:00Vllaznia - Kastrioti 1:0

ANGLICKO: Championship - play-off

19:00Bournemouth - Brentford 1:0
21:15Barnsley - Swansea 0:1

ANGLICKO: Professional Development League - play-off

20:00Sheffield Utd U23 - Ipswich U23 4:0

ANGLICKO: Premier League 2 - play-off o postup

20:00Crystal Palace U23 - Wolves U23 3:2pp
20:00Stoke U23 - Sunderland U23 0:2

ARGENTÍNA: Primera Nacional

19:00Ind. Rivadavia - Gimnasia Jujuy 1:1
20:00Atletico Atlanta - Deportivo Maipu 0:0
20:10Def. de Belgrano - All Boys 0:0
21:00San Martin Tucuman - Dep. Riestra 2:0

ARGENTÍNA: Primera D - Apertura

20:30Central Ballester - Lugano 1:0
20:30Deportivo Paraguayo - Def. de Cambaceres 1:2
20:30Juventud Unida S. M. - Puerto Nuevo 2:3

ARGENTÍNA: Copa Argentina

22:10Newells Old Boys - Sarmiento Junin 0:1

ARUBA: Division di Honor

00:00La Fama - Estrella 6:4
02:00Britannia - Caravel 3:0

ÁZIA: Pohár AFC

14:00Alay Osh (Kgz) - Altyn Asyr (Tkm) 4:5
16:00Dordoi Bishkek (Kgz) - Ahal (Tkm) 0:2
18:05Khujand (Taj) - Nasaf Qarshi (Uzb) 0:3
18:05OdloženéMaziya (Mdv) - ATK Mohun Bagan (Ind) -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

23:15OdloženéGuabira - Oriente Petrolero -:-
01:30OdloženéBolivar - Santa Cruz -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Cearense - druhá fáza

20:30Caucaia - Crato 3:3
20:30Ceara - Atletico-CE 5:2
20:30Fortaleza - Icasa-CE 6:0
20:30Pacajus - Ferroviario 1:2

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense - play-off

19:00Azuriz - Operario 1:0
19:00Londrina - Cianorte 1:1
19:00Maringa FC - Cascavel 1:2
19:00OdloženéParana - Athletico-PR -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - play-off

01:30Sao Paulo - Mirassol 4:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - Troféu Interior - Play Off

23:15Bragantino - Ponte Preta 1:2pen

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano - skupina o udržanie

20:00Central SC - Academica Vitoria 0:2
20:00Retro - Sete de Setembro 0:1

BRAZÍLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - druhá fáza

21:00Aquidauanense - Dourados 0:0
21:00Costa Rica - Operario MS 3:0

BRAZÍLIA: Copa do Brasil U20

01:30Coritiba U20 - Atletico-MG U20 2:2

BRAZÍLIA: Brasileiro Women

23:00Santos Ž - Palmeiras Ž 0:0
01:00Ferroviaria Ž - Sao Paulo Ž 0:0
20:00Internacional Ž - Avai Kindermann Ž 1:1
20:00Real Brasilia Ž - Flamengo Ž 1:1

BULHARSKO: Parva Liga - skupina o Európsku ligu

16:30Botev Plovdiv - Cherno More 1:1
19:00Levski - Tsarsko Selo 1:1

BURKINA FASO: Premier League

18:00AS Police - ASF Dioulasso 1:2
20:15Kadiogo - Vitesse 0:1

BURUNDI: Primus League

15:00Atletico Olympic - Kayanza 1:2

CYPRUS: 1. liga - skupina o udržanie

17:00Ermis - Karmiotissa 7:1
19:00Doxa - APOEL 1:2

ČESKO: 2. liga

17:00Dukla Praha - Mas Taborsko 1:2
17:00Líšeň - Ústí n. L. 1:0

ČÍNA: Superliga - prvá fáza

12:00Tianjin Jinmen Tiger - Wuhan FC 2:1
14:00Changchun Yatai - Šanghaj Šen-chua 1:0

ČÍNA: Yi Liga

09:00Kunming Zheng He Shipman - Čína U20 2:3

DÁNSKO: Superliga - skupina o udržanie

19:00Sonderjyske - Lyngby 2:0

DR KONGO: Ligue 1

15:00Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport 2:1

EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza

23:30LDU Quito - Aucas 1:3
02:00Nueve de Octubre - Barcelona SC 0:1

ETIÓPIA: Premier League

09:00Jimma Aba Jifar - Bahir Dar Kenema 0:0
14:00Dire Dawa - Fasil Ketema 3:1

FÍNSKO: Veikkausliiga

17:30HJK - Lahti 2:0

FÍNSKO: Ykkonen

17:30TPS Turku - Jaro 1:2
17:30VPS - KPV 2:2

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina C

17:30SJK Akatemia - JJK Jyvaskyla 3:1

FÍNSKO: Kansallinen Liiga Women

17:30Honka Ž - HJK Ž 0:0

GHANA: Premier League

17:00Ebusua Dwarfs - Dreams 1:1

GRÉCKO: 1. liga

16:00Rodos - Asteras Vlachioti 2:1

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 6

12:00E. Pireus - Ano Meras 0:2

GRÉCKO: Gamma Ethniki - Group 8

10:30AO Akratitos - Pythagoras Kontakaiikon 4:0
14:00Aiolikos - Karavas 3:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - play-off

23:00Guastatoya - Santa Lucia 1:2

GUINEA: Ligue 1

16:30Ashanti GB - Elephant Coleah 2:1

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Violette - Tempete 1:2
00:00Baltimore - Racing Haitien 0:2
00:00Real du Cap - Fica 2:0

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 2. fáza

02:00Motagua - Olimpia 2:1

IRAK: Superliga

15:30Al Karkh - Al Talaba 2:2
15:30Zakho - Baghdad 0:2
18:00Erbil - Al Naft 2:1
18:00Naft Al-Basra - Al Wasat 2:3
20:30Al Najaf - Al-Hudod 2:1

ISLAND: Pepsideild

20:30Keflavik - Akureyri 1:4
21:15Akranes - Stjarnan 0:0
21:15Kopavogur - Hafnarfjördur 1:3
21:15KR Reykjavik - Valur 2:3

ISLAND: Icelandic Cup Women

21:15Alftanes Ž - Grindavik Ž 0:6
21:15Hafnarfjördur Ž - Vikingur Reykjavik Ž 1:0
21:15Hamrarnir Ž - Husavik Ž 2:3pp

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

12:30Bucheon - Seoul E. 1:1
12:30Jeonnam - Ansan Greeners 2:0

JUŽNÁ KÓREA: WK League - ženy

09:30Sejong Sportstoto Ž - Hwacheon Ž 1:1
11:00Incheon Hyundai Steel Ž - Boeun Sangmu Ž 0:0
11:00Seoul Ž - Changnyeong Ž 1:0
11:00Suwon FMC Ž - Gyeongju Ž 2:2

KAZACHSTAN: First Division

10:00Kyzylzhar Academy - Okzhetpes 0:6
13:00Baykonur Kyzylorda - Aksu 1:0
13:00Ekibastuz - Akademiya Ontustik 2:1
13:00Kairat Academy - FK Kyran 2:4
13:00Maqtaaral - Igilik 3:0
13:00Shakhtar Bulat - Taraz-Karatau 2:0

KOSTARIKA: Primera División - Clausura - play-off

05:30Saprissa - Alajuelense 4:3

KUVAJT: Premier League - skupina o titul

19:20Al-Fahaheel - Al Sahel 3:1
19:20Al Kuwait - Al Salmiya 5:1
19:20Al Naser - Kazma SC 2:1
19:20Al Shabab - Al Qadisiya 1:0
19:20Khaitan - Al Arabi 1:1

KUVAJT: Division 1

16:45Al Sulaibikhat - Al Jahra 0:1
16:45Burgan - Al Tadamon 1:2

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

16:00Ventspils - Noah 2:2

MAURETÁNIA: Ligue 1 - skupina o titul

18:30Kaedi - Tidjikja 2:1
19:00Nouadhibou - Ksar 2:1
21:40Tevragh-Zeina - ASAC Concorde 2:1

MEXIKO: Liga MX - Clausura - play-off

01:00Monterrey - Santos Laguna 1:1
03:05Club America - Pachuca 4:2

NEMECKO: 3. Liga

19:00Lubeck - Zwickau 1:2

NIGER: Ligue 1

16:15Racing FC de Boukoki - SONIDEP 1:1

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura - Výhercovia

03:00Esteli - Managua FC 4:2

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - play-off

23:30Esteli U20 - Jalapa U20 2:2

PANAMA: LPF - Apertura - play-off

00:00Miguelito - Plaza Amador 0:1

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

23:45River Plate - Cerro Porteno 1:1
02:00Guarani - Libertad 1:6
00:00Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 2:1

PARAGUAJ: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - Sportivo Iteno 3:0

PERU: Liga 1 - Apertura

18:00Alianza Huanuco - Cajamarca 1:2
20:15ZrušenéSport Boys - Carlos Stein -:-
20:15Sport Boys - A. Lima 0:2
22:30Alianza Atl. - AD Cantolao 0:1

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal - druhá fáza

17:00Alverca - Marinhense 4:0

RUMUNSKO: Liga 2 - skupina o titul

15:00Calarasi - Csikszereda M. Ciuc 0:2
17:30ASU Poli Timisoara - Mioveni 2:2
20:00Rapid Bukurešť - U Craiova 1948 1:3

RWANDA: Premier League

12:30Gorilla - APR 0:3
15:00Muhanga - Bugesera FC 0:2
15:30Gasogi United - Rayon Sport 1:1
15:30Kiyovu - Rutsiro 1:2

SALVÁDOR: Primera Division - Clausura - play-off

23:00Luis Angel Firpo - Alianza FC 1:2

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Caribbean Club Championship

23:00ZrušenéAS Le Gosier (Gua) - South East (Dom) -:-
23:00Cayenne (Fgu) - Hope International (Sai) 1:4
23:00Don Bosco (Hai) - Samaritaine (Mar) 2:2
02:00Cavaly (Hai) - Scherpenheuvel (Cur) 2:0
23:00Metropolitan FA (Pur) - Real Rincon (Bon) 4:0

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Midnimo - Heegan 1:2

SVET: Prípravné zápasy

20:30Brighouse Town (Eng) - Penistone Church (Eng) 1:0

ŠKÓTSKO: League One - baráž o udržanie

20:35Edinburgh City - Dumbarton 1:3

ŠPANIELSKO: LaLiga2

19:00R. Oviedo - Málaga 1:0
21:00Girona - Gijón 1:0

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 14 - skupina o postup

21:00Montijo - Cacereno 0:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

18:30Elfsborg - Halmstad 2:3
18:30Göteborg - Sirius 2:2
18:30Malmo FF - Kalmar 3:1
18:30Mjallby - Hacken 1:1
18:30Östersunds - AIK Štokholm 1:2
18:30Varbergs - Norrkoping 2:1

ŠVÉDSKO: Superettan

18:30Västerås SK - Värnamo 0:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

18:30Djurgården Ž - Hacken Ž 1:4
19:00Eskilstuna United Ž - Hammarby Ž 1:1

TALIANSKO: Serie A

20:45Verona - Bologna 2:2

TALIANSKO: Serie B - play-off

18:30Cittadella - Monza 3:0
20:45Benátky - Lecce 1:0

TALIANSKO: Primavera 1

15:00Lazio U19 - Juventus U19 1:2
17:00Atalanta U19 - Sassuolo U19 2:2

TALIANSKO: Primavera 2

15:30Salernitana U19 - Cosenza U19 1:4

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Kagera Sugar - Ruvu Shooting 3:1

TURECKO: 1. Lig - play-off

19:00Altay - Istanbulspor 3:2

URUGUAJ: Primera Division - Apertura

00:30Cerrito - River Plate 3:1

USA: MLS

00:00New England Revolution - Columbus Crew 1:0
02:00DC United - Orlando City 0:1
03:30Seattle Sounders - Los Angeles FC 2:0

USA: USL Championship

00:00Oklahoma City Energy - Atlanta United 2 2:2
02:30Rio Grande - San Antonio 2:1

USA: USL League One

01:00North Texas - Tormenta 2:1
01:30Fort Lauderdale - Tucson 5:1
02:30New England II - Chattanooga Red Wolves 2:2

USA: USL League Two

00:30Miami City - Tampa Bay U23 1:1
01:00Grand Rapids - Fort Wayne 0:0
01:00Seacoast Utd Phantoms - AC Connecticut 3:2
02:00Cedar - Morris Elite 3:0
02:00Corpus Christi FC - Brazos Valley Cavalry 2:1
02:30Dalton - East Atlanta 1:2
02:30Motown - New York Red Bulls U23 1:0

USA: NISA - jarná časť

01:00California Utd. - Michigan Stars 3:0

USA: NWSL - ženy

00:00Orlando Pride Ž - Washington Ž 1:1
01:00Portland Thorns Ž - Chicago Ž 5:0

UZBEKISTAN: Super League

14:00Andijan - Lok. Tashkent 1:2

VENEZUELA: Primera Division - prvá fáza

01:00Metropolitanos - Mineros 3:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.