Futbal » Dnes » LIVE
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
ANGLICKO: Premier League U18
PrestávkaArsenal U18 - Chelsea U18 1:148'Aston Villa U18 - Leicester U18 1:2
48'Reading U18 - Crystal Palace U18 0:2
PrestávkaWest Ham U18 - Tottenham U18 1:0
12'Southampton U18 - West Brom U18 0:0
AUSTRÁLIA: NPL NSW
90+'St. George City - Sutherland 1:1AUSTRÁLIA: SA State League
77'Adelaide Cobras - Blue Eagles 2:2ÁZIA: AFC Liga Majstrov - play-off
PrestávkaYokohama M. (Jpn) - Al-Ain (Uae) 0:1BANGLADÉŠ: Premier League
52'Brothers U. - Fortis 0:150'Chittagong Abahani - Sheikh Jamal 0:0
48'Mohammedan - Bashundara Kings 0:1
BIELORUSKO: Pershaya Liga
54'Niva Dolbizno - BumProm Gomel 1:2ČESKO: Plzeňský KP
12'Sokol Lhota - Mýto 0:0ČESKO: Středočeský KP
12'Povltavska FA B - Dobříš 0:0ČESKO: U19 League
47'Brno U19 - Liberec U19 2:052'Ostrava U19 - Jihlava U19 1:0
42'Sparta Praha U19 - Sigma Olomouc U19 2:1
ČESKO: 1. liga - ženy - skupina o udržanie
ČakámeaktualizáciuOstrava Ž - Lok. Brno Ž 0:0
ČESKO: 2. liga - ženy - skupina o postup
12'Sparta Praha B Ž - Olomouc Ž 0:0ČÍNA: Superliga
12'Tianjin Jinmen Tiger - Šanghaj Šen-chua 0:0ČÍNA: Yi Liga
50'Haikou Mingcheng - Shenzhen Juniors 1:1DÁNSKO: 3rd Division - skupina o titul
12'Ishoj - VSK Aarhus 0:0DÁNSKO: 3rd Division - skupina o udržanie
12'Vejgaard - Vanløse 0:0DÁNSKO: Elitedivisionen Women - skupina o titul
12'Koge Ž - Brøndby Ž 0:0ESTÓNSKO: Esiliiga
86'Paide Linnameeskond U21 - Tabasalu 2:0ESTÓNSKO: Meistriliiga Women
80'Tammeka Tartu Ž - FC Ararat Ž 3:1FILIPÍNY: PFL
PrestávkaManila Digger - United City 0:2JUŽNÁ AFRIKA: Diski Challenge
81'Stellenbosch U23 - Golden Arrows U23 2:3JUŽNÁ KÓREA: K League 1
51'Daegu - Gwangju 2:251'Gangwon - Daejeon 1:2
JUŽNÁ KÓREA: K League 2
54'Ansan Greeners - Seoul E-Land 0:054'Suwon Bluewings - Cheonan City 0:0
JUŽNÁ KÓREA: K3 League
53'Ulsan Citizen - Changwon 0:1KEŇA: Premier League
PrestávkaNzoia Sugar - KCB 1:1KEŇA: Super League
PrestávkaLuanda Villa - Darajani Gogo 2:0Čakáme
aktualizáciuSilibwet - Assad 0:1
LITVA: I Lyga
52'BE1 NFA - Garliava 1:112'Nevezis Kedainiai - FK Minija 0:0
MALAJZIA: Superliga
79'PDRM FC - Kedah 0:1NEMECKO: 2. Bundesliga
12'Hertha Berlín - Kaiserslautern 0:012'Norimberg - Elversberg 0:0
12'Schalke - Rostock 0:0
NEMECKO: Regionálna liga sever
12'Hannover II - Eimsbutteler 0:0NEMECKO: Oberliga NOFV-Nord
12'TB Berlín - Lichtenberg 0:0NEMECKO: Oberliga Hamburg
12'Duneberg - Niendorfer TSV 0:1NEMECKO: Juniorská Bundesliga Sever
12'Drážďany U19 - Hertha U19 0:012'Hamburg U19 - St. Pauli U19 1:0
12'Jena U19 - Union Berlín U19 0:0
12'RB Lipsko U19 - Werder Bremen U19 1:0
12'Rostock U19 - Hannover U19 0:1
12'Wolfsburg U19 - Meppen U19 1:0
NEMECKO: Juniorská Bundesliga Juh
12'Augsburg U19 - Norimberg U19 0:012'Fürth U19 - Ingolstadt U19 0:0
12'Stuttgart U19 - Bayern U19 2:0
NEMECKO: Juniorská Bundesliga Západ
12'Duisburg U19 - Kolín n. R. U19 0:012'Leverkusen U19 - Viktoria Kolín n. R. U19 0:0
NEMECKO: Bundesliga - ženy
55'SGS Essen Ž - Kolín n. R. Ž 2:0NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1
12'Sotra - Lysekloster 0:0NÓRSKO: Division 3 - Group 1
12'Forde - Djerv 1919 0:0NÓRSKO: Division 3 - Group 5
42'Kristiansund 2 - Lokomotiv Oslo 0:0NÓRSKO: Division 3 - Group 6
49'Fredrikstad 2 - Skjervoy 0:112'Ham-Kam 2 - Ulfstind 0:1
12'Innstrandens - Harstad 0:0
NÓRSKO: Division 1 Women
42'Viking Ž - Kil/Hemne Ž 0:3POĽSKO: III Liga - Skupina I
56'Legia II - Sulejowek 1:0POĽSKO: III Liga - Skupina II
56'Pogon Štetín II - Notec Czarnkow 2:1POĽSKO: III Liga - Skupina III
56'Bytom Odrzanski - Jelenia Gora 0:056'Gornik Z. II - Z. Gora 0:0
56'Slask Wroclaw II - Kluczbork 0:1
12'Goczalkowice Zdroj - Bielsko-Biala 0:0
POĽSKO: III Liga - Skupina IV
49'KS Wieczysta Krakow - Sokol Sieniawa 5:012'Avia Swidnik - Wislanie Jaskowice 1:0
POĽSKO: Central Youth League
56'Lech Poznaň U19 - Widzew Lodz U19 3:156'Polonia V. U19 - Pogon Štetín U19 1:0
POĽSKO: Ekstraliga - ženy
51'Gdaňsk Ž - Katowice Ž 0:251'Medyk Konin Ž - Pogon Szczecin Ž 1:2
50'UKS SMS Lodz Ž - Slask Wroclaw Ž 1:0
PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - skupina o titul
48'Benfica U19 - FC Porto U19 1:052'Braga U19 - Farense U19 1:0
PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - skupina o udržanie
51'Maritimo U19 - Chaves U19 0:112'SC Lusitania U19 - Belenenses U19 0:0
RAKÚSKO: Salzburg
88'UFC Hallein - Golling 3:0RUSKO: Premier League
12'Rubin Kazaň - FK Rostov 0:0RUSKO: FNL 2 - Division A Gold - jarná časť
12'Veles Moscow - Ufa 0:0RUSKO: FNL 2 - Division A Silver - jarná časť
12'Tekstilshtik - Khimik 0:012'Ulyanovsk - S. Kostroma 0:0
RUSKO: FNL 2 - Division B - Group 4
51'Samara 2 - Dynamo Barnaul 1:0RUSKO: Supreme Division Women
53'Lok. Moskva Ž - Chertanovo M. Ž 0:012'Ryazan Ž - Dynamo Moskva Ž 0:0
SINGAPUR: Premier League
50'Young Lions - DPMM 1:2ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 6
51'Villarreal C - Torrellano 1:0ŠPANIELSKO: Tercera RFEF - Skupina 11
55'Ibiza Islas Pitiusas - Mercadal 0:0ŠPANIELSKO: Liga F - ženy
48'Granada Ž - Betis Ž 2:1ŠVÉDSKO: Superettan
12'Trelleborg - Utsikten 0:0ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
53'Taftea IK - Kiruna 3:012'IFK Luleå - Gottne 0:1
12'Skellefteå - Froso 0:0
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
12'Stenungsunds - Lidkoping 0:0ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
12'Jarfalla - Farsta 0:012'Viggbyholms - Skiljebo 1:0
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
12'Högaborgs - IFK Berga 0:012'Lodde - Simrishamn 1:0
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
12'BK Ljungsbro - Sylvia 0:012'Syrianska - Huddinge 0:0
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
12'Tord - Bergdalens IK 1:0TAIWAN: Mulan Football League Women
55'Hualien Ž - Taoyuan Mars Ž 1:1TALIANSKO: Primavera 1
12'Lazio U19 - Inter U19 0:0THAJSKO: Thai League 1
12'Ratchaburi - Muangthong 0:0THAJSKO: Thai League 2 - play-off o postup
12'Chiangmai FC - Nakhon Si 0:0UKRAJINA: Premier League
54'Vorskla - Minaj 1:0UKRAJINA: Persha Liga - skupina o postup
54'FSC Mariupol - Karpaty Lviv 0:112'SC Poltava - Kudrivka-Nyva 0:0
UKRAJINA: Persha Liga - skupina o udržanie
82'Metalist Charkov - Hirnyk-Sport 1:142'Podillya Khmelnytskyi - Dinaz Vyshgorod 1:0
UKRAJINA: Druha Liga
67'Trostyanets - Chaika 0:0PrestávkaKudrivka - Druzhba Myrivka 0:2
UKRAJINA: U19 League
45+'Kryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19 2:012'Ch. Odesa U19 - Metalist 1925 U19 0:0
12'Oleksandriya U19 - Dnipro-1 U19 0:0
UKRAJINA: Championship Women - skupina o udržanie
45+'Dnipro-1 Ž - EMC Podolie Ž 0:0VIETNAM: V.League 2
51'Da Nang - Long An 2:053'Dong Nai - TTBD Phu Dong 0:1
49'Hoa Binh - Ba Ria Vung Tau 1:0
Stávkujte na Futbal priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.