REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: CAF Pohár konfederácií

23:00Al Ahly Benghazi (Lby) - Enyimba (Nga) 1:0

ALBÁNSKO: First Division - skupina o postup

15:00Pogradeci - Egnatia Rrogozhine -:-
15:00Tomori Berat - Besa -:-

ANGLICKO: Premier League

21:00Arsenal - Everton -:-

ANGLICKO: Professional Development League

20:00Nottingham U23 - Cardiff U23 -:-

ANGLICKO: Premier League 2

13:00Tottenham U23 - Liverpool U23 4:1
14:00West Brom U23 - Stoke U23 0:1
89'Middlesbrough U23 - Aston Villa U23 4:1
45+'West Ham U23 - Manchester City U23 0:1
20:00Blackburn U23 - Derby U23 -:-
20:00Manchester Utd U23 - Chelsea U23 -:-

ANGLICKO: Premier League U18

14:00Fulham U18 - Reading U18 5:1

ANGOLA: Girabola League

16:30Sagrada - Petro -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal

22:00Sportivo Estudiantes - Cipolletti -:-

ARGENTÍNA: Primera B - Apertura

20:30Fenix - Villa San Carlos -:-
22:00Los Andes - Comunicaciones -:-

ARGENTÍNA: Primera C - Apertura

20:30Berazategui - San Martin Burzaco -:-
20:30Dock Sud - Club Lujan -:-

ARGENTÍNA: Primera A Women - Apertura

20:00Boca Juniors Ž - Lanus Ž -:-

ARMÉNSKO: Premier League

10:00Širak Gjumri - Lori 3:0
14:00Širak Gjumri - Van 1:2

AUSTRÁLIA: A-League

11:05Melbourne Victory - WS Wanderers 5:4

AUSTRÁLIA: NPL NSW

11:30APIA Tigers - Wollongong Wolves 2:1
11:30Manly Utd - Sutherland 0:1

AUSTRÁLIA: NPL Tasmania

11:30Launceston - Riverside Olympic 3:2

AUSTRÁLIA: NPL Victoria

12:00Green Gully - Melbourne Knights 2:2
12:30Dandenong City - South Melbourne 1:1
12:30Oakleigh - Eastern Lions 4:1

AUSTRÁLIA: Brisbane Premier League

12:30Centenary Stormers - Brisbane K. 1:2

ÁZIA: AFC Liga Majstrov

60'Al-Rayyan (Qat) - Al-Wahda (Uae) 0:0
45+'Tractor-Sazi (Irn) - Al Quwa Al Jawiya (Irq) 1:0
19:00Goa (Ind) - Persepolis (Irn) -:-
20:00Al Nasr Riyadh (Sau) - Foolad (Irn) -:-
20:00Al Wehdat (Jor) - Al-Sadd (Qat) -:-
20:00Pakhtakor (Uzb) - Al Sharjah (Uae) -:-

BAHRAJN: 1. liga

21:00Busaiteen - Al-Najma -:-
21:00East Riffa - Malkia -:-
21:00Manama Club - Al-Budaiya -:-

BELGICKO: Super League - ženy - skupina porazených

20:30Genk Ž - Femina Woluwe Ž -:-

BELGICKO: Super League - ženy - skupina víťazov

19:30Gent Ž - Club Brugge Ž -:-

BIELORUSKO: 1. liga

45+'Smorgon - Sputnik 1:0
19:00Slavia Mozyr - Slutsk -:-

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Reserve

10:00Brest 2 - Vitebsk 2 3:4
12:00Energetik-BGU 2 - Neman 2 0:2
12:00Minsk 2 - Din. Minsk 2 2:4

BIELORUSKO: Vysshaya Liga Women

14:00Neman Ž - Bielorusko U19 Ž 5:1
86'Minsk FK Ž - Dynamo Brest Ž 17:0

BOLÍVIA: Division Profesional

21:00Santa Cruz - Real Potosi -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

60'Zeljeznicar Banja Luka - Leotar 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Amazonense - play-off

01:30Cliper - Nacional-AM 0:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

03:15Sao Caetano - Ponte Preta 1:2

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista A2

01:00Agua Santa - Audax-SP 2:0
01:00Sao Bernardo - Juventus-SP 2:0
01:00Sertaozinho - Rio Claro 0:1
01:00Taubate - EC Sao Bernardo 2:2
03:00Monte Azul - Portuguesa 0:0
03:00Portuguesa Santista - Piracicaba 1:1
03:00RB Brasil - Atibaia 1:2
03:00Velo Clube - Oeste 1:2

BULHARSKO: Parva Liga

19:30Botev Vratsa - Cherno More -:-

BULHARSKO: Vtora liga

63'Litex Loveč - Pirin Blagoevgrad 0:1

BULHARSKO: Third League - South-East

16:00Sokol Markovo - Atletik Kuklen -:-

CYPRUS: 1. liga - skupina o udržanie

18:00Ermis - Doxa -:-

CYPRUS: Division 2

PrestávkaAnagennisi - Ayia Napa 1:0

ČESKO: 2. liga

14:30Líšeň - Žižkov 1:1

ČÍNA: Superliga - prvá fáza

12:00Hebei - Wuhan FC 1:1
14:00Šanghaj Šen-chua - Peking Guoan 2:1

DÁNSKO: 1st Division - skupina o postup

19:00Helsingor - Esbjerg -:-
19:00Silkeborg - Viborg -:-

DÁNSKO: 1st Division - skupina o udržanie

19:00Kolding - Vendsyssel -:-

DÁNSKO: 2. divízia - 1. skupina

19:00Jammerbugt - VSK Aarhus -:-

DÁNSKO: 2. divízia - 2. skupina

19:00Roskilde - Hellerup -:-

DŽIBUTSKO: Division 1

19:30Dikhil - Police Nationale -:-
21:30Port - CF GR/SIAF -:-

EGYPT: Pohár

21:30Aswan SC - El Gounah -:-

EKVÁDOR: Serie B

02:00El Nacional - Ind. Juniors 4:0

ETIÓPIA: Premier League

15:00Wolkite Kenema - Adama City 1:1
18:00Fasil Ketema - Hadiya Hossana -:-

FÍNSKO: Kansallinen Liiga Women

18'TiPS Ž - HJK Ž 0:0

FRANCÚZSKO: Ligue 1

21:00Reims - Marseille -:-

FRANCÚZSKO: National

18:00Avranches - Bourg en Bresse -:-
18:00Bastia-Borgo - Quevilly Rouen -:-
19:00Annecy - Red Star -:-
20:00OdloženéCholet - Bastia -:-

GAMBIA: GFA League

22:30Armed Forces - Fortune -:-
00:30Banjul Utd - Real Banjul -:-

GIBRALTÁR: National League - skupina o titul

20:29Lions Gibraltar - Europa FC -:-

GUINEA: Ligue 1

16:30Kaloum Star - Flamme Olympique -:-
16:30Satellite - ASFAG -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

18:45Willem II - Waalwijk -:-

HOLANDSKO: Eerste Divisie

18:45Breda - Excelsior -:-
18:45Helmond - Eindhoven -:-
21:00Den Bosch - Roda -:-
21:00Dordrecht - Maastricht -:-
21:00Graafschap - Almere -:-
21:00Jong Ajax - Nijmegen -:-
21:00Jong AZ - Cambuur -:-
21:00OdloženéJong PSV - FC Oss -:-
21:00Jong Utrecht - G.A. Eagles -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy - skupina o titul

19:30Den Haag Ž - Twente Ž -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy - skupina o udržanie

19:30Excelsior Ž - VV Alkmaar Ž -:-
19:30PEC Zwolle Ž - Heerenveen Ž -:-

HONGKONG: Premier League

14:00Southern District - Lee Man Warriors 1:2

IRÁN: 1. liga

18:10Gol Gohar - Sanat-Naft -:-
18:30OdloženéZob Ahan - Persepolis -:-

ÍRSKO: Premier Division

18:45Finn Harps - St. Patricks -:-
20:45Shamrock Rovers - Bohemians -:-

ÍRSKO: 1. divízia

20:45Athlone - Wexford -:-
20:45Cabinteely - Shelbourne -:-
20:45Galway - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Cork City -:-

ISLAND: Pohár

20:00Tindastoll - Volsungur -:-
21:15Ellidi - IR Reykjavik -:-
21:15Hviti - Arborg -:-
21:15KB Breidholt - Throttur -:-
21:15KV Reykjavik - Throttur Vogar -:-
21:15Lettir - Vidir -:-
21:15Smari - Grindavik -:-
22:00Bjorninn - KA Asvellir -:-
22:00OdloženéKari - Vaengirs -:-
22:00KFG Gardabaer - Alftanes -:-
22:00Midas - Augnablik -:-
22:00Ulfarnir - Isbjorninn -:-

IZRAEL: Leumit League - skupina o postup

15:00Hap. Ramat Gan - Hapoel Iksal Imad 6:0
15:00Nes Tziona - Nof Hagalil 0:2

IZRAEL: Leumit League - skupina o udržanie

15:00M. Nazareth - Hapoel Umm al-Fahm 2:0
15:00MS Kafr Qasim - H. Petah Tikva 0:0

IZRAEL: Liga Alef North - skupina o postup

13:30Maccabi Tamra - MS Tira 0:0
15:30Hapoel Kaukab - Maccabi Bnei Raina 0:1

IZRAEL: Liga Alef North - skupina o udržanie

12:00Ironi Tiberias - H. Herzliya 2:1
15:00Daburiya Osama - H. Migdal HaEmek 0:0
15:00Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 0:2
15:00Tayibe - Ironi Baka 1:2
90'Hapoel Bueine - Hapoel Bnei Faradis 2:4

IZRAEL: Liga Alef South - skupina o postup

11:40Agudat Sport Ashdod - Holon Yermiyahu 3:2
14:15H. Bikat Hayarden - Maccabi Jaffa 0:1

IZRAEL: Liga Alef South - skupina o udržanie

12:30SC Dimona - M. Herzliya 1:1
13:30Maccabi Yavne - Hapoel Azor 0:0
14:00Ashkelon - M. Ironi Ashdod 2:0
14:00H. Marmorek - Hak. Ramat Gan 3:1
14:00Nordia Jerusalem - Maccabi Shaarayim FC 1:3
14:00Shimshon Kafr Qasim - H. Bnei Lod 0:1

JORDÁNSKO: Premier League

21:30Aqaba - Al Salt -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

PrestávkaMaritzburg Utd - Baroka 1:1

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores

00:00Fluminense (Bra) - River Plate (Arg) 1:1
02:00Atl. Nacional (Col) - U. Catolica (Chi) 2:0
04:00Junior (Col) - Santa Fe (Col) 1:1

JUŽNÁ AMERIKA: Copa Sudamericana - skupinová fáza

00:15Aragua (Ven) - Lanus (Arg) 0:1
00:15Bolivar (Bol) - Arsenal Sarandi (Arg) 2:1
00:15Bragantino (Bra) - Tolima (Col) 2:1
00:15Gremio (Bra) - La Equidad (Col) 2:1
02:30Libertad (Par) - Palestino (Chi) 2:0
02:30Penarol (Uru) - Huancayo (Per) 5:1
02:30River Plate (Par) - Corinthians (Bra) 0:0

KATAR: QFA Cup

21:00Al Ahli Doha - Al Khor -:-
21:00Al Bidda - Al Mesaimeer -:-

KAZACHSTAN: 1. liga

12:00Kaspij Aktau - Taraz 1:0
13:00Šachtar K. - FC Astana 0:1
14:00Atyrau - Kajrat Almaty 1:0
15:00Tobol - Turan 5:0

KIRGIZSKO: Premier Liga

12:30Neftchi Kochkor-Ata - Dordoi Bishkek 2:2

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:00Cortulua - Huila -:-

KOLUMBIA: Copa Colombia

02:40Barranquilla - Tigres 3:0

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00Grecia - San Carlos 2:1
03:00Santos DG - Herediano 2:2

KUVAJT: Premier League

21:00Khaitan - Al Kuwait -:-

KUVAJT: Division 1

21:00Burgan - Al Sulaibikhat -:-
21:00Yarmouk - Al Tadamon -:-

LIBANON: Premier League - skupina víťazov

15:00Al Akhaa Al Ahli - Al Ahed -:-
15:00Al Sahel - Safa -:-

LÍBYA: Premier League

22:30Al Tahaddi - Al Taawun -:-
22:30Shabaab Al Jabal - Khaleej Sirte -:-

LITVA: A Lyga

45+'Riteriai - Zalgiris 0:0

LITVA: I Lyga

18:00Atmosfera - FK Panevezys 2 -:-
18:00Suduva 2 - Silas -:-

MACAO: Elite League

15:00Casa de Portugal - Chao Pak Kei -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

20:00Vasas - Pecsi -:-

MALAJZIA: Superliga

88'Kedah - Kuala Lumpur City 1:2
86'Selangor - Sabah 2:1

MALAJZIA: Premier League

89'Johor DT II - Kelantan 1:1
88'Perak 2 - Skuad Projek 0:0

MALDIVY: Dhivehi Premier League

19:00Da Grande - Super United Sports -:-

MAROKO: Botola Pro

00:00FAR Rabat - Agadir -:-
00:00Renaissance Zemamra - Maghreb Fez -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Chabab Atlas Khenifra - Raja Beni Mellal -:-
18:00RAC Casablanca - Marrakech -:-

MAURETÁNIA: Ligue 1

23:15ASAC Concorde - JAHE -:-

MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - play-off

04:00Tapatio - Tlaxcala 1:0

MEXIKO: Liga Premier Serie A - play-off

23:00Inter Playa Del Carmen - Colima FC -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Clausura

00:00Queretaro Ž - Tijuana Ž 2:1
23:00Necaxa Ž - Pachuca Ž -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

14:00Dinamo-Auto - Petrocub 0:0
14:00Floresti - Codru Lozova 2:1
15:00Zimbru Kišiňov - Speranta Nisporeni 6:0

NEMECKO: Bundesliga

20:30Augsburg - Kolín n. R. -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

18:30Braunschweig - Aue -:-
18:30Karlsruher - Wurzburger Kickers -:-

NEMECKO: 3. Liga

19:00Viktoria Kolín n. R. - Verl -:-

NEMECKO: Regionálna liga západ

19:30Kolín n. R. II - Aachen -:-

NEMECKO: Bundesliga - ženy

19:15Leverkusen Ž - SGS Essen Ž -:-

NIGÉRIA: NNL

17:00OdloženéJoy Cometh - Holy Arrows -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura

03:00Esteli - Juventus Managua 4:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

00:00Esteli U20 - Juventus Managua U20 3:3

PANAMA: LPF - Apertura

00:00Alianza - Costa del Este -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

20:15AD Cantolao - Cajamarca -:-
22:30Dep. Municipal - Binacional -:-

POĽSKO: Ekstraklasa

18:00Rakow - Slask Wroclaw -:-
20:30Podbeskidzie - Lech Poznaň -:-

POĽSKO: 1. divízia

90+'Belchatow - Sandecja 0:2
8'Widzew Lodz - Leczna 0:0

POĽSKO: 2. divízia

13:00S. Rzeszow - KKS Kalisz 3:3
19:30Chojniczanka - Suwalki -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

21:15Estoril - Casa Pia -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal - druhá fáza

16:00CDC Montalegre - Merelinense -:-
18:15Fafe - Mirandela -:-
20:45Felgueiras - Sao Martinho -:-

RAKÚSKO: 2. Liga

18:30Austria II - Amstetten -:-
18:30FAC Viedeň - A. Lustenau -:-
18:30Grazer - Rapid Viedeň (Am) -:-
18:30Horn - BW Linz -:-
18:30Kapfenberg - Liefering -:-
20:25Innsbruck - A. Klagenfurt -:-

RUMUNSKO: Liga 1 - skupina o udržanie

59'UTA Arad - FC Hermannstadt 0:1
19:30Gaz Metan - Din. Bukurešť -:-

RUMUNSKO: Liga 2 - skupina o udržanie

89'Gloria Buzau - Aerostar 3:0

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2

16:00Braila - Chiscani -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3

16:00FC Viitorul 2 - Recolta Gh. Doja -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4

16:00Balotesti - Progresul Spartac -:-
16:00FCSB 2 - Voluntari 2 -:-
16:00Rapid Bukurešť 2 - Concordia 2 -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5

16:00Kids Tampa Brasov - CS Blejoi -:-
16:00Odorheiu - Cetate Rasnov -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6

16:00FC Pucioasa - Alexandria -:-
16:00Moreni - Petrolul Potcoava -:-
16:00Univ. Craiova 2 - Unirea Bascov -:-
16:00Vedita Colonesti - Sporting Rosiori -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7

16:00AFC Hermannstadt 2 - Horezu -:-
16:00Viitorul Selimbar - Magura Cisnadie -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8

16:00Fortuna Becicherecu Mic - Soimii Lipova -:-

RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9

16:00Ariesul Turda - Alba Iulia -:-
16:00Reghin - Ocna Mures -:-

RUSKO: PFL - Group 2

11:00Rodina Moskva - Murom 2:2

RUSKO: PFL - Group 3

12:00FK Strogino Moscow - Sakhalin 4:0
12:00Chimki 2 - M. Lipetsk 0:1
13:00Khimik-Arsenal - Ryazan 0:2
15:00Kursk - F. Voronezh 2 0:0
90'Kaluga - Saturn Ramenskoye 1:0
71'Kvant - Krasnyy 1:1
90+'Vidnoe - Salyut-Belgorod 0:4
PrestávkaSaratov - Znamya Noginsk 1:0

RUSKO: Juniorská liga - skupina o udržanie

10:00R. Volgograd U19 - Konoplev Academy U19 1:1

SALVÁDOR: Primera Division - Clausura - 2. fáza

23:3011 Deportivo - Atletico Marte 1:1

SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Premiership

20:30Glentoran - Larne -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Anti Drugs Strikers - SLIFA -:-
18:15Sierra Leone Police - East End Tigers -:-
21:30Kallon - Ports Authority -:-

SLOVENSKO: 2. liga

89'Slovan Bratislava B - Šamorín 0:1

SLOVINSKO: 3. SNL - West

19:00Ľubľana Svoboda - Ilirija -:-

SRBSKO: Super Liga

18:00Zlatibor Cajetina - Novi Pazar -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Belgrade

16:30TEK Sloga - Radnicki Beograd -:-

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

16:30Vrsac - Feniks 1995 -:-

SRÍ LANKA: Super League

16:00Blue Star - Colombo -:-

SVET: Prípravné zápasy

23:00LA Force (Usa) - Michigan Stars (Usa) 0:2
02:00Detroit (Usa) - San Diego 1904 (Usa) 1:0
14:00Kristiansund (Nor) - Molde (Nor) 0:0
PrestávkaRaufoss (Nor) - Ham-Kam (Nor) 4:0
22:00North Carolina (Usa) - Charlotte Independ. (Usa) -:-

ŠKÓTSKO: League Two - skupina o postup

20:45Queen's Park - Stranraer -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2

21:00Zaragoza - Gijón -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 8 - skupina o postup

17:30Burgos Promesas - Atl. Astorga -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 8 - skupina o udržanie

17:00La Granja - La Baneza -:-
17:30Almazan - Santa Marta Tormes -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 17 - druhá fáza

12:15Borja - CF Illueca 3:1

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 17 - skupina o udržanie

20:00Tamarite - Epila -:-

ŠVAJČIARSKO: Challenge League

19:00Chiasso - Lausanne Ouchy -:-
19:00Schaffhausen - Xamax -:-
20:00Grasshoppers - Thun -:-
20:00Winterthur - Aarau -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

19:00Hudiksvalls - Gefle -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan - ženy

19:00Hacken Ž - Vaxjo DFF Ž -:-

TALIANSKO: Primavera 1

15:00Ascoli U19 - Spal U19 0:1

TURECKO: Super Lig

19:30Genclerbirligi - Rizespor -:-

UGANDA: Premier League

15:00Kyetume - Wakiso Giants 3:2
15:00Vipers - Express 0:1

UKRAJINA: Premier League

18:00Mariupol - Rukh Lviv -:-

UKRAJINA: Persha Liga

90+'Ch. Odessa - VPK-Agro 2:0
90'Volyn Lutsk - Alliance 2:2

UKRAJINA: Youth League

11:00Lviv U21 - Desna U21 2:2
12:00Kolos Kovalivka U21 - Vorskla U21 3:0
12:30Dnipro-1 U21 - Minaj U21 4:1
13:00Mariupol U21 - Rukh Lviv U21 3:3

VENEZUELA: Primera Division - prvá fáza

00:15Hermanos Colmenares - Estudiantes M. 4:2
02:30Carabobo - Lara 1:1
22:00Mineros - Atl. Venezuela -:-

VIETNAM: Pohár

12:00Can Tho - Binh Duong 2:1pen
12:00Da Nang - Ba Ria Vung Tau 1:0
12:00Gia Lai - An Do-An Giang 2:1
13:00Hong Linh Ha Tinh - Cong An 4:2
13:00Pho Hien - Song Lam Nghe An 1:0

WALES: Cymru Premier - skupina o udržanie

20:45Aberystwyth - Cardiff Metropolitan -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.