Futbal » Dnes » Kurzy
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
Kurzy dodávané Tipsport.sk - Stavte si!
SLOVENSKO: 2. liga
15:00Pov. Bystrica - FK Humenné -:-ALBÁNSKO: First Division
14:00Lushnja - Vora -:-ANGLICKO: Southern League South Division
21:00Walton & Hersham - Harrow -:-ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional
01:30Lanus - Union Santa Fe 2:2 [ 1.95 | 3.25 | 4.50 ]00:00Rosario - Barracas Central -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.40 ]
ARGENTÍNA: Primera C - Apertura
23:00Central Cordoba - Yupanqui 0:323:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
23:00Mercedes - Berazategui 2:3
19:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas -:-
ARGENTÍNA: Reserve League - prvá fáza
23:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:123:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
19:00Huracan 2 - Central Cordoba 2 -:-
19:00Newells Old Boys 2 - Lanus 2 -:-
19:00Sarmiento Junin 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
21:00Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2 -:-
ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura
00:00Belgrano Ž - Gimnasia L.P. Ž -:-AUSTRÁLIA: NPL South Australian
37'Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City 0:037'Adelaide U21 - NE Metrostars 0:1
AUSTRÁLIA: NPL Western Australia
12:00Perth SC - Inglewood -:-AUSTRÁLIA: A-League Women
80'Central Coast Mariners Ž - Western United Ž 1:0AZERBAJDŽAN: I Liqa
12:00Karvan - Difai Agsu -:-12:00Lokbatan - Iravan -:-
13:00Araz Saatli - Mingachevir -:-
BELGICKO: Pro League U21
19:30Beveren U21 - Eupen U21 -:-BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women
12:00Smorgon Ž - Minsk FK Ž -:-13:00Vitebsk Ž - Din. Minsk Ž -:-
14:00Bobruichanka Ž - Bielorusko U19 Ž -:-
BOLÍVIA: Division Profesional - Apertura
20:00GV San Jose - Always Ready -:- [ 4.20 | 3.60 | 1.85 ]BRAZÍLIA: Amapaense
00:00Santos AP - Macapa 1:300:00Sao Paulo AP - Trem -:-
BRAZÍLIA: Amazonense - druhá fáza
20:45Manaus - Operario Esporte Clube -:-BRAZÍLIA: Carioca - Taca Rio
23:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZÍLIA: Cearense 2
00:00Tiradentes - Icasa-CE 1:300:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZÍLIA: Goiano - play-off
23:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZÍLIA: Mineiro - o 5. až 8. miesto
00:30Athletic Club - Pouso Alegre -:-BRAZÍLIA: Paraense - play-off
00:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:100:00Tuna Luso - Remo -:-
BRAZÍLIA: Paranaense - play-off
00:00Athletico-PR - Operario 1:0 [ 1.44 | 3.75 | 7.00 ]BRAZÍLIA: Paulista - play-off
00:30Santos - Bragantino 3:1 [ 2.75 | 3.25 | 2.60 ]BRAZÍLIA: Paulista A2 - play-off
23:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen23:30Sao Bento - Noroeste 1:2
00:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
00:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZÍLIA: Potiguar - druhá fáza
19:00Globo - Baraunas -:-BRAZÍLIA: Copa Verde
00:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZÍLIA: Copa do Nordeste
01:30America-RN - Nautico 1:001:30Botafogo PB - Bahia 4:0
01:30Ceara - Itabaiana 2:1
01:30CRB - AE Altos 2:0
01:30Maranhao - Fortaleza 3:2
01:30River-PI - ABC 0:1
01:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
01:30Vitoria - Treze 3:0
BRAZÍLIA: Goiano U20
19:30Trindade U20 - Goias U20 -:-BRAZÍLIA: Brasileiro ženy
19:00Botafogo RJ Ž - Real Brasilia Ž -:-19:00Gremio Ž - Palmeiras Ž -:-
ČESKO: Ústecký KP
19:00Ústí n. L. B - Banik Most - Sous B -:-ČESKO: U19 League
11:00Mladá Boleslav U19 - České Budějovice U19 -:-13:00Brno U19 - Pardubice U19 -:-
ČILE: Primera División
22:00A. Italiano - Coquimbo -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.90 ]00:30O'Higgins - Deportes Iquique -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.40 ]
ČILE: Segunda Division
23:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino -:-DÁNSKO: 2. divízia
13:00F. Amager - Middelfart -:-13:00Hellerup - FA 2000 -:-
14:00Aarhus Fremad - Skive -:-
14:00Esbjerg - Roskilde -:-
15:00AB Kodaň - Nykobing -:-
15:00Thisted - Brabrand -:-
DÁNSKO: 3rd Division
13:00Avarta - Ishoj -:-13:00Holbaek - Lyseng -:-
13:00Holstebro - Næsby -:-
13:00Vejgaard - Vanløse -:-
14:00SfB-Oure - VSK Aarhus -:-
14:00Young Boys - BK Frem -:-
DR KONGO: Ligue 1 - skupina o udržanie
14:30OdloženéRenaissance - AC Rangers -:-DŽIBUTSKO: Division 1
19:00CDC Q7 - AS Arta -:-21:00Dikhil - ASAS -:-
EKVÁDOR: Serie B
01:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:222:30Chacaritas - Manta -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Rangers FC - Manzini Wanderers -:-ETIÓPIA: Premier League
14:00Defence Force - Welayta Dicha -:-17:00Ethiopia Bunna - Fasil Kenema -:-
EURÓPA: Liga majstrov - ženy - play-off
18:45Barcelona Ž - Brann Ž -:- [ 1.02 | 21.00 | 51.00 ]21:00Pariž SG Ž - Hacken Ž -:- [ 1.22 | 7.00 | 10.00 ]
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
03:00Antigua - Comunicaciones 3:018:00Zacapa - Xelaju -:-
21:00Municipal - Coban Imperial -:-
22:45Guastatoya - Coatepeque -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00America des Cayes - Racing Haitien -:-21:00Real Hope - Ouanaminthe -:-
CHORVÁTSKO: Prva NL
15:30Bijelo Brdo - Sesvete -:- [ 1.85 | 3.25 | 4.00 ]15:30Dugopolje - Dubrava -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.25 ]
INDIA: I-Liga
11:00Delhi FC - Lajong -:-15:30Aizawl - Churchill Brothers -:-
INDONÉZIA: Liga 1
14:30Persib - FC Bhayangkara -:-14:30Persik Kediri - Persikabo 1973 -:-
IRAK: Superliga
19:30Erbil - Al Karkh -:-IZRAEL: Liga Alef North
13:00H. Migdal HaEmek - Tzeirei Kafr Kanna -:-17:15Kiryat Yam - Hapoel Bueine -:-
20:00Ironi Baka - Tayibe -:-
IZRAEL: Liga Alef South
13:00Maccabi Shaarayim FC - Holon Yermiyahu -:-17:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Tel Aviv -:-
19:30Shimshon Kafr Qasim - Agudat Sport Ashdod -:-
JORDÁNSKO: Premier League
20:30Moghayer Al Sarhan - Aqaba -:-JUŽNÁ AMERIKA: Majstrovstvá J. Ameriky U17 - ženy - finálová skupina
22:00Brazília U17 Ž - Kolumbia U17 Ž -:-00:30Paraguaj U17 Ž - Ekvádor U17 Ž -:-
KAMERUN: Elite One - skupina o titul
14:00Gazelle - Victoria United -:-14:00Stade Renard - Canon Yaounde -:-
16:00Cotonsport - Colombe -:-
16:00Yong Sports Academy - Dynamo Douala -:-
KAMERUN: Elite One - skupina o udržanie
14:00Fauve Azur Elite - Fortuna Mfou -:-14:00Les Astres - Bamenda -:-
16:00UMS de Loum - APEJES Academy -:-
16:00Union Douala - Aigle Royal -:-
KAMERUN: Elite Two - skupina o titul
13:30Bafmeng United - Panthere -:-15:30Feutcheu - Bafoussam -:-
KAMERUN: Elite Two - skupina o udržanie
13:30Foncha - FC Rangers of Bafut -:-13:30Isohsa - Renaissance -:-
15:30AS Fap - Yafoot -:-
15:30Leopard de Douala - Unisport Bafang -:-
KIRGIZSKO: Premier Liga
13:30Muras United - Neftchi Kochkor-Ata -:-KOLUMBIA: Primera A - Apertura
00:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0 [ 1.45 | 4.00 | 9.00 ]02:20Millonarios - Santa Fe 3:1 [ 2.45 | 3.00 | 3.20 ]
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
02:00San Carlos - Herediano 2:0 [ 2.15 | 3.25 | 3.20 ]03:00Cartagines - Saprissa 3:4 [ 3.60 | 3.20 | 2.05 ]
LIBÉRIA: LFA First Division
17:00Watanga - BEA Mountain -:-MAROKO: Coupe du Trone
23:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:023:00FATH Casablanca - Fes 2:0
23:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
23:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
23:00Maghreb Fez - Tanger -:-
23:00Marrakech - Agadir -:-
MAURETÁNIA: Ligue 1
01:30Garde Nationale - Nouakchott King's -:-23:30Ksar - Entou -:-
MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:404:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
MEXIKO: Liga Premier Serie B
19:00Chilangos - Uruapan -:-NEMECKO: Regionálna liga sever
19:30SC Weiche-08 - Drochtersen/Assel -:-19:30Spelle-Venhaus - Norderstedt -:-
NEMECKO: Regionálna liga severovýchod
19:00Erfurt - Greifswald -:-19:00Luckenwalde - BFC Dynamo -:-
NEMECKO: Regionálna liga západ
19:30Oberhausen - Duren -:-NEMECKO: Regionálna liga juhozápad
19:00FSV Frankfurt - Koblenz -:-19:00Fulda-Lehnerz - Steinbach Haiger -:-
19:00Walldorf - Homburg -:-
NEMECKO: Regionálna liga Bavorsko
19:00Bayern II - Schweinfurt -:-NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein
19:00Bordesholm - Eichede -:-NEMECKO: Oberliga Hamburg
19:00Niendorfer TSV - Sasel -:-19:30Altona - Wandsbeker Concordia -:-
19:30Halstenbek-Rellingen - Duneberg -:-
19:30Harksheide - Turkiye Wilhelmsburg -:-
19:30HEBC Hamburg - Paloma -:-
19:30Rugenbergen - Suderelbe -:-
19:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 -:-
20:00ETSV Hamburg - Tornesch -:-
NEMECKO: Oberliga Bremen
19:30Aumund-Vegesack - Woltmershausen -:-NEMECKO: Oberliga Niedersachsen
17:00Delmenhorst - BSV Rehden -:-19:00Eintracht Celle - Emden -:-
19:00Lupo-Martini Wolfsburg - Schoningen -:-
19:30Vorsfelde - Egestorf-Langreder -:-
NEMECKO: Oberliga Westfalen
19:00Bovinghausen - Eintracht Rheine -:-19:00Clarholz - Turkspor Dortmund -:-
19:00Ennepetal - Finnentrop/Bamenohl -:-
19:00Lotte - ASC 09 Dortmund -:-
19:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
19:00Westfalia Rhynern - Gievenbeck -:-
19:30Siegen - Erkenschwick -:-
NEMECKO: Oberliga Hessen
19:00Baunatal - Weidenhausen -:-19:00Fernwald - Stadtallendorf -:-
19:30Erlensee - Giessen -:-
19:30RW Walldorf - Alzenau -:-
NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Worms - SpVgg Quierschied -:-20:00Arminia Ludwigshafen - Baumholder -:-
NEMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
19:00Neudrossenfeld - Regensburg II -:-NEMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
19:00Heimstetten - Ismaning -:-19:30Kirchheimer - Mníchov 1860 II -:-
NEMECKO: Oberliga Baden-Württemberg
19:00Mutschelbach - Nottingen -:-NEMECKO: Oberliga Mittelrhein
20:00Germania Teveren - Freialdenhoven -:-NEMECKO: Oberliga Niederrhein
19:30Hilden - Hamborn -:-19:30Meerbusch - Buderich -:-
19:30Mulheimer FC 97 - Baumberg -:-
19:30SW Essen - Germania Ratingen -:-
19:30Union Nettetal - Uerdingen -:-
PARAGUAJ: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - Ameliano 1:1 [ 2.63 | 3.20 | 2.45 ]01:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueno 0:1 [ 3.00 | 3.25 | 2.20 ]
PERU: Liga 1 - Apertura
21:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos -:- [ 1.60 | 3.50 | 6.50 ]POĽSKO: 2. divízia
17:00Wisla Pulawy - Elblag -:-19:00GKS Jastrzebie - Kotwica Kolobrzeg -:-
19:30S. Wola - Sandecja -:-
POĽSKO: III Liga - Skupina II
16:00Unia Swarzedz - Vineta W. -:-POĽSKO: III Liga - Skupina III
15:30Sleza Wroclaw - Z. Gora -:-POĽSKO: Central Youth League
11:00Rakow Czestochowa U19 - Jagiellonia U19 -:-12:00Lech Poznaň U19 - Zaglebie U19 -:-
12:00Sandecja U19 - Pogon Štetín U19 -:-
14:00Wisla U19 - Legia U19 -:-
15:00Polonia V. U19 - Warta P. U19 -:-
PORTUGALSKO: Taça de Portugal ženy
16:00Braga Ž - Racing Power Ž -:-RAKÚSKO: Karnten
19:00ATSV Wolfsberger - SV Kraig -:-19:00Lendorf - Donau Klagenfurt -:-
19:00Volkermarkt - SAK Klagenfurt -:-
19:09KAC 1909 - Bleiburg -:-
RAKÚSKO: Oberosterreich
19:30Weisskirchen - Ostermiething -:-RAKÚSKO: Steiermark
19:00Lebring - Hohenhaus Schladming -:-19:00Weinland Gamlitz - SV Wildon -:-
RAKÚSKO: Tirol
19:00Kematen - Telfs -:-RUMUNSKO: Liga 2 - skupina o titul
18:00Hunedoara - Gloria Buzau -:-SALVÁDOR: Primera Division - Clausura
01:30Santa Tecla - Dragon 3:102:30Metapan - Alianza FC 0:3
SAUDSKÁ ARÁBIA: 1. divízia
19:45Al Batin - Hajer -:-20:00Al Ain - Al Jandal -:-
20:00Al Orubah - Jeddah -:-
SENEGAL: Ligue 1
17:30Dakar SC - Teungueth -:-17:30Guediawaye - Mbour -:-
17:30Linguere - Jamono Fatick -:-
17:30Ouakam - Generation F. -:-
17:30Sonacos - Jaraaf -:-
17:30US Goree - Casa -:-
SLOVENSKO: 3. Liga - Východ
15:00ŠK Odeva Lipany - Snina -:-SLOVENSKO: 3. Liga - Západ
15:00Dubnica - Častkovce -:-SLOVINSKO: 1. SZNL Women
17:00Krim Ž - ZNK Ljubljana Ž -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Liga Perzského zálivu
19:00Al Nasr - Hatta -:-19:00Emirates Club - Bani Yas -:-
SVET: Medzištátne zápasy
18:30Argentina U16 - Pobrežie Slonoviny U16 -:-18:30Česko U16 - Mexiko U16 -:-
18:30Francúzsko U16 - Saudská Arábia U16 -:-
18:30Japonsko U16 - Wales U16 -:-
SVET: Prípravné zápasy
00:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:011:30HJK (Fin) - TPS Turku (Fin) -:-
12:00Orn (Nor) - Askollen (Nor) -:-
13:00Eidsvold (Nor) - Notodden (Nor) -:-
14:00Arendal (Nor) - Mandalskameratene (Nor) -:-
14:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) -:-
14:00Sivasspor (Tur) - Sivas Dort Eylulspor (Tur) -:-
14:00Skeid (Nor) - Kjelsås (Nor) -:-
15:15Mikkeli (Fin) - KuPS Akatemia (Fin) -:-
SVET: Prípravné zápasy - ženy
18:00Örebro Ž (Swe) - Norrkoping Ž (Swe) -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Group 1
12:00Estradense - Pontevedra B -:-12:00Gran Pena - Atletico Arteixo -:-
12:00Polvorin - UD Ourense -:-
12:00Rapido de Bouzas - Viveiro -:-
12:15Silva SD - Bergantinos -:-
17:00Arzua - Somozas -:-
17:00Barbadas-Bentraces - Alondras -:-
17:00Betanzos - Arosa SC -:-
17:00Paiosaco - Sarriana -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 2
12:00Gijon Industrial - Condal 0:012:00Lealtad - Basico Urraca -:-
12:00Luarca - CD Colunga -:-
12:30Union Club Ceares - L'Entregu -:-
17:15Llanes - Real Titanico -:-
17:15Praviano - Tuilla -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 3
11:45Siete Villas - Solares -:-17:00Bezana - UD Samano -:-
17:00Castro - Atletico Albericia -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 4
11:30Basconia - Durango -:-11:30Beasain - Touring KE -:-
11:30Portugalete - Padura -:-
13:00Alaves C - SD Deusto -:-
16:30Aurrera Ondarroa - Lagun Onak -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 5
18:00Vilassar de Mar - Peralada -:-20:30Reus FCR - L'Hospitalet -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 6
12:00Ilicitano - Villarreal C -:-20:00Burriana - Rayo Ibense -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 7
7'Canillas - Leganes B 0:011:30Trival Valderas - Las Rozas -:-
12:00Colonia M. - Collado Villalba -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - AD Torrejon -:-
16:30Villanueva - Galapagar -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 8
12:00Villaralbo - Burgos CF B -:-12:30La Virgen - Santa Marta Tormes -:-
16:30Laguna - Atl. Astorga -:-
16:30Mirandes B - Ponferradina B -:-
17:00Bembibre - Almazan -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 9
12:30Huetor Tajar - CP Almeria -:-ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 10
12:00Atletico Espeleno - La Palma -:-12:00Cabecense - Pozoblanco -:-
12:00Cartaya - CD Utrera -:-
16:00Ceuta B - Puente Genil -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 11
11:30Collerense - Poblense -:-11:30Ibiza Islas Pitiusas - Constancia -:-
12:00Binissalem - Portmany -:-
16:00Llosetense - Alcudia -:-
16:00Mercadal - Manacor -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 12
12:00Arucas - Tenerife B -:-13:00La Cuadra - Yaiza -:-
13:00Panaderia - Lanzarote -:-
13:00Santa Ursula - Ibarra -:-
13:00Tamaraceite - Teror -:-
21:00CD Marino - Atl. Victoria -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 14
12:00Castuera - CD Calamonte -:-12:30Arroyo - Trujillo -:-
17:00Diocesano - Don Alvaro -:-
17:00Villafranca - Pueblonuevo -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 15
11:00Beti Onak - Txantrea -:-11:30Alesves - CD Ardoi -:-
12:00Beti Kozkor - Bidezarra -:-
20:00Cirbonero - Cortes -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 16
11:30Comillas - Arnedo -:-12:00Berceo - Anguiano -:-
12:00Calahorra B - Varea -:-
12:00CDFC Calzada - UD Logrones B -:-
12:00Oyonesa - CCD Alberite -:-
12:00River Ebro - Haro Deportivo -:-
12:00Tedeon - Racing Rioja -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 17
11:00Calamocha - Binefar -:-11:00Huesca B - Borja -:-
11:30Epila - Cuarte -:-
12:00Belchite 97 - Ejea -:-
16:30Caspe - Carinena -:-
16:30Ebro - Utrillas -:-
16:30Tamarite - Fuentes -:-
17:00Fraga - CF Illueca -:-
ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 18
11:30Conquense - San Clemente -:-12:00Azuqueca - Torrijos -:-
12:00Cazalegas - La Solana -:-
12:00Quintanar del Rey - Tarancon -:-
12:00Toledo - Puertollano C.F. -:-
12:00Villarrobledo - Tomelloso -:-
12:00Villarrubia - Socuellamos -:-
17:00Villacanas - Marchamalo -:-
17:30Huracan de Balazote - Albacete B -:-
ŠVAJČIARSKO: Promotion League
18:00Breitenrain - Paradiso -:-ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 1
19:30Sion II - Oberwallis Naters -:-20:00Vevey - Pully -:-
20:15Grand-Saconnex - Terre Sainte -:-
20:15Sarraz-Ecleplens - Echallens -:-
20:30La Chaux-De-Fonds - Chenois -:-
20:30Meyrin - Lausanne II -:-
ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 2
20:00Muttenz - Bassecourt -:-20:00Thun II - Muri -:-
20:15Munsingen - Solothurn -:-
20:15Rotkreuz - Koniz -:-
ŠVAJČIARSKO: 1.Liga Classic Group 3
20:00Hongg - Kosova -:-20:00Tuggen - Balzers -:-
20:00YF Juventus - Gossau -:-
20:15Uzwil - Linth -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
16:00Skellefteå - IFK Ostersund -:-17:00Kiruna - Bergnasets -:-
19:00Boden - Gottne -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
19:15Vanersborgs IF - IFK Skovde -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
19:30Sleipner - Nacka Iliria -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
19:00Husqvarna - Qviding -:-19:00Landvetter - Frölunda -:-
TALIANSKO: Serie C - skupina A
20:45Padova - Pergolettese -:-TALIANSKO: Serie C - skupina B
20:30Carrarese - Perugia -:-20:45Fermana - Rimini -:-
20:45Gubbio - Torres -:-
20:45Vis Pesaro - Lucchese -:-
TALIANSKO: Serie C - skupina C
20:45Catania - Giugliano -:-TALIANSKO: Serie D - skupina A
14:30Albenga - Pinerolo -:-14:30Alcione Milano - Vogherese -:-
14:30Asti - Derthona FbC -:-
14:30Borgosesia - Gozzano -:-
14:30Bra - Lavagnese -:-
14:30Ticino - PDHA -:-
14:30Vado - Chisola -:-
15:00Citta di Varese - Sanremese -:-
15:00Fezzanese - Alba -:-
15:30Ligorna - Chieri -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina B
14:30Arconatese - Ciserano-Bergamo -:-14:30Caldiero Terme - Piacenza -:-
14:30Caravaggio - USD Casatese -:-
14:30Club Milano - Varesina -:-
14:30Crema - Castellanzese -:-
14:30Desenzano - Villa Valle -:-
14:30Legnano - Brusaporto -:-
14:30Ponte San Pietro - Clivense -:-
14:30Tritium - Folgore Caratese -:-
20:00Pro Palazzolo - Real Calepina -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina C
14:30Adriese - Cjarlins Muzane -:-14:30Bassano - Montecchio Maggiore -:-
14:30Luparense - Chions -:-
14:30Montebelluna - Castegnato -:-
14:30Mori - Breno -:-
14:30Portogruaro - Mestre -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina D
14:30Aglianese Calcio - AC Carpi -:-14:30Certaldo - Sant'Angelo -:-
14:30Forli - Lentigione -:-
14:30Imolese - Fanfulla -:-
14:30Mezzolara - Ravenna -:-
14:30Prato - Sangiuliano City -:-
14:30Sammaurese - Victor San Marino -:-
14:30San Donnino - Pistoiese -:-
14:30SCD Progresso - Corticella -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina E
14:30Follonica Gavorrano - Figline -:-14:30Montevarchi - Real Forte Querceta -:-
14:30SC Cenaia - Livorno -:-
14:30Seravezza Pozzi - Sangiovannese -:-
14:30Tau - Trestina -:-
14:30Vivi Altotevere - Poggibonsi -:-
15:00San Donato - Pianese -:-
18:00Grosseto - Mobilieri Ponsacco -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina F
14:30Avezzano - L Aquila -:-14:30Fano - Atletico Ascoli -:-
14:30Fossombrone - Campobasso -:-
14:30Sambenedettese - Chieti -:-
14:30Sora - Vigor Senigallia -:-
14:30Tivoli Calcio - Roma City -:-
14:30United Riccione - Termoli -:-
14:30Vastogirardi - Matese -:-
15:00S. N. Notaresco - Real Monterotondo -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina G
14:00Cavese - Budoni -:-14:30Atletico Uri - Trastevere Calcio -:-
14:30Boreale - Sarrabus Ogliastra -:-
14:30Cynthialbalonga - Ischia -:-
14:30Latte Dolce - Gladiator -:-
14:30Romana - Nocerina -:-
14:30San Marzano - Nuova Florida -:-
15:00Anzio Calcio 1924 - Flaminia -:-
15:00Cassino - Ostia Mare -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina H
14:30Barletta - Fidelis Andria -:-14:30Bitonto - Gelbison -:-
14:30Paganese - Gravina -:-
14:30Santa Maria Cilento - Casarano -:-
15:00Gallipoli - Palmese 1914 -:-
15:00Manfredonia - A.C.D. Nardo -:-
15:00Matera - Rotonda -:-
15:30Citta di Fasano - Altamura -:-
16:00Angri - Martina Calcio -:-
TALIANSKO: Serie D - skupina I
14:30Licata - Gioiese -:-14:30Portici 1906 - S. Agata -:-
14:30Reggio Calabria - Akragas -:-
14:30Siracusa - USD Ragusa -:-
15:00AS Acireale - Vibonese -:-
15:00Igea Virtus - Real Casalnuovo -:-
15:00San Luca - Trapani -:-
16:00Sancataldese - Canicatti -:-
TRINIDAD A TOBAGO: TT Premier League
23:00La Horquetta - Central FC 4:423:00Point Fortin - Police 2:3
23:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
01:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
UGANDA: Premier League
14:00Maroons - Express -:-17:00Kampala City - Busoga -:-
UKRAJINA: Championship Women - skupina o titul
11:00Kryvbas Ž - Vorskla Poltava Ž -:-UKRAJINA: Championship Women - skupina o udržanie
11:00Mariupol Ž - Veres-Rivne Ž -:-11:00Panthers FC Uman Ž - EMC Podolie Ž -:-
URUGUAJ: Copa Uruguay
00:30River Plate - Defensor Sp. -:-USA: MLS Next Pro
00:30New York City II - Chattanooga 2:1pen02:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
23:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 -:-
00:00Chicago Fire II - Philadelphia II -:-
00:30Crown Legacy - Atlanta United 2 -:-
USA: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity -:-UZBEKISTAN: Super League
15:00Din. Samarkand - Metallurg Bekabad -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
12:00Buxoro - Xorazm Urganch -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Dep. Tachira - Metropolitanos -:-WALES: Cymru North
20:30Denbigh - Bangor 1876 -:-ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Arenel Movers - Herentals -:-14:00CAPS Utd - Bikita Minerals -:-
14:00GreenFuel - TelOne -:-
14:00Manica - Chegutu Pirates -:-
14:00Platinum - Chicken Inn -:-
14:00ZPC Kariba - Ngezi Platinum -:-
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s Tipsport.sk!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.