REFRESH

Futbal » Dnes » Kurzy

NEMECKO: Bundesliga

20:30Union Berlín - RB Lipsko -:- [ 3.50 | 3.70 | 2.00 ]

SLOVENSKO: Fortuna liga

17:00Z. Moravce-Vráble - Slovan Bratislava -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga

21:00Granada - Alaves -:- [ 2.50 | 3.10 | 3.00 ]

ALBÁNSKO: Superliga

44'Laci - Din. Tirana 1:0
16:45Teuta - Vllaznia -:-

ALŽÍRSKO: Ligue 1

14:30OdloženéChlef - Saoura -:-
14:30OdloženéKabylie - Biskra -:-
15:00Relizane - Constantine -:-
15:00Tlemcen - Medea -:-
17:00OdloženéMC Alger - Paradou -:-

ALŽÍRSKO: U21 League

10:00Belouizdad U21 - Hussein Dey U21 7:1
10:00Chlef U21 - Saoura U21 2:1
10:00Kabylie U21 - Biskra U21 1:0
10:00Magra U21 - Setif U21 1:2
15:00Chelghoum U21 - USM Alger U21 -:-
15:00Oran U21 - Arba U21 -:-

ANGLICKO: Championship

20:45Fulham - Bournemouth -:- [ 1.80 | 3.75 | 4.33 ]

ANGLICKO: FA Cup

20:45Gateshead - Charlton -:- [ 5.25 | 4.50 | 1.55 ]
20:45Rotherham - Stockport -:- [ 1.45 | 4.50 | 7.00 ]

ANGLICKO: Premier League Cup

65'Swansea U23 - West Ham U23 1:3

ANGLICKO: Premier League 2

29'Brighton U23 - Liverpool U23 1:0
16:00Norwich U23 - Reading U23 -:-
20:00Derby U23 - Chelsea U23 -:-
20:00Fulham U23 - Wolves U23 -:-
20:00Leeds U23 - Leicester U23 -:-

ANGLICKO: Professional Development League

29'Wigan U23 - Barnsley U23 1:2

ARGENTÍNA: Liga Profesional

23:15Central Cordoba - Union Santa Fe -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.87 ]
23:15Colon - Atl. Tucuman -:- [ 2.00 | 3.40 | 3.75 ]

ARGENTÍNA: Primera C - play-off o postup

00:00Argentino de Merlo - Berazategui -:-

ARMÉNSKO: Premier League

15:30Urartu - Ararat-Armenia -:-

ARMÉNSKO: First League

11:30Alashkert 2 - Gandzasar -:-
12:00Pjunik Jerevan 2 - Lernayin Artsakh 0:5

AUSTRÁLIA: A-League

09:45Wellington Phoenix - WS Wanderers 0:2 [ 2.37 | 3.75 | 2.75 ]

AUSTRÁLIA: A-League Women

07:05Wellington Phoenix Ž - WS Wanderers Ž 0:0
09:45Canberra Ž - Melbourne City Ž 0:1

BELGICKO: Jupiler League

20:45St. Truiden - Royale Union SG -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.90 ]

BELGICKO: 1B Pro League

20:00Deinze - Virton -:- [ 1.36 | 4.75 | 5.50 ]

BELGICKO: Second Amateur Division Group VFV A

20:00Oudenaarde - KRC Gent -:-

BELGICKO: Pro League U21

19:30Club Bruggy U21 - Genk U21 -:-

BOLÍVIA: Division Profesional

01:00Tomayapo - The Strongest 0:0 [ 4.33 | 3.80 | 1.80 ]

BOLÍVIA: Nacional B - play-off

20:30Universitario de Vinto - U. Sucre -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

18:00Zrinjski - Leotar -:-

BRAZÍLIA: Serie A

00:00Gremio - Sao Paulo 3:0 [ 2.20 | 3.20 | 3.50 ]
23:00Athletico-PR - Cuiaba -:- [ 1.83 | 3.20 | 5.50 ]
00:00Chapecoense-SC - Atletico GO -:- [ 4.20 | 3.60 | 1.85 ]
00:00Sport Recife - Flamengo -:- [ 4.33 | 3.75 | 1.80 ]

BULHARSKO: Third League - South-East

13:00Levski Krumovgrad - Beroe II -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30ASFA Yennega - Vitesse -:-
16:30Bobo-Dioulasso - AS Police -:-

BURUNDI: Primus League

29'Royal de Muramvya - Les Crocos 0:2

CURAÇAO: Promé Divishon - skupina víťazov

01:00Jong Holland - Victory Boys 0:2
01:00SUBT - Sithoc 0:0
01:00Willemstad - Scherpenheuvel 1:1

CYPRUS: 1. liga

18:00Aris - Ol. Nicosia -:-

CYPRUS: 2. divízia

18:00Sotiras - Achyronas Liopetriou -:-

ČÍNA: Jia Liga

08:00Jiangxi Beidamen - Peking Technology 2:2
12:30Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Ice City 0:3

ČÍNA: Yi Liga - skupina o udržanie

07:00Kunming Zheng He Shipman - Yanbian Longding 1:1

DÁNSKO: 1st Division

18:30Fredericia - Horsens -:- [ 3.20 | 3.60 | 2.05 ]
18:30Hobro - Helsingor -:- [ 6.50 | 4.50 | 1.44 ]

DŽIBUTSKO: Division 1

13:00ASAS - Port -:-
15:00CF GR/SIAF - Arhiba -:-
17:00Gendarmerie - Dikhil -:-

EGYPT: Division 2 - Group B

PrestávkaAl Nasr - Petrojet 0:1
PrestávkaBelbeis - Wadi Degla 0:2
PrestávkaEl Daklyeh - Bur Fouad 2:0
PrestávkaEl Entag El Harby - Banha 0:0
PrestávkaPorto Suez - ZED 0:1
PrestávkaTersana - Al Qanah 0:1

ETIÓPIA: Premier League

70'Sebeta City - Dire Dawa 0:0
16:00Hadiya Hossana - Addis Ababa Ketema -:-

FIDŽI: Premier League

08:00Labasa - Navua 2:1

FRANCÚZSKO: Ligue 2

21:00AC Ajaccio - Valenciennes -:- [ 1.80 | 3.10 | 5.25 ]
21:00Amiens - Dunkerque -:- [ 2.05 | 3.00 | 4.00 ]
21:00Grenoble - Le Havre -:- [ 2.50 | 2.90 | 3.00 ]
21:00Guingamp - Dijon -:- [ 2.37 | 3.20 | 3.00 ]
21:00Paris FC - Bastia -:- [ 2.05 | 3.10 | 4.00 ]
21:00Quevilly Rouen - Nancy -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.70 ]
21:00Rodez - Nimes -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.50 ]
21:00Sochaux - Pau FC -:- [ 2.00 | 3.10 | 4.00 ]

FRANCÚZSKO: National

19:00Bastia-Borgo - Le Mans -:-
19:00Boulogne - Laval -:-
19:00Chambly - Sedan -:-
19:00Orleans - Sete -:-
19:00Red Star - Bourg en Bresse -:-
19:00Villefranche - Creteil -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group D

20:00Angouleme - Bergerac -:-

FRANCÚZSKO: Divízia 1 - ženy

18:30Montpellier Ž - Paris FC Ž -:-

GIBRALTÁR: National League

20:45Lynx - Europa Point -:-

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

16:00Dinamo Batumi - Dila Gori -:-

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga 2

10:30Gagra - FC Gareji Sagarejo 3:0
10:30Georgia - Zugdidi 4:0
10:30Chikhura - Merani Martvili 0:6
10:30Merani Tbilisi - Bolnisi 2:1
10:30Rustavi - Shevardeni Tbilisi 5:3

GUINEA: Ligue 1

17:00Milo FC - Horoya -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

20:00Groningen - Zwolle -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.75 ]

HOLANDSKO: Eerste Divisie

20:00Almere - Eindhoven -:- [ 2.15 | 3.75 | 3.00 ]
20:00Den Bosch - Breda -:- [ 4.50 | 4.20 | 1.66 ]
20:00Dordrecht - Roda -:- [ 7.00 | 5.50 | 1.40 ]
20:00Helmond - FC Volendam -:- [ 7.00 | 5.25 | 1.40 ]
20:00Maastricht - Oss -:- [ 3.25 | 3.75 | 2.05 ]
20:00Telstar - Venlo -:- [ 2.55 | 3.60 | 2.60 ]

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy

19:30OdloženéExcelsior Ž - Heerenveen Ž -:-

CHORVÁTSKO: 2. HNL

PrestávkaDin. Záhreb 2 - Kustosija 0:0

INDIA: ISL

15:00Čenaj - East Bengal -:- [ 1.85 | 3.75 | 3.50 ]

INDIA: Santosh Trophy

05:00Andamans & Nicobar - Kerala FC 0:9
07:00Haryana - Dillí 0:4
09:30Bihar - Jharkhand 0:2
10:00Maharashtra - Madhya Pradesh 3:0
10:30Lakshadweep - Pondicherry 1:1
10:30Uttarakhand - Punjab 0:11

INDONÉZIA: Liga 1

09:15Persik Kediri - Persita 2:0
12:15PSIS Semarang - PSS Sleman 1:2
14:45Persija Jakarta - Persikabo 1973 -:-

IZRAEL: Leumit League

29'Agudat Sport Ashdod - Nes Tziona 0:0
29'Beitar Shimshon - H. Petah Tikva 0:0
29'Bnei Yehuda - M. Nazareth 0:0
29'Hapoel Afula - H. Raanana 1:0
29'Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim 0:1
29'H. Ironi Rishon - H. Akko 0:0
29'H. Kfar Saba - Hapoel Umm al-Fahm 0:1
29'Maccabi Bnei Raina - Ramat Hasharon 1:0

IZRAEL: Liga Alef North

09:45Ironi Tiberias - Hapoel Bnei Zalfa 3:1
11:45H. Herzliya - Ironi Nesher 4:2
11:45MS Tira - Shapira 1:3
12:00Hapoel Kafr Kanna - M. Tzur Shalom 0:0
12:00H. Migdal HaEmek - Ironi Baka 2:1
70'Hapoel Kaukab - Tzeirei Kafr Kanna 1:2

IZRAEL: Liga Alef South

11:00Ashkelon - Shimshon Tel Aviv 0:1
11:00Nordia Jerusalem - M. Herzliya 2:1
11:15Bnei Eilat - Maccabi Jaffa 2:1
11:30MS Ironi Kuseife - Maccabi Yavne 1:2
12:00Maccabi Shaarayim FC - Hapoel Azor 2:1
12:00M. Ironi Ashdod - Shimshon Kafr Qasim 0:2
12:15Holon Yermiyahu - H. Marmorek 2:0
90'Hapoel Kfar Shalem - H. Bikat Hayarden 2:1

JUŽNÁ AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Platinum City - Cape Town All Stars -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00Tolima - America De Cali 2:0 [ 1.75 | 3.60 | 4.75 ]
02:05Millonarios - Petrolera 3:0 [ 1.33 | 5.50 | 8.50 ]

KOSTARIKA: Primera División - Apertura - play-off

02:00Santos DG - Alajuelense 3:2 [ 2.45 | 3.40 | 2.45 ]

KUVAJT: Premier League

15:20Al Tadamon - Yarmouk -:-
17:35Al Arabi - Al Salmiya -:-

MAĎARSKO: OTP Bank liga

20:00Paks - Honvéd -:- [ 1.83 | 4.00 | 3.75 ]

MALI: Premiere Division

17:00Black Stars - Real Bamako -:-
19:00CO Bamako - Yeelen -:-

MALTA: Challenge League

17:00Naxxar Lions - Rabat Ajax -:-
21:00Swieqi - Qrendi -:-

MAROKO: Botola 2

15:30Raja Beni Mellal - Khemisset -:-
15:30USM Oujda - Union Touarga -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura - play-off

04:00U.N.A.M. - Atlas 0:1 [ 2.90 | 2.70 | 2.80 ]

MEXIKO: Liga de Expansion MX - Apertura - play-off

02:00Venados - Atlante 0:2

MEXIKO: Liga MX Women - Apertura - play-off

19:45Cruz Azul Ž - Tigres Ž -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

18:30Brémy - Aue -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]
18:30Darmstadt - Düsseldorf -:- [ 1.85 | 4.00 | 3.80 ]

NEMECKO: 3. Liga

19:00Zwickau - Saarbrücken -:- [ 2.62 | 3.20 | 2.70 ]

NEMECKO: Regionálna liga severovýchod

19:00Babelsberg - Tasmania Berlín -:-
19:00Hertha Berlín II - Halberstadt -:-
19:00Jena - AK 07 Berlín -:-

NEMECKO: Regionálna liga západ

19:30OdloženéAhlen - RW Essen -:-
19:30OdloženéMönchengladbach II - Düsseldorf II -:-

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

19:00Hoffenheim II - Stuttgart II -:-
19:00Walldorf - Steinbach Haiger -:-

NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko

19:00Bayern II - Illertissen -:-
19:00OdloženéBurghausen - Aschaffenburg -:-
19:00OdloženéEltersdorf - Unterhaching -:-

NEMECKO: Oberliga Hamburg

19:30Barmbek-Uhlenhorst - Wandsbeker Concordia -:-
19:30Hamm United - Bramfelder SV -:-

NEMECKO: Oberliga Hessen

19:30Hessen Dreieich - Eddersheim -:-

NEMECKO: Oberliga Mittelrhein

19:30Bergisch Gladbach - Fortuna Kolín n. R. II -:-

NEMECKO: Oberliga Niederrhein

19:30Dusseldorf-West - Jahn Hiesfeld -:-
19:30SSVg Velbert - 1.FC Mönchengladbach -:-
20:00Kleve - SC Velbert -:-

NEMECKO: Bundesliga - ženy

18:00Eintracht Frankfurt Ž - Potsdam Ž -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Clausura

23:30Libertad - River Plate -:- [ 1.33 | 4.33 | 8.50 ]

POĽSKO: Ekstraklasa

18:00Stal Mielec - Plock -:- [ 2.62 | 3.25 | 2.62 ]
20:30Gornik Z. - Slask Wroclaw -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.50 ]

POĽSKO: 1. divízia

18:00Sosnowiec - Polkowice -:- [ 1.66 | 3.75 | 4.00 ]
20:30Legnica - Tychy -:- [ 1.85 | 3.20 | 3.60 ]

POĽSKO: Central Youth League

12:00Rakow Czestochowa U18 - Jagiellonia U18 2:1

PORTUGALSKO: Liga Portugal

20:00Portimonense - FC Porto -:- [ 9.00 | 4.50 | 1.36 ]
22:15Benfica - Sporting -:- [ 1.90 | 3.50 | 4.00 ]

PORTUGALSKO: Liga 3

16:00Oriental Dragon - Sporting B -:-
20:30Anadia - S. Joao Ver -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Guimaraes U23 - Braga U23 0:2

RUMUNSKO: Liga 1

20:00Academica Clinceni - Din. Bukurešť -:- [ 3.50 | 3.60 | 1.80 ]

RUMUNSKO: Liga 2

16:00Concordia - FC Hermannstadt -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2

12:00Aerostar - CSM Ramnicu Sarat 1:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4

12:00FC Arges 2 - Rapid Bukurešť 2 0:2
12:00FCSB 2 - Bradu 4:2
12:00Moreni - Progresul Spartac 1:3
12:00Unirea Bascov - Din. Bukurešť 2 3:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5

12:00FC Hermannstadt 2 - FC Pucioasa -:-
12:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Targu Secuiesc -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6

12:00CSM Alexandria - Sporting Rosiori -:-
12:00CSM Slatina - Petrolul Potcoava 2:0
12:00Horezu - Viitorul Daesti -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7

12:00Jiul Petrosani - Lupac 2:2
12:00Viitorul Tg. Jiu II - CSM Deva -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8

12:00CSC Dumbravita - Teuz Cermei -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9

12:00Viitorul Cluj - Avantul Reghin -:-

RUSKO: Premier League

17:00Zenit - FK Rostov -:- [ 1.25 | 6.50 | 11.00 ]

RUSKO: Juniorská liga

12:00Akhmat U19 - Chimki U19 1:2
12:00FK Rostov U19 - Chertanovo M. U19 0:2
12:00FK Strogino Moscow U19 - Rubin Kazaň U19 0:1
12:00Krasnodar U19 - Arsenal Tula U19 4:0
12:00Lok. Moskva U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 1:0
12:00Nizhny Novgorod U19 - Konoplev Academy U19 5:2
12:00Samara U19 - Dynamo Moskva U19 1:2
12:00Sochi U19 - Zenit U19 4:2
12:00Sp. Moskva U19 - CSKA Moskva U19 0:1
12:00Ural U19 - Ufa U19 4:1

SALVÁDOR: Primera Division - Apertura - play-off

01:30Chalatenango - FAS 0:0

SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Championship

20:45Dundela - Ballyclare -:-
20:45Newry City - Annagh -:-

SEYCHELY: First Division League

14:30Saint Louis - Red Star -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

PrestávkaAl Fujairah - Masfut 0:1
PrestávkaAl-Taawon - Al Jazira Hamra 2:2
PrestávkaDibba Al Fujairah - Masafi 0:0
PrestávkaAl Hamriyah - Gulf Heroes 2:0

SVET: Prípravné zápasy

13:00FC Kodaň (Den) - Silkeborg (Den) -:-
16:00Písek (Cze) - Bohemians 1905 B (Cze) -:-
17:30First Viedeň (Aut) - St. Polten (Aut) -:-

SVET: FIFA Arab Cup

11:00Bahrajn - Irak 0:0
29'Omán - Katar 0:0
17:00Mauretánia - Spojené arabské emiráty -:-
20:00Sýria - Tunisko -:-

SVET: Medzištátne zápasy - ženy

17:00Kostarika Ž - Nikaragua Ž -:-

ŠKÓTSKO: Championship

20:45Inverness - Kilmarnock -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.90 ]

ŠKÓTSKO: League Two

20:45Edinburgh City - Annan -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.45 ]

ŠPANIELSKO: LaLiga2

21:00Huesca - Valladolid -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.70 ]

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 4

19:00San Ignacio - Amurrio Club -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 9

20:15Jaen - Huetor Vega -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 11

19:30Serverense - Felanitx -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 12

22:00Villa Santa Brigida - Union Viera -:-

ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 13

21:00CAP Ciudad de Murcia - Huercal-Overa -:-

ŠVAJČIARSKO: Challenge League

20:30Aarau - Winterthur -:-
20:30Lausanne Ouchy - Xamax -:-
20:30Yverdon - Schaffhausen -:-

TALIANSKO: Serie B

20:30Perugia - L.R. Vicenza -:- [ 1.95 | 3.10 | 4.20 ]

TANZÁNIA: Ligi Kuu Bara

29'Ruvu Shooting - Namungo 0:0

TURECKO: Super Lig

18:00Kasimpasa - Besiktas -:- [ 3.50 | 3.75 | 1.95 ]

TURKMÉNSKO: Yokary Liga

11:00Energetik - Ahal -:-
11:00Merw - FC Asgabat -:-
11:00Nebitci - Kopetdag Asgabat -:-
12:00Altyn Asyr - Sagadam -:-

UGANDA: Premier League

13:00OdloženéBusoga - URA SC -:-

UKRAJINA: Premier League

16:00Šachtar - Lviv -:-

UKRAJINA: Youth League

10:30Veres Rivne U19 - Dynamo Kyjev U19 -:-
11:00Metalist 1925 U19 - Kolos Kovalivka U19 2:1
11:00Rukh Lviv U19 - Vorskla U19 2:0

URUGUAJ: Segunda Division - play-off

23:00Racing Montevideo - Central Esp. -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Bala Town - TNS -:-
21:00Aberystwyth - Connah's Q. -:-

WALES: Cymru South

20:30Llanelli - Goytre United -:-
20:30Risca - Ammanford -:-
20:30Taffs Well - Cambrian & Clydach -:-
20:45Pontypridd - Afan Lido -:-

WALES: Cymru North

20:30Llangefni - Conwy Borough -:-
20:45Colwyn Bay - Gresford -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.