REFRESH

Futbal » Dnes » Dohrané

ALŽÍRSKO: Ligue 1

14:30OdloženéChlef - Saoura -:-
14:30OdloženéKabylie - Biskra -:-
17:00OdloženéMC Alger - Paradou -:-

ALŽÍRSKO: U21 League

10:00Belouizdad U21 - Hussein Dey U21 7:1
10:00Chlef U21 - Saoura U21 2:1
10:00Kabylie U21 - Biskra U21 1:0
10:00Magra U21 - Setif U21 1:2

ARMÉNSKO: First League

12:00Pjunik Jerevan 2 - Lernayin Artsakh 0:5

AUSTRÁLIA: A-League

09:45Wellington Phoenix - WS Wanderers 0:2

AUSTRÁLIA: A-League Women

07:05Wellington Phoenix Ž - WS Wanderers Ž 0:0
09:45Canberra Ž - Melbourne City Ž 0:1

BOLÍVIA: Division Profesional

01:00Tomayapo - The Strongest 0:0

BRAZÍLIA: Serie A

00:00Gremio - Sao Paulo 3:0

CURAÇAO: Promé Divishon - skupina víťazov

01:00Jong Holland - Victory Boys 0:2
01:00SUBT - Sithoc 0:0
01:00Willemstad - Scherpenheuvel 1:1

ČÍNA: Jia Liga

08:00Jiangxi Beidamen - Peking Technology 2:2

ČÍNA: Yi Liga - skupina o udržanie

07:00Kunming Zheng He Shipman - Yanbian Longding 1:1

FIDŽI: Premier League

08:00Labasa - Navua 2:1

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga 2

10:30Gagra - FC Gareji Sagarejo 3:0
10:30Georgia - Zugdidi 4:0
10:30Chikhura - Merani Martvili 0:6
10:30Merani Tbilisi - Bolnisi 2:1
10:30Rustavi - Shevardeni Tbilisi 5:3

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy

19:30OdloženéExcelsior Ž - Heerenveen Ž -:-

INDIA: Santosh Trophy

05:00Andamans & Nicobar - Kerala FC 0:9
07:00Haryana - Dillí 0:4
09:30Bihar - Jharkhand 0:2
10:00Maharashtra - Madhya Pradesh 3:0
10:30Lakshadweep - Pondicherry 1:1
10:30Uttarakhand - Punjab 0:11

INDONÉZIA: Liga 1

09:15Persik Kediri - Persita 2:0
12:15PSIS Semarang - PSS Sleman 1:2

IZRAEL: Liga Alef North

09:45Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Zalfa 3:1
11:45H. Herzliya - Ironi Nesher 4:2
11:45MS Tira - Shapira 1:3
12:00Hapoel Kafr Kanna - M. Tzur Shalom 0:0
12:00H. Migdal HaEmek - Ironi Baka 2:1

IZRAEL: Liga Alef South

11:00Ashkelon - Shimshon Tel Aviv 0:1
11:00Nordia Jerusalem - M. Herzliya 2:1
11:15Bnei Eilat - Maccabi Jaffa 2:1
11:30MS Ironi Kuseife - Maccabi Yavne 1:2
12:00Maccabi Shaarayim FC - Hapoel Azor 2:1
12:00M. Ironi Ashdod - Shimshon Kafr Qasim 0:2
12:15Holon Yermiyahu - H. Marmorek 2:0

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00Tolima - America De Cali 2:0
02:05Millonarios - Petrolera 3:0

KOSTARIKA: Primera División - Apertura - play-off

02:00Santos DG - Alajuelense 3:2

MEXIKO: Liga MX - Apertura - play-off

04:00U.N.A.M. - Atlas 0:1

MEXIKO: Liga de Expansion MX - Apertura - play-off

02:00Venados - Atlante 0:2

NEMECKO: Regionálna liga západ

19:30OdloženéAhlen - RW Essen -:-
19:30OdloženéMönchengladbach II - Düsseldorf II -:-

NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko

19:00OdloženéBurghausen - Aschaffenburg -:-
19:00OdloženéEltersdorf - Unterhaching -:-

POĽSKO: Central Youth League

12:00Rakow Czestochowa U18 - Jagiellonia U18 2:1

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Guimaraes U23 - Braga U23 0:2

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4

12:00FCSB 2 - Bradu 4:2

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6

12:00CSM Slatina - Petrolul Potcoava 2:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7

12:00Jiul Petrosani - Lupac 2:2

RUSKO: Juniorská liga

12:00Akhmat U19 - Chimki U19 1:2
12:00FK Rostov U19 - Chertanovo M. U19 0:2
12:00FK Strogino Moscow U19 - Rubin Kazaň U19 0:1
12:00Krasnodar U19 - Arsenal Tula U19 4:0
12:00Lok. Moskva U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 1:0
12:00Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19 5:2
12:00Samara U19 - Dynamo Moskva U19 1:2
12:00Sochi U19 - Zenit U19 4:2
12:00Sp. Moskva U19 - CSKA Moskva U19 0:1
12:00Ural U19 - Ufa U19 4:1

SALVÁDOR: Primera Division - Apertura - play-off

01:30Chalatenango - FAS 0:0

SVET: FIFA Arab Cup

11:00Bahrajn - Irak 0:0

UGANDA: Premier League

13:00OdloženéBusoga - URA SC -:-

UKRAJINA: Youth League

11:00Metalist 1925 U19 - Kolos Kovalivka U19 2:1
11:00Rukh Lviv U19 - Vorskla U19 2:0

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.