REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ALBÁNSKO: Superliga

13:00Bylis - Skenderbeu -:-
13:00Kastrioti - Apolonia Fier -:-
13:00Vllaznia - Tirana -:-
16:00Partizani - Laci -:-

ALBÁNSKO: First Division

13:30Besa - Flamurtari -:-
13:30Egnatia Rrogozhine - Pogradeci -:-
13:30Koplik - Erzeni -:-
13:30Oriku - Din. Tirana -:-
13:30Tomori Berat - Lushnja -:-
13:30Vora - Korabi Peshkopi -:-

ALŽÍRSKO: Divízia 1

14:30Mlila - Tlemcen -:-
14:30Oran - Paradou -:-
15:00Setif - Chlef -:-
16:00MC Alger - JS Kabylie -:-

ALŽÍRSKO: Ligue 2

14:30Annaba - Khenchela -:-
14:30Arba - CR Beni Thour -:-
14:30Batna - Eulma -:-
14:30CRB Ouled Djellal - Telaghema -:-
14:30Harrach - Bejaia -:-
14:30Chelghoum - MSP Batna -:-
14:30Khroub - Tadjenant -:-
14:30Lakhdaria - Amal Bou Saada -:-
14:30MO Bejaia - Widad Adabi de Boufarik -:-
14:30Msila - Ben Aknoun -:-
14:30US Chaouia - MO Constantine -:-
14:30OdloženéUSM Blida - RC Kouba -:-

ALŽÍRSKO: U21 League

10:00MC Alger U21 - JS Kabylie U21 -:-
10:00Mlila U21 - Tlemcen U21 -:-
10:00Oran U21 - Paradou U21 -:-
10:00Setif U21 - Chlef U21 -:-

ANGLICKO: Premier League

13:30Manchester City - West Ham -:-
16:00West Brom - Brighton -:-
18:30Leeds - Aston Villa -:-
21:00Newcastle - Wolves -:-

ANGLICKO: Championship

13:30Bournemouth - Watford -:-
16:00Barnsley - Millwall -:-
16:00Birmingham - QPR -:-
16:00Blackburn - Coventry -:-
16:00Brentford - Stoke -:-
16:00Luton - Sheffield Wed -:-
16:00Middlesbrough - Cardiff -:-
16:00Preston - Huddersfield -:-
16:00Rotherham - Reading -:-
16:00Swansea - Bristol City -:-

ANGLICKO: League One

16:00Bristol Rovers - Shrewsbury -:-
16:00Crewe - Sunderland -:-
16:00Fleetwood - Accrington -:-
16:00Charlton - Blackpool -:-
16:00Ipswich - Doncaster -:-
16:00Milton Keynes - Oxford Utd -:-
16:00Peterborough - Wigan -:-
16:00Plymouth - Lincoln -:-
16:00Portsmouth - Gillingham FC -:-
16:00Rochdale - Burton -:-
16:00Swindon - Northampton -:-
16:00Wimbledon - Hull -:-

ANGLICKO: League Two

14:00Crawley - Exeter -:-
16:00Bolton - Barrow -:-
16:00Carlisle - Oldham -:-
16:00Harrogate - Grimsby -:-
16:00Leyton Orient - Tranmere -:-
16:00Mansfield - Morecambe -:-
16:00Newport - Stevenage -:-
16:00Port Vale - Cambridge Utd -:-
16:00Scunthorpe - Cheltenham -:-
16:00Southend - Salford -:-
16:00Walsall - Bradford City -:-
18:30Forest Green - Colchester -:-

ANGLICKO: National League

16:00OdloženéAldershot - Eastleigh -:-
16:00Boreham Wood - Solihull Moors -:-
16:00Bromley - Altrincham -:-
16:00OdloženéDover - Maidenhead -:-
16:00OdloženéDover - Torquay -:-
16:00King’s Lynn - Weymouth -:-
16:00OdloženéMaidenhead - Notts County -:-
16:00Stockport - Chesterfield -:-
16:00Wrexham - Wealdstone -:-
16:00Yeovil - Dagenham & Red. -:-
18:20Hartlepool - Barnet -:-

ANGLICKO: NPL Premier Division

16:00OdloženéAshton Utd - Matlock -:-
16:00OdloženéAtherton - Nantwich -:-
16:00OdloženéBasford - Radcliffe -:-
16:00OdloženéBuxton - Stalybridge -:-
16:00OdloženéFC United - Morpeth -:-
16:00OdloženéGainsborough - Lancaster -:-
16:00OdloženéGrantham - Whitby -:-
16:00OdloženéHyde - Stafford -:-
16:00OdloženéScarborough - Witton -:-
16:00OdloženéSouth Shields - Bamber Bridge -:-
16:00OdloženéWarrington - Mickleover -:-

ANGLICKO: Southern League Central Division

16:00OdloženéBanbury - Tamworth -:-
16:00OdloženéBarwell - St. Ives -:-
16:00OdloženéHednesford - Hitchin -:-
16:00OdloženéKings Langley - AFC Rushden & Diamonds -:-
16:00OdloženéLowestoft - Alvechurch -:-
16:00OdloženéNeedham Market - Biggleswade Town -:-
16:00OdloženéNuneaton - Rushall -:-
16:00OdloženéRedditch - Leiston -:-
16:00OdloženéRoyston - Peterborough Sports -:-
16:00OdloženéStourbridge - Coalville -:-
16:00OdloženéStratford - Bromsgrove -:-

ANGLICKO: Southern League South Division

16:00OdloženéDorchester - Met. Police -:-
16:00OdloženéGosport - Yate Town -:-
16:00OdloženéHarrow - Tiverton -:-
16:00OdloženéHartley Wintney - Hayes & Yeading -:-
16:00ZrušenéHendon - Merthyr Town -:-
16:00OdloženéChesham - Poole -:-
16:00OdloženéTaunton - Beaconsfield Town -:-
16:00OdloženéTruro - Walton Casuals -:-
16:00OdloženéWeston-super-Mare - Farnborough -:-
16:00OdloženéWimborne - Swindon S -:-

ANGLICKO: FA Trophy

16:00Aldershot - Hereford -:-
16:00Darlington - Hornchurch -:-
16:00Notts County - Oxford City -:-
16:00Woking - Torquay -:-

ANGLICKO: Premier League 2

15:00Southampton U23 - Manchester Utd U23 -:-
16:00Liverpool U23 - Arsenal U23 -:-

ANGLICKO: Premier League U18

12:00Liverpool U18 - Everton U18 -:-
12:00West Ham U18 - Brighton U18 -:-
12:30Reading U18 - Tottenham U18 -:-
13:00Arsenal U18 - West Brom U18 -:-
13:00Fulham U18 - Aston Villa U18 -:-
13:00Leicester U18 - Crystal Palace U18 -:-
13:00Manchester Utd U18 - Derby U18 -:-
13:00Norwich U18 - Chelsea U18 -:-
14:00Burnley U18 - Sunderland U18 -:-
14:00Leeds U18 - Wolverhampton U18 -:-
15:00Manchester City U18 - Newcastle Utd U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Libolo - Interclube -:-
15:30Baixa de Cassanje - Santa Rita -:-
15:30Sagrada - Caala -:-

ARGENTÍNA: Copa de la Liga Profesional

23:15Aldosivi - Arsenal Sarandi 3:0
23:15Defensa y Justicia - Patronato 1:0
01:30Argentinos Jrs - Velez Sarsfield 0:2
21:10Banfield - Colon -:-
21:10Talleres Cordoba - Newells Old Boys -:-
23:20Independiente - Gimnasia L.P. -:-

AUSTRÁLIA: A-League

07:05OdloženéWS Wanderers - Central Coast Mariners -:-
PrestávkaWS Wanderers - Adelaide United 0:2
09:10Melbourne Victory - Western United -:-
11:20OdloženéPerth Glory - Macarthur FC -:-

AUSTRÁLIA: NPL NSW

06:00Sydney Olympic - Sydney Utd 0:1
09:00Blacktown - APIA Tigers -:-
09:00Northbridge Bulls - Sutherland -:-

AUSTRÁLIA: NPL Victoria

05:00Eastern Lions - Bentleigh 1:3
05:15Avondale FC - Oakleigh 2:1
10:00Hume City - Altona Magic -:-

BELGICKO: Jupiler League

16:15Cercle Bruggy - Waasland-Beveren -:-
18:30Oostende - KV Mechelen -:-
20:45Kortrijk - Waregem -:-

BELGICKO: 1B Pro League

20:45St. Gilloise - Lommel SK -:-

BELGICKO: Super League - ženy

14:00Aalst Ž - RSC Anderlecht Ž -:-
14:30St. Liege Ž - Femina Woluwe Ž -:-

BENIN: Ligue 1

16:00ASOS - Avrankou Omnisport -:-
16:00Buffles du Borgou - Taneka -:-
16:00Cavaliers - Dynamo Parakou -:-
16:00Dragons - Djeffa -:-
16:00Dynamo Abomey - Espoir -:-
16:00FC Esae - Energie Sports -:-
16:00JS Pob - USS Krake -:-
16:00Police - Upi Onm -:-
16:00Tonnerre - Hodio -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

15:00Radnik Bijeljina - Velez Mostar -:-
17:00Borac Banja Luka - Olimpik Sarajevo -:-
19:05Zrinjski - Krupa -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Alagoano

20:00Murici AL - Olhodaguense -:-
21:00CRB - ASA -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Amazonense

00:00Fast Clube - Cliper -:-
00:00Manaus - JC -:-
00:00Nacional-AM - Sao Raimundo AM -:-
00:00Penarol - Iranduba -:-
00:00Princesa Solimoes - Amazonas -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Amazonense - play-off

19:30Manaus - Fast Clube -:-
19:30Sao Raimundo AM - Penarol -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Brasiliense - prvá fáza

15:00Bosque Formosa - Atletico Taguatinga -:-
19:00Santa Maria - Unai EC -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Capixaba

19:00Real Noroeste - Estrela do Norte -:-
19:00Rio Branco ES - SAO Mateus -:-
19:00Vitoria ES - Pinheiros -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense

20:00Gremio Juventus - Criciuma -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho - prvá fáza

19:30Sao Luiz - Ypiranga FC -:-
20:00Brasil de Pelotas - Aimore -:-
20:00Esportivo - EC Sao Jose -:-
20:00Novo Hamburgo - Pelotas -:-
22:00OdloženéSER Caxias - Gremio -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano - play-off

20:30Atletico GO - Goianesia -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Maranhense

19:30Bacabal EC - Sao Jose MA -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Matogrossense

01:00Dom Bosco - Operario VG 2:3
22:00Uniao Rondonopolis - Luverdense -:-
00:00Gremio Sorriso - Sinop -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro

20:30Uberlandia - Cruzeiro -:-
23:00America MG - Boa -:-
23:00Caldense - Tombense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense

21:15Cianorte - Athletico-PR -:-
23:15Londrina - Maringa FC -:-
23:30Cascavel - Parana -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

20:30Sao Bento - Mirassol -:-
23:00Novorizontino - Ponte Preta -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista A2

19:00Atibaia - Monte Azul -:-
19:00EC Sao Bernardo - Oeste -:-
20:00Audax-SP - Juventus-SP -:-
20:00Velo Clube - Agua Santa -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano

20:00Nautico - Central SC -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Sergipano

20:00Lagarto - Sergipe -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Tocantinense

20:00Interporto - Araguacema -:-

BRAZÍLIA: Copa do Nordeste

20:00Botafogo PB - Julho Esporte -:-
20:00Vitoria - Santa Cruz -:-
22:15AE Altos - Confianca -:-

BULHARSKO: Parva Liga

11:15Slavia Sofia - Arda -:-
14:00Ludogorets - CSKA Sofia -:-
16:45Cherno More - Beroe -:-

BULHARSKO: Vtora liga

13:00Dobrudzha - Svoge -:-
13:00Lok. Sofia - Neftochimic Burgas -:-
13:00Minyor Pernik - Lok. Gorna -:-
17:00ZrušenéKariana Erden - Sozopol -:-

BULHARSKO: Third League - South-East

13:00Borislav Parvomay - Levski Karlovo -:-
13:00Dimitrovgrad - Chernomorets 1919 -:-
13:00Maritsa Plovdiv - Haskovo 1957 -:-
13:00Nesebar - Atletik Kuklen -:-
13:00Rodopa Smolyan - Karnobat -:-
13:00Rozova Dolina - Gigant Saedinenie -:-
13:00Spartak Plovdiv - Gorski Izvor -:-
13:00Vereya - Yambol 1915 -:-
13:00Zagorets - Sokol Markovo -:-

BULHARSKO: Third League - South-West

13:00Balkan Botevgrad - Perun -:-
13:00OdloženéBelasitsa - Bansko -:-
13:00Botev Ihtiman - Gotse Delchev -:-
13:00Kyustendil - Chepintsi -:-
13:00Nadezhda Dobroslavci - Marek -:-
13:00Oborishte - Vladaya -:-
13:00Razlog - Chavdar Etropole -:-
13:00Slivnishki Geroy - Rilski Sportist -:-
13:00Vihren - Velbazhd -:-

BULHARSKO: Third League - North-East

13:00Dunav Ruse - Botev Novi Pazar -:-
13:00Septemvri Tervel - Ustrem Donchevo -:-
13:00Sportist Toshevo - Dobrich -:-
13:00Svetkavitsa - Dorostol -:-

BULHARSKO: Third League - North-West

13:00Botev Vratsa II - Bdin Vidin -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:00AS Douanes - US Ouagadougou -:-
17:00ASEC Koudougou - Rahimo -:-
17:00ASF Dioulasso - Bobo-Dioulasso -:-
19:15Sonabel Ouagadougou - USFA -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Inter Star - Bumamuru -:-
14:00Musongati - Atletico Olympic -:-

CYPRUS: 1. liga - skupina o udržanie

15:00Nea Salamis - Paralimni -:-
17:30Doxa - Ermis -:-

CYPRUS: Division 2

14:30Anagennisi - Othellos Athienou -:-
14:30Aris - Omonia Psevda -:-
14:30ASIL Lysi - Kouris Erimi -:-
14:30Ayia Napa - Alki Oroklini -:-
14:30Chloraka - Thoi Lakatamias -:-
14:30Paeek - Omonia Aradippou -:-
14:30Sotiras - Achyronas Liopetriou -:-
14:30Ypsonas - Xylotympou -:-

ČESKO: 1. Liga

14:00Opava - Jablonec -:-
16:00Bohemians 1905 - České Budějovice -:-
16:00Ostrava - Teplice -:-
18:30Brno - Plzeň -:-

ČESKO: D-divízia

14:30OdloženéŽdírec n.D. - Havlickuv Brod -:-

DÁNSKO: 1st Division

14:00Kolding - Skive IK -:-

DÁNSKO: 2. divízia - 1. skupina

13:00Jammerbugt - Næsby -:-

DÁNSKO: Danish Cup Women

13:00Koge Ž - Fortuna Hjorring Ž -:-
13:00Thisted Ž - Farum BK Ž -:-

DR KONGO: Ligue 1

15:30Simba - Renaissance -:-

DŽIBUTSKO: Division 1

15:00ASC Hayab - Port -:-
17:00ASAS - Nurie Transit -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - prvá fáza

01:00Dep. Cuenca - Guayaquil City 3:0
20:00U. Catolica - Manta -:-
22:30Macara - Ind. del Valle -:-

FÍNSKO: Suomen Cup Women

11:45Ilves Ž - Aland Utd Ž -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 1

13:00Bordeaux - Méty -:-
17:00Dijon - PSG -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 2

15:00Toulouse - Amiens -:-
15:00Troyes - AC Ajaccio -:-
19:00Auxerre - Rodez -:-
19:00Caen - Paris FC -:-
19:00Clermont - Valenciennes -:-
19:00Dunkerque - Chambly -:-
19:00Grenoble - Niort -:-
19:00Chateauroux - Nancy -:-
19:00Pau FC - Le Havre -:-
19:00Sochaux - Guingamp -:-

FRANCÚZSKO: National

18:00Avranches - Sporting Club Lyon -:-
18:00Bastia-Borgo - Stade Briochin -:-
18:00Bourg en Bresse - Le Mans -:-
18:00Villefranche - Boulogne -:-
18:30Orleans - Cholet -:-
19:00Sete - Bastia -:-
20:00OdloženéConcarneau - Red Star -:-
20:00Creteil - Annecy -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group B

15:00Haguenau - FC 93 -:-
18:00Reims II - Beauvais -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group C

18:00Grasse - Jura Sud -:-
18:00Marseille II - GFA74 -:-

FRANCÚZSKO: National 2 - Group D

18:00Le Puy - Nantes II -:-

FRANCÚZSKO: Divízia 1 - ženy

14:30Bordeaux Ž - Le Havre Ž -:-
14:30Fleury 91 Ž - Reims Ž -:-
14:30Montpellier Ž - Dijon Ž -:-
14:30Paris FC Ž - Guingamp Ž -:-
15:15Pariž SG Ž - Issy Ž -:-
15:15Soyaux Ž - Lyon Ž -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Gamtel - Brikama U. -:-
17:00Hawks - Real Banjul -:-

GIBRALTÁR: National League

12:00College 1975 FC - Magpies -:-
16:00Lynx - Mons Calpe -:-

GRÉCKO: Superliga

16:15Smyrnis - OFI Kréta -:-
18:30Asteras T. - PAOK -:-

GRÉCKO: Super League 2

13:45Diagoras - Karaiskakis -:-
13:45O.F. Ierapetra - AO Trikala -:-
13:45PAE Chania - Ionikos -:-

GRUZÍNSKO: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Dinamo Tbilisi - Samgurali -:-
17:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

18:30Antigua - Comunicaciones -:-
19:00Malacateco - Santa Lucia -:-
22:00Municipal - Guastatoya -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

16:30Utrecht - FC Emmen -:-
18:45Den Haag - Waalwijk -:-
20:00Vitesse - Venlo -:-
21:00Heracles - Twente -:-

HOLANDSKO: Eerste Divisie

14:00Eindhoven - FC Volendam -:-
16:30Dordrecht - Helmond -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1. fáza

22:00Marathon - Real Espana -:-
00:00UPNFM - Real de Minas -:-
00:15Vida - Real Sociedad -:-

HONGKONG: Premier League

12:00Happy Valley - Eastern AA -:-
12:00Southern District - Kitchee -:-

CHORVÁTSKO: 1. HNL

15:00Šibenik - Lok. Záhreb -:-
17:30Rijeka - Hajduk Split -:-

CHORVÁTSKO: 2. HNL

15:00Cibalia - Zaprešić -:-
15:00Orijent - Dugopolje -:-
15:00Rudes - Kustosija -:-
15:00Solin - Opatija -:-

CHORVÁTSKO: 3. HNL North

15:00Bjelovar - Podravina Ludbreg -:-
15:00Mursko Sredisce - Zdralovi -:-
15:00Podravac Virje - Varteks Varazdin -:-

INDIA: ISL

15:00Odisha - East Bengal -:-

ISLAND: Ligový pohár

15:00Grotta - Stjarnan -:-
18:00Akureyri - Kopavogur -:-
20:15Thor Akureyri - KR Reykjavik -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00Sakhnin - H. Haifa -:-
14:45H. Kfar Saba - Hapoel Hadera -:-
17:00Bnei Yehuda - Maccabi Petah Tikva -:-
17:45Netanya - H. Tel Aviv -:-
18:50Maccabi Haifa - Kiryat Shmona -:-

JAPONSKO: J1 League

06:00Hirošima - Vegalta Sendai 1:1
06:00Oita - Tokushima 1:1
06:00Sapporo - Yokohama FC 5:1
06:00Urawa - Tokyo 1:1
PrestávkaKashima - Shimizu 0:0
PrestávkaShonan - Sagan Tosu 0:0
08:00C-Osaka - Kashiwa -:-
09:00Kobe - G-Osaka -:-

JAPONSKO: J2 League

06:00Kitakyushu - Albirex Niigata 1:4
06:00V-Varen Nagasaki - Kanazawa 2:1

JUŽNÁ AFRIKA: Pohár

14:00Black Leopards - AmaZulu -:-
17:00Maritzburg Utd - Orlando -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 1

06:00Jeonbuk - Soul 2:0
08:30Daegu - Suwon City -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League 2

05:30Gyeongnam - Anyang 1:2
2'Ansan Greeners - Gimcheon Sangmu 0:0
08:00Jeonnam - Asan -:-

KATAR: Division 2

16:15Al Mesaimeer - Al Markhiya -:-
16:15Al-Shahaniya - Al Muaidar -:-
16:15Al-Waab - Lusail -:-

KEŇA: Premier League

11:30Bidco United - Tusker -:-
13:00Nzoia Sugar - Gor Mahia -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:30La Equidad - Chico -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

00:00U. Magdalena - Bogota 1:0
02:00Barranquilla - Huila 0:0
21:00Llaneros - Fortaleza -:-
21:00Orsomarso - Real Cartagena -:-
21:00Valledupar - Leones -:-
21:15Atletico F.C. - Cortulua -:-

KOSOVO: Superliga

13:00Trepca 89 - Priština -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

22:00ADR Jicaral - Guadalupe -:-
22:00Grecia - Cartagines -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura

21:00Puntarenas FC - Municipal Garabito -:-
21:00Santa Ana - Cofutpa -:-
23:00CS Uruguay - Barrio Mexico -:-
23:00Liberia - Santa Rosa -:-

KUVAJT: Premier League - skupina o titul

14:55Al Shabab - Khaitan -:-
17:25Kazma SC - Al Kuwait -:-

LITVA: Superpohár

13:35OdloženéZalgiris - FK Panevezys -:-

LUXEMBURSKO: Národná liga

16:00Hesperange - Hostert -:-

MAĎARSKO: OTP Bank liga

14:45Budafoki - Kisvarda -:-
17:00Puskas Academy - Honvéd -:-
19:30MTK Budapešť - Ferencváros -:-

MAĎARSKO: NB III - West

13:00Zalaegerszegi II - Erdi -:-

MALAJZIA: Piala Sumbangsih

10:00Johor DT - Kedah -:-

MALI: Premiere Division

17:00US Bougouni - CS Duguwolofila -:-
17:00USC Kita - CAS de Sevare -:-
17:00Yeelen - Djoliba -:-
19:00Black Stars - Bakaridjan -:-

MALTA: 1. liga

14:00Birkirkara - Floriana -:-
14:00Santa Lucia - Mosta FC -:-
18:00Gzira - Hamrun -:-
18:00Hibernians - Zejtun Corinthians -:-

MALTA: Division 1

14:00Swieqi - San Gwann -:-
18:00Qormi - St. Andrews -:-

MAROKO: Botola Pro

15:00Agadir - Renaissance Zemamra -:-
17:15OdloženéWydad - Berkane -:-
19:30Youssoufia Berrechid - Rapide Oued Zem -:-

MAROKO: Botola 2

15:00Chabab Atlas Khenifra - Dcheira -:-
15:00Kenitra - Khemisset -:-
15:00Union Touarga - Stade Marocain -:-

MAURÍCIUS: Mauritian League

13:00Bolton City - AS Vacoas -:-
13:00Entente Boulet - Cercle De Joachim -:-
13:00Savanne - Grande Riviere -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

02:30Puebla - Necaxa 1:0
04:30Mazatlan FC - Queretaro 3:0
00:00Toluca - Atlas -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A

22:00Dongu - Cuautla -:-
22:00Uruapan - Cruz Azul Hidalgo -:-
23:00Pioneros - Canoneros Marina -:-

MEXIKO: Liga MX Women - Clausura

17:00Mazatlan FC Ž - Atlas Ž -:-
19:00Juarez Ž - Atl. San Luis Ž -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

13:30Petrocub - CSCA Buiucani -:-

NEMECKO: Bundesliga

15:30Bayern - Kolín n. R. -:-
15:30Dortmund - Bielefeld -:-
15:30Stuttgart - Schalke -:-
15:30Wolfsburg - Hertha Berlín -:-
18:30RB Lipsko - Mönchengladbach -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

13:00Bochum - Wurzburger Kickers -:-
13:00Hannover - Fürth -:-
13:00Kiel - Aue -:-

NEMECKO: 3. Liga

14:00Drážďany - Ingolstadt -:-
14:00Hallescher - Lubeck -:-
14:00Kaiserslautern - Meppen -:-
14:00Verl - Saarbrücken -:-
14:00Viktoria Kolín n. R. - Rostock -:-
14:00Wehen - Magdeburg -:-

NEMECKO: Regionálna liga západ

14:00Ahlen - Bonner -:-
14:00Bergisch Gladbach - Wegberg-Beeck -:-
14:00Fortuna Kolín n. R. - Lotte -:-
14:00Lippstadt - Wiedenbruck -:-
14:00Mönchengladbach II - Aachen -:-
14:00Munster - Kolín n. R. II -:-
14:00Oberhausen - Wuppertaler -:-
14:00Rodinghausen - Straelen -:-
14:00Schalke II - Homberg -:-

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

14:00Alzenau - Aalen -:-
14:00Balingen - Grossaspach -:-
14:00Giessen - FSV Frankfurt -:-
14:00Hoffenheim II - Offenbach -:-
14:00Pirmasens - Kassel -:-
14:00Schott Mainz - Elversberg -:-
14:00Stadtallendorf - Homburg -:-
14:00Steinbach Haiger - Bahlinger -:-
14:00Ulm - Walldorf -:-

NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00OdloženéBordesholm - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00OdloženéDornbreite Lubeck - Oldenburger -:-
14:00OdloženéFlensburg - SC Weiche-08 II -:-
14:00OdloženéHusumer - Altenholz -:-

NIGER: Ligue 1

16:15Jangorzo - Espoir -:-

NIGÉRIA: NNL

16:00Aklosendi - Gombe -:-
16:00Bendel - J'Atete -:-
16:00Delta Force - Calabar Rovers -:-
16:00Gateway Utd. - Apex Krane -:-
16:00Holy Arrows - Remo Stars -:-
16:00Kebbi - Kogi -:-
16:00Nnewi - Vandrezzer -:-
16:00Rarara - Mighty Jets -:-
16:00Road Safety - Shekarau -:-
16:00Sokoto - Green Beret -:-
16:00Stationery Stores - Osun -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

22:00Jalapa U20 - Real Madriz U20 -:-

NÓRSKO: Nasjonal U19 CL

16:30OdloženéBodo/Glimt U19 - Tromso U19 -:-

NOVÝ ZÉLAND: Football Championships

01:00Team Wellington - Hamilton 3:2
02:00Canterbury - Wellington 2 5:1
03:00Auckland City - Waitakere 2:2

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Independiente - Veraguas 1:1
21:00Deportivo Universitario - San Francisco -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

23:30Sp. Luqueno - 12 de Octubre 1:0
23:30Sol De America - Guarani -:-

POĽSKO: Ekstraklasa

15:00Stal Mielec - Lechia Gdaňsk -:-
17:30Jagiellonia - Piast -:-
20:00Gornik Z. - Legia -:-

POĽSKO: 1. divízia

12:40LKS Lodz - Odra Opole -:-
13:00Sandecja - Legnica -:-
13:00Stomil Olsztyn - Tychy -:-
15:00Sosnowiec - Termalica B-B. -:-
16:00Belchatow - Leczna -:-

POĽSKO: 2. divízia

12:00Pruszkow - Suwalki -:-
13:00Lech Poznaň 2 - S. Rzeszow -:-
13:00Pogon Siedlce - Bytovia Bytow -:-
13:00Skra - Garbarnia -:-
14:00Elblag - KKS Kalisz -:-
14:00Ol. Grudziadz - Lublin -:-
17:00Katowice - Ostroda -:-

POĽSKO: III Liga - Group I

12:00Jagiellonia II - W. Mazowieckie -:-
18:00Blonianka Blonie - Grodzisk M. -:-

POĽSKO: III Liga - Group IV

12:00Korona Kielce 2 - Stal Krasnik -:-
13:00Ostrowiec - Sokol Sieniawa -:-
14:00Biala Podlaska - Orleta Radzyn -:-
14:00Hetman Zamosc - Wiazownica -:-
14:00Wolka Pelkinska - Wisla Pulawy -:-
14:30Podhale Nowy Targ - Lewart Lubartow -:-
14:30Wisloka Debica - Siarka Tarnobrzeg -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

16:30Famalicao - Farense -:-
19:00Santa Clara - Ferreira -:-
21:30FC Porto - Sporting -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Covilha - Feirense -:-
16:00Arouca - CD Cova da Piedade -:-
18:00Vilafranquense - FC Porto B -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

11:45Tirsense - Guimaraes B -:-
13:00Sporting Ideal - Oriental Dragon -:-
13:45Pevidem - Felgueiras -:-
16:00Pero Pinheiro - Alverca -:-
16:00SB Castelo Branco - Oliveira Hospital -:-
16:00Setubal - Lusitano GC -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - skupina porazených

12:00Boavista U23 - Portimonense U23 -:-

PORTUGALSKO: Liga BPI Women - skupina o titul

16:00Albergaria/Durit Ž - Braga Ž -:-

RAKÚSKO: Tipico Bundesliga

17:00Admira - Tirol -:-
17:00LASK - Hartberg -:-
17:00Rapid Viedeň - Ried -:-

RAKÚSKO: 2. Liga

14:30Dornbirn - Grazer -:-
20:25Vorwarts Steyr - Amstetten -:-

RAKÚSKO: Regionálna liga stred

13:00OdloženéSV Spittal - Allerheiligen -:-

RUMUNSKO: Liga 1

11:30Gaz Metan - UTA Arad -:-
14:00Academica Clinceni - Astra -:-
19:00Chindia Targoviste - Univ. Craiova -:-

RUMUNSKO: Liga 2

10:00CSM Resita - Calarasi -:-
10:00Metaloglobus Bucharest - Aerostar -:-
10:00Mioveni - Comuna Recea -:-
10:00Ripensia Temešvár - Csikszereda M. Ciuc -:-
10:00Unirea Slobozia - ASU Poli Timisoara -:-

RUSKO: Premier League

12:00Chimki - Ufa -:-
14:30Zenit - FK Rostov -:-
17:00Lok. Moskva - CSKA Moskva -:-
17:00Soči - Arsenal Tula -:-

RUSKO: FNL

11:00Orenburg - F. Voronezh -:-
11:00Yenisey - Volgar-Astrakhan -:-
12:00Alania Vladikavkaz - Tomsk -:-
12:00Nizhny Novgorod - Samara -:-
12:00Omsk - Neftekhimik -:-
12:00Sp. Moskva 2 - D. Brjansk -:-
12:00Veles Moscow - Akron Togliatti -:-
13:00FK Chayka - Jaroslavľ -:-
13:00Tekstilshtik - Chertanovo M. -:-
14:00T. Moskva - SKA Khabarovsk -:-
16:00Baltika - Krasnodar 2 -:-

RUSKO: Juniorská liga

11:00Tambov U19 - Akhmat U19 -:-
11:00UOR U19 - Ural U19 -:-

RWANDA: Premier League

14:00OdloženéRutsiro - Espoir -:-

SAN MARÍNO: Campionato Sammarinese

15:00Cosmos - La Fiorita -:-
15:00Faetano - Libertas -:-
15:00Juvenes/Dogana - Fiorentino -:-
15:00Murata - Pennarossa -:-

SAUDSKÁ ARÁBIA: Premier League

13:50Al Batin - Al Wehda -:-
16:15Al-Ettifaq - Al-Taawon -:-
18:30Al-Faysaly - Al Ahli SC -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:00Casa - Niary Tally -:-
17:00Pikine - Mbour Petite Cote -:-

SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Premiership

16:00Coleraine - Warrenpoint -:-
16:00C. Rangers - Cliftonville -:-
16:00Crusaders - Glenavon -:-
16:00Portadown - Ballymena -:-
18:30Dungannon - Glentoran -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: 1. MFL

14:00Rabotnički - Sileks -:-

SEVERNÉ MACEDÓNSKO: 2. MFL

14:00Bregalnica - Pobeda -:-
14:00FK Skopje - Drita -:-
14:00Kadino Skopje - Teteks -:-
14:00Kozuv Gevgelija - Plackovica -:-
14:00Ohrid - FK Korab -:-
14:00Osogovo - Sasa -:-
14:00Sloga Vinica - Kit Go Pehchevo -:-
14:00Tikves - Rosoman 83 -:-
14:00Vardari Forino - KF Gostivar -:-
14:00Vellazerimi - Veleshta -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

14:00Dunajská Streda - Michalovce -:-
14:00Nitra - Z. Moravce-Vráble -:-
14:00Pohronie - Trenčín -:-
14:00Ružomberok - Senica -:-
17:00Trnava - Žilina -:-

SLOVENSKO: 2. liga

13:00Petržalka - Žilina B -:-
14:00Bardejov - Púchov -:-
14:00Dubnica - Skalica -:-
14:00Komárno - Poprad -:-
14:00Trebišov - Banská Bystrica -:-

SLOVINSKO: Prvá Liga

15:00Celje - Tabor Sezana -:-
17:15Maribor - O. Ľubľana -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

14:30Al-Taawon - Al Thaid -:-
14:30Masafi - Masfut -:-

SRBSKO: Super Liga

14:00Backa - Cukaricki -:-
14:00Novi Pazar - Macva -:-
14:00Radnicki Nis - Sp. Subotica -:-
14:00Radnik - Javor -:-
16:05Metalac - TSC Backa Topola -:-
16:05Rad Belehrad - Mladost -:-
16:05Zlatibor Cajetina - FK Vozdovac -:-

SRBSKO: Prva Liga

13:00Loznica - Trayal Krusevac -:-
13:00Radnicki 1923 - Dubocica -:-

SRBSKO: Srpska Liga - East

13:00Buducnost Popovac - Paracin -:-
13:00Pcinja - Dunav Prahovo -:-
13:00SFS Borac - Kablovi -:-
13:00Trstenik - Sindelic -:-

SUDÁN: Premier League

17:45Al-Hilal - Al Wadi -:-

SVET: Medzištátne zápasy

00:30Academia Rey - Venezuela U20 4:3pen

SVET: Prípravné zápasy

00:30Lara (Ven) - Portuguesa (Ven) 1:0
02:00New Town (Aus) - South East Utd (Aus) 2:1
02:30Olympia Warriors 2 (Aus) - Clarence Zebras 2 (Aus) 1:0
04:00Metro Claremont (Aus) - University of Tasmania (Aus) 1:7
04:00South H. 2 (Aus) - Taroona (Aus) 1:0
04:30Clarence Zebras (Aus) - Launceston (Aus) 2:3
05:00Modbury (Aus) - Adelaide Raiders (Aus) 2:2
05:30Adelaide City (Aus) - West Torrens (Aus) 3:1
05:30Campbelltown City (Aus) - Adelaide Olympic (Aus) 2:0
05:30Cumberland Utd. (Aus) - Adelaide Eagles (Aus) 0:1
05:30Eastern United (Aus) - NE Metrostars (Aus) 0:5
05:30Playford Patriots (Aus) - West Adelaide (Aus) 4:0
06:00Bonnyrigg (Aus) - Bankstown City Lions (Aus) -:-
PrestávkaKingborough Lions (Aus) - Olympia Warriors (Aus) 4:0
09:15Logan Lightning (Aus) - Brisbane City (Aus) -:-
09:50Vitebsk (Blr) - Lokomotiv Gomel (Blr) -:-
10:00Skeid (Nor) - Notodden (Nor) -:-
10:30Líšeň (Cze) - Třinec (Cze) -:-
10:30Parnu JK Vaprus (Est) - Saku Sporting (Est) -:-
11:00Dalum IF (Den) - SfB-Oure (Den) -:-
11:00Neman (Blr) - Volyn Lutsk (Ukr) -:-
11:00Sokol Aleksandrow L. (Pol) - Zjednoczeni Strykow (Pol) -:-
11:00Vyšehrad (Cze) - Slavia Praha B (Cze) -:-
11:30Saratov (Rus) - Kuban (Rus) -:-
11:50Vitebsk (Blr) - Dnepr Mogilev (Blr) -:-
12:00B.93 (Den) - Hellerup (Den) -:-
12:30Naestved (Den) - BK Frem (Den) -:-
13:00Norrby (Swe) - Jonkopings (Swe) -:-
14:00FK Minija (Ltu) - Banga (Ltu) -:-
14:00Jihlava (Cze) - Dukla Praha (Cze) -:-
14:00Kluczbork (Pol) - Radomsko (Pol) -:-
14:00Middelfart (Den) - Nykobing (Den) -:-
14:00Riteriai (Ltu) - Dainava Alytus (Ltu) -:-
14:00Varbergs (Swe) - Orgryte (Swe) -:-
15:00Dynamo Brest (Blr) - Slavia Mozyr (Blr) -:-
15:00Oulu (Fin) - Hercules (Fin) -:-
15:00Sydvest (Den) - Holstebro (Den) -:-
16:00Tallinna Kalev (Est) - Narva (Est) -:-
16:15Isloch (Blr) - Smorgon (Blr) -:-

SVET: Prípravné zápasy - ženy

04:30Kingborough Lions Ž (Aus) - South Hobart Ž (Aus) 4:1
13:00Örebro Ž (Swe) - Alvsjo Ž (Swe) -:-
14:00Hammarby Ž (Swe) - Kristianstads Ž (Swe) -:-
14:00Vittsjo Ž (Swe) - Kalmar Ž (Swe) -:-
16:00Hacken Ž (Swe) - Eskilstuna United Ž (Swe) -:-
18:00Vaxjo DFF Ž (Swe) - Borgeby Ž (Swe) -:-

SÝRIA: Premier League

13:00Al-Ittihad - Wathbah -:-
13:00Al Jaish - Hottin -:-
13:00Al Karamah - Al Taliya -:-
13:00Harjaleh - Foutoua -:-
13:00Jableh - Al-Sahel -:-
13:00Tishreen - Al Wahda -:-

ŠKÓTSKO: Premiership

16:00Celtic - Aberdeen -:-
16:00Hibernian - Motherwell -:-
16:00Kilmarnock - Dundee Utd -:-
16:00St. Mirren - Ross County -:-

ŠKÓTSKO: Championship

16:00Ayr - Arbroath -:-
16:00Morton - Dundee FC -:-
16:00Queen of South - Dunfermline -:-
16:00Raith - Alloa -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga

14:00Eibar - Huesca -:-
16:15Sevilla - Barcelona -:-
18:30Alaves - Osasuna -:-
21:00Getafe - Valencia -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga2

16:00Vallecano - Ponferradina -:-
18:15Almeria - Lugo -:-
20:30Castellon - Las Palmas -:-
21:00Logrones - Mallorca -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 1

16:00Lealtad - Numancia -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 2

15:45R. Union - Amorebieta -:-
18:00Barakaldo - Racing Santander -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 3

17:00Espanyol B - Badalona -:-
17:30Llagostera - Cornella -:-
18:00Andorra - Prat -:-
19:00L'Hospitalet - Gimnastic -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 4

16:00Betis B - Yeclano -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 3

16:30Torina - Solares -:-
16:30UC Cartes - Barreda Balompie -:-
17:00Textil Escudo - Atletico Albericia -:-
17:30Revilla - Cayon -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 4

16:00Anaitasuna FT - Basconia -:-
16:30Pasaia - San Ignacio -:-
16:30Tolosa FC - Aurrera Ondarroa -:-
17:00Durango - Lagun Onak -:-
17:30Gernika - Beasain -:-
17:30Sestao - SD Deusto -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 5

17:00Vilafranca - Valls -:-
18:00Cerdanyola - Horta -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 6

16:00Benicarlo - Paterna -:-
17:00Crevillente - Villajoyosa -:-
17:00Olimpic Xativa - Jove -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 8

16:15Bupolsa - La Granja -:-
16:30Burgos Promesas - Real Burgos CF -:-
16:30Leonesa B - Salamanca B -:-
16:30Santa Marta Tormes - Atl. Tordesillas -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 9

16:00Velez - Juventud Torremolinos -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 10

17:00San Roque - Puente Genil -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 11

12:30Santanyi - San Rafael -:-
15:45Constancia - Soller -:-
15:45Felanitx - Ferriolense -:-
16:30Manacor - Andratx -:-
16:30Sant Jordi - Esporles -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 12

13:00Gran Tarajal - UD Guia -:-
13:00La Cuadra - Arucas -:-
18:00Panaderia - San Fernando -:-
18:00Villa Santa Brigida - Union Viera -:-
19:00Ibarra - Tenerife B -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 15

16:30Beti Kozkor - Huarte -:-
16:30Cortes - CD Baztan -:-
16:30Lourdes - CD Cantolagua -:-
16:30Txantrea - AD San Juan -:-
17:00Pamplona - Burlades -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 16

16:30Comillas - Agoncillo -:-

ŠPANIELSKO: Tercera Division - Group 18

16:30Villacanas - Madridejos -:-

ŠPANIELSKO: Primera Division - ženy

10:30Eibar Ž - Barcelona Ž -:-
12:00Huelva Ž - Levante Ž -:-
12:00Valencia Ž - Tenerife Ž -:-
17:00Betis Ž - Athletic Bilbao Ž -:-

ŠVAJČIARSKO: Superliga

18:15Servette - Zürich -:-
20:30St. Gallen - Bazilej -:-

ŠVAJČIARSKO: Challenge League

18:15Grasshoppers - Schaffhausen -:-

ŠVAJČIARSKO: Nationalliga A - ženy

16:00Young Boys Ž - FF Lugano 1976 Ž -:-
16:00Zürich Ž - St. Gallen Ž -:-
19:00Bazilej Ž - Servette Ž -:-
20:00Grasshoppers Ž - Luzern Ž -:-

ŠVÉDSKO: Svenska Cupen

13:00AIK Štokholm - AFC Eskilstuna -:-
13:00Landskrona - Mjallby -:-
15:00Gauthiod - Hacken -:-
15:00Halmstad - Västerås SK -:-
15:00Helsingborg - Dalkurd -:-

TALIANSKO: Serie A

15:00Spezia - Parma -:-
18:00Bologna - Lazio -:-
20:45Verona - Juventus -:-

TALIANSKO: Serie B

14:00Cosenza - Chievo -:-
14:00Cremonese - Frosinone -:-
14:00Pescara - Lecce -:-
14:00Pisa - L.R. Vicenza -:-
14:00Pordenone - Ascoli -:-
14:00Spal - Reggina -:-
16:00Monza - Cittadella -:-
18:00Entella - Brescia -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina A

15:00Giana Erminio - Pro Vercelli -:-
15:00Novara - Pro Sesto -:-
15:00Pistoiese - AlbinoLeffe -:-
16:30Lucchese - Olbia -:-
17:30Pro Patria - Como -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina B

15:00Gubbio - Vis Pesaro -:-
15:00Imolese - Mantova -:-
15:00Matelica - Virtus Verona -:-
15:00Sambenedettese - Sudtirol -:-
17:30FeralpiSalo - Legnago Salus -:-
17:30Perugia - Modena -:-

TALIANSKO: Serie C - skupina C

12:30Viterbese - Palermo -:-
15:00Bari - Foggia -:-
15:00Catanzaro - Ternana -:-
15:00OdloženéCavese - Potenza -:-
15:00Virtus Francavilla - Monopoli -:-
17:30Bisceglie - Juve Stabia -:-
17:30Turris - Casertana -:-

TALIANSKO: Primavera 1

11:00AC Miláno U19 - Ascoli U19 -:-
13:00Empoli U19 - Inter U19 -:-

TALIANSKO: Primavera 2

11:30Crotone U19 - Benevento U19 -:-
11:30Frosinone U19 - Pisa U19 -:-
11:30Parma U19 - Udinese U19 -:-
12:00Entella U19 - Salernitana U19 -:-
14:30Brescia U19 - Benátky U19 -:-
14:30Chievo U19 - Cremonese U19 -:-
14:30Neapol U19 - Spezia U19 -:-
14:30Pescara U19 - Lecce U19 -:-
14:30Pordenone U19 - Cittadella U19 -:-
14:30Reggiana U19 - Verona U19 -:-
14:30Reggina U19 - Cosenza U19 -:-
14:30Vicenza U19 - Monza U19 -:-

TALIANSKO: Serie A - ženy

12:30Bari Ž - AC Miláno Ž -:-
12:30Neapol Ž - Sassuolo Ž -:-
14:30Florentia Ž - Fiorentina Ž -:-
14:30Inter Ž - Verona Ž -:-

THAJSKO: Thai League 1

11:00Nakhon Ratchasima - Buriram -:-
12:00Ratchaburi - Chiangrai -:-
12:30Trat FC - Muangthong -:-
13:00Police Tero - Prachuap -:-

THAJSKO: Thai League 2

11:00Samut Sakhon - Ayutthaya Utd -:-
12:00Chiangmai FC - Customs Utd -:-
13:00Khonkaen Utd. - Khonkaen FC -:-
13:00Sisaket - Thai Navy -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

14:00Ben Guerdane - Metlaoui -:-
14:00Slimane - Esperance Tunis -:-
16:00Club Africain - Kairouanaise -:-

TUNISKO: Ligue 2

14:00AS Djerba - Hammam-Lif -:-
14:00CO Medenine - Jendouba Sport -:-
14:00Gafsa - Oued Ellil -:-
14:00Hamam-Sousse - Rades -:-
14:00Korba - Sbikha -:-
14:00Msaken - Stade Gabesien -:-
14:00SS Sfaxien - Menzel Nour -:-

TURECKO: Super Lig

11:30Hatayspor - Ankaragucu -:-
11:30Karagumruk - Alanyaspor -:-
14:00Antalyaspor - Basaksehir -:-
14:00Rizespor - Sivasspor -:-
17:00Galatasaray - Erzurum BB -:-

TURECKO: 1. Lig

14:00Altinordu - Umraniyespor -:-
17:00Adana Demirspor - Bandirmaspor -:-

UGANDA: Premier League

11:00Onduparaka FC - Vipers -:-
14:00Bright Stars - Police -:-
14:00Kampala City - Airtel Kitara -:-
14:00Mbarara City - Kyetume -:-
14:00URA SC - Busoga -:-
14:00Villa - UPDF -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Mariupol - Dnipro-1 -:-
16:00Vorskla - Oleksandriya -:-
18:30Kolos Kovalivka - Rukh Lviv -:-

UKRAJINA: Youth League

11:00Šachtar U21 - Zorya U21 -:-
14:00OdloženéLviv U21 - Dynamo Kyjev U21 -:-

URUGUAJ: Primera Division - Clausura

21:00River Plate - Wanderers -:-
23:30Cerro CA - Nacional -:-

ZAMBIA: Superliga

14:00Green Buffaloes FC - Indeni -:-
14:00Kabwe - Nkwazi -:-
14:00NAPSA Stars - Lusaka Dynamos -:-
14:00Nkana - Power Dynamos -:-
14:00Zanaco - Green Eagles -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web FlashScore.sk.