REFRESH

Futbal » Včera » Všetky zápasy

ALŽÍRSKO: Divízia 1

18:00Mlila - Constantine 2:3
18:45Chlef - Hussein Dey 1:1

ALŽÍRSKO: U21 League

11:00Chlef U21 - Hussein Dey U21 0:0
11:00Mlila U21 - Constantine U21 1:2

ARGENTÍNA: Primera Nacional

00:00Almirante Brown - Temperley 3:2

AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW

12:00Maitland - Lake Macquarie 1:0

AUSTRÁLIA: NPL Queensland

12:00Gold Coast - Eastern Suburbs 1:1

AUSTRÁLIA: NPL Victoria

11:30South Melbourne - Port Melbourne Sharks 0:1
12:30Oakleigh - Altona Magic 3:2

AUSTRÁLIA: Brisbane Premier League

12:30Centenary Stormers - Toowong 2:2
12:30Western Spirit - Brisbane K. 4:4

BIELORUSKO: 1. liga

17:00Slutsk - Šachťor Soligorsk 1:4
19:00Dynamo Brest - Smorgon 2:2

BIELORUSKO: Pershaya Liga

13:00Naftan - Orsha 3:1
15:00Dnepr Mogilev - Lokomotiv Gomel 4:0
17:00Krumkachy - Arsenal Dzyarzhynsk 0:1
19:00Volna Pinsk - Baranovici 2:0

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

12:00OdloženéVitebsk 2 - Rukh Brest 2 -:-
16:00Din. Minsk 2 - BATE 2 2:1
16:00Gomel 2 - Isloch 2 3:2

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women

13:30FC Gomel Ž - Zorka-BDU Ž 0:8
15:30Vitebsk Ž - Minsk FK Ž 0:5
17:00Dynamo Brest Ž - Neman Ž 0:5
17:30Din. Minsk Ž - Dnepr Mogilev Ž 5:0

BRAZÍLIA: Serie A

00:00Atletico GO - Fortaleza 0:0
00:00Fluminense - Santos 1:0
00:00Sport Recife - Gremio 1:0

BRAZÍLIA: Serie B

00:00Londrina - Botafogo RJ 2:2

BRAZÍLIA: Brasileiro A2 Women

14:30Atletico GO Ž - Fluminense Ž 1:3
20:00Santos Dumont Ž - Ceara Ž 0:7
21:30Alianca GO Ž - Juventude Conquista Ž 3:2
21:30America Mineiro Ž - Chapecoense Ž 3:1
21:30America-RN Ž - Nautico Ž 2:0
21:30Ariquemes Ž - Iranduba de Amazonia Ž 2:0
21:30Botafogo PB Ž - UD Alagoana Ž 1:0
21:30Cefama Ž - Vitoria Ž 4:2
21:30Farroupilha Ž - Vasco Ž 0:3
21:30Fortaleza Ž - Paraiso EC Ž 3:0
21:30Mixto Ž - Cresspom Ž 1:4
21:30Oratorio Ž - Esmac Ž 0:5
21:30Ponte Preta Ž - Athletico-PR Ž 0:5
21:30Sport Recife Ž - Criciuma Ž 1:2
21:30Tiradentes Ž - JC Ž 0:2
21:30Vila Nova Ž - Bragantino Ž 0:5
00:00Assermurb Ž - Sao Raimundo RR Ž 2:1

EGYPT: Premier League

19:00Wadi Degla - El Gounah 0:0

ESTÓNSKO: Meistriliiga Women

18:00Polva Lootos Ž - Tallina Kalev Ž 0:5

EURÓPA: EURO

15:00Švédsko - Slovensko 1:0
18:00Chorvátsko - Česko 1:1
21:00Anglicko - Škótsko 0:0

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

20:00Runavik - Toftir 4:3

FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild

20:00Streymur 2 - HB Torshavn 2 -:-

FÍNSKO: Veikkausliiga

17:00HJK - Ilves 2:1
17:30Inter Turku - SJK 2:0

FÍNSKO: Kakkonen - Skupina A

18:00JaPS - Atlantis 4:5
18:00MiPK - NJS 0:2

GAMBIA: GFA League

23:00WAA Banjul - Ports Authority 1:1
22:00Armed Forces - Marimoo 0:2
00:00Fortune - BK Milan 2:0

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

16:30Telavi - Shukura 1:0
17:30Torpedo Kutaisi - Samgurali 0:0
18:30Dinamo Batumi - Dila Gori 2:0

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:00Bolnisi - Gagra 0:1
15:00FC Gareji Sagarejo - Chikhura 2:0
15:00Merani Martvili - Georgia 4:1
15:00Shevardeni Tbilisi - Merani Tbilisi 2:2
15:00Zugdidi - Rustavi 2:1

GUINEA: Ligue 1

16:30SOAR - Flamme Olympique -:-
16:30OdloženéWakriya - Elephant Coleah -:-

ÍRSKO: Premier Division

20:45Bohemians - Drogheda 5:0
20:45Dundalk - Longford 1:1
20:45St. Patricks - Sligo Rovers 2:0
20:45Waterford - Shamrock Rovers 1:4
21:00Finn Harps - Derry City 1:2

ÍRSKO: 1. divízia

20:30Bray - UC Dublin 4:0
20:45Athlone - Cork City 0:2
20:45Galway - Cabinteely 1:0
20:45Wexford - Shelbourne 0:1

ISLAND: Inkasso-deildin

20:00Thor Akureyri - Kordrengir 0:1
20:00Vestmannaeyjar - Fjolnir 1:0
21:15Afturelding - Selfoss 3:3
21:15Grindavik - Grotta 3:1

ISLAND: 2. divízia

20:00Haukar - Njardvik 1:1

JUŽNÁ AMERIKA: Copa America

23:00Kolumbia - Venezuela 0:0
02:00Brazília - Peru 4:0
23:00Čile - Bolívia 1:0

JUŽNÁ KÓREA: K3 League

12:00Cheongju Jikji - Daejeon Korail 1:3
12:00Pyeongtaek Citizen - Mokpo City 0:2

KAZACHSTAN: 1. liga

14:00Kyzylzhar - FK Akzhayik 0:1
15:00Šachtar K. - Taraz 1:0
16:00Atyrau - FC Astana 0:2
17:00Ordabasy - Aktobe 0:1

KAZACHSTAN: First Division

14:00Igilik - Shakhtar Bulat 2:1

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - play-off

03:00Tolima - Millonarios 1:1

LITVA: A Lyga

17:00Dziugas Telsiai - Zalgiris 0:3
19:00Nevezis Kedainiai - Banga 0:2

MACAO: Elite League

15:00Hang Sai - Casa de Portugal 4:0

MAROKO: Botola 2

18:00Dcheira - Chabab Atlas Khenifra 1:0
18:00Fes - Sale 2:1
18:00Khemisset - Kenitra 0:1
18:00Khouribga - Chabab Benguerir 1:0
18:00Marrakech - Widad Temara 3:1
18:00Salmi - RAC Casablanca 5:0
18:00Stade Marocain - Union Touarga 2:3
18:00TAS Casablanca - Raja Beni Mellal 2:0

MAURETÁNIA: Ligue 1 - skupina o titul

18:30Tidjikja - Sahel -:-
20:30Nouadhibou - Tevragh-Zeina 2:0

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Ferroviario Lichinga - Ferroviario Nacala 2:0

NÓRSKO: OBOS-ligaen

18:00Bryne - Grorud 3:2
18:00KFUM Oslo - Ranheim 2:1
18:00Raufoss - Jerv 3:0
18:00Sogndal - Aalesund 2:0
18:00Start - Ull/Kisa 1:3
18:00Stjordals Blink - Sandnes 1:2
18:00Strømmen - Åsane 1:0
20:00Fredrikstad - Ham-Kam 0:1

PARAGUAJ: Division Intermedia

20:45Dep. Capiata - Sportivo Iteno 1:1
21:00Deportivo Santani - Fulgencio Yegros 1:1
21:00Fernando de la Mora - 2 de Mayo 3:1
21:00Guarani de Trinidad - 3 De Febrero 0:0
22:45Resistencia - Sportivo Trinidense 2:1

PERU: Liga 2

23:00OdloženéChavelines - Carlos Stein -:-

PERU: Copa Bicentenario

20:00Cajamarca - Pirata 1:0

POĽSKO: III Liga - Group I - skupina o udržanie

17:00Huragan Morag - W. Mazowieckie 6:4

POĽSKO: III Liga - Group II - skupina o titul

18:00Starogard Gdanski - Swit Skolwin 0:2

POĽSKO: III Liga - Group IV

17:30Wolka Pelkinska - LKS Lagow 3:1
18:00Stal Krasnik - Jutrzenka Giebultow 5:1

RUSKO: Ruský pohár - ženy

10:00Ural Ž - Zvezda Ž 0:6
12:00OdloženéDonchanka Azov Ž - Krasnodar Ž -:-
12:00Chimki Ž - Zenit Ž 0:6
13:00Samara Ž - Chertanovo M. Ž 0:5
16:00Rubin Kazaň Ž - CSKA Moskva Ž 1:0pen
17:00Akademiya Tambov Ž - Ryazan Ž 0:7
17:00FK Rostov Ž - Lok. Moskva Ž 0:2

SIERRA LEONE: Premier League

18:15OdloženéFreetown City - Mighty Blackpool -:-
21:00OdloženéOld Edwardians - FC Johansen -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Raadsan - Mogadishu City -:-

SVET: Prípravné zápasy

14:00ZrušenéSaalfelden (Aut) - SK St. Johann (Aut) -:-
16:00Kroměříž (Cze) - Hodonin (Cze) 1:0
17:00Otrokovice (Cze) - Bzenec (Cze) 3:3
17:00Slavičín (Cze) - Slovácko B (Cze) -:-
17:30Leuven (Bel) - Wijgmaal (Bel) 5:1
18:00Hamrun (Mlt) - Vorwarts Steyr (Aut) 2:1
18:00Radomlje (Slo) - Domžale (Slo) 1:1
18:00Znojmo (Cze) - Havlickuv Brod (Cze) 2:1
18:30Adnet (Aut) - SK Strobl (Aut) 6:0
18:30Drassburg (Aut) - Margarethen (Aut) 2:1
18:30Mooskirchen (Aut) - Allerheiligen (Aut) 2:4
18:30Traiskirchen (Aut) - Stripfing (Aut) 3:1
18:30Wurzburger Kickers (Ger) - Karlburg (Ger) 3:0
19:00Bergheim (Aut) - Kuchl (Aut) 0:5
19:00Gleisdorf (Aut) - AC Wolfsberger (Am) (Aut) -:-
19:00Gralla (Aut) - Su Rebenland (Aut) 2:3
19:00Grodig (Aut) - Union Gurten (Aut) 1:3
19:00Heiligenkreuz (Aut) - Bad Gleichenberg (Aut) 4:1
19:00Klampfer Gabersdorf (Aut) - SV Wildon (Aut) 2:3
19:00Kontich (Bel) - Beerschot VA (Bel) 0:5
19:00Langenrohr (Aut) - Leobendorf (Aut) 0:4
19:00Wels (Aut) - Donau Linz (Aut) 2:1
19:30Neusiedl (Aut) - Deutschkreutz (Aut) 2:3
19:30Strass (Aut) - Kloech (Aut) 2:3
19:30Zepperen-Brustem (Bel) - St. Truiden (Bel) 1:4
20:30TEK United (Irl) - St Mochta's (Irl) -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 15 - skupina o udržanie

20:00Beti Onak - CD Baztan 1:1
20:00Txantrea - Bidezarra 0:0

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

19:00Umeå - IFK Luleå 1:0

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

19:00Lunds - Torns 7:1
19:00Qviding - Vanersborgs IF 2:3

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

21:00Bodens - Umeå 4:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

19:00Eslovs - IFK Hassleholm 1:4
19:00Hassleholms IF - Olympic 1:2

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

19:00IFK Skovde FK - Oddevold 0:0
19:00Vanersborgs FK - Ahlafors IF 1:3

TALIANSKO: Serie D - skupina F

16:00Recanatese - Castelnuovo Vomano 3:0

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

15:00Mbeya City - Coastal Union 2:0
18:00Azam - Gwambina 4:1

UGANDA: Premier League

14:00Airtel Kitara - Kampala City 2:6
14:00UPDF - Villa 2:1

URUGUAJ: Primera Division - Apertura

17:45Rentistas - Montevideo City 0:2
20:00Fenix - Cerrito 1:3

USA: USL League Two

01:30Peachtree City MOBA - Charlotte Independ. 2 2:1
02:30Brazos Valley Cavalry - Texas United 1:3
00:45Kalamazoo FC - Fort Wayne 1:1

UZBEKISTAN: Super League

17:00Qizilqum - Termez Surkhon 1:1

VENEZUELA: Primera Division - prvá fáza

01:15AC Lala FC - Monagas 0:3
03:30Puerto Cabello - Gran Valencia 1:1
22:00Zulia - Estudiantes M. 1:2

ZAMBIA: Superliga

13:00Indeni - Lumwana Radiants 2:0
15:00Power Dynamos - Lusaka Dynamos 1:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.