REFRESH

Futbal » Dnes » Dohrané

ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza

00:00Central Cordoba 2 - Defensa y Justicia 2 0:0

AUSTRÁLIA: NPL Northern NSW

12:00Broadmeadow - Lake Macquarie 3:1

AUSTRÁLIA: NPL NSW

11:30Sydney FC U23 - NWS Spirit 1:3

AUSTRÁLIA: NPL Queensland

12:30Redlands - Rochedale 0:1

AUSTRÁLIA: NPL South Australian

12:00South Adelaide - Adelaide City 1:3

AUSTRÁLIA: NPL Tasmania

12:15Riverside Olympic - Launceston 0:1

AUSTRÁLIA: Victoria Premier League

12:30Bentleigh - Bulleen 2:2
12:30Werribee City - George Cross 1:1

BANGLADÉŠ: Premier League

12:00Bangladesh Police - Fortis 1:2
12:00Rahmatgonj MFS - Bashundara Kings 0:0

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women

13:00Dynamo Brest Ž - Vitebsk Ž 0:2

BOLÍVIA: Division Profesional - Clausura

00:00Always Ready - Nacional Potosi 2:1
02:00The Strongest - Guabira 3:2

BRAZÍLIA: Copa do Brasil

00:00Botafogo SP - Palmeiras 0:0
00:00Criciuma - Bahia 0:2
00:30Cuiaba - Goias 1:1pen
02:30Ceara - CRB 0:1
02:30Sao Paulo - Aguia De Maraba 2:0

ČAD: Premiere Division - LPFN

16:45OdloženéAgri - Tchad - Ascot -:-
16:45OdloženéStars J. Talents - As Dgssie -:-

ČÍNA: Yi Liga

10:00Hubei Istar - Shandong Taishan B 0:0

EKVÁDOR: Serie B

02:00Manta - Chacaritas 0:1

IZRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs

12:45MS Tira - SC Dimona 2:0

JUŽNÁ KÓREA: K3 League

12:00Ulsan Citizen - Gimhae 0:0

JUŽNÁ KÓREA: WK League - ženy

09:00Boeun Sangmu Ž - Gyeongju Ž 1:2
12:00Hwacheon Ž - Seoul Ž 3:0
12:00Changnyeong Ž - Sejong Sportstoto Ž 0:1
12:00Incheon Hyundai Steel Ž - Suwon FC Ž 3:2

KAZACHSTAN: First Division

13:00Zhetisay - Kaisar Kyzylorda 2 4:0

KEŇA: Super League

13:00Nairobi United - Mombasa Elite 3:2

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

01:15Tolima - La Equidad 3:0
03:30Santa Fe - Once Caldas 1:0

MEXIKO: Liga MX - Clausura - play-off

04:00Cruz Azul - Club America 1:1

MONGOLSKO: Premier League

13:15Bavarians - Tuv Azarganuud 0:9

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

01:30Sportivo Trinidense - General Caballero JLM 1:1

PARAGUAJ: Division Intermedia

01:30Deportivo Santani - San Lorenzo 1:0

POĽSKO: Central Youth League

12:00Cracovia U19 - Sandecja U19 2:2

SVET: Prípravné zápasy

09:05A-Leagues All Stars (Aus) - Newcastle (Eng) 8:0

SVET: Prípravné zápasy - ženy

12:05A-Leagues All Stars Ž (Aus) - Arsenal Ž (Eng) 0:1

UKRAJINA: Persha Liga - skupina o postup

11:00Viktoria - Kudrivka-Nyva 1:0
12:00FSC Mariupol - Ahrobiznes Volochysk 1:1
12:00Inhulets - Karpaty Lviv 2:1
12:00Livyi Bereg - Epitsentr 2:1

UKRAJINA: U19 League

10:00Kryvbas 2020 U19 - Minaj U19 5:0
11:00LNZ Cherkasy U19 - Vorskla U19 0:4
11:00Obolon Kyjev U19 - Oleksandriya U19 0:1
12:00Ch. Odesa U19 - Dnipro-1 U19 0:1
12:00Rukh Lviv U19 - Dynamo Kyjev U19 1:5
12:00Zhytomyr U19 - Šachtar U19 1:3
12:00Zorya U19 - Kolos Kovalivka U19 2:3

URUGUAJ: Primera Division - Apertura

01:00Penarol - Progreso 3:1

USA: MLS Next Pro

01:00Toronto FC II - Carolina Core 2:1

USA: USL League Two

02:30Twin City Toucans - Hill Country Lobos 3:2
03:00Flatirons - Salt City 2:2
03:30CISA - Utah United 0:3
04:00Academica SC - Glens SC 1:2

USA: NWSL - ženy

04:00Angel City Ž - San Diego Wave Ž 0:0

VIETNAM: V.League 2

12:00Da Nang - Dong Thap 3:1
13:00TTBD Phu Dong - Hue 1:3

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.